Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Bezpieczniki

GRZESIEK877 - 13 Gru 2010, 15:58
Temat postu: [MK4] Bezpieczniki
Widzę że mój temat został usunięty no wiec dzisiaj odpaliłem moje cudo i zauwazyłem ze nie swieci zadne swiatło poza tym ktore swieci po wlaczeniu wstecznego chciałem wymienić bezpieczniki lecz ten schemat ktory wczoraj mi ktos wkleił do tematu ktory ktos łaskawie wyrzucił nie zgadza sie z tym co zastałem w swojej fiestce jest tylko jeden rzad bezpieczników ale czy to napewno bezpieczniki ??
pietrucha24 - 13 Gru 2010, 16:28

puszkę z bezpiecznikami masz po lewo od kolumny kierowniczej pod schowkiem na drobiazgi:)
Nikuś - 13 Gru 2010, 19:02

GRZESIEK877 napisał/a:
Widzę że mój temat został usunięty

GRZESIEK877 napisał/a:
tematu ktory ktos łaskawie wyrzucił

Oł, dziżas... Poczytaj sobie SB to się dowiesz że dzisiaj w nocy była awaria forum i większość tematów założonych wczoraj zostało usuniętych. Trzymajcie mnie...

[ Dodano: Pon Gru 13, 2010 19:05 ]
A ten schemat co wczoraj wklejałem znajdziesz w instrukcji...

[ Dodano: Pon Gru 13, 2010 19:09 ]
Szczęście dla Ciebie że miałem zrzut pod ręką

GRZESIEK877 - 14 Gru 2010, 16:38

No i panowie ratujcie mnie co to moze byc wymieniłem bezpieczniki postojowe lewe i przeciwmgielne zaczeły swiecic a prawe pozostało nie wzruszone zmieniałem zarowki nic nie daje chyba czeka mnie wizyta u elektromechanika

[ Dodano: Czw Gru 16, 2010 17:06 ]
no i stało się samochod wyladował u elektromechanika mam zwarcie w instalacji gdzies na przewodach juz boje sie ceny według was jaki moze byc tego koszt ???


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group