Forum FiestaKlubPolska -

Firmy współpracujące z FKP - Mierniki Lakieru - Sklep

MiernikiLakieru - 6 Wrz 2012, 17:21
Temat postu: Mierniki Lakieru - Sklep
Prowadzę sklep z miernikami lakieru . Dla forumowiczów przygotowałem 3 ciekawe propozycje rabatów, o których niżej.

Jeśli chcesz kupić samochód, albo sprawdzić już kupiony możesz zapłacić lakiernikowi, żeby to zrobił (zwykle to koszt około 40zł, za które on zwykłym czujnikiem lakieru sprawdza grubość powłoki), więc po co za każdym razem udawać się do lakiernika skoro można raz zamówić miernik lakieru i sprawdzać dowolną ilość samochodu. Same pokazanie miernika przywraca pamięć sprzedawcy i daje nam pole do lepszej negocjacji ceny. Dlatego inwestycja w miernik którego wartość to 120-160zł zwróci się już po trzech przebadanych samochodach, a wiadomo, potem można pożyczyć znajomemu, lub teściowi wink.gif

Wróćmy do rabatów, mam dla Was 3 opcje:
10% zniżki - jeśli w temacie uzbieramy min.8 osób zainteresowanych zakupem miernika
5% zniżki - dla każdego forumowicza na hasło: fiestaklub
Summer Cars Party - Jeśli wybierasz się na SCP to właśnie tam możesz odebrać swój miernik bezpłatnie, oczywiście będę miał jakąś pulę mierników ale nie gwarantuję, że się uda je utrzymać do końca imprezy.

W razie pytań proszę pisać tutaj lub na kontak@mierniki-lakieru24.pl
http://www.mierniki-lakieru24.pl/sklep

Marcinowaty - 6 Wrz 2012, 20:37

Czy tych mierników nie należy kalibrować co jakiś czas. Osobiście używam Fischer dualscope i kalibruje takie rzeczy
http://www.paintpro.net/A...box-Fischer.cfm

MiernikiLakieru - 7 Wrz 2012, 09:57

Jeśli miernik jest używany przez osobę prywatną, to nie potrzeba kalibrowania. Świetnym przykładem jest miernik MGR 10 FE z sondą wbudowaną, którego ja i moja rodzina używamy już od ponad roku i porównując jego nowymi jest różnica w granicach ~5μm co dla normalnego użytkownika nie jest nawet zauważalne.
Oczywiście są sklepy w których sprzedaje się "płytki do kalibracji", ale to zwykły wyzysk.
Samą kalibrację, jeśli już się robi to w bardzo drogich miernikach które stale są w użytku, ale taki proces nie opiera się wtedy tylko na samej płytce :)

Marcinowaty - 7 Wrz 2012, 19:31

Zgodze się z tym wyzyskiem, ja kalibruje na odpowiedniej płytce, czyli kiedy materiałem bazowym jest Al, to jest to płytka Al, tzw. surowa. Na płytke kładzie się folie o odpowiedniej grubości np 11 μm i wykonuje serie pomiarów, to tak z grubsza.
Lucjan2 - 23 Wrz 2014, 10:45

Jak kupować do wielokrotnego użytku, to porządny i na wynajem z nim.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group