Forum FiestaKlubPolska -

Silniki diesla - [MK3] Wydmuchało uszczelkę spod miski olejowej

Witek1992 - 5 Lut 2011, 21:28
Temat postu: [MK3] Wydmuchało uszczelkę spod miski olejowej
Witam, mam problem bo nie mam pojęcia co to sie podziało...

Opisze całość, więc tak wracałem do domu spokojnie, nagle auto zaczeło zwalniać i nie reagowało na gaz. Gdy daję więcej gazu, strasznie zaczyna kopcić na biało, zasysa rurę od dolotu mocno i dławi się. Wywaliło mi uszczelkę przy misce olejowej no i chciałem się was zapytać co się stało? dlaczego? jakieś podcisnienie sie wytworzyło? i czemu ten dolot tak zasysa... Ogólnie co jest GRAN, bo mechanikiem to aż taki nie jestem i nie mam zielonego pojęcia... Przypominam że jest to 1.8D

Dzięki za wszystkie odpowiedzi z góry ...

kuba87 - 5 Lut 2011, 21:37

na początek rozrząd sprawdz....
Witek1992 - 9 Lut 2011, 20:34

Ok już wiem co i jak

Temat do zamknięcia proszę, i tak nikt mi nie pomógł.

odyniec - 9 Lut 2011, 22:25

no to pochwal się a nie tak egoistycznie - z interesem tu, a podpowiedzieć to nie ma...
Witek1992 - 9 Lut 2011, 22:44

A pomógł mi ktoś? ... Któryś mój temat w którym "cisza" praktycznie.

Uszczelka pod głowicą jednak... Musiała tak głupio strzelić że kompresje wywaliło do miski no i rezultat - wywaliło uszczelkę pod miską. Przed wczoraj zobaczyłem że grzeje się i płyn ubywa, jestem pewien że to uszczelka pod głowica jest sprawcą ...

odyniec - 10 Lut 2011, 17:59

Wiesz, Ty widzisz, czujesz, posłuchać i dotkniesz. A my tylko czytamy, więc ile można to się pomoże, ale nie zawsze zdaje to rezultat.
JoeMix - 30 Cze 2011, 13:25

Witek1992 napisał/a:
A pomógł mi ktoś? ... Któryś mój temat w którym "cisza" praktycznie.
Kuba Ci napisał - rozrząd sprawdź,,, a Ty nic,,, trzeba było napisać: Sprawdziłem jest Ok, by się myślało dalej,,,,
Witek1992 - 30 Cze 2011, 18:11

Taaaaa.... :-P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group