Forum FiestaKlubPolska -

Sport w FKP - Wspaniała lektura o nieznanym dziale polskiej motoryzacji!!!

Qzyn - 12 Paź 2011, 09:33
Temat postu: Wspaniała lektura o nieznanym dziale polskiej motoryzacji!!!
Hej. Pozwole sobie założyć temat właśnie tutaj bo mam oferte bardzo nietypowa a nie chcialbym zeby temat zaniknal gdzies szybko w hyde parku.
Moj kolega Robert Steć, wielki pasjonat motoryzacji i sportów samochodowych poświecil pare lat na zbieranie unikalnych dokumentow i matarialow odnosnie polskich samochodow wyscigowych z przelomu lat 1950 - 1986. Materialy te zebral i wydal w postaci ksiazki, ktora jest dostepna od wrzesnia. Ksiazka opisuje konstrukcje i rozwoj praktycznie wszystkich wyscigowych samochodow jednomiejscowych budowanych w polsce w tamtych latach. Wydaje mi sie wiec ze jest to nie lada gratka dla fanow naszej i nie tylko motoryzacji jak i sportow samochodowych.
Goraco zachecam do kupna:

http://www.poloniaracingt...64d25ec1821ac5f

P.S.
Na marginesie nieskromnie dodam, ze dzieki uprzejmosci Roberta, jedna z tych wyscigowek wlasnie sie zaczyna restaurowac w naszym garazu i od sezonu 2012 bedzie startowala w cyklu Berg Cup w klasie formul historycznych :)

Marcinowaty - 12 Paź 2011, 20:00

ESTONIA?
Żółwik Tuptuś - 12 Paź 2011, 20:16

Qzyn, - Wiesz , że mi trzeba po chłopsku :)

Na dole strony jest link , a w nim dane konta - tam wysyłam a w tytule piszę za co i gitarra tak ?

Jeżeli tak , to poproszę :) Dołączy do mojej kolekcji w któej są min "Klasyczne samochody " - prezent od Żabci i Pucia . Warto zbudować na temat dawnych aut bibliotekę .

ps: Czy byłaby możliwość otrzymania książki z podpisem Autora ?

Qzyn - 12 Paź 2011, 21:33

Zolw, postaram sie. Poczekaj z zamowieniem i porozmawiam z robertem. A potem normalnie wypelnisz formularz i najwyzej w polu komentarz wpiszesz ze ty to ty a ja roberta uprzedze ;)
Qzyn - 12 Paź 2011, 21:34

Marcinowaty, nie nie Estonia. Mialem budowac Formule Promot od Roberta Stecia ale musiala zostac sprzedana. Ale wyszlo duzo lepiej :D
Juz w temacie o Triumphie zrobilem maly test na spostrzegawczosc :D Ludzie zauwazyli na fotkach lodowke na piwo, maszynki do obrobki blachy a nikt nie zauwazyl tego co stoi obok Triumpha hehe.
Za jakies pol godziny otworze temat to lookniesz ;)

trzeci - 12 Paź 2011, 21:40

Gdyby to był Fejzbuk to kliknąłbym - [lubie to] ;-))
Też się skuszę na zakup.
Szacun dla kolegi za chęć utrwalenia tego co ważne dla naszej motoryzacji.
Pozdro ...

Parzych - 12 Paź 2011, 21:53

Qzyn napisał/a:
nikt nie zauwazyl tego co stoi obok Triumpha hehe.
Ja zauważyłem coś formułopodobnego, tylko zapomniałem o tym napisać...
Żółwik Tuptuś - 12 Paź 2011, 22:03

Parzych napisał/a:
, tylko zapomniałem o tym napisać...


Sranie w banie . też miałęm numery totka na zeszły wtorek , tylko zapomniałęm napisać :)

Pozwoliłem sobie :

http://www.fiestaklubpols...p=612854#612854

Qzyn - 12 Paź 2011, 22:12

Tez sobie pozwole:

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=59276

Qzyn - 27 Paź 2011, 12:54

Po konsultacji z autorem co do autografów. Niema zadnego problemu, wystarczy zamawiajac ksiazke na stronie www w oknie "komentarz" poprosic o autograf lub tez konkretna dedykacje i takowa dostaniecie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group