Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja wielkopolska - Ankieta na wybór Lidera Frakcji

PUCIO - 31 Gru 2009, 14:01
Temat postu: Ankieta na wybór Lidera Frakcji
Proszę o podanie jednej, waszyn zdaniem najlepszej opcji dla frakcji

Ze względu na ilość oddanych głosów skracamy termin ankiety

Freeman - 31 Gru 2009, 14:07

Zagłosowałem.
chianti_girl - 31 Gru 2009, 14:23

Głos oddany.
Luzak - 31 Gru 2009, 14:31

wybrałem <8>
luk-90 - 31 Gru 2009, 14:35

Tajne wybory :) Glos oddany miejmy nadzieję dobrze :P
LUKO25 - 31 Gru 2009, 14:36

głos oddany
AeSeF - 31 Gru 2009, 16:07

Zrobione nico
mechcom - 31 Gru 2009, 17:04

poszło :P
Piter - 31 Gru 2009, 18:28

Ja również sobie zagłosowałem
Dawidoff4 - 31 Gru 2009, 18:50

possszzzło ::):
Mc82 - 1 Sty 2010, 12:51

Glos oddany :)
Żabcia - 2 Sty 2010, 20:07

to i ja oddałam głos :hihihi:
PUCIO - 3 Sty 2010, 22:03

Poniewaz nic się nie dzieje a jest oddanych 22 głosy a członków frakcji 25
pozwoliłem sobie po uwczesnym przedyskutowaniu z prezesem skrucić termin ankiety

Freeman - 3 Sty 2010, 22:07

To teraz zasadnicze pytanie: kto będzie Twoim asystentem?
PUCIO - 3 Sty 2010, 22:11

skoro nadal chcecie bym był liderem :) to potzrebuje kogoś kto pomoże mi w ogarnięciu tematów frakcyjnych

Prosił bym o podrzucenie kogo proponujecie na asystenta:
moja propozycja ( ze względu na wynik głosowania ):
1. Chianti
2. ?

Freeman - 3 Sty 2010, 22:17

Wybierz sobie osobę,która jest zaangażowana, odpowiedzialna i znająca się na moderowaniu itp. i będzie ok.

Jeśli chodzi tylko o zamieszczanie info o zlotach i umieszczaniu zdjęć to mogę pomóc, natomiast nie będąc na spocie nie mogę napisać relacji.

PUCIO - 3 Sty 2010, 22:19

M
Freeman napisał/a:
Jeśli chodzi tylko o zamieszczanie info o zlotach i umieszczaniu zdjęć to mogę pomóc, natomiast nie będąc na spocie nie mogę napisać relacji.

myślałem właśnie o Tobie :-P

Freeman - 3 Sty 2010, 22:21

Jeśli inni nie mają nic przeciwko to z przyjemnością.
PUCIO - 3 Sty 2010, 22:24

Dorzucimy Cię do listy

Do listy dochodzi kolejna osoba:
1. Chianti
2. Freeman
3. ?

Dawidoff4 - 3 Sty 2010, 22:44

gdyby nie to że za krotko z wami jestem (czemu dopiero jak kupiłem 3 fiestę się pojawiłem na FKP :głowąwmur: - sam nie wiem :-P ) to sam bym się zgłosił - pomimo iż na moderowaniu się nie znam (ale wszystkiego ponoć można się nauczyć :ok: )
jako asystenta dopisz Miłego i Zabcię ( o ile się oczywiście zgadzają pełnić tę funkcję ...)

PUCIO - 3 Sty 2010, 23:00

Do listy dochodzą kolejne osoby:
1. Chianti
2. Freeman
3. Żabcia
4. Miły
5. ?

Piter - 3 Sty 2010, 23:19

PUCIO, weź nie rób sam sobie koncertu życzeń tylko sam jako lider wyznacz osobę którą chcesz do pomocy i będzie po sprawie. Demokracja jest modna ale się niestety nie sprawdza.
PUCIO - 4 Sty 2010, 21:19

Wy nawet nie wiecie jakie dyskusje wzbudza ten temat w domu u nas :fajka:
Freeman - 4 Sty 2010, 21:24

Łatwo nie będziesz miał :)
PUCIO - 4 Sty 2010, 22:00

Cytat:
gdyby nie to że za krotko z wami jestem
- Dawidoff4, nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie :) , z przyjemnością zaproponuję Twoją osobę jako asystenta.

Zresztą uważam, że Każda z wymienionych przeze mnie osób powinna mieć szansę na wykazanie się na forum i w życiu frakcji.

Wtedy wszyscy będziemy mieć możliwośc wybrania najlepszego kandydata na Lidera, któremu z pełnym poparciem oddam ster, aby w całości oddać się mojej pasji i dalej być z Wami, biorąc czynny udział w życiu frakcyjnym ale już jako klubowicz.... <oki>

PUCIO - 4 Sty 2010, 22:02

1. Chianti
2. Freeman
3. Żabcia
4. Miły
5. Dawidoff4
6. ?

Żabcia - 5 Sty 2010, 15:45

i robi się zwykłe bla bla bla.... Zresztą ja nawet zaczęłam się gubić troszkę w tym całym temacie..

Podsumowując – po głosowaniu wynikło, że liderem nadal pozostaje – przynajmniej dopóki nie znajdzie się następca – Pucio. Moim skromnym zdaniem dobrze. Zresztą sama też tak głosowałam :) . Jednak pozostaniu Pucia na funkcji ma towarzyszyć, że zacytuję „asystent”.
Tu pojawiają się następne propozycje i kolejny kłopot – kto ma nim być.

Na początku poproszę o wykreślenie mnie z listy. Z jednego chyba prostego powodu, że mając Pucia w domu jakoś tak samoistnie stałam się kolejną jego ręką.

Tu powinniśmy wrócić do kwestii propozycji dotyczącej zmiany lidera. Powód jest jeden podstawowy – brak czasu, zupełnie nienormowany czas i miejsce jego pracy. (Czasem mam wrażenie, że częściej siedzi we Wrocławiu – a to przecież zupełnie inna frakcja :-P ). Zdarza się tak, że o tym co dzieje się na forum Pucio dowiaduje się telefonicznie, nie tylko zresztą ode mnie, ale i od innych członków FKP, od Trzeciego począwszy. Co za tym idzie nie jest w stanie zapanować nad tematami, ogarnąć propozycji pojawiających się na forum, bo często zdarzało się, że zanim zasiadł do kompa było dawno po sprawie. Potem właśnie pojawiały się tematy, że nikt tu nic nie pisze, że nie ma odzewu.

Zauważyłam zresztą – choć może się mylę – że brak jego osoby na spotach prawie zawsze oznaczał brak spotu w ogóle. Choć jak wiemy wyjątek potwierdza regułę (myślę np. o spocie organizowanym przez Miłego przy Lechu – zresztą udanego jak pokazały zdjęcia).

Tak to już jest, że za liderem reszta idzie. Szkoda byłoby, aby zapaleńcy i miłośnicy fiest, których przecież w wlkp. nie brakuje wykruszyli się z tego tylko powodu, że brak organizacji i tego głównodowądzącego.

Na ostatnim spocie (jak i wcześniejszym) padła propozycja ze strony Pucia, że może Miły pociągnie to wszystko. Że codziennie jest na forum, że nie ma problemu. Minął czas jakiś i ... właśnie, nie wiem, czy brak czasu, czy zapał się skończył, ale Miłego na frakcyjnym forum nie ma... (sprawdziłam dwa posty po spocie) Co się stało? Nie ma w tym co piszę żadnej uszczypliwości – z góry proszę o zrozumienie :ups:

Dawidoff – świeża krew, a jak na razie – i oby zawsze – buzuje. To cieszy i życzę dużo wiary, a reszta przyjdzie. :jupi:

Freeman – również sporo chęci, ale z daleka chyba trudno, co? :sad:

Kolejna osoba z potencjałem, która wykazała się już w naszym życiu zapałem, organizacją i tym, że wciąż jej się chce – jest wg mnie Chianti (martwi mnie ciutkę jej nowa hondowska miłość – nie mylić z Harkiem – myslę o innym klubie). Zresztą ma już na koncie sukcesy. I jak sama napisała


Cytat:
Zawsze jestem chętna do pomocy
Jeśli PUCIO stwierdzi, że razem jesteśmy w stanie rozkręcić Frakcję to ja bardzo chętnie. Oczywiście Klubowicze Frakcji muszś wyrazić aprobatę, żeby nie było, że ja sama tak.
.....
Ja mam sporo pomysłów tylko może nie wszystkie jestem w stanie zrealizować, ponieważ nie mam możliwości.
Też mi przyszedł pomysł do głowy aby PUCIO był Liderem i do tego dwie osoby, które by były jego prawą ręką i drugą prawą ręką
Np. jedna osoba bardziej obcykana w sprawy związane z internetem, forum itd
Druga bardziej bym powiedziała mobilna, czyli do załatwiania, organizowania itd.
Tak aby rozdzielić obowiązki między obydwie prawe ręce. Oczywiście poważniejsze decyzje czy debaty omawiane między Tymi trzema osobami rzecz jasna
Chyba tak to właśnie widzę


No i ja się z Chianti całkowicie zgadzam :brawo:
I na organizatora propocuję Chianti :-)

Freeman - 5 Sty 2010, 16:50

Żabcia napisał/a:
Freeman – również sporo chęci, ale z daleka chyba trudno, co? :sad:
tak to prawda, dlatego pisałem bardziej o stronie technicznej czyli ogarnianiu forum.
Dawidoff4 - 5 Sty 2010, 19:05

PUCIO napisał/a:
Dawidoff4, nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie :) , z przyjemnością zaproponuję Twoją osobę jako asystenta.

czyli Dawidoff AKA Kędzior :rotfl: na liście wyborczej :-)
Żabcia napisał/a:
Dawidoff – świeża krew, a jak na razie – i oby zawsze – buzuje. To cieszy i życzę dużo wiary, a reszta przyjdzie. :jupi:

jakby wiary nie było to by 5tej fiesty nie było :hihihi:

Miły - 5 Sty 2010, 19:22

Żabcia napisał/a:
ale Miłego na frakcyjnym forum nie ma... (sprawdziłam dwa posty po spocie)
że nie piszę to nie znaczy że mnie nie ma... siedzę codziennie... jednak korzystam z opcji "pokaż wszystkie nieprzeczytane posty" i jak nie ma we frakcji postów to nie wchodzę... natomiast jak są to zawsze zaglądam...

jednak liczba godzin spędzonych na forum robi swoje:

Miły: Łączny czas wizyt Godzin: 786,5
Chianti: Łączny czas wizyt Godzin: 157,9
Freeman: Łączny czas wizyt Godzin: 1679,5
Dawidoff4: Łączny czas wizyt Godzin: 184
Żabcia: Łączny czas wizyt Godzin: 85,1

Tak więc to też by było warto brać pod uwagę... Pod uwagę też warto by było brać frekwencje na spotach/zlotach... bo jak dla mnie to trochę dziwne, żeby asystent nie przyjeżdżał przynajmniej raz na jakiś czas na spota... no i kwestia auta asystenta...

ale to tylko moje zdanie w którym broń boże nie zarzucam nic nikomu ani nie mam zamiaru nawet być - jak to Żabcia fajnie ujęła - uszczypliwy :)

Freeman - 5 Sty 2010, 19:50

Wydaje mi się, że Ania pisze bardziej o liderowaniu niż o asystentowaniu. Jeśli chodzi o liderowanie to może faktycznie powinien on mieć fiestę itd, natomiast jeśli mowa o asystencie, czyli de facto osobie która pomoże Puciowi w prowadzeniu forum + trochę odnośnie frakcji to samochód, zloty chyba nie są, aż taką wyrocznią.

Piszę to bo tak jakoś wyczułem, że o mnie chodzi :-)

Miły - 5 Sty 2010, 19:52

Cytat:
Piszę to bo tak jakoś wyczułem, że o mnie chodzi :-)


nie, nie pisałem tego z myślą o twojej osobie...

Dawidoff4 - 5 Sty 2010, 21:02

Freeman napisał/a:
Piszę to bo tak jakoś wyczułem, że o mnie chodzi :-)

Miły napisał/a:
nie, nie pisałem tego z myślą o twojej osobie...

Miłemu raczej o mnie chodzi bo na spocie pojawiłem się bez auta :hihihi:
realnie patrząc moje szanse na tę chwilę są takie - jaka pozycja na liście :-P

Mc82 - 5 Sty 2010, 21:41

Ja uwazam ze asystentem powinien zostac Mily.Uczeszcza na spoty jest aktywny na forum i ogolnie zyje fkp . Ale to jest moje zdanie :) i na dodatek dobrze sie dogaduje z Puciem :krzesłemgo: :)
Luzak - 5 Sty 2010, 21:56

Asystenta zawsze można zmienić, gdyby się nie sprawował <8>
Pucio powinien sobie sam dobrać odpowiednia osobę, w końcu to ma być jego asystent :)


Jeżeli chodzi o mnie to jestem za Chianti albo Miłym.
Freeman? hmm... Po prostu go nie znam. Jestem od roku we frakcji a nigdy go na spocie nie było. A uważam że asystent też mógłby sie widywać z członkami frakcji :-P

Rkalitka - 5 Sty 2010, 22:05

Piter napisał/a:
PUCIO, weź nie rób sam sobie koncertu życzeń tylko sam jako lider wyznacz osobę którą chcesz do pomocy i będzie po sprawie. Demokracja jest modna ale się niestety nie sprawdza.


W tym wypadku zgodzę się osobiście z tym co mówi Piter, bo zaczyna się tutaj coś nie ciekawego robić. Uważam aby Pucio wybrał osobę, która będzie jego - asystentem, pomocnikiem, zastępcą czy obojętnie jak się to nazwie a sam Łukasz może co jakiś czas doglądać tego.
Jak się ta osoba nie sprawdzi to można wybrać inną.

To jest moje zdanie, może się nie liczy za bardzo bo byłem tylko raz na spociku ale co mi tam..... :-P

AeSeF - 5 Sty 2010, 22:10

Znów dodam coś od siebie. Ja też popieram Pitera - ankieta miała wybrać tylko lidera a myślę że Pucio sam powinieneś zdecydować z kim najlepiej będzie Ci się współpracowało.

Pozdro

Freeman - 5 Sty 2010, 22:19

Po części macie rację z tym, aby Pucio wybrał sobie asystenta, jednak jest jeszcze druga sprawa, Pucio i tak zapewne zechce zrezygnować z funkcji lidera i wtedy asystent będzie naturalnym kandydatem na jego następce. Warto, aby asystent miał też jakieś poparcie wsród członków naszej frakcji.
Piter - 5 Sty 2010, 23:03

Jeszcze jedna uwaga tak abyście się nie zapędzali za daleko. Pamiętajcie że musi to być klubowicz. Już niedługo wygasają członkostwa klubowe i warto zajrzeć w swoje profile i pamiętać o tym zanim podejmiecie decyzję.
Rkalitka - 5 Sty 2010, 23:06

Freeman napisał/a:
Warto, aby asystent miał też jakieś poparcie wsród członków naszej frakcji.


Sławek masz rację ale myślę, że nie ma co przesadzać, ponieważ, jeśli nowy - asystent/lider się nie sprawdzi, to można wówczas wybrać innego.
Poza tym myślę, że czy liderem nowym zostałby Miły, Chianti, Żabcia czy Ty to na pewno każdy z Was by się sprawdził, nie pomijajmy również Dawidoff'a, który choć młody stażem na forum pewnie wykazałby się już gdyby objął takie stanowisko.

Dawidoff4 - 6 Sty 2010, 20:37

Luzak napisał/a:
Asystenta zawsze można zmienić, gdyby się nie sprawował <8>
Pucio powinien sobie sam dobrać odpowiednia osobę, w końcu to ma być jego asystent :)


Jeżeli chodzi o mnie to jestem za Chianti albo Miłym.

ja się podpisuję pod wypowiedzią Luzaka :yes:

PUCIO - 7 Sty 2010, 20:46

Miły napisał/a:
jednak liczba godzin spędzonych na forum robi swoje:

- a patrzyłeś na mój czas spędzony na forum??
- tak od siebie okazałeś jakieś zainteresowanie , wykazałeś jakieś inicjatywę od momentu gdy zaproponowałem Cie na lidera,
Cytat:
no to organizujcie... postaram się dojechać...

i to jest postawa człowieka który podtzrymuje ducha frakcji ;/
:brawo:
- nie żebym sie czepiał, tak po prostu piszę co myślę i co widzę

PUCIO - 7 Sty 2010, 20:52

Jak narazie zostajemy przy tym co było do momentu aż nie spotkamy się na spocie .
jakoś mi się lepiej rozmawia z wami na spociku.

... troszeczke popuścić lejce i już mamy małą awanturę

prendzej czy później i tak wszystko się pozamienia a jak narazie to trudno jest cokolwiek w tej sprawie wydumać.
odraczamy temat do spotu który się szykuje na ziemiach wielkopolskich.
Proponuję skupić się na tym
Pozdrawaim

Miły - 7 Sty 2010, 20:57

PUCIO napisał/a:
- a patrzyłeś na mój czas spędzony na forum??


skoro nadal jesteś liderem to po co? ja dawałem tylko tych, co na asystenta są kandydatami...

Żabcia - 7 Sty 2010, 22:34

Cytat:
że nie piszę to nie znaczy że mnie nie ma... siedzę codziennie...
- dokładnie to samo mogę powiedzieć o sobie, zaglądam tu właściwie każdego dnia, ale nie miałam pojęcia, że muszę za każdym razem logować się na stronę :ups: bo absolutnie nie est mi do szczęścia potrzebna jakaś tam cyferka, czy licznik i do głowy nie przyszłoby mi, że ktoś mnie z tego rozliczy :-)
I tu zwracam się do Miłego (bo mam wrażenie, że nie napisałam jednak zrozumiale) nie chodziło me absolutnie o to, żeby wyliczać czas kogokolwiek na forum. Bo to, że jesteś na nim często jest jasne dla wszystkich - miałam na mysli tylko i wyłącznie brak konkretnej Twojej wypowiedzi w tym, a nie innym temacie, gdzie wydawało mi się, że jako zainteresowany będziesz się wypowiadał :) i to wszystko. :kaput:

Choć wiem, że Pucio stwierdził zakończenie tematu do następnego spotu, dodam od siebie, ze zgadzam się z Piterem, że fajnie byłoby gdyby to był klubowicz - wszyscy klubowicze wiedzą dlaczego :) , że zgadzam się z Miłym, że fajnie gdyby w miarę swoich możliwości pojawiał się na zlotach ogólnopolskich, że jak wspomniał Freeman powinien mieć fiestę :) , i żeby przyjeżdżał na spoty swoją fiestą, którą mógłby się szczycić i inni by mu jej zazdrościli :-) , tylko mam jedno jeszcze drobne pytanie

czy jest na forum taki ideał? :-)


Rkalitka napisał/a:
Uważam aby Pucio wybrał osobę
i tak byłoby najprościej... tylko, ze chciał zadowolić wszystkich.... i :tyłek: :hahaha:
Miły - 8 Sty 2010, 06:52

Żabcia napisał/a:
tylko, ze chciał zadowolić wszystkich.... i :tyłek: :hahaha:


no to niech wybierze Ciebie a nam po 500 zł niech da i wszyscy będą zadowoleni... prawda? :yes:

chianti_girl - 8 Sty 2010, 10:56

Cytat:
no to niech wybierze Ciebie a nam po 500 zł niech da i wszyscy będą zadowoleni... prawda?

:9: dla mnie komentarz zupełnie nie na miejscu... jeszcze skierowany do Żabci... :yyy:

Miły - 8 Sty 2010, 17:01

Cytat:
:9: dla mnie komentarz zupełnie nie na miejscu... jeszcze skierowany do Żabci... :yyy:


słabe poczucie humoru masz najwidoczniej...

PUCIO - 8 Sty 2010, 19:58

no i mimo słowa pisanego trzeba zamknąć :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group