Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK4] Ramki redukcje pod głośniki 165mm

rapet - 28 Mar 2010, 16:57
Temat postu: [MK4] Ramki redukcje pod głośniki 165mm
Panowie jakie dystanse cza zeby wsadzic głosniki 165 w przednie drzwi ,chodzi o wysokość , brać o wysokości 18mm czy 30mm??
Wa51oL - 4 Kwi 2010, 23:28

hmm nei wiem czy wiesz ale 165 za bardzo nie wchodza na przód bez przerabiania boczków ... to jest taki mankament naszej fiesty, ja tam zamontowałem 13mm helixy + zwrotnice i bardzo fajnie gra:)
Puff - 5 Kwi 2010, 16:29

Wa51oL napisał/a:
hmm nei wiem czy wiesz ale 165 za bardzo nie wchodza na przód bez przerabiania boczków

Kto Ci takich głupot naopowiadał? :| Sam sobie 165 montowałem, a boczki mam nietknięte.

Igraszki - 5 Kwi 2010, 17:30

sory ze sie podlaczam pod temat, lecz z tymi dystansami mysle ze juz Ci pomoglem na pw; )

moje pytanie brzmi czy jest wielka roznica w wygluszeniu drzwi tymi wielkimi matami wygluszajacymi i tasma dekarska? bo pociagnalem drzwi tasma i efekt jest hm malo zadowalajacy

wiem ze temat nie ten ale nie chce zakladac nowego tematu! soz :hammer:

DemptD - 5 Kwi 2010, 22:14

ja mam wygluszone mata dekarska i jest roznica kolosalna :) zalezy w sumie jak tez wygluszales te drzwi ;)
FaYaH - 26 Kwi 2010, 23:29

165mm podejda bez ruszania tapicerki. Ja np. kupilem zwykle okragle pierscienie dystansowe i rzezbilem ;)
vasteq - 5 Maj 2010, 18:51

a wie ktoś moze jaka jest wysokość oryginalnych glosników w MK5? Chce wsadzic Focale o głębokosci 72mm (minus 6 mm na grubosc klosza) Jakie bym potrzebował dystanse do tego?

[ Dodano: Sro Maj 12, 2010 21:55 ]
juz wiem że wysokosc montażowa to ok 55mm (dlugosc od klosza do magnesu). Wystarczy 18mm dystans. Ja montuje wlasnie Focale 165 A1 które maja 77 mm glebokosci i wchodzą na styk tak że klosz nie ociera o blache drzwi ani o szybę, ale zmuszony byłem wyłamać plastikowe gniazdo z kontektorami do kabli bo chaczyło o blache. W innym wypadku raczej nie da zamontować tych głośników w MK5. Co do dystansu to wyrzeźbiłem w w nich 3 podcięcia żeby ładnie dolegało do blachy. Pozostaje tylko uszczelnic calosc jakaś gumą. Mam taką jakby glinę bitumiczną, czy będzie dobra do zalepienia i uszczelnienia mdfu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group