Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK3] Łącznik skrzyni biegów z drążkiem zmiany biegów

torment1 - 14 Lut 2012, 19:17
Temat postu: [MK3] Łącznik skrzyni biegów z drążkiem zmiany biegów
Witam na wstępie. Jak były mrozy (-20) podczas jazdy "uciekły" mi biegi. Widać , że pod skrzynią zwisa jakiś drążek zakończony dziwnie wyciętym kawałkiem blaszki. Może wiecie jak to połączyć. Czy to coś się urwało , a może można z powrotem wcisnąć. Jestem laikiem jeśli chodzi o mechanikę , ale myślę , że olej w skrzyni się nie rozbił i to coś nie wytrzymało naporu na drążek zmiany biegów.
Będę wdzięczny za poradę.

bidżej - 14 Lut 2012, 19:29

może się odkręciło, a może połamało/urwało. daj zdjęcie chociaż :fox:
torment1 - 14 Lut 2012, 20:13
Temat postu: Łącznik skrzyni biegów z drążkiem zmiany biegów
Spróbuję jutro pstryknąć. Nie wiem czy się uda bo ona jest nisko zawieszona. Już próbowałem wsunąć się pod nią , ale nie dało rady. Chyba ją podniosę lewarkiem jak nie będzie sypał śnieg. A może ktoś jeszcze się wypowie.
Z poważaniem.

kamil wolski - 15 Lut 2012, 01:28

pewnie wybierak się skończył
dieseluser - 15 Lut 2012, 02:00

Miałem tak podczas jazdy, jechałem sobie i nagle coś strzeliło, po czym nie mogłem wrzucić żadnego biegu. U mnie rozwaliło się połączenie, które wychodzi od lewarka zmiany biegów z drążkiem wbijającym biegi. sprawdź to.
JoeMix - 15 Lut 2012, 07:44

Kolejny który oczekuje żebyśmy zgadywali, niestety, musisz wejść pod auto i zrobić zdjęcia bo ja widzę na odległość tylko rzeczy ogólnie widoczne, jak coś jest pod autem to mi karoseria przeszkadza (prędzej się rozłączyło coś niż posypało, chyba że układ wybierania był wrak)
kamil wolski - 15 Lut 2012, 11:22

U mnie też się rozłączyło, ale tak że się połączyć już nie dało ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group