Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [MK3] Naklejki na auto

Jusia - 23 Sie 2011, 00:25
Temat postu: [MK3] Naklejki na auto
Hej, mój znajomy oblepia Hondę naklejkami JDM -- na szybie ma np EAT SLEEP HONDA a z boku maskotkę japońskich aut DOMO

Moje pytanie do was CZY JEST FIRMA TUNINGOWA JAK JDM tylko dla forda ...??
bo na allegro prawie nie ma nalepek na forda a co dopiero na fiestę Mk3:(
a tez chce mieć naklejki ;] bo to fajnie wygląda na szybach

PS Co myślicie na oklejenie zderzaków w takie naklejki na których jest mnóstwo kolorów takie srutututu, jak mają hondy ??

Magda M. - 23 Sie 2011, 00:47

A ty chcesz mieć auto czy choinkę? Sorry, wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale tekst "ja też chcę mieć naklejki" po prostu mnie rozwalił... A odpowiadając na twoje pytanie - takie "przyozdabianie auta" moim zdaniem do fiesty nie pasuje, tym bardziej do MK3... Ale każdy robi swoje auto tak, jak jemu się podoba...
TomeX500 - 23 Sie 2011, 01:28

Trza zaprojektować jakąś maskotkę dla Fiesty mk3 :-)
Jusia - 23 Sie 2011, 01:48

Magda M. napisał/a:
A ty chcesz mieć auto czy choinkę? Sorry, wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale tekst "ja też chcę mieć naklejki" po prostu mnie rozwalił... A odpowiadając na twoje pytanie - takie "przyozdabianie auta" moim zdaniem do fiesty nie pasuje, tym bardziej do MK3... Ale każdy robi swoje auto tak, jak jemu się podoba...


Słowo choinka to przesada, z reszta nie mówiłam ze chce mieć ich nie wiadomo jaką ilość....
Właśnie każdy robi autko jak mu się podoba ;] ja pytałam czy jest jakaś firma w typie JDM a nie prosiłam o opinie . Pozdrawiam

TomeX500 - 23 Sie 2011, 10:18

Generalnie można wrzucić sobie jakieś postacie z bajek, ja na tylnej klapie mam z hamerykańskiej kreskówki Invader Zim :hihihi: Japońce mają o tyle fajnie, że jest w czym przebierać ze względu na nieskończoną ilość anime/mangi. Jeśli chodzi o "firmę", no to chyba tylko cosworth i RS, ale na cywilu to nie będzie fajne.

Zresztą, JDM to nie firma, tylko hmmm... gatunek aut oraz styl tuningu :)

Marcin - 23 Sie 2011, 10:27

TomeX500 napisał/a:
tylko cosworth i RS

też mi nic więcej do głowy nie przychodzi...

Co do naklejek na seryjnej zmęczonej kosiarce z kierowniczką na lewym to najprędzej pasowałyby "hello kitty"

pogadajcie sobie, a ja później zadecyduję czy coś wyjdzie twórczego z tego tematu...

szuwar - 23 Sie 2011, 10:51

naklejki dobra rzecz, ja mam cala klape zajeta ;)


Jusia - 23 Sie 2011, 13:37
Temat postu: hehe
No całej klapy nie chce ;] hehe.. Ale małe np białe naklejki na szybę przednią pod skosem np: EAT SLEEP FORD a z tyłu np minka uśmiechnięta z fuckerami :P
vegetagt - 23 Sie 2011, 14:01

Jusia, zrób w w jakims programie graficznym albo znajdz w necie szablony i udaj się tu: http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0 . Jest tam też kilka gotowych nalepek.
Magda M. - 23 Sie 2011, 15:30
Temat postu: Re: hehe
Jusia napisał/a:
No całej klapy nie chce ;] hehe..


No i wreszcie po ludzku gadasz :) Mi taka opcja kompletnie do fiesty MK3 nie pasuje... :) Ale co kto lubi i co się komu podoba, wolna wola, wolny kraj.

Jusia napisał/a:
Ale małe np białe naklejki na szybę przednią pod skosem np: EAT SLEEP FORD


Tylko licz się z tym, że upierdliwy policjant się na rutynowej kontroli trafi i będziesz to zrywać przy nim na środku ulicy... Ryzyko wliczone w cenę, że tak to ujmę. Sama mam blendę przeciwsłoneczną na przedniej szybie, fajnie to wygląda i praktyczne jest, no ale mam świadomość, że może mi ktoś kiedyś kazać to zerwać i nie będzie zmiłuj... Bo na przedniej i przednich bocznych naklejać nic nie wolno, a blendy przeciwsłoneczne jedynie fabrycznie wtopione w szybę.

Na twoim miejscu prędzej przyciemniłabym szyby z tyłu i naklejki klubowe na to... Ewentualnie jakiś dowcipny tekst w fajnej grafice od Adamusa... Albo coś z oferty klasyczny.com - fajne hasła, ładne naklejki i pasują do starszego modelu fiesty. Ale to już twoja decyzja.

mmbu - 23 Sie 2011, 15:51

wolf, zender, ford motorsport(barwy inne niż dla BMW) i tak jak już ktoś wspomniał wersja RS i cosworth. I żadna z tych naklejek nie pasuje do seryjnej fiesty mk3 :)
Jusia - 23 Sie 2011, 21:03
Temat postu: :)
vegetagt napisał/a:
Jusia, zrób w w jakims programie graficznym albo znajdz w necie szablony i udaj się tu: http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0 . Jest tam też kilka gotowych nalepek.


Pokaz fotki tych nalepek ;]

vegetagt - 23 Sie 2011, 21:10

przecież są przykładowe prace w tym temacie + zdjęcia od ludzi, którzy je zamawiali...
szuwar - 24 Sie 2011, 12:36
Temat postu: Re: hehe
Magda M. napisał/a:
Bo na przedniej i przednich bocznych naklejać nic nie wolno, a blendy przeciwsłoneczne jedynie fabrycznie wtopione w szybę.


a naklejka rejestracyjna? a oplaty za autostrady np. w Czechach? :)

Jusia - 24 Sie 2011, 13:33

Mam dylemat !! mój chłopak ma honde Civic. Kupił naklejki itd..
dał mi naklejkę DOMO takli potworek JDM --na allegro jest jak ktos chce zobaczyc
Jest biały
Chce go nalepic na szybe z boku...

Moje za:
to tylko stworek nie jest napisane ze to tlyko hondy moga miec.
Moje przeciw:
inni Fordziarze mogą uznać :9: to za "zdradę" ;]

Co myślicie ?? prosze o porady

JoeMix - 24 Sie 2011, 13:39

To jak zwieśniaczysz sobie auto, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa,,, nie patrz na innych,,,
Jusia - 24 Sie 2011, 14:03
Temat postu: ?
Dlaczego od razu żwieśniaczysz ??
JoeMix - 24 Sie 2011, 14:29

Bo po co nalepiać coś na szybie z boku,,, nie wiem, ale jak pisałem, Twoja auto i nie pytaj, tylko rób co uważasz, Tobie ma się podobać,,,
Qzyn - 24 Sie 2011, 14:51

Jusia, nie wiem co bys sobie mogla nakleic ale domokun to faktycznie maskotka aut japonskich i tuningowanych w stylu JDM (to nie firma a styl tuningu jak juz wczesniej ktos zauwazyl).
Ja bym nie naklejal Domo na forda. Jak juz bardzo chcesz to idz za rada i poszukaj czegos wlasnego oryginalnego i siemisznego lub ciekawego i daj zrobic po prostu

gniewny - 24 Sie 2011, 15:02

a ja mam Domo naklejonego pod zamkiem na drzwiach kierowcy i co? mnie to nie przeszkadza
Jusia - 24 Sie 2011, 15:12

gniewny napisał/a:
a ja mam Domo naklejonego pod zamkiem na drzwiach kierowcy i co? mnie to nie przeszkadza


Pokaz na fotce jak to wyglada :)

gniewny - 25 Sie 2011, 12:55

ok, cos sie postaram pyknac :)
Stunt_Man - 25 Sie 2011, 19:38

Jusia napisał/a:
Hej, mój znajomy oblepia Hondę naklejkami JDM -- na szybie ma np EAT SLEEP HONDA a z boku maskotke japonskich aut DOMO

a pod maską 1.3 z LPG? mamy tu podobnego na Cieszynie super tuning że japierdziele bo są hidy i gleba oraz najważniejsze! WYDECH RYCY! ale i tak autobusy go wyprzedzają ;-|

do fiesty naklejki nie pasują... chyba że XR2i (warunkiem jest posiadanie XR2i) czy tam naklejki klubowe bo są fajne :ok:
i prosze mi tutaj z hądami sie nie porównywać bo hądy to dla mniejszości seksualnych

trzeci - 25 Sie 2011, 20:09

Stunt_Man napisał/a:
do fiesty naklejki nie pasują... chyba że XR2i (warunkiem jest posiadanie XR2i) czy tam naklejki klubowe bo są fajne :ok:

Też myślę, że na Fieście to najlepiej wyglądają naklejki Fiesta Klub Polska ;-))

DemptD - 25 Sie 2011, 23:00

Arturro, ale klubowe naklejki wyglądają przednio w takim połączeniu :ok:


:V:

Jusia - 26 Sie 2011, 08:28

i prosze mi tutaj z hądami sie nie porównywać bo hądy to dla mniejszości seksualnych[/quote]


Nie 1.3 z LPG tylko 1.5 benzyna ;]
ma 120KM więc nie obrażaj proszę ...
:hammer:
Ja tam nie mam nic do hond albo jak wolisz "hąd" są bardziej usportowione niz fiesty - niestety trzeba byc szczerzym
i lepsza baza do tuningu zarówno optycznego jak i mechanicznego.

Chociaz ja kocham swoją Wiśnie 1.1 ;D hehe i pozdrawiam wszystkich co mają silnik 1.1. ;)

Qzyn - 26 Sie 2011, 11:51

Stunt_Man napisał/a:
hądy to dla mniejszości seksualnych


Jusia napisał/a:
Ja tam nie mam nic do hond albo jak wolisz "hąd" są bardziej usportowione niz fiesty - niestety trzeba byc szczerzym

No i wlasnie to wiele osob na tym forum boli i stad biora sie hasla o gejowskich hądach :D Zwykle kompleksy nic wiecej.
Honda i fiesta to przepasc - ale jednak cos jest w tych malych autkach albo w tym klubie ze ciagle tu jestesmy i je lubimy :ok:

JoeMix - 26 Sie 2011, 12:38

Nie, opinie biorą się z stąd ze to forum Fiesty, chcesz sportu i dobrego zawiasu kup se hąde i przestań szumieć niepotrzebnie,,, będzie kolorowe forum i naklejki na auto,,, i tak dalej,,,

(pisze ogólnie, nie mam nic do nikogo jak komuś się inne auto podoba bardziej niż fiesta)

luk-90 - 26 Sie 2011, 12:50

Dokładnie, hondy miażdża fiesty i taka jest prawda, a ostatnio wysypało się trochę tych b18-ek w cywilach i zjadają nasze topowe fiestuchy, już w serii mają lepsze zawieszenie
Qzyn - 26 Sie 2011, 13:26

JoeMix napisał/a:
Nie, opinie biorą się z stąd ze to forum Fiesty, chcesz sportu i dobrego zawiasu kup se hąde i przestań szumieć niepotrzebnie,,, będzie kolorowe forum i naklejki na auto,,, i tak dalej,,,

(pisze ogólnie, nie mam nic do nikogo jak komuś się inne auto podoba bardziej niż fiesta)


Wlasnie, to forum fiesty i to nie ja szumie. Zawsze mialem forum fiesty za takie ktore nie wysmiewa innych samochodow lub ich fanow, tym bardziej o tyle lepszych.
Wiec moze lepiej uznac ze szumia osoby ktore tak robia?
W sumie to ja sie nie znam... Moze faktycznie szumia Ci co sa przeciwni temu...

Marcin - 26 Sie 2011, 13:40

to temat o naklejkach, a nie wyższości hądy nad fordem :fox: trzymać się tematu...

ja dalej jestem za hello kitty lub różowymi kwiatkami :-)

Jusia - 27 Sie 2011, 12:08
Temat postu: Zamówienia
Hej. Zamówiłam od znajomego projekt naklejki -- taka jak na zdjęciu przykładowym
Jak jest ktoś chętny na posiadanie takiej to proszę zgłaszać się na PW - więcej informacji m. in. paleta barw do wyboru .
Zgłoszenia zbieram do 10 września. :)
koszt nalepki 4zł
Wymiary 4cm /16 cm
Koszt wysyłki 9zł- priorytetem więc szybciutko będzie ;)

Pozdrawia ;)



Uploaded with ImageShack.us

JoeMix - 27 Sie 2011, 12:56

:zalamka:
mieszko - 27 Sie 2011, 15:13

Konkurencja dla Ad@mus'a...
Jusia - 28 Sie 2011, 19:31

mieszko napisał/a:
Konkurencja dla Ad@mus'a...


Nie nie !! broń boże..top tylko jednorazowo ;]

Magda M. - 28 Sie 2011, 19:34

Mimo wszystko...
Pele - 28 Sie 2011, 21:25

Qzyn napisał/a:
No i wlasnie to wiele osob na tym forum boli i stad biora sie hasla o gejowskich hądach :D


Boli ?? A widziałeś kto głównie tymi sztumingowanymi Hondami i Golfami jeździ ?? gy

Jusia napisał/a:
Ja tam nie mam nic do hond albo jak wolisz "hąd" są bardziej usportowione niz fiesty - niestety trzeba byc szczerzym
i lepsza baza do tuningu zarówno optycznego jak i mechanicznego.


I dlatego przy usportowionych autach taki tuning w postaci naklejek przejdzie, a Fiesta ...

PS. Czego robicie szum o konkurencji dla Adamusa ?? Chyba nie ma w klubie przymusu co do kupowania czegokolwiek u konkretnej osoby ?? Niech se kupuje gdzie chce.

PS2. Jusia, śmiało możesz składać zamówienie już teraz bo śmiem powątpiewać czy ktoś się jeszcze zgłosi ... :-P

kuba87 - 28 Sie 2011, 21:53

a ja sobie lusterka walne i maskę na czarny mat w czerwonym złomie :2xf:






znaczy se lusterka okleje :D
na kolorowo :D

Jusia - 29 Sie 2011, 11:21

I dlatego przy usportowionych autach taki tuning w postaci naklejek przejdzie, a Fiesta ...

Ale własnie !! wszyscy tutaj widze trzymają sie ustalenia w typie: po co naklejki po co tuning , po co wszystko jak to tylko Fiesta .. albo Do fiest to nie pasuje...

To AŻ fiesta. ! dlaczego nie można zaszaleć, oderwać sie od stereotypu.. ??
Wsadzić duży silnik i poniżać "hądy" czy inne auta.. Ludzie po to jest to forum żeby wspierać się w pomysłach a nie dołować każdego kto chce zrobić coś z fiestą- nie ważne czy to 91 rok czy 2000 :)

nie rozumiem podejścia: daj sobie spokój bo to nie pasuje czy to TYLKO fiesta.. Ludzie kupują gorsze złomy i robią tak że szczęka opada ;) i wtedy masz satysfakcje ze zrobiłeś coś a nie tylko jeździsz żeby jeździć ;(

Przecież nie karze każdemu robić czegoś co mu się nie podoba: mnie np naklejki się podobają , ale chociaż nie przyklejajcie mi łatki że jestem wieśniarą czy coś.. ;) bo to nie miłe i to nie cel tej grupy...

JoeMix - 29 Sie 2011, 11:35

Jusia napisał/a:
nie rozumiem podejścia: daj sobie spokój bo to nie pasuje czy to TYLKO fiesta..
Nie odbirze tego na jakiś atak na swoją osobę,,,
Jusia napisał/a:
Wsadzić duży silnik i poniżać "hądy" czy inne auta.. Ludzie po to jest to forum żeby wspierać się w pomysłach a nie dołować każdego kto chce zrobić coś z fiestą- nie ważne czy to 91 rok czy 2000 :)
Na pęczki takich już tu mieliśmy,,, a zrealizowane projekty na palcach jednej ręki policzymy,,,

Chcesz dobry silnik? Zrób blacharkę, wstaw odpowiednie hamulce i zawieszenie,,, wtedy pomyślimy o silniku,,,

Druga sprawa co do fiesty wsadzisz? 1,6 ze setką koni na pokładzie jak dobry silnik trafisz,,, i co? Odjedzie cie byle oferma fabrycznym nowym autem w którym jakieś 1,2 ma tyle samo koni i lepciejszy moment i tak dalej,,,

Jusia napisał/a:
Ludzie kupują gorsze złomy i robią tak że szczęka opada ;) i wtedy masz satysfakcje ze zrobiłeś coś a nie tylko jeździsz żeby jeździć ;(
Zrób,,, zrób i wtedy pokaż,,, będziesz mieć satysfakcję,,,
Jusia - 29 Sie 2011, 11:43

nie tylko silnik daje lepsze osiągi... pamiętaj.. cały osprzęt też dodaje koni..
Mój znajomy zmienił silnik w Fiescie Mk4 ale dodatkowo wstawił filtr stożkowy, intercooler itd... i otrzymał 10KM więcej...

Ale sukcesem jest zrobić małe autko które nie poniży lepszych aut tylko swojej klasy - nie mam zamiaru stawać obok nowych aut bo to logiczne ze wyprzedzi.. ;)

Na razie nie robie bo chce usłyszeć opinie tych którzy mają fieste dłuzęj niż ja..
na co zwrócic uwagę, co w pierwszej kolejności porobić itd...
ale spokojnie- plany są zacne ;)

vegetagt - 29 Sie 2011, 12:37

Jusia napisał/a:
Na razie nie robie bo chce usłyszeć opinie tych którzy mają fieste dłuzęj niż ja..
na co zwrócic uwagę, co w pierwszej kolejności porobić itd...


JoeMix napisał/a:
Zrób blacharkę, wstaw odpowiednie hamulce i zawieszenie


tak jest całkiem dobrze :)

Marcin - 29 Sie 2011, 12:42

albo gadacie o naklejkach albo o reanimacji trupa :fox: zrobiły się 3 strony tematu z czego połowa to spam, nie będę tolerował następnych wyjazdów poza temat, później go przeczyszczę...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group