Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK4] Elektryczne otwieranie bagażnika

ponczo83 - 15 Kwi 2010, 09:48
Temat postu: [MK4] Elektryczne otwieranie bagażnika
Witam szukałem odpowiednich tematów ale nie znalazłem nic odpowiedniego dla mnie. Potrzebuję schematu jak idą przewody od siłownika do przycisku (mam oryginalne fordowskie otwieranie) ponieważ nie dochodzi mi +12 do siłownika muszę wymienić przewód ale chciałem najpierw może dowiedzieć się jak on jest poprowadzony bo szukałem go i nie znalazłem, do przycisku koło biegów dochodzi mi aż 5 przewodów obczaiłem że jeden to +12 na oswietlenie a drugi to masa a pozostałe nie ma na nich napięcia, czy jest może jakiś bezpiecznik odpowiadający temu?
Marcin - 15 Kwi 2010, 09:57

napięcia przy przycisku szukaj z włączonym zapłonem, przewód idzie pewnie przy progu w wiązce, a do siłownika w klapie pewnie przez złącze buda-klapa.
ponczo83 - 15 Kwi 2010, 10:06

w orginalnym otwieraniu nie da się otworzyć przy załączonej stacyjce a we wiązce koło progu nie ma takiego przewodu co dochodzi do siłownika przez gumę koło zawiasów bagażnika
Marcin - 15 Kwi 2010, 10:09

ponczo83 napisał/a:
w orginalnym otwieraniu nie da się otworzyć przy załączonej stacyjce

fakt, pomyliło mi się.

ponczo83 napisał/a:
we wiązce koło progu nie ma takiego przewodu co dochodzi do siłownika

hmmm... dziwne, bo chyba tylko tamtędy idą przewody, w takim razie szukaj od strony siłownika i znajdziesz, ja robiłem sam to nie pomogę.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group