Forum FiestaKlubPolska -

Archiwum - [MK5] White fofi by Ev_

Ev_ - 21 Sie 2011, 22:58
Temat postu: [MK5] White fofi by Ev_
1. NICK: Ev_
2. IMIĘ: Ewelina
3. MODEL: MK5
4. WERSJA: Family
5. ROCZNIK: 2000
6. SILNIK: 1.3
7. OPIS AUTA: W związku z faktem, że na wersję sport zabrakło PLN, pozostało poszukać wolniejszego zamiennika. Miała być w kolorze fioletowym, ewentualnie srebrnym, niebieskim, no w każdym poza białym.... a wyszło jak wyszło... :-P Na szczęście jak się siedzi w środku nie jest to takie drażniące.... Troszkę poprawek zostało wprowadzonych i już nie straszy mnie na parkingu :V:

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE:
a. wizualne: to chronologicznie.... zmiana kierunkowskazów bocznych na białe, zakup i montaż białych kołpaków sygnowanych kapselkiem ze znaczkiem FORDA :hihihi: , next: po technicznej instrukcji Mariusza B. na zlocie, zdemontowane zostały pomarańczowe wkładki kierunkowskazów lamp przednich, w między czasie korekta "rudej", jednak dzielnie walczy o swoje terytorium, next: przyciemnienie szyb bocznych i tylnej, co znacznie poprawiło moje umiejętności cofania na lusterkach :yes: next: wyproszenie "montażysty" :devil: o zamontowanie lusterek w kolorze nadwozia, next: założenie zdobytych poprzez godziny poszukiwań na allegro zderzaków od wersji sport oczywiście przemalowanych z pięknego niebieskiego na $%%^& biały wraz z halogenami, z których jeden też poszukany i wyczekany, bo trudno dostępny w cenie, która nie powoduje okrzyku orzesz q$%^%
b. mechaniczne: niech się później modell1 tłumaczy, ja tam nic nie wiem... coś już nie puka i mam ręczny !!!!
c. audio: radio JVC model jakiśtam, ale za to wyświetlacz ma 21 kolorów i tyle do szczęścia wystarczy, głośniki grają ładnie, sztuk odnalezionych 6, gra lepiej niż we fieście modella gy
d. inne: mieszek i gałka zmiany biegów mojego pomysłu i wykonania, demontaż tylnych korbek opuszczania szyb, ze względu na nadpobudliwość dzieci i zbytnią chęć otwierania okien w środku zimy ;-)

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: dobranie i zakup odpowiednich progów, pozbycie się rdzy i zakup cudniej brzmiących reperaturek błotników tylnych, myślimy nad wymianą klapy tylnej, bo obecna przegrywa walkę o biały kolor... (alusy mam obiecane na wiosnę hahaha)
b. mechaniczne: GLEBA :luzik:
c. audio:
d. inne: jak wygram w lotka to ją przemaluję na fuksję w oblokach (to taki ciemny różowy, info dla facetów)


10. FOTKI AUT

Foty zrobione zaraz po zakupie:







Po pozbyciu się pomarańczu w lampach:


Białe kołpaki:



Przyciemnione szyby:



I fiesta(y) dziś:










Środek...



Bonus:


modell1 - 23 Sie 2011, 21:06

Panowie i Panie troszkę ruchu w tym poście proszę. W końcu troszkę pracy i serca wsadzone w to autko. :-)
W końcu jedyna mk5 z zderzakami od sporta :-) :) :) :) :) :)

Maher - 23 Sie 2011, 22:32

Bardzo ładna Fiesta :) I oby służyła jak najdłużej bezawaryjnie oczywiście.
grzes87 - 23 Sie 2011, 22:51

jak dla mnie bomba ! :yes: samocohd zrobiony ze smakiem a bialy kolor jest piekny no i taki modny ostanio :P jeszcze biale lauskii bedzie git :ok:
Maher - 23 Sie 2011, 23:42

grzes87 napisał/a:
jak dla mnie bomba ! :yes: samocohd zrobiony ze smakiem a bialy kolor jest piekny no i taki modny ostanio :P jeszcze biale lauskii bedzie git :ok:


Najlepiej takie jak u Gienka Wichury :)

Qnik - 24 Sie 2011, 15:16

Bardzo ładna fiestka ;) . Sam się zastanawiam nad zderzakami ze sporta do mojej :P

Ile kosztowało przyciemnienie szybek? I o ile zostały przyciemnione? :)

Parzych - 24 Sie 2011, 15:35

Chyba pierwszy na Forum "Sport" w pięciu furtkach, teraz jeszcze upolować doń progi i będzie malina :yes:
modell1 - 24 Sie 2011, 17:26

Wiec tak
Przyciemnienie szybek koszt foli ok 60zł robiliśmy sami :-) :-) :-)
A co do progów od sporta to plan jest, tylko upolować :yes: :yes: :yes:

Fordon - 24 Sie 2011, 22:09

Silnik Michalowi zabierzcie z czarnej skoro mlodzi sie dopraszaja :D hehehe
Tak bardziej serio to Foto nie aktualne bo Ev miala blond wlosy na zlocie...
Zabijcie to 1.3 i cos mocniejszego zrobcie...

modell1 - 24 Sie 2011, 23:31

Fordon foty aktualne jak na bardziej :-)
Ev_ - 26 Sie 2011, 22:05

Witam...

Fordon tu mocy dokładać nie trzeba, toż to skromne autko do zawożenia dzieci do przedszkola HIHI

Jak się chce poszaleć to do czarnego sporta wystarczy wsiąść ozor


Dziś poprawione zostały wizualne "wykończenia" tyłu he he

Końcówka wydechu:



i lotka, narazie bez pomalowania, zaczeka na tylną klapę



Kolejne gadżety już zaklepane :-P

madek - 26 Sie 2011, 22:08

No elegancko;)
matrix-1990 - 27 Sie 2011, 08:21

Mi ta biała gałka i mieszki nie pasują, ale ogólnie z zewnątrz fajnie zrobiona i zadbana :P
DziDzia - 29 Sie 2011, 09:15

Całkiem fajnie wygląda biały "sport" :)



pozdro :!:

MARIUSZ.B - 29 Sie 2011, 21:48

Hmmm nie wiem co ładniejsze, fiesta czy właścicielka :-)
modell1 - 29 Sie 2011, 22:08

No pewnie że właścicielka :-) :-) :-) :-) :-)
MARIUSZ.B - 29 Sie 2011, 22:14

modell1 napisał/a:
No pewnie że właścicielka :-) :-) :-) :-) :-)

Chyba taak :yes:

Fordon - 29 Sie 2011, 23:42

MARIUSZ.B, mezatki nie tykamy :) Ale racej przynm obojgu... wlascicielka lepsza :)
Bardziej serio to dzialajcie bo fajne i nie typowe auto sie robi... mk5 sport 5d :) jak RST 5d.... wiec postarajcie sie :yes:

Ad@mus - 30 Sie 2011, 07:16

fajna mk5, dobry pomysl, wszystko mi podchodzi ale musi byc alu a nie plastus :D
Fordzik88 - 30 Sie 2011, 09:00

A mam pytanko, to są oryginalne kołpaki fordowskie? Bardzo ładnie wyglądają.
czaya - 30 Sie 2011, 15:31

ładna <oki>

jeszcze jakieś fajne czarne felgi i będzie :ok:

Ev_ - 30 Sie 2011, 19:38

Hej...

Kołpaki są wyszukane przeze mnie na allegro... po prostu ładne he he...
Będą wiosną na sprzedaż hihihi jak złociszy odłożę na zajefajne aluski... a że podobają mi się tylko takie około tysiaka, to trzeba czasu.... na kolejny wiosenny zlot już będą...

Fordon jak już zmienię wszystko wizualnie, to do Ciebie uderzę po porady mechaniczne....he he
p.s. jaka mężatka.... toż to ja stanu wolnego :cojest:

Za kilka dni kilka zmian przy oświetleniu się szykuje, zobaczymy jaki będzie efekt, obiecuję foty.... jak tylko paczka od Mafiosa dojdzie.

Parzych - 30 Sie 2011, 22:13

czaya napisał/a:
jeszcze jakieś fajne czarne felgi i będzie :ok:
Tja... Będzie efekt że znikną... :9:
Fordon - 31 Sie 2011, 00:09

Ev_, felgi na ktore choruje do teraz ale w kolorze bialym, chociaz Tobie pasowal by zloty
http://allegro.pl/zlote-f...1788038215.html
Glosno nie wolaj ze wolna bo sie zbiegna na nastepnym zlocie do ciebie amanci i co??
Bedzie trzeba pala od bejzbola odganiac :ok: :yes:

Ev_ - 31 Sie 2011, 19:36

Fordon trafiłeś z tymi felgami, cosik takiego w moim guście he he

A co do "bejsbola" to jeździ ze mną już od roku... i zawsze pod ręką <oki>



I nie sądzę, by ktokolwiek na zlocie choćby się za mną obejrzał, modell jest duży i szybki, nikt nie zaryzykuje uszkodzenia swojej fofi :hahaha:
Pilnuje mnie, co bym głupot nie robiła nunu

Fordon - 31 Sie 2011, 20:10

Ev_, nie no to ja sie nie udzielam bos niebezpieczna :hahaha:
Wiesz ze jak cie misie zatrzymaja z tym to bedziesz miala problem ?? podwies to na podsufitce od strony kierowcy zeby nie rzucalo sie w oczy jak chlopaki dogladaja...
Felgi wiedzialem ze przypadna do gustu.

Ev_ - 31 Sie 2011, 20:22

Na misiaki mam sposób.
Mówię, że to breloczek, ale trochę zawadza jak przy kluczykach zawieszam... poza tym różowym kijem to ja mogę co najwyżej śmiechem kogoś powalić....

Fordzik88 - 1 Wrz 2011, 09:11

Tez mam w autku takiego "tłumacza", tyle, ze mój nie różowy :P
Ev_ - 8 Wrz 2011, 21:44

Przedstawiam fiestę z nowo zamontowanymi lexusami....
tadam...


MARIUSZ.B - 8 Wrz 2011, 21:47

Mi szczególnie nie podobają się leksusy ale do białej fiesty nawet te pasują.
Ev_ - 8 Wrz 2011, 21:51

Mariusz... dlatego czarny sport ich nie dostał... a do białej naprawdę się spasowały...
MARIUSZ.B - 8 Wrz 2011, 21:58

Faktycznie w czarnym by się za bardzo zlewały.
DziDzia - 9 Wrz 2011, 00:13

Eeee.. Mnie i tak się nie podobają...



pozdro :!:

grzes87 - 9 Wrz 2011, 10:47

jak dasz lepsze zdjecia to moze mnie przekonasz do nich :P ale takie zdjecia centralen od tylu i z profilu ;)
Ev_ - 12 Wrz 2011, 21:53

Fotosy lexusów z lepszej strony he he...






grzes87 - 12 Wrz 2011, 23:35

dziekuje :) baaaardzo smacznie, fajnie sie wszystko zgrywa w autku i dwukolorowe kontrasty jaknajbardziej na plus. :yes:
Ev_ - 18 Wrz 2011, 22:23

Dzis zakończyły swój żywot białe mieszki... zastąpione zostały szarym flockiem i świetnie się zgrały z nowo nabytymi dywanikami w kolorze szarym... Taka jesienna kosmetyka wnetrza :)




grzes87 - 18 Wrz 2011, 23:04

wrzuc lepiej skorzana galke bo ten plastik i gyma sa fuj :P
Ev_ - 18 Wrz 2011, 23:12

Właśnie przeglądam w tym celu allegro :)
van - 19 Wrz 2011, 23:38

okropne są te białe aludekle ;-(
modell1 - 20 Wrz 2011, 12:41

van81 napisał/a:
okropne są te białe aludekle ;-(


Kwestia gustu.

Na wiosnę mają być alu alu
Wiec spoko

grzes87 - 20 Wrz 2011, 17:00

ja mam taka, cala ze skory plus ladne przeszycie http://allegro.pl/subaru-...1804218899.html
oczywiscie galka bo mieszek sam juz szylem bo ten z foto to skaja

Ev_ - 20 Wrz 2011, 21:07

Tak więc gałka skórzana już jest, bez wypasów, ale lepsza od plastików i gumy ;-)


Ev_ - 28 Wrz 2011, 19:41

Witam,
pół godziny temu zakupiliśmy wraz z modellem taki oto komplet alusów do białej fofi:



Jutro zapewne będą założone i wstawię foty... :hihihi:

MARIUSZ.B - 28 Wrz 2011, 19:48

Co to za rozmiar, wyglądają na większe niż 13" ?
Ev_ - 28 Wrz 2011, 21:41

to są 14 na 6cali
Marcin - 29 Wrz 2011, 07:58

fajne :yes:
grzes87 - 29 Wrz 2011, 20:03

jeszcze tylko malnac je na bialo i bedzie git ;) aczkolwiek roznie to bywa na "sucho" wiec jeszcze nic nie chwale ;)
Ev_ - 29 Wrz 2011, 21:10

Jedno, tak na szybko pstryknięte...


DziDzia - 30 Wrz 2011, 11:01

Fajnie :ok:



pozdro :!:

inno - 30 Wrz 2011, 13:28

teraz je tylko na biało psiknąć:D
Fordon - 30 Wrz 2011, 22:16

Teraz to wieksza motorownia i mozliwe ze bede mial caly zestaw na swapa 1.6 16V blacktopa :) Zainteresowani ??:)
Ev_ - 30 Wrz 2011, 22:26

Fordon... kusisz... ale jak narazie tylko tuning optyczny hihi... moc zostawiamy na 2012... po końcu świata he he
Fordon - 30 Wrz 2011, 23:00

Nie kusze lecz daje opcje bo wiem ze mlodzi by skakali z radosci na taka wiadomosc, Ty tym bardziej bo mozesz z mezem rywalizowac :) a byl by caly zestaw + klima :) + zawias...
Ale to tylko temat na szybko :) ktory moge przygarnac do siebie i przetrzymac troche :)
Pomysly i dobre rady mile widziane co nie ?? aaa no i zegary sporta :) czyli kundelek z odpowiednim sercem :) dajacy radosc...

Ev_ - 1 Paź 2011, 21:06

Fordon.... białe zegary jak najbardziej, ale mam nadzieję, że znajdę w atrakcyjnej cenie :)
Serducha narazie nie ruszam... choć chciało by się pośmigać nieco szybciej...

Aaa męża to ja nie mam, miałam, przyznaję się, ale na chwilę obecną drugiego nie mam w planach....
A modell w czarnej zawsze będzie szybszy.... lepsza technika niestety.... he he

A tu dzisiejsza fieścina:


Puff - 1 Paź 2011, 21:51

Ev_ - ładnie się prezentuje, ale żal tyłek ściska, że nie wciska w fotel tak jak to sugerują dokładki :P Może nie od razu 2.0, ale choćby takie 1.7 z Pumy... ;)
Ev_ - 1 Paź 2011, 22:15

Toż to skromne autko wożące dzieci do przedszkola i moją dupencję do pracy.... połowę pensji wydaję na paliwo przy 1.3. nie chcę wiedzieć ile wciągnie przy mocniejszym motorze przy mojej nóżce na gazie....

Ale macie rację, mocniejszy motor byłby cool.... :)

Puff - 1 Paź 2011, 22:18

Ev_ - wbrew pozorom mocniejsza jednostka wcale nie musi żłopać hektolitrów paliwa. A z gazem często w podłodze na większym silniku... oszczędzisz. Auta nie trzeba będzie piłować pod kreskę, żeby się żwawo zebrało, a to przekłada się na niższe obroty. Autko ma też więcej Nm do dyspozycji, więc silnika nie trzeba tak "karmić", żeby koła żelastwo ciągnęły :) A nawet jeśli spalanie zostanie Ci na obecnym poziomie, to frajda z jazdy będzie nieporównywalnie większa :)
modell1 - 1 Paź 2011, 22:31

Koledzy! Prawda jest taka... Ewelinka biorąc moją czarną ślicznotkę nie śmiga wolniej niż " jechałam tylko 170"... jeśli chodzi o delikatniejsze duszenie gazu, jakoś nie wchodzi w rachubę... nie lubi przeszkód typu VW, AUDI, i każde inne, które jedzie przed nią. Wsiadając do czarnej fiesty rodzi się demon nie do okiełznania.... :driver: aż strach siedzieć z boku, bo to babeczka jakby nie było.. ale kiedy zasiada w białej, podsuwając fotel do przodu tak, że wsiąść potem nie mogę wiem, że więcej niż 120 z dziećmi nie pojedzie.... i nie może mieć wszystkiego... dopiero co alusy wymarudziła... a miały być dopiero wiosną.. litości Chłopaki.... :kaput:
DemptD - 1 Paź 2011, 23:09

e tam, prezentuje się bardzo zacnie, na miejski dupowóz i 1.3 dobre :ok:
Fordon - 1 Paź 2011, 23:10

modell1, oj tak oj tam... jak kocha to poradzi :) a zawsze mozesz miec wejscie do ECU i skrecasz woz na mocy, masz laptopa + zlacze = jestes panem i wladca bo mozesz cofnac zaplon przy 4000rpm :) zeby nie bylo pedzel w deske :) to na 16V na 5 biegu tak wyjdzie 120 :)
A bardziej serio jesli ma az taka smykalke do upalania to musisz z Ewelina wybrac sie na tor poznan zeby sama poznala siebie z autem i to jest najlepszy egzamin co umiem i co moge zrobic z takim silnikiem vs prawda i rzeczywiste umiejetnosci :)

Ev_ - 1 Paź 2011, 23:26

:devil:
modell1 - 1 Paź 2011, 23:37

Fordon.. bał bym się tela odebrać od niej... głośniczek by rady nie dał na jej wysokie o żesz qrwa.... ale byś widział jak klęła jeżdżąc chwilę seicento... no poezja....

I zawsze mam telefon,że się zepsuła... bo kontrolka na pomarańczowo świeci...


oj te Kobitki...

Fordon - 2 Paź 2011, 00:09

modell1, :rotfl:
Trzeba im to wybaczycm bo sie szkola u naszego boku :)

Ev_ - 4 Gru 2011, 21:31

Ze niejako każdą poważniejszą zmianą należy się na forum pochwalić toteż postem dziś swój wątek zaszczycę.
W andrzejkowy poranek zawożąc swoje maluchy ku wiedzy, weszło mi się 100 w zakręt, na którym ślisko było i fieściną rzuciło w lewo w prawo , pirueta zaliczyła i wylądowała tak:



Szkody jak na takie wyczyny podobno znikome, ale cosik tak się wgniotło i połamało...
i zderzak od sporta dostał strzała.....





I teraz zamiast nowych bucików pod choinkę dostanę relację foto z naprawy po poślizgowych efektów dekoracyjnych......

modell mi auto na opaski pozapinał.... no wiocha taka, że szok!!!
I po uszach mam dostać.... bo zawsze powtarzał, że na tym zakręcie ślisko jest.......

MARIUSZ.B - 4 Gru 2011, 21:37

Uff, ważne że Tobie się nic nie stało.
Parzych - 4 Gru 2011, 21:45

Przykra nauczka ale ważne że pasażerowie cali :yes:
Ev_ - 4 Gru 2011, 21:54

Ja stwierdziłam, że to było ostrzeżenie przed sezonem zimowym....

Nic się nie stało, ale maluchy ponownie się przekonały, że pasy są w konkretnym celu w aucie...

Fordon - 4 Gru 2011, 22:00

;-( dobrze ze to tak sie skonczylo a nie bokiem w drzewo... jedno doswiadczenie wiecej i szczesliwie ze nikt nie ucierpial.
MONIA - 4 Gru 2011, 22:36

Ev_ napisał/a:
I teraz zamiast nowych bucików pod choinkę
hahaha skąd ja to znam ...ważne że jesteście cali,a tyrtytki nie przejmuj się,przynajmniej pod kolor dopasował :)
inno - 27 Gru 2011, 22:39

i jak tam biały sport już wyklepany?
Ev_ - 27 Gru 2011, 22:53

Musi zaczekać do stycznia, bo jednak prezenty świąteczne były i to wypasione.. ale za to bierzemy się za fiestę kompleksowo.... klepiemy, malujemy, odrdzewiamy i dopieszczamy...
Ev_ - 14 Sty 2012, 21:23

To się zaczęło coś dziać....
Zakupiona została tylna klapa - bez rdzy.... co by tyłeczek fieścinki ładnie się prezentował.

modell podstępnie zabrał mi moje alusy :krzesłemgo: i założył sobie z zimówkami..... nosz..... a ja bida, tylko stalki.....

W przyszłym tygodniu klejenie zderzaka po piruetach i wyklepanie błotnika...

Jeszcze sobie upatrzyłam białe zegary od sporta.... Fordon info już modell zasięgał :)

Parzych - 14 Sty 2012, 21:36

Czyli pomalutku do przodu :V:
Ev_ - 20 Sty 2012, 20:05

Dziś fofi dostała białe liczniki od sporta, które zakupiłam od Peedro....
Fotkę wrzucę jak tylko taką pstryknę...

He, he, he przebieg fofi zmniejszył się o 40tys.... gy

Peedro - 20 Sty 2012, 20:43

Ev_ napisał/a:
Dziś fofi dostała białe liczniki od sporta, które zakupiłam od Peedro....


Do usług ;] bez wyciągania kierownicy mordęga wyciągnąć licznik w mk5... już wole moje mk3 gdzie robie to w 3minuty w porywach, aniżeli mk5 gdzie bawiłem się z tym godzinę (auto stoi na zewnątrz, robiłem to po ciemku więc stopień trudności intermediate :-P )

Niech służy ;)

Puff - 21 Sty 2012, 00:00

Peedro - nie jest to takie trudne :P Jak znasz patent, to razem z odkręcaniem wszystkich śrub wyrobisz się w 5 minut, w międzyczasie popijając piwo ;]
Gdzieś na forum jest nawet mój "manual" krok po kroku ;)

A Fiesta bez białych zegarków to brzydka Fiesta ;d (za chwilę pewnie będę wysłuchiwał, ale co tam :rotfl: )

modell1 - 21 Sty 2012, 21:25

Peedro napisał/a:
Ev_ napisał/a:
Dziś fofi dostała białe liczniki od sporta, które zakupiłam od Peedro....


Do usług ;] bez wyciągania kierownicy mordęga wyciągnąć licznik w mk5... już wole moje mk3 gdzie robie to w 3minuty w porywach, aniżeli mk5 gdzie bawiłem się z tym godzinę (auto stoi na zewnątrz, robiłem to po ciemku więc stopień trudności intermediate :-P )

Niech służy ;)


Poszło sprawnie i nawet szybko bez instrukcji. No i bez browara :-)
To i owo odkręcone i wychodzi jak pszczółka :-)

Qnik - 22 Sty 2012, 20:26

Pufcio napisał/a:
Peedro - nie jest to takie trudne :P Jak znasz patent, to razem z odkręcaniem wszystkich śrub wyrobisz się w 5 minut, w międzyczasie popijając piwo ;]
Gdzieś na forum jest nawet mój "manual" krok po kroku ;)

A Fiesta bez białych zegarków to brzydka Fiesta ;d (za chwilę pewnie będę wysłuchiwał, ale co tam :rotfl: )
Ja mam czarne :P !!! I zastanawiam się nad białymi, albo na chromowanych ramkach :P
modell1 - 22 Sty 2012, 21:14

Białe białe i tylko białe. A ramki to do mnie w....
Ev_ - 23 Sty 2012, 09:15

Jak się robi wizual a`la SPORT to zegary muszą być białe...
A jak się kiedyś zdecydujemy na zrobienie ze Sporta cywila, to się wstawi czarne dla niepoznaki... he he

Od wczoraj fofi straszy, bo zderzak przedni zdjęty do klejenia..... będę musiała przodem do muru stawać, żeby w oczy nie kłuło....

Nikuś - 23 Sty 2012, 11:12

Ev_ napisał/a:
Od wczoraj fofi straszy, bo zderzak przedni zdjęty do klejenia..... będę musiała przodem do muru stawać, żeby w oczy nie kłuło....


Ech, jak to cudownie się czyta jak jakaś istota wprowadza na ten portal odrobinę kobiecości :D

Ev_ - 28 Sty 2012, 14:41

W dniu dzisiejszym modell zza siedmiu mórz i siedmiu gór przywiózł speszyl for mi fioletową szybszą fiestę i w dodatku ghia. :jupi:



Jak tylko ogarnę radochę założę nowy temat i wrzucę więcej fotek :)

Fordon - 28 Sty 2012, 15:02

Ale ze jak ?? ze dawca bedzie ?? a co z biala ?? :hihihi:
Bezimienny - 28 Sty 2012, 15:29

1.25L ?? koniecznie znaczek na grill :ok:

No właśnie, co z białą?

modell1 - 28 Sty 2012, 16:09

Fordon napisał/a:
Ale ze jak ?? ze dawca bedzie ?? a co z biala ?? :hihihi:


Tu jest 1,25 i dobrze wyposażona jak to Ghia i przede wszystkim nie ma rudy. A nie wspomnę o tym że jest fioletowa :-)

A biała będzie doprowadzona do stanu używalności i na sprzedaż :-)

:jupi: :jupi: :jupi:

Dawidoff4 - 28 Sty 2012, 21:08

modell1 napisał/a:
Tu jest 1,25 i dobrze wyposażona jak to Ghia i przede wszystkim nie ma rudy.


git majonez czyli lepiej u "cywila" MK5 być nie może :)

Peedro - 28 Sty 2012, 21:20

licznik już jest, to może wam jeszcze sprzedam silnik do kompletu, będzie pasować do fioletowej :-P
Marcin - 28 Sty 2012, 22:57

hyh kolejna śliwka :hihihi:
modell1 - 10 Lut 2012, 00:33

Wczoraj nadeszła wiekopomna chwila i zabrałem się za Białą fofi
i tak błotnik naprawiony :-)
Było tak

Po chwili :-)

I pierwszy szpachel :) :)


Dziś :-) zabieram się z tylni błotnik :) :)

luk-90 - 10 Lut 2012, 13:19

praca wrze pomimo ujemnej temperatury na zewnątrz, to Mi sie podoba :ok:
modell1 - 28 Lut 2012, 21:55

I prace idą do przodu :-)





Jutro zamawiamy lakier :) :)

zabka35i - 28 Lut 2012, 22:35

Mam pytanie
Tylny błotnik to reperaturki są wspawane ? Bo u mnie to samo się szykuje i szukam dobrych elementów

modell1 - 29 Lut 2012, 20:10

zabka35i napisał/a:
Mam pytanie
Tylny błotnik to reperaturki są wspawane ? Bo u mnie to samo się szykuje i szukam dobrych elementów


Dokładnie tak a jaka firma to już nie powiem. Kolega mechanik zamówił mi w cenie hurtowej coś ok 60 zł

modell1 - 1 Maj 2012, 22:29

W końcu nadeszła chwila na kończenie Białej :-)
Do końca tygodnia ma być w podkładzie. Następny tydzień malowanie.
Zobaczymy jak w realu :-)
Foty tyłu po wymianie klapy :-)




CDN

modell1 - 17 Maj 2012, 19:45

W dniu wczorajszym FOFI WHITE została poskładana w całość. I prezentuje się tak.





Teraz tylko została polerka i pranie tapicerki.
I otomoto :-) :-)

Bezimienny - 17 Maj 2012, 22:48

Brak małego plastiku w tylnych lewych drzwiach :-P żarcik hehe, ładnie wyszło :ok:
tadzias - 17 Maj 2012, 22:50

oj pójdzie za dobrą gotówkę :)
modell1 - 3 Cze 2012, 23:11

Dziś pożegnaliśmy się z White fofi. Odjechała
Wiec można zamknąć temat :2xf: :2xf:

Parzych - 3 Cze 2012, 23:16

Zgodnie z życzeniem temat zamykam... :2xf: :2xf: :2xf:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group