Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] Wyciek p³ynu chlodniczego

plywak - 4 Lut 2013, 09:50
Temat postu: [MK3] Wyciek p³ynu chlodniczego
Witam. Wszystkich moj problem jest nastepujacy. P³yn chlodniczy prawdopodobnie dostaje mi sie do silnika bo sprawdza³em czy gdzies nie ucike przez weze i nic. Wiec dostaje sie chyba do silnika? Macie gdzies jakies zdjecia poradniki co jak mam zrobic zeby dostac sie do uszczelki bo prawdopodobnie ona pekla uszczelka pod g³owica. Prosze was o wszelkie rady gdyz jest mi potrzebny samochod..
mick1973 - 4 Lut 2013, 10:50

plywak napisa³/a:
Macie gdzies jakies zdjecia poradniki co jak mam zrobic zeby dostac sie do uszczelki bo prawdopodobnie ona pekla uszczelka pod g³owica.

Bardzo proszê http://www.fiestaklubpols...pod+g%B3owic%B1
Nastêpnym razem u¿yj <szukaj> bo od modów dostaniesza :krzes³emgo: na tym forum o MK3 ju¿ wszystko <by³o> :-)

drjanusz - 4 Lut 2013, 16:37

mick1973, Nawet wiêcej ni¿ wszystko ju¿ <by³o> tylko na gotowca siê czeka nunu bo siê <szukaj> nie chce u¿yæ <czerwonakartka> Smarkaterii siê we ³bie poprzewraca³o.
Krzysiek - 4 Lut 2013, 17:01

eee Panowie jak wiem ¿e miêdzy nami jest do¶æ spora ró¿nica wiekowa ale ubli¿aæ od smarkaczy to nie na miejscu od razu... Widaæ po go¶ciu nowy na forum 1 post prawdopodobnie na tym zakoñczy swoj± przygodê na forum bo przyszed³ siê dowiedzieæ i tyle, takich by³o wiele i bêdzie wiele nie ma co siê napinaæ. Wg. mnie powinny byæ wprowadzone jakie¶ zasady odno¶nie takich sytuacji.
drjanusz - 4 Lut 2013, 17:47

Krzysiek, A uwa¿asz,¿e co¶ zwalnia Ciê od wysi³ku poszukania na forum tego z czym masz problem??
Teraz jest internet (takie fora jak nasze) ³atwiejszy dostêp do ksi±¿ek a wasze pokolenie(w wiêkszo¶ci) czeka na gotowce-¿adnego wysi³ku. I nie pisz mi,¿e nie wiem o czym ja pisze mam dzieci w Waszym wieku i troche znam wasze postawy. Z mojego punktu widzenia to lenistwo jest smutne no ale có¿ taki staruszek to tylko marudzi ;-(

diodalodz - 4 Lut 2013, 17:56

drjanusz napisa³/a:
Z mojego punktu widzenia to lenistwo jest smutne no ale có¿ taki staruszek to tylko marudzi

jestem nieco m³odszym staruszkiem i jestem podobnego zdania. Lenistwo nas zabija !
ten film z YT jest barbarzyñstwem ale pokazuje mniej wiêcej temat co i jak wyj±æ. Go¶æ polega na diagnostyce tego co robi
http://www.youtube.com/watch?v=UjbfAVpIE3c
Pytanie ile ci tego p³ynu ubywa i czy nie masz mokrego dywanu pod desk± rozdzielcz±.

drjanusz - 4 Lut 2013, 18:47

diodalodz napisa³/a:
Pytanie ile ci tego p³ynu ubywa i czy nie masz mokrego dywanu pod desk± rozdzielcz±.

A to ju¿ masz z kryszta³owej kuli wys±dowaæ gy
A lenistwa NIECIERPIE nunu

Marcinowaty - 4 Lut 2013, 19:00

Ludzie mo¿na nie odpowiadaæ komu¶ kto woli spytaæ do¶wiadczonych kolegów. No chyba ¿e kto¶ nie ma wiedzy to odsy³a do wujka google?
Krzysiek - 4 Lut 2013, 20:59

drjanusz napisa³/a:
Krzysiek, A uwa¿asz,¿e co¶ zwalnia Ciê od wysi³ku poszukania na forum tego z czym masz problem??
Teraz jest internet (takie fora jak nasze) ³atwiejszy dostêp do ksi±¿ek a wasze pokolenie(w wiêkszo¶ci) czeka na gotowce-¿adnego wysi³ku. I nie pisz mi,¿e nie wiem o czym ja pisze mam dzieci w Waszym wieku i troche znam wasze postawy. Z mojego punktu widzenia to lenistwo jest smutne no ale có¿ taki staruszek to tylko marudzi ;-(


Za to dla mnie jest smutne to ¿e wy sobie nerwy i czas na takich z¿eracie :) Tacy u¿ytkownicy bêd± siê pojawiaæ na forum i nic na to nie poradzisz, generacja z mojego rocznika, 20 latków wcale nie jest leniwa co mo¿na zauwa¿yæ co po niektórych u¿ytkownikach z mojego rocznika. Tym koñczê dyskusjê bo nie w tym tkwi problem za³o¿yciela tematu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group