Forum FiestaKlubPolska -

IV Jesienny Zlot FKP - Brenna 2010 / 22-24.10.2010 - Jesienny Zlot 2010 - dyskusja nad terminem i miejscem

trzeci - 31 Lip 2010, 12:38
Temat postu: Jesienny Zlot 2010 - dyskusja nad terminem i miejscem
Czas pomyśleć i podyskutować o naszym jesiennym zlocie :)


--------------------------------------------------------------------------------------


Patrycja / Samy (od hubi_2006) poświęciła trochę czasu i wybrała parę ośrodków, do których linki macie poniżej.

Łódzkie:
Ośrodek nr 1 - Dresso Ośrodek nr 2 - Stara Wieś
Ośrodek nr 3 - Wodnik
Ośrodek nr 4 - Słoneczna Polana 2
Ośrodek nr 5 - Słoneczna Polana 1

Świętokrzyskie:
Ośrodek nr 6 - Hańcza
Ośrodek nr 7 - Relax
Ośrodek nr 8 - Emeryk

Wielkopolskie:
Ośrodek nr 9 - U Marcina
Ośrodek nr 10 - Michasiówka
Ośrodek nr 11 - Pałac w Zajączkowie
Ośrodek nr 12 - Wrzos Ośrodek nr 13 - U Karola

--------------------------------------------------------------------------------------


Mnie po głowie chodzi pomysł połączenia zlotu jesiennego z 3 Eliminacją Youngtimer Party.
Ośrodek można by wziąć ten sam co na zlocie Tor Poznań 2008 ( temat ośrodka z 2008 )
Ma to oczywiście swoje plusy i minusy, ale myślę, że można wziąć pod uwagę takie rozwiązanie.

Ale żeby na początku nie rozpisywać się za wiele to teraz czas na Wasze opinie i sugestie.
Moim zdaniem powinniśmy się głównie skupić nad terminem i rejonem na miejscówkę zlotu.
Dokładny termin czy ośrodek będzie można wybrać w szybkich ankietach.
Zatem zapraszam do dyskusji :-)
Pozdro ...

Miły - 31 Lip 2010, 12:51

i właśnie tak to z wami jest... mówię, że nie przyjadę na jesienny, a wy chcecie zrobić pod samym nosem... ;-(
WooYownik - 31 Lip 2010, 13:17

Z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że miło by było gdyby wybór padł na województwo Wielkopolskie, a konkretnej miejscówki nie mam ... z Wami wszędzie mogę się bawić :D
Co do terminu to chyba podobnie jak w Międzywodziu, żeby jeszcze ciepło było :)

Co do połączenia zlotu z YTP nie wiem czy to wyjdzie, organizacyjnie może wyjść kiszka..

Pozdrawiam

Freeman - 31 Lip 2010, 13:19

Jeśli można to ja zaproponuję miejscowość Kobyla Góra. Myślę, że miejsce odpowiednie na tego typu imprezy. Kilka razy swój zlot miał tu klub Vectra-Unlimited, również Omega Klub Polska, a nie dawno frakcja wielkopolska VW Maniaków.

[ Dodano: Sob Lip 31, 2010 14:25 ]
PS ośrodek, w którym bawiły się Vectry : http://www.osrodek-wagabunda.pl/

Piter - 31 Lip 2010, 15:17

Kobyla Góra bardzo fajne miejsce :) ale zlot jesienny niech będzie nad morzem. W Międzywodziu było REWELACJA.
Byle tylko nie nałożyło się na YTP. Łączenie tych dwóch imprez to nie dobry pomysł. Piątek BK. Cała sobota na torze, spokojnie od 8 rano do 20-21 wieczorem i niedziela spowrotem na tor ok południa. Samo YTP jest wykańczające.

J@rek - 31 Lip 2010, 15:18

Freeman fajnie położenie tego ośrodka :yes: niestety mnie raczej nie będzie :sad:
kenczorf - 31 Lip 2010, 15:53

ja bym proponowal w swietokrzyskim nad chancza
WooYownik - 31 Lip 2010, 16:14

No nad morzem byłoby milutko :) W Międzywodziu było super :)
Magda M. - 31 Lip 2010, 16:23

Też głosuję za morzem. A termin, to faktycznie tak jakoś w połowie września, żeby skorzystać jeszcze co nie co z ładnej pogody.
Piter - 31 Lip 2010, 17:06

My chcemy nad morze !!! <demonstracja> <demonstracja> <demonstracja>
Freeman - 31 Lip 2010, 17:12

He he. Co za czasy już nawet Wrocław domaga się dostępu do morza. Było morze rok temu.
elmek13 - 31 Lip 2010, 17:34

A ja jestem za srodkiem polski. A co.
Magda M. - 31 Lip 2010, 18:13

Freeman napisał/a:
Było morze rok temu.


Stwórzmy nową świecką tradycję - morze również w tym roku. :D :D :D

Jak chcecie odmiany, to proponuję jakąś miejscowość w zatoce, skoro Międzywodzie było nad morzem otwartym :D Mogę porozglądać się w necie za jakimś fajnym ośrodkiem, ale to dopiero po 9 sierpnia, jak zacznę urlop.

arecki - 31 Lip 2010, 18:18

jak będzie gdzieś w okolicy wawy to i ja podjadę gy
Freeman - 31 Lip 2010, 18:30

Co do terminu to najlepiej w okolicach 15 września.
hubi_2006 - 31 Lip 2010, 20:54

Obstawiam za WLKP
bidżej - 31 Lip 2010, 21:12

tylko nie pomorskie, koniec tego dobrego. tym razem coś bliżej :fox:

[ Dodano: Sob Lip 31, 2010 22:14 ]
tfu, wielkopolskie :-P

Dawidoff4 - 31 Lip 2010, 21:40

niech będzie nad morzem lub w Wlkp <oki> :yes:
bidżej - 31 Lip 2010, 21:41

kutfa a ostatnie 2 to gdzie były? ;-|
trzeci - 31 Lip 2010, 22:03

Patrząc na historię naszych zlotów to widać, że wędrujemy z nimi po Polsce jak nomadzi ;-))
I myślę, że na taki typowo rekreacyjno-integracyjny zlot to jest wiele ciekawych miejsc w Polsce.
Chociażby na Mazurach, gdzie po sezonie jest na pewno pusto i przyjemnie.
Bardzo miło wspominam też Dolny Śląsk z jego atrakcjami turystycznymi.
Nie wspominając o Podkarpaciu z jego okolicznościami przyrody :-)

Miejsc jest od groma i gdzie wybierzecie to tam się zlot zrobi :)
Chociaż mój udział w tegorocznym jesiennym zlocie stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania.
Ze względu na pogodę najkorzystniejszym terminem jest wrzesień, a ten akurat praktycznie w każdy weekend mam zajęty sędziowaniem w ramach Auto Klub Szczecin.
Pozdro ...

bidżej - 31 Lip 2010, 22:10

jakby nie patrzeć, tym razem pora na świętokrzyskie, ostatecznie bliskie okolice łódzkiego ;-))
Rkalitka - 31 Lip 2010, 22:41

można zrobić w Boszkowie...a co :-P
Parzych - 31 Lip 2010, 22:55

Rkalitka napisał/a:
można zrobić w Boszkowie...a co :-P
A to, że już był... gy Można nad Zalewem Zegrzyńskim...
jacekbydzia91 - 1 Sie 2010, 01:58

a ja cos na odmiane wam zaproponuje co wy na WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE i osrodek http://www.obiektyturysty...wsko-pomorskie/
Piter - 1 Sie 2010, 08:32

Dwie sprawy:
Po1. Zlot wiosenny był w tym roku dużo później niż zazwyczaj więc i jesienny powinien być później. Wrzesień to za wcześnie biorąc pod uwagę że wiosenny był koniec czerwca i już wam mówię że frekwencja we Wrześniu będzie bardzo słaba. Zlot Jesienny zróbmy wiec końcem Października i zróbmy go w górach. Taaaaak wiem jak to dla was strasznie daleko :głowąwmur: ale już następnym razem na pewno zrobimy zlota u was na parkingu pod blokiem.

Po2. zapytajcie się najpierw kiedy takie osoby jak Trzeci, Sowa, mogą przyjechać i dopiero ustalajcie termin zlotu. Bo to są osoby które organizowały dla was dotychczasowe zloty, kosztem własnej zabawy i chyba było by nie fair jak ustalicie termin w który nie będą mogli dojechać.

Magda M. - 1 Sie 2010, 08:48

No jeżeli w październiku, to faktycznie góry to najrozsądniejsza opcja, bo tam jest jeszcze w miarę realna szansa na jako taką pogodę... Nad morzem będzie lodownia...

A co do terminu, to masz świętą rację, Piter, ale na razie przecież nikt niczego wiążącego jeszcze nie ustalił, to są tylko luźne propozycje...

Laskosz - 1 Sie 2010, 09:13

http://www.placowka.pl/

fajnie tam jest i co wy na wspólne wyjście nad morskie oko? :V: a termin dopasujcie :)

bidżej - 1 Sie 2010, 09:14

góry są git! :ok:
sowa - 1 Sie 2010, 10:08

mi też jakoś ten jesienny w górach sie układał..... moja obecność zależny od wielu czynników, ale jak zawsze zrobię wszystko, żeby być, a już na pewno, żeby pomóc w organizacji. Termin? oby nie 3-6 września, bo jedzie BAJA Poland i termin YTP też raczej bardziej kolizyjny niż sprzyjający mi się wydaje.

Jak dla mnie przełom września/października i góryyyyy!!!! dawno nie było nic na południu :-)

charpia - 1 Sie 2010, 10:57

Trzy grosze od siebie dodam. Otóż: najrozsądniejszą miejscówką, byłoby centrum, tak aby większość miała porównywalną drogę. Tyle, że centrum, niestety ubogie jest w zaciszne, spokojne okolice. Druga sprawa, to bardzo podoba mi się ostatni ośrodek (miejscówka też, ale nie to jest ważne) ponieważ jest jeden budynek. Uważam, a nie każdy musi się zgadzać z moim zdaniem, że fajnie byłoby być w jednym budynku, który będzie posiadał świetlicę i plac grilowy przed budynkiem. Wtedy jesteśmy wszyscy w tak zwanej kupie. Przy pogodzie każdy wynosi swój towar przed budynek a przy niepogodzie balujemy na świtlicy. Poza tym budynek ma dodatkowy plus (w przeciwieństwie do domków), że przy niepogodzie jest cieplej w środku. I choć wrzesień może być jeszcze ciepły, to mimo to obstawiam październik. Dlaczego? We wrześniu początek roku szkolnego i masa wydatków z tym związanych. Pan Prezes ma wrzesień zajęty a wypadałoby choć raz przystosować się do niego. Poza tym większość z nas spłukana jaest po wakacjcach i zawsze jest ten miesiąc na uszczknięcie coś z dochodów wrześniowych. Chyba też wolałabym góry, ale przystosuję się do większości, bo mnie rybka gdzie, byle z Wami. Jeśli miałby to być rejon dolnośląski, mogę się zobowiązać wyszukania ośrodka i negocjacji cenowej - jestem w tym dobra :yes: To tyle ode mnie.

A ha, jeszcze jedna sprawa... zapewne będzie lało, więc nie oczekujcie cudów gy

trzeci - 1 Sie 2010, 11:17

Gwoli wyjaśnienia :-)
Proszę się nie kierować przy wyborze i proponowaniu terminu zlotu moją osobą.
To ma być termin pasujący większości a nie mnie :)
Z wiosennym było inaczej, bo wymagał on więcej przygotowań i musieliśmy z sową wybrać taki termin aby dało radę to ogarnąć organizacyjnie.

Dlatego, jeszcze do dziś wieczorem zbierane będą Wasze opinie i sugestie odnośnie zlotu a potem ruszy się z dwoma ankietami:
- wybór regionu na zlot
- wstępny wybór terminu
Pozdro ...

tajmus - 1 Sie 2010, 12:18

Goryyyyy - mysle ze dobry pomysl to jest :V:
Piter - 1 Sie 2010, 15:05

trzeci, dyplomata jak zawsze do ostatniej chwili :) a później :boks:
Wiesz, demokracja to fajna sprawa tyle że się nie sprawdza. Jesienny zlot jest wyjątkowy przez to że przyjeżdża na niego niewiele osób. Wiadomo że większość zagłosuje nad własna wygoda, a urządzicie go jak zwykle WY. Wiosenny tor itp, OK, ale może przestańcie oglądać się ogół który przyjedzie jak zwykłe na gotowe. To nie tor. To jesienny! Podajcie termin i miejsce do ogółu i tyle.
Kto ma być to będzie!

sowa - 1 Sie 2010, 15:23

....tak jeżdżąc paluchem po mapie, góry na południe od górnego śląska czyli okolice Żywca, Szczyrku, Wisły, chyba wychodzą najbardziej centralnie. Tym bardziej, że dwa ostatnie były bardziej na północy kraju.,
Oczywiście czy padnie na morze, jakieś jeziorko czy góry, zawsze ktoś będzie miał bliżej, a ktoś dalej, ale taka uroda klubów ogólnopolskich.

Niezależnie na czym stanie, pamiętajcie, że zloty jesienne są typowo biesiadnymi, a i coraz bardziej rodzinnymi. Nie ważne czym się przyjeżdża (w Międzywodziu więcej było fiest na sąsiednich ośrodkach niż na naszym :-) ) można też pakować się po parę osób w jedno auto dla redukcji kosztów, aby tylko przyjechać i wspólnie się pobawić, może i coś pozwiedzać. Oczywiście jeśli ktoś przyjedzie swoją fiestą, bo inaczej sobie nie wyobraża to nie wygonimy!! gy

trzeci - 1 Sie 2010, 15:25

Akurat przy tegorocznym jesiennym nie ma takich okoliczności żeby musieć narzucać i miejsce i termin.
Skoro takie coś miało miejsce przy wiosennym to niech teraz chociaż zapanuje pełna demokracja ;-))
I tak jak już wspominałem, zlot da radę zorganizować w każdym wybranym przez Klubowiczów terminie i miejscu :)
Pozdro ...

Freeman - 1 Sie 2010, 19:10

Odnośnie miejsca to zdecyduje większość, ja proponowałem tylko miejsce sprawdzone przez inne kluby, a że akurat blisko mnie to co? Termin też zaproponowałem patrząc na temperaturę.

Będzie ankieta to się zagłosuje.

Żółwik Tuptuś - 1 Sie 2010, 22:01

Zasadniczo , co do terminu i miejsca się nie wypowiem , ale zaproponuję , że jakby ktoś miał daleko na zlot , a bliżej do łodzi , to mogę zabrać 4 osoby ...

W ten sposób możemy zorganizować dojazd ludzi którzy mają dalekooo - pomyślcie o tym .

szynszyl - 2 Sie 2010, 17:13

trzeci napisał/a:
Nie wspominając o Podkarpaciu z jego okolicznościami przyrody :-)

mam coś wypatrzeć?

[ Dodano: Pon Sie 02, 2010 18:17 ]
z przyjemnością widziałbym taki podział, wiosenny był w cholere ode mnie na północ, to teraz bym sobie marzył w cholere na południe od wiosennego - południe.
p.s. nieprzewidziane sprawy do końca mi mówiły i sprawiły, ze na wiosenny nie pojadę.
p.s.1 jak już tak sie nie da, to patrze na świętokrzyskie.

kenczorf - 2 Sie 2010, 19:08

podkarpacie czy malopolska gdzies w gorach i byloby calkiem milo :)
rapet - 2 Sie 2010, 20:46

kenczorf napisał/a:
ja bym proponowal w swietokrzyskim nad chancza

ja jestem za :-P

[ Dodano: Pon Sie 02, 2010 21:50 ]
Najlepiej mi pasi Wisła lub Szczyrk -tu byłem na zlocie Cougarów i było super dobra i niedroga miejscówka

DziDzia - 2 Sie 2010, 21:35

A ja nic nie powiem.. Jak będzie mi dane pojechać, to pojadę, i tyle :P



pozdro :!:

zefir - 2 Sie 2010, 22:11

DziDzia napisał/a:
A ja nic nie powiem.. Jak będzie mi dane pojechać, to pojadę, i tyle :P



pozdro :!:


wpadniesz po mnie :serduszka: :serduszka: :serduszka:

DziDzia - 2 Sie 2010, 22:23

zefir napisał/a:
wpadniesz po mnie :serduszka: :serduszka: :serduszka:

Nie.
:hahaha:
Sam będę się wybierał na doczepkę :rotfl:



pozdro :!:

trzeci - 3 Sie 2010, 18:46

szynszyl napisał/a:
trzeci napisał/a:
Nie wspominając o Podkarpaciu z jego okolicznościami przyrody :-)

mam coś wypatrzeć?


Hehe ;-))
Już mnie dzisiaj w WSK poszczuli zdjęciami Bieszczad jesienią - coś pięknego :)
Ale lepiej pomyśl jak do mnie zawitać do RZ na jakąś małą popijawę pub2

Ankiety na temat zlotu powinny się pojawić jeszcze dzisiaj jak ochłonę po ciężkim dniu.
Pozdro ...

charpia - 3 Sie 2010, 20:56

rapet napisał/a:
kenczorf napisał/a:
ja bym proponowal w swietokrzyskim nad chancza

ja jestem za :-P

[ Dodano: Pon Sie 02, 2010 21:50 ]
Najlepiej mi pasi Wisła lub Szczyrk -tu byłem na zlocie Cougarów i było super dobra i niedroga miejscówka


zależy kto co rozumie pod pojęciem "niedroga"... akurat te dwie miejscowości do tanich nie należą... niestety

rapet - 4 Sie 2010, 18:48

charpia napisał/a:
rapet napisał/a:
kenczorf napisał/a:
ja bym proponowal w swietokrzyskim nad chancza

ja jestem za :-P

[ Dodano: Pon Sie 02, 2010 21:50 ]
Najlepiej mi pasi Wisła lub Szczyrk -tu byłem na zlocie Cougarów i było super dobra i niedroga miejscówka


zależy kto co rozumie pod pojęciem "niedroga"... akurat te dwie miejscowości do tanich nie należą... niestety

Wisła czy szczyrk drogo ?? zapraszam do zakopca lub innych miast górkich lub nadmorskich Szczyrk pokój 2 osobowy z łazienką 30zł w szczycie zimowym obiadek za 12zł mi sie wydaje ze nie drogo .Przynajmniej było tak w zimie

trzeci - 4 Sie 2010, 20:58

Obydwie ankiety (nad miejscem oraz terminem zlotu) są już do Waszej dyspozycji :)
Jako ciekawostkę dodam, że na 72 zarejestrowanych Klubowiczów udział w dyskusji (w jakikolwiek sposób) wzięło 25, czyli 1/3 stanu.

szczur - 4 Sie 2010, 21:23

Może niektórzy nie zabierają za często głosu ale bacznie obserwują rozwój wypadków.
trzeci - 4 Sie 2010, 21:27

Ale warto czasem nie tylko obserwować ale i zabrać głos, żeby mieć wpływ na rozwój tych wypadków ;-))
DziDzia - 5 Sie 2010, 20:37

Niom... Że jako w opcji jest Beskid Śląski to aż zagłosowałem :D



pozdro :!:

J@rek - 5 Sie 2010, 22:00

Też zagłosowałem mimo że mnie nie będzie :ups:
trzeci - 5 Sie 2010, 23:29

J@rek napisał/a:
Też zagłosowałem mimo że mnie nie będzie :ups:
:nagana:
Następne bęcki ... od żony :P

elmek13 - 6 Sie 2010, 09:06

A ja sie wstrzymalem od glosu.
trzeci - 10 Sie 2010, 21:59

Dalsza dyskusja na temat zlotu będzie już możliwa w zlotowym Hyde Parku.
Ten temat zamykam i przenoszę na podforum zlotowe.
Dzięki za wszystkie uwagi i sugestie :)
Pozdro ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group