Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Ledy do jazdy dziennej

wojciog - 3 Sie 2011, 23:02
Temat postu: [MK6] Ledy do jazdy dziennej
Witam
Panowie przymierzam się do kupna świateł dziennych do mojego autka. Na allegro można ich dużo znaleźć. Temat był poruszany wiele razy, ale czy ktoś konkretny model może polecić, jeśli tak to w którym miejscu go zamontował. Wydaje mi się, że jedyne sensowne miejsce to w zderzaku, w środkowej dolnej atrapie (ledy podłużne). Myślałem o kratkach na halogeny, ale one są za bardzo ustawione na zewnątrz i musiały by być jakieś nadstawki (ledy o kształcie okrągłym). Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie proszę o radę.
Pozdro
Wojtek

mieszko - 4 Sie 2011, 00:42

A w miejsce halogenów zamiast nich wstawić dzienne ??? Na Forum ktoś znalazł już taki wynalazek...
zwardek - 4 Sie 2011, 08:49

Ledy w mk5 sport w miejsce halogenów - średnica 9 cm



Poszukaj w tematach o elektryce, nie tak dawno był temat o mk6 z dziennymi.

dr_Henio - 15 Sie 2011, 10:30

Czy ktoś zakładał na reflektory taśmy led? Przyczepia się do tego policja, przegląd techniczny?

Mam diodowe dzienne RL zapalaja sie po przekręceniu kluczyka gasno przy włączeniu świateł mijania/drogowych.

hawaj - 15 Sie 2011, 23:10

Mam założone led'y w swojej fiescie. Zamontowane mam w kratce w zderzaku , jutro postraram się zrobić jakiś filmik. Montaż jest bardzo prosty , plus i minus pod akumulator i jeden kabelek trzeba wpiąć w instalacje od postojówek.


Światła:



Kod:
http://allegro.pl/daylight-4-led-swiatla-dzienne-philips-drl-krk-i1750802712.html

uri90 - 16 Sie 2011, 21:42

dr_Henio napisał/a:
Czy ktoś zakładał na reflektory taśmy led? Przyczepia się do tego policja, przegląd techniczny?

Mam diodowe dzienne RL zapalaja sie po przekręceniu kluczyka gasno przy włączeniu świateł mijania/drogowych.

kolego daruj sobie druciarstwo. jedyna słuszne wyjście to homologoane światła do jazdy dziennej i po problemie. kumpel mial w escorcie naklejone i mu przeglądu nie podbili.
mnie od takiej taśmy odstrasza sam wygląd- szał pod remizą notw

hawaj - 17 Sie 2011, 14:32

uri90 napisał/a:
jedyna słuszne wyjście to homologoane światła do jazdy dziennej


Zgadzam się w 100%.

emrak - 17 Sie 2011, 14:58

Jak ma być tanio i dobrze to polecam te:
http://allegro.pl/swiatla...1759009114.html
Mam je i jestem zadowolony :-P Są w pełni legalne i świecą naprawdę mocno :hihihi: Gdy je kupowałem były trochę droższe i nie miały tego automatu ale ja sobie zrobiłem lepszy :P I plus bonus od producenta, mogą być jako postojowe. Osobiście używam tylko jako dziennych :-P
ewentualnie takie jeszcze:
http://allegro.pl/swiatla...1759009113.html

Parzych - 17 Sie 2011, 19:32

emrak, mógłbyś je zmierzyć (wysokość i szerokość) i tu podać :?:
emrak - 17 Sie 2011, 21:06

Wymiary tych pierwszych są na 99% identyczne jak w aukcji, bo kiedyś mierzyłem nawet nie wiem po co, ale jutro podam wymiary. Przednia szybka jest taka lekko zaokrąglona. Dam ci nawet zdjęcia jak to u mnie wygląda.

Parzych - 17 Sie 2011, 21:21

emrak, wcześniej nie doczytałem w aukcji, teraz dopatrzyłem się - 156,5mm na 18mm...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group