Forum FiestaKlubPolska -

Kalendarz 2012 - Kalendarz 2012 - informacje i dyskusja

trzeci - 31 Lip 2011, 16:36
Temat postu: Kalendarz 2012 - informacje i dyskusja
Połowa roku za nami więc czas się wziąć za kalendarz na 2012 rok.


Na początek podstawowe informacje

W tym roku nasz kalendarz będzie zawierał zdjęcia wszystkich generacji Fiest (od MK1 do MK7) oraz krótki opis o danej wersji.
Jako, że generacji mamy 7 a stron kalendarza 12, to strony pośrednie będą zawierały model poprzedni i następny.
W kalendarzu będą oczywiście zdjęcia Waszych Fiest wybrane przez użytkowników forum.
Schemat ten to propozycja hubi_2006, która została zaakceptowana na forum Klubowiczów.

Projektem kalendarza zajmie się bidżej który przedstawi z 2/3 propozycje do przedyskutowania i przegłosowania

Wysłką kalendarzy zajmie się Marcin

Tekstami, opisem do poszczególnych stron kalendarza obiecał się zająć hubi_2006

Cena kalendarza powinna oscylować ok. 35 PLN + wysyłka.
Dokładny koszt podany zostanie w temacie z zapisami na kalendarz.

Wytyczne oraz zgłaszanie zdjęć - w tym temacie

Terminarz prac nad kalendarzem
- zgłaszanie zdjęć do 11.09.2011
- ankiety nad zgłoszonymi zdjęciami do 18.09.2011
- przedstawienie propozycji wzoru kalendarza, dyskusja nad nimi do 13.11.2011
- ankieta nad wyborem wzoru kalendarz do 20.11.2011
- zapisy na kalendarz oraz wpłaty do 05.12.2011
- potem wydruk i wysyłka

AccessX - 31 Lip 2011, 20:04

A takie pytanko. Czy samochody które "wygrały" na kalendarz 2011, też mogąwygrać i tym razem ? Czy jest jeszcze miejsce na świeże samochody?
trzeci - 31 Lip 2011, 20:17

Wiadomo, że nie ma co powielać zdjęć z poprzednich edycji tylko lepiej zapełnić nowymi.
Czasu jest jeszcze sporo, więc można załatwić sobie i dobry aparat i znależć wolną chwilę na porobienie ciekawych fotek, czy też poprosić kogoś znajomego bardziej biegłego w fotografii.
Niech w tegorocznym kalendarzu będzie coś nowego :)

AccessX - 31 Lip 2011, 20:23

Właśnie o to mi trzeci, chodziło. Bo jak wiemy, "aż" tak dużo nowych samochodów nie ma na Forum, i troszkę bezsensu byłoby jakby Ci z zeszłego roku znów byli na przyszłym kalendarzu (chociaż, dobrze wiem że wybierają zwycięzce użytkownicy Forum).

Odnośnie zdjęć itp. To jak tylko się pogoda trochę poprawi to zapewne coś twórczego będzie trzeba działać z aparatem :) .

Pozdrawiam, Radek.

JoeMix - 31 Lip 2011, 21:44

Nie wiem czemu komórki odrzuciliście,,, niejedna komórka która teraz mamy w kieszenie robi lepciejsze foty niż aparat który kupiliśmy 3-4 lata temu,,, (mam tu na myśli proste kompakty a nie lustrzanki czy coś)
Arix - 31 Lip 2011, 21:53

W sumie za niedługo wybieram się w góry z moimi dziewczynami więc może też upoluję jakieś dobę ujęcie :hihihi:
Kam'ol - 1 Sie 2011, 01:06

hmm, oko niedługo urlop to sie pomyśli nad uwiecznieniem mojego cuda w automacie :jupi:
kamil wolski - 1 Sie 2011, 11:30

JoeMix napisał/a:
Nie wiem czemu komórki odrzuciliście,,, niejedna komórka która teraz mamy w kieszenie robi lepciejsze foty niż aparat który kupiliśmy 3-4 lata temu,,, (mam tu na myśli proste kompakty a nie lustrzanki czy coś)


Taaa... komórka i wydruk conajmniej A4... I minimum >3000px na dłuższym... :-P

trzeci - 5 Sie 2011, 17:58

Napisałem to już w temacie z wrzucanymi fotkami ale powtórzę też i tutaj.
Dajcie sobie i nam spokój ze zdjęciami z komórek.
Gdy będziemy robili kalendarz gdzie na stronie będzie co najmniej kilka fotek to wtedy można się pokusić o umieszczenie takich zdjęć.
Ale teraz planujemy zrobić kalendarz prezentujący wszystkie generacje Fiesty, gdzie na stronach będą pojedyńcze, duże zdjęcia (na pośrednich maksymalnie dwa) więc niech będą to fotki duże, ostre, które można obrobić i dać bez obaw na wydruk.
Format kalendarza pozostaje bez zmian A3+, więc fotka swoją jakość musi mieć ;-))
Do 11 września jest na tyle dużo czasu, że spokojnie można zadbać o odpowiednie jakościowo zdjęcia, nawet gdy samemu nie dysponuje się odpowiednim aparatem.
Dzięki z góry za zrozumienie :)
Pozdro ...

Freeman - 5 Sie 2011, 19:25

Ludzie ja nawet do pierwszych zdjęć w prezentacji Galaxy wołałem szwagra z porządnym aparatem, a Wy chcecie do kalendarza dawać foty z komórki?
JoeMix - 6 Sie 2011, 06:15

Nie będę się kłócił (w zeszłym roku poruszyłem temat) zdjęcie 2 mega pixela to 1200x1600 (wiele komórek takie potrafi robić) i takie zdjęcie bez problemu można wydrukować na A3,,,
Sztandi - 6 Sie 2011, 08:59

Ale większość ma szumy z anteny, kiepskie kolory i generalnie nie są zbyt ostre... dopiero po pomniejszeniu to jakoś wygląda... Nie sama rozdzielczość jest tutaj problemem, lecz OPTYKA :yes:
bidżej - 6 Sie 2011, 10:03

Sztandi napisał/a:
Ale większość ma szumy z anteny, kiepskie kolory i generalnie nie są zbyt ostre... dopiero po pomniejszeniu to jakoś wygląda... Nie sama rozdzielczość jest tutaj problemem, lecz OPTYKA :yes:
dobrze mówi :yes:
Puff - 7 Sie 2011, 00:26

JoeMix napisał/a:
zdjęcie 2 mega pixela to 1200x1600 (wiele komórek takie potrafi robić) i takie zdjęcie bez problemu można wydrukować na A3,,,

Oczywiście, że się da. Nawet na A2 dałoby radę. Tyle, że z bliska widać pojedyncze piksele - jest to mało estetyczne i na pewno nie nadaje się na kalendarz, który robiony na papierze z połyskiem, na niskiej rozdzielczości traci podwójnie.

Dla A3 (wypełnienie 100% przy obcięciu) 2Mpix to ok. 100 dpi. Połowę większa gęstość to blisko dwukrotnie większa rozdzielczość. Przy 250 dpi uzyska się ok. 12Mpix, przy 300 już 17 - dlatego trzeba będzie dobrze interpolować te zdjęcia z tych 8-10Mpix i dlatego nie można sobie pozwolić na zdjęcia robione łyżeczką czy innymi lodówkami, bo raz, że to mydło, a dwa, że po interpolacji i tak byłoby widać kwadraty wielkości pestek czereśni.

Niestety, tutaj się dobrymi chęciami nie nadrobi. Mało tego - dobrego zdjęcia w małym rozmiarze będzie tym bardziej szkoda, bo po wydrukowaniu wyglądałoby jak kupa :/

Tak czy owak - zważ, że to wyliczenia dla A3. Jeśli format będzie większy, to sytuacja jest tym gorsza. Na A3 przy tych 2Mpix każdy piksel ma 0,25x0,25mm. Wydaje się, że to mało, dopóki nie zobaczysz takiego druku z bliska...

skull - 14 Wrz 2011, 07:26

no ja tu bo temat kalenarza jest zamknięty...
...cholera jakoś przegapiłem ten termin, a szkoda bo dopiero co zrobiłem rdzę u lakiernika, można podesłać jeszcze foto (mk5) ?

kamil wolski - 14 Wrz 2011, 08:25

A jak u ciebie z czytaniem?
Cytat:
Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 11.09.2011
Potem tygodniowe ankiety nad wyborem zdjęć.

AccessX - 14 Wrz 2011, 08:43

P.S I tak termin był przesunięty chyba do 12.09.2011r ze względu na niedyspozycje szefa :) .
skull - 14 Wrz 2011, 10:33

Wiem, czytałem, ale jeszcze w tej chwili nie ma ankiety i jest PRZED wybieraniem, więc tylko grzecznie pytam - przecież nic nie opóźnię.
JoeMix - 14 Wrz 2011, 10:42

skull, od zada strony to robisz, wklej foty jak trzeba, i najwyżej zostaną uwzględnione albo nie, a teraz to Ty pytasz i jak przyjdzie co do czego to zamiast robić ankiety będzie czekanie na ciebie,,, IMHO
bidżej - 14 Wrz 2011, 10:46

dawaj, będzie dobre to dorzucimy.
Parzych - 14 Wrz 2011, 12:49

bidżej, Ty lepiej dorzuć tą niebieską MK1 na złomowisku i tą różową... :fox:
Puff - 14 Wrz 2011, 13:23

...i resztę brakujących też ;]
WojoT - 14 Wrz 2011, 15:05

Kiedy rozpocznie sie ankieta, i w którym będzie temacie?
Pozdrawiam

Parzych - 14 Wrz 2011, 15:54

WojoT napisał/a:
w którym będzie temacie?
Pewnie będzie w dziale "Kalendarz 2012", chyba że się mylę... :9:
Żółwik Tuptuś - 14 Wrz 2011, 16:05

mampytanie - czy dla Wanny miejsce w ankiecie by sięteż znalazło ?

http://imageshack.us/phot...wprzeklejp.jpg/

http://imageshack.us/phot...51/img8462.jpg/

http://imageshack.us/phot...1/p1100859.jpg/

http://imageshack.us/phot.../413/13264.jpg/

http://imageshack.us/phot...wprzeklejp.jpg/

http://imageshack.us/phot.../267/13168.jpg/

http://imageshack.us/phot...sc02863new.jpg/

http://automobilklub.kiel...IDZdjecia=13048

Marcin - 14 Wrz 2011, 16:08

Żółw jedno wybierz to się jeszcze załapiesz. dla mnie nr 2
Żółwik Tuptuś - 14 Wrz 2011, 16:12

Skoro ma być chronologicznie to mk1 będą w styczniu - lutym więc może :

http://imageshack.us/phot.../413/13264.jpg/

jak nie - to faktycznie

http://imageshack.us/phot...51/img8462.jpg/

dramat się trochę robi - nie wystawiałem Wanny , bo myślałem , że powinny inne mk1 wypłynąć a tu tylko Dzidzia stanął na wysokości zadania :| .
W takim razie jako zapchajdziura jestem .

Marcin - 14 Wrz 2011, 16:15

gdzie Ty znalazłeś że ma być chronologicznie? letnia moim zdaniem lepsza
Żółwik Tuptuś - 14 Wrz 2011, 16:18

Jak uważasz - to daj letnią :)

Jak nie , to daj obie i ludzie zdecydują ( znasz mnie - nie jestem za demokracją )

Parzych - 14 Wrz 2011, 16:29

Marcin, ponoć w kalendarzu mają być kolejno wszystkie generacje... :fox:
skull - 14 Wrz 2011, 17:01

bidżej napisał/a:
dawaj, będzie dobre to dorzucimy.



no to daje ;-)

hubi_2006 - 14 Wrz 2011, 18:56

Mają być kolejno mk1>mk2>mk3>mk4... Wypada, że mk1 będą zimą. Czysty przypadek, który nie przesądza o tym jakie scenerie mają być na danym foto. Osobiście uważam, że Wanna na tle śniegu wygląda lepiej :) Szkoda, że ludzie nie dali fotek choćby z przed roku tworząc jakąś konkurencje i dając większy wybór :|
bidżej - 14 Wrz 2011, 18:59

teoretycznie wrzucenie do konkursu fotek z przed roku to jest jakiś pomysł.
tylko trochę bez sensu wrzucać te, które już do kalendarza się dostały. a z drugiej strony to było ileśtam najlepszych ze wszystkich zgłoszonych - więc jaki sens dorzucać te, które dostały po 2-3 głosy, albo i żadnego? :|

AccessX - 14 Wrz 2011, 19:06

Myślę że jest tyle zgłoszonych fajnych fiest, że nie powinno być problemu w wybraniu tych najładniejszych. I nie trzeba, Fiest które już były (tzn te same zdjęcia, zgłoszone rok temu i tera).
hubi_2006 - 14 Wrz 2011, 19:12

Nie chodziło mi o dodawanie teraz, ale o to, że nikt nie dodał fot, które ma "z kiedyś tam". Niekoniecznie też takich, które były w kalendarzu :-P Każdy miał szansę. Mówi się trudno, a teraz prosimy o ankiety :ok:
DziDzia - 14 Wrz 2011, 20:57

Żółwik Tuptuś, jak dla mnie, to drugi :yes:

Fajnie, że jest więcej mk1. A gdzie do jasnej ciasnej są mk2 :?:



pozdro :!:

trzeci - 14 Wrz 2011, 21:16

Z linków Żółwika zostało wybrane te które nie posiadało adnotacji fotografa i nie było bezpośrednim linkiem do jakiejś strony.

Dokładnie to:


Wygląda, że z Toru Kielce więc na wszelki przypadek postaraj się o zgodę na jego wykorzystanie w naszym kalendarzu :)

skull, Twoje również dodane.

Za chwilę rozpocznę ankiety.
W MK3 będzie brakować zdjęcia Witkek1992, którego Image obecnie nie wyświetla.
Ale miejmy nadzieję, że to chwilowe i jutro wróci do normy.
Pozdro ...

Sztandi - 14 Wrz 2011, 21:24

trzeci napisał/a:
skull, Twoje również dodane.

Do kalyndorza zdjęcie z datownikiem? :rotfl:

Parzych - 14 Wrz 2011, 21:53

Sztandi napisał/a:
Do kalyndorza zdjęcie z datownikiem? :rotfl:
A od czego je fotoszopa :?:
Sztandi - 14 Wrz 2011, 21:55

No ale jeśli foto było robione ofen pod kalyndorz, to po jasną %^^#&@! dawać datownik :)
Puff - 14 Wrz 2011, 21:58

trzeci napisał/a:
W MK3 będzie brakować zdjęcia Witkek1992, którego Image obecnie nie wyświetla.


Cholera, mnie działa... Jeśli to cache, to mogę zrobić reup i dać linka.


AccessX - 14 Wrz 2011, 22:09

Taka mała prośba sugestia (inni też powinni się przyłączyć).

Bo podejrzewam, ale oczywiście to tylko moje złe przeczucia, że na forum może być wysyp teraz nowych kont zarejestrowanych które będą głosować w ankiecie.

I by nie fałszować wyników (dobrze wiemy o co chodzi). Czy jest możliwość jakieś blokady by nowe osoby (np. od dziś), do konca tygodnia nie mogly glosowac?

DemptD - 14 Wrz 2011, 22:12

AccessX, popadasz w paranoję.. równie dobrze można zrobić żeby głosować mogły osoby które zadeklarują się, że kupią kalendarz..
Puff - 14 Wrz 2011, 22:12

Trzaby wszystkich userów do tej pory zarejestrowanych dodać do grupy kalendarz i tylko im dać możliwość wejścia w ten temat.
Imo najłatwiejsze (choć nie wiem czy ze strony admina najszybsze)

Magda M. - 14 Wrz 2011, 22:16

E tam, moim zdaniem przesada... Sami po sobie wiecie, jak bardzo "chce się" wam rejestrować na jakichś dziwnych stronkach, bo ktoś znajomy wziął udział w jakimś konkursie, walczy o nagrodę i prosi o głosy... Wątpię, że nawet jeżeli ktoś się zarejestruje wyłącznie w celu oddania głosu, to będzie to miało jakiś znaczący wpływ na wyniki...
AccessX - 14 Wrz 2011, 22:18

W paranoje nie popadam, tylko licze na uczciwą konkurencje co do której nie mam zaufania, jak zresztą do wszystkich :) .
Puff - 14 Wrz 2011, 22:30

Magda M. - to Ty chyba nie wiesz do czego ludzie są zdolni, żeby tylko >ich< wygrało :D Znam przypadki exploitowania skryptów, które zakańczały się wygraną Iksińskiego, a ten zgarniał lustrzankę za 1. miejsce.
Co prawda to nie ten kaliber, ale jedna prawda jest niezmienna - cała zabawa (bo w zasadzie nagrodą jest bycie w kalendarzu) traci sens jeśli ktoś zacznie kantować :)

DemptD - 14 Wrz 2011, 22:32

ale wszystko jest do sprawdzenia i tak i tak :P chyba, że ktoś będzie się bawić w używanie tor'a, ale obiecać bana stałego za kant i tyle :devil:
Magda M. - 14 Wrz 2011, 22:39

Pufcio napisał/a:
Co prawda to nie ten kaliber


I do tego całość się sprowadza. :D Wiem, że jeżeli w grę wchodzi lustrzanka, laptop czy inne cenne nagrody, to ludzie są zdolni do wszystkiego, ale w przypadku fotki, która wejdzie do kalendarza?? Sądzisz, że się komuś będzie chciało aż tak kombinować?? Mnie by było czasu szkoda no ale fakt, ludzie różni są.

Puff - 14 Wrz 2011, 22:46

Magda M. napisał/a:
Sądzisz, że się komuś będzie chciało aż tak kombinować??

Nie wiem, nie jestem tutaj jasnowidzem. Podałem przykład ekstremalny z nagrodami i exploitami, ale i takie z zakładaniem kilkudziesięciu kont-widm mam nieprzyjemność znać. Byle wygrać, po trupach, bo przecież "moje najlepsze" - nie wiem co sobie taka osoba myśli, ale skoro działanie nie jest normalne, to i pobudki takie pewnie nie są... :)

trzeci - 14 Wrz 2011, 22:53

Pufcio, dzięki za pomoc z fotką Witka1992 :)

Ograniczenie głosowania do osób zalogowanych do dnia dzisiejszego włącznie, jest technicznie niewykonalne.
Też uważam, że choć obawy jakieś mogą być to nie ma co ich wyolbrzymiać.
Do tej pory jakichś rażących naruszeń nie zauważono.
Trzeba będzie po prostu baczniej niż zazwyczaj przyglądać się osobom nowozarejestrowanym :)

Ankieta z MK3 pojawi się jutro, jak dam radę to z rana.
Pozdro ...

DziDzia - 14 Wrz 2011, 22:54

trzeci napisał/a:
Ankieta z MK3 pojawi się jutro, jak dam radę to z rana.

W końcu jest ich najmniej spośród wszystkich... Będzie ciężki wybór...



pozdro :!:

trzeci - 14 Wrz 2011, 22:58

Co zrozumiałe model MK2 bez ankiety, Szczepan jest po prostu bezkonkurencyjny ;-))
Choć jednak szkoda, że przynajmniej z 3 sztuk się nie uzbierało.

skull - 15 Wrz 2011, 07:26

Dzięki za dodanie zdjęcia,
datownik jest, bo robiłem w pośpiechu (data z wczoraj) zaraz po robocie, nieswoim aparatem i dosłownie 15 min potem już było wklejone na forum (zresztą widać jaka to pora dnia, i o której wklejone). Oczywiście, później można to dowolnie przycinać - specjalnie dałem wiecej miejsca na otoczenie.
Nie wiem czemu ale ubzdurało mi się, że zgłaszanie zdjęć jest do końca tego tygodnia - i sesje zdjęciową miałem zamiar zrobić w ten weekend.

No a z głosowaniem chyba nie będzie aż tak strasznie - po pierwsze ankiety są tajne do końca, więc nigdy nie wiadomo ile "trzeba" głosów, a po drugie to chyba raczej zabawa, a nie rywalizacja?

Sztandi - 15 Wrz 2011, 08:03

trzeci napisał/a:
Co zrozumiałe model MK2 bez ankiety, Szczepan jest po prostu bezkonkurencyjny ;-))
Choć jednak szkoda, że przynajmniej z 3 sztuk się nie uzbierało.


I szkoda, że zmienił pierwszą propozycję zdjęcia, była po prostu lepsza ;-(

AccessX - 15 Wrz 2011, 08:07

P.S A tak mniej więcej w jakim okresie Kalendarz powinien byc gotowy do kupna?
Sztandi - 15 Wrz 2011, 08:09

Kajś jes cały harmonogram jak to mniej więcej będzie wyglądało :fox:
trzeci - 15 Wrz 2011, 08:11

Jak to gdzie ? W pierwszym poście :)
AccessX - 15 Wrz 2011, 08:17

Ja pier..... chyba jeszcze śpie bo nie widziałem :) .

Dzięki :ups:

inno - 15 Wrz 2011, 10:00

Gurney89 dodał fotkę mk3 przecież jakby ktoś nie widział. od lewego tylnego okna do błotnika.

!! Czerwone mk2

http://clip2net.com/s/1aXlf

kamilocha1 - 15 Wrz 2011, 10:40

kaj ta ankieta na mk3 ;p
Parzych - 15 Wrz 2011, 10:40

inno, ale to poza konkursem... gy
Rafi81 - 15 Wrz 2011, 14:30

tak sie zastanawiam czemu z trzech do wyboru mk7 mozna wybrac dwie a np z 7 czy 8 mk6 wybieramy jedną?
AccessX - 15 Wrz 2011, 14:36

Rafi81, MK6 wybieramy dwie.

A co do ilości to też tego nie rozumiem.. no ale... . Szef chyba wie <8>

Rafi81 - 15 Wrz 2011, 14:43

ok ja widze ze moge jedna
Witek1992 - 15 Wrz 2011, 17:45

Pufcio, dzięki wielkie za pomoc :) Mam nadzieje że już nie będzie problemów :)
Puff - 15 Wrz 2011, 22:29

trzeci, Witek1992 - :ok:
hubi_2006 - 15 Wrz 2011, 23:14

Rafi81 i AccessX, kalendarz powstaje o wzór zaproponowany na Forum Klubowiczów. Historia Fiesty- tak w skrócie. Czemu niektórych wersji można mniej wybrać? Ponieważ mamy 12 miesięcy w roku, a modeli obecnie 7. Trzeba było coś poświęcić. Za zgodą, lub też niezgodą na taką formę kalendarza mogli stawiać się klubowicze.
:)

skull - 16 Wrz 2011, 09:24

może się narażę, ale akurat najmniejsza zmiana wyglądu była z mk4 na mk5 (głównie przód) i tu można dać te poświęcenie. No i właśnie patrząc na prace konkursowe, paradoksalnie mk5-tkowcy pokazują głównie tył, czyli oprócz znaczka to samo co w mk4.
Patrząc za to na mk4 - tu wszyscy pokazują to (smutne) lico :) ))

Gurney89 - 16 Wrz 2011, 09:36

inno, No ale to tylko tak wrzuciłem. Niech Szczepan się cieszy za rok ja będę na kalendarzu :P
inno napisał/a:
Gurney89 dodał fotkę mk3 przecież jakby ktoś nie widział. od lewego tylnego okna do błotnika.

!! Czerwone mk2

http://clip2net.com/s/1aXlf

I czemu napisałeś mk3?

trzeci - 16 Wrz 2011, 10:06

Z każdego modelu wybieramy po 2 Fiesty, czyli miejsca jeden i dwa.
Ile mozna oddać głosów macie napisane w postach początkowych oraz na górze ankiety przed oddaniem głosów.
Biorąc pod uwagę , że kart kalendarza jest 12 a wybranych Fiest będzie 13 ( 6 x 2 + 1MK2) to raczej nie będzie problemu z zapełniem wszystkich kart :)
Ankietę odnośnie MK3 zaraz poprawię i odpalę na nowo.
Pozdro ...

inno - 16 Wrz 2011, 14:51

Gurney89 napisał/a:
I czemu napisałeś mk3?


pewnie mi się na klawiaturze nie ten klawisz wcisnął. oczywiście o mk2 chodziło :P

Gurney89 - 16 Wrz 2011, 16:59

Aha. spoko :)
van - 18 Wrz 2011, 17:16

prawie bym i głosowanie przegapił bo o wrzuceniu śliwki zapomniałem :cojest:
trzeci - 30 Wrz 2011, 22:38

Jeszcze nie wszyscy zwyciężcy wysłali swoje zdjęcia :hammer:

Jutro napiszę jakich brakuje ale proszę jak najszybciej przesłać je na:

stowarzyszenie@fiestaklubpolska.pl oraz bidzej@fiestaklubpolska.pl

Brak kompletu materiałów może spowodować obsuwy w terminarzu prac nad kalendarzem, dlatego prosimy o pilne wysłanie zdjęć.
Pozdro ...

Parzych - 30 Wrz 2011, 22:53

Arturro, napiętnować gadów... :devil:
szczepan522 - 1 Paź 2011, 09:50

trzeci, z góry przepraszam i już wysyłam foto...
trzeci - 1 Paź 2011, 10:46

Brakuje następujących zdjęć:

MK1 by Żółwik Tuptuś - w jej miejsce zdjęcie MK1 by krecony100

MK3 by Mafios - dosłane

MK4 by Samy - dosłane

MK4 by grzes87 - dosłane

MK5 by Mariusz.B - dosłane

Razem 5 sztuk, czyli sporo co może zatrzymać bidżeja w dalszych pracach.
Proszę o pilne uzupełenienie, żebym nie musiał przypominać się każdemu z osobna na maila lub PW.
I już teraz uprzedzam, że w razie braku kontaktu/odpowiedzi brakujące fotki zostaną zastąpione autami z miejsca trzeciego.
Pozdro ...

Parzych - 1 Paź 2011, 12:13

trzeci napisał/a:
w razie braku kontaktu/odpowiedzi brakujące fotki zostaną zastąpione autami z miejsca trzeciego.
:brawo: :brawo: :brawo:
mieszko - 1 Paź 2011, 12:28

Parzych napisał/a:
trzeci napisał/a:
w razie braku kontaktu/odpowiedzi brakujące fotki zostaną zastąpione autami z miejsca trzeciego.
:brawo: :brawo: :brawo:

w następnym kalendarzu taki zapis powinien pojawić się od razu wraz ze sztywnym terminem dostarczenia zdjęć , szybciej i prościej

Puff - 9 Paź 2011, 11:35

Czy to:
- przedstawienie propozycji wzoru kalendarza, dyskusja nad nimi do 16.10.2011

Oznacza, że przed 16 nie dostaniemy propozycji? Bo termin tuż tuż... :)

trzeci - 9 Paź 2011, 11:37

No wiem, wiem ... bidżej coś tam kleci z tego co ma.
Czasowo u niego kiepsko więc jak coś to parę dni jeszcze mu się da :)

Żółwik Tuptuś - 9 Paź 2011, 21:49

Wiem , że mi się wpierdul należy i jak Arturo na jesienny przyjedziesz , to będziesz miał okazję . Później sięprzedawnia :yes:
trzeci - 11 Paź 2011, 18:04

Sprawa 1.
W związku z tym, że Żółwik Tuptuś nie jest w stanie załatwić zdjęcia swojej MK1 w oryginalnym rozmiarze to jego miejsce zajmie Fiesta która w ankiecie była za nim, czyli:

krecony100



Sprawa 2.
Na otarcie łez dla naszego drogiego i jakże milusińskiego Żółwika i żeby MK2 Szczepana nie czuła się samotna w kalendarzu, to w tym temacie szybka ankieta nad wyborem drugiej MK2 do kalendarza :)


P.S. Jak tym razem nie będzie fotki w ori rozmiarze to ....


....... na zlocie zamiast prosiaczka będzie zupa z żółwia :)

Parzych - 11 Paź 2011, 18:09

trzeci napisał/a:
na zlocie zamiast prosiaczka będzie zupa z żółwia :)
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :brawo: :brawo: :brawo:
Piter - 11 Paź 2011, 19:20

wpierdul, znaczy się ?
Żółwik Tuptuś - 11 Paź 2011, 19:22

Arturo, - to weźcie tą :



ja wiem , że mk1 są już nad grobem ( albo nawet w ) ale bez przesady .

szczepan522 - 11 Paź 2011, 19:29

krecony100 gratulejszyns za prezent od żółwia :ok: tylko mu ładnie podziękuj bo będziesz miał pojechane u niego tak jak ja :yes:
trzeci - 11 Paź 2011, 19:29

Piter napisał/a:
wpierdul, znaczy się ?


No tak, bo to jak ze schabowym .... najpierw trzeba utłuc a dopiero potem na patelnię ;-))

Michał, to trzeba było od razu dać fotkę którą miałbyś u siebie w porządnym rozmiarze.
Mieszania w temacie już wystarczy :)
krecony100 dostał info żeby podesłał swoje zdjęcie a Ty masz ankietę nad MK2.
Pozdro ...

Żółwik Tuptuś - 11 Paź 2011, 19:41

W takim razie Gratuluje Zwycięzcy :)

ps: Ankietę nad mk2 ma klub i Kalendarz . Ja ją mam na co dzień :)

bidżej - 18 Paź 2011, 11:44

propozycje powstają w bólach ze względu na chroniczny brak czasu - akurat w pracy siadł nam kosmicznie wielki projekt i jak to w takich przypadkach: nadgodziny, wyjazdy, delegacje... na ten i przyszły tydzień zapowiada się jednak instalacja, więc będę z grubsza w jednym miejscu i wieczorami powinno się udać ulepić co trzeba :)
DemptD - 30 Paź 2011, 22:33

no blołdżob działaj, działaj :ok:
Parzych - 5 Gru 2011, 04:32

Tak sobie myślę, że w wytycznych odnośnie nadsyłanych zdjęć, na kolejne lata powinien być jeszcze jeden zapis - całe autko a nie jakieś ucięte (bo nie wlazło w kadr)... Ale to tylko moja sugestia...
Mafios - 5 Gru 2011, 07:35

my z zolwiemiem chcemy razem i wybieramy pakiet 2 kalendarzy za 75 zl na jeden adres
sowa - 5 Gru 2011, 16:17

Żółw wie ze tak zdemaskowałeś wasz związek ? gy
mieszko - 5 Gru 2011, 20:28

żeby w tamtym temacie nie spamować to napiszę tutaj : gdyby ktoś chciał wysyłkę do Krakowa to może się dopisać do mojej - o ile nie został wysłany
Parzych - 5 Gru 2011, 20:50

mieszko napisał/a:
o ile nie został wysłany
Z tego co wiem, to nawet nie został wydrukowany... :9:
mieszko - 5 Gru 2011, 20:52

Parzych, to tym bardziej :)
sowa - 6 Gru 2011, 00:27

zamówienia zbierane sa do 14 wiec druk po tej dacie- ogarniajcie temat wpłat jak najszybciej, wtedy będzie wszystko sprawnie szło :-)
bidżej - 17 Gru 2011, 22:14

i na jakim etapie jesteśmy?
Parzych - 17 Gru 2011, 22:34

bidżej napisał/a:
i na jakim etapie jesteśmy?
Właśnie...
trzeci - 18 Gru 2011, 08:11

Na pewno na takim, że brakuje paru wpłat i danych do wysyłki ;-))
Więc prosiłbym o ich uzupełnienie jak najszybciej.

Kalendarze dane do druku, tuby do wysyłki kupione, reszty dowiem się dzisiaj bo wracając do Szczecina mam w planach zajechać do sowy
Pozdro ...

Nikuś - 18 Gru 2011, 16:20

trzeci napisał/a:
Kalendarze dane do druku, tuby do wysyłki kupione, reszty dowiem się dzisiaj bo wracając do Szczecina mam w planach zajechać do sowy
Pozdro ...


Pozwolę sobie przypomnieć o pewnej sprawie :) Jeśli ofc będzie to możliwe.

sowa - 29 Gru 2011, 21:59

Kalendarze nadal w druku niestety, ale powinny być jutro, najpóźniej w poniedziałek. Tego samego dnia już nie przedłużając postaram się je przygotować do wysyłki, więc pon/wt lądują na poczcie. <8> Zanim wytrzeźwiejecie po sylwku na tyle by przybić gwoździk bez ofiar, będą już w waszych rękach ;)
mieszko - 29 Gru 2011, 22:07

sowa, można zacząć próbować już teraz aczkolwiek zważywszy na poźną porę nie wszyscy mogą być do tego zdolni by wbić gwóźdź pod tak szacowny obiekt jak kalendarz FKP.

:jupi:

Parzych - 29 Gru 2011, 23:13

sowa napisał/a:
przybić gwoździk
O wypraszam sobie, druciarstwo to nie u mnie, haczyk wkręcony został jeszcze pod kalendarz na 2009r... gy
Nikuś - 9 Sty 2012, 12:11

Może coś przeoczyłem w tym temacie, ale lipiec i sierpień mają identyczny tekst, to jest tak specjalnie?
Parzych - 9 Sty 2012, 12:15

Nikuś napisał/a:
Może coś przeoczyłem w tym temacie, ale lipiec i sierpień mają identyczny tekst,
Masz rację, przeoczyłeś, bo już o tym było, że ten sam tekst... :yes:
inno - 9 Sty 2012, 13:25

w końcu kalendarz odebrany od 4 leżał na poczcie i nikt z domowników nie raczył poinformować, że jest dla mnie awizo :rotfl:
Blackknight88 - 9 Sty 2012, 18:35

Kalendarz jest, natomiast skarpetki nie dostałem... no może innym razem :D
sowa - 9 Sty 2012, 18:47

no to szanse że skarpety Zdzicha będą jednak w komplecie w domu wzrosły <8>
mieszko - 9 Sty 2012, 18:54

sowa napisał/a:
no to szanse że skarpety Zdzicha będą jednak w komplecie w domu wzrosły <8>


łeee, po co robiłaś nadzieję na bonusa ??? ;-(

sowa - 9 Sty 2012, 18:56

ok za rok wrzucę pieluchę... niespodzianką będzie czy nową czy .... gy
mieszko - 9 Sty 2012, 18:59

ale bez takich... bonusów
mieszko - 18 Lip 2012, 23:03

czy ktoś zauważył, że lipiec w kalendarzu ma 30 dni ???
JoeMix - 18 Lip 2012, 23:04

Ta,,, się zastawiałem kiedy ktoś o tym napisze :P na SB mi powiedziano ze jakiś koniec świata ma być czy coś i dlatego :-P
mieszko - 18 Lip 2012, 23:08

JoeMix, zastanawiałem się w który dzień tygodnia wypada 1. sierpnia, paczę na końcówkę lipca a tu na 30. się kończy :)

SB nie śledziłem na bieżąco

Parzych - 18 Lip 2012, 23:31

1 sierpnia wypada prawidłowo, czyli w środę... :ok:
Puff - 19 Lip 2012, 00:00

To taka nowa definicja roku przestępnego - dni zamiast dodawać się do kalendarza, znikają :D
JoeMix - 19 Lip 2012, 06:07

Parzych napisał/a:
1 sierpnia wypada prawidłowo, czyli w środę... :ok:
Tak, ale w sierpniu,,, w Lipcu już nie, do tego w Lipcu 30 to poniedziałek w Sierpniu już wtorek :P
Parzych - 19 Lip 2012, 11:08

JoeMix napisał/a:
Parzych napisał/a:
1 sierpnia wypada prawidłowo, czyli w środę... :ok:
Tak, ale w sierpniu,,, w Lipcu już nie, do tego w Lipcu 30 to poniedziałek w Sierpniu już wtorek :P
Szczegół... ozor
JoeMix - 19 Lip 2012, 11:45

Niestety nie da się na publicznym forum zacytować BJ'a jak go na początku miesiąca zapytałem gdzie posiał 31,,, :hihihi:
Puff - 19 Lip 2012, 13:12

Bo nie łączy się czukiereczków z chlebem ze smalcem :rotfl:
bidżej - 23 Lip 2012, 06:53

:V:

przepraszam Panie i Panowie, tak jakoś wyszło. Najśmieszniejsze jest to, że sierpień wykombinowałem dobrze :P

JoeMix - 1 Paź 2012, 08:31

bidżej napisał/a:
Najśmieszniejsze jest to, że sierpień wykombinowałem dobrze
A w Październiku znowu zarypałeś nam jeden dzień :hihihi:
Parzych - 1 Paź 2012, 13:05

JoeMix napisał/a:
A w Październiku znowu zarypałeś nam jeden dzień :hihihi:
Fucktycznie... :9:
bidżej - 1 Paź 2012, 23:04

qqqqwaaaaa... nie mogliście się połapać, jak pokazywałem wersję beta? :P




















... ale listopad znowu dobrze :hihihi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group