Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Zwarcie w instalacji - migacze, światło stopu

koko1984 - 10 Mar 2013, 16:28
Temat postu: [MK4] Zwarcie w instalacji - migacze, światło stopu
Dziś postanowiłem wymienić przepaloną żarówkę od stopu, przed wymianą samochód działał bezproblemowo, po wymianie, nie da się go odpalić, jak przekręcam kluczyk to słychać tyrkotanie, a jak włączam prawy migacz to szaleje, macie jakieś pomysły jak to mogę naprawić :) dodam że nie świeci mi prawe przednie światło
Puff - 11 Mar 2013, 10:58

(Uwaga - odkrywcze!) skoro nie świeci prawy przód, to pewnie masz z nim problem :P
Odepnij lampę i zobacz czy problem zniknie.

Swoją drogą jak coś "tyrkocze", to może po prostu masz rozładowany akumulator. Zacznij od sprawdzenia stanu jego naładowania. Jak wykluczysz awarię/rozładowanie, to się będzie kombinować dalej.

Kozbi - 12 Kwi 2013, 17:35
Temat postu: Pomocy
Mam fieste mk3 i od poczadku zimy zaczelo sie cos dziac z elektryka problem jest taki ze gdy akumulator jest podpiety to swieci sie ogrzewanie szyby i lekko sie żarzy kontrolka od oleju a jak zaciagne reczny wszystko gasnie po czym nacisne pedal hamulca znowu zaczyna sie swiecic i przedwczoraj jechalem wieczorem z pracy zauważylem ze gdy wlaczylem siwiatla dlugie znowu zaczeła sie zarzyc kontrolka o od oleju a jak zgasze dlugie kontrolka gasnie :) :bezradny: prosze o pomoc :)
pawel_mk3 - 12 Kwi 2013, 19:30

leży masa w którejś lampie.
Kozbi - 13 Kwi 2013, 12:51

Dzieki bardzo :piwkowanie:
gaciaaa9 - 28 Sie 2013, 14:05
Temat postu: Zwarcie świateł podczas włączania kierunkowskazu
Mam problem z moją Fieściną, podczas gdy włączam lewy kierunkowskaz i naciskam hamulec, robi się coś w rodzaju 'zwarcia', migacz zaczyna działać 2 razy szybciej i z przodu i z tyłu i do tego miga również na tylnym świetle światło stop, na zmianę z kierunkowskazem.
Proszę mi powiedzieć co może być przyczyną i gdzie ewentualnie trzeba zajrzeć ;)
Dodam że nie zawsze to się dzieje i nie wiem od czego to zależy.
Aha no i jak włączam kierunkowskaz, to miga mi też dioda przy włączniku świateł przecimgłowych.
z góry dzięki!

mick1973 - 29 Sie 2013, 22:22

Odpowiedz jest dwa posty wyżej. Sprawdz masy przy lampach.Broązowe kable przykręcane do blachy w okolicach lamp.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group