Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja małopolska - UWAGA NA PARTACZY - Janusz Madej, Pylna 8, Kraków

bidżej - 28 Wrz 2010, 18:10
Temat postu: UWAGA NA PARTACZY - Janusz Madej, Pylna 8, Kraków
Zakład blacharsko-lakierniczy J. Madeja, w Krakowie przy Pylnej 8, polecony mi jakiś rok temu przez Strunę z forum FCP. jak się okazuje po 11 miesiącach, to delikatnie mówiąc, BANDYCI i PARTACZE. baran kładziony na gołą blachę, albo miejscami po prostu na starą rdzę, niezabezpieczone spawy (lekko zakitowane i pryśnięte baranem), guma, kit i picowanie. po 11 miesiącach od wpakowania w blacharkę 2200zł wyszły takie piękne kwiatki, że głowa mała. z dziurek po 2-3cm wyszły krowy na 15-20cm. odrobina fotek, które zrobiłem przy okazji poprawiania tego, co w zakładzie p. Madeja zostało po prostu spieprzone:

1. odtwarzany był pas tylny. na zdjęciu: pas przyklejony do podłużnic gumą, cały pokryty rdzą (zamazany barankiem na starą powłokę, ewentualnie gołą blachę w miejscach gdzie była wstawiona), po lewo od wydechu widać barana odchodzącego od golutkiej blachy:



2. tutaj lepszy widok na okolice wydechu:



3. baran na gołym progu. spaw nieco zakitowany gumą (i pod nią gnijący, mam w samochodzie pasek tego kitu ściągnięty z auta, widać rudy ślad po spawie). odpływ wody z progu zaklepany na równo. w wyniku powyższego zgniłe progi - do tego stopnia, że miejscami zaczęła od nich odchodzić podłoga.



4. a to dziury w prawym progu - 11 miesięcy temu przednia miała 2cm, tylna 3.



uprzedzając, rachunku nie posiadam. przy rozliczeniu wspomniany p. stwierdził, że jak chcę fakturę, to on mi doliczy 22% do sumy i wtedy bez problemu wystawi rachunek. w skrócie - zrobione na czarno.

jak najbardziej zezwalam na wykorzystanie tych zdjęć i opisów do ostrzeżenia innych przed tym partaczem - do czego gorąco zachęcam.

---
słowa dla wyszukiwarek: janusz madej, pylna 8, kraków, blacharstwo, blacharka, blacharz, lakiernik, lakiernictwo, lakierowanie, zakład blacharski, blacharstwo samochodowe, blacharstwo kraków

AccessX - 28 Wrz 2010, 18:24

Dzięki bidżej, akurat znajomy się tam wybierał z tego co mi wiadomo za 2 tygodnie. :) . Dzięki, podeśle mu link. Ale fakt faktem, że robota pięknie zje**na.
Rebel - 28 Wrz 2010, 18:31

toszto szok! Na usta mi się ciśnie co za skur... chodzą po tym świecie. Tyle pieniędzy wziąć i odwalić takie dziadostwo. W głowie się nie mieści...
krzysieks_mc - 28 Wrz 2010, 19:05

No niestety, a czego spodziewałeś się za 2200zł. Przecież nikt za tą sumę nie będzie piaskować Ci podłogi podłużnic progów itp. A wiadomo, że jak nie wypiaskujesz do gołej blachy to po zimie wylezie 3 razy więcej (w zime sól zresztą wzmaga korozje) Wiem jak robi się o wiele nowsze auta niż fiesta albo praktycznie nowe w zakładach blacharskich i ludzie płacą o wiele większe pieniądze a i tak gniją po 2 -3 latach. Morał jest taki, że jak nie zrobisz sam to nie będziesz miał dobrze !
masska13 - 28 Wrz 2010, 19:08

każdy z nas z minimum wiedzy blacharskiej by lepiej uporał się z tym...

takich to tylko zap......olić i zakopać w gów..nie do góry nogami i niech pieczary na nim rosną...

bidżej - 28 Wrz 2010, 19:09

krzysieks_mc, jednak 2200 za poprawki pasa tylnego i łatki w progach (jedno i drugie z lakierem), do tego malowanie górnej połowy drzwi i dolnej połowy pasa przedniego to jednak słuszna kwota i możnaby było oczekiwać przynajmniej elementarnej jakości.

Cytat:
Morał jest taki, że jak nie zrobisz sam to nie będziesz miał dobrze !
taka prawda. dlatego takim partaczom i krętom nie ma sensu dawać zarobić.
krzysieks_mc - 28 Wrz 2010, 19:29

Kasa nie mała jak za takie poorawki myślałem, ze wymieniali całe progi i pas. Ale tak to jest niema dobrych blacharzy. Najlepiej to wypiaskować bo po zimie nie będziesz miał podłużnicy( widziałem na zdjęciu jest już spora dziura) Chyba że sprzedajesz auto to niema sensu robić
bidżej - 28 Wrz 2010, 19:35

spokojna głowa, wszystko już jest zrobione. oczywiście własnoręcznie...
kuba87 - 28 Wrz 2010, 21:32

o kur.... :yyy:
Fordon - 28 Wrz 2010, 22:59

Przeciez cie gosc zrobil na szaro, osoba ktora prowadzi dzialalnosc ma obowiazek wystawic ci rachunek a nie fakture VAT bo to jest jego zasrany obowiazek, tylko dla tego ze na kazda usluge obowiazuje go roczna gwarancja, rachunek upowaznia cie do tego zeby reklamowac dana usluge, F-vat wystawia sie dla firm i tu moze naliczyc ci 22% podatku OK ale tez nie ma takiego obowiazku bo sie chyba umawial z toba na dana kwote, czyli brutto. Takim oto cudem zostales zrobiony na szaro bo gosc wziol kase nie ewidencjonujac tego...
Wiec pamietaj na kazda usluge musisz miec paragon lub tez rachunek uproszczony, F-vat obowiazuje firmy !!

JoeMix - 29 Wrz 2010, 06:52

Nie wiem czy coś takiego jak rachunek jeszcze funkcjonuje, chyba tam gdzie nie ma kas fiskalnych u mnie tylko paragon albo faktura vat,,, innych kwitów nie daje,,,
zefir - 29 Wrz 2010, 08:37

rachunek uproszczony tak jak pisze Fordon, jest ciagle w obiegu ;)

pozdrawiam :D

JoeMix - 29 Wrz 2010, 08:50

Ok,,, nawet nie wiedziałem,,, :-P
reskin - 24 Lis 2014, 19:21

Dobrze, że tu zajrzałem. Jeśli znacie inny osoby, które oferują tego typu "usługi" to wpisujcie.
SpiderMAN - 22 Cze 2015, 12:24

To jest nic... W porównaniu do ANMAR MAriusz Czekaj, Zielonki ul. Rzyczyska 9... Więcej info o tym złodzieju na priva :D


Witam po latach, kupuję właśnie Focusa :P

Parzych - 5 Lip 2015, 19:14
Temat postu: UWAGA NA PARTACZY - Janusz Madej, Pylna 8, Kraków
Haryabatetes napisał/a:
Estallicuts
http://www.google.com/
Zottaluaceapsut

Że o co chodzi :?:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group