Forum FiestaKlubPolska -

Zachodniopomorski Team - Spot na Strzelnicy Dobieszczyn - termin majowy

trzeci - 15 Kwi 2012, 11:18
Temat postu: Spot na Strzelnicy Dobieszczyn - termin majowy
Zgadaliśmy się mailowo z Jurkiem i padła propozycja na kolejnego spota na strzelnicy Dobieszczyn.
Patrząc na kalendarz strzelnicy to wolny termin jest 21.04. , czyli w przyszłą sobotę.
Jakiś grill, strzelanko, pogaduchy :)
Co Wy na to ?

Rkalitka - 16 Kwi 2012, 18:57

kurcze na weekend właśnie ma mnie nie być ale jeszcze zobaczę może coś się zmieni i uda się spotkać.
jerzyn - 16 Kwi 2012, 22:30
Temat postu: Re: Spot na Strzelnicy Dobieszczyn - 21.04.2012
trzeci napisał/a:
Zgadaliśmy się mailowo z Jurkiem i padła propozycja na kolejnego spota na strzelnicy Dobieszczyn.
Patrząc na kalendarz strzelnicy to wolny termin jest 21.04. , czyli w przyszłą sobotę.
Jakiś grill, strzelanko, pogaduchy :)
Co Wy na to ?

No pewno ze zawsze zapraszam, ale mam prośbę, o terminach przymiarek z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem proszę :-) )Te terminy są teraz różne , jeśli nikt nie zgłasza potrzeb to trenujemy sami , czyli należy zgłosić chęć i po potwierdzeniu mamy termin
Pozdrawiam

Rkalitka - 17 Kwi 2012, 22:30

Może zostanę na weekend w szczecinie i przyjadę na strzelnicę - tym razem fiestą :yes:
Rkalitka - 18 Kwi 2012, 20:48

No i co będzie ze spota??

Ja zostaję w szczecinie na weekend i może nawet przypadkiem pojawię się z bratem :yes:

trzeci - 19 Kwi 2012, 23:55

Tą najbliższą sobotę sobie darujemy, więc jedż spokojnie do Słubic :)

Ale temat otwarty bo przerzućmy tego spota na termin majowy.
Może być 26 maja ?

Inne terminy zajęte na strzelnicy albo u mnie <bezradny>

raczek99915 - 22 Kwi 2012, 11:04

Witam wszystkich :) mi pasuje jak najbardziej ten termin:) więc jeden klubowicz więcej na zlocie:D pozdrawiam i czekamy na decyzje innych.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group