Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK3] Silnik nie chce zgasn±æ

pawvlon - 27 Cze 2012, 12:37
Temat postu: [MK3] Silnik nie chce zgasn±æ
Witam, s³uchajcie mam taki k³opot, ¿e moja Fiestka od czasu do czasu ma foszka i nie chce zgasn±æ. Normalnie koñczê jazdê, przekrêcam kluczyk a ona nie ga¶nie, szarpie siê wredna a¿ po pewnym czasie(15-30sek) staje. Oczywi¶cie jak mnie wcze¶niej nie zirytuje i jej nie zd³awiê na rêcznym. Wiecie w czym jest problem i jak temu zaradziæ?
qwerty67 - 27 Cze 2012, 13:49

By³o miliard razy. :twisted:
JoeMix - 27 Cze 2012, 13:53

Tak, by³o w benzynowcu,,, i tam silnik pracuje w nieskoñczono¶æ a tu mamy Diesla który siê dusi i jednak ga¶nie z czasem,,, pewnie zawór nie odcina paliwa,,, bo tylko tak zgasisz 1,8D - jest na pompie wtryskowej.
Marcinowaty - 27 Cze 2012, 20:50

Nagaru masz od groma... Na pocz±tek obejrzyj ¶wiece zap³onowe od strony elektrod
JoeMix - 27 Cze 2012, 21:14

Marcinowaty, skonfrontuj to co napisa³e¶ z profilem pawvlon'a,,,
pawvlon - 28 Cze 2012, 00:47

Marcinowaty napisa³/a:
Nagaru masz od groma... Na pocz±tek obejrzyj ¶wiece zap³onowe od strony elektrod
silnik ledwo co zosta³ z³o¿ony, ma przelatane 1000km wiec jako¶ w to w±tpie

JoeMix napisa³/a:
Marcinowaty, skonfrontuj to co napisa³e¶ z profilem pawvlon'a,,,
no dok³adnie :D

pompa nie by³a ruszana i dzia³o siê to te¿ wcze¶niej. a ten zaworek to jako¶ na wierzchu jest czy co¶?

JoeMix - 28 Cze 2012, 07:40

Tak z tego co siê orientuje to wkrêcony od góry,,, mo¿e zwyczajnie siê zacina,,,
Fordon - 9 Lip 2012, 23:13


Raczej wszystko w temacie... jedyna mozliwosc jaka jeszcze istnieje to zwarcie na tylnych lampach ale to gasl by po wylaczeniu swiatel...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group