Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK4] Motor Life - test

pajaja31 - 27 Lis 2012, 18:40
Temat postu: [MK4] Motor Life - test
Witam serdecznie
Dzisiaj zakupiłem Motor life chce zobaczyć czy pomoże może ktoś kiedyś będzie szukał to mu pomoże zrobię mały test :) nie robię reklamy piszę to bo szukałem po internecie ale za bardzo o tym nic nie piszę . kosztuje 51 zł za 250 ml w Castoramie dzisiaj wlałem całą buteleczkę silnik pochodził 30 min (możliwe ze delikatnie chodził ciszej). jak wiadomo ten silnik nie lubi zimy mój silnik nie jest w najlepszym stanie jest głośni i przy odpaleniu bardzo głośno chodzi jak olej rozprowadzi to już ciszej ale nadal za głośno głównie zależy mi żeby chodzi żeby ciszej chodził jak zauważę jakieś zmiany to od razu napiszę mam nadzieje że będzie odpalał w zimę teraz zbliżają się mrozy więc to sprawdzimy (świece nowe) codziennie robię około 7 km do pracy więc troszkę dostaje bo nie zdąży się dobrze nagrzać . silnik to 1.8d 60 km :) jeśli ktoś testował to prosił bym żeby tez napisał czy ten magiczny płyn coś pomaga ;) z góry dziękuje :)

zwardek - 28 Lis 2012, 11:55

napisz jaki masz mniej więcej przebieg, na jakim oleju jeździsz i ile go pali

Opinia ludzi z forum jest znana - nie wlewać tego g..na, no ale zobaczymy

JoeMix - 28 Lis 2012, 14:10

pajaja31, jak kiedyś sobie ubytek w zębie zrobisz, to nie idź do dentysty tylko pij jakaś oranżadę czy inny płyn co Ci zęba naprawi,,,
pajaja31 - 28 Lis 2012, 17:50

przebieg to zapewne ponad 300 lub 400 tyś ;) olej to Mobil 1 dokładnie nie wiem jaki . pali z 7,5 l .
możlwe ze nic nie da ;) dzisiaj dzień 1 nie widać różnicy zobzcze jak zrobie z 1000 km :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group