Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - Nocna Jazda Konkursowa 2011

Żabcia - 14 Lis 2011, 19:41
Temat postu: Nocna Jazda Konkursowa 2011
W imieniu zeszłorocznych zwycięzców Nocnej Jazdy Konkursowej, a co za tym idzie - organizatorów tegorocznej NOCKI. niezmiernie miło jest nam zaprosić na jej kolejną edycję, a mianowicie na

10 grudnia 2011 r.


Formuła rajdu nie ulegnie dużym zmianom w stosunku do tego, czego nas od lat przyzwyczaili organizatorzy poprzednich edycji. Na pewno będziemy chcieli, by rajd był troszeczkę łatwiejszy, trochę mniej podchwytliwy, jaśniej oznakowany, co nie oznacza że nudny.

Aspiracją naszą jest, by próby sportowe były ambitne (stąd prośba o kaski). Czas zdobyty na próbach będzie tylko jednym z wielu kryteriów składających się na końcowy wynik. Będzie ważna jazda okrężna i zadania do wykonania na trasie.

Do wygrania imprezy nie będzie potrzebny A-grupowy potwór, lecz zupełnie wystarczy cywilny samochód J . Takie są założenia, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zapraszamy Wszystkich do udziału w zabawie, zarówno tych którzy chcą poślizgać się po śniegu ( na pewno będzie!) w bezpiecznych warunkach, jak i turystów chcących przeżyć motoryzacyjną nocną przygodę, których błyskotliwość i inteligencja będzie punktować na trasie. Na mecie oczywiście czekać będzie ciepły posiłek.

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Poznania i Komendant Miejski Policji w Poznaniu :)

Patronatem medialnym zgodziły się objąć rajd Radio Afera oraz Radio Merkury - warto posłuchać :-)

Miło nam również ogłosić, że podobnie jak w zeszłym roku bierzemy udział w charytatywnej zbiórce wraz z SiePomaga.pl — społecznością internetowych pomagaczy, którzy łącząc siły wspierają potrzebujących. W tym roku dokonując wpłaty można na stracie pozbyć się już 10 punktów karnych. A zbieramy na Fundację Stworzenia Pana Smolenia.

Zgłoszenia należy dokonywać na stronie http://aw.poznan.pl/imprezy2011/20111210njk/

Decyduje kolejność wpłat, następnie kolejność zgłoszeń.

Wpisowe, płatne przelewem na nr konta Automobilklubu Wielkopolski:
BZ WBK SA 2 O/Poznań 57 1090 1346 0000 0000 3400 0394
lub w kasie w dniu rajdu wynosić będzie:
- 50 zł (od osoby) płatne do 26.11.2011
- 60 zł (od osoby) płatne do 03.12.2011
- 70 zł (od osoby) po 03.12.2011 oraz w dniu rajdu w kasie na Torze "Poznań"

Załoga składa się z kierowcy i pilota.
Możliwy jest udział osób towarzyszących – opłata 15 zł od osoby.


Wszelkie pytania prosimy kierować na adres jakub.golec@onet.pl

Jesteśmy również na Facebook'u http://pl-pl.facebook.com...148834941819408

Magda M. - 14 Lis 2011, 22:58

Zgłoszeni już od kilku dni :D Ktoś jeszcze od nas chętny?
Parzych - 14 Lis 2011, 23:17

Szkoda że mamy ok 600 kilosów w obie strony, samo paliwo wyszłoby ok 400zł, wpisowe bardzo fajne ale niestety ten dojazd za drogi... :sad:
elmek13 - 15 Lis 2011, 09:14

Zapisani. Grupa bojowników Łodzi.
Żabcia - 15 Lis 2011, 21:23

Parzych napisał/a:
Szkoda że mamy ok 600 kilosów


no szkoda :(

elmek13 napisał/a:
Zapisani. Grupa bojowników Łodzi.
super :) to do zobaczenia

Magda M. napisał/a:
Zgłoszeni już od kilku dni
:ok: widziałam
kuba87 - 15 Lis 2011, 21:26

:P
chyba też sie skusze?
pilot potrzebny :yes:

Magda M. - 15 Lis 2011, 23:06

Kuba, a może powtórzycie skład z zeszłego roku? :hahaha: Tylko tym razem ty jako kierowca? xD
luk-90 - 16 Lis 2011, 00:01

To nie fair, cały dzien w robocie myśalłem, kto jedczie i że czas załozyć temat, a tu zostałem wyprzedzony :-)

Wiec jadę Ja i mój pilot Maciej :ok:

PS. Puciasty znowu z Golusiem objadą wszystkich ?? :hahaha:
" -Gratuluje, gratuluje
- Wygranej?
- Nie, gratuluję, ze wsiadłeś na prawy" :cojest:

Magda M. - 16 Lis 2011, 00:21

Luk, organizatorzy nie startują... niestety, bo na taryfach liczonych z czasu Golusia można by sporo ugrać w klasyfikacji :hahaha:
luk-90 - 16 Lis 2011, 00:32

no dobra, ale w organizacji jest wymieniony kuba golec tylko
Magda M. - 16 Lis 2011, 01:05

Ta, coś tam kojarzę, że jak wypisywali na stronie którejś organizatora przyszłorocznej nocki, to tylko Kubę wpisali, bo nazwiska Pucia zapomnieli... To chyba wypowiedź któregoś z zeszłorocznych organizatorów była nawet, coś mi się zdaje.
Ale organizuje zawsze wspólnie zeszłoroczna zwycięska załoga, więc Pucio też :D

Żabcia - 16 Lis 2011, 08:41

to spieszę wyjaśnić :)

Nockę organizują ubiegłoroczni zwycięzcy, czyli cała załoga :zwyciężca:

Komandorem jest Kuba, a zaszczytny tytuł wicekomandora rajdu przypadł Puciowi :)

Co za tym idzie nie mogą startować w tegorocznej edycji i już niedługo oddadzą rzeźbę Dziada w następne ręce :yes:

Zresztą Pucio nie jest jedyną osobą z FKP wsród organizatorów Nocki :)

Cóż dodać - z pewnych źródeł wiem, że zapowiada się fajna zabawa i mnie osobiście troszkę przykro, że nie mogę wystartować :sad:

Tak więc kuba87 szukaj pilota, może jakiś kasting? i dawaj na tor :ok:

I super luk-90, że jedziecie z Maciejem :jupi:

Magda M. - 17 Lis 2011, 01:06

Dejwa, za jego zgodą, mogę chyba odstąpić Kubie (o ile oczywiście chcesz, Kuba), ponieważ dzisiaj wyszła taka sytuacja, że u mnie jechałby najprawdopodobniej jako drugi pilot, więc niech się wykaże u Kuby na prawym. U mnie będzie najpewniej zmiana pilota, ale to potwierdzę dopiero, jak będziemy znać nasze grafiki na grudzień... W każdym razie szykuje się ostra walka i zamierzamy, o ile szefostwo umożliwi nam wspólny wyjazd, w pełni wykorzystać przewidzianą przez organizatorów możliwość zamiany miejsc kierowca - pilot :devil:
Żabcia, ty się chyba domyślasz, kogo chcę wziąć, co nie? ;-))

elmek13 - 17 Lis 2011, 07:57

Magda M., mnie :V:
luk-90 - 17 Lis 2011, 13:45

Przy pozycji klub podawać FKP czy zostawić puste?
Żabcia - 17 Lis 2011, 13:47

Cytat:
Miło nam również ogłosić, że podobnie jak w zeszłym roku bierzemy udział w charytatywnej zbiórce wraz z SiePomaga.pl — społecznością internetowych pomagaczy, którzy łącząc siły wspierają potrzebujących. W tym roku dokonując wpłaty można na stracie pozbyć się już 10 punktów karnych. A zbieramy na Fundację Stworzenia Pana Smolenia.


Dla startujących i wszystkich, którzy po prostu chcą, przesyłam link do zbiórki która właśnie ruszyła :-)


NOCKA wspiera Fundację Stworzenia Pana Smolenia



Magda M. - 17 Lis 2011, 16:39

elmek13 napisał/a:
Magda M., mnie :V:


Nie tym razem xD
Jedzie taki jeden ktoś, kto do tej pory wspierał mnie psychicznie na każdych zawodach, a tym razem, o ile się coś lub ktoś przeciwko nam nie sprzysięgnie, będzie nie tylko duchem, ale i ciałem :D

dejw - 17 Lis 2011, 18:14

hmm :fox: zapowiada sie ciekawie :twisted:
Żabcia - 17 Lis 2011, 19:37

Magda M. napisał/a:
Jedzie taki jeden ktoś, kto do tej pory wspierał mnie psychicznie na każdych zawodach, a tym razem, o ile się coś lub ktoś przeciwko nam nie sprzysięgnie, będzie nie tylko duchem, ale i ciałem


bardzo miło będzie go znów spotkać :-P tradycyjnie przekazuję pozdrowienia :hihihi:

Magda M. - 17 Lis 2011, 20:19

No wiadomo, a ja zawsze przekazuję pozdrawianemu. Tym razem pozdrowisz osobiście i co tam jeszcze będziesz chciała ;-)) Tylko niestety tigrę sprzedał, zanim ci nuty napisał :-P
dejw - 17 Lis 2011, 20:39

i tak nie przekaze zapewne. Za dobrze ja znam :d
Magda M. - 17 Lis 2011, 21:14

To kiepsko mnie znasz, bo od Żabci zawsze przekazuję :D
luk-90 - 19 Lis 2011, 17:07

Cytat:
Przy pozycji klub podawać FKP czy zostawić puste?


:?:

Żabcia - 20 Lis 2011, 11:26

luk-90 napisał/a:
Cytat:
Przy pozycji klub podawać FKP czy zostawić puste?


:?:


myślę, że w tym przypadku to absolutnie nie ma znaczenia :-) w takich formularzach chodzi głównie o przynależność do automobliklubu.

luk-90 - 20 Lis 2011, 13:46

ślicznie dziekuję
Żabcia - 21 Lis 2011, 12:01

:-) tak ładnie o Nocce pisze nasz patron

epoznan.pl

:jupi:

elmek13 - 21 Lis 2011, 12:39

Dodałem komentarz na stronie. Burbo Team jedzie.
Żółwik Tuptuś - 21 Lis 2011, 23:11

elmek13, - Ziomuś - i o to chodzi :)
kuba87 - 21 Lis 2011, 23:14

a Ninja team?
Magda M. - 21 Lis 2011, 23:16

A ty? :-P
kuba87 - 21 Lis 2011, 23:17

a to zależy :P
luk-90 - 21 Lis 2011, 23:42

zgłoszenie poszło :fox:
Magda M. - 21 Lis 2011, 23:54

U mnie nawet wpłata dzisiaj już poszła. I zwracam się z prośbą do organizatorów, czy dało by się w tym roku znowu numer 107 dla naszej załogi załatwić? ;-))
Żabcia - 22 Lis 2011, 20:30

kuba87 napisał/a:
a to zależy
a od czego? :)
luk-90 napisał/a:


zgłoszenie poszło
:jupi:

Magda M. napisał/a:
zwracam się z prośbą do organizatorów, czy dało by się w tym roku znowu numer 107 dla naszej załogi załatwić?
hmm... pomyśleć można :hihihi:
Magda M. - 22 Lis 2011, 21:54

Żabcia napisał/a:
kuba87 napisał/a:
a to zależy
a od czego? :)


Od weny twórczej zawodnika xD

Żabcia napisał/a:
Magda M. napisał/a:
zwracam się z prośbą do organizatorów, czy dało by się w tym roku znowu numer 107 dla naszej załogi załatwić?
hmm... pomyśleć można :hihihi:


Będę dźwięczna, jakoś się do niego psychicznie przywiązałam :P

elmek13 - 23 Lis 2011, 10:51

Kasa wpłacona, teraz odliczamy dni. :V:
Magda M. - 23 Lis 2011, 19:45

U mnie dni się odliczają już od Zlotu jesiennego :D I "tasiemka" coraz krótsza...
elmek13 - 23 Lis 2011, 22:50

Chyba okres... :D
Magda M. - 23 Lis 2011, 22:54

Te, te, te... nie bądź taki do przodu, bo ci z tyłu zostanie :-P I pomyśleć, ze chciałam do tej Łodzi przyjechać w odwiedziny...
elmek13 - 24 Lis 2011, 08:20

Możesz przyjechać ja ci nie bronię. Czyli kiedy się wybierasz?
Żabcia - 24 Lis 2011, 20:23

Cytat:
bierzemy udział w charytatywnej zbiórce wraz z SiePomaga.pl — społecznością internetowych pomagaczy, którzy łącząc siły wspierają potrzebujących. W tym roku dokonując wpłaty można na stracie pozbyć się już 10 punktów karnych. A zbieramy na Fundację Stworzenia Pana Smolenia
.

:kaput: zamiast temat na boczne tory - proponuję się skupić i pomyśleć o http://siepomaga.pl/r/nocka2011

bo zamiast 10 punktów jest na starcie -20 :-P

a poznaniaków zapraszam przed odbiorniki radiowe w poniedziałek 28 listopada o 17.30 na 98,6 FM, gdzie na antenie Radia Afera w audycji Auto-ironia pojawi się Kuba Golec :-) może zdradzi jakieś szczegóły?

Pucio natomiast niedługo w tv :-P

Magda M. - 25 Lis 2011, 00:52

Żabcia, proszę mi jedno i drugie nagrać! :D A jeszcze korzystając z okazji podaję oficjalnie ostateczny skład Matiz Racing Teamu - jako pilot główny na mieście i kierowca na próbach pojedzie ze mną Vitas87, z tym, że wspólnie z Witkiem podjęliśmy decyzję, że na miescie wspomagać go jednak będzie dejw jako II pilot, tak że niestety, Kuba, oferta wypożyczenia pilota się zdeaktualizowała.

Stąd pytanie, czy korektę składu teamu można bedzie zrobić już na miejscu z doplata za II pilota gotówką, czy obowiazkowo korekta mailowa i przelew?

Żabcia - 25 Lis 2011, 20:01

Magda M. napisał/a:
dejw jako II pilot, tak że niestety, Kuba, oferta wypożyczenia pilota się zdeaktualizowała.


Magda M., co go tak pilnujesz? :hahaha:

a na poważnie korekta składu Matiz Racing Teamu przyjęta do wiadomości, opłata spokojnie na miejscu, nie ma co robić zamieszania :)

luk-90 - 25 Lis 2011, 20:40

na karcie zgłoseń jest Tamiz :cojest:
Magda M. - 25 Lis 2011, 20:49

Żabcia, ja? :9: Witek nawet na tor chciał go brać na próby (co prawda jako balast na tylną kanapę, ale zawsze :hahaha: ) - to był jego pomysł, ja tam tylko po nich dwóch sprzątam xD

Luk, wiem, bo Word taką autokorektę robi, jak się nie spojrzy, to tak wychodzi :D

Piter - 28 Lis 2011, 21:53

Ja niestety odpadam ... :|
Magda M. - 28 Lis 2011, 23:36

Piter... :sad: Szkoda... Nic nie wymyślisz?
Piter - 29 Lis 2011, 09:25

Może na ostatnią chwilę się uda, ale to i tak nie curvą tylko mk4
Qzyn - 29 Lis 2011, 09:50

Cholera no. Ja tak bym chcial ale z powodow finansowych musze raczej spasowac - dla mnie bylby to wydatek na wahe na dobre 950km :(
luk-90 - 2 Gru 2011, 01:08

trochę aut sie zebrało od 22 listopada :jupi:
Piter - 2 Gru 2011, 21:48

Jadę mk4 :)
Do zobaczenia :)

Magda M. - 2 Gru 2011, 23:58

Suupeer!!!! :D Do zobaczenia ;)
luk-90 - 3 Gru 2011, 00:15

magda mam to o co prosiłaś, ale to reszta na gg
Magda M. - 3 Gru 2011, 00:44

No to uzgodnione - dzięki :)
Piter - 3 Gru 2011, 12:46

wysłałem zgłoszenie, płacę na miejscu
elmek13 - 3 Gru 2011, 13:05

Piter, cieszę się, że się spotkamy, nie ważne czym, ważne, że będziesz. :V:
Parzych - 4 Gru 2011, 16:19

Żabcia napisał/a:
Pucio natomiast niedługo w tv :-P
W jakiej i kiedy :?:
Żabcia - 4 Gru 2011, 22:11

Parzych napisał/a:
Żabcia napisał/a:
Pucio natomiast niedługo w tv :-P
W jakiej i kiedy :?:


w piątek co już był :) w regionalnej naszej. Czynimy starania, co by otrzymać od TV nagranie w celu szerszego udostępnienia publiczności :-P

Piter napisał/a:
wysłałem zgłoszenie, płacę na miejscu


Super :jupi: choć szczerze żałuję, że nie ze mną :-P Do zobaczenia :ok:

elmek13 - 4 Gru 2011, 22:16

Żabcia, Puciek staje się sławny... mam nadzieję, że miał na sobie coś FKP...
Magda M. - 4 Gru 2011, 23:02

Żabcia, a na ich stronie nie ma materiału? Tak jak był z YTP?
Rkalitka - 5 Gru 2011, 22:20

Miałem cichą nadzieję, że uda mi sie jednak przyjechać wystartować lub chociaż obejrzeć Wasze pyski i piwa się napić jednak nie wyszło z dwóch przyczyn i nie przyjadę :|

Mam nadzieję, że będzie fajna zabawa(na pewno) i że wypijecie również nasze zdrowie.

Przykro mi tym bardziej, że tak silna ekipa z fkp się zebrała a nas zabraknie :sad:

elmek13 - 6 Gru 2011, 08:23

Rkalitka, zdarza się, nie przejmuj się, za rok dasz radę, bo też będzie NJK. :V:
Piter - 6 Gru 2011, 12:43

Roman, kurw^a to hu^jowo :sad:

Eeeeee Poznańskie kartofle, a gdzie śpimy tz pijemy ? Rezerwujecie coś na torze ?

Żabcia - 6 Gru 2011, 22:11

Piter napisał/a:
Eeeeee Poznańskie kartofle, a gdzie śpimy tz pijemy ? Rezerwujecie coś na torze ?


odkartofluj się :-P

jak będziesz miły to coś się może znajdzie :hahaha:

Piter - 6 Gru 2011, 22:58

Żabcia napisał/a:

jak będziesz miły to coś się może znajdzie :hahaha:

He, czyli dupa. śpię na dworze :9:
Znowu nasikam do śpiworu :rotfl:

Magda M. - 7 Gru 2011, 00:50

Piter, mam jedno miejsce noclegowe wolne w ciepłym pomieszczeniu pod dachem... jedna osoba z ekipy mi właśnie wypadła... :sad: Ale materace pompujesz xD
elmek13 - 7 Gru 2011, 09:14

My to chyba zaraz się zwijamy po imprezie, czas goni. Ale to się okaże na miejscu.
Piter - 7 Gru 2011, 14:13

Magda M. napisał/a:
Ale materace pompujesz xD

;-| pie*rdole to śpię na dworze :rotfl:

luk-90 - 7 Gru 2011, 19:45

śnieg zaczął sypać :sad: Może nas jeszcze w sobote zima oszczędzi
elmek13 - 7 Gru 2011, 22:56

Właśnie ja chciałem napisać o śniegu... miało nie być zimówek na aucie... Ale będą... Pomimo przeciwności losu... dziś skrzynia odmówiła współpracy, tzn olej jakoś wyleciał ze skrzyni. Ale Bartek mimo pogody szybko zaradził i... Burbo Team jedzie... na Poznań. :devil:
Żabcia - 8 Gru 2011, 08:18

Magda M. napisał/a:
jedna osoba z ekipy mi właśnie wypadła...
znaczy kto? co? i dlaczego?

elmek13 napisał/a:
My to chyba zaraz się zwijamy po imprezie
a dlaczego? :|

luk-90 napisał/a:
śnieg zaczął sypać
w sobotę nie będzie :) może jakiś mały deszczyk.. śnieg zamawialiśmy, ale odmówili...
Żabcia - 8 Gru 2011, 10:11

Przeglądając listę zgłoszonych załóg trafiliśmy na "perełkę" :-) Wśród startujących - co udało nam się potwierdzić u źródła - jest najsłynniejszy polski pilot Jakub Gerber :-) Kuba startuje razem ze Zbyszkiem Szwagierczakiem, którego również przedtawiać FKP nie musimy :-P
elmek13 - 8 Gru 2011, 11:58

Fajnie, fajnie...

No jak to dlaczego... W domu się sypia najlepiej. Ale zobaczymy co i jak na miejscu.

luk-90 - 8 Gru 2011, 22:12

właśnie na drodze ekspresowej zgubiłem tłumik :hahaha:
Rkalitka - 8 Gru 2011, 22:39

Żabcia - a "Zbychu" będzie poginał Malaczem z muzeum??

Było by grubo :yes:

elmek13 - 9 Gru 2011, 08:55

Dziś walka, ze skrzynią, co padło zobaczymy i jak się uda naprawimy. :devil:
trzeci - 9 Gru 2011, 08:57

To już jutro ?
Będę trzymał kciuki :ok:
Powodzonka, dużo pozytywnych emocji i spokojnego powrotu :)
Pozdro ...

Żabcia - 9 Gru 2011, 11:46

Rkalitka, niestety nie :)

luk-90, elmek13, ale poskładacie się do jutra?

A Nocka fatycznie jutro :)

trzeci, trzymaj kciuki Prezesie, bo na pewno się przydadzą i startującym i nam. Zostały 24 godziny, a roboty jak na tydzień :-P

I mały apel mam: Magda.M pilnie szuka pilota na Nockę, nie reflektowałby ktoś?

elmek13 - 9 Gru 2011, 12:10

No nie mamy wyjścia, najwyżej nocka w garażu, Bartek powiedział, że do upadłego, ale pojechać trzeba. :V:

Żabcia... na miejscu będę mieć dla ciebie niespodziankę. Ale o tym jutro, na miejscu.

Piter - 9 Gru 2011, 15:50

A ja jadę na swoich starych Rainsportach2 jeszcze tych z xr-ki. A czemu? A temu bo innych nie mam wcale :hahaha:
Aaaaa właśnie wróciłem z garażu, dolałem płynu do spryskiwaczy :rotfl: Miałem wymienić olej i prawą żarówkę, ale mi sie nie chciało :hahaha:
Do jutra :jupi:

luk-90 - 9 Gru 2011, 17:38

żabcia, no chyba nie przeszło Tobie przez myśl, że brak tłumika Mnie powtrzyma przed jutrzejszym startem. Najwyżej zapcham wydech kartflem na czas pomiaru głośności :hahaha:
luk-90 - 9 Gru 2011, 19:12

super, nie wiem i czy nie ja zostałem bez pilota, okaże sie koło północy :głowąwmur:
elmek13 - 9 Gru 2011, 21:16

Burbo Team, melduje gotowość do startu na Poznań, prawie wszystkie usterki usunięte. Ale co tam jedziemy... Co ma być to będzie. :V: :devil: :jupi: :-P
dejw - 9 Gru 2011, 21:21

luk-90 napisał/a:
super, nie wiem i czy nie ja zostałem bez pilota, okaże sie koło północy :głowąwmur:


zawsze mozesz polaczyc sily z Magda :P

luk-90 - 10 Gru 2011, 02:08

też miałem problemy, jednak pilot sie nie wyłamał mimo poważniejszych przeszkód.

Auto dziś zaczeło gadać na 3 gary, ale na szczęście ogarniete( nagle przewody zapłonowe odmówiły posłuuszeństwa, wydech też poprawiony, płyny w normie, koła dokręcone, jesteśmy gotowi, do zobaczenia dzisia :fox:

szczepan522 - 10 Gru 2011, 07:25

Powodzenie dla wszystkich Startujących :ok:
dejw - 10 Gru 2011, 08:03

szczepan522 napisał/a:
Powodzenie dla wszystkich Startujących :ok:


dolaczam sie :)

elmek13 - 10 Gru 2011, 08:05

Przygotowania do wyjazdu, i koło 10-10:30 wyjazd. Gps nastawiony na tor. :devil:
Piter - 10 Gru 2011, 08:42

:) :jupi: :jupi:
Żabcia - 10 Gru 2011, 09:50

to czekamy na Was Kochani :)

cieszę się, że przeszkody usunięte i będziecie :jupi:

Parzych - 10 Gru 2011, 12:11

Powodzenia i dobrej zabawy na torze :ok:
szczepan522 - 10 Gru 2011, 19:01

Czekam na pierwsze relacje :)
dejw - 10 Gru 2011, 20:44

Magda. M & Zasti - trzymam kciuki ! :)
Rkalitka - 10 Gru 2011, 23:49

z nieoficjalnych informacji wiem, że impreza się mega fajnie rozwija :yes:

Jeszcze nie wszystkie załogi zjechały z trasy ale coraz bliżej -

PS: przed chwilą podobno wrócił Piter, który pod Lesznem się zorientował, że nie znajdzie tego "PK - pa" na obrzeżach Poznania :9:

Cieszę się z Waszej udanej imprezy - pije Wasze zdrowie :ok:

luk-90 - 11 Gru 2011, 04:47

trochę na procencie piszę :-P . Impreza na prawdę wymagająca pod względem nawogowania, dopóki bylismy z Maciejem w PZŃ to jeszcze system ogarnięty był, poza tablicami miasta wkroczylismy do krainy oz, było na prawdę super( mix złosci, radości zmęczenia, poirytowania). Potem uczepilismy się Pitera jak psiego ogona( dzięki ziom :) ) i jakoś trafilismy na mete w późnych godzinach wieczornych. W sumie najfajniesza jest impreza po rajdowa, kiedy można już na spokojnie pogadać, przezyć emocje z rajdu w gronie przyjaciół.

Co do klasyfikacji to nasza załoga była pierwsza z FKP( 62 pozycja na 75) w generalce. Na próbach sprawnościowych zajelismy 23 miejsce na 75. Wszystko przez to, że jedna potknięcie w mapce generuje nastepne. Co mogę powiedzieć? Postaramy się poprawić za rok, jeżeli będzie nam dane uczestniczyć, choć od początku do końca nikt nie liczyć czasu tylko liczyła się dobra zabawa.

Cieszę się, ze udało się zebrać trochę FKP'owiczów, dziękować Ekipie z Łodzi, Magdzie, taksiarzom z Wrocławia( :hahaha: ), turyście ze Zgierza :-P , Żabci i Puciastemu i innym organizatorom za przygotowanie tego rajdu, bo było to nielada wyzwanie :-)

Romek, szkoda, ze nie udało Tobie się przyjechać ;-(

tommirs - 11 Gru 2011, 10:12

Wpadłem na chwilę na zapoznanie i gdzieś przemknał mi Piter, ale nie zdążyłem z Wami pogadać.
Na pierwszej próbie nieźle się usmiałem.
Stalismy przy zjeżdzie z kartingu na kaloryfer, co tam się działo :hahaha:
Hitem była załoga bodajże volvo, zatrzymała się obok nas i kierowca opuścił szybę i:
"dzień dobry czy to juz koniec próby , czy jeszcze mam jechać?"
albo inna załoga- kobieca, peugeota, postanowiła zjechać w nasza stronę i pojechac po trawie żeby skrótem dotrzec do mety :hahaha:

Ale próby bardzo ciekawe i szkoda, że nie miałem jak wystartowac bo rajdzik z klimatem a niektóre próby sprawnościowe szybkie, dobry trening fajna odskocznia od SOSów.

Gratki dla Was za mobilizację i udział, chyba największy FKP w tej corocznej imprezie.

elmek13 - 11 Gru 2011, 14:09

Załoga Burbo melduje się w komplecie, dotarliśmy o 5:30 rano, zmęczeni ale zadowoleni, droga na autostradzie trochę mnie nużyła, ale Bartek dzielnie pilotował ( nie dał mi zasnąć )

Impreza bardzo fajna, gdyby nie to, że nie znamy aż tak dokładnie okolic Poznania, było by fajniej, ale i tak dawaliśmy radę. Wnioski, wyciągnięte, na przyszły rok będziemy już mądrzejsi, może nawet zmieścimy się w pierwszej 50-tce. :hahaha: :hahaha:

Ale za to opowieści.. nasze z trasy... no mega beka... przynajmniej w Burbo.

Znak zwierzęta leśne. Bartek, Ja.

B: To sarna !
J: Jeleń !
B: Sarna mówię !
J: Qwa znak zwierzęta leśne to jeleń !
B: Sarna mówię i koniec !
J: Dobra to jeleń transwestyta... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Albo inna akcja, pruliśmy, za inną załogą gdzie nas wywiozła ponad 15km... (S11) w miasto...

dowiedzieliśmy się, że chyba za daleko się udaliśmy. Wracamy, zatrzymujemy się, na Orlenie ( maglownica pukała, ale mniejsza z tym) Bierzemy 2 litry Hipolu i przy kasie moje hasło:

J: Bartek nieźle żeśmy dali dupy w tym kurniku...
B: No ba !

Mina obsługi z Orlenu sami wiecie. :hahaha:

Jeszcze jedna śmiesznostka. ( było ich więcej )
Była tam katedra ze strojami żołnierzy, i cholernie długie schody...
Bartek wraca zdyszany.... Uff, fuff, uch...
B: Mam kopertę... tu powinna być koperta..
Przetrzepał wszystko... w aucie.
B: Nie ma ! Zgubiłem kopertę... Co teraz??
J: No to pa leć żebrać o kopertę. Pobiegł po schodach z powrotem...
Wraca zdyszany, mam kopertę drze się do mnie.
Ale wiesz co nóg nie czuje, pie***lę to miał być rajd autem a nie mój po schodach. :hahaha:

A dla ciekawskich, trafiliśmy na patrol policji, za którymś przejazdem kolejowym przed przejazdem pod małym mostem.

Powoli, przejeżdżamy, przez tory a uprzejmy pan posterunkowy, wyciąga lizak i nas zatrzymuje. Policjant, Bartek.

B: Dobry wieczór w czym możemy pomóc?
P: A wy z tego wyścigu?
B: No tak !
P: A to nie zatrzymuje, bo czas was goni...

No i bądź tu mądry.

Nie wszyscy wiedzą, ale skrzynia w Burbo nie została zrobiona... ale mimo wszystko daliśmy radę pojechać i wrócić o własnych siłach. Luki-Puki oferował nawet pomoc (8 km od toru ) dzięki za info zapamiętam.

Ogólnie bardzo fajna impreza, a najgorsze to, to ze zaczyna nam się podobać. Nawet Zasti , dzielnie pilotowała Magdę, i wyprzedziły nas o koci włos... ale wiecie, że ona wzięły tę receptę na viagrę dla kota...

Było fajnie, do zobaczenia za rok. !

luk-90 - 11 Gru 2011, 17:17

najlepszy był puchar dla gościa od citroena ax, po próbie jazdy dowolnej. Wypadła Mu połoś i na koniec podniósł ją, przychodzi do sędziów i mówi:
- Panowie, ale Ja jutro będę musiał to jakoś wsadzić z powrotem

:cojest: :hahaha:

Mina ludzi w około bezcenna

Piter - 11 Gru 2011, 20:04

impreza klasa, szacun za organizację
dzięki dla poznanianek <8>

luk-90 - 11 Gru 2011, 20:20

poprosimy zdjęcia z dziadem :fox:
Magda M. - 12 Gru 2011, 00:11

No a próba gangsterska? Ja do Zasti "no jak to jak? Wystaw i ciągnij"
Owszem, Luk-90 na próbach sportowych był lepszy, no ale żeby poznaniak na mieście przegrał z ekipą mieszaną bydgosko - łudzką?
Bieganie po schodach to jedno, no ale wożenie w taczce? :hahaha:
Elemelek, pamitaj, Nocka jest jak narkotyk, raz pojedziesz, zawsze wrócisz :D Zasti najlepszym przykładem
Albo jak jechałyśmy do salonu nissana... tylko żadnego salonu nie widać... pytamy na przystanku, gdzie ten nissan? A tam stała grupa młodych ludzi i jeden mówi "Nie wiem, ale wasi wszyscy tam pojechali"
A tam odkręcanie koła... to się pytam, czy ja to mogę w sposób standardowy zrobić... sędzia się pyta, jaki to sposób, a ja na to "Jak to jaki? Telefon po przyjaciela" :D Nie pozwolili :-P
Ja też chcę zdjęcia. Wszystkie :D Z dziadem i bez :D

elmek13 - 12 Gru 2011, 09:14

Żabcia robiła nam fotki poglądowe. Poproszę je wrzuci się do albumu.
trzeci - 13 Gru 2011, 08:32

Hehehehe ... niektóre teksty z Waszych opowieści powalają :ok:
Gratki udanej zabawy.
Pozdro ...

Piter - 13 Gru 2011, 11:14





I kto jest teraz KUR*WA Sprite ? :zwyciężca:


Magda M. - 13 Gru 2011, 13:18

Trzeci, wpadnij do nas na jakieś piwko albo coś więcej, to dopiero się nasłuchasz... o wyczynach niektórych załóg na próbie dowolniej, o tym, że samolot stoi na oponach dwóch dużych i jednej małej, o tym, że slalom na wstecznym wkoło 8 słupków można jechać 5,5 minuty, o tym, jak się jedzie próbę "po gangstersku", o patrolu policji, który zamiast stać z radarem siedział sobie spokojnie w radiowozie i patrzył, kto przejeżdża (nawet nam odkiwali xD), o poszukiwaniu Rogalina bez mapy i z niedziałającą nawigacją, jak nam powiedziano, że wogóle takiej wsi, w jakiej jesteśmy to na drodze do Rogalina nie ma, a się okazało, że byłyśmy na dobrej trasie i wiele, wleie innych... Generalnie powiem tak - jak wracam myślami do tej Nocki to nadal po prostu nie mogę przestać się śmiać xD Rok temu, cytując Żółwia, "było zimno, cimno, mokro i <sami wiecie co>widać", w tym roku organizatorzy postanowili nas zamęczyć fizycznie albo zabić śmiechem... ja chcę, żeby już była kolejna Nocka no xD
Piter - 13 Gru 2011, 14:14

Cytat:
slalom na wstecznym wkoło 8 słupków

Eeee to było ich aż 8 ? No to chyba coś pokręciłem :rotfl: :hahaha: :hahaha:

A jazda kartingu pod prąd w ciemnej jak dupa nocy - REWELACJA :yes:

Żółwik Tuptuś - 13 Gru 2011, 19:51

Piter napisał/a:


[url=http://img683.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


Piotruś , ale puchar i Dziada pożyczyłeś z typową dla FKP kurtuazją i wyczuciem .

( Podszedł do dzierżącego je jednego z braci Krotoskich - czyli zwycięzców ,

czknął , po czym powiedział :

- eee , dajnoto .

Jak powiedział tak zrobił , po czym zakrzyknął w mym kierunku z całych sił :

- Wiesiuuuuu , chona zdjęcie z pucharem ... )

Po pijarowskim przejęciu Pucharu przez Prezia na ASJ FordUnited to było najpiękniejsze przejęcie jakie widziałem :cojest:

trzeci - 13 Gru 2011, 23:32

Hehe ... całe FKP :ok:

Ech ... już brakuje tych klimatów.
Pozdro ....

Magda M. - 13 Gru 2011, 23:33

Piter napisał/a:
Eeee to było ich aż 8 ? No to chyba coś pokręciłem :rotfl: :hahaha: :hahaha:


ano 8 ich było, 8, nie inaczej... chociaż burbo team podobno ósmy staranowało xD

Piter napisał/a:
A jazda kartingu pod prąd w ciemnej jak dupa nocy - REWELACJA :yes:


Widzisz, bo ty za dobrze ten tor znasz, ja nawet nie zakumałam, że to pod prąd było xD

sowa - 13 Gru 2011, 23:47

trzeci napisał/a:
Hehe ... całe FKP :ok:

Ech ... już brakuje tych klimatów.
Pozdro ....


eeeech mi tyz :placz:

Magda M. - 14 Gru 2011, 00:40

trzeci napisał/a:
Hehe ... całe FKP :ok:

Ech ... już brakuje tych klimatów.
Pozdro ....


A żem ci udział proponowała, to nie chciałeś :-P

luk-90 - 14 Gru 2011, 00:52

co racja to racja karting pod prąd i nocą to miazga. generalnie jak jedzie się w dzień to widzisz masz w głowie zakręt do przodu bądź dwa a tu nichuhu pędziesz i lewo, prawo, itd, na prawdę fajnie
Magda M. - 14 Gru 2011, 02:40

Ja nie mam porównania, jak dotąd tor zaliczam tylko nocą xD Dla mnie większym problemem było kiepskie doświetlenie trasy, bo długie światła w matizie nijak się mają do reflektorów xr-kowych, a przez to wszystkie zakręty dostrzegałam właściwie dopiero na ostatni moment...
elmek13 - 14 Gru 2011, 09:36

Magda M., dobrze, że Burbo ma halogeny. A co do pachołków to tak było ich 8 ale jeden został porwany. Bartek jechał tylko na lusterkach, i na ostatnim zahaczył. Jazda gangsterska zrobiła swoja, nawet fka trafiła 3 te bukłaki, a ja mistrz w strzelaniu z wiatrówki, i taki wstyd. Ale nie żałuję tego wyjazdu. Zabawa przednia, najgorsze to, że się podobało, co opowiadam znajomych hasła z nocki to śmiech na sali. A tor był na odwrót, to wiedziałem ale Bartek nie wiedział, nie robiło mu to różnicy. :V:
Magda M. - 14 Gru 2011, 12:34

elmek13 napisał/a:
najgorsze to, że się podobało, co opowiadam znajomych hasła z nocki to śmiech na sali.


Ale ja cię przecież ostrzegałam, dla mnie Nocka to jak narkotyk, uzależnia od pierwzsego razu... W sumie tyle jest fajnych ciekawych imprez latem do pojechania, a człowiek jak ten głupi cały rok czeka tylko na grudzień, modli się, żeby pogoda dopisała, śniegu za dużo nie było, po czym w tym jednym jedynym dniu rzuca wszystko i jedzie do Poznania, żeby się denerwować, błądzić i przez kilka godzin totalnie nie wiedzieć gdzie jest i dokąd zmierza... Czar Nocki :D

elmek13 - 14 Gru 2011, 17:35

Magda M., coś jak zlot wiosenny/jesienny.

Co z koszulkami? :fox: :fox: :fox: :fox:

Rkalitka - 14 Gru 2011, 19:01

Wszystko ładnie pięknie - a pozdro ode mnie było przekazane?? I czy wypiliście moje zdrowie jak ja wasze w nocy z Soboty na Niedzielę?? :fox:
elmek13 - 14 Gru 2011, 20:31

Rkalitka, nie piłem wróciłem do domu.
Żabcia - 14 Gru 2011, 20:37

Rkalitka napisał/a:
pozdro ode mnie było przekazane?? I czy wypiliście moje zdrowie jak ja wasze w nocy z Soboty na Niedzielę??


oczywiście - wszystkich spotkanych natychmiast pozdrowiłam, a zdrowie piliśmy wszystkich :-P

Na FB są oficjalne zdjęcia z Nocki O TUTAJ

te nieoficjalne pewnie niedługo dorzucę :)

są też WYNIKI

Cóż dodać - ogarnięcie tematu tak dużej imprezy, dla faktycznie obcych ludzi, wymaga jednak dużo wysiłku. Jednak udało się i nareszcie jesteśmy po :) Dziś skończyłam ostatnią papierkową robotę - ufff... :kaput:

Opinie jednak, z którymi spotkałam się osobiście rozmawiając z uczestnikami - dodam zupełnie mi obcymi ludźmi, czy chociażby zwycięzcami tegorocznej Nocki potrafią dodać skrzydeł. Poniżej tylko niektóre.

Cytat:
"Gratulacje za kilka naprawdę fajnych pomysłów na trasie :) "; "Dziękuję Wam za super imprezę, było warto przyjechać aż z Berlina na to i na pewno za rok znów będę"; "Próby sprawnościowe za to były bardzo fajne, długie, można było rozwinąć trochę skrzydeł... Generalnie bardzo pozytywnie!"; "nie mieliśmy pojęcia, że tyle jest fajnych miejsc w Poznaniu".


Z tego miejsca dziękuję wszystkim tym, którym chciało się i mogli przyjechać, by z nami być. Jestescie najlepsi :zwyciężca:

ps. wszyscy otrzymali dyplomy?

elmek13 - 15 Gru 2011, 00:23

Żabcia, ja nie otrzymałem czujników cofania... bo ktoś mi wyrwał... Kit z tym. A dyplomy mam. Te 2 zaległe trafią do mnie. :yes:

Ps, czy następną nockę można zrobić w Łodzi? Może niektórych Poznaniaków to zaskoczy tak samo jak nas Poznań. Słowem Hardcore... Miało być bezpiecznie... i było 180km/h za prowadzącym przez las w Poznaniu. Super ! Ja chce jeszcze ! A to że było tak dziwnie ( fajnie ) nie dziwię się... w końcu FKP to ludzie nie samochody !

Ps.2 Luki Puki... tak się zarobił... na kaski że na święta wziął Karpia na raty, :krzesłemgo: :hammer: pub2 :rotfl: :rotfl: :rotfl: Hasło przewodnie nocki.

Na kaski miałem, ale Karpia na raty kupiłem.
:serduszka:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group