Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK2] Problem z kontrolkami i wskazówkami temperatury i pali

Gurney89 - 9 Wrz 2011, 20:27
Temat postu: [MK2] Problem z kontrolkami i wskazówkami temperatury i pali
Problem z wskaźnikami temperatury i poziomu benzyny w baku. O tuż to ze wskazówka baku widnieje na samej górze, a od temperatury na samym dole. Czy to wina złego podłączenia w kostce?? Przypominam ze wymieniałem licznik i mam teraz z obrotomierzem a wcześniej nie miałem, tak samo z kontrolkami, nie świecą i gdy włączam silnik zapala się kontrolka prawego migacza a gdy jadę i włączam migacz ta kontrolka już nie świeci. Proszę o pomoc !!!

Pozdrawiam,
Rafał

diodalodz - 9 Wrz 2011, 20:31

musisz poprzekładać przewody miejscami w liczniku . Kostki się rozbierają , modyfikacji jest dość dużo, bo prawie wszystko jest w złych miejscach. Musisz wziąć obie deski i rozrysować sobie po ścieżkach który przewód jest od czego i poprzekładać. Ja bardziej nie pomogę bo robiłem to w 2005 roku :)
Gurney89 - 9 Wrz 2011, 21:22

No tak jak myślałem. Szkoda ze ni ma ktoś jakiś gotowców:P

Ale dzięki :)

diodalodz - 9 Wrz 2011, 22:36

niestety mam opis tylko do mk1
szczepan522 - 10 Wrz 2011, 09:42

Gurney89 napisał/a:
O tuż to ze wskazówka baku widnieje na samej górze,


komfort psychiczny już masz :rotfl:

Co ty namodziłeś z tymi przwodami ? nie miałeś oryginalnych kostek do kontrolek i obrotka ?

Gurney89 - 11 Wrz 2011, 10:07

nie, bo wiązka została stara z krótkiej deski, a dałem licznik z obrokiem, wiec poprzestawiane są styki. A obrotem muszę samoróbkę zrobić by to działało ;P w następnym tyg podjadę do Maćko, i mi pomoże ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group