Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Pod³±czenie seryjnego si³ownika centralnego zamka

Sumo+4871 - 13 Wrz 2012, 10:13
Temat postu: [MK4] Pod³±czenie seryjnego si³ownika centralnego zamka
Witam mam problem z pol±czeniem seryjnego si³ownika centralnego zamka z wiazka z centralki.

Z silownika wychodza cztery kabelki w kolorach: pomarañczowo-czarny, ¿ó³to-czarny, czarno-niebieski, bia³y.

We wiazce mam takie kolory kabelkow: bia³y, niebieski, br±zowy, czarny, zielony.

Prosze o pomoc w pod³aczeniu.

Pozdrawiam

JoeMix - 13 Wrz 2012, 10:38

Sumo+4871 napisa³/a:
We wiazce mam takie kolory kabelkow: bia³y, niebieski, br±zowy, czarny, zielony.
Kolory wskazuj± na uniwersalne si³owniki,,, i uniwersaln± centralkê,
marekw - 13 Wrz 2012, 16:56
Temat postu: centralny
Kolega jaki¶ czas temu trochê sie pomêczy³ z zamontowaniem FABRYCZNEGO zamka ,tego od strony kierowcy do NIEORGINALNEJ wi±zki mojego autoalarmu. Jak do tego dodam,¿e nie mia³em fordowskiej wtyczki,bez której elektrycy samochodowi w mojej okolicy rozk³adali bezradnie rêce. Jednak pomoc kolegi by³a bezcenna.

Zamek by³ w z wersji z ryglem - 6 pinów - co jeszcze pogarsza³o sprawê.

Sumo+4871 - 14 Wrz 2012, 13:10

No tutaj wtyczka jest i jeszcze kabelki wystaja tylko jest problem jak to polaczyc.Wiazka jest uniwersalna silownik orginalny fordowski.
JoeMix - 14 Wrz 2012, 14:46

Pytanie czy tam kolory s± z uniwersalnej wi±zki centrala czy sterowanie te¿,,, zobacz jak masz z drugiej strony (drugie drzwi), najpro¶ciej, ori si³ownik tak z marszu nie pochodzi na uniwersalnej centralce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group