Forum FiestaKlubPolska -

Grupa Wrocław - Frakcja Dolnośląska - może spotkanie?

11kuba11 - 8 Sty 2010, 22:15
Temat postu: może spotkanie?
wiem ze jestem nowy i oficjalnie na zadnymspocie jeszce nie byłem ale..dla chącego nic trudnego! :V:
może spróbować spotkać się np w okolicach lubina lub legnicy?
co Wy na to i mozę jakies propozycje terminu-ja postaram sie dopasowac.
pozdr

Donar - 14 Sty 2010, 18:34

Hey :) Słuchajcie ja także jestem za spotkaniem tyle że w moim wypadku odpada wyjazd poza Wrocław ze wzg. na obecny zły stan tech. mojego maleństwa (tuleje do wymiany wraz z tarczą sprzęgła - działa choć nie tak jak powinno), a wracając do tematu z mojej strony proponuje spotkanie na Dachu Galerii Dominikańskiej tak by w te zimne dni porozmawiać przy kawce i poznać nowych ludzi :)
A co do terminu to się dogadamy jeszcze może początek Lutego proponuje.

Pozdrawiam
Donar

lipciapciap - 27 Sty 2010, 19:24

jestem jak najbardziej zaa:D
11kuba11 - 27 Sty 2010, 19:35

on to są już trzy osoby!!
zawsze to coś :ok:
podawać terminy które pasują to bedziemy uzgadniac
Czekamy na reszte osób-moze jak bedzie jakiś konkretny termin to inni tez się odezwą
Moze piąty luty?
Jak cos to pizscie czy Wam pasuje i jakie miejsce proponujecie.
pozdr

lipciapciap - 27 Sty 2010, 22:10

Najbardziej by mi pasowało po 10 lutym, 8 mam popraweczke z matmy do której musze się przyłożyć, nie wspomne już o robocie:)
KAMIL82 - 1 Lut 2010, 09:20

ja tez sie pisze na spotkanie,wkoncu musi byc ten pierwszy raz...pozdr
h@rry - 1 Lut 2010, 18:29

hejka ja też się pisze tylko kiedy i gdzie ?? tyle razy miało coś być i lipa , no a ja jeszcze nie byłem ani razu ;/ pozdrawiam ;)
charpia - 1 Lut 2010, 22:32

Co tam Kubuś, stęskniłeś się :hihihi:

Ok rzucam propozycję



7 luty, godzina 17:00 MAGNOLIA na Legnickiej (przy wejściu do Heliosa)


Pana Lidera proszę o rozesłanie informacji drogą mail-ową - hurtem :D

11kuba11 - 1 Lut 2010, 22:41

no..trochę sie stęskniłem..:P
tym razem to moze ja Ciebie podrzuce? w koncu nie lubie mieć długów..
dla mnie 7 luty moze być :-)
pozdrawiam

Piter - 1 Lut 2010, 22:50

Ja potwierdzę w tygodniu
ivanek - 1 Lut 2010, 22:51

Jak zwykle wtedy, kiedy pracuje :(

Ps.Postaram się wyrwać na przerwę ;)

olo_2026 - 2 Lut 2010, 10:08

jestem za spodkaniem ale ja moge dopiero o 18.00
lipciapciap - 2 Lut 2010, 10:44

jak pisalam wyzej mi pasuje po 10 lutym dopiero.
charpia - 2 Lut 2010, 13:27

Tak to juz jest, że nie dogodzi się wszystkim. Zatem, kto może niech przyjedzie.
A specjalnie dla lipciapciap zmówimy się za tydzień lub dwa. Spotkanie ustalone. Można ewentualnie godzinę przesunąć czyli
na 18:00, 7 luty, Magnolia.

Piter - 2 Lut 2010, 15:58

Sobota TAK godzina OK, ale w niedziele ja odpadam :|
11kuba11 - 2 Lut 2010, 19:18

mi bez problemu pasuje też sobota :ok:
zależy jak inni stoją wtedy z czasem..
pozdr

Piter - 2 Lut 2010, 20:39

Dobra, nie kombinujcie. Ja w ten weekend odpadam. Sorki ...
11kuba11 - 2 Lut 2010, 21:40

rozumiem ze zostaje niedziela o 18:00 przy Magnolii?
to teraz tylko mam pytanie czy ktoś bedzie jechał od strony lubina/legnicy? bo w grupie to tak się chyba przyjemniej bedzie jechac.
pozdr

h@rry - 2 Lut 2010, 21:50

ja powinienem jechać od tamtej strony a dokładnie od zjazdu w Kostomłotach ;)
ivanek - 2 Lut 2010, 22:52

Mnie nie będzie - jestem sam na zmianie :(
Zetka - 3 Lut 2010, 00:04

No to i my się zjawimy :)
charpia - 3 Lut 2010, 00:29

Wiecie co mnie najbardziej wkurza? ZAMIESZANIE. Wszyscy chcą się spotkać, ale jak rzucić konkretny termin, to nie było komu. Jak już termin padł, to ten nie może, tamten w sobotę, inny po 18:00... itp itd. Tak nie może być! W ten sposób robi się jedne, wielki bałagan (delikatnie mówiąc). Pisałam już, że nigdy nie dopasuje się każdemu. Teraz jest spot w niedzielę, następnym razem może być w poniedziałek, wtorek... itd. A skoro jest konkretny termin, to zapraszam do spotkania, tyle osób będzie ile będzie mogło. Ja jestem skłonna stawić się na spotkanie, nawet jeśli miałaby być tylko jedna osoba (a dodam, że już raz zdarzyło mi się być samej, bo wszystkie zadeklarowane osoby nie dotarły). Zatem skoro rzucamy temat spotkania, to niech przyjadą Ci co mogą, niech napiszą, że będą i już. Reszta osób może rzucić następny termin spotkania, taki jaki im pasuje. Ot co. Ja też wolnym czasem nie grzeszę, ale będę starała spotkać się z Wami, tym bardziej, ze tak na prawdę się nie znamy... albo znamy słabo.

AMEN :D

11kuba11 - 3 Lut 2010, 00:34

Agnieszka :-) widze ze Ty tez spać nie możesz :-)
ale świętą rację masz-nigdy nie da się wszystkim dogodzić..życie.
ja tam i tak się ciesze ze w koncu bede na spocie! nawet jesli miałyby być tylko dwie osoby!
pozdr i do zobaczenia

Piter - 3 Lut 2010, 07:53

11kuba11, Ty to lepiej się po felgi pofatyguj, bo czekają odłożone dla Ciebie ;/

charpia, Mariusza zabierz :) . Jak uda mi się wyrobić z czasem to się spóźnię. Będę do Ciebie dzwonił jak by co.

11kuba11 - 3 Lut 2010, 14:26

Piter napisał/a:
bo czekają odłożone dla Ciebie

wiem wiem :-P tak własnie pomyślałem ze moge je od razu odebrać..
rozliczę się od razu z Tobą
pozdr

Donar - 6 Lut 2010, 19:19

Czyli według ustaleń, 7 luty godz 18 kto może niech się stawi na Magnoli (przy wejściu do Heliosa) -> czyli od tyłu :-)

Pozdrawiam!!

charpia - 6 Lut 2010, 23:00

Właśnie, od tyłu będzie najlepiej :yes: Mam nadzieje, że będą wolne miejsca parkingowe. Gdyby ktoś zbłądził, albo się spóźnił :fox: to podaję swój numer jako namiar 505-904-112. <8>
Piter - 7 Lut 2010, 09:22

Będę ale tylko na chwilkę i pewnie najszybciej ok 18:30
Kuba - po felgi i tak musisz sobie podjechać na warsztat bo nie miałem kiedy ich zabrać.

Donar - 7 Lut 2010, 20:20

Podziękowania dla Pitera i jego Czarnej Curvy oraz dla Kuby i Ciotki Charpi za udany spot, było naprawdę miło, przyjemnie, kawka idealna i trochę narzekania :hihihi: Ogólnie było idealnie!!
Oby więcej takich spotów było!

Pozdrawiam!

Piter - 7 Lut 2010, 23:27

Uwielbiam te spoty po tylu deklaracjach.
Kiedy spot? Trzeba zrobić spota! O super! No nareszcie! Ja też będę. Ja będę!
Eeeeech A idźcie wszyscy w ... I tak zawsze jest tak samo.
Krzysiek-fajnie było poznać. Kuba-dzięki za przyjazd. Aga-jak zawsze pewniak.
Reszta bez komentarza!

................................... :kaput: <czerwonakartka>

KAMIL82 - 8 Lut 2010, 15:39

Ja akurat zawsze kiedy jest zlot mam wyjazd słuzbowy w Wojsku...zawsze..
ivanek - 8 Lut 2010, 17:32

Ja pisałem że pracuję... :(
charpia - 9 Lut 2010, 22:23

Ja dziękuję Piterowi, że wpadł chociaż na 15 min. Natomiast Krzysiowi i Kubusiowi za fajnie spędzony wieczór, przy dobrej kawie i super pogawędce.

PAMIĘTAJCIE CHŁOPAKI:


W KWIETNIU PRACUJEMY :D


ps. linki przesłałam na priv :yes:

11kuba11 - 9 Lut 2010, 23:20

charpia napisał/a:
W KWIETNIU PRACUJEMY

Agnieszka..w kwietinu?!? ja to myślałem raczej jeszcze o lutym :ok:
dzięki za linki
pozdr i też dzieki za miły spocik

charpia - 10 Lut 2010, 14:07

11kuba11 napisał/a:
charpia napisał/a:
W KWIETNIU PRACUJEMY

Agnieszka..w kwietinu?!? ja to myślałem raczej jeszcze o lutym :ok:
dzięki za linki
pozdr i też dzieki za miły spocik


no tak, ale w kwietniu to już będziemy mieć mocne pozycje zawodowe :yes: Ty będziesz Dyrektorem Pogotowia Opiekuńczego, Krzysiek będzie Dyrektorem potężnej korporacji Informatycznej, a ja będę .... hm... pewnie Dyrektorem jakiejś Hurtowni :D

Piter - 10 Lut 2010, 15:11

Co Wy żeście pili na tym spocie jak pojechałem :9: :9:
11kuba11 - 10 Lut 2010, 17:54

heh :-P same dobre rzeczy..
każdy kto chce wiezdieć musi następnym razem przyjechać na spota :ok:
pozdr

Donar - 12 Lut 2010, 14:53

charpia napisał/a:
11kuba11 napisał/a:
charpia napisał/a:
W KWIETNIU PRACUJEMY

Agnieszka..w kwietinu?!? ja to myślałem raczej jeszcze o lutym :ok:
dzięki za linki
pozdr i też dzieki za miły spocik


no tak, ale w kwietniu to już będziemy mieć mocne pozycje zawodowe :yes: Ty będziesz Dyrektorem Pogotowia Opiekuńczego, Krzysiek będzie Dyrektorem potężnej korporacji Informatycznej, a ja będę .... hm... pewnie Dyrektorem jakiejś Hurtowni :D


Kuba można jak najbardziej zrobić spotkanko na wiadomo co w Magnoli Park tam gdzie ostanio było tylko że z datą 20 luty o godz 17tej, to może i by wiecej ludzi się zjawiło.

Agnieszka - co do tego dyrektora to sie dużo nie myliłaś :D dzięki Twojej pomocy udało sie mi sie dorwać robote na stanowisku kierowniczym w małej firmie produkujacej worki foliowe :)
Także jak są jacyś chetni na w/w date spotkania - prosze o wypowiedzi :)

Pozdrawiam!!!

11kuba11 - 12 Lut 2010, 15:16

Donar napisał/a:
udało sie mi sie dorwać robote na stanowisku kierowniczym w małej firmie produkujacej worki foliowe

no to teraz wkrecaj Charpie :ok:
gratuluje i pozdrawiam

charpia - 12 Lut 2010, 16:56

bardzo się cieszę i też gratuluję :jupi: Kuba, teraz czas na nas :fajka:
11kuba11 - 12 Lut 2010, 17:11

charpia napisał/a:
teraz czas na nas

nie ma to tamto-otwieramy własny biznes na polu FKP-trochę resocjalizacji nikomu nie zaszkodzi. zorganizujemy jakąś grupowa psychoterapie a Ty bedziesz odpowiadać za kase i papiery:hahaha:
wiesz podłoże już mamy-otworzymy całą sieć w każdej frakcji :ok:
pozdr

Donar - 12 Lut 2010, 20:47

11kuba11 napisał/a:

no to teraz wkrecaj Charpie :ok:


Jak się uda to czemu nie <8>
I przypominam o nowym terminie - do ustalenia - 20 luty godz 17ta - Magnolia Park (wstępne miejsce - może ulec zmianie).

Agnieszka - tak jak rozmawialiśmy - masz u mnie dużą KAWĘ :ok:

charpia - 12 Lut 2010, 21:25

Spoko :D a może zrobimy spota w Legnicy? Co Wy na to? Termin: 20 luty godz 17ta - jeśli większość się wypowie, to ustalimy gdzie i na którą. (czy Wrocław czy Legnica). Uważam, że skoro jesteśmy Frakcją Dolnośląską, to niesprawiedliwe jest spotykanie się tylko we Wrocku. Piszcie co Wy na to?

Ps. No i do Legnicy moglibyśmy pojechać pociągiem i piwko na miejscu wypić :D

PANIE LIDERZE, PROSZĘ TEGO POSTA WYSŁAĆ DO WSZYSTKICH NA MAIL-a z góry fenkju :-)

ivanek - 12 Lut 2010, 21:49

Ja jestem za 20 lutym w Magnolii :)
aleks12 - 12 Lut 2010, 21:56

a jaka godzinka? :)
lipciapciap - 13 Lut 2010, 00:06

pracuje do 21 :(
ehhhh :(

kristofer - 13 Lut 2010, 12:51

cały luty zajęty ;-(
urodziny, imieniny itp

11kuba11 - 13 Lut 2010, 13:01

charpia napisał/a:
może zrobimy spota w Legnicy
:yes:
co do terminu to postaram sie dopasowac do kazdego więc jestem jak najbarzdiej za..

h@rry - 13 Lut 2010, 14:27

jeśli to bedzie sobota to ja się pisze bo w niedziele nie dam rady ;/ no i Legnica spoko moze być ;) stykniemy się w Galerii piastów albo tej drugiej ;) pozdrawiam ;)
Donar - 14 Lut 2010, 13:34

Jak dla mnie to i nawet Oleśnica może być - jestem jak najbardziej za Legnica i dobrym piwkiem:) także z tego co widzę najlepszym rozwiązaniem jest 20 luty na 17tą godzinę.
Dla tych co chcą jechać z Wrocławia - można się jakoś ustawić przed wyjazdem żeby tam wspólnie podjechać.

charpia - 15 Lut 2010, 14:29

No, to wstępnie można by się umówić na Dworcu Głównym, powiedzmy przy wejściu od strony PKS-u.

Czyli pytanie zasadnicze. KOMU CHCE SIĘ RUSZYĆ DUPSKO Z DOMU I JECHAĆ DO LEGNICY NA PIFO? :V:

Podaję link, do rozkładu jazdy WROCŁAW-LEGNICA. Do wyboru dwa pociągi
1: 14:52 (odjazd) Tanie Linie Kolejowe
2: 15:32 (odjazd) Osobowy (jedzie pół godziny dłużej).


http://hafas3.tktelekom.p...afasScrollDir=1

Proszę żeby wypowiadały się osoby, które chcą jechać. Tych, którzy nie mogą, zapraszamy na spot następny :yes:

11kuba11 - 15 Lut 2010, 14:31

jaa :-P
ja ruszę dupsko do legnicy :hahaha:
bede na Was czekał z otwartymi ramionami :yes:

Piter - 15 Lut 2010, 14:59

Do zobaczenia ... na następnym :bezradny:
Donar - 15 Lut 2010, 16:35

charpia napisał/a:
No, to wstępnie można by się umówić na Dworcu Głównym, powiedzmy przy wejściu od strony PKS-u.

Czyli pytanie zasadnicze. KOMU CHCE SIĘ RUSZYĆ DUPSKO Z DOMU I JECHAĆ DO LEGNICY NA PIFO? :V:

Podaję link, do rozkładu jazdy WROCŁAW-LEGNICA. Do wyboru dwa pociągi
1: 14:52 (odjazd) Tanie Linie Kolejowe
2: 15:32 (odjazd) Osobowy (jedzie pół godziny dłużej).


I moje dupsko tam będzie - Charpia z tym Dworcem Głównym jak najbardziej zaa, nie wiem jak Tobie ale tak patrząc tym TLK szybciej i więcej czasu będzie w Legnicy :)

A co do samej Legnicy to już się konkretnie ustawi czy o 17tej na Dworcu czy w Galerii.

Edit:
charpia napisał/a:
http://hafas3.tktelekom.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=2&ident=5i.01544229.1266239594&REQ0HafasScrollDir=1


Ciekawy link :)
"Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie, niestety wyniki wyszukiwania nie zostały w międzyczasie zapamiętane. Dlatego też prosimy o wystartowanie nowego zapytania tutaj klikając. Dziękujemy Kod: F1"

Pozdrawiam

charpia - 15 Lut 2010, 22:52

tak myślałam, ze wygaśnie... ale każdy z Was odnajdzie sobie sam... KTO JESZCZE CHĘTNY?
11kuba11 - 17 Lut 2010, 22:35

już wiadomo po kogo dokładnie i o której godzinie mam wychodzić na PKP?
Zetka - 18 Lut 2010, 12:41

Eh, z chęcią byśmy się wybrali do Legnicy. Kurcze, pogoda coraz ładniejsza, aż grzech siedzieć w domu. Niestety ten weekend mamy zajęty ;-( Więc poczekamy do nastepnego spota. Pozdrawiam!
Donar - 19 Lut 2010, 13:22

Kuba ja jadę 14:52 (odjazd) Tanie Linie Kolejowe tym pociągiem nie wiem jak reszta moze sie jakoś dogadamy w sprawie wyjazdu wspólnego - zawsze lepiej w grupie :)
W razie czego dla tych co jadą z Wrocławia proszę dzwonić - 500-723-202.

Pozdrawiam!!

Piter - 19 Lut 2010, 13:45

Bawcie się dobrze :)
charpia - 19 Lut 2010, 21:32

DONAR jak widać będziemy sami jechać. Ale co tam, w jedności siła :yes: czasem z małej grupki można stworzyć ogromne dzieło.
Ja będę 14:30 na dworcu (wejście od strony PKS-u, ponieważ przyjadę autobusem 135)
Kuba, w Legnicy będziemy około 16:00. Telefony mamy jakby co. Przypomnę mój: 505-904-112. DO ZOBACZYSkA :D

Jeśli ktoś chciałby jeszcze dokopotować, to zapraszamy na spotkanko:

SOBOTA 19 LUTY
godzina 14:30 Dworzec Główny PKP - Wrocław
lub godzina 16:00 Dworzec PKP - Legnica

PS: PANIE LIDERZE,PROSZĘ PRZESŁAĆ TO NA MAIL-e MOŻE KTOŚ DOKOPTUJE :yes:

h@rry - 19 Lut 2010, 21:56

ja jestem w pracy do 14 więc zostawcie mi namiary gdzie będziecie to zalece mój nr tel
602 446 957 pozdrawiam ;)

11kuba11 - 19 Lut 2010, 21:58

super :-P
w takim razie czekam na Was jutro..już ja Waz zabiore w fajne miejsce :yes:
pozdrawiam i do zobaczenia

[ Dodano: Pią Lut 19, 2010 21:59 ]
796-736-022 jakby ktoś się jeszcze próbpwa odnaleźć :ok:

charpia - 19 Lut 2010, 22:06

h@rry napisał/a:
ja jestem w pracy do 14 więc zostawcie mi namiary gdzie będziecie to zalece mój nr tel
602 446 957 pozdrawiam ;)


to może spykniemy się na paliwo i pojedziemy autem? Tylko wtedy browrka nie wypijesz :-)

spaun21 - 19 Lut 2010, 22:43

witam sorry ale mnie tez nie bedzie .ale musze do rodziny jechac szkoda
Donar - 20 Lut 2010, 09:44

Tak charpia, analizowałem i taniej i lepiej bedzie jechać tym o 14:32 (odjazd) Osobowy roznica ponad 12 zł na bilecie:) a dojazd byłby o 15:58 - czyli w sam raz:)
Dlatego składam mała korektę:

DWORZEC GŁÓWNY PKP - WEJSCIE OD STRONY PKS GODZINA 14:20.

charpia, jak chcesz moge Ciebie z domu odebrać bo będę miał kierowce który mnie podrzuci (fiestą :) ) na dworzec

--------------------------

Wielkie Podziękowania dla Agnieszki, Kuby i dla Harrego za udany zlot w Legnicy. Kuba fajny był ten lokal ceny przystępne byle więcej takich było :twisted: Takie tematy były że nawet Żółw musiał za pośrednictwem Charpi (telefonicznie) interweniować :D byle więcej takich spotów było w większym gronie!!
Agnieszka dzięki za towarzyszenie w podróży.

Pozdrawiam i czekam na kolejne spoty!!

11kuba11 - 20 Lut 2010, 23:09

mi również było barzdo miło Was "gościć" :yes:
mam nadzieje ze następny spot bedzie szybko-zauwazcie ze za kazdym razem jest nas wiecej..jaki z tego wniosek :-P
pozdrawiam
Agnieszka zycze powodzenia i 3mam kciuki
h@rry pamiętaj ze masz "moje" światła :rotfl:
Krzysiek ciesze się ze miejsce przypadlo do gustu-przeciez byle gdzie bym Was nie zabrał ;/
do następnego

charpia - 22 Lut 2010, 15:09

I ja Wam dziękuję chopaki... było na prawdę super i milutko :ok: zwłaszcza, że przez ten cały czas czułam się królową (tron miałam, prawda?) :devil: Całusy i do następnego. :yes:
11kuba11 - 23 Lut 2010, 01:01

charpia napisał/a:
tron miałam, prawda?

prawda prawda :yes:
pozdr
p.s a foty??

Donar - 23 Lut 2010, 15:11

charpia napisał/a:
cały czas czułam się królową (tron miałam, prawda?)


Zawsze i wszedzie Charpia królową będzie peace

charpia - 24 Lut 2010, 15:04

:ups: dzięki

foty postaram się zgrać wieczorem... sorki, że czekacie...

[ Dodano: Nie Lut 28, 2010 13:53 ]


ps. Może ktoś z Was mi poradzi, jak zrobić tak, żeby zgrać wszystkie fotki na raz, a nie pojedynczo? Bo ja w tym temacie niekumata jestem :ups:

11kuba11 - 1 Mar 2010, 00:04

:hahaha: dobre..nawet nie pamietam zebyś na tym ostatnim zdjeciu się tak ustawiła :rotfl: no ale foty rewelka..dobrze ze odało sie reanimowac baterie bo by nas taka sesja minęła :-P
pozdrawiam

Piter - 1 Mar 2010, 08:30

Wgrywaj na Picasa i na forum daj tylko link.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group