Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] Kolejno¶æ cewek zap³onowych RS 2000

Kusiu - 28 Sty 2013, 12:45
Temat postu: [MK3] Kolejno¶æ cewek zap³onowych RS 2000
Witam, to znmowu ja :yes: mam taki problem, otó¿ zamówilem sobie ostatnio na alledrogo cewki do rs-a, w opisie by³o napisane ze cewki, w tytule cewka, nie by³o do wyboru ilo¶ci sztuk wiec kupilem, lecz przysz³a tyylko jedna w dodatku podpisana nr2, i tu jest problem bo wed³ug mnie popsula mi sie ta druga cewka, czy powiedzmy nr 4 ^^ ale pomieszalem...i tu pada moje pytanie, czy jest jaka¶ ró¿nica w tym która cewka ma byæ w 2 a która w 4 dziurce?, jak dla mnie cewki wygl±daja identycznie...
diodalodz - 28 Sty 2013, 20:50

Kusiu napisa³/a:
Witam, to znmowu ja :yes: mam taki problem, otó¿ zamówilem sobie ostatnio na alledrogo cewki do rs-a, w opisie by³o napisane ze cewki, w tytule cewka, nie by³o do wyboru ilo¶ci sztuk wiec kupilem, lecz przysz³a tyylko jedna w dodatku podpisana nr2, i tu jest problem bo wed³ug mnie popsula mi sie ta druga cewka, czy powiedzmy nr 4 ^^ ale pomieszalem...i tu pada moje pytanie, czy jest jaka¶ ró¿nica w tym która cewka ma byæ w 2 a która w 4 dziurce?, jak dla mnie cewki wygl±daja identycznie...

mówimy o cewkach zap³onowych ? bo nie ogarniam?

Kusiu - 29 Sty 2013, 02:41

diodalodz, Tak
Stunt_Man - 29 Sty 2013, 16:52

cewki s± identyczne
diodalodz - 29 Sty 2013, 17:45

RS 2000 mia³o 4 oddzielne cewki czy 2 . Mo¿esz wrzuciæ foto ? bo nigdy nie widzia³em a jestem bardzo ciekawy jak to zrobili .
Kusiu - 29 Sty 2013, 18:01

no to wymieni³em t± felern± ktora wed³ug mnie jest zepsuta, i nie dziala, fiesta dalej nie odpala, juz nie mam pojecia co zrobic
Kusiu - 29 Sty 2013, 18:04

Cytat:
RS 2000 mia³o 4 oddzielne cewki czy 2
ma 2 cewki, narazie nie mam zdjecia, zeby Ci pokazaæ
Daras84 - 29 Sty 2013, 19:18

ma dwie cewki, jedna idzie na ¶wiecê druga kablem od cewki,

Kusiu przywie¿ ja to Ci j± zrobiê, wiêcej wydasz na podmienianie czê¶ci niz na robote ;)

Stunt_Man - 29 Sty 2013, 19:34

pewnie wi±zka uleg³a biodegradacji
Kusiu - 29 Sty 2013, 20:44

Dzisiaj z koleg± wymienili¶my cewke która wed³ug mnie by³a zepsuta i nie odpali³a, lecz nie sprawdzili¶my, czy jest iskra :ups: przed chwil± byli¶my sprawdziæ iskre, i nie by³o iskry z cewki, któr± uzna³em za dobr±, wsadzili¶mmy t± niby zepsut±, i iskra siê pojawi³±, wiec iskra jest na ka¿dej ¶wiecy, lecz fofi dalej nie odpala....
Daras84, jak tak ci±gle bede z ni± do Ciebie jezdzi³, to j± wkoncu znienawidzisz :hihihi: , teraz nie mam funduszy na wieksz± naprawe, wiêc musze poczekaæ na pieniadze ^^

Daras84 - 29 Sty 2013, 20:50

masz pewno¶c ze jest na ka¿dej ¶wiecy?? to we¼ je przeczy¶c szczotka drucian± jeszcze

no i sprawd¼ czy s³ychaæ pompê paliwa, bo znaj±c Twoje je¿dzenie na "ksiêgowym" to jest zajechana;)

Kusiu - 29 Sty 2013, 22:12

Daras84, iskra jest na ka¿dej ¶wiecy, sprawdzali¶my, a pompa dziala, bo na pych auto odpala
kenczorf - 13 Lut 2013, 19:30

to czemu szukasz problemu w ukladzie zaplonowym skoro silnik pracuje dobrze po odpalniu na pych?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group