Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika silnika - dusi dlawi pśtyka kicha przerywa ...

kostek88wjcz - 11 Paź 2010, 11:19
Temat postu: dusi dlawi pśtyka kicha przerywa ...
Witam Panowie ... mam maly problem a mianowicie juz kilka razy zdarzylo mi sie po a nawet w trakcie dosc ostrej jezdy moja mk1 cos sie jej dzieje .... tak jakby nie dostawala paliwa dusi ja przerywa jak odczekam z 5 min gdzies na poboczu wszystko wraca do normy mial juz ktops cos takiego ??? dodam ze to 1.6 kent (ohv) bede wdzieczny za jakies wskazowki
JoeMix - 11 Paź 2010, 11:40

Może być wszystko,,, u mnie był podobny objaw, ale po przejechaniu około 10 km auto gasło i pozostawała martwe na kilka godzin,,, przyczyną była pompa paliwa, po nagrzaniu się (od silnika) przestawała tłoczyć paliwo,,,
diodalodz - 12 Paź 2010, 00:46

miałem podobne objawy jak padała mi cewka zapłonowa . nagrzane auto nie chciało jeździć . Zimne super. Podłącz interfejs i przeczytaj jakie ma błędy :)
Flonder - 12 Paź 2010, 18:22

dioda - z tym interfejsem, to nie przesadzajmy, do czego ma go podłączyć w mk1 ohv? :yyy:
ale cewka jak najbardziej może być, może być również pompa paliwa jak i przerywacz i pewnie jeszcze parę innych rzeczy też :p
a kicha, prycha tylko po ostrym przepałowaniu, czy po dłuższej pracy w normalnych warunkach też?

diodalodz - 12 Paź 2010, 19:26

Flonder napisał/a:
dioda - z tym interfejsem, to nie przesadzajmy, do czego ma go podłączyć w mk1 ohv?

To taki żart :)

kostek88wjcz - 12 Paź 2010, 19:28

tylko przy ostrym przypalowaniu ... najprawdopodobniejsza opcja to ta ktora podal Dioda czyli cewka ... (tak mi sie wydaje ) musze cos z tym zrobic bo drazniace to jest i to dosc ostro ...
diodalodz - 12 Paź 2010, 20:54

a który masz zapłon z modułem ?
kostek88wjcz - 18 Paź 2010, 01:02

z modulem czyli ze nie mam ssania przez linke tylko automatyczne ??? wybacz laikiem jestem :)
diodalodz - 18 Paź 2010, 16:08

XRki miały Duży aluminiowy klocek na podszybiu . To był właśnie moduł zapłonu .
Ad@mus - 18 Paź 2010, 20:32

a moze mo gripa...u mnie wszyscy w domu leza psikaja i przerywaja :)
kostek88wjcz - 18 Paź 2010, 23:31

diodalodz napisał/a:
Duży aluminiowy klocek
tak mam takie cos ;) :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group