Forum FiestaKlubPolska -

Projekty FKP - [Inny] BMW E36 325i "śliwka" - nowy nabytek Fazy

Faza - 21 Sty 2012, 12:20
Temat postu: [Inny] BMW E36 325i "śliwka" - nowy nabytek Fazy
Siemanienienko :)

1. NICK: Faza
2. IMIĘ: Łukasz
3. MODEL: BMW e36 325i 192KM
4. WERSJA: COUPE
5. ROCZNIK: 1994
6. SILNIK: 2.5
7. OPIS AUTA:
Auto zostało sprowadzone do Polski ze szwajcarii dwa lata temu. Auto ma przebieg 247000. Wyposażenie: ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, centralny zamek, radio / CD, wspomaganie kierownicy, komputer, światła przeciwmgłowe. Stan dobry +

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: wystarczy ze to coupe :) a plus poszerzone blotniki z tyłu i felgi 17 cali
b. mechaniczne: profi obróbka glowicy, wał korbowy korby i tłoki od 2.8, sportowe zawieszenie, Short Shift, przerobiona przepustnica, rozpórka przód, szpera 25%, moc po modach jeszcze bez strojenia 220 KM i 300 Nm
c. audio: jakies tam radio i może ze dwa głośniki

49. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: może zmiana zderzaka przód i tył z m-pakietu, usuniecie calego wnętrza, włożenie dwóch kubłów, ręczny hydrauliczny, kierownica z odsadzeniem, flok deski.
b. mechaniczne: może kiedys kolektor sportowy i wystrojenie
c. audio: usuniecie go



Peedro - 21 Sty 2012, 12:28

:ok: Dobra beja nie jest zła :-P Oby RWD służyło, dawało rade i dawało radość rzecz jasna :)
Ad@mus - 21 Sty 2012, 13:03

dobra na dupowoz
ale zbyt ladna do prucia :ok:

Fordon - 21 Sty 2012, 13:16

czemu nie poszliscie w mordy M-ki ??
Szpera on board ??

Jak bys cos potrzebowal to mam troche flakow z E36...

Mafios - 21 Sty 2012, 13:59

Dramat :|
Idę napić się wódki

sorry ziom moje zdanie na temat E36 znasz

Faza - 21 Sty 2012, 13:59

Ad@mus ładna jest i dlatego bedzie ladny bokowóz:)

Fordon ja juz taka kupilem a o szperze zapomnialem :) .... jest szpera 25%......

Ziom kazdy ma swoje zdanie...... ale jestem pewny ze bedzie sie mniej psuło nawet jak bedzie upalane na torze jak twoje volvo kredens ;)

arecki - 21 Sty 2012, 20:52

bardzo, bardzo fajne autko :)

powodzenia w pracach :)

Parzych - 22 Sty 2012, 00:46

Radochy z jazdy bokami :ok:
vegetagt - 22 Sty 2012, 00:49

Faza, a przy tym silniku są już wzmocnione mocowania tylnego wózka? Czy to dopiero w M było ?
Faza - 22 Sty 2012, 10:25

vegetagt napisał/a:
Faza, a przy tym silniku są już wzmocnione mocowania tylnego wózka? Czy to dopiero w M było ?


yyyyyyyyyyyy niewiem o czym ze mna spikasz :) .... nieznam auta... niewiem... ale jak sie kiedys dowiem to Ci powiem :)

Peedro - 22 Sty 2012, 10:26

No podobno w E36 wózki lubią padać ;].
elmek13 - 22 Sty 2012, 10:37

No i fajnie, powodzenia w dalszych modach.
trzeci - 22 Sty 2012, 17:13

No no ... była jazda na wprost , było jeżdżenie w zakrętach to teraz latanie bokami będzie ? ;-))
Fajny furak, niech dobrze służy i daje dużo frajdy.
Pozdro ...

Daras84 - 22 Sty 2012, 18:43

vegetagt napisał/a:
Faza, a przy tym silniku są już wzmocnione mocowania tylnego wózka? Czy to dopiero w M było ?



jak wyrwie to bedzie wiedizal ;)

jak bedizesz robil klatke to wlasnie zrob "zastrzaly do mocowania tylnego dyfra"

ładna sztuka, bardzo przyjemnie sie jezdzi tymi 6 cylindrowkami bmw

Faza - 23 Sty 2012, 07:41
Temat postu: Re: BMW E36 325i zwana "śliwką" czyli nowy nabytek
...
Faza - 23 Sty 2012, 07:49

Daras84 napisał/a:
jak bedizesz robil klatke to wlasnie zrob "zastrzaly do mocowania tylnego dyfra"


klatki raczej nie bede robił ale juz skojarzylem o co chodzi.... w M-ce tez pekaja i trzeba robić zastrzały.... ja tez bede to wzmacniał

PumaRST - 23 Sty 2012, 20:01

no gratulacje Faza auto znam :yes:

To do zobaczenia na Torze :jupi: :yes:

bidżej - 23 Sty 2012, 21:32

całkiem. tylne lampy trochę śmierdzą spoconym ortalionem, ale poza tym lala ;-))
Pietrekk - 23 Sty 2012, 21:40

Cudo :D Jedno z najładniejszych BMW z epoki tych nowszych. Powodzenia i oby służyło :)
Bezimienny - 23 Sty 2012, 21:48

Nawet ładna, tylko szkoda że nie e30, te sa fajniejsiejsze, ale chociaż silniczek zacny :ok:
Tommur - 23 Sty 2012, 21:51

Auto zacne E36 2.8 śmiga w Szczecinie i daje radę. Baaaaaardzo daje radę.

Ale odnośnie hydraulika to po co? Mogą być problemy na BK. Zależy jak trafi. Ile razy użyjesz go na imprezie? Chyba , że Gymkhana :D

Cytat:
"Młody, musisz mieć homologacje ręcznego, bo BK robią ludzie z PZM, a nie mechanik z licencją klubową.

http://autokult.pl/2011/0...-hamulec-reczny

Kod:
Jak już wcześniej wspomniałem, instalacja hydraulicznego hamulca ręcznego nie zawsze jest dozwolona. Przykładowo specyfikacja rajdowego samochodu grupy N zawarta w Załączniku J mówi, iż ewentualne stosowanie hydraulicznego hamulca ręcznego musi być opisane w homologacji danego samochodu, a ponadto układ hamulcowy w samochodzie musi być typu krzyżowego. W praktyce jest to dość trudne do zrealizowania, aczkolwiek nie niemożliwe. Potrzebna jest specjalna dwuobwodowa pompa i kilka innych także homologowanych elementów, których cena łącznie liczona jest nawet w tysiącach euro. Jeszcze kilka lat temu w Polsce na próżno było szukać rajdówek tej grupy wyposażonych w hydrauliczny „rękaw”. Obecnie zarówno budżety zespołów jak i dostęp do części są znacznie lepsze i takie rozwiązania są spotykane także i u nas w kraju.

Faza - 24 Sty 2012, 07:43

Tommur napisał/a:
Ale odnośnie hydraulika to po co? Mogą być problemy na BK. Zależy jak trafi. Ile razy użyjesz go na imprezie?


u nas na superoesie hydraulik przechodzi bez problemu BK. a co do jego uzytecznosci to uwierz mi na naszym torze przydaje sie i to bardzo.

Faza - 24 Sty 2012, 07:45

Bezimienny napisał/a:
Nawet ładna, tylko szkoda że nie e30, te sa fajniejsiejsze, ale chociaż silniczek zacny :ok:


e30 tez ladna ale E36 latwiejsze w prowadzeniu jak dla mnie bo ja dopiero zaczynam sie uczyc

Rasta - 24 Lut 2012, 18:41

Coś mi zalega we flokarni :D


Fordon - 25 Lut 2012, 01:22

Rasta, zawstydziles "pana" od flokowania w bydgoszczy :yes: gosc nie wiedzial co powiedziec.... za deske zawolal 300zl a pozniej pokazalem foty twojego wykonania i jego... to sie niezly burdel zrobil ze placac to samo maja niebo a ziemie ...
:yes: :ok:

Faza - 25 Lut 2012, 15:03

cudnie wyszło :V: ........ prawdopodobnie w poniedzialek moj Tato bedzie w wawie to moze uda mu sie odebrac.....
Faza - 26 Lut 2012, 13:25

Wczoraj po raz pierwszy wziąłem udział w superoesie Śliwką no i nie poszło najlepiej ale takie sa poczatki. W klasie byłem 8 na 11 a w generalce 59 na 80.

jeszcze daleka droga przedemna ale jeszcze pare lat treningu i bedzie dobrze :)

kuba87 - 26 Lut 2012, 13:27

Faza, dajesz radę jeżdzisz się nie poddajesz i to jest ważne
nauczysz się jeżdzić tym autem i będzie dobrze :D

Krzysiek - 26 Lut 2012, 15:45

Tak się zastanawiam, skoro fura do boków nie lepsza byłaby s13 z głupim ca18det można już poszaleć
Daras84 - 26 Lut 2012, 15:52

ale Faza nie lata bokiem ;)
PumaRST - 26 Lut 2012, 19:34

Faza napisał/a:
Wczoraj po raz pierwszy wziąłem udział w superoesie Śliwką no i nie poszło najlepiej


ważne ze pojechałeś, resztą się nie przejmuj. to naprawdę najmocniejsza impreza torowa dla "AMATORÓW' w Polsce.

Faza - 29 Lut 2012, 18:26

filmik z przejadow....
http://www.youtube.com/watch?v=R9CPsIfDZ-8

pP - 1 Mar 2012, 15:02

faza... jakie TWOJE wrazenia po przesiadce z clio (fwd) do bmw (rwd)?
takie pierwsze odczucia w prowadzeniu?

Faza - 1 Mar 2012, 15:58

pP napisał/a:
faza... jakie TWOJE wrazenia po przesiadce z clio (fwd) do bmw (rwd)?
takie pierwsze odczucia w prowadzeniu?


z jakiego clio ????!!!! clio byle raz na zlocie bo fiesta jeszcze niejezdzila i tyle nim jezdzilem.... a co do przesiadki z fiesty fwd na bmw rwd to.... trzeba miec pojecie o jezdzie ze tak powiem a ja go nie mam ..... ale zabawa jest swietna....... ze tak powiem niezaluje mojej decyzji.......

Daras84 - 1 Mar 2012, 19:30

heh pamietam moje pierwsze przejazdzawki 325 e30 z 25 % szpera wpadam bokiem w zakret za bardzo mnie wygielo to jej w pyte aby wyciagnelo mnie z zakretu(jak to cale zycie robilo sie w przednionapedowce) a tu zonk ;)

powoli przywykniesz ;) plus bmw jest taki ze sa bardzo malo awaryjne...

Fordon - 1 Mar 2012, 22:42

Jak na pierwszy przejazd z RWD w BMW spoko, ale musisz sie nauczyc tego ze te modele i w ogole 3-ki sa bardzo przewidywalne, bo nawet jesli przegniesz na zakrecie w suchej nawierzchni wyprowadzajac ja z rownowagi to masz tez czas na korekte bledu czego nie daje 911, lub debilny mercedes C z AMG...
Faza - 18 Mar 2012, 10:56

...zeby nie bylo ze sie nic nie dzieje....

z beemki zostalo wszystko wyjete....

zostal zamontowany kubeł z fiesty, kiera z odsadzeniem i poliuretany na tylne zawieszenie

do zamontowania zostało flok Rasty... pianka na boczki... hydraulik....

Wczoraj wystartowałem w III rundzie superoesu.... i oczywiscie po raz pierwszy na slicku... jestem bardzo zadowolony z moich przejazdow choć zająłem 9 na 13 zawodnikow w klasie a 64 w generalce na 90.

gdyby nie pierwszy nieudany przejazd (delikatny tulup po wyjsciu z zakretu ) spokojnie moglem walczyc o piate miejsce w klasie... ale gdyby babka miala wasy......

Podsumowując było GIT :)

PumaRST - 18 Mar 2012, 16:08

a ja dodam że widac po każdym przejeździe że uczysz się auta oraz opon było dobrze <oki>
Faza - 21 Mar 2012, 22:09

DZIEKUJE ZA PRZENIESIENIE DO DZIAŁU PROJEKTY FKP :jupi:

dzieki Puma :-) .... staram sie robic to coraz lepiej i jakos to idzie

Faza - 22 Mar 2012, 18:20

pojawil sie filmik z mojego przejazdu

tu moje wypociny.......

http://www.youtube.com/watch?v=zeFqyProBDI

Parzych - 22 Mar 2012, 22:45

Fajnie zapierdzielasz, jednak przednionapędówką było chyba łatwiej, widać że w Beemce tyłek potrafi się znarowić ale dajesz radę (no poza tym babolem w opony w 3:50)... <oki>
Daras84 - 23 Mar 2012, 07:04

kurka po filmiku wydaje mi sie ze gdyby nie to zawieszenie to bylo by zdecydowanie szybciej jakos tak odnioslem wrazenie ze jedziesz szybciej niz ten samochód tzn on nie daje rady z toba na pokladzie ;) i pasowalo by sie torche poslizgac bokami bo jakos tak nerwowo reagujesz na kazdy uslizg tylnej osi;)
Faza - 23 Mar 2012, 08:15

no zawiecha jest do wywalenia....... i na dodatek dzien przed oesem wpadlem w dziure i prawy amor sie wylal......

Daras84 napisał/a:
i pasowalo by sie torche poslizgac bokami bo jakos tak nerwowo reagujesz na kazdy uslizg tylnej osi;)

no pasowalo by sie poslizgac ale to na treningach a co do nerwowosci to jeszcze sie nieprzyzwyczailem do tyłu :D

Faza - 2 Maj 2012, 11:37

Wczoraj na torze w Kielcach odbyl sie BMW TRACK DAY w ktorym udało mi sie wystartowac i choc temperatura powietrza siegala 32 stopni udalo mi sie ukonczyc wszystkie 6 prob z rezultatem... 3 miejsce w klasie na 20 i 5 miejsce w generalce na 33....

Ogólnie impreza bardzo udana auto spisywało sie prawie dobrze poniewaz pare razy wpadło w tryb awaryjny podczas przejazdów punktowanych (gdyby nie to było by jak nic drugie miejsce w klasie i 3 w generalce no ale trudno sie mowi).Zaleta Track daya jest to ze niemozna startowac na slickach tylko na oponach dopuszczonych do ruchu i dzieki temu kazdy ma ze tak powiem rowne szanse.

a tu jedno zdjecie jak odbieram pierwszy puchar beemkowy:)




Parzych - 2 Maj 2012, 12:07

Faza napisał/a:
3 miejsce w klasie na 20 i 5 miejsce w generalce na 33....
:brawo: :brawo: :brawo: Faza, następnym razem będzie pierwsze miejsce <oki>
trzeci - 2 Maj 2012, 12:10

Widzę, że nie sam odbierałeś ;-))
Kawał chłopaka z Twojego Juniora.
Gratulacje wyniku - oby tak dalej i jeszcze lepiej.
Pozdro ...

Daras84 - 2 Maj 2012, 13:07

gratulacje ;)

a co np jesli chodiz o markgum niby slick ale dopuszcozny do ruchu :>

Faza - 2 Maj 2012, 13:09

jezeli dopuszczony do ruchu to mozna jechac
Faza - 3 Maj 2012, 23:58

trzeci napisał/a:
Widzę, że nie sam odbierałeś
Kawał chłopaka z Twojego Juniora.


Junior jest the best ......

niewyobrazam sobie wyscigow bez niego...... zawsze jest ze mna jak i moja Agniesia.....

Fifik ostatnio na track dayu wzbudzil w nas totalne emocje i wzruszenie... (krotkie streszczenie).......... zegnajac sie ze wszystkimi poprzybijajac piatke w srod moich kolegow i kolezanek powiedzial jeszcze ze musi sie pozegnac z beemka... podszedł do niej zlapal ja za lusterko i pokiwal raczka jakby sie z nia zegnal poczym podszedl do znaczka na masce i go pocalowal........ to sie nazywa szacun do auta i do sportu

Faza - 5 Maj 2012, 11:27

filmik z track daya

http://www.youtube.com/watch?v=G0zyHc-xkn4

trzeci - 5 Maj 2012, 14:50

Nieżle ta Bawarka zapindala ... jeden pisk opon ;-))

A może młody nie chciał znaczka BMW pocałować tylko chciał ugryżć ?
Z zemsty, że Fiestę zastąpiła ?? :-P

Peedro - 5 Maj 2012, 18:08

Bardzo fajnie sie odpycha. Czy mam dobre wrażenie że przydało by się deczko sztywniejsze zawieszenie? :fox:
Faza - 6 Maj 2012, 11:14

Peedro napisał/a:
Czy mam dobre wrażenie że przydało by się deczko sztywniejsze zawieszenie?


Deczko??!!!..... zawieszenie jest mega miekkie... z prawej strony amor jest totalnie zajechany bo jak stoisz to jest kauża bo tak sie leje... z reszta widac na zakretach ze prawie zderzak sunie po asfalcie.... ale w tym miesiacu powinnismy zalozyc gwint...

Peedro - 6 Maj 2012, 11:53

Specjalnie tak napisałem :-P
Faza - 5 Lip 2012, 00:12

W sobote kolejny BMW trackday.... wiec czas sie zbroic

założylismy gwint FK ( dla mnie wystarczajacy),,,,,



tulej acentryczna wahacza przedniego od m3

flok Rasty :D ...



hydraulik ... calosc wlasna konstrukcja lacznie z wycinaniem i toczeniem wajszy....


zrobilismy tez kąt z przodu......

wyjelismy cala klime dwustrefowa i zastapilismy zwyklym nawiewem....

teraz czekam na pogode ale raczej niebedzie fajna bo ma padac i chyba w sobote sie nie powalczy....

Parzych - 5 Lip 2012, 00:26

Tera to dopiero zacznie się zabawa... :brawo:
Daras84 - 5 Lip 2012, 14:26

jak na moje to zle zalozyliscie sprezyny tył ;) teraz nie ma opcji regulacji z klucza
Bezimienny - 5 Lip 2012, 17:54

Chyba że jest gięty klucz :yes:
Faza - 5 Lip 2012, 22:12

Daras84 napisał/a:
jak na moje to zle zalozyliscie sprezyny tył ;) teraz nie ma opcji regulacji z klucza


regulacja jest juz calkiem usunieta i gumy pod sprezyny tez bo troche za wysoko tyl do przodu stal... teraz jest git

Daras84 - 6 Lip 2012, 10:46

Bezimienny napisał/a:
Chyba że jest gięty klucz :yes:
klucz prosty jest ;)

e no to ladnie to musi lezec na ziemi. dawaj foto ;)

Faza - 6 Lip 2012, 12:01

nie lezy strasznie.... z tylu jak prog sie konczy jest 15 cm nad ziemia a z przodu 12,5 takze nie siedzi tak nisko
Daras84 - 6 Lip 2012, 18:14

dziwne
kenczorf - 7 Lip 2012, 01:32

my tu gadu gadu a fotek niema jak suka lezy :)
Faza - 7 Lip 2012, 05:50

nie ma czasu na pierdo..ly .... dzisaj BMW TRACK DAY... zdjecia dodam po.......

ale numer moze jakis zacofany jestem...... jak napisalem pierdo..ły tylko ze razem to po dodaniu postu forum zmienilo na srutututu .... ale cenzura łoooojjj :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hammer:

Mafios - 7 Lip 2012, 07:09

ziom tylko jej nie tnij tak jak fiesty w srodku :)
Faza - 8 Lip 2012, 13:32

No i po Track Dayu....

Próby były takie same jak za pierwszym razem wiec mozna bylo sobie porównać czasy... mi udało sie poprawic czasy o 3 sekundy na jednej probie wiec zawiesznie dziala.... ale konkurencja tez nie spi - 3 miejsce w klasie a w generalce to niewiem...

Mafios napisał/a:
ziom tylko jej nie tnij tak jak fiesty w srodku


Ziom nie bede jej psuł:)

Faza - 9 Lip 2012, 19:30

zdjecia z Track Daya... tzn zdjecia moje i 3 kumpli z ktorymi zawsze jezdze...
Gumiś - Wiśniowe E30 M3 3.2.... Mol-u - Srebrne E30 2.8 na dwóch vanosach... Łukasz - Czarne E36 2.8 na dwóch vanosach i moja śliwka

https://plus.google.com/117466844445427361781/posts/RT5c4tHN3tB

ps: Mafios ich wszystkich zna bo pił z nimi wódkie :hahaha:

Faza - 10 Lip 2012, 14:06

poprawiony link do zdjeć

https://picasaweb.google.com/117466844445427361781/BMWTRACKDAYLIPIEC2012#

Faza - 13 Lip 2012, 16:02

Filmik z Track Daya

http://www.youtube.com/watch?v=dsBeqrlxPZA

teraz widac ze mody pomogly i to duzo bo juz jej nie buja jak łajba na baltyku :hahaha:

trzeci - 13 Lip 2012, 21:26

No faktycznie już się nie buja, tylko idzie sztywno w zakrętach i w slalomie.
Niezła wyścigóweczka ;-))
Gratulacje Łukasz i powodzenia w kolejnych zawodach.

A jak tak patrzę na te fotki i filmiki z Miedzianej to się zawsze zastanawiam czy my się tam kiedyś wbijemy na zlot :myśli:

Parzych - 13 Lip 2012, 23:59

Czasami fajnie bokiem wchodziłeś w zakręty... <oki>
Faza - 24 Lip 2012, 11:56

w sobote odbyla sie kolejna runda superoes na ktorej udalo mi sie byc. Zająłem 4/10 miejsce w klasie :D i chyba 37/89. Wydaje mi sie ze poszlo mi niezle.
W piatek przy zmianie koł na slicki okazalo sie ze jest uszkodzona szpera tzn w cale jej juz niema ( jakies 3 miechy temu cos strasznie z tylu walnelo ale myslalem ze to kamien a tu raczej byla szpera), i wszystkie ostatnie rundy i 2 edycje BMW track day jechalem bez szpery.

na tygodniu mamy ja rozebrac i zobaczymy co tam sie wysypalo....

Rkalitka - 24 Lip 2012, 14:11

Faza napisał/a:
W piatek przy zmianie koł na slicki okazalo sie ze jest uszkodzona szpera tzn w cale jej juz niema ( jakies 3 miechy temu cos strasznie z tylu walnelo ale myslalem ze to kamien a tu raczej byla szpera), i wszystkie ostatnie rundy i 2 edycje BMW track day jechalem bez szpery.

na tygodniu mamy ja rozebrac i zobaczymy co tam sie wysypalo....


Jak nie masz innej to zróbcie z płytek i sprężyn - dają radę, jak jest dobry materiał na płytki to nie sieją opiłków a jest niski koszt wykonania :yes:

Co do wyniku to coraz lepiej i tak trzymać :ok:

Faza - 25 Lip 2012, 08:59

Rkalitka napisał/a:
Jak nie masz innej to zróbcie z płytek i sprężyn


z tym to nie ma zadnego problemu... mamy to obcykane jak sie masz..:D

Faza - 28 Lip 2012, 01:03

http://www.youtube.com/watch?v=xpbHqEfiZFg
Parzych - 28 Lip 2012, 04:28

Kurrrwa, ale Ci zazdroszczę że mieszkasz prawie na torze, piknie zapier.dalasz po torze... <oki>
Faza - 14 Gru 2013, 13:56

odświeżymy trochę temat :)

we wrześniu stała się rzecz straszna .... ;) .... pokrzywiły się zawory i to same bez żadnej przyczyny ... no chyba ze przyczyna było to ze zamiast z 3 na 4 poszło na 2 :D .... poszły wszystkie zawory wydechowe co było dobrym powodem do kolejnego tuningu głowicy... obniżyliśmy zawory tak aby nie mogły się spotkać z tłokami przy kolejnej pomyłce w biegach :) i co najważniejsze hydraulikę zastąpiliśmy mechaniką co pozwoli nam na to aby wyżej zakręcić silnikiem. Kolejnym krokiem była zmiana wtrysków bo okazało się że ori są za mało wydajne. Zostały założone wtryski o męskim kolorze (róż), stosowane były w 2.8 i M3 3.0. Został zmieniony program i przesunęliśmy odcinkę na 7500tys. HAMOWNIA POD KONIEC ROKU.....

Tyle zmian w silniku...

Udało mi się zakupić zawieszenie na przód koni sport z regulacją twardości które przerobimy na gwintowane oraz koni sport na tył też z regulacja twardości. W przyszłym tygodniu powinny dotrzeć do mnie regulowane tylne wahacze które pozwolą mi zmniejszyć kąt koła a co za tym idzie opona będzie miała większą powierzchnię przylegania co pozwoli złapać więcej trakcji:).

Na razie tyle :)

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

Mafios - 16 Gru 2013, 14:17

:) ziomuś jak to myślę że jakbyś miał veirona to i tak byś go zmodyfikował po swojemu :D bo mocy było by Ci za mało :D
hubi_2006 - 6 Mar 2014, 21:11

Fazowy zapierdalak :devil:
https://www.youtube.com/w...7OOf_igmg#t=604

Skfarek - 30 Lip 2014, 10:54

Faza, o ja głupia dupa, nie zaczaiłem że ty to ty (ale elokwentny tekst) :hahaha: Się poprawie i na następnym superoesie jak będę (we wrześniu raczej) to przynajmniej podejdę i zagadam :devil:
Faza - 5 Sie 2014, 14:11

a byles teraz??

[ Dodano: Wto Sie 05, 2014 13:13 ]
ostatnie wypociny... jest juz szybko ale niestety silnik za słaby... konkurencja poszla bardzo do przodu

https://www.youtube.com/watch?v=QOYMm8zhJJ8

Skfarek - 5 Sie 2014, 14:45

Byłeś, jedyny vw w całej stawce ;p niebiesko czarno rude (tu i ówdzie) polo ;)
Faza - 5 Sie 2014, 17:34

no tak nawet masz sweet focie :)

http://automobilklub.kiel...83/dsc00252.jpg

Skfarek - 5 Sie 2014, 18:44

No baa, na jedną się zalapalem ;) na Ytb też są moje straszne przejazdy ;)

[ Dodano: Wto Wrz 16, 2014 11:17 ]
Widzę że już się na IX superoes zapisałeś :) W takim razie do zobaczenia :)

[ Dodano: Wto Wrz 30, 2014 11:27 ]
Miło było poznać - dzięki za rozmowę :) Nie wiem jakim cudem ale chyba.. byłem trochę szybszy :)

Faza - 25 Wrz 2015, 20:44
Temat postu: Re: [Inny] BMW E36 325i "śliwka" - nowy nabytek Fazy
proszę o zamknięcie tematu.... auto sprzedane..
Parzych - 25 Wrz 2015, 22:47
Temat postu: Re: [Inny] BMW E36 325i "śliwka" - nowy nabytek Fazy
Zgodnie z życzeniem, temat zamykam... :ok:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group