Forum FiestaKlubPolska -

Firmy współpracujące z FKP - EMCARS - części i akcesoria do Waszych samochodów

mikolaj_r - 7 Lip 2010, 22:45
Temat postu: EMCARS - części i akcesoria do Waszych samochodów
Witajcie!

Cieszę się że tak wielu klubowiczów i użytkowników forum mi zaufało, świetnie się z Wami współpracuje! Od niedawna pracuję dla autoryzowanego dealera Forda i Volvo w Tychach - firmy Autoklimat sp. z o.o. Dlatego też możecie kontaktować się ze mną w sprawie części na dwa sposoby:

1) Poprzez mail: Mikolaj.rok@fordautoklimat.pl lub czescimikolaj@gmail.com

2) Telefonicznie pod znanym już numerem 531-111-113 lub 513-176-627

Nigdy nie korzystających z mojej oferty zapraszam do zadawania pytań o części mechaniczne, elektryczne, blacharskie, opony, felgi, car audio, kosmetyki i wiele innych. W asortymencie posiadam części takich firm jak Bosch, LUK, Brembo, K&N, Ferodo, Valeo, Febi, Bosal, Delphi, SKF, Contitech, Mobil, Castrol, Motul, Valvoline i wiele wiele innych.
Oprócz tego ze względu na współpracę z firmą Autoklimat mogę zaoferować także oryginalne części Forda w bardzo atrakcyjnych cenach.
Ostatnio do asortymentu weszły także opony - ceny zblizone do internetowych.

Jeśli chodzi o wysyłkę to wysyłam DHL lub Pocztą Polską - jak ktoś ma bliżej mogę dowieźć - do ustalenia przy konkretnym zamówieniu. Oczywiście dla klubowiczów, szczególnie tych kupujących więcej przewidziałem zniżki - pytajcie śmiało :)

W tym temacie postaram się informować o promocjach i wyprzedażach przygotowanych specjalnie dla Was :)

Pozdrawiam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group