Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [MK6] Montaż LPG / Kraków

WhiteWolf_89 - 6 Kwi 2013, 16:44
Temat postu: [MK6] Montaż LPG / Kraków
Witam,

Chciałem się Was zapytać, gdzie w Krakowie mogę zamontować instalację gazową do Fiesty. Znacie jakiś dobry warsztat na terenie Krakowa, który moglibyście z czystym sumieniem polecić?

schmutz - 31 Lip 2013, 18:41

Sam gazowałem jakiś czas temu w LPG House na Klimeckiego i zrobili robotę jak trzeba. Nie jestem specem od gazu ale widzę, że pali w normie i nie osłabło (przed czym niektórzy mnie przestrzegali, że niby mam za słaby silnik do gazowania). Wiem jeszcze o Fugazi i Czakramie, ale tylko ze słyszenia (przeważały dobre opinie z tego co pamiętam).
grzes.l - 2 Sie 2013, 08:29

Hej, zakładałem w Fugazi w styczniu 2012, kulam się do dziś bez problemów.
Doczepić się mogę tylko montażu... listwę z wtryskiwaczami założyli na obudowie filtra za co powinni wisieć bo do wymiany filtra muszę ustrojstwo rozpinać. Poza tym jest ok.

Ania2014 - 23 Maj 2014, 10:58
Temat postu: Montaż lpg
Trafiłam na to forum, ponieważ szukam dobrego warsztatu, który wykona montaż lpg do mojego samochodu. Wiem, że wcześniejsze wpisy są sprzed roku, ale bardzo chciałabym aby ktoś polecił mi naprawdę dobrego fachowca. W internecie znalazłam serwis Karat. Czy miał ktoś już z nimi styczność? Jeśli tak to bardzo proszę o opinię.
szynszyl - 27 Maj 2014, 08:05

ja jeżdzę do czakram w tarnowie... masz przecież blisko

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group