Forum FiestaKlubPolska -

VII Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Lotnisko Bednary 17-19.06.2011 - Podziękowania

van - 19 Cze 2011, 22:05
Temat postu: Podziękowania
Jak w temacie
ja pierwszy
Podziękowania dla Prezesa za coraz więcej sił w organizowaniu coraz fajniejszych zlotów.
Dla pozostałych organizatorów za pomoc i mnóstwo żmudnej roboty jaką trzeba wykonać a potem męczenie się z marudnymi klubowiczami.
Dla ekipy ślunska za dosiedniecie się do frakcji wawa i dobrą zabawę(słów tych nie kieruję do wyjątkowo upierdliwego kogucika co cały czas krzyczał mi do ucha nunu )
Dla obsługujących grilla za dobrze dopieczone mięsiwo.
Dla kogoś kto rozsadzał ludzi po domkach i wywalił frakcję wawa na sam koniec ośrodka dzięki czemu mogliśmy się wyspać spokojnie do rana :)
Dla Pufcia za chęci zrobienia zdjęcia FKP. Teraz osoby mające udział w tym spisku mogą się przyznać, że chodziło o zakład" ustawmy na pasie wszystkich uczestników zlotu i niech tak stoją półgodziny jak kołki"
Dla osób które głosowały na wannę jako miss zlotu. Zabrakło nie wiele ale w przyszłości się uda wsadzić jakąś prawdziwą fiestę na miss :) bo to nie dopuszczalne żeby misskami zostały takie trzy rozjechane żaby mk3
Dla Żabci za kawę rano.
Dla wszystkich których pominąłem a których wymienić powinienem.

kuba87 - 19 Cze 2011, 22:09

ja takze się dołączam dziękuję Zarządowi za swietną organizację, wszystkim za miło spędzony czas,
oraz wszystkim którzy udzielali porad dot. auta :D

WooYownik - 19 Cze 2011, 22:13

Również dziękuje zarządowi i wszystkim za miłą zabawę w sobotę :)
Pozdrawiam

stahoojedyn - 19 Cze 2011, 22:14

Dziekuje ci Trzeci za cieplo rodzinne dziekuje dzis wszystkim Wam :D

van81 napisał/a:
cały czas krzyczał mi do ucha

nie krzyczal tylko skrzeczal jak cos
van81 napisał/a:
Dla ekipy ślunska za dosiedniecie się do frakcji wawa

kto do kogo :P

A JAAAK !

:-)

Żabcia - 19 Cze 2011, 22:15

to i ja :)

Wszystkim za wszystko, a zwłaszcza wszystkim POPYCHACZOM - bez Was Kochani moje padło, by nie pojechało :-)

Magda M. - 19 Cze 2011, 22:15
Temat postu: Re: Podziękowania
Van, dołączam się w całej rozciagłości :)

van81 napisał/a:
Dla kogoś kto rozsadzał ludzi po domkach i wywalił frakcję wawa na sam koniec ośrodka dzięki czemu mogliśmy się wyspać spokojnie do rana :)


Ale wy nie mieliście ostatniego domku, sąsiedzie xD

Magda M. - 19 Cze 2011, 22:16

Żabcia napisał/a:
to i ja :)

Wszystkim za wszystko, a zwłaszcza wszystkim POPYCHACZOM - bez Was Kochani moje padło, by nie pojechało :-)


Żabcia, tłumaczyłam ci, to nie popychacze tylko ROZRUSZNIKI xD

FiFa - 19 Cze 2011, 22:18

Dzieki wszystkim za wspaniała zabawe! :-)
Dzieki wielkie naszym władza, za organizacje super zlotu! :-)
Dzieki Fordonowi i bartkowi, za przeykrecenie alternatora :-) Chociaz ja tylko chciałem 2 srubki, to spec przekrecili mi polowe srubek z silnika, juz zapomaniełm co odkrecali :2xf: :ok: Ale fiesta dojechała bez zadnych problemow do domu :ok: Dzieki Wam za poswiecenie! :ok:
Dzięki Pufcio za wycieczke krajoznawcza, w drodze na osrodek :2xf: :V:
Dzięki ludzia co jechali z slaskiem! :-)

FiFa - 19 Cze 2011, 22:20

Żabcia, spoko, miło sie pchało Twoja fieste :D :P
A pozatym nie bylas jedyna, ktora trzeba bylo pchac :2xf: :V:
Mam fieste, pcham fieste :ok:

Żabcia - 19 Cze 2011, 22:21

FiFa napisał/a:
Mam fieste, pcham fieste


chyba sobie na koszulce takie motto trzasnę :-P

Parzych - 19 Cze 2011, 23:03

My również dziękujemy Zarządowi za organizację wspaniałej zabawy na lotnisku i wszystkim Zlotowiczom za przybycie i miło spędzony czas w ośrodku, Fordonowi za diagnozę przegubu i sprawdzenie na kompie, Ślunskowi za wesoły piątkowy wieczór, Żółwiowi Marcinowi i Puciowi za bezcenne miny po dowiedzeniu się o sercu F16, pPemu i LOYowi za porady, oraz wszystkim których nie wymieniłem imiennie za to, że byli i z nami się bawili. :przytul:
Fordon - 19 Cze 2011, 23:04

Podziekowania dla organizatorow oraz sponsorow za przednia zabawe jak na co rocznym wiosennym zlocie :)
Podziekowania dla Slunska za spakowanie Przezesa Zipem i Rarem oraz przeniesienie go do archiwum. :rotfl:
Dla ekipy zlotowej za to ze byliscie :yes:

kamilocha1 - 19 Cze 2011, 23:44

a ja ogólnie dziekuję ;D
elmek13 - 20 Cze 2011, 06:49

A co tu dużo pisać. Dziękujemy Wszystkim znanym i nie znanym... zabawa była przednia. Ogólnie jaja jak berety, kupa śmiechu no i pogoda dopisała. Znowu się wiatrem opaliłem. :hahaha:

Dobre jajca były na zlocie koło wawy... Chyba Mariusz (chyba) mówi: Żarówka się nie pali na ganku, trza skołować. Tak zrobiliśmy. Fachowy sprzęt do wykręcania ciepłych żarówek otrzymaliśmy do pomocy. Mariusz wykręca żąrówkę, zostawia 60 gr i mówi kupią sobie nową. Z żarówką zasuwa na ganek do Parzycha, a Fordon, do niego: Jak ja teraz trafię bez żarówki do domu? - Zostawiłem ci na ganku 60 groszy idź kup nową. Padłem.

Ps. Ślunsk mnie wkurzył, mrugałem im światłem, tak ze świetlicy, że za którymś "mignięciem" przepaliłem 2 żarówki. Nastała ciemność. To trzeba umieć. :hahaha: Siedzieli po ciemku. Daras nie dał się na swapa żarówek namówić.

Mafios - 20 Cze 2011, 08:30
Temat postu: Re: Podziękowania
van81 napisał/a:
bo to nie dopuszczalne żeby misskami zostały takie trzy rozjechane żaby mk3

:fox: :fox: :fox: :fox: :fox: :fox: :fox: :fox: :fox:

DziDzia - 20 Cze 2011, 09:38

A ja dziękuję swojej kochanej szkółce za to, że w piątek miałem egzamin i za to, że zaraz idę na kolejne dwa :hahaha:



pozdro :!:

Puff - 20 Cze 2011, 09:39

Zarządowi, za ogół! :-)
Prezesowi - za to, że mnie nie dobił w niedzielę :ok:
Ciotce - za nawigację, opowieści różne oraz doprowadzenia do kawy na Łorlenie :D
Fordonowi - za poszukiwania nowego burbo, rady i porady wszelakie :)
Ewie - za przejazd do Wrocka :*
Sztandiemu i Gadżetowi - za wspomaganie w trudnych chwilach :ok:
I całej reszcie za różne rzeczy, bo nie sposób wszystkiego spamiętać i wypisywać każdego z osobna :przytul:

madek - 20 Cze 2011, 09:53

Dziękuje przede wszystkim organizatorom bo odwalili kawał dobrej roboty, a na pewno lekko nie było :yes:

Specjalne podziękowana dla zwariowanej hanysowej ekipy ze ślunska za wspólną jazdę w jedną i drugą strone, bez was bym się zanudził i pewnie nigdy nie trafił na miejsce :ok: No chociaż to zwiedzanie okolicznych pól i łąk w piątek to tylko Pufcio potrafił zafundować :hahaha:

Kubus - 20 Cze 2011, 11:05

dolaczam sie do podziekowan dla zarzadu i ludziom zlotowym:)
w szczegolnosci dziekuje Zabcia i Pucio(nie wiem czy nie przekrecilem) za mile przyjecie w domku i siwtna atmosfere podczas mojej pierwszej obecnosci na zlocie FKP:)
bylo swietnie:)
do nastepnego i pozdrawiam

Magda M. - 20 Cze 2011, 12:51

DziDzia napisał/a:
A ja dziękuję swojej kochanej szkółce za to, że w piątek miałem egzamin i za to, że zaraz idę na kolejne dwa :hahaha:



pozdro :!:


Czyli w sobotę i niedzielę nie miałeś egzaminu... A to znaczy, że na zlocie mogłeś być NIEOBECNOŚĆ NIEUSPRAWIEDLIWIONA!!!! :hahaha:

DziDzia - 20 Cze 2011, 17:07

Magda M. napisał/a:
NIEOBECNOŚĆ NIEUSPRAWIEDLIWIONA!!!! :hahaha:

Cholera.. Mama ma mi napisać usprawiedliwienie :?: :hahaha:
Przynajmniej egzaminy zaliczone..



pozdro :!:

kamilocha1 - 20 Cze 2011, 17:25

madek, spowrotem się fajnie wracało nie?:D
madek - 20 Cze 2011, 17:36

kamilocha1, noo było pieknie, wiedziałem że w końcu ktoś nie wytrzyma i wyskoczy do przodu :devil:
stahoojedyn - 20 Cze 2011, 19:12

i daria znowu poszla w ciumek :D
Rkalitka - 20 Cze 2011, 20:25

Szczególne podziękowania chcę złożyć dla Artura, który jak zawsze ratuj mi tyłek :yes:
Ja sam na zlot nie dojechałem ale cząstka zlotu dojechała do mnie i zawiozła mnie pod dom do Szczecina - dzięki wielkie jeszcze raz Arturo

Brook - 20 Cze 2011, 20:40

Gdyby nie Wy - Klubowicze, nie byłoby dla kogo organizować zlotu.

Dzięki notw

Dzięki Pp za poradę ze wspomaganiem :)

stahoojedyn - 20 Cze 2011, 20:44

Cytat:

Gdyby nie Wy - Klubowicze, nie byłoby dla kogo organizować zlotu.

Dzięki notw

hmmm musze sie zapisac do klubowiczow...

ale do jak dojde do siebie :D

Brook - 20 Cze 2011, 20:55

stahoojedyn napisał/a:
hmmm musze sie zapisac do klubowiczow...


Ty masz wszelkie immunitety :fox:

Młody93 - 20 Cze 2011, 20:57

A ja dziękuje zarządowi za całą organizacje, bo bez nich nas by tu nie było...
Pufciowi oraz Gadżetowi za bezpieczny i pełen ciekawych rozmów transport ( Gadżet jako jedyny sam z siebie zaoferował mi jazdę samochodem, za co również mu bardzo dziękuje i podziwiam za cierpliwość )
Fiesta Sqad za humor na CB radiu oraz na zlocie
Hanyskowi za dobrą, piątkową kolacje oraz ogólnie
Sztandiemu za bezpieczny transport mojej matuli do Wrocławia
I reszcie :)

stahoojedyn - 20 Cze 2011, 20:57

Cytat:

stahoojedyn napisał/a:
hmmm musze sie zapisac do klubowiczow...


Ty masz wszelkie immunitety :fox:

PA RA PA PA PA PA PA PA :ok:

Sztandi - 20 Cze 2011, 21:00

Młody93 napisał/a:
Pufciowi oraz Gadżetowi za bezpieczny i pełen ciekawych rozmów transport


Z Pufciem to na pewno miałeś ciekawie :yes: :rotfl:

Młody93 - 20 Cze 2011, 21:02

@Up

Ależ oczywiście, że tak :) Jak nie sypaliśmy jakimiś " Dżołkami " to też potrafił dobrze godoć :D

stahoojedyn - 20 Cze 2011, 21:03

Sztandi napisał/a:

Z Pufciem to na pewno miałeś ciekawie

taaaaa w jedna strone bardziej niz w druga :D

sowa - 20 Cze 2011, 21:03

tez chce podziękować wszystkim, którzy dotarli i dobrze się bawili!!!! dzięki wam się chce .... <8>
a tak jakbym miała wymieniać:
Wszelakim pomocnikom, ochotnikom i innym którzy pomogli choćby w najmniejszym stopniu przy zlocie!
Jarkowi, że się zgodził i Qzynowi. że zafundował mi niezłą jazdę w tigerku.... szacun chłopaki!!! Prawdziwa zabawka dla prawdziwych facetów choć sama bym takim nie pogardziła :-) !!!!
Puciowi za ofiarne wożenie chętnych w taxi drajwie!!! (Poswiecił się chłopak bo on tak naprawdę nie lubi jezdzić :rotfl: )
Szacun dla wszystkich za to i za udział w loterii, bo rodzinny dom dziecka dostał od nas w sumie 600 zł !!!!
pozwolę sobie zacytować maila jakiego dostałam dziś od p.Pawła:

Kod:
Stowarzyszenie Fiesta Klub Polska
Droga Pani!
Wczoraj otrzymaliśmy od Członków Stowarzyszenia Fiesta Klub Polska darowiznę w kwocie 600 zł. Bardzo dziękujemy za to wsparcie. Zostanie ono przeznaczone na potrzeby naszych podopiecznych. Dziękujemy za wierność i pamięć. Jesteśmy naprawdę tym wzruszeni. Życzymy Pani i wszystkim Członkom Fiesta Klubu miłego lata i udanych urlopów.
Z wyrazami wdzięczności,
Paweł Urbanowicz
Fundacja Nasz Dom


Ślunskowi za klimat.... aa jaaaak :ok:
a no i.....
Żółwiowi za to że jest i że nie truł :tyłek: :-)
Jak kogoś ominełam niech się czuje wymieniony w myślach :-)
ps, żal mi ściska tu i tam ze nie mogłam z wami popstrykać w sobotnią noc.... zdecydowanie do nadrobienia!!!!

stahoojedyn - 20 Cze 2011, 21:15

sowa napisał/a:
którzy dotarli i dobrze się bawili

heheee ja sie dobrze bawilem :D
sowa napisał/a:
Wszelakim pomocnikom, ochotnikom i innym którzy pomogli choćby w najmniejszym stopniu przy zlocie!

pare godzin bez pifka i nawet zadnego napoju na KJS, to jest poswiecenie
sowa napisał/a:
choć sama bym takim nie pogardziła

ej ej ej ja bylem pierwszy :P
sowa napisał/a:

Szacun dla wszystkich za to i za udział w loterii, bo rodzinny dom dziecka dostał od nas w sumie 600 zł !!!!

jednym slowem łłiiiiiiiiiiiiiiiiiii haaaaaaaaaaaa :-)
sowa napisał/a:
żal mi ściska tu i tam ze nie mogłam z wami popstrykać w sobotnią noc.... zdecydowanie do nadrobienia!!!!

ej ziooooo mow tylko kiedy :D

hanysek - 20 Cze 2011, 21:53

podziekowania za gryfne przyjecie :-) za cołki fajer :-) i za kapitalno gościna :-) po prostu mie mowa odjeło :yes: :yes:
Magda M. - 20 Cze 2011, 22:03

Stahoo, do Bydgoszczy już pół roku dojechać nie możesz, a tu już następne zobowiązania podejmujesz? xD
stahoojedyn - 20 Cze 2011, 22:11

Magda M., wiem ale do ZG mam blizej :D
pozatym nie znasz dnia ani godziny jak do ciebie dotra... medaliki :D

elmek13 - 21 Cze 2011, 06:15

stahoojedyn, za dużo obiecujesz, za mało odwiedzasz. :yes:
trzeci - 21 Cze 2011, 08:18

No to w końcu czas na mnie i na moje podziękowania.

Przede wszystkim wielkie dzięki dla wszystkich, którzy poświęcili czas i pieniądze, żeby przyjechać na zlot.
Zapewniliście świetną atmosferę i zabawę - było super :ok:

Z indywidualnych, jeśli kogoś pominę to przepraszam ale mój umysł jeszcze nie wszedł na normalne obroty i się przycina hehehehe

- dla sowy i brook za współorganizację zlotu, lekko nie było ale daliśmy radę
- dla sędziów z Auto Klubu Szczecin za sędziowanie prób
- dla stahoojedyn i Bartka za pomoc przy sędziowaniu
- dla hanyska za jedyny w swoim rodzaju zlotu gadżet - mistrzostwo świata z tym arbuzem
- PUCIOWI za rezygnację ze startów kosztem jazd pokazowych, dzięki czemu przybyło sporo kaski dla dzieciaków
- dla wszystkich, za ofiarność przy loterii losowej, dzięki czemu uzbieraliśmy w sumie 575 PLN , a po dołożeniu 25 PLN przez Rkalitkę, mogliśmy przekazać w LUtolu okrągłe 600 PLN
- Pufciowi za dwa PC-ty dla dzieciaków

No i oczywiście podziękowania dla naszych sponsorów: Bemo Motors, MiG Pobiedziska, Rosmosis, Auto Racing - dzięki którym udało się zorganizować zlot w takim zakresie jaki widzieliście :)

hanysek - 21 Cze 2011, 08:23

trzeci napisał/a:
- dla hanyska za jedyny w swoim rodzaju zlotu gadżet - mistrzostwo świata z tym arbuzem
na nastepny zlot zrobia cos oryginalniejszego :ok:
sowa - 21 Cze 2011, 08:40

poprzeczke postawiles sobie bardzo wysoko :-)
Magda M. - 21 Cze 2011, 12:02

A ja mam pomysł, jak zachować tego arbuza dla potomności :D
(nie mój, ale mam polecenie przekazać go dalej, co niniejszym czynię)

Zasuszenie go będzie raczej niemożliwe, ale można spróbować zrobić gipsowy odlew oryginału - spróbować można - może się uda :D

Młody93 - 21 Cze 2011, 14:44

trzeci napisał/a:
i Bartka za pomoc przy sędziowaniu


Jeśli tu chodzi o mnie, to nie ma problemu. Nawet mi się to spodobało :)

Tommur - 21 Cze 2011, 14:46

Młody93 napisał/a:
Jeśli tu chodzi o mnie, to nie ma problemu. Nawet mi się to spodobało

Dobra. To tel do Pitera. Wyśle cię do klubu na szkolenie sędziego licencjonowanego. I na łąki cup podoliczasz mu 3sek na okrążeniu :)

Brook - 21 Cze 2011, 20:27

Ja dołączam podziękowania dla mojego męża za sędziowanie w strzelanku, paluszki bolały po ładowaniu :)
Marcin - 21 Cze 2011, 20:35

Dzięki wszystkim za kolejny udany zlot :)
Magda M. - 21 Cze 2011, 22:34

Tommur napisał/a:
Młody93 napisał/a:
Jeśli tu chodzi o mnie, to nie ma problemu. Nawet mi się to spodobało

Dobra. To tel do Pitera. Wyśle cię do klubu na szkolenie sędziego licencjonowanego. I na łąki cup podoliczasz mu 3sek na okrążeniu :)


Tommur, a tak z ciekawości - jak wygląda zrobienie papierów sędziowskich i jaki to jest koszt? No i jakie są wymagania?

Młody93 - 21 Cze 2011, 22:52

Tommur napisał/a:
Młody93 napisał/a:
Jeśli tu chodzi o mnie, to nie ma problemu. Nawet mi się to spodobało

Dobra. To tel do Pitera. Wyśle cię do klubu na szkolenie sędziego licencjonowanego. I na łąki cup podoliczasz mu 3sek na okrążeniu :)


Noł problem :D

stahoojedyn - 22 Cze 2011, 16:52

tej tak ogolnie to nie wiem czy juz bylo ale jedne z tych wiekszych podziekowan naleza sie dla Adi i Ewa, gdyby nie oni bialy przecinak jak szybko zjechal z przyczepy tak szybko by na nia wrocil :D

R.S.T. LofCiam Cie :-)

Tommur - 22 Cze 2011, 17:04

Ukończone 18lat. 17latek-pracuje jako pomocnik sędziego. A co potrzeba?
http://ak.szczecin.pl/com...amochodowy.html
- wpisowe do klubu (zalezy jaki klub od 50-70zł)
- lekarz ~50zł
- kurs i egzamin 0zł

Stawki za sędziowanie w zależności od pełnionej funkcji na zawodach i zależy to od klubu.

Qzyn - 22 Cze 2011, 19:27

stahoojedyn napisał/a:
tej tak ogolnie to nie wiem czy juz bylo ale jedne z tych wiekszych podziekowan naleza sie dla Adi i Ewa

Cholera az mi glupio ze od razu w pierwszym poscie nie napisalem. Dzieki wam wielkie za ten cudowny kluczyk :)

sowa - 22 Cze 2011, 20:51

a mi głupio jeszcze bardziej
QZYNOWI DZIĘKUJEMY ZA KIEŁBASĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...ktoś pomyslał o wygłodniałym zarzundzie :ups:
:-) :jupi: :-) :jupi: :-)


no i oczywiście zapomnieć nie można o cioteczce Charpi i wam wszystkim za bardzo praktyczne podarki <8> :ups:

hanysek - 23 Cze 2011, 22:45

a jo nie myslol o wyglodnialym zarzundzie???? :| ?
Fordon - 23 Cze 2011, 23:05

hanysek, nadrobiles arbuzem RS turbo :) i swoim kunsztem za grillem klubowym :yes:
hanysek - 24 Cze 2011, 09:46

zawsze do uslug :ok: FIESTA SQUAAAD? A JAAAK!!!! :ok:
elmek13 - 24 Cze 2011, 10:27

hanysek, a z kim...? z Burbo Team. !!! :D
Mafios - 24 Cze 2011, 11:32

elmek13 napisał/a:
hanysek, a z kim...? z Burbo Team. !!! :D


ty to jestes spamer maksymalny

charpia - 5 Lip 2011, 13:42

No to teraz ja :D

Dziękuję WSZYSTKIM za spotkanie i jak zwykle miłe towarzystwo.
Zarządowi za co raz lepszą organizację, bo co rok jest o niebo lepiej.
Grupie Ślunsk za wspólny przyjazd i wyjazd - JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI.
No i dziękuję samej sobie, że byłam taka wspaniałomyślna i opłaciłam sobie zlot :D

yoyo72 - 5 Lip 2011, 13:48

Fajnie ze wam sie podobało i było fajnie......;) ja nie mogłem być a też bym chętnie poszalał....;) PODZIĘKOWANIA ZA KOSZULKĘ ("trzeci") :jupi: :brawo:
elmek13 - 5 Lip 2011, 15:22

Mafios, daleko ci do mnie. Niespamerze.
stahoojedyn - 5 Lip 2011, 17:48

yoyo72, no niestety tym razem nie uraczylo nas akwarium :D
yoyo72 - 6 Lip 2011, 08:00

stahoojedyn napisał/a:
yoyo72, no niestety tym razem nie uraczylo nas akwarium :D


Ale....następnm razem chociaż by się paliło i waliło i miałbym uciec ze szpitala to...będę...i dam ci się przejechać z oślepiającymi światełkami.. :hahaha: <wow> Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group