Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [Inny] Audi a3 by Olo

olo - 17 Sie 2009, 22:11
Temat postu: [Inny] Audi a3 by Olo
Chcialem sie z wami podzielic moim nowym nabytkiem :)

1. NICK: olo
2. IMIĘ: Olek
3. MODEL: AUDI
4. WERSJA: AMBIENTE
5. ROCZNIK: 2001
6. SILNIK: 1,9 TDI SILNIK ASZ SERIA 130 obecnie 176 KM
7. OPIS AUTA: Autko kupilem uderzone ze znaych mi rak :) uyderzenie bylo niewielkie i sam se je poskladalem :) fajnie nie :P

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne:
- zmiana na ksenon
- pakiet od Audi S3 zderzaki i lotka
- Końcóweczka tłumika Ulterka X 2
- felgi od S3

b. mechaniczne:
- mod przez socjalistyczna firme tjunigowa na 176 kucy
- hamuce od wersji S3 z 288 na 312 i jeszcze z tyłu


c. audio:Radio przelozone z fiesty JVC AVX 11 Skrzynia basowa blupunkt wzmacniacz blaupunkt i przednie głośniki blaupunkt



9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: przyciemnienie okien i moze obszycie skórka i kiera od S3
b. mechaniczne: zmiana turbosprezarki na wersje od silnika ARL ( seat leon 150 KM ) i intercooler montowany przed chlodnice FMIC ( tez od Leona ) podniesienienie mocy do 210 KM


Pierwsza fotka



J@rek - 17 Sie 2009, 22:58

Ładne Audi :-) tak jak do tej pory nie podobały mi się A3, to ta wygląda bardzo fajnie :ok:
pP - 17 Sie 2009, 23:36

mam dwa słowa do dodania

ZALETY:
-diesel

WADy:
-diesel

:rotfl:

grzes87 - 18 Sie 2009, 00:05

zajebiaszczy :ok: olo, gratuluje zmainy na lepsze, zazdrosc zzera. znowu masz fajne auto gy
moim zdaniem diesle to bardzo dobra alternatywa dla paliwozernych silnikow. a jesli mozan miec duzo funu za mniejsza kase to czemu nie korzystac :ok:

Skfarek - 18 Sie 2009, 13:41

Bardzo zacne sprzęcidło. Plany intrygujące będę obserwował zwłaszcza że tez niedługo przesiadam się na diesla i długo nie pozostanie seryjny :twisted: -Tak z ciekowści po zmianach nie kopci bardzo?
arecki - 18 Sie 2009, 13:58

no olo, w końcu go zaprezentowałeś :-P autko naprawdę fajne, silnik...mmmmm...miodzio. Jeszcze raz gratki :ok:
DziDzia - 18 Sie 2009, 14:11

olo napisał/a:
socjalistyczna

Łał :D
Szkoda, że nie kłatro :)
Fajny wozik, fajne zmiany (szczególnie hamulcy), oby dobrze służył..



pozdro :!:

pP - 18 Sie 2009, 15:18

Skfarek napisał/a:
Tak z ciekowści po zmianach nie kopci bardzo?

w golfie V 1.9TDI 105KM->130KM żadnych zmian w spalaniu, kopceniu i takie tam

cywek - 18 Sie 2009, 16:11

Bardzo fajna Fiesta, łudząco podobna do Audi A3. A tak poważnie - fajny, zadziorny wygląd, bo seryjny jest dupowaty :)
olo - 20 Sie 2009, 22:34

No ja tez uwazam ze bez pakietu S-line wyglada dupowato dlatego tez odrazu poszlo w kierunku pakietu no ale dupy dalem bo nie zalozylem odrazu przednich blotników od ski bo seryjne nie sa takie rozepchane :P i trak troche sie nie zgralo ale nie widac tak mocno :P A co do rasowania nic nie kopci grunt to szczelne polaczenia od turbiny :P ostatnio strzelil wąz od turbiny bo tak dupowato audi zrobilo na zatrzaski i czasem wyskakuje to wtedy kopci jak parowóz
m3style - 15 Wrz 2009, 22:18

no no no A3, mój kumpel posiada to autko i zadowolony na maksa, pomijając charczące głośniki, w końcu rok 97'
ale za to ta wygląda na naprawdę zadbaną :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group