Forum FiestaKlubPolska -

Kalendarz 2011 - 10-ka wybranych zdjęć

trzeci - 11 Lis 2010, 23:34
Temat postu: 10-ka wybranych zdjęć
Poniżej dziesiątka wybranych przez Was zdjęć,
w konkursie fotograficznym do kalendarza FKP na 2011


Czy znajdą się w nim wszystkie fotki z tej dziesiątki, czy może trafią też kolejne miejsca - nie wiadomo.
Bo fotki z forum nie są jedynymi gromadzonymi w tym celu i decyzja będzie podjęta po zgromadzeniu całego materiału.
Ale Wasza dziesiątka wygląda tak jak poniżej:

1. Brook (nr 81 / 35 głosów)


2. tadzias (nr 117 / 34 głosy)


3. Howser (nr 34 / 29 głosów)


4. Arkadius (nr 11 / 28 głosów)


5. Parzych (nr 23 / 26 głosów)


6. bidżej (nr 8 / 25 głosów)


7. Arkadius (nr 12 / 24 głosy)


8. tommirs (nr 38 / 21 głosów)


9. Pufcio (nr 70 / 20 głosów)


10. ex aequo ElGrey (nr 16) i Piter (nr 111) po 19 głosów

grzes87 - 12 Lis 2010, 16:46

myslaem ze w kalendarzu mozna bedzie zoabczyc fotki fiest od mk1 do mk6 (bo mk7 nie zgloszono zadnej) a znowu wygraly mk3 ;/ az 6 ich :sad:

[ Dodano: Pią Lis 12, 2010 16:48 ]
dobrze ze choc jedna mk5 jest

trzeci - 12 Lis 2010, 16:50

grzes87 napisał/a:
myslaem ze w kalendarzu mozna bedzie zoabczyc fotki fiest od mk1 do mk6 (bo mk7 nie zgloszono zadnej)

Tak było w kalendarzu na 2010 (włącznie z MK7)
Na 2011 jest inaczej :)
Pozdro ...

Magda M. - 12 Lis 2010, 17:02

grzes87 napisał/a:
a znowu wygraly mk3 ;/


Bo MK3 Piękna jest :D
Zwłaszcza, jeżeli jest to czarna xrka xD

DziDzia - 12 Lis 2010, 19:03

Magda M. napisał/a:
Bo MK3 Piękna jest :D
Z której strony :?:



pozdro :!:

tommirs - 12 Lis 2010, 22:29

trudno się dziwić, bo mk3 to ostatnia zgrabna fiesta, dopiero MK7 wygląda znowu z klasą...
DziDzia - 12 Lis 2010, 22:32

tommirs napisał/a:
trudno się dziwić, bo mk3 to ostatnia zgrabna fiesta, dopiero MK7 wygląda znowu z klasą...

phi...



pozdro :!:

Parzych - 12 Lis 2010, 22:41

tommirs napisał/a:
dopiero MK7 wygląda znowu z klasą...
Tja... Wygląda jak taka spuchnięta kolczasta ryba... :hahaha:
rapet - 12 Lis 2010, 22:54

Ja bym powiedział ze jest ich najwięcej chodzi mi o mk3(bo sa w miare tanie) , ale patrząc na cało kształt powinny byc przedstawicielki każdego rodzaju od mk1 po mk7, a czy mk3 taka piękna <???> dlamnie nie ale sa gusta i gusciki a o tym sie nie gada nunu
tommirs - 13 Lis 2010, 14:02

rapet napisał/a:
a czy mk3 taka piękna <???> dlamnie nie ale sa gusta i gusciki a o tym sie nie gada nunu


nikt nie napisał że jest piekna..bo nie jest, zresztą....Ford nie specjalizuje się w pieknych autach, od tego sa inni...
ale racja, nie ma co dyskutować o gustach....

ElGrey - 13 Lis 2010, 15:08

tak sie zastanawiam, ale przecierz rok ma 12 miesiecy, a tu w porywach mamy 11 zdjec...
na upartego to dochodzi jeszcze okladka wiec nawet 13 zdjec :-P

Parzych - 13 Lis 2010, 16:25

ElGrey, czytaj uważniej... :fox:
trzeci napisał/a:
fotki z forum nie są jedynymi gromadzonymi w tym celu i decyzja będzie podjęta po zgromadzeniu całego materiału.

ElGrey - 13 Lis 2010, 21:26

ufff... to zmeczenie juz nie rejestruje co czytam...
Parzych - 13 Lis 2010, 21:30

Zdarza się... :ok:
Piter - 15 Lis 2010, 21:34

Jeszcze nie wiadomo ile zostanie finalnie wykorzystanych zdjęć. Zbieramy cały materiał do kalendarza.
PumaRST - 18 Lis 2010, 08:59

ciekawe kto wygrał na fotach 4 i 7 auto czy Pani :hahaha: :hahaha:
tadzias - 18 Lis 2010, 09:57

zapewne pani :hihihi:
Parzych - 18 Lis 2010, 10:54

Na 7 na pewno Pani... :D
DziDzia - 18 Lis 2010, 11:46

tadzias napisał/a:
zapewne pani :hihihi:

I właśnie dlatego nie podobają mi się te zdjęcia :|



pozdro :!:

dziamdziam - 18 Lis 2010, 14:05

mi się zdjęcia nie podobają, mi sie lachon na zdjeciach podoba dlatego oddalem glos bo moglbym na nia patrzec caly miesiac :-)
tadzias - 18 Lis 2010, 15:02

:hahaha:

[ Dodano: Czw Lis 18, 2010 15:03 ]
dziamdziam napisał/a:
mi się zdjęcia nie podobają, mi sie lachon na zdjeciach podoba dlatego oddalem glos bo moglbym na nia patrzec caly miesiac :-)





:hahaha:

ElGrey - 18 Lis 2010, 17:22

No niestety lachon na zdjeciach jest watpliwej urody i nie chcialbym patrzyc na nia przez caly miesiac :-P i o gostach i biustach nie rozmawiajmy :rotfl:
Bit1 - 18 Lis 2010, 19:47

ElGrey napisał/a:
No niestety lachon na zdjeciach jest watpliwej urody i nie chcialbym patrzyc na nia przez caly miesiac :-P i o gostach i biustach nie rozmawiajmy :rotfl:


Jeżeli dla ciebie to jest wątpliwa uroda to chciałbym widzieć twoja dziewczyne/narzeczona/kolezanke

CzaRmaX - 18 Lis 2010, 20:17

Bit1 napisał/a:
ElGrey napisał/a:
No niestety lachon na zdjeciach jest watpliwej urody i nie chcialbym patrzyc na nia przez caly miesiac :-P i o gostach i biustach nie rozmawiajmy :rotfl:


Jeżeli dla ciebie to jest wątpliwa uroda to chciałbym widzieć twoja dziewczyne/narzeczona/kolezanke


Panowie jak w "Krzyżakach" - rękawicą w ćwarz i na ubitą ziemię....co ja gadam Fiestę na dach i na ubitą glebę tylko alusków nie przerysujcie :)

Przecież to było wiadome, że zdjęcia z dziewczyną znajdą się w tych wybranych przez użytkowników. Bardzo często sięga się po kobiety w pozach eksponujących ich wdzięki w branżach gdzie dominującą grupą odbiorców są faceci, bo każdy facet to taka szowinistyczna zboczona świnia i tylko cycki mu w głowie hehe :)
Teraz można zrobić drugą ankietę: na co bardziej zwróciłeś uwagę przy wyborze? Na auto czy na cycki? :D

dziamdziam - 18 Lis 2010, 20:47

ElGrey,o gustach to my podyskutować możemy ale przy browarze bo po suchu do żadnego wniosku nie dojdziemy :)
Freeman - 18 Lis 2010, 20:53

CzaRmaX napisał/a:
Bardzo często sięga się po kobiety w pozach eksponujących ich wdzięki w branżach gdzie dominującą grupą odbiorców są faceci, bo każdy facet to taka szowinistyczna zboczona świnia i tylko cycki mu w głowie hehe :)
są cycki, jest główna :)
ElGrey - 18 Lis 2010, 21:21

u wiekszosci jeszcze buzuja hoirmony, to normalne w tym wieku, wystarczy dziewczyna, powabne wdzianko i zaraz zachowuja sie jak byki na korridzie (samobukcy znaczy sie :twisted: ) troche rozsadku, watpie czy kobiety w naszym gronie (znaczy sie FKP) bylyby takie zadowolone ze zdjec takich na scianie :hahaha:
CzaRmaX - 18 Lis 2010, 21:36

Freeman & ElGrey - chłopaki ja nie chcę Wam nić mówić ale przez ten kalendarz a w szczególności w domach naszej młodzieży wzrośnie zużycie środków piorących :) będą o wiele częściej prane pościele :D :hahaha:
Arkadius - 19 Lis 2010, 07:33

:2xf:
arecki - 19 Lis 2010, 11:19

jeśli chodzi o zdjęcia aut i modelek/kobiet to nie umieszcza ię panny do samochou tylko na odwrót...zazwyczaj to samochód ma być dodatkiem do modelki...nie odwtotnie...

zdjecie 7 jest ładne...ale nie pasuje do kalendarza o tej tematyce...tam auta prawie nie ma...

<czerwonakartka>

a jak ktos chce koniecznie na "lachony" patrzeć to niedługo wychodzi kalendarz CKM

DziDzia - 19 Lis 2010, 11:22

arecki, i co zrobisz :?: Naród tak wybrał...



pozdro :!:

arecki - 19 Lis 2010, 11:25

nie kupie kalendarza :-P

no coz taki był wybór...

Arkadius - 19 Lis 2010, 13:42

Dobra to publicznie oświadczam że proszę usunąć moje zdjęcia i niech w moje miejsce wskoczą następne foty jakie były w głosowaniu.

I koniec kropka.

Jak się nie podoba nie trzeba było głosować ale z drugiej strony nie chce mi się czytać że najpierw wybrane a potem marudzenie.

dziękuję.

pP - 19 Lis 2010, 13:42

arecki napisał/a:
a jak ktos chce koniecznie na "lachony" patrzeć to niedługo wychodzi kalendarz CKM

święte słowa! zgadzam się w 100%..
zawsze kalendarz jest fajnym dodatkiem na ścianę, a teraz nie kupię, bo nie chcę żeby w domu na ścianie takie coś wisiało (fakt tylko 2 msce ale zawsze). pewnie za rok będzie 7 zdjęć z laskami, a później 12.. sorki ale idziemy w stronę kalendarzy z calibrateam i temu podobnych..
a co jak ktoś w domu ma dziecko, żonę, teściową, narzeczoną itd..? kalendarz nie jest tylko dla zboczonych i napalonych młodych gniewnych! :sad:

już widzę to jakieś małe dziecko pytające: "Dlaczego ta pani robi kupę przez spodnie?" :rotfl:

Arkadius napisał/a:
Jak się nie podoba nie trzeba było głosować ale z drugiej strony nie chce mi się czytać że najpierw wybrane a potem marudzenie.

tu nie chodzi o to czyje foty..dopuszczone do głosowania, wybrane w demokratycznych wyborach..
sprawa jest poruszona po to aby za rok kalendarz byl tylko kalendarzem samochodowym

Parzych - 19 Lis 2010, 13:52

pP napisał/a:
a co jak ktoś w domu ma dziecko, żonę, teściową, narzeczoną itd..? kalendarz nie jest tylko dla zboczonych i napalonych młodych gniewnych!
Czepiasz się Pawełku... Na tych fotkach nawet erotyki nie ma, a Ty piszesz jakby na nich były gołe kobiety i to jeszcze w pozycji ginekologicznej...
DziDzia - 19 Lis 2010, 14:03

Arkadius napisał/a:
Dobra to publicznie oświadczam że proszę usunąć moje zdjęcia i niech w moje miejsce wskoczą następne foty jakie były w głosowaniu.

Nie zgadzam się :!: Chociaż mnie nie odpowiadają te zdjęcia to uważam, że należy uszanować wybór społeczeństwa uzyskany w demokratycznej ankiecie :!: I kupię ten kalendarz.



pozdro :!:

trzeci - 19 Lis 2010, 14:06

Bez przesady Panowie, bo tu normalnie jakąś ortodoksją zajeżdża ;-|
Zdjęcia Arkadiusa nie przedstawiają nic obscenicznego aby je tak traktować i aby w ten sposob pisać o naszym kalendarzu.
W tym roku znajdą się w kalendarzu między innymi zdjęcia zgłoszone i wybrane przez użytkowników forum.
Także i to/te z modelką.
Komu to nie pasuje, to po prostu niech kalendarza nie kupuje.
Nikomu na siłę wciskać go nie będziemy :)
A słowa, że za rok to będzie 7 czy 12 podobnych są zwykłą nadinterpretacją.
Na dodatek błędną, bo jaka będzie koncepcja kalendarza 2012 tego jeszcze nie wiadomo.
Pozdro ...

Freeman - 19 Lis 2010, 14:09

Robicie wielki problem z niczego. pP, piszesz jakby tam były gołe du..., obnażone piersi itd.

Co gorszącego jest na tych zdjęciach? Moim zdaniem Fiesta nie zeszła na nich na drugi plan.
pP napisał/a:
pewnie za rok będzie 7 zdjęć z laskami, a później 12..
to już zależy od nas samych, którzy głosują.

Skończcie durne wywody. Fotki wybrane bo się podobały i jestem przekonany, że nie ze względu na dziewczynę.

pP - 19 Lis 2010, 15:03

Parzych napisał/a:
Na tych fotkach nawet erotyki nie ma

jasne..na nie potrzebuję gołej d*py, żeby mieć erotykę..to zdjęcie było robione, żeby oczywiście pokazać fajną fiestę.. :)

trzeci napisał/a:
Zdjęcia Arkadiusa nie przedstawiają nic obscenicznego

nie..jest tam tylko wypięta laska..

Freeman napisał/a:
piszesz jakby tam były gołe du..., obnażone piersi itd.

Co gorszącego jest na tych zdjęciach? Moim zdaniem Fiesta nie zeszła na nich na drugi plan.

szczególnie na drugim zdjęciu :-P

ps. nie mam nic do zdjęć arkadiusa ani nikogo, kto ma fotki auta z dziewczynami..Pewnie technicznie są najlepsze ze wszystkich bo profesjonalne..naturalna ludzka rzecz (a raczej męska), że auto+spanna to świetne połączenie..ale nie do kalendarza FKP!
over

trzeci - 19 Lis 2010, 15:16

pP napisał/a:
..ale nie do kalendarza FKP!

To Twoje zdanie Paweł, do którego masz święte prawo, ale użytkownicy forum zdecydowali inaczej i tak pozostanie.

Miły - 19 Lis 2010, 15:46

trzeci napisał/a:
To Twoje zdanie Paweł


i moje też... osobna kwestia, że naród tak wybrał, a osobna że:

trzeci napisał/a:
Wytyczne odnośnie zgłaszanych fotek:
1. Fotki wyłącznie Fiest


Piter napisał/a:
Tło oczywiście dobrze jak jakieś jest po za autem, ale pamiętajcie że głównym tematem zdjęcia jest Fiesta


Nie mam tu nic do nikogo, nie obchodzi mnie też, czy moja Fiesta znajdzie się w kalendarzu, czy nie, nie wiem czy kupię kalendarz (będzie kasa - kupię niezależnie od wszystkiego), ale po co jakieś regulaminy, wytyczne i ustalenia, jak i tak na koniec wychodzi jak wychodzi - czyli jest wszystko olewane...

Qzyn - 19 Lis 2010, 15:48

grzes87 napisał/a:
myslaem ze w kalendarzu mozna bedzie zoabczyc fotki fiest od mk1 do mk6 (bo mk7 nie zgloszono zadnej) a znowu wygraly mk3 ;/ az 6 ich :sad:
Bo MK I, II, IV sa po prostu za brzydkie do kalendarza ;)
Freeman - 19 Lis 2010, 15:58

Miły napisał/a:
trzeci napisał/a:
Wytyczne odnośnie zgłaszanych fotek:
1. Fotki wyłącznie Fiest
Chodzi o auta, czyli nie mogą być ople, vw itd. a nie że nie moze być niczego innego poza autem.

PS. Żeby nie było nie głosowałem na zdjęcia arkadiusa

Miły - 19 Lis 2010, 16:00

Freeman napisał/a:
Chodzi o auta, czyli nie mogą być ople, vw itd. a nie że nie moze być niczego innego poza autem.


każdy różnie to może interpretować...

Freeman - 19 Lis 2010, 16:04

trzeci napisał/a:

Oczywiście, że może być dodatkowo element upiększający ;-))
Prezes wyjaśnił w tamtym topicu, w odpowiedzi na pytanie arkadiusa czy takie foto się nadają.
pawel182 - 19 Lis 2010, 16:12

Miły napisał/a:
Freeman napisał/a:
Chodzi o auta, czyli nie mogą być ople, vw itd. a nie że nie moze być niczego innego poza autem.


każdy różnie to może interpretować...



Nie wiem ale chyba jesteś jedynym który ma problemy z interpretacją tego....?

A co do zdjęć.....powiedzmy szczerze. Samochód samochodem ale jeszcze trzeba fajnie zrobić to zdjęcie. |Liczy się pomysł i wykonanie tego zdjęcia.
Jedna z osób wykorzystała do tego koleżanke/dziewczyne :) Parzych sobie (czy ktos mu - nie ważne) zmodyfikował zdjęcie w PS i fajnie to wyszło.

Miły - 19 Lis 2010, 16:28

pawel182 napisał/a:
Nie wiem ale chyba jesteś jedynym który ma problemy z interpretacją tego....?


a gdzie napisałem, że mam problem? napisałem że każdy różnie to może zinterpretować... bo nie określa jednoznacznie czy chodzi o wyłacznie Fiesty jako o samochód, czy wyłącznie fiesty, bez dodatków...

kamil wolski - 19 Lis 2010, 19:20

Oj panowie panowie... Ktoś musiał na te zdjęcia głosować skoro oba znalazły się w TOPie. Było i zdjęcie samego auta i jakoś nie przeszło, a skoro to takie złe i niegodne, to czemu tyle osób głos oddało? Pytanie retoryczne, nie trzeba odpowiadać.
bidżej - 19 Lis 2010, 19:56

ale się spinacie, jak wam nie pasuje ta piękna pani to przykleicie sobie ciasteczkowego potwora albo misia uszatka. może trzeci wynajdzie w budżecie klubu środki na 3 sztuki takich naklejek?
arecki - 19 Lis 2010, 19:59

kamil wolski napisał/a:
Było i zdjęcie samego auta i jakoś nie przeszło, a skoro to takie złe i niegodne, to czemu tyle osób głos oddało? Pytanie retoryczne, nie trzeba odpowiadać.


czemu? bo panny tam były - bez nich żadne zdjęcie by nie przeszło...to one są głównym motywem tych fot....

koniec kropka bo to nie ma już sensu

Freeman - 19 Lis 2010, 20:05

arecki napisał/a:
czemu? bo panny tam były - bez nich żadne zdjęcie by nie przeszło...to one są głównym motywem tych fot....
wiesz, ja chciałem zagłosować na to zdjęcie i to nie ze względu na laskę ale ze względu na fieste, tyle że już wybrałem inne mk3 więc wybrałem inne zdjęcia.

Zastanawiam się co się tak uwzieliście tej laski? Mam nawet pewne domysły! :rotfl:

Tak naprawdę zdjęcia świetnie zrobione i fiesta też fajnie na nich wygląda.

DemptD - 19 Lis 2010, 20:05

bidżej napisał/a:
przykleicie sobie ciasteczkowego potwora


ciasteczkowego potwora to Ty zostaw w spokoju :nunczaku:

gy

arecki - 19 Lis 2010, 20:07

Freeman napisał/a:
Tak naprawdę zdjęcia świetnie zrobione i fiesta też fajnie na nich wygląda.


jak na 7 zdjeciu fiesta ładnie wygląda to nie mam więcej pytań...oczu nie masz?

Freeman - 19 Lis 2010, 20:11

arecki, jak Ci du... przysłania cały widok to może nie widzisz piękna tej fiesty. Moim zdaniem właśnie takie zamglone fajnie wygląda. :-P

A foto nr 6 od Bidżeja też szczegółów, aż tak nie widać, ale właśnie fajnie to wygląda.

Puff - 19 Lis 2010, 20:37

Swoja zdanie w temacie mam, ale się nie wypowiem, bo nie mam ochoty się żreć z jedną czy drugą stroną. Koło jednej z rzeczy jednak nie mogłem przejść obojętnie:

trzeci napisał/a:
ale użytkownicy forum zdecydowali inaczej i tak pozostanie.

Podkreślmy - "użytkownicy forum", a nie "przyszli nabywcy kalendarza".
101 osób, z czego jak 1/2 zamówi kalendarz, to będzie naprawdę dużo... ja zaś obstawiałbym okolice 1/3.

Czemu o tym piszę? Bo nie siedzę tylko na tym forum i praktyki "Ty, weź zagłosuj na X, Y, Z - do niczego Cię to nie zobowiązuje" przechodziły do czasu aż się administracja wkurzyła, bo w konkursach maści wszelakiej przechodził dalej chłam od ludzi z największą ilością znajomych, a nie rzeczy (ogólnie ujmując, bo konkursy różne były) najwartościowsze.

Nie chcę od razu tutaj odpierać ataków, że sugeruję bardziej czy mniej otwarcie, że ktoś prosił kogoś, żeby oddał na kogoś głos. Szczerze mówiąc mam to w nosie - to nie konkurs NatGeo, żeby się tym przejmować. Jakiś jednak fair-play powinien być. Trzeba wyeliminować zupełną przypadkowość, bo głosować mogą nawet osoby, które poza postem w giełdzie niczego tu nie napisały, a kalendarza w życiu nie kupią - dlaczego więc tacy mają decydować o tym, co się w nim znajdzie? Trochę to przypomina głosowanie (ch)amerykańskiej "poloniji" w sprawie tego, kto ma u nas rządzić...

Pomysł: ograniczyć liczbę głosujących do autorów zdjęć + grona, które stwierdzi, że wyraża chęć zakupienia i problem się sam rozwiąże.

Inna rzecz, że jak już jakiś konkurs jest organizowany, to regulamin powinien być tak napisany, żeby nie dało się zinterpretować jednego punktu na X możliwych sposobów. Potem standardowo nie ma winnych - jedni twierdzą, że wszystko jest ok i ktoś marudzi, a drudzy czują się pokrzywdzeni, bo wg nich każdy może sobie interpretować regulamin jak się żywnie podoba. Konkursu też się nie "rozpisuje" w 10 minut, więc jak już jest takowy organizowany, to wypadałoby, żeby z powodu takich właśnie detali nie pozostał niesmak.

No i jakaś konsekwencja musi być. Jak w punkcie jest napisane X, to nie powinno być zmian ani "e no, dla X zrobimy wyjątek". To są niby szczegóły, ale potem ludzie do tego podchodzą lekceważąco i niejednokrotnie do konkursu nie przystępują wartościowe "rzeczy".

Ogólnie rzecz biorąc - jak robimy, to róbmy porządnie, a nie na "odwal się" :)

Freeman - 19 Lis 2010, 21:19

trzeci napisał/a:
Wytyczne odnośnie zgłaszanych fotek:
1. Fotki wyłącznie Fiest
2. Fiesty na zdjęciach muszą być czyste i zadbane.

Z zestawienia tych 2 punktów, dziwne, że ktoś interpretuje to inaczej niż zakaz aut innych niż Ford Fiesta. Myślę, że ta druga interpretacja znalazła się nagle na potrzeby tych ostatnich postów. Gdyby uznać że tylko fiesty i nic innego to żadne zgłoszone zdjęcie się nie nadaje bo tu drzewko tam górka jeszcze gdzie indziej domek.

PS. To jest konkurs, który jest też zabawą. Nie piszemy konstytucji, aby pracować nad tym pół roku.

kamil wolski - 19 Lis 2010, 21:20

Pufcio napisał/a:
Swoja zdanie w temacie mam, ale się nie wypowiem


Poczym walnął jeden z dłuższych postów w temacie :V:

Puff - 19 Lis 2010, 21:25

Freeman - odpowiadając na Twoje stwierdzenie: "dziwne, że ktoś tego nie interpretuje tak, że cokolwiek na zdjęciu ma być dodatkiem do auta, a nie odwrotnie".
Sensowność Twoich argumentów jest taka sama jak moich. Ja Twoich nie podważę, Ty moich też nie. Dlatego wypadałoby precyzować pewne punkty. Może nawet otwierać regulamin parę dni przed możliwością zgłaszania prac - żeby rozwiać od razu wszelkie wątpliwości i by ustrzec się sytuacji, że ktoś się namęczył, a potem ktoś powie, że "a jednak taka fotka nie może być" - albo gorzej: "a to ja już zrobiłeś, to teraz wolno".

kamil wolski napisał/a:
Poczym walnął jeden z dłuższych postów w temacie :V:

Chodziło o to, żeby nie zajmować stanowiska żadnej ze stron. Argumenty staram się dawać takie, żeby nikt nie mógł potem powiedzieć, że gadam od rzeczy, bo "trzymam z tymi drugimi". Jak kogoś obchodzi moje prywatne zdanie nt. którejś z fotografii - zapraszam na pw. Tutaj na ten temat nie zamierzam dyskutować. Czepiam się jedynie organizacji jako ogółu.

Arkadius - 19 Lis 2010, 21:29

Dobra widzę że się za duże zamieszanie zrobiło.

Więc usuńcie zdjęcia z kalendarza w moje miejsce niech wejdą następne w głosach bo widzę że burza się rozpędała.
Również usuńcie moje zdjęcia z tematu a najlepiej cały temat niech zniknie z projektów FKP bo zasługuje co najwyżej na moje auta a ktoś mnie oskarży że to przez zdjęcia z lachonem dostałem się do projektów.

I za darmową kopie kalendarza też podziękuję.


.

bidżej - 19 Lis 2010, 21:33

kaman, my tu nie odpalamy promu kosmicznego Challenger, tylko robimy parędziesiąt sztuk kalendarza. jak macie czas na dumanie nad wszystkimi regulaminami po kolei, to do dzieła... jak dla mnie zasady były jasne, a głosowanie to głosowanie. prościej się nie dało wymyślić. zresztą nie wiem czemu nagle tak zaczęliście płakać :|
kuba87 - 19 Lis 2010, 21:34

Arkadius napisał/a:
Dobra widzę że się za duże zamieszanie zrobiło.

Więc usuńcie zdjęcia z kalendarza w moje miejsce niech wejdą następne w głosach bo widzę że burza się rozpędała.
Również usuńcie moje zdjęcia z tematu a najlepiej cały temat niech zniknie z projektów FKP bo zasługuje co najwyżej na moje auta a ktoś mnie oskarży że to przez zdjęcia z lachonem dostałem się do projektów.

I za darmową kopie kalendarza też podziękuję.


.




prawidłowo to be tamto be....
najwiecej krzycą Ci co nie zostali wybrani do kalendaza
a jak majaą być niepotrzebne dyskusje i darcie kotow to najlepiej skasowac cały temat

Puff - 19 Lis 2010, 21:36

Arkadius - narzekasz jakby najechało na Ciebie co najmniej pół forum za plagiat i zamiast mieć jakąś wiarę w zdjęcia robione przez Kamila, strzelasz focha niczym gimnazjalistka w samym środku "Sturm und Drangperiode", bo ktoś jej powiedział, że ma "g**nianą fryzurę". Wyluzuj. Zachowuj się jak facet i umiej przyjąć na klatę krytykę - i nie łam się przy tym jak słomka na wietrze. Pisząc takie rzeczy (i to kolejny raz w tym temacie) wystawiasz się jedynie na śmieszność... a z tym darmowym kalendarzem to już w ogóle, bo zdaje się darmówka miała być dla zwycięzcy - czyli w tym przypadku Brook.
bidżej - 19 Lis 2010, 21:37

no oczywiście, jak dzieci w piaskownicy... "aleee ja się taak nieeee baaawięę!" :placz:
kamil wolski - 19 Lis 2010, 21:37

Arkadius napisał/a:
I za darmową kopie kalendarza też podziękuję.


To nie dziękuj tylko podaj mój adres do wysyłki ;)

CzaRmaX - 19 Lis 2010, 21:39

Pufcio piszesz o swoich praktykach z innych forum ale Pufcio nikt nikogo nie upilnuje i tak samo można założyć sobie tutaj w czasie głosowania 100 kont i zagłosować :) ale tak jak piszesz trzeba mieć trochę uczciwości.
Konkurs rozstrzygnięty, zdjęcia wybrane i takie są fakty a po wszelakiej maści wyborach są zawsze zadowoleni i niezadowoleni i grunt aby to wszystko odbyło się uczciwie :)

Pufcio nie zabraniajmy głosować (ch)amerykańskiej polonii bo co wtedy pozostanie? Tylko POciąganie sznureczków z Kremla bądź z warzywnika gdzie rządzą brukselki :) :P

Freeman - 19 Lis 2010, 21:40

Poszło o dwa zdjęcia z dziewczynami. Uważam, że zdjęcia przedstawiają fiestę, a dziewczyna stanowi dodatek. Choć niktórzy uważają inaczej.
Pufcio napisał/a:
że ktoś się namęczył, a potem ktoś powie, że "a jednak taka fotka nie może być" - albo gorzej: "a to ja już zrobiłeś, to teraz wolno".
ale tak przecież nie było. Ludzie głosowali, wszyscy widzieli jakie zdjęcia są zgłoszone i jakie będą brały udział w głosowaniu. Wtedy nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń, pojawiły się one dopiero wtedy gdy okazało się, że te zdjęcia będą w kalendarzu. Czyli póki nic nie wiadomo jest ok, ale dopiero gdy okazuje się, że te zdjęcia zebrały głosy jest problem.
trzeci - 19 Lis 2010, 21:40

Co do ostatnich tez, głównie Pufcia :)

Po pierwsze, użytkownicy forum to potencjalni kupcy kalendarza.
A ryzyko przypadkowości o którym piszesz ( że nie każdy z głosujących kupi kalendarz) wystąpiłoby też gdyby zastosować Twój pomysł z ograniczeniem głosujących do autorów zdjęć oraz chętnych na kalendarz.
No chyba, że umieszczenie na liście chętnych do zakupu, uprawniającej do głosowania, wiązałoby się z zaliczką. Przepadającą w przypadku nie zakupienia kalendarza.
Poza tym ja wolę zbierać chętnych na konkretny produkt, z podaną ceną niż oferować kota w worku ;-))
Tak jest uczciwiej.

Po drugie, odnośnie regulaminu.
Zapis, że na fotkach mają być wyłącznie Fiesty dotyczył oczywiście tego jakie auta mają być na zdjęciach a nie tego co im towarzyszy.
Zarzut, że obecność modelki go narusza, że różnie można go interpretować brzmi dla mnie dziwnie :9:
Bo kierując się takimi przesłankami, można by też powiedzieć, że na fotkach nie powinno być również kominów przemysłowych, strumyka i drzew.
Czyli tego co stanowi tło i podkreślenie atrakcyjności zdjęcia ;-))

Nadal uważam, że problem został przez niektórych wyolbrzymiony :)
10 wybranych zdjęć wygląda nieżle i dzięki nim mamy szansę na wydanie kalendarza FKP w nowej formie. Niepowtarzalnej, odmiennej od ubiegłorocznych.
Dodatko uważam za plus to że, w tym roku swój udział nad nim miała nie jakaś wybrana grupa ale wszyscy userzy.
Pozdro ...

Arkadius - 19 Lis 2010, 21:42

Bo jak bóg wie ile osób ma sapać że na zdjęciu nie ma samej fiesty a tyle osób zagłosowało to jest dla mnie śmieszne. A dobra róbta co chceta gila. Mi się zdjęcia zrobione przez Kamila podobają i wystarczy reszcie nie muszą. Na drugi raz nauczka nie głosować jak się nie podoba
kuba87 - 19 Lis 2010, 21:46

do zamknięcia :rotfl:
Freeman - 19 Lis 2010, 21:56

Nie do zamknięcia. Arkadius nie patrz na to co teraz jest pisane. Pomyśl o tych, którzy głosowali na Twoje i Kamila zdjęcia. W końcu kilka osób chciało mieć te fotyna kalendarzu.
Arkadius - 19 Lis 2010, 21:58

Nie patrzę już na nikogo. co najwyżej na siebie w lustrze

Może komuś nową ceweczkę do zeteca, hcsa? firmową w dobrej cenie?

Puff - 19 Lis 2010, 22:01

CzaRmaX - nie mam zamiaru wnikać w tematy polityczne, bo to kto z kim sympatyzuje, to nie moja sprawa - zwracam tylko uwagę na fakt, że głosuje ktoś, kto tutaj nie mieszka, co nie ma najmniejszego sensu, bo ani nie ma z tego korzyści, ani (co ważniejsze) nie cierpi z powodu takiego wyboru - zyskujemy lub cierpimy my. Nie przypominam sobie sytuacji, żeby np. ktoś ze śląskiego wybierał prezydenta Wa-wy. A wg takiego myślenia przecież powinniśmy mieć taką możliwość. Absurdalne - nie uważasz?

Freeman napisał/a:
ale tak przecież nie było. Ludzie głosowali, wszyscy widzieli jakie zdjęcia są zgłoszone i jakie będą brały udział w głosowaniu. Wtedy nikt nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń, pojawiły się one dopiero wtedy gdy okazało się, że te zdjęcia będą w kalendarzu. Czyli póki nic nie wiadomo jest ok, ale dopiero gdy okazuje się, że te zdjęcia zebrały głosy jest problem.

To było tak na przyszłość :) A że problemy się pojawiły dopiero po ogłoszeniu wyników... Śmiem podejrzewać, że jakiś % głosujących się nie spodziewał, że taka czy inna praca przejdzie (ja także jestem zaskoczony, ale raczej brakiem innych), a że w/w wzbudzają najwięcej kontrowersji, to na nich się skupił cały problem. Jednym się kobieta podoba, drugim nie. Bywa. Tyle, że jak kobieta jest ewidentnie na 1. planie, to ludzie, którym owa przedstawicielka płci żeńskiej się nie podoba, mają powody do narzekania. Tylko czemu po prostu:
a) nie olać tej jednej strony na zasadzie: "przeboleję, bo reszta fotek jest ok"
b) po prostu nie kupić kalendarza?

Teraz to już można tylko marudzić. Przy następnej takiej edycji będzie wiadomo co można od razu oprotestować. Wtedy dopiero będzie :D

trzeci:

Ad.1
Jedno nie wyklucza drugiego. Przecież każdy mógłby się zdeklarować z chęcią zakupu, bez zaliczek, itd. - ale nie wpisując się w temat, nie miałoby się możliwości zagłosowania. Takie podejście ograniczyłoby "niecne procedery" :D
(poważnie, weźcie to z przymrużeniem oka - liczę, że odsetek, jeśli występuje, jest stosunkowo niewielki, ale po co ułatwiać kanciarzom życie?)

Ad.2
Osobiście sądzę, że całość rozbija się o to czy fotka nr 7 "jest ok" czy też "nie jest ok" - czyli o to czy kobieta na 1. planie, z Fiestą gdzieś w tle, to jeszcze zdjęcie "Fiesty" czy też nie. W ten temat się nie wcinam, nie moja robota by rozstrzygać takie spory...

Zawsze przy jakichś nowych inicjatywach wynikną jakieś szopki. Nie ma się zbytnio co przejmować - ot, wyciągnąć jakieś wnioski i jedziemy dalej :)

Arkadius - a porządne wtryski do Fiesty masz? :P

Arkadius - 19 Lis 2010, 22:03

Wszystko jest kwestią ile dany dobrodziej monet posiada :) no i kontaktu ;p
Freeman - 19 Lis 2010, 22:09

Pufcio napisał/a:
Tylko czemu po prostu:
a) nie olać tej jednej strony na zasadzie: "przeboleję, bo reszta fotek jest ok"
b) po prostu nie kupić kalendarza?

Teraz to już można tylko marudzić. Przy następnej takiej edycji będzie wiadomo co można od razu oprotestować. Wtedy dopiero będzie :D
Cenie sobie Twoje posty bo są merytoryczne i najczęściej pozbawione swojego widzi mi się, a oparte o rzeczywistości i obiektywnej ocenie. (czemu Cię nie ma wśród Członków Stowarzyszenia?)

Na przyszłość Panowie się oburzajcie wcześniej póki jest czas. Widzieliście te foty? Widzieliście. Czemu od razu się nie sprzeciwialiście? Dopiero teraz robicie zadymę.

kuba87 - 19 Lis 2010, 22:14

Freeman bo zal im dupy sciska ze oni sie nie dostali do kalendaza
jeszcze się taki nie urodził co wszystkim by dogodził
a poza tym gdyby Trzeci nie zaakceptowł tych zdjęc to wogole by ich nie było.... nie robcie zadymy ludzie

Puff - 19 Lis 2010, 22:24

Freeman napisał/a:
Cenie sobie Twoje posty bo są merytoryczne i najczęściej pozbawione swojego widzi mi się, a oparte o rzeczywistości i obiektywnej ocenie.

A dziękuję :) Staram się ;)

Freeman napisał/a:
(czemu Cię nie ma wśród Członków Stowarzyszenia?)

M.in. dlatego, że ja bezpartyjny, "bezfrakcyjny" (etc.) jestem - nikt wtedy nie zarzuci, że jestem stronniczy.

Freeman napisał/a:
Na przyszłość Panowie się oburzajcie wcześniej póki jest czas. Widzieliście te foty? Widzieliście. Czemu od razu się nie sprzeciwialiście? Dopiero teraz robicie zadymę.

A na to Ci już raczej nikt nie odpowie, bo teraz każdy "anty" będzie "haterem" i żadnych dyskusji tutaj nie będzie (chyba, że polegających na przerzucaniu się słownym śmieciem). Nie wiem czy jest sens wypisywać takie pytania - grupa jest w mniejszości i choćby ich racja była - parafrazując Kondrata - "najichsza", to się nie odezwą, bo zrozumienia za dużo nie uświadczą. Głosowanie zaś jest skończone, więc nie ma sensu się wykłócać o coś, jeśli to nic nie zmieni :)

kuba87 - mam jakieś takie (przykre, niestety) wrażenie, że ostatnie Twoje posty w tym temacie są z serii "powiedział co wiedział". Każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jak je wyraża to trochę inna para kaloszy - czasami trzeba tylko chcieć "wejść w czyjeś obuwie" i przekonać się o tym, że czyjeś argumenty nie są złe - tyle, że w obliczu coraz to niższego poziomu merytorycznego dyskusji, prowadzenie takiego dialogu niejednokrotnie jest od samego startu skazane na porażkę. A kto chce dziś odwalać syzyfową robotę?
Gdyby takich komentarzy jak Twoje, o ćwiczeniu mięśni wrzecionowatych pewnej tylnej części ciała, nie było, to może dałoby się jeszcze jakąś logiczną dyskusję poprowadzić. Tyle, że gdybym był w gromadce owych "haterów" i widziałbym Twoje komentarze, to choćbym nie wiem jaki elokwentny był i nie wiem jak mocne argumenty miał, nie miałbym najmniejszej ochoty pisać ze świadomością, że mogę się spotkać z takimi tekstami.

kuba87 - 19 Lis 2010, 22:30

ale ja z kolei wyrazam swoje zdanie o tej niepotrzebnej dyskusji.
gdyby ta dyskusja była w osobnym temacie to ok gdybajcie do woli a teraz zdjecia wybrane i koniec pozamiatane ja odnosze wrazenie takie jak Arkadius robicie mu syf kolo tyłka bo wygrały zdjecia jego samochodu z ładną dziewczyną trudno ale tak się robi zdjęca zdjęcia samych aut jak dla mnie są trochę nudne do kalendaza

tommirs - 19 Lis 2010, 22:33

Ale temat się rozwinął...i chyba nie ta laska jest problemem...za dużo czasu macie i jak np epopeje Pufcia i innych są przykładem, trochę kłótni i filozoficznych dyrdymałów wam brakuje.

Przecież nie chodzi o fiestę tylko o FOTKĘ z fiestą, ma być fajna, ciekawa , oryginalna fota, bo przeciez ta cholerna fiesta jest po prostu brzydka, z jakiej strony by nie patrzeć. Czy ktoś wzdychał latami i kupił fiestę z myslą o dostaniu ikony motoryzacji, legendy auta kultowego? hm....?
Dzieki tej dziewczynie i innym ciekawym fotkom ktoś wogóle spojrzy na ten kalendarz....

LUZ....

DemptD - 19 Lis 2010, 22:46

Pufcio napisał/a:
"bezfrakcyjny"


Ty się tu śląskich korzeni wypierasz?! nunu

pietrucha24 - 19 Lis 2010, 22:52

Miała być Fiesta i jest Fiesta tylko w innym [za przeproszeniem] "tle". Koleżanka może nie wpada wszystkim w oko, ale w innych fotografiach zgłoszonych do konkursu nie było więcej kobiet. Chciałbym pozdrowić koleżankę na zdjęciu. Sam miałem dylemat przy wyborze zdjęć.
Puff - 19 Lis 2010, 22:54

tommirs napisał/a:
jak np epopeje Pufcia i innych są przykładem filozoficznych dyrdymałów

I to mówi ten, który zapewne ani jednego postu nie przeczytał w całości :) Nie Ty pierwszy, nie ostatni, przypadków takich miałem na pęczki. Daruj sobie tylko takie "komentowanie", bo jak masz pisać takie pierdoły, to lepiej to przemilcz. Oszczędzisz i sobie, i innym.

DemptD napisał/a:
Ty się tu śląskich korzeni wypierasz?! nunu

A idź mi, gorolu :P :D Chlasna Ci nudelkulom, to Ci sie odechce błoznowania, beskursyjo jedno :D



Spadam... nic nowego w tym temacie już nie wyniknie, chyba że flame war.

tommirs - 20 Lis 2010, 00:15

Pufcio napisał/a:
który zapewne ani jednego postu nie przeczytał w całości :) Nie Ty pierwszy, nie ostatni, przypadków takich miałem na pęczki.

..Twoje na pewno..mam na nie alergię jak widzę jak wycinasz kontekst mojej wypowiedzi i nim manipulujesz, albo jestes tak ograniczony że nie rozumiesz albo udajesz Jarka.

tadzias - 20 Lis 2010, 00:51

Ja tam przeczytałem wszystkie posty w temacie. Ogólnie sprawa dość zawiła i męcząca.
Wyjście jest jedno - dać spokój, przyjąć kalendarz 2011 taki jakim jest, natomiast anonsować swoje kryteria wybierania przy kalendarzu na rok 2012.

Jeszcze jedna rada do niektórych osób wypowiadających się - nie róbcie chłopy siary.
Pomyślcie , że nie tylko Wy wchodzicie na to forum, a takimi txtami odstraszacie potencjalnych nowych klubowiczów, a przecież nie oto chodzi :)

kamil wolski - 20 Lis 2010, 01:01

Panowie, dwie sprawy ode mnie:

1. Kwestionowanie wybranych zdjęć - jeśli zdjęcia według was lub zarządu są złe, to trzeba było mówić podczas propozycji, podczas głosowania, a nie po nim, bo to wygląda mocno śmiesznie. Wcześniej było ok, a teraz nagle foszek. Nie ważne. Ważne, że:
a) sprzeciwy w tej chwili nie mają znaczenia, bo na nie czasu było bardzo dużo jakiś czas temu (przypomnę że temat z propozycjami zdjęć wylewał się OT więc niech nikt nie mówi czasami, że nie było gdzie się sprzeciwić)
b) argument najważniejszy - kapitan całego tego przedsięwzięcia nie widzi w tym nic złego, więc wszelkie gadania, kombinowanie, naciąganie regulaminu, mija się z celem, na prawdę.

2. Druga sprawa, to ta pobocznie. Zdjęcia były robione po prostu, jako zdjęcia auta z dziewczyną, a nie z myślą o kalendarzu. Mimo to, połączenie kobieta+auto to bardzo popularny i powszechnie używany schemat podczas tworzenia kalendarzy motoryzacyjnych - ba, w takowych bardzo często widać jedynie fragment auta. Ale to również nie ważne - bardziej to piszę jako ciekawostkę, bo nikogo nie mam zamiaru przekonywać do czegokolwiek - wyznaję zasadę że prace tego typu (fotografie, grafika, etc.) muszą się bronić same, bez dodatkowych słów autora. Nie mniej jednak, poniekąd cieszy mnie sam fakt dyskusji - bo przynajmniej część z was, czy część z osób czytających temat przez to lepiej zapamięta te zdjęcia, autora, dziewczynę na nich, a to zawsze plus i to "wysoko punktowany" w świecie fotografii. "Nie ważne jak, byle by gadali...". Dlatego właśnie z tego miejsca pragnę wszystkich serdecznie pozdrowić :) .

przemo_rsr - 20 Lis 2010, 01:01

tadzias, dobrze gada wódki mu dać :ok:
CzaRmaX - 20 Lis 2010, 05:01

Pufcio każdy kij ma dwa końce i równie dobrze można zabronić głosować przebywającym w Anglii czy Irlandii (trochę by ich było) :) . Nie można nikomu zakazać głosować kto się czuje Polakiem a szczerze bardzo często ludzie w 2, 3 czy nawet dalszym pokoleniu bardziej się czują Polakami niż nasz rodzimy motłoch :)

Padło tu kilka zarzutów o nieuczciwość to:
Można zastosować najprostszą zasadę jaka panuje w demokracji czyli głosowanie od 18 roku życia chociaż ja osobiście zezwoliłbym dopiero od 30 kiedy ludzie nabiorą pierwszych poważniejszych doświadczeń życiowych. Czyli głos mogą oddać ludzie, którzy byli zarejestrowani przed dniem głosowania a najlepiej tacy, którzy mają napisanych co najmniej 20.....20 postów to nie problem ale już trzeba tu kilka razy zajrzeć i dać się wszystkim zauważyć.

Panowie ale o co Wy się żrecie. Żrecie się ciągle o to samo od wieków czyli o cycki :)

tadzias napisał/a:
Ja tam przeczytałem wszystkie posty w temacie. Ogólnie sprawa dość zawiła i męcząca.
Wyjście jest jedno - dać spokój, przyjąć kalendarz 2011 taki jakim jest, natomiast anonsować swoje kryteria wybierania przy kalendarzu na rok 2012.)


Święta racja - konkurs się odbył, decyzje zapadły i należy to przyjąć jako wynik wyborów i wspierać kalendarz :) . Ja osobiście myślę, że każdego jakieś zdjęcia z kalendarza zadowalają więc jako całość jest ok :)

Freeman napisał/a:
Na przyszłość Panowie się oburzajcie wcześniej póki jest czas. Widzieliście te foty? Widzieliście. Czemu od razu się nie sprzeciwialiście? Dopiero teraz robicie zadymę.


Było i nikt się nie wtedy odezwał :P a trzeba było :P więc teraz można sobie darować bo zdjęcia się komuś podobały i zostały wybrane :)

CzaRmaX napisał/a:
kamil wolski napisał/a:
CzarMax - zrób jedno fajne zdjęcie ale bez tych odpustowych efektów... będzie o niebo lepiej...


Co Ty tak ciągle się do mnie dopierdzielasz - każdy robi to na co ma ochotę i jaki do łba pomysł mu strzeli i nie jest to zabronione. Ja nie mam czasu jeździć i robić fotek, więc robię coś przy okazji aby też mieć z tego jakąś frajdę.
Sam byś błysną kreatywnością i nie chrzań mi o odpustowości bo z racji tego czym się zajmuję to muszę naoglądać się zdjęć samochodów i jak widziałem Twoje to moja pierwsza myśl była taka - "GDZIE JA JUŻ TO WIDZIAŁEM". Już odpowiadam gdzie - na różnych serwisach poświęconych samochodom i nawet ujęcia były takie same. I aby nie było pomówień to nie mówię tu o jakości Twoich zdjęć bo jest bardzo dobra.
Zajmujesz się fotografią to jedź i błyśnij pomysłem a nie powielonymi dobrymi schematami bo szczerze ja bardziej cenię tutaj zdjęcia laików, którzy robią fotki z myślą aby czymś się wykazać i coś pokazać nie mając o tym zielonego pojęcia a przy okazji czegoś się uczą.
Taki mądry jesteś - to weź jak Piter napisz coś aby innym dać wskazówki i przekazać trochę wiedzy a nie tylko się wymądrzasz i krytykujesz innych!!!!! SAM Z MIŁĄ CHĘCIĄ WTEDY Z NICH SKORZYSTAM ABY CZEGOŚ SIĘ NAUCZYĆ.


Na co mój adwersarz:

kamil wolski napisał/a:
Krytykuje nie za jakoś czy za brak czasu - kalendarz gdzie są wrzucane zdjęcia różnych autorów powinien wg. mnie trzymać się kupy a przeróbki typu ręka trzymająca auto czy uśmiech z PS... No wiesz...

Co do dyskusji na temat moich zdjęć, zapraszam, ale to nie miejsce na to. Dodam tylko, że najważniejszą sprawą jest to czego wymaga "klient" a nie czego chcemy sami. Pozdro.


A teraz kamil wolski pisze:

kamil wolski napisał/a:
2. Druga sprawa, to ta pobocznie. Zdjęcia były robione po prostu, jako zdjęcia auta z dziewczyną, a nie z myślą o kalendarzu. Mimo to, połączenie kobieta+auto to bardzo popularny i powszechnie używany schemat podczas tworzenia kalendarzy motoryzacyjnych - ba, w takowych bardzo często widać jedynie fragment auta. Ale to również nie ważne - bardziej to piszę jako ciekawostkę, bo nikogo nie mam zamiaru przekonywać do czegokolwiek - wyznaję zasadę że prace tego typu (fotografie, grafika, etc.) muszą się bronić same, bez dodatkowych słów autora. Nie mniej jednak, poniekąd cieszy mnie sam fakt dyskusji - bo przynajmniej część z was, czy część z osób czytających temat przez to lepiej zapamięta te zdjęcia, autora, dziewczynę na nich, a to zawsze plus i to "wysoko punktowany" w świecie fotografii. "Nie ważne jak, byle by gadali...". Dlatego właśnie z tego miejsca pragnę wszystkich serdecznie pozdrowić :) .


No to ja się pytam jak to w końcu jest? Wtedy dyskusja na forum publicznym Ci nie pasowała i chciałeś wybierać jakieś inne miejsce a teraz nagle Tobie to pasuje - jakiś niekonsekwentny jesteś :P

A jak komuś nie pasuje fota nr 7 to może sobie podmienić na tą :)


Uploaded with ImageShack.us

Samochód na pierwszym planie o modelkę nikt się nie kłuci bo jej nie widać a i trochę sexu też jest :)

zefir - 20 Lis 2010, 09:55

ja yebie, 5 stron o poprawnosci zdjec, masakra........... z czego na zadnym zdjeciu modelka nic nie odslania.

P.S. mk3 jest na tyle brzydka, ze z modelka nawet mi sie podoba :hihihi:

kamil wolski - 20 Lis 2010, 10:52

CzaRMax, nadal uważam, że nie jest to miejsce do krytykowania i dyskutowania na temat moich zdjęć, umiejętności doświadczenia - pisałem o krytykowaniu zdjęcia pod kątem "nada się czy się nie nada do kalendarza", a nie o tym czy jest dobrze naświetlone czy nie.
Puff - 20 Lis 2010, 12:04

CzaRmaX napisał/a:
Pufcio każdy kij ma dwa końce i równie dobrze można zabronić głosować przebywającym w Anglii czy Irlandii (trochę by ich było) :) . Nie można nikomu zakazać głosować kto się czuje Polakiem a szczerze bardzo często ludzie w 2, 3 czy nawet dalszym pokoleniu bardziej się czują Polakami niż nasz rodzimy motłoch :)


Celowo małe, bo to nie temat na to - jak chcesz podyskutować, to albo na pw albo stwórz temat w Hyde i tam możemy sobie pogadać :)

Primo - powinno być wyraźne rozgraniczenie - płacisz tu podatki - możesz głosować.
Wyjeżdżając nawet na rok w podróż dookoła świata, będziesz mógł oddać swój głos. Robiąc wypad do jakiegoś kraju (że o n-tym pokoleniu nie wspomnę, no litości!) takiej możliwości nie będzie. Jeśli ktoś ma obywatelstwo w takim USA, to niech spada na drzewo. Mieszka tam, skoro ma obywatelstwo to nie siedzi tam 5 minut i szansa, że przyjdzie do Polski na dłużej niż weekend, żeby odwiedzić rodzinę, jest znikoma. To się tyczy każdego kraju, żeby nie było wątpliwości - mówię jedynie o USA, bo tam "naszych" najwięcej.
Secundo - skoro o "czuciu" mowa - a ja, jako że mam korzenie śląsko-małopolskie, chcę mieć możliwość wybierania tamtejszych ludzi do sejmiku wojewódzkiego. I np. władz Nowego Targu. A czemu? Bo tak. Widzisz teraz absurdalność sytuacji? To może lepszą - w jakimś % jestem Niemcem (patrząc 3 pokolenia do tyłu). Chcę głosować w wyborach za Odrą. To jest tak durne, że nie nadaje się nawet do komentowania - taki pomysł obraziłaby inteligencję niejednego buraka z Sejmu...

Piter - 20 Lis 2010, 13:03

Nic nie będzie zmieniane !
Wybrana 10tka jest aktualna i zgodna z przyjętym regulaminem i żadnych zmian nie będzie.

A kto Wam powiedział że te dwa zdjęcia będą na dwóch rożnych miesiącach ??? :9:

Puff - 20 Lis 2010, 13:05

Piter - a jest już jakiś koncept jak to ma wyglądać? bo na razie wiadomo, że jest 10 wybranych m-cy 12, a jak będzie po kilka zdjęć na stronę, to co z resztą? Pusta przecież nie zostanie... :)
Piter - 20 Lis 2010, 13:22

Na pozostałych będę Ja :)
Puff - 20 Lis 2010, 13:25

Piter napisał/a:
Na pozostałych będę Ja :)

Ale mam nadzieję w jakichś fajnych strojach (pejcze, skóra, etc.) i w fajnej scenerii (lochy, podziemia, itd.) :yes:
No ew. umorusany smarem, z kluczem w dłoni i "atrybutem hydraulika".

Tylko kwestia czy to nie podniesie trzykrotnie ceny kalendarza... :P :D

kamil wolski - 20 Lis 2010, 13:34

Piter napisał/a:
Na pozostałych będę Ja :)


Topless czu Dupless?

DziDzia - 20 Lis 2010, 13:45

Piter napisał/a:
Na pozostałych będę Ja :)

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..............
Chociaż lepszy Ty jak Żółw... :rotfl:



pozdro :!:

dziamdziam - 20 Lis 2010, 16:36

Pufcio napisał/a:
Piter - a jest już jakiś koncept jak to ma wyglądać? bo na razie wiadomo, że jest 10 wybranych m-cy 12, a jak będzie po kilka zdjęć na stronę, to co z resztą? Pusta przecież nie zostanie... :)

Zapomniałeś o zdjęciach grupowych zrobionych przy okazji zlotów, które mogą uzupełnić kalendarz.

trzeci - 20 Lis 2010, 20:24

Chociażby, ale może będzie coś innego bo trochę niespodzianki musi być ;-))
Bit1 - 20 Lis 2010, 21:21

Mam wszystkie kalendarze które zostały dotychczas wydane przez FKP i chce w końcu kalendarz gdzie będzie ładna dziewczyna :luzik:
Brook - 20 Lis 2010, 23:29

Piter, w końcu jakieś ciacho :twisted:
DziDzia - 20 Lis 2010, 23:49

Bit1 napisał/a:
Mam wszystkie kalendarze które zostały dotychczas wydane przez FKP i chce w końcu kalendarz gdzie będzie ładna dziewczyna :luzik:

A ja bym chciał taki, w którym będzie moja Fiesta :hahaha:



pozdro :!:

Bit1 - 21 Lis 2010, 00:07

DziDzia napisał/a:
Bit1 napisał/a:
Mam wszystkie kalendarze które zostały dotychczas wydane przez FKP i chce w końcu kalendarz gdzie będzie ładna dziewczyna :luzik:

A ja bym chciał taki, w którym będzie moja Fiesta :hahaha:



pozdro :!:


A to trzeba było do pierwszej edycji zgłosić bo tam to nawet moja się na jednym zdjęciu załapała :-P

DziDzia - 21 Lis 2010, 00:10

Bit1 napisał/a:
A to trzeba było do pierwszej edycji zgłosić bo tam to nawet moja się na jednym zdjęciu załapała :-P

2007 :?: Moja też jest - Biała. A wolałbym Czarną :D



pozdro :!:

Freeman - 21 Lis 2010, 09:10

To sobie metodą wytnij i wklej wstawisz na swoim kalendarzu.
Tommi - 24 Lis 2010, 17:00

DziDzia napisał/a:
Moja też jest - Biała. A wolałbym Czarną :D



pozdro :!:


:ra: odwróć kolory :la: gy

PorshaQ - 4 Gru 2010, 13:15

Witam:)Mam male pytanie:)Kiedy mozna bedzie zamawiac kalendarzyk i jaka bedzie jego cena?:)
trzeci - 4 Gru 2010, 14:37

PorshaQ napisał/a:
Witam:)Mam male pytanie:)Kiedy mozna bedzie zamawiac kalendarzyk i jaka bedzie jego cena?:)

W przyszłym tygodniu ruszymy z zapisami.
Będzie osobny temat, gdzie będzie podana cena, zasady dystrybucji i lista zapisów.
Pozdro ...

przemo_rsr - 4 Gru 2010, 17:04

a jak to bedzie wygladało? jakieś foty będą?
trzeci - 4 Gru 2010, 17:29

Tak, będą fotki kalendarza.
Może nie wszystkie strony ale kilka na pewno.
Żeby przed zamówieniem można było zobaczyć jak wygląda :)
Pozdro ...

bidżej - 4 Gru 2010, 22:55

i jak się mają sprawy? bo niedługo kończy nam się rok...
trzeci - 4 Gru 2010, 22:57

bidżejku, bądż tak miły i rzuć okiem na daty i godziny postów powyżej Twojego bo już póżno i nie chce mi się powtarzać drugi raz to samo ;-))
bidżej - 4 Gru 2010, 23:02

ups, sorki - nie wiem czemu nie dostawałem powiadomień o odpowiedziach w tym temacie (może sobie odkliknąłem) i myślałem, że wszystko utknęło :-P nie ma tematu, czekam na demo :)
yoyo72 - 22 Gru 2010, 20:01

Pozdrowionka z Krakowa!!! "Akwarium" się kłania nisko... Chciałbym mieć swoją wyścigówkę na kalendarzu... :-) ale będę musiał chyba sobie wkleić.... ;-( .... smutno mi...idę sobie pojeździć... Zwiastun kalendarza----SUPER!!!!! Dobra już nie marudzę - kasa poszła więc czekam grzecznie na kalendarzyk. P O Z D R O W I O N K A !!!!!!!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group