Forum FiestaKlubPolska -

VI Jesienny Zlot & III Eliminacja Youngtimerparty / 1-2.09.2012 / Tor Poznań - Informacje o zlocie oraz lista zapisów

trzeci - 19 Sie 2012, 17:44
Temat postu: Informacje o zlocie oraz lista zapisów
Najwyższy czas na podanie podstawowych informacji o zlocie bo zostało do niego niecałe dwa tygodnie.


Zlot organizujemy przy okazji III Eliminacji Youngtimer Party na Torze Poznań.
Będzie to połączenie klubowego zlotu z kibicowaniem naszym zawodnikom , startującym w tej eliminacji.
Więcej o samym YTP i III Eliminacji tutaj oraz tutaj

Termin
Od piątku (31.08) do niedzieli (02.09)

Noclegi
Chcieliśmy zapewnić domki które są na Torze Poznań ale niestety się nie udało a dłużej czekać nie można.
Dlatego jako nocleg na czas zlotu należy wybrać jedną z dwóch opcji:
1. Namiot - wersja bez opłat
2. Przyczepa campingowa ( 6-osobowa ) - w cenie 250 PLN za cały weekend.
Czyli to 50 PLN od osoby za cały weekend przy obłożeniu 5 osób na przyczepę.
Przy pełnym obłożeniu koszty się zmniejszą do ca. 42 PLN
Ale jako koszt prosimy przyjąć 50 PLN od osoby za 2 noclegi / weekend

Namioty oczywiście trzeba mieć swoje.
Przyczepy zostaną podstawione na tor w ilości zależnej od zapisów.
Będą one podłączone do skrzynki elektrycznej, więc zasilanie (230 V) będzie.

Na tereniu toru będą dostępne węzły sanitarne ( WC, prysznice )

Dla bardziej wymagających lub potrzebujących spróbujemy jeszcze załatwić możliwość noclegu w pokojach, w pawilonie na torze.

Koszty
Jako że zlot FKP będzie się odbywał przy okazji YTParty, wszyscy zlotowicze nie startujący będą przypisani jako osoby towarzyszące do załóg startujących w barwach FKP.

W związku z tym obowiązuje nas opłata za osobę towarzyszącą na YTParty - czyli 30 PLN od osoby.

W zamian otrzymujemy identyfikator upoważniający do poruszania się od piątku do niedzieli po Torze Poznań, udział w ognisku z kiełbaskami oraz możliwość przejechania się na prawym podczas wolnych przejazdów w naszych startujących autach.

Dodatkowo można za to rozbić namiot na terenie Toru.

Zapisy
Zapisujemy się w tym temacie, podając:
- swój nick
- imię lub nick osoby towarzyszącej (jeśli będzie z nami)
- ilość noclegów ( jeden / dwa )
- wariant noclegu ( namiot / przyczepa )

Wpłaty
Wpłat ( w odpowiedniej wysokości czyli składka/i zlotowa + koszt noclegu ) dokonujemy na konto stowarzyszenia:
Bank PKO BP II/O w Szczecinie
58 1020 4795 0000 9702 0181 3690

podając swój nick oraz hasło: Zlot Jesienny 2012


Inne
1. Tor Poznań - dojazd i inne informacje: zobacz
2. Mimo, że czasu już zostało niewiele to postaramy się załatwić dla chętnych koszulki zlotowe.
Informacja o nich pojawi się w osobnym temacie.
3. Na torze będzie postawiony nasz duży namiot serwisowy i korzystając z jego osłony będziemy chcieli w nim wystawić , do zapoznania się, wszystkie materiały o Fiestach jakie udało nam się do tej pory zgromadzić.
Mam nadzieję, że Mafios przywiezie najnowsze zdobycze z eBaya :)

LISTA ZAPISÓW
1. trzeci / 2 noclegi / przyczepa - [opłacone 80 PLN , składka + noclegi]
2.3. Ev & modell1 + dzieci / bez noclegów [opłacone 60 PLN]
4.5. kuba87 i dejw / namiot lub auto [zwolnieni z opłat - start w YTP]
6. Magda M. / 1 nocleg (w aucie)
7.8. Fordon & Wiola + Buła (pies) / 2 noclegi / przyczepa
9. luk-90 / 2 noclegi / namiot [opłacone 30 PLN]
10. Mafios / 2 noclegi / przyczepa / [opłacone 30 PLN , składka]
11.12. szczepan522 & Ola / 2 noclegi / nocleg we własnym zakresie [zwolnieni z opłat - start w YTP]
13. Piter / dwa noclegi / namiot [zwolniony z opłat - start w YTP]
14.15. Obywatelka Higienistka & Paweł / 1 nocleg / namiot [opłacone 60 PLN]
16.17. madek & Kasia / 2 noclegi / przyczepa [opłacone 160 PLN , składki i noclgi]
18. Łokmen / 2 noclegi / przyczepa
19. Żabcia + 2 Małoletnich / 2 noclegi / namiot
20.21 krzys:) & kolega / 2 noclegi / namiot [opłacone 60 PLN , składki]
22. ... ?

modell1 - 19 Sie 2012, 18:16

Ev i modell1 bez noclegów plus ekipa towarzysząca :-)
kuba87 - 19 Sie 2012, 18:21

kuba87 dejw
własny namiot lub przyczepa z kimś
a ja chciałbym dodać że też startuje w YTP

Magda M. - 19 Sie 2012, 18:47

Magda M. jeden nocleg z soboty na niedzielę, śpię w aucie (zajadę w sobotę ok. 22:30 przy dobrych wiatrach, więc nie ma sensu się rozbijać - ale nie ma opcji, żebym sobie zlot darowała :D )
Fordon - 19 Sie 2012, 19:54

a jak z psem ??? bo kutfa nie mam jak go zostawic...
Jak bym zabral psa to tez musza sie znalesc osoby ktore zgodza sie na jego obecnosc w np przyczepie to raz, a dwa jak juz ktos sie godzi na amstaffa w przyczepie, to ma zakaz podchodzenia po pijaku zeby go zaczepiac bo moze byc krwawo... mi nic nie zrobi ale osobie postronnej ktora jest napita i go zaczepia fizycznie moze miec problem. Sam z siebie nie zaatakuje bo ma wywalone...

Fordon - 19 Sie 2012, 20:23

Fordon/ Wiola/ Bułka (pies)... :) od piatku do niedzieli...
trzeci - 19 Sie 2012, 20:26

Z psiakiem damy radę Konrad, najwyżej sobie osobną przyczepę weżmiemy :)
luk-90 - 19 Sie 2012, 20:29

no z tym psiakiem to rzeczywiście trzeba będzie uważac, bo przecież będzie tam na prawdę sporo osób, a sobotnia integracja też może swoje wywołać. Mam tu na myśli całokształt osób startujących w imprezie.

Ja wiadomo będę startował, nocleg namiot mam nadzieję

Fordon - 19 Sie 2012, 20:47

No tak a kaganca nie ma bo ostatni ktory probowal zakladac mial przyjemnosc poznac jego sile (nie zebow) ale wywalil kumpla 90kg i pokazal co o nim mysli pokazujac kpl uzebienia...
W szelkach i na smyczy nic nie odwali, w przyczepie tez nie, ale mowie od fakcie tego zeby nie bylo ze ktos dostanie od psa za zaczepki fizyczne w jego kierunku, bo sam z siebie nie atakuje bez powodow.
Wiem Arturro ze mozemy ogarnac temat w osobnej przyczepie, stad tez czekam na info o pokojach i to bylo by najbezpieczniejsze, lub mozna zgadac sie w 5 osob czy 4 w przyczepie bo tobie nic nie zrobi, ze wzgledu na (Twoj) charakter.

Mafios - 19 Sie 2012, 20:49

niestety Artur siostra Kasi nie przyjechała teraz do nas wiec , nie bedzie :( jak tylko dojedzie do PL wyślę pocztą
blood_brother - 19 Sie 2012, 20:50

Tylko trzymajcie z dala od psa swoje nogi :P Bo, że tak to ujmę, lubi czasem jakąś posunąć :D
Mafios - 19 Sie 2012, 20:50

Mafios - przyczepa
szczepan522 - 19 Sie 2012, 21:45

szczepan522 & Ola (startujący w YTP) nocleg we własnym zakresie...
Piter - 19 Sie 2012, 23:11

Piter dwa noclegi, własny namiot - start w imprezie
Mariox003 - 19 Sie 2012, 23:21

a dzieci to do ilu lat?
Piter - 19 Sie 2012, 23:23

Ty się nie łapiesz :rotfl: Musisz zapłacić dwie dychy :9: :hahaha:
Mariox003 - 19 Sie 2012, 23:31

Cytat:
Ty się nie łapiesz :rotfl: Musisz zapłacić dwie dychy :9: :hahaha:

nosz jasny gwint, a szkoda :rotfl: :rotfl:

madek - 20 Sie 2012, 21:22

madek & Kasia (przyczepa 2 noclegi)
Obywatelka Higienistka - 20 Sie 2012, 21:25

Kiedy jest ostateczny termin zapisywania się?
trzeci - 20 Sie 2012, 21:43

Obywatelka Higienistka napisał/a:
Kiedy jest ostateczny termin zapisywania się?

Do ostatniej chwili :)

blood_brother - 21 Sie 2012, 00:29

Nie szalejcie tak z tym udziałem, bo zaraz będzie więcej osób niż na wiosennym :P
Piter - 21 Sie 2012, 00:40

blood_brother2 napisał/a:
Nie szalejcie tak z tym udziałem, bo zaraz będzie więcej osób niż na wiosennym :P

Hehehe już dawno mówiłem że tak będzie jeśli się zlot zorganizuje w odpowiednim miejscu przy odpowiedniej okazji.
To jest strzał w 10tke
Mam nadzieję że to przejdzie do tradycji jesiennego :D a i zawodników będzie przybywać
Wkoncu mamy to o co walczyliśmy, możliwość wjazdu na YTP mk3kami :-)

hanysek - 21 Sie 2012, 09:50

blood_brother2 napisał/a:
Nie szalejcie tak z tym udziałem, bo zaraz będzie więcej osób niż na wiosennym :P

jeszcze jak slask by sie zebrol to by bylo 2 razy tyla :hahaha: ale za daleko i za duzo kasy :fox:

Piter - 21 Sie 2012, 12:20

hanysek napisał/a:
ale za daleko i za duzo kasy :fox:

No to teraz masz odpowiedz dlaczego nas nie było na wiosennym ...

Mafios - 23 Sie 2012, 07:18

potwierdzam ze nie bedzie kolegi Loya i Fazy :(
ale na otarcie łez bedzie kolega Łoki toki :D

Mariox003 - 23 Sie 2012, 10:32

mnie nie będzie, brak kasy, ale na otarcie łez mam drift show w karpaczu, i spływ kajakowy po Bobrze
Obywatelka Higienistka - 23 Sie 2012, 21:39

Obywatelka Higienistka & Paweł / 1 nocleg / namiot
Fordon - 23 Sie 2012, 22:58

Kto do przyczepy z Trzecim, moja osoba i Wiola, oraz psem?? bo juz go zozpieszczam surowym miesem z krwia zeby nie zglupial w przyczepie...
Plus jest taki ze kazda osoba ktora ma byc w niej moze przywiesc po 100tys zl i nic nie zginie, po za osoba postronna (w meczarniach z zebami w tetnicy)... Kazdy dostanie instrukcje do niego zeby akceptowal przyczepe i spiacych... :) Kazda postronna osoba odradzam pukac nawet bo gnojek wyjdzie przez okno...

Piter - 23 Sie 2012, 23:20

A właśnie miałem z flaszką do przyczepy wpaść a tak to dupa ...
Znowu z Żółwiem i Romkiem wypijemy sami w namiocie eeeee to znaczy w tropiku :hahaha:

Fordon - 23 Sie 2012, 23:24

Piter, Ty no taka 6 w przyczepie to istna libacja :) dawaj do nas na przyczepe i bedzie spoko :) nawet ci oplace przyczepe jak cos :)
madek - 23 Sie 2012, 23:50

Fordon napisał/a:
Kto do przyczepy z Trzecim, moja osoba i Wiola, oraz psem??

jeśli jest jakaś szansa na obudzenie się rano żywym to ja i Kasia nie mamy nic przeciwko :ok:

Piter - 23 Sie 2012, 23:56

Fordon, się zobaczy :)
Choć Ninja raczej śpią na trawie, choć ostatnimi czasy zdażało się też na prostej startowej albo w ognisku :9: :rotfl:

trzeci - 24 Sie 2012, 07:04

Mafios napisał/a:
potwierdzam ze nie bedzie kolegi Loya i Fazy :(
ale na otarcie łez bedzie kolega Łoki toki :D

No szkoda, bo chętnie i jednego i drugiego by się zobaczyło po takim czasie :|
A Łoki maluchem będzie startował ? :-)

Mafios - 24 Sie 2012, 07:22

trzeci napisał/a:
Mafios napisał/a:
potwierdzam ze nie bedzie kolegi Loya i Fazy :(
ale na otarcie łez bedzie kolega Łoki toki :D

No szkoda, bo chętnie i jednego i drugiego by się zobaczyło po takim czasie :|
A Łoki maluchem będzie startował ? :-)

ma zacny plan zwinięcia prezesowi Xrki :P
łokiego dopisz do kampingu mojego

Piter - 24 Sie 2012, 12:58

Są już informacje na temat dodatkowych, piątkowych przejazdów więc wklejam i tutaj.

Jeśli ktoś ma taka możliwość i zastanawia się czy przyjechać wcześniej w piątek, myślę że będzie warto :serduszka:


Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 3. runda Pucharu Youngtimer Party 2012 wzbogacona zostanie o dodatkową atrakcję dla Uczestników i Widzów - czyli przejazdy Toru.
Atrakcję tą przygotowaliśmy wspólnie z Organizatorami IX Międzynarodowego Wyścigu Pojazdów Zabytkowych.

Oto tak wyczekiwane szczegóły przejazdów:

w przejazdach mogą brać udział jedynie osoby zgłoszone na 3. rundę Pucharu Youngtimer Party 2012, pod warunkiem opłacenia wpisowego oraz dodatkowej opłaty
przewidziane są 3 grupy - każda po około 10-15 samochodów
każda grupa będzie miała 2 przejazdy - każdy po 4 okrążenia toru
o przydzieleniu każdego Uczestnika do odpowiedniej grupy jak i o polu startowym decydować będzie Organizator (konieczność odgórnego podziału wynika z konieczności zachowania porządku i bezpieczeństwa przejazdów), przydział taki nie podlega zmianom
o dopuszczeniu do przejazdów decyduje kolejność wniesienia opłat
przejazdy mają charakter ćwiczeń techniki jazdy - nie przewidziane jest podawanie klasyfikacji końcowej z przejazdów oraz nie przewidziane są nagrody (podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach)
na przejeździe obowiązują opony z homologacją drogową (znaczek 'E'), kierujący w kaskach z homologacją drogową lub FIA
w przejazdach brać udział mogą tylko kierowcy (bez pilotów, czy pasażerów w samochodzie)
przed przejazdami każdego kierowcę obowiązuje odbiór administracyjny oraz Badanie Kontrolne - nie spełnienie wymagań powodować będzie nie dopuszczenie do przejazdów, z drugiej strony - ich odbycie będzie jednocześnie 'załatwieniem formalności' przed Youngtimer Party
przed przejazdami odbędzie się odprawa dla kierowców - obecność na niej jest obowiązkowa

Harmonogram przejazdów - 31 sierpnia (piątek)

12.30 - 13.30 - Odbiór Administracyjny - Biuro Imprezy (odbiór dokumentów)
13.00 - 14.00 - Obowiązkowe Badanie Kontrolne - wymagania dot. samochodu takie same jak w Pucharze Youngtimer Party (zgodne z Regulaminem Ramowym)
14.15 - 14.30 - Obowiązkowa Odprawa dla Uczestników
14.45 - przygotowanie do przejazdów (ustawienie pierwszej grupy)
*) 15.00 - 16.00 - Pierwszy przejazd (3 grupy)
16.00 - 18.00 - przerwa - w jej trakcie zapraszamy do kibicowania i oglądania Pojazdów Zabytkowych biorących udział w zmaganiach na Torze "Poznań"
*) 18.00 - 19.00 - Drugi przejazd (3 grupy)


* powyższe godziny przejazdów mają charakter wstępny i mogą ulec zmianom w zależności od ostatecznej ilości Uczestników biorących w nich udział - ostateczny harmonogram podany zostanie na odprawie, przerwa może ulec skróceniu - jednak nie będzie mniejsza jak godzina, możliwe jest także zwiększenie ilości przejazdów jeśli czas na to pozwoli


Koszty wzięcia udziału w przejazdach każdy ze startujących otrzymał na meila i niech zostaną między nami ...

Naprawdę zachęcam do przyjazdu w piątek i obejrzenia kontaktówki na torze. Przejazd z rywalami zderzak w zderzak przy prędkościach 140-180km/h zawsze budzi wiele emocji :V:

A może ktoś się jeszcze skusi na start ? :plask:

szczepan522 - 24 Sie 2012, 13:18

Przyjechałbym ale...
Piter napisał/a:
13.00 - 14.00 - Obowiązkowe Badanie Kontrolne

będę dopiero w sobotę rano niestety ;-(

madek - 24 Sie 2012, 17:38

Fajnie że będzie co pooglądać :jupi: Tylko jeszcze wolne musze wziac w piatek ale chyba nie będzie problemu :-P

A teraz pytanie co ze śląskiem, czemu nie widze żadnych ślązaków na liście zapisowej :hammer: :hammer: :hammer: Pobudkaaaaaaaaaaaa nunu

luk-90 - 24 Sie 2012, 19:39

ale mi tez niespodzianka dodatkowo placic
Rasta - 24 Sie 2012, 20:00

Qarwa może się ruszę :D
kuba87 - 24 Sie 2012, 20:09

Rasta, foką niestety nie polatasz... ja jak się wyrobię w w sobotę i w niedzielę oraz kilka pierdół w tygodniu ogarnę to się narysuję w piątek :ok:
Rasta - 24 Sie 2012, 20:18

Jak się nie da to wezmę kombiaka :D
Piter - 24 Sie 2012, 20:27

madek napisał/a:


A teraz pytanie co ze śląskiem, czemu nie widze żadnych ślązaków na liście zapisowej


Śląsk jeździ tylko na wprost :-P

luk przestań się mazać, sam wiesz ile to frajdy. Ja dopłaciłem i chcę polatać w piątek bo to będzie najlepsze z całej imprezy <8>

Najwyżej kasy nie będę miał na żarcie i picie i będę kradł po przyczepach :)

luk-90 - 24 Sie 2012, 20:31

Mam zapłacić, a nei wiem czy będę w poznaniu i czy w ogóle wolne dostanę w takim przypadku, bo innej opcji nie ma jak brać urlop
Piter - 24 Sie 2012, 20:44

Rzuć robotę :ok:
Magda M. - 25 Sie 2012, 00:50

Piter napisał/a:
Najwyżej kasy nie będę miał na żarcie i picie i będę kradł po przyczepach :)


Ninja team reaktywacja? Dobrze, że nie spię w przyczepie :hahaha:

Piter - 25 Sie 2012, 01:15

Magda, no raczej :)
Mogłem to powiedzieć dyplomatycznie, ale po mojemu dyplomacja to powiedzieć komuś spier'dalaj tak żeby się podniecił na samą myśl o podróży :-P

blood_brother - 25 Sie 2012, 01:58

A Rasta nie mógłby polatać Foką w klasie Open?
Piter - 25 Sie 2012, 03:24

Nie sądzę że by się udało ze względu na rok produkcji modelu. Tak już jest na YTP i tyle. Ja jadę w klasie Open ze względu na modyfikacje w aucie.
luk-90 - 25 Sie 2012, 08:10

Ja rezygnuje ze startu, może będę na zlocie nie wiem. Dzis w nocy zostałem pobity, mam szwy na łuku brwiowym, na prawej ręce poniżej dłoni dostałem z tulipanka czy noża, nie pamiętam, bo w szoku byłem, tam też są szwy. Ta ręka jest w jakimś rodzaju gipsu, nie jestem w stanie normalnie prowadzić auta, a co dopiero rajdowo, na 14 jadę na komisariat złożyć zeznania :sad: Może uda się odzyskać wpisowe :sad:
Daras84 - 25 Sie 2012, 10:15

Piter napisał/a:




Śląsk jeździ tylko na wprost :-P



masz racje :cojest:

Rasta - 25 Sie 2012, 10:42

Cytat:

Nie sądzę że by się udało ze względu na rok produkcji modelu. Tak już jest na YTP i tyle. Ja jadę w klasie Open ze względu na modyfikacje w aucie.


U mnie też nie jest ich mało :D

Rkalitka - 25 Sie 2012, 10:57

luk-90 napisał/a:
Ja rezygnuje ze startu, może będę na zlocie nie wiem. Dzis w nocy zostałem pobity, mam szwy na łuku brwiowym, na prawej ręce poniżej dłoni dostałem z tulipanka czy noża, nie pamiętam, bo w szoku byłem, tam też są szwy. Ta ręka jest w jakimś rodzaju gipsu, nie jestem w stanie normalnie prowadzić auta, a co dopiero rajdowo, na 14 jadę na komisariat złożyć zeznania :sad: Może uda się odzyskać wpisowe :sad:


O w mordę stary - współczuję- Mam nadzieję, że dorwą gnoji i że się szybko wyliżesz!!

Wpisowym się nie przejmuj tylko napisz do Janasa i Ci je przeniesie na kolejną eliminację miejmy nadzieję.

Powrotu do zdrowia i powodzenia na komisariacie!!

madek - 25 Sie 2012, 11:14

Piter napisał/a:
Śląsk jeździ tylko na wprost :-P

Może i tak :rotfl: Ale mi chodzi ogólnie o przyjazd na zlot a nie start w YTP :)

luk-90, no to kiepska sprawa :| Przyjedź na zlot chociaż w roli kibica, i tak będzie fajnie :)

Piter - 25 Sie 2012, 12:12

luk, o kur#wa chłopie, trzymaj się. Na zlot wpadaj.
luk-90 - 25 Sie 2012, 16:06

Mnie w pewnym momencie 3 osoby naraz biły, na chwile straciłem świadomość i jak się skapnąłem co się dzieje stałem przyparty przez ludzi do muru, trzymając moją prawą rękę wysoko uciskali Mi ją, była cała w mojej krwi tak jak całe skrzyżowanie. Mój kumpel stracił przytomność, bo na ziemi go punktowały 3 osoby, twarz ma masakrycznie obitą.

3 sprawców złapali, jeden był mocno naćpany, są zeznania, świadkowie, monitoring, zobaczymy.

Walczyłem jak lew i jednemu solidnie gębę przestawiłem, policjant powiedział, że ten z tą rozwaloną ręką nie ma takich strat na zdrowiu jak ten co go obiłem, a lałem 3 na raz.

Zaraz jadę do prywatnej kliniki, żeby poskładać rękę i dowiedzieć się na czym stoję, trochę siana pójdzie, ale zdrowie najważniejsze.

Najgorsze, że nie jestem w stanie wykonywać zawodu, a umowę mam do końca września i nie wiem co będzie :sad:

Piter - 25 Sie 2012, 16:33

Masakra :|
Obywatelka Higienistka - 25 Sie 2012, 17:04

Pat, współczuję. Rychłego powrotu do zdrowia :ok:
Piter - 25 Sie 2012, 17:32

Rasta napisał/a:
Cytat:

Nie sądzę że by się udało ze względu na rok produkcji modelu. Tak już jest na YTP i tyle. Ja jadę w klasie Open ze względu na modyfikacje w aucie.


U mnie też nie jest ich mało :D


Nie w tym rzecz readmore

Na YTP jest podział główny na klasy:
A: modele samochodów, których produkcja rozpoczęła się przed 1 stycznia
1982
B: (modele samochodów których produkcja rozpoczęła się pomiędzy 1 stycznia
1982 a 31 grudnia 1989

oraz na klasy i pochodne takie jak Sport czy Open

Ale aby wystartować w klasie Sport czy Open i tak trzeba spełniać najpierw wymagania klas A lub B

Dlatego piszę że Twoja foka się nie łapie a nie dlatego że masz auto po modyfikacjach.

Ja jadę w Open ponieważ mam silnik który nie występował fabrycznie w tym modelu ale jest tego samego producenta - i tyle

Kod:
6.1.5 Grupa OPEN &#8211; bez podziału na Klasy
6.1.6 Samochody spełniające wymagania gr. A lub A-SPORT, ale posiadające silnik spełniający
jeden z poniższych warunków:
a) silnik z tego samego okresu produkcji co auto, ale o większej pojemności lub ilości zaworów
niż występująca fabrycznie w danym modelu
b) silnik nowszy, którego produkcja rozpoczęła się przed 1. stycznia 1990 r., pochodzący z
modelu tego samego producenta
zostaną zakwalifikowane odpowiednio do gr. B lub B-SPORT
6.1.7 Samochody spełniające wymagania gr. B lub B-SPORT, ale posiadające silnik spełniający jeden
z poniższych warunków:
a) silnik z tego samego okresu produkcji co auto, ale o większej pojemności lub ilości zaworów
niż występująca fabrycznie w danym modelu
b) silnik nowszy, pochodzący z modelu tego samego producenta
mogą zostać zakwalifikowane do gr. OPEN

szczepan522 - 25 Sie 2012, 18:09

Trzymaj sie luk-90,
luk-90 - 25 Sie 2012, 21:41

zostawiłem trochę siana w prywatnej klinice, mam dorze zriobiony teraz opatrunek, czucie w palcach jest, mogę nimi trochę poruszać, lekarz powiedział, że to powierzchowna rana, będzie się goić 2- 3 tygodnie. Będę kibicować naszym, spędzę miło czas z Wami, jednak bez integracji alkoholowej.

PS. nawet nie macie pojęcia jak najprostsze czynności sprawiają problemy dla praworękiej lewą ręką :-)

Fordon - 25 Sie 2012, 21:56

luk-90, zabrac cie z PN na przezmierowo ?? Macieja tez otlukli czy jak ?? w razie co to jutro zadzwonie i sie zgadamy.
szczepan522 - 25 Sie 2012, 21:56

luk-90, najwazniejsze ze bedziesz zdrowy :-)
kuba87 - 25 Sie 2012, 22:26

luk-90, heh kotwa...
przyjedźcie jak będą wolne przejazdy to będziecie jeżdzić z nami :yes:

madek - 25 Sie 2012, 23:56

Cytat:
przyjedźcie jak będą wolne przejazdy to będziecie jeżdzić z nami :yes:

Rozumiem że te wolne przejazdy dotyczą osób startujących w YTP, a czy inne osoby będące na zlocie (nie zapisane na YTP) moga pomarzyć o wjechaniu na tor czy jest na to jakakolwiek szansa? :) Oczywiście poza godzinami startów... zakładam że to niemożliwe ale zapytać można :-P

kuba87 - 26 Sie 2012, 00:03

madek, nie. nie mogą inne auta oprócz tych które biorą udział w YTP.
Piter - 26 Sie 2012, 00:07

Bez szans.
Możecie polatać na próbach z zawodnikami oprócz przejazdów w kontakcie dużej pętli w piątek gdzie jadą tylko kierowcy.

madek, ty pipo grochowa, dogadaj się z lukiem i wejdź na jego miejsce na YTP
Luk, zamiast prosić o zwrot wpłaty odstąpi tobie numer startowy a co do kasy to się raczej dogadacie.

madek - 26 Sie 2012, 00:44

Piter, gdyby fiesta nie była moim jedynym autem to owszem, a tak to nie dość że jeżdże nią sporo na codzień to jeszcze mam rozwalone 2 przeguby i nie wiem czy zdąże je zrobić do zlotu. ale dojechać dojedzie tak czy inaczej :-P
Piter - 26 Sie 2012, 01:47

Weź przeguby do bagażnika i rano wal do mnie do Wrocławia i ci je wymienię w godzinę
A na torze nie musisz jeździć o mistrzostwo świata
Już nie jeden cywilną fiestą był i świetnie się bawił :)

Zresztą ja na rozje'banym przegubie przejezdzilem poł sezonu, w tym YTP też. Akurat na torze najbardziej w dupę dostaną opony i hamulce a nie zawieszenie itp. :-P

kuba87 - 26 Sie 2012, 09:56

madek, pitolenie
bierz przeguby i przyjezdzaj z piterem w piątek.

luk-90 - 26 Sie 2012, 11:23

Konrad, Macieja nie obtłukli tylko innego kumpla, z tym zabraniem Mnie to wcale nie głupi pomysł, tylko wtedy nie będę mobilny, a Maciej w miarę spokojnie może jechać, wczoraj on prowadził, a ja mu zmieniałem biegi i było ok, on ma wskazujący palec prawej reki w szynie. Pomyślimy z tym dojazdem, ale skoro można powiedzieć, że nie mam prawej ręki to chciałbym abyś po drodze wpadł na chwilkę obejrzeć wiesz co :)

Co mojego startu, napisałem już do organizatorów, poza tym mam numery przyklejone, a koszt nowych to 100zł, wątpie aby madkowi sie to opłacało

Żółwik Tuptuś - 26 Sie 2012, 12:26

Uwaga - ważna informacja dla wybierających się na zlot.

Jako że zlot FKP będzie się odbywał przy okazji YTParty, wszyscy zlotowicze nie startujący będą przypisani jako osoby towarzyszące do załóg startujących w barwach FKP.

W związku z tym obowiązuje nas opłata za osobę towarzyszącą na YTParty -czyli 30 zł od osoby.

W zamian otrzymujemy identyfikator upoważniający do poruszania się od piątku do niedzieli po Torze Poznań, udział w ognisku z kiełbaskami oraz możliwość przejechania się na prawym podczas wolnych przejazdów w naszych startujących autach.

Dodatkowo można za to rozbić namiot na terenie Toru.

FiFa - 26 Sie 2012, 14:42

a jak jest z własnym samochodem, jezeli przyjade moge ogolnie wjechac na teren toru, gdzie bedzie pole namiotowe itp? Cyz musze zostawic samochod poza bramami toru?
luk-90 - 26 Sie 2012, 15:11

Parkujesz na terenie obiektu, chcby i pod wieża i obok auta jeżeli ci to odpowiada rozbjasz namiot
luk-90 - 26 Sie 2012, 21:47

To gdzie w końcu i komu płacić i ile, bo nie startuję i zgłupiałem już
trzeci - 26 Sie 2012, 22:50

W związku z informacjami wrzuconymi przez Żółwika:

1. Wpłaty bez zmian, na nasze konto a ja całość przekażę na konto YTP lub Janasowi

2. Skoro należy ppłacić te 30 PLN na rzecz YTP to rezygnujemy z naszych składek zlotowych.
To co trzeba ogarnie się z kasy klubowej, najwyżej w skromniejszej formie :)

Post początkowy zostanie zaktualizowany o powyższe informacje.
Pozdro ...

kuba87 - 26 Sie 2012, 23:03

trzeci, a ja tak myślę że jak będzie jedna przyczepa i stado namiotów, to może warto zaopatrzyć się w grilla kiełbaski jakieś krzesełka i we piątek robimy bibę. integracyjną. :hihihi: dzieci będą miały ciekawe zajęcia tzn będą oglądać auta.
trzeci - 26 Sie 2012, 23:06

A to wiadomo i żadnych zapowiedzi nie potrzebuje bo to musi być ;-))
Żabcia - 27 Sie 2012, 19:55

Żabcia & 2 x Juniorki - piątek i sobota - namiot jak pogoda będzie łaskawa :-)
krzys:) - 27 Sie 2012, 23:09

krzys:) i kolega piątek sobota może niedziela rano:P /namiot oplacone
trzeci - 28 Sie 2012, 08:26

Oficjalne potwierdzenie informacji podanej wcześniej przez Żółwika:

    Witam,

    zgodnie z informacją od Janka Michnikowskiego, z którym zdaje się kontaktowaliście w tej sprawie, koszt od osoby wynosi dokładnie tyle, ile liczymy dla każdej osoby "towarzyszącej" w trakcie YTP - jest to 30zł/os. za cały weekend.
    W cenie zawarta jest możliwość noclegu na terenie toru, toalety, prysznice z ciepłą wodą, oczywiście niezapomniany klimat bytowania z innymi maniakami starszej motoryzacji, a także sobotnie ognisko z kiełbaskami.

    Nocować można w namiotach, samochodach, własnych przyczepach campingowych itp. Mamy ewentualnie możliwość załatwienia przyczep campingowych z wypożyczalni, jak dla innych uczestników YTP, ale tutaj musielibyśmy mieć wcześniej informację wraz z wpłatą ile takich przyczep (4-5 osobowych) byłoby potrzebne. Koszt jednej takiej przyczepy na cały weekend to 250zł.

    Na koniec - z powodów organizacyjnych prosiłbym o przysłanie do czwartku włącznie, a najlepiej wcześniej, listy uczestników zlotu.
    Czy byłaby również możliwość załatwienia wpłaty poprzez jednorazowy przelew od całej grupy zlotowiczów FKP?

    Pozdrawiam
    Untitled Document
    Krzysztof Filipowski
    Zespół Organizacyjny - Youngtimer Party
    Automobilklub Wielkopolski, Koło Youngtimer
    http://www.youngtimerparty.pl/

    Email: kontakt@youngtimerparty.pl


Tak więc wszystko jasne.
Jak już napisane wcześniej z naszych składek zlotowych rezygnujemy na rzecz kwoty podanej przez YTP.
Wpłaty na nasze konto a ja prześlę całą kwotę oraz listę do organizatorów.
Pozdro ...

luk-90 - 28 Sie 2012, 10:53

wpłata poszła
Obywatelka Higienistka - 28 Sie 2012, 15:31

Prezesie, czy mój przelew za koszulki (3szt.) i zlot doszedł (2os.)? Czyli jak rezygnujemy z naszych składek to muszę dopłacić 2x20zł?
trzeci - 28 Sie 2012, 15:37

Konto sprawdzę wieczorem.

Tak, jeśli ktoś wpłacił składkę w poprzedniej wysokości to teraz dopłaca różnicę.
Pozdro ...

trzeci - 28 Sie 2012, 20:03

Informacje od Żabci ( z innego tematu )

    na Torze, niedaleko naszego miejsca biesiadowania od wczesnych godzin porannych otwarty jest punkt gastronomiczny, gdzie rankiem za przystępną cenę można można zjeść pyszne śniadanko - np. jajecznicę, parówki, później jakieś szaszłyki, hamburgery itp. Do tego kawka, herbatka i inne napoje.

    W niedzielę od rana - w trakcie giełdy samochodowej stoisk takich, wśród wystawionych samochodów, jest kilkanaście.

    W Przeźmierowie - poza terenem toru otwarte do 23.00 sklepiki ("Żabka", "ABC" itp., najbliżej stacja ORLEN) przed Orlenem otwierają Netto - nie wiem, czy zdążą przed weekendem.

    Identyfikator YTP pozwala opuszczać teren toru poza godzinami dostępnymi dla widzów (czyli po 19.00).

    Na torze - również niedaleko - jest ogólnodostępna toaleta z prysznicami z ciepłą wodą.

    Dla korzystających z przyczep - na wyposażeniu nie ma pościeli, kubków, talerzy itp.


Zostały ujęte wpłaty na dzień dzisiejszy ( w temacie zapisów i koszulek )
Proszę sprawdzić czy się wszystko zgadza :)
Pozdro ...

Obywatelka Higienistka - 28 Sie 2012, 21:06

Poszedł przelew z dopłatą :)
trzeci - 29 Sie 2012, 22:28

Przelew składek w wysokości 510 PLN ( 17 x 30 PLN ) oraz za dwie przyczepy ( 2 x 250 PLN ) wykonany na konto YTP.
Jutro trochę drukowania i w piątek się widzimy :)
Pozdro ...

Obywatelka Higienistka - 30 Sie 2012, 00:01

Tak jest :D
Magda M. - 30 Sie 2012, 02:32

W sobotę późnym wieczorem, ale bedę. Właśnie, prezes, dam znać, jak bedę dojeżdżać, to poślij kogoś na bramę z moim identyfikatorem, co bym się nie musiała z ochroną użerać, bo marne widoki na to, że przed 22 dotrę do was :D (niestety szanse na wyjście z pracy przed 21 blilskie zeru... ale będe się starać, każda minuta na wagę złota :D )
Piter - 30 Sie 2012, 15:49

Bardzo Ważna Informacja


całości nie wklejam, tylko to co najistotniejsze:

...... postanowiliśmy przełożyć niedzielne przejazdy Próby Sz6 na sobotnie popołudnie. Przy tak niskiej frekwencji (około 45 Załóg) każdy z Was będzie miał tyle samo czasu na przejechanie prób - zatem nie możecie zarzucić nam że cokolwiek ograniczamy - na pewno wystarczy czasu na 3 przejazdy mierzone i zostanie jeszcze na późniejsze "treningowe" dla chętnych.

Piątkowy harmonogram (uwzględniający przejazdy toru nie uległ zmianie).

W sobotę przejazdy prób Sz1-5 (próby rozstawione na torze i placach) odbywać się będą od 10.00 do 15.00
Następnie będzie godzinna przerwa (na ustawienie kolejnej próby)
W godzinach 16.00 - 18.00 będą przejazdy próby Sz6 (1 okrążenie toru)
Ogłoszenie wyników i oficjalne zakończenie imprezy planujemy o godzinie 19.00
Około 20.30 zapraszamy Was Wszystkich na ognisko ("tradycyjnie" my zapewniamy kiełbaski a Wy organizujecie sobie kijki do ich upieczenia :) ).

Oczywiście pomimo zmiany nadal możecie nocować na Torze w noce z piątku na sobotę oraz z soboty na niedzielę .

luk-90 - 30 Sie 2012, 15:51

Widzicie to wszytko przez to ze nie startuje :rotfl:
dejw - 30 Sie 2012, 16:44

o.O
Pele - 30 Sie 2012, 22:52

Siema :-) jeszcze dokładnie nie wiem, ale jeśli spontanicznie udam się jutro na Zlot to jest szansa że się jeszcze załapię i ktoś mnie wpuści bez przepustki ?? :-)
luk-90 - 30 Sie 2012, 23:11

podejrzewam, że kupisz sobe przpustkę w biurze, choć ręki nie dam
Magda M. - 31 Sie 2012, 00:16

Bez problemu, tyle, że trzeba być w godzinach "urzędowania" biura i "dorwać" akurat tego z organizatorów, który jest za przepustki odpowiedzialny, a to nie jest takie proste :D Ale jak się już delikwenta namierzy z kwtoą 30 zł w ręku, to przepustkę bez problemu się dostaje. :)
Piter - 31 Sie 2012, 00:38

Po przyjeździe w piątek na tor identyfikatory będą do odbioru u mnie :)
kuba87 - 31 Sie 2012, 00:40

Piter, rozumiem że się będziem przepychać na torzei robić trzodę :rotfl:
Piter - 31 Sie 2012, 01:10

kuba87, jedziesz przejazdy piątkowe?
kuba87 - 31 Sie 2012, 06:57

jeśli zdążę byćprzed13.30 to tak
trzeci - 31 Sie 2012, 08:42

Ja będę póżnym wieczorem dopiero.
Kto będzie wcześniej to łapać Pitera który będzie miał nasze identyfikatory oraz będzie wiedział które przyczepy są nasze.
Jakby co, dzwonić do mnie :)
Do zobaczyska !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group