Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - Spot w majowy łikend ??!!!

sowa - 22 Kwi 2010, 07:25
Temat postu: Spot w majowy łikend ??!!!
W tym roku łikend majowy wypada sobota-poniedziałek.
Co wy na to, żeby się spotkać w któryś z tych dni gdzieś na łonie natury i spędzić popołudnie przy grilu i innych uciechach??? Może być jakieś jeziorko??.... może działeczka??

Kto jest za?? Który dzień?

Marcin - 22 Kwi 2010, 07:40

co prawda mam majowy weekend zaplanowany, ale muszę to jeszcze skonsultować, a co do miejscówki mam jeden pomysł <8>
Kam'ol - 22 Kwi 2010, 12:10

no tak, mnie na bank nie będzie 1-2 maja bo będę na weselu się bawił lub chociaż przebywał w towarzystwie :] co do 3-go maja to możliwe... bike
Howser - 22 Kwi 2010, 13:40

Jestem za :ok:
Doszły mnie jakieś słuchy o planach Marcina i ewentualnych miejscówkach :devil:
Jak dla mnie odpada tylko 1 Maja, pozostałe 2 dni jak najbardziej pasują :-)

W końcu jakiś spocik będzie peace W tym roku jeszcze chyba nie było :fox:

senga - 23 Kwi 2010, 07:20

dostosuję się... do tej integracji przedzlotowej :rotfl:
a co z resztą ludków? :fox:

Kam'ol - 23 Kwi 2010, 20:09

Cytat:
"senga" dostosuję się... do tej integracji przedzlotowej :rotfl:
a co z resztą ludków? :fox:


no jak to co.... będzie się działo, jak widać ludziki na 1 maja są pozajmowani zostaje 2 albo 3 z mojej strony z naciskiem na ten ostatni :]

sowa - 23 Kwi 2010, 20:20

No chyba się klaruje i pada na poniedziałek 3-go maja. (jakieś wyścigi za marchewką w lewo się w niedziele odbywają i ekipa z ZG nie pogodzi :-) )

Skoro termin mniej więcej ustalony..... miejscówka???
Jakie propozycje???

Kam'ol - 23 Kwi 2010, 20:26

Cytat:
"sowa"No chyba się klaruje i pada na poniedziałek 3-go maja. (jakieś wyścigi za marchewką w lewo się w niedziele odbywają i ekipa z ZG nie pogodzi :-) )

Skoro termin mniej więcej ustalony..... miejscówka???
Jakie propozycje???


wieś, wieś, wieś, komary, grill... :]

Marcin - 24 Kwi 2010, 13:47

Gryżyna - jezioro, jest gdzie posiedzieć, miejsce na grilla lub ognisko też jest.

[ Dodano: Nie Kwi 25, 2010 18:08 ]
Mam jeszcze jedną miejscówkę, tzn. Bronków, ale musiałbym się tam przejechać i obadać teren, bo dawno temu tam byłem.

Howser - 25 Kwi 2010, 17:16

Jeszcze nie wiem gdzie to dokładnie jest ale ja się tam piszę. Zarówno na Grażyne jak i tą ewentualnie drugą miejscówkę jak też będzie odpowiednia :ok:
Jak dobrze wyczytałem, to spot był bym 3go?? :fox:
Powoli coś nam się klaruje :V:
To ile ludków się pisze ;/ bo Anjko, Sysia i Dawidek rozumiem ze jak to zwykle bywa "zawsze zwarci i gotowi" skoro jeszcze się nie udzielili w temacie :devil:
Pozdro

Rkalitka - 25 Kwi 2010, 19:05

yyyyeeee....pomyślcie nad tym Bronkowem, albo Dychowem.....to może i ja bym się pojawił jeśli mógłbym?? :ups:
Marcin - 25 Kwi 2010, 19:52

no co Ty Romek, wpadaj gdziekolwiek zrobimy :)
sowa - 25 Kwi 2010, 20:37

Z szybkich przecieków wychodzi, że 03.05 jest w ich zasięgu możliwości (o ile nie utopią robaka na grand prix dzień wcześniej, bo że zaleją to chyba nieuniknione gy )

Jeziora pewnie będą wszystkie oblężone o ile pogoda dopisze, więc właściwie bez różnicy. Fajnie jakby był kawałwk zielonej plaży z dojazdówką dla aut.

A może chcemy cos delikatnie pozwiedzać???? jakieś zamczycho czy choćby Dychów (choć nie mam na ten moment pojęcia jakie są możliwości łażenia po tamtejszych obiektach)????????

molu - 25 Kwi 2010, 20:41
Temat postu: Re: Spot w majowy łikend ??!!!
sowa napisał/a:
i innych uciechach???


:he:
Ja bym sie chetnie pisał na te uciechy :-) ale niestety 1/2/3 w pracy :głowąwmur:

poozdro

Marcin - 25 Kwi 2010, 20:54

sowa napisał/a:
Fajnie jakby był kawałwk zielonej plaży z dojazdówką dla aut

w Gryżynie nie da rady, co do Bronkowa to nie wiem, bo nie byłem tam wieki, ale jeśli chcemy mieć auta blisko, to chyba w grę wchodzi gdzieś jakaś miejscówka bez ośrodka, chyba najszybciej coś przy Bobrze by się znalazło, bo Odra jest za wysoka.

sowa napisał/a:
A może chcemy cos delikatnie pozwiedzać???? jakieś zamczycho czy choćby Dychów (choć nie mam na ten moment pojęcia jakie są możliwości łażenia po tamtejszych obiektach)????????

można spróbować

Howser - 25 Kwi 2010, 20:58

molu zmień prace :ok: a moze urlopik jeden dzień :fox:
sowa napisał/a:
A może chcemy cos delikatnie pozwiedzać???? jakieś zamczycho czy choćby Dychów (

Też może być jak dla mnie, ale w tedy chyba z grillowania nici :9:

Rkalitka - 25 Kwi 2010, 21:06

Ja mam znajomą w Dychowie, dwa lata temu byłem na sylwestrze u niej i byliśmy na tej tamie czy czymś tam - nawet miło - ale ciemno było <8>

Jeśli coś w tych okolicach zorganizujecie to nie obiecuje ale może przyjadę z Martą 3 Maja :yes:

senga - 25 Kwi 2010, 21:08

ja tam Dychów zwiedzałam, bez rewelki :yyy: - dużo wody, nic więcej :rotfl:
(chociaż w sumie to powinnam zachęcać do zwiedzania z racji przyszłego zawodu :V: )

No i w sumie to kiełbacha z grilla jest obowiązkowa, dlatego jestem za jakimś "pożywnym" spotem :hihihi:

No ale, jako że mamy demokracje to... jest to tylko moje skromne zdanie :)

molu - 25 Kwi 2010, 21:25

Howser napisał/a:
a moze urlopik jeden dzień :fox:

za duzo tych urlopow weekendowych ostatnio <8> a jeszcze wiosenny przedemną :-)
pozdro

sysia - 27 Kwi 2010, 08:16

heja!

Nie bójta żaby nie zalejemy robaka bo my kulturalni kibice jesteśmy :zwyciężca: (i jest liga a nie grand prix :-P )

pewnie że się piszemy na 3-go, mi odpowiada zarówno zwiedzanie jak i grillowanie a najlepiej to i to :-)

sowa - 28 Kwi 2010, 21:28

Rkalitka naturliś że zapraaszamy!!! Molu!!!! ju tuuuuu!!!!! wszyscy będą na węglu gotować, można kurki zakręcić na łikend :fox:

z mapki wynika ze przy Dychowie jest jeziorko, a nawet trzy.. więc wydaje mi się, że opcja spota w tamtej okolicy jest chyba najciekawsza <8> Co zobaczymy to nasze, a i miejsce na grilla i kiełbachę po oglądaniu powinno się znaleźć :-)
Termin 3 maja- poniedziałek - ok 13-14?

Lista obecności:
1. sowa, łoś + 8 łap ;)
2. Sysia + Anjko
3. ??
4. ??
5. ??
.....


Kto bierze grilla? <8>

Gwid - 28 Kwi 2010, 22:14

ja wezmę grila;P
Kam'ol - 29 Kwi 2010, 13:50

ta pozwólcie że wtrącę swoje 8 groszy bo te rojony znam jak własną kieszeń, gdyż mam tam niedaleko melinę, więc tak
najlepsze jeziorko dla kąpiących to to leśne w bronkowie, zaraz za znakiem wjazdu odbijamy w las w lewo, pod górke.

Jest tam tez obok drugie jeziorko nad zadupiem zwanym kołatką, woda syfna, brudna, kąpieli odradzam, wiem bo próbowałem.. 30 lat.. :] ale mozna tam zrobić grilka na plaży i dojazd polna drogą jest. Przejezdzamy cały bronków, mijamy patatajnię z koniami dla niemców i jedziemy brzegiem jeziorka, mijamy mały mostek i za nim jest dzikie pole dla amatorów, łatwo trafić bo obok chodują jakieś strusie czy jelenie... ;]

Co do mojej obecności tak jak mowilem 1-2 mam slub/wesele w szczecinie więc jak mnie świadkowa ni ubzdryngoli to bedę 3-go w domciu, czytajcie z Wami. Jeżeli nie to wybaczcie będę zdychał lecząc kaca..

:odlot:

Howser - 29 Kwi 2010, 15:00

My się piszemy cokolwiek wybierzecie :ok:

Lista obecności:
1. sowa, łoś + 8 łap ;)
2. Sysia + Anjko
3. Senga + Howser
4. ??
5. ??
.....

Marcin - 29 Kwi 2010, 15:45

jo tyż rozy dwo, Mat może się jeszcze przejedziemy obadać teren :fox:
Howser - 29 Kwi 2010, 17:04

To Ty jeszcze go nie obadałeś ;/
W sumie czemu nie, jeśli starczy nam czasu :devil:

sowa - 29 Kwi 2010, 19:34

Na chwilę obecną :
Lista obecności:
1,2. sowa, łoś + 8 łap ;)
3,4. Sysia + Anjko
5,6. Senga + Howser
7,8. Marcin + kobita
9. Dawidek
10. K'amol (?)
11. Rkalitka+ (?)
12. Arnold + Familia (?)
13. ????
.....

Rkalitka - 29 Kwi 2010, 20:10

Rkalitka - proszę wykreślić.....praca niestety :|

Jeśli coś się by zmieniło to temat śledzę - co, gdzie i o której :yes:

Marcin - 1 Maj 2010, 08:38

nie wiem jak Wy, ale od tygodnia śledzę pogodę i może być nieciekawie... z cukru jestem i się martwię :-P gdyby doszło do skutku to może uda kilka następnych osób przyjedzie ode mnie :)

[ Dodano: Sob Maj 01, 2010 14:26 ]


foty miejscówki podanej przez Kamila, tyle że dojechać udało się nam od strony Kołatki, od strony Bronkowa nie ryzykowaliśmy zakopania się w piaszczystej i wyboistej drodze :-P Śliwka po wycieczce jest cała w piachu :|

Co do innych miejscówek to od biedy jeszcze coś się znajdzie w okolicy, ale może być tam pełno wędkarzy, już dzisiaj było tam ich sporo.

Arnold - 2 Maj 2010, 11:56

Kam'ol napisał/a:
chodują jakieś strusie czy jelenie... ;]

:odlot:


Gdzie się umawiamy na wyjazd z zielonej.

Marcin - 2 Maj 2010, 13:40

Kam'ol napisał/a:
łatwo trafić bo obok chodują jakieś strusie czy jelenie... ;]

hyhy to był chyba hit podczas poszukiwania tej miejscówki, ogólnie ani strusi ani jeleni nie było, ale za to daniele :rotfl:

Jak dalej jesteśmy chętni na jutro to myślę, że przydałoby się zaopatrzyć w coś przeciwdeszczowego...

sowa - 2 Maj 2010, 14:22

u nas poki co łikend wytrzymał bez większego deszczu wiec trzymamy kciukasy że i jutro tak będzie.
W ZG myślę że spot pod oszołomem na parkingu w pobliżu stacji paliw.
Godz 13.00
>> w Dychowie będziemy jakoś 13.30-13.45

Na miejscu spotkajmy się przy moście na drodze nr 287 -ok 1,5km od zjazdu z trasy nr 32



Zabierzcie coś na komary i na grila :yyy: My mamy trzy grile jednorazowe więc jakoś obrobimy, chyba że ktoś chce jeszcze zabrać dodatkowy <8> No i coś do posadowienia swoich szanownych <8> Gry zespołowe mile widziane

Gwid - 3 Maj 2010, 08:13

pogoda jednak nas dogoniła ;-| pada od rana, pełno kałuży. Czy ktoś wie jaka pogoda jest w Dychowie? Rozkładanie koca na mokrej ziemi chyba nie jest tym czego byśmy chcieli. Ma ktoś jakieś alternatywy na spota pod dachem i z grilem?
sowa - 3 Maj 2010, 08:41

tia... 1:0 dla deszczu póki co :fox:

Plan B - bibka w dziupli
Plan C - Bibka u kogoś
Plan D - jakaś knajpka (pootwierane są dzisiaj??)

?????

Marcin - 3 Maj 2010, 09:17

w KO od wczorajszego wieczoru pada, teraz też coś siąpi, na razie nie zapowiada się żeby miało przestać. Dychów ode mnie jakieś 7km więc wątpię żeby tam było słońce...

jak byliśmy w Bronkowie to koło boiska było jedno zadaszone miejsce gdzie można by spokojnie posiedzieć, jedyna niewiadoma to to czy czasem czegoś tam ktoś nie wymyśli.


moja działka niestety nie wchodzi w grę, bo się za chiny nie pomieścimy, na razie więcej pomysłów nie mam.

sowa - 3 Maj 2010, 09:40

Jajek sprawdza teraz podobną miejscówkę na południu ZG (dzika ochla).
Ma być tyle ludków, że chyba jednak bibka w chacie nie zda egzaminu ;-|
Jakieś tańce na deszcz i chyba faktycznie jakaś wiatka/ leśny zadaszony plenerek. Co do tej w bronkowie... wątpie by ktoś ją zajął przed nami <8>

Marcin - 3 Maj 2010, 09:59

u mnie przestało padać i tak jakby chciało się przejaśniać... może się coś wyklaruje...
sowa - 3 Maj 2010, 10:00

Spoko mamy jakieś 2h na decyzje :9:
Gwid - 3 Maj 2010, 11:13

Panie i panowie

jestem za odwołaniem spota i przeniesieniem go na jakikolwiek inny termin. Pogoda nie rozpieszcza a siedzenie pod wiatą też nie jest zbyt rozsądne przy takiej pogodzie.

Tak wiec wnoszę za przeniesieniem.

sowa - 3 Maj 2010, 11:25

a Howser i Marcin nie odbierają telefonów ;-|

U nas ciągle leje ;-(

anjko - 3 Maj 2010, 11:33

No leje, chyba musimy to przełożyć...
sowa - 3 Maj 2010, 11:40

jak dla nas najbliższy wolny łikend za 3tyg... 22-23 maja.
co wy na to?? :|

qwerty67 - 3 Maj 2010, 19:18

Też bym się pisał, ale dopiero na wakacje... szkoła...
Marcin - 3 Maj 2010, 19:41

sowa napisał/a:
jak dla nas najbliższy wolny łikend za 3tyg... 22-23 maja.

na dzień dzisiejszy też będę miał go wolnego, więc jestem na tak.

senga - 3 Maj 2010, 21:15

mnie nie będzie do czerwca, więc raczej małe szanse na moją obecność ;-|
Howser - 4 Maj 2010, 13:21

Ja niestety odpadam, 23go mam komunie ;-( 15ge znowu urodzinowa impreza... Być może 8-9 lub 29-30 będę miał wolne weekend
charpia - 6 Maj 2010, 08:54

puk puk, a może zbierzecie ekipę i pojedziecie do Łodzi 22 maja? :D
qwerty67 - 6 Maj 2010, 09:56

charpia, A co tam dają?
Howser - 6 Maj 2010, 10:52

qwerty67 w tym dniu jest ślub Mafiosa i Lady - Mafioski :fox:
qwerty67 - 6 Maj 2010, 11:51

Wiem już :P Uzupełniam wiedzę ze względu na mały staż na forum :) W sumie gdyby troche bliżej to można by zrobić przejazd weselny fiestami :)
charpia - 8 Maj 2010, 12:53

qwerty67 napisał/a:
charpia, A co tam dają?


poza uściskiem dłoni.... WóDKę :devil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group