Forum FiestaKlubPolska -

Fiestaszki 2009 - A tu cos mniej fajnego, jednak niemniej ważnego!

sowa - 14 Mar 2010, 21:13
Temat postu: A tu cos mniej fajnego, jednak niemniej ważnego!
W tym roku nie możemy ukrywać, ale nieco rozczarowaliśmy się frekwencją wśród głosujących w plebiscycie. Głosy oddały 22 osoby (łącznie z organizatorami). /W zeszłym roku było ich 48, a dwa lata temu koło 60./
Przypominam, że głosować mógł każdy z teoretycznie 5636 zarejestrowanych użytkowników. Tak niską frekwencję uzyskaliśmy mimo kilku przypomnień na maila i ogólnego ględzenia w shot boxie.
Jak każda zabawa kiedyś się nudzi i kończy, więc poważnie rozważamy, by ta edycja była już ostatnią. Jednak nie chcemy tej decyzji podejmować sami, stąd powyższe pytanie.

Wynik ankiety będzie wiążący jeśli suma głosów osiągnie 50szt. Nie będziemy jej reklamować i namawiać do głosowania. Suma głosujących poniżej 50 będzie jednoznaczna z zakończeniem cyklu.

Ale, żeby nie było tak smętnie temat ten możemy wykorzystać do stworzenia czegoś nowego. Podumajcie i podajcie swoje propozycje na klubowe coroczne konkursy / plebiscyty. Może wymyślimy coś, w co chętniej się pobawicie :ok:

WooYownik - 14 Mar 2010, 21:17

Jak dla mnie ładna nazwa i fajny konkursik, więc chciałbym go za rok znów zobaczyć i przeżyć ... Może w końcu będę też nominowany, bo to jeszcze mi się nie udało ...
bidżej - 14 Mar 2010, 21:26

ja mam zamiar głosować. zabawa jest fajna, dużo czasu to nie kosztuje i chyba pozwala przywiązać się do FKP - takie moje odczucie :)
Parzych - 14 Mar 2010, 21:26

Ja na pewno jestem za Fiestaszkami (i tak też zagłosowałem)... :yes:
Przykre jest, że pomimo sporego bleblania na ten temat, tak mało osób wzięło udział w tegorocznej edycji... ;-|

szczepan522 - 14 Mar 2010, 21:27

"Fiestaszki" to dobry pomysł i świetne rozwiązanie na motywację dla wszystkich miło by było żeby pozostał nieznacznie od wyniku głosowania... :yes:
Piter - 14 Mar 2010, 21:39

Jak dla mnie to tegoroczny konkurs poniósł straszna klęskę!
Zabawa w tak małym gronie w ogólnoroczny plebiscyt jest bez sensu :sad:
Jesteście wszyscy beznadziejni :1xf: Oczywiście po za mną :V: i jeszcze 21 osobami.
Za rok nic się nie zmieni.
Skończmy to póki jeszcze wogóle ktoś głosuje.
Dla mnie sprawa jest zamknięta :|

Freeman - 14 Mar 2010, 21:46

Zagłosowałem za. A Ci co nie głosowali niech dostaną warna :rotfl:

sowa napisał/a:
Suma głosujących poniżej 50 będzie jednoznaczna z zakończeniem cyklu.
to po części bląd bo brak zainteresowanie nie oznacza głosu na "nie"
trzeci - 14 Mar 2010, 21:49

Sławek, brak samego zainteresowania jest jeszcze bardziej wyrażną wskazówką niż oddanie głosu na nie ;-))
AeSeF - 14 Mar 2010, 21:52

Mi się ten plebiscyt podoba, nie mam żadnej alternatywy dla niego więc jak najbardziej jestem na tak <8>
Dawidoff4 - 14 Mar 2010, 21:57

oczywiście za Fiestaszkami w przyszłym roku jestem :yes: :ok:
DziDzia - 14 Mar 2010, 22:21

Jeżeli plebiscyt będzie w przyszłym roku - zagłosuję (a jak :ok: ).
Ale faktycznie, taka tendencja spadkowa to beznadzieja.. I sam bym się zastanawiał nad sensem organizowania tego w przyszłym roku. Wielka porażka - oczywiście nie ze strony organizatorów, ale ze strony głosujących...



pozdro :!:

Szymonnn - 15 Mar 2010, 16:03

Nie likwidujcie Fiestaszków! Ja dopiero w jednych miałem przyjemność oddania głosów i chciałbym to powtórzyć chociaż jeszcze za rok :)
11kuba11 - 15 Mar 2010, 16:23

hm..to ja się wypowiem z perspektywy osoby która nie oodała głosu w tegorocznym plebiscycie..
niestety, mimo szczerych checi, nie zdecydowałem się oddac głosu z bardzo prozaicznego powodu-za krótko tu jestem, za mało (lub w ogóle) znam poszczególne osoby aby móc nominować w poszczególnych kategoriach..takie jest moje subiektywne odczucie..i powiem ze szczerze w tym roku nad tym ubolewam. Ale to nie zminia faktu ze w przyszłm roku ,mam nazdieje, bede wiekszosc z Was znał już osobiscie(chociazby za sprawą zlotu) i też z chęcią oddam swój głos :ok:
pozdrawiam
dajmy fiestaszkom jeszcze jedną szanse!!

Howser - 15 Mar 2010, 16:41

Przyznam bez bicia, że nie zagłosowałem w tym roku :ups:
Ciągkle odkładałem głosowanie na później bo nie było kiedy się za to zabrać, aż się okazało że już po terminie :rotfl:
W przyszłym roku obiecuje się poprawić :yes:

Brook - 15 Mar 2010, 21:18

Ja wierzę że w przyszłym roku będzie lepiej i oddaję głos za :-P
charpia - 15 Mar 2010, 22:42

Podpisuję się pod Wiolą. Głosowałam na TAK, ale moim skromnym zdaniem, to myślę, że FIESTASZKI powinny być w innym terminie, wtedy więcej głosów będzie... ale podkreślam, że to moje skromne zdanie :yes:
sowa - 15 Mar 2010, 22:46

Ciotka, ale napisz dokładnie co ma termin do napisania łącznie 5 słów? Bo takie jest wymagane minimum.... a właściwie to nawet nie bo nie trzeba głosować na wszystkie kategorie..... trochę szukanie dziury w całym ;-|

Albo się komuś chce, albo nie. Zawsze około miesiąca jest na zebranie chcemisia.

bidżej - 15 Mar 2010, 22:47

plus jest taki, że w ankiecie jest już więcej głosów niż przysłanych propozycji, więc może to kogoś ruszyło :ok:
DziDzia - 15 Mar 2010, 22:54

sowa napisał/a:
chcemisia.
:hahaha:
Piękne słowo :yes: :hahaha:
bidżej napisał/a:
więc może to kogoś ruszyło :ok:

Teraz to może ruszać.. Głosowanie właśnie było, a do następnego to "ruszenie" może zgasnąć...
Będę optymistą, a co :!:



pozdro :!:

Marcin - 16 Mar 2010, 08:12

a mi się wydaje, że to wszystko przez kolor czcionki tegorocznych fiestaszków, może część się bała wejść z obawy, że coś się zesrało i nie chcieli się wybrudzić czy coś... :cojest: yyyy... nieważne
DziDzia - 18 Mar 2010, 10:19

Coś marnie to idzie ;-|



pozdro :!:

Dawidoff4 - 18 Mar 2010, 10:55

sowa napisał/a:
Wynik ankiety będzie wiążący jeśli suma głosów osiągnie 50szt. Nie będziemy jej reklamować i namawiać do głosowania. Suma głosujących poniżej 50 będzie jednoznaczna z zakończeniem cyklu.


czyli jak na razie po fiestaszkach lipa w przyszłym roku bo suma głosów osiągnęła 36 szt. ;-|
wiaruchna sprężajta się i głosujta :megafon:

elmek13 - 18 Mar 2010, 11:38

Coś długa ta ankieta...
sowa - 19 Kwi 2010, 00:38

Niewiele brakło, ale chyba przesłanie jest oczywiste i daje prostą odpowiedź.
W przyszłym roku dumamy nad czymś nowym <8>

bidżej - 19 Kwi 2010, 00:43

:|
Parzych - 19 Kwi 2010, 01:24

:sad:
sowa - 19 Kwi 2010, 01:27

:bezradny:



nie płakać dziewczyny tylko kombinować, czym można bardziej zainteresować ludzi <8>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group