Forum FiestaKlubPolska -

III Jesienny Zlot FKP - Międzywodzie 2009 - Hyde Park Zlotowy

molu - 3 Sie 2009, 09:16
Temat postu: Hyde Park Zlotowy
elo
A kiedy zlot 3 jeienny i gdzie ? <8>

poozdro

ps

I dlaczego tak daleko ? devil

trzeci - 3 Sie 2009, 09:18

Już niedługo pojawi się info i podforum zlotowe.
No i już nie blużnij, że tak daleko będzie tym razem 4You :P
Pozdro ...

elmek13 - 3 Sie 2009, 12:21

Molu znowu padniesz. :ok:
J@rek - 3 Sie 2009, 14:32

trzeci napisał/a:
No i już nie blużnij, że tak daleko będzie tym razem 4You :P

Czyli gdzieś woj. Lubuskie :?:

trzeci - 3 Sie 2009, 14:39

Nie, w tym roku bawimy się nad morzem :)
J@rek - 3 Sie 2009, 14:44

trzeci napisał/a:
Nie, w tym roku bawimy się nad morzem :)

Beach Party :V:

smyr - 3 Sie 2009, 14:46

Yuppi :hihihi: Nie moge sie doczekać :) Jeśli nad morzem to będę na 100% <8>
elmek13 - 3 Sie 2009, 15:11

Jak nad morze do jadę Audi. Bo mnie Poznań wycisnął. :yes: ;-(
Qzyn - 3 Sie 2009, 16:49

Z jednej strony to chetnie bym komus do d... nakopal za to ze zlot bedzie na krancu Polski i to tym nie z mojej strony a z drugiej kurde w koncu bedzie motywacja zeby nasze morze odwiedzic :)
Parzych - 3 Sie 2009, 16:54

Już się cieszę z wypadu nad morze :D
Piter - 3 Sie 2009, 16:54

Eeeee ja dopiero wróciłem :hahaha:
molu - 3 Sie 2009, 17:19

trzeci napisał/a:
Nie, w tym roku bawimy się nad morzem :)


hehe Szczecin :hahaha:

pozdro

Puff - 3 Sie 2009, 18:19

Bałtyk? Jesień? Eeee... <miejsce na zmieszaną minę>
Chociaż morze generalnie lubię (dużo bardziej niż góry) to porą jesienną wolałbym razem z ekipą, ze szklaneczką Grzańca w dłoni, siedzieć przed kominkiem (lub przy ognisku) u podnóża Tatr/Sudetów :)

Inna rzecz, że pewna część ludzi (ekipa Śląsk, Małopolska, Podkarpacie) miałaby do przejechania cały kraj... a to nie jest wesoła perspektywa.


Jako "nie-klubowicz" nie mam za dużo do gadania, ale chciałbym dorzucić swoje 3 grosze konstruktywnej krytyki:

Zloty typowo integracyjne (bo toru/lotniska, etc. przecież załatwiać nie trzeba...) mogłyby być lokalizowane gdzieś bliżej środka kraju (Łodzianie zapewne by nie oponowali), żeby nikt nie był skazany na (czasami) kilkunastogodzinną podróż w jedną stronę (proszę się nie śmiać - nie każdy jest zaopatrzony w CB-radio i jedzie "względnie przepisowo"...)

zefir - 3 Sie 2009, 18:24

Pufcio poruszasz temat wlasciwie obgadany milion razy, a co maja powiedziec ludzie co smigaja z nad morza np, do radomia czy ulezy???
zlot jest gdzie jest i zawsze jedni maja blizej a inni dalej.
tyle ode mnie
i czekam na szczegoly

Puff - 3 Sie 2009, 18:51

zefir napisał/a:
a co maja powiedziec ludzie co smigaja z nad morza np, do radomia czy ulezy???

Mogliby powiedzieć to samo. Zauważ, że nie jęczę "dla zasady" - proponuję dość logiczne rozwiązanie, które przy odrobinie chęci dałoby się wprowadzić w życie.
I o ile - co pisałem - mogę zrozumieć wymuszenie spotkania tu czy tam na wiosnę, to w przypadku zlotów jesiennych jest to dla mnie dziwne. Bo w końcu ludzie się spotykają po to, żeby się spotkać, pogadać, wymienić doświadczeniami czy po to, żeby popodziwiać widoczki? Jak będę chciał jechać nad morze (i będę miał czas oraz możliwości) to sobie pojadę - ale nie lubię przymusu - vide Twoje stwierdzenie:

zefir napisał/a:
zlot jest gdzie jest i zawsze jedni maja blizej a inni dalej.


To nie "jest gdzie jest", bo nie losujecie tego, tylko jest tam, gdzie grupa zrzeszonych ustali - czyli wprost zależy od "widzimisię" większości Klubowiczów.
Poza tym Łódź w zasadzie leży w środku kraju, więc np. Tobie jest zupełnie obojętne to, czy będziesz musiał jechać do Świnoujścia czy do Ustrzyk Dolnych - w mojej koncepcji to Łódzki "Team" miałby na zlot rzut beretem (w zamian mógłby proponować jakieś miejscówki w odległości do kilkudziesięciu km od Łodzi), a z każdego krańca Polski byłoby na zlot +/- tyle samo.

MONIA - 3 Sie 2009, 19:06

Morze :9: a kto nam usypie szczycik do zdobycia :fox: ??? Mi się plan podoba :ok: W zeszłym Roku miałam jakieś 430 km w jedną stronę i nie narzekam.. <8>
WooYownik - 3 Sie 2009, 19:07

eh ... było wiele razy .. jeśli zlot wiosenny jest na południu to jesienny na północy i na odwrót .... wtedy każdy na jakiś zlot ma w miarę blisko ..
A tak w ogóle to po co to całe marudzenie? Lepiej kasę zacznijcie zbierać na zlot ...

zefir - 3 Sie 2009, 19:26

Pufcio napisał/a:
zefir napisał/a:
a co maja powiedziec ludzie co smigaja z nad morza np, do radomia czy ulezy???

bla bla bla

zefir napisał/a:
zlot jest gdzie jest i zawsze jedni maja blizej a inni dalej.


bla bla bla


tak jak pisal wooyo ustalone to juz bylo dawno, zloty wiosenne tor, jesienne integracja w przeciwleglym miejscu.

moje zdanie, jak ktos ma pojechac, to pojedzie na zlot, po za tym zlot jesienny ma to do siebie, ze mozna zabrac sie po 5 osob w auta i wychodzi taniej,
zlot w centrum polski, jak zrobimy zlot kolo lodzi, beda glosy ze robimy zlot pod siebie, zawsze bedzie marudzenie, ZAWSZE!!! ja w mysl wooya zaczynam odkladac kase na jesienny.
pozdro

Qzyn - 3 Sie 2009, 19:49

Heh Ty odkladasz kase a ja auto skladam i skladam a konca nie widac. No ale kurna w koncu musze na zlot FKP dotrzec fiesta ;)
Freeman - 3 Sie 2009, 20:00

Z jednej strony Pufcio ma rację, że gdyby zlot był w łódzkim to każdy miałby mniej więcej taką samą odległość. Z drugiej strony , obecne rozwiązanie ma tą zaletę, że w kolejnych latach poszczególne rejony mają zlot u siebie.
Puff - 3 Sie 2009, 20:08

zefir - rozwiązanie "zloty integracyjne w centrum kraju" jest kompromisem. Dość dobrym (tj. wg mnie), ale tylko kompromisem. To nie remedium na wszystkie jęki ("eee, czemu tak dalekooooo", itp.), bo jak mówi porzekadło - "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" :)

Zresztą tak jak pisałem - to był tylko pomysł, propozycja. Ma swoje wady i zalety, ale zamiast całość od razu wywalać do kosza (na zasadzie: "po co zmieniać, niech zostanie po staremu"), można by było kilka minut się zastanowić, czy akurat ten pomysł nie ma więcej zalet niż wad (podejrzewam, że wszelkie wątpliwości rozwiałaby jakaś ankieta na podforum klubowym - no chyba, że taka już kiedyś była, a ja tutaj się produkuję nie wiadomo po co :) ).
Ot, gdyby - na przykład - organizować jesienny rok w rok w tym samym miejscu, to odpadałoby szukanie ośrodka z odpowiednią liczbą wolnych miejsc i można by było z czasem wypracować niezłe upusty na noclegi. Dochodzi do tego kwestia tradycji - jeden z dwóch zlotów robiony rok rocznie w tym samym miejscu, w tym samym terminie/miesiącu na pewno wygląda ładniej niż robiony w miejscu niejako losowym. Do tego jest podkreślony aspekt integracyjny takiej imprezy.

Znajdą się pewnie tacy, którzy stwierdzą, że jęczę - ja zaś powiem, że rzadko kiedy nie da się czegoś zrobić lepiej albo poprawić :)

To tyle ode mnie - jak ta propozycja z miejsca poleci do kosza, to więcej już tego tematu na forum nie ruszę :)

trzeci - 3 Sie 2009, 20:17

Freeman napisał/a:
Z jednej strony Pufcio ma rację, że gdyby zlot był w łódzkim to każdy miałby mniej więcej taką samą odległość.

Ale nadal mielibyśmy sytuację, że jedni mieliby bliżej a inni dalej.
To jest nieuniknione.
Nawet gdybyśmy zrobili zlot w geograficznym środku Polski ;-))
Morze już 2 razy przegrało jako miejscówka na zlot, więc czas mu to wynagrodzić.
Tym bardziej, że tam nas jeszcze nie było hehe
Zresztą jak łatwo zauważyć, po dwóch ZG (2005 i 2006), rozrzut miejscowy naszych zlotów jest dość spory i przemieszczamy się prawie jak nomadzi :-)
Co też ma swoje dobre strony.
Zlot jesienny odbędzie się nad morzem, pod koniec września i jest to kwestia w tej chwili bezdyskusyjna :)
Mogę tylko dodać, że na nasze zloty zawsze warto się przemęczyć drogą i przyjechać.
Wrażenia wszystko wynagradzają :)
Pozdro ...

MONIA - 3 Sie 2009, 20:19

Pufcio napisał/a:
Znajdą się pewnie tacy, którzy stwierdzą, że jęczę

Jęczysz :hahaha:

Freeman - 3 Sie 2009, 20:24

trzeci napisał/a:
Freeman napisał/a:
Z jednej strony Pufcio ma rację, że gdyby zlot był w łódzkim to każdy miałby mniej więcej taką samą odległość.

Ale nadal mielibyśmy sytuację, że jedni mieliby bliżej a inni dalej.
To jest nieuniknione.
Nawet gdybyśmy zrobili zlot w geograficznym środku Polski ;-))
Morze już 2 razy przegrało jako miejscówka na zlot, więc czas mu to wynagrodzić.
Tym bardziej, że tam nas jeszcze nie było hehe
Zresztą jak łatwo zauważyć, po dwóch ZG (2005 i 2006), rozrzut miejscowy naszych zlotów jest dość spory i przemieszczamy się prawie jak nomadzi :-)
Co też ma swoje dobre strony.
Zlot jesienny odbędzie się nad morzem, pod koniec września i jest to kwestia w tej chwili bezdyskusyjna :)
Mogę tylko dodać, że na nasze zloty zawsze warto się przemęczyć drogą i przyjechać.
Wrażenia wszystko wynagradzają :)
Pozdro ...


Dlatego napisałem też, że jest druga strona medalu.

Piter - 3 Sie 2009, 20:30

No i się zaczęło :) co rok to samo.
Ja do Ułęży jechałem 600 km, wracałem 400 a teraz na jesienny czeka mnie 500 + 500 powrót :9:
i co?
i nic!
Będę :ok:
Już przy wyborze Ułęży na zlot wiosenny było wstępnie mówione że jesienny będzie nad morzem więc nikt nie powinien być specjalnie zdziwiony.
Do tego pomyślcie jaki trud zadają sobie organizatorzy aby taki zlot zapiąć na ostatni guzik.
Zamiast co roku narzekać na odległość docencie pracę organizatorów i przyjedzcie tam gdzie was zapraszają ;/

trzeci - 3 Sie 2009, 20:33

Piter napisał/a:
Ja do Ułęży jechałem 600 km, wracałem 400

W czasie zlotu przesunęli Wrocław na wschód ?? :9:
Cuda się w tym kraju dzieją :boshe:
;-))

Piter - 3 Sie 2009, 20:34

PS. W tym roku już za późno, ale za rok może ktoś spróbuje wsiąść sprawy w swoje ręce i Trzeci, Sowa oraz inni którzy angażują się co rok w organizację zlotów w końcu przyjadą na gotowe jako goście.
Bądźcie pewni, na pewno przyjedziemy :yes:

Puff - 3 Sie 2009, 20:34

No MONIA... po różnych ludziach bym się tego spodziewał, ale nie po Tobie :P       ;-))

Piter - ale tu nikt nie mówi o nie docenianiu trudu :) Mam względnie dobre pojęcie ile to jest roboty, by taki zlot zorganizować - i to porządnie, a nie na "odwal się" - i w związku z tym mam pełen szacunek do ludzi, którzy się tego podejmują (chociaż ktoś przecież musi :P ) :)

Piter - 3 Sie 2009, 20:35

trzeci napisał/a:
Piter napisał/a:
Ja do Ułęży jechałem 600 km, wracałem 400

W czasie zlotu przesunęli Wrocław na wschód ?? :9:
Cuda się w tym kraju dzieją :boshe:
;-))


Heh przez Poznań przyjacielu, przez Poznań <8>

smyr - 3 Sie 2009, 23:23

trzeci napisał/a:
Zlot jesienny odbędzie się nad morzem, pod koniec września i jest to kwestia w tej chwili bezdyskusyjna :)

Byle nie w weekend 19-20 bo w tym czasie bede w Krakowie i znow Zlot mnie ominie :sad:

Weekend 26-27 bylby optymalny :yes: ... przynajmniej dla mnie <8>

Bongo - 3 Sie 2009, 23:30

no i ja bede mial tyle co piter i tez nie narzeam...a 1.8 na benzynie to dopiero koszta ;P ale najwazniejsza jest zabawa :D
sowa - 3 Sie 2009, 23:44

booosz znowu to jęczenie gy

północ jęczała ze na południe za daleko, teraz pólnocy nie chca w dół przesunąć... dziewczyny wystarczy już cooo???

Na jesienny jest możliwość, a czasami i wskazanie by kilka osób jechało jednym autkiem....ba nie musi to byc nawet fiesta, wiec pakujcie zadki w ojca tico na gaz i rura sie zwyczajnie pointegrowac...... a klubowy melanż na plazy na pewno wam to wynagrodzi :-)

Piter - 4 Sie 2009, 00:04

Obiecujesz ? <sternik>
szogoon - 4 Sie 2009, 00:06

piknie Mama sowa powiedziała :)

pakujcie się w czerwone aftobusy i przyjeżdzojcie cepry do górów :) tzn nad morze...

Pufcio, nawet jeśli ta sprawiedliwa Łódź będzie co roku, to co roku Prezes będzie musiał zadylać ze Szczecina kupe kilometrów do Łodzi...

rozwiązanie ? co zlot inna lokalizacja...
aczkolwiek byłby problem: bo jak zorganizować zlot daleko od miejsca zamieszkania organizatorów ? bo przecież nikt z okolic gdzie jest tylko kilku klubowiczów, z czego każdy zagląda na fkp.pl co najwyżej dwa razy w roku nie zorganizuje spotu dopiętego tak jak to robi szefostwo...

szkoda, że jeszcze nie miałem okazji zobaczyć takiej imprezy, ale liczę na to, że kiedyś mi się uda przeprosić sowę za te wszystkie moje zbędne posty na forum :P

sowa - 4 Sie 2009, 00:08

Piter napisał/a:
Obiecujesz ? <sternik>

ba!!! sie fort fiesta z piasku zbuduje nawet :-)

...albo puszek :yyy:

szogoon napisał/a:

rozwiązanie ? co zlot inna lokalizacja...
aczkolwiek byłby problem: bo jak zorganizować zlot daleko od miejsca zamieszkania organizatorów ? bo przecież nikt z okolic gdzie jest tylko kilku klubowiczów, z czego każdy zagląda na fkp.pl co najwyżej dwa razy w roku nie zorganizuje spotu dopiętego tak jak to robi szefostwo...


szoogon to akurat nie problem bo yyy... jak zawsze? I jakaś miejscowa wtyczka tez zawsze sie nawinie wiec to akurat nie problem. //przynajmniej nie dziś jak jest internat///

Proponuje zakończyć wyżej wspomniane jęczenie i zbierać po prostu kasiorke na paliwo... prawie dwa miesiące mamy wiec butelek do sprzedania jeszcze sporo znajdziecie :ok:

szogoon napisał/a:

szkoda, że jeszcze nie miałem okazji zobaczyć takiej imprezy, ale liczę na to, że kiedyś mi się uda przeprosić sowę za te wszystkie moje zbędne posty na forum :P


nie uda ci się <8>

Pele - 4 Sie 2009, 08:12

Zróbmy Zlota nad Morzem Sródziemnym, wtedy wszyscy będą mieli daleko i nie będzie marudzenia gy :V:
Miły - 4 Sie 2009, 09:10

Nieważne gdzie, ważne że z wami :)

a km się nie liczą... :yes:

A dla wszystkich co jęczą - dobrze wiecie, że będzie jesienny więc już teraz kasę odkładać... a nie na ostatnią chwilę...

dark86ford - 5 Sie 2009, 07:42

trzeci napisał/a:
pod koniec września
mam nadzieje ze bedzie to weekend bo na koniec wrzesnia wysylaja mnie do warszawy na konferencje ale to bedzie w srodku tygodnia :rotfl:
poza tym to ja juz odkladam kase i czekam na termin zlotu :hihihi: bo czy nad morze czy w gory i tak sporo jade wiec mi nie robi roznicy

kuba87 - 5 Sie 2009, 08:34

a ja i tak nad moze chce pojechac a ze troszke pozniej to nic sie nie stanie heheh :yes:
Pele - 5 Sie 2009, 11:10

dark86ford napisał/a:
mam nadzieje ze bedzie to weekend bo na koniec wrzesnia wysylaja mnie do warszawy na konferencje ale to bedzie w srodku tygodnia :rotfl:


Takie imprezy zawsze organizuje się w weekendy :fox:

dark86ford - 5 Sie 2009, 11:38

Pele napisał/a:

Takie imprezy zawsze organizuje się w weekendy :fox:
wiem hehe, tylko w mojej glowce zrodzilo sie pytanie czy bede jechal z bydgoszczy czy z warszawy hehe,
ale najwazniejsze zeby dojechac :hihihi:

sowa - 5 Sie 2009, 11:48

zlot będzie najprawdopodobniej w przedostatni łikend września czyli 19-20.09 ale do potwierdzenia tej info potrzebujemy jeszcze chwiluni i kilku danych <8> Na pewno łikend to nie podlega żadnej dyskusji czyli od pt popołudnia do niedzieli. pub2
elmek13 - 5 Sie 2009, 11:56

Fura się szykuję. Jadę na 1000% nie opuszczę tego znowu...

Ale prośba nie dawajcie Bongo żadnych okularów spawalniczych w nagrodę. :hahaha: Co najwyżej taczkę, żeby go można było wywieźć. :ok:

Pele - 5 Sie 2009, 12:12

sowa napisał/a:
Na pewno łikend to nie podlega żadnej dyskusji czyli od pt popołudnia do niedzieli. pub2


Chyba że ktoś przesadzi z :piwkowanie: to sobie przedłuży weekend do poniedziałku :rotfl: :cojest:

sowa napisał/a:
zlot będzie najprawdopodobniej w przedostatni łikend września czyli 19-20.09


To tylko półtora miesiąca :9: ale ten czas leci ... przecież niedawno był wiosenny :yyy: Toż to już lato się kończy :9: a ja jeszcze nie byłem nad żadnym jeziorem, morzem ani innym ciekiem wodnym :yyy: :sad:

Piter - 5 Sie 2009, 12:51

sowa napisał/a:
zlot będzie najprawdopodobniej w przedostatni łikend września czyli 19-20.09

... no i super :jupi: :jupi: :zwyciężca:

Miły - 5 Sie 2009, 12:53

elmek13, ale że bongo ci tej dziury przy wlewie w sulistrowiczkach nie pospawał :D byś za free miał :D
Terrorist - 5 Sie 2009, 12:56

Pele napisał/a:
a ja jeszcze nie byłem nad żadnym jeziorem, morzem ani innym ciekiem wodnym


a kaluze to sie nie licza?? :-P :hahaha:

hmmm to wtedy licze ze bede mogl wpasc i ise naWalic/bawic z wami

charpia - 5 Sie 2009, 18:20

uwielbiam teteksty "tak daleko? -niemożna bliżej?" "byle nie tego czy owego wekendu bo coś tam, bo sroś tam"

Ludzie, termin i miejsce podane będą dla ogółu i sprawiedliwie jeśli chodzi o miejscówke.
Jeśli komuś za daleko albo nie pasuje termin, to sorry, bywa...
Wychodze z założenia, że żeby móc trzeba chcieć. :yes:

smyr - 6 Sie 2009, 15:00

charpia napisał/a:
byle nie tego czy owego wekendu bo coś tam, bo sroś tam
No wiesz... trzeba być troche wyrozumiałym... Wyobraź sobie, że jest zlot na który czekasz pół roku, że jest w Twoim mieście, że bardzo chcesz być... a tu wysyłają Cię w tym czasie na drugi koniec Polski... Idzie się zdenerwować...

I w tym momencie uwielbiam takie teksty...
charpia napisał/a:
Jeśli komuś za daleko albo nie pasuje termin, to sorry, bywa...
I witki mi opadły... :| :-P

Ale może może jeszcze uda się coś zrobić w tym temacie :) bo tak jak mówisz:
charpia napisał/a:
że żeby móc trzeba chcieć. :yes:
a ja KCE!!! <8>

Pozdrawiam :-)

charpia - 6 Sie 2009, 15:48

Smyr, nie Ty pierwszy nie ostatni... ja w zeszłym roku na Poznań się szykowałam i strasznie chciałam pojechać... i co? i nie pojechałam... Gdyby zlot był tydzień wcześniej pewnie bym dotarła, a tak musiałam się pogodzić z zaistniałym faktem i tyle... gy
Miły - 6 Sie 2009, 23:08

ja się będę musiał pogodzić z faktem, że mnie nie będzie... znaczy się to zależy od tego, co będzie na początku września...
DziDzia - 7 Sie 2009, 01:50

Tak apropos jesiennego.. To ja w sumie nie wiem.. JAdę jak należy, ale w tych okolicach mam egzaminy.. Się zobaczy..



pozdro :!:

Bongo - 9 Sie 2009, 22:57

Elemelek...ty mnie nawet ne denerwuj bo jom byl grzeczny w ułęzy :D :D :P
elmek13 - 9 Sie 2009, 23:54

Międzywodzie...czy Międzywódzie....bo nie przeczytałem.... :hahaha: I tak wiadomo jak to się skończy. Ale tak to ja 1 raz jadę z Wami. Będziecie mili dla początkujących.?

Ps. Molu i Gwid....siedzą osobno bo jak mnie zobaczą to żyć mi nie dadzą. I znowu będziemy siedzieć do 6 rano... :V:

Bongo bo miałeś "Obstawę" dlatego byłeś grzeczny :V:

charpia - 10 Sie 2009, 00:31

Ja się również wstępnie szykuję z.... WESELNĄ :D
Piter - 10 Sie 2009, 09:20

Międzywodzie :hahaha: :jupi:
szczur - 10 Sie 2009, 09:23

Tym razem to ja zamawiam pogodę. Długa cudnie złota i pogodna jesień. Na pewno dopisze.
DziDzia - 10 Sie 2009, 10:06

Międzywódzie.. Oj piło się tam za małolata (nie to, żebym teraz był stary, ale to dawno było) :D



pozdro :!:

Mafios - 11 Sie 2009, 10:38

to zem sobie pojechal ... :( 600km koszt niesamowity wiec nie jade
trzeci - 11 Sie 2009, 10:43

Nie pitol Patryku, ładujcie się z Elemelkiem do Audi i w drogę.
Pawełka nie chcesz zobaczyć ?? ;-))

Piter - 11 Sie 2009, 11:35

Mafios napisał/a:
to zem sobie pojechal ... :( 600km koszt niesamowity wiec nie jade

czytaj - standard :hahaha:

... czyli do zobaczenia :rotfl:

DziDzia - 11 Sie 2009, 12:59

Też się obśmiałem :hahaha:



pozdro :!:

Laskosz - 11 Sie 2009, 17:41

10h13 w tym 02h59 na autostradach

836 km w tym 338 km na autostradach


hmm :) jedzie ktoś z małopolski? albo mógłbym kogoś po drodze zabrać bo jest możliwość że pożyczyłbym T4 caravelle 9 osobową :) zrzuta na paliwo i jazda :)

więc pytam czy ktoś chetny?

Qzyn - 11 Sie 2009, 19:06

Ja moge kogos ze slaska zabrac
Daras84 - 11 Sie 2009, 19:08

601 km ;) jak nie pokryje mi sie z wyjazdem na urlop to jest Opcja Piotrek ze mozemy sie zabrac z toba do busa ;)
Freeman - 11 Sie 2009, 20:18

Ja bym się z kimś chętnie zabrał jeśli pojedzie ktoś krajową 11 przez Kępno, Ostrzeszów lub Ostrów Wlkp.
Bongo - 11 Sie 2009, 21:36

A ja mam rowne 370 km... 5 godzinek i wsio ;) Polecam krajowa 3 ;)
Laskosz - 11 Sie 2009, 22:28

Daras84 napisał/a:
601 km ;) jak nie pokryje mi sie z wyjazdem na urlop to jest Opcja Piotrek ze mozemy sie zabrac z toba do busa ;)

kwestia dogadania sie :) napewno mniej nas droga wyjdzie niż naszymi padlinami co piją ile widzą :ok:

szczur - 12 Sie 2009, 09:36

Wg tergeo trasa optymalna w moim przypadku:
Dębów (niedaleko Przeworska) - Międzywodzie = 854,17 km :hahaha:

Trasza przez: Nisko, Kielce, Łódź, Poznań, Oborniki, Drawsko Pom., Kamień Pom..

Czas przejazdu w jedną stronę: 12h i 17 minut <???> - wielka niepewność.

Czyli: jesteśmy w sobotę rano. Do niedzieli zzz , a po południu bike z powrotem.

Mimo tych strasznych danych jestem optymistą przez duże O.

dark86ford - 12 Sie 2009, 14:10

hehe po wyznaczeniu trasy odemnie z miasta info jakie zobaczylem
Długość trasy: 320km
Szacowany czas przejazdu: 5h 57 min
:cojest: hehe spokojnie mozna sie wyrobic w 4h :rotfl:
jak cos to moge kogos zabrac po drodze (zrzuta na paliwko i jechane :hihihi: )

kuba87 - 12 Sie 2009, 18:50

hahahhhahhah ja jade swoim wozidlem niech tez zwiedza hahahahahahah ale trzeba sie dogadac kiedy wyjezdzamy
Parzych - 12 Sie 2009, 19:07

551km i 8h24min. jazdy... zobaczymy czy damy radę...
DziDzia - 12 Sie 2009, 19:10

Parzych napisał/a:
zobaczymy czy damy radę...

Damy Jacuś, damy :D :fox:



pozdro :!:

WooYownik - 12 Sie 2009, 19:42

dark86ford napisał/a:
....
jak cos to moge kogos zabrac po drodze (zrzuta na paliwko i jechane :hihihi: )


Zgadamy się jakoś i damy radę :)

dark86ford - 13 Sie 2009, 09:11

WooYownik, hehe ale jak juz to pojedziemy moim... hehe chyba za bardzo przyzwyczailem sie do klimy :rotfl:
jak cos to najpozniej w sobote sie zgadamy :hihihi:
kuba87, to moze puscimy sie jedna trasa???

sowa - 13 Sie 2009, 09:48

dark86ford napisał/a:
WooYownik, hehe ale jak juz to pojedziemy moim... hehe chyba za bardzo przyzwyczailem sie do klimy :rotfl:
jak cos to najpozniej w sobote sie zgadamy :hihihi:
kuba87, to moze puscimy sie jedna trasa???



..to będze prawie październik :cojest: :-)

Dogadujcie sie robale, pakujcie nawet w lanosy na gaz i przyjezdzajcie!!! Na zlotach Jesiennych liczą się luuuuudzieeeee nie autka, ........na wiosennych tez ale autka się czasami jeszcze do czegoś przydają :-)

dark86ford - 13 Sie 2009, 10:16

Cytat:

..to będze prawie październik
, sowa, ale lepiej dmuchac na zimne :hahaha: i byc przewidujacym :rotfl:
mass - 13 Sie 2009, 17:21

ja to swoim to sie na pewno nie wybiore, za drogo wyjdzie ;p chetnie bym sie zabral z kims z wawa teamu ;)kto jedzie z wawki?
arecki - 13 Sie 2009, 19:01

mass napisał/a:
kto jedzie z wawki?


właśnie, kto :?: he

J@rek - 13 Sie 2009, 20:03

arecki napisał/a:
właśnie, kto :?: he

Ja się jeszcze zastanawiam :fox: zobaczę ile wyjdą koszta zlotu :kaput:

DziDzia - 13 Sie 2009, 20:26

Ja sobie zaklepuje miejscówkę w zielonym :) Jeśli dane będzie mi w ogóle jechać :P



pozdro :!:

mechcom - 13 Sie 2009, 20:42

mass napisał/a:
a to swoim to sie na pewno nie wybiore, za drogo wyjdzie ;p

co Wy tak gadacie ze 1.8 pali tak duzo niby :fox: :yyy: ze kazdy co ma 1.8 mowi ze duze koszta :-P

mass - 13 Sie 2009, 22:33

bo mam ciezka noge i napewno szybko znudzilaby mi sie spokojna jazda :]


jak by co to ja tez bym sie do zielonego wsadzil :P ale co na to wlasciciel? :P

DziDzia - 13 Sie 2009, 22:44

mass napisał/a:
bo mam ciezka noge

Napompuj skarpetki helem.. Mówią, że pomaga :hahaha:



pozdro :!:

mass - 13 Sie 2009, 22:46

tzn. ze co? zmniejsza spalanie? czy przelatuje nad zawalidrogami ?? :-)
DziDzia - 13 Sie 2009, 23:10

Nie... Twoja noga staje się lżejsza :-)



pozdro :!:

mass - 13 Sie 2009, 23:12

toz to je ze 3 dni bede jechal!!!

wole jechac z Parzychem :P

arecki - 13 Sie 2009, 23:13

to 4 dni będziesz jechał :P :hahaha:
DziDzia - 13 Sie 2009, 23:15

Nie przesadzaj, dwa wystarczą :hahaha:
Co i tak będzie mniej ekonomiczne, bo trza za nocleg zapłacić - może nie trzeba, ale nie ważne :P



pozdro :!:

mass - 13 Sie 2009, 23:16

ale ja bym chociaz dojechal jak bym jechal swoim :P :greenpeace:
DziDzia - 13 Sie 2009, 23:23

Jakieś aluzje :?: Ja też dojechałem :P



pozdro :!:

mass - 13 Sie 2009, 23:24

just kidding ;)

:krzesłemgo:

DziDzia - 13 Sie 2009, 23:26

:)



pozdro :!:

Przemekbalagan - 15 Sie 2009, 23:28

Może uda mi się z wami spotkać.
Mafios jak dojedziesz do mnie to masz tylko 305 i to autobaną, a potem ze mną następne 300, to zaoszczędzisz.
U mnie wszystko zależy od powrotu do kondycji po operacji w zeszłym tygodniu, jak będę na siłach to dojadę.

dark86ford - 17 Sie 2009, 14:04

Cytat:
co Wy tak gadacie ze 1.8 pali tak duzo niby :fox: :yyy: ze kazdy co ma 1.8 mowi ze duze koszta :-P
to co ja mam powiedziec?? przy mojej "lekkiej" nodze to 1,25 chleje 9l w trasie a nawet do 11 w miescie, hehe i jakos nie narzekam ze to sa duuuze koszty wykarmienia fiesty :-P trzeba bylo sie z tym pogodzic hehe
charpia - 17 Sie 2009, 21:17

a ja jak na razie nie mam z tym problemu gy bo nie mam fiesty heh... no ale od czego są marzenia :D , które podobno się spełniają :yes:
Freeman - 17 Sie 2009, 21:25

Ja przyjadę PKP. Moim rupkiem się boje, a nowego chyba nie zdąże zakupić
charpia - 17 Sie 2009, 21:34

Freeman napisał/a:
Ja przyjadę PKP. Moim rupkiem się boje, a nowego chyba nie zdąże zakupić


brałam i ja taką opcję, ale połączeia, to MASAKRA! - no i koszt cholerny.. dokoptuj do kogoś, zawsze to fajniej i taniej :-)

Freeman - 17 Sie 2009, 21:39

Taki jest plan główny. Dołączyć się i podzielić kosztem, ale ostatecznie mam dobre połączenie albo do Szczecina, albo do np Kołobrzegu (tu już sobie poradzę)
Żabcia - 17 Sie 2009, 21:51

ponieważ Pucio jest poza zasięgiem - ja w jego imieniu i na jego wyraźną prośbę w temacie:
trzeci napisał/a:
a w menu pojawi się prosiaczek popijany piwkiem z kega
zapytuję: "a kto dzieli prosiaczka" :)
Parzych - 17 Sie 2009, 21:53

Żabcia, no jakto kto <???> PUCIO :D
Żabcia - 17 Sie 2009, 21:55

Parzych napisał/a:
Żabcia, no jakto kto PUCIO
no w sumie .... zadzwonił i poprosił, żeby zapytać - to ja spełniam :) uczynna jestem z natury :-P
sowa - 17 Sie 2009, 21:55

to przekaz mu ze nie będize mogł nic mowic w tym czasie :-)
Żabcia - 17 Sie 2009, 22:02

zakneblujecie mu usta? by nie próbował? :hihihi: przekażę :)
DziDzia - 18 Sie 2009, 10:10

Żabcia napisał/a:
zakneblujecie mu usta? by nie próbował? :hihihi: przekażę :)

Tak, tym jabłuszkiem z prosiaczkowej mordki :)



pozdro :!:

trzeci - 18 Sie 2009, 21:10

Krojczego Klubowego (d/s prosiaczka) mamy więc chyba ustalonego hehe
To teraz trzeba wybrać Głównego Polewoja (d/s kega) ;-))

Piter - 18 Sie 2009, 21:12

Ja nie :-P
Dajcie Jacusia/Parzycha :hahaha:

Daras84 - 18 Sie 2009, 21:15

ja moge polewac :D
DziDzia - 18 Sie 2009, 21:23

Daras84, sobie w gardło, czy kulturalnie wszystkim po szkle :?: hehe



pozdro :!:

mass - 18 Sie 2009, 21:30

ja moge lac, mam lekka reke wiec szybko nie popadamy, ale ze mam slaba glowe to nie wiem czy moglbym czynic honory przez cala impreze... zatem moja kandydatura do rozwazenia :]
jaco11 - 18 Sie 2009, 21:34

kega pilnuje Ja i bez gadania :-)
DziDzia - 18 Sie 2009, 21:39

jaco11, mamy się bać, czy jak :?: hehe...



pozdro :!:

jaco11 - 18 Sie 2009, 21:45

Ja tylko pilnuje :)
DziDzia - 18 Sie 2009, 21:46

Dobra, czyli się nie boimy :D ..



pozdro :!:

charpia - 19 Sie 2009, 17:13

skoro jacek pilnuje piwa, to tym razem ja polewam :D i nie słyszę odmowy, bo innych propozycji nie było, a że nie będę pić piwa, to spoko - będę dzielić bardzo solidnie :yes: a i głowa wytrzyma :D
mass - 19 Sie 2009, 22:22

Cytat:
ja moge lac, mam lekka reke wiec szybko nie popadamy, ale ze mam slaba glowe to nie wiem czy moglbym czynic honory przez cala impreze... zatem moja kandydatura do rozwazenia :]


a to nie brzmi jak zgloszenie checi polewania?:>

sowa - 20 Sie 2009, 07:46

ok a teraz pytanie do zgloszonych kandydatow.. a kto umie lac piwo (kiedykolwiek, z sukcesem zamiast wiadra piany, obsługiwał nalewak) :-)
Qzyn - 20 Sie 2009, 08:14

Mi sie zdarzylo kilka razy obslugiwac kranik :)
Piter - 20 Sie 2009, 09:11

Mnie też, dlatego pisze że ja nie chcę tej fuchy :9:
szczur - 20 Sie 2009, 12:02

No to teraz z innej beczki. Może mnie ktoś wiedzą wspomóc.

Planuje jednak jechać autostratną drogą A2 Stryków-Nowy Tomyśl. Jaką potem najlepiej obrać drogę, czy na Gorzów-Szczecin czy na Choszczno-Stargard Szczeciński. Mile widziane opinie osób mieszkających w tamtej dzikiej dla mnie krainie.

kuba87 - 20 Sie 2009, 19:11

a jaj mam wogole pytanie jak dojechac na miejsce z BYDGOSZCZYhehe
jaco11 - 20 Sie 2009, 20:49

szczur napisał/a:
Gorzów-Szczecin
potem na Świnoujście jakieś 44 km od Świnoujścia miejscowość Parłówko ( po prawej skład drzewny na wprost przejazd kolejowy często stoi policja ) na Kamień Pomorski potem na Dziwnów
za Dziwnowem w lesie Miedzywodzie
Lub też na Wolin i przed mostem w prawo na Dziwnów i już

Pamietajcie Miedzywodzie jest w strefie nadgranicznej żadnych przemytów :joint:

Tommur - 20 Sie 2009, 20:59

szczur napisał/a:
Jaką potem najlepiej obrać drogę, czy na Gorzów-Szczecin czy na Choszczno-Stargard Szczeciński.


Droga Gorzów-Pyrzyce- kołbacz jest niby szybsza. Nie wiem jak w Pyrzycach bo dochodziły mnie słuchy, że tam kosmicznekorki są. ale o to spytaj Trzeciego. On najbardziej obeznany. Droga Gorzów-Pyrzyce-Stargard-Nowaogaed Kamień od Pyrzyc jest bardziej krajoznawcza. Jest trochę wiosek, ale da się jechać.
Chba we wrześniu już nie będzie korków nad morze :yyy:

DziDzia - 20 Sie 2009, 22:41

kuba87, http://maps.google.pl/maps?hl=pl&tab=wl



pozdro :!:

szczur - 21 Sie 2009, 10:25

Trzeci został zapytany i naświetlił sprawę. Dzięki Trzeci. Dzięki Tommur, jaco11.
Miły - 21 Sie 2009, 12:35

dzisiaj będę wiedział mniej więcej co i jak ze zlotem... czy pojadę, czy też nie...
Freeman - 21 Sie 2009, 18:39

Tommur napisał/a:
Chba we wrześniu już nie będzie korków nad morze
jak będzie ciepło to może być różnie
jaco11 - 21 Sie 2009, 19:40

Freeman napisał/a:
jak będzie ciepło to może być różnie


już teraz nie ma korków :)
chyba że na Szczecin

Miły - 22 Sie 2009, 15:10

Jade <tancer> :radocha: :jupi:

niech ktoś weźmie :gitarzysta: to pośpiewamy przepióreczkę na ten przykład :hihihi:

elmek13 - 22 Sie 2009, 15:52

Elemelek w tym roku odpada. Niestety nic nie wskazuje. że pojedziemy z Zasti.

Dobiło nas to, że silnik się popsuł przed wyjazdem do Poznania na tor, i znowu koszta. Wyj...... ( znaczy się zepsuło :( )panewki. Zakupiona została nowa głowica, panewki i heja. Jak dobrze pójdzie jutro auto zostanie odpalone.

Więc proszę o zrozumienie. Swoją drogą, żałuję. Ale nic na to nie poradzę.

charpia - 22 Sie 2009, 18:58

sowa napisał/a:
ok a teraz pytanie do zgloszonych kandydatow.. a kto umie lac piwo (kiedykolwiek, z sukcesem zamiast wiadra piany, obsługiwał nalewak) :-)


no ja przecie, pracowałam pół roku przy tym cholerstwie w Pizzerii :D

trzeci - 22 Sie 2009, 19:16

elmek13 napisał/a:
Elemelek w tym roku odpada. Niestety nic nie wskazuje. że pojedziemy z Zasti.

Zaczynasz gadać jak Twój kolega Mafios gy
Ja tam mam nadzieję, że parę zika wyskrobiesz i się zjawicie :)
Pozdro ...

BLADE - 24 Sie 2009, 15:46

A ja będę świętował na zlocie dwie sprawy:
1 - Pierwszy mój zlot
2 - 19.09.2009 - 3 lata z FKP

dORA11 - 24 Sie 2009, 21:14

BLADEpl napisał/a:
A ja będę świętował na zlocie dwie sprawy:
1 - Pierwszy mój zlot
2 - 19.09.2009 - 3 lata z FKP


i my będziemy świętować <rodzice>
bosshhhheee już 11 lat stukneło :serduszka:
i nadal <slodkicalus>

do zobaczyska :)

Howser - 24 Sie 2009, 23:50

BLADEpl napisał/a:
A ja będę świętował na zlocie dwie sprawy:
1 - Pierwszy mój zlot
2 - 19.09.2009 - 3 lata z FKP

3lata z FKP i dopiero I zlot??!! :krzesłemgo:

charpia - 25 Sie 2009, 23:30

ale podniecenie rośnie :D ja będę świętować potrójnie :D


= tydzień po ślubie (nie wiem czy zdążę wytrzeźwieć :9: )


= 4 lata z FKP :gitarzysta:

= chyba 5 zlot .... jesu nie wiem... :greenpeace:

Freeman - 25 Sie 2009, 23:45

Ja nie będę świętował nic poza pierwszym zlotem.
Michał22 - 26 Sie 2009, 08:16

Kto z Śląska by jechał ?? jest to troche jazdy :) prawie 7,5h ale ja juz wprawiony po urlopie K-ce-Monaciumi spowrotem :) ale w grupie razniej :)
Wiec kto by jechał??

sowa - 1 Wrz 2009, 11:00

wy tu pitu pitu a koszulki zlotowe nie zamowione!!!! Są wliczone w składke wiec podawać szybko rozmiaryyyyyy!!!
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=42114

Freeman - 1 Wrz 2009, 20:12

sowa, największy spamer. Dwa tematy + info w SB.
trzeci - 1 Wrz 2009, 20:24

Freeman napisał/a:
sowa, największy spamer. Dwa tematy + info w SB.

No niestety, skoro nie pomaga wysyłanie maili za pomocą korespondencji masowej to trzeba uskuteczniać mobbing poprzez spam ;-))
Pozdro ...

Freeman - 1 Wrz 2009, 20:30

Ano popieram.

[ Dodano: Wto Wrz 01, 2009 20:31 ]
Składka zlotowa może być po 5 września?

trzeci - 1 Wrz 2009, 20:34

Freeman napisał/a:
Składka zlotowa może być po 5 września?

Skoro musi być, to niech będzie po 5-ym :)

sowa - 1 Wrz 2009, 21:18

13 osob na 29 nie podało koszulek jeszcze .....a ja jestem spamerem ta gy
Miły - 1 Wrz 2009, 21:21

czas do zlotu w Ułężu strasznie mi się wlekł... a teraz mi szybko leci :)
Brook - 1 Wrz 2009, 22:37

ja niestety znów stoję przed wyborem zlot czy rajd :sad:
Piter - 1 Wrz 2009, 22:42

Oczywiście Zlot :)
Już masz sporo tych pucharów :-P po co Ci kolejny :rotfl:

kuba87 - 1 Wrz 2009, 22:51

idz na całosc idz na całosc
zlot oczywiscie

Brook - 1 Wrz 2009, 22:54

Piter, ale z całej rundy TMSW nie mam jeszcze żadnego :-P
sowa - 1 Wrz 2009, 23:06

masz jakąs fote jak one wyglądają???? <8>
Brook - 1 Wrz 2009, 23:07

sowa, hehehe... :rotfl: niestety nie :fox:
sowa - 1 Wrz 2009, 23:09

ok będziem improwizowac :-)
arecki - 1 Wrz 2009, 23:09

to zrób :-)
Brook - 1 Wrz 2009, 23:10

arecki napisał/a:
to zrób :-)


jak mogę zrobić fotkę czegoś czego jeszcze zapewne nie ma <8>

DziDzia - 1 Wrz 2009, 23:17

Brook, ja tam w Ciebie wieżę ;)
Dasz radę :D



pozdro :!:

arecki - 1 Wrz 2009, 23:34

Brook napisał/a:
jak mogę zrobić fotkę czegoś czego jeszcze zapewne nie ma <8>


bo fantazja, fantazja jest od tego ....nie ma ale będzie :ok:

Brook - 2 Wrz 2009, 09:29

arecki, :kiwaczek: :rotfl:
charpia - 3 Wrz 2009, 12:59

Brook, a o jakim rajdzie piszesz? Jesli o Geodety, to ja też w tym roku nie jadę (za drogo) mój facet jedzie sam. A tak na marginesie, to muszę się pochwalić, że obroniłam dyplom geodety i jestem już sobie geodetką :yes:

tak więc proszę o brawa i pochwały, żeby mi miło było :D

DziDzia - 3 Wrz 2009, 13:17

charpia geodetka :) napisał/a:
tak więc proszę o brawa i pochwały, żeby mi miło było :D

Ze mną jak z DziDzią, mówisz i masz.. Brawo i chwalę Cię :)



pozdro :!:

Freeman - 3 Wrz 2009, 13:17

A proszę bardzo: gratuluję itp. itd. brawo wiwat i huuraa :zwyciężca: :brawo:
Brook - 3 Wrz 2009, 19:45

charpia napisał/a:
Brook, a o jakim rajdzie piszesz? Jesli o Geodety,


nie o rajdzie geodety, a o 2 rundzie Turystycznych Mistrzostw Strefy Wschodniej. Mamy już dorobek punktowy dość dobry i chciałam wystartować we wszystkich rundach :-P

:radocha: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: GEODETKO :ok:

charpia - 7 Wrz 2009, 10:45

a dziękuję dziękuję, ależ nie trzeba było... :hihihi: :hihihi: :hihihi: ( uwielbiam pochwały i gratulacje :D )
Howser - 8 Wrz 2009, 14:49

No i mój wyjazd na zlot stanął pod znakiem zapytania. Myślę że max do końca tyg będę wiedział na 100% czy jadę czy jednak zostaję... :|
Freeman - 10 Wrz 2009, 19:04

Za tydzień z kawałkiem już będą balety. <disco>

[ Dodano: Sob Wrz 12, 2009 21:54 ]
Ja się już powoli zaczynam pakować.

Pele - 15 Wrz 2009, 23:57

Żeby nie przeklinać napiszę tylko bezradne Ehhhh :!: :!:

Walnęli mi delegację do świdnicy ;/ ;/ W Piątek prawdopodobnie późnym wieczorem wrócę, także jeśli będę w stanie to dojadę dość późno w Piątek, albo w najgorszym wypadku zamelduję sie w Sobotę popołudniu ...

Tommur - 16 Wrz 2009, 08:17

Pele. Ja też chyba jadę w sobotę, więc nie narzekaj :-P . Zdrowia więcej Ci zostanie na później
Freeman - 16 Wrz 2009, 13:34

Dzisiaj trzeba się już spakować dokładnie.
Kondziu - 16 Wrz 2009, 17:03

jedni sie pakują a ja ćwiczę od poniedziałku z siwym :D
pub2 ostroo gruboo i mam nadzieje MIŁY mnie nie zawiedzie i przytacha mi zgrzeweczkę piwka na wieczór :) PRZEPYSZNY ZIMNY LESZEK "PILS" mniam mniam

Miły - 16 Wrz 2009, 18:18

przygotowania idą pełną parą...







Dzisiaj środek... jutro z zewnątrz... :)


Kondziu, dam radę :D

sowa - 16 Wrz 2009, 18:28

A ja robie dyplomy... ktos sobie zyczy za cos??? :-) Najciekawsze propozycje... kto wie :rotfl:

///jedyne 5zł na dzieciaki///

WooYownik - 16 Wrz 2009, 18:34

sowa napisał/a:
A ja robie dyplomy... ktos sobie zyczy za cos??? :-) Najciekawsze propozycje... kto wie :rotfl:

///jedyne 5zł na dzieciaki///



Ta ... dyplom za bycie seksownym :P :hahaha:

sowa - 16 Wrz 2009, 18:39

hehe przechodzi ;)

szykuj piątke <8>

ktos za cos jeszcze ??

Miły - 16 Wrz 2009, 18:45

skoro będzie zapewne na miss zlotu (najładniejszą fiestę) to może na najbardziej pogiętą fiestę? :P
sowa - 16 Wrz 2009, 19:07

miss zlotu wybieramy na wiosennych... <8> dla Milego na najbardziej pogiętą mowisz... a jak ktos cię przebije???
jaco11 - 16 Wrz 2009, 19:54

ja na ZLot nie jade mam juz kega w domu :)

miłej zabawy FKP życze :hahaha:

Freeman - 16 Wrz 2009, 19:56

Czyli zlot przenosimy z Międzywodzia do Ciebie?
jaco11 - 16 Wrz 2009, 19:58

ja już tam nie mieszkam :-)

a prosiaka wam wyśle pocztą :twisted:

DziDzia - 16 Wrz 2009, 20:25

jaco11 napisał/a:
a prosiaka wam wyśle pocztą :twisted:

Całego, czy jakieś kawałki :?: hehe
Ja poproszę o dyplom za najfajniejszą mordę nie będącą na zlocie :rotfl:



pozdro :!:

Miły - 16 Wrz 2009, 20:34

i kolejna osoba niestety rezygnująca ze zlotu... no szkoda...
Piter - 16 Wrz 2009, 20:42

Miły napisał/a:
i kolejna osoba niestety rezygnująca ze zlotu... no szkoda...


że niby kto ?
Jacuś ?

:rotfl: :hahaha:

Miły - 16 Wrz 2009, 20:48

nie znam więc odebrałem to poważnie...
PUCIO - 16 Wrz 2009, 21:06

... Ja prosze o dyplom dla PUCIA
za całokształt, i za wdzięk i za urok i za boskie ciało :V:

sowa - 16 Wrz 2009, 21:39

ok szykuj 5 zyla... bedzie dyplom <8>
DziDzia - 16 Wrz 2009, 22:09

A ja nie dostanę :?: :(



pozdro :!:

kuba87 - 16 Wrz 2009, 22:16

ja tez chce dyplom :yes:
Miły - 16 Wrz 2009, 22:23

i ja i ja...
arecki - 16 Wrz 2009, 22:24

i ja :D za to że jestem :hahaha:
kuba87 - 16 Wrz 2009, 22:29

a ja za tfórszoźć :hahaha:
Pele - 16 Wrz 2009, 22:39

Ja kce Dyplom Za Chęć do Życia i Miłość do Ojczyzny :rotfl:
sowa - 16 Wrz 2009, 22:39

Dzidzia oczywiscie ze dostaniesz ...ale odbiór tylko osobisty na zlocie ;)

Piszta za co dokladnie mają byc te dyplomy <8>

kuba87 - 16 Wrz 2009, 22:41

ja jak pisałem za twórszoźć
Pele - 16 Wrz 2009, 22:41

I drugi Dyplom Za Przyjazd na Zlot :D

No co, dyplomów nigdy za wiele :cojest:

sowa - 16 Wrz 2009, 22:43

o piątalu na dzieciaki pamietajcie.... bo bede scigac nico


A chce ktos jakies specjalne dyplomy z serii poznań/ ułęż/ sulistrowiczki???

Te za wartość historyczna po dychaczu :rotfl: :-)

DziDzia - 16 Wrz 2009, 23:21

Płatność też osobiście na zlocie :?:
Jakbym był na zlocie, to bym już nie mógł dostać dyplomu :D "za najfajniejszą mordę nie będącą na zlocie"



pozdro :!:

sowa - 17 Wrz 2009, 02:05

DziDzia, mógłbyś no baaa <8>

Ale skoro nie chcesz... to przelej dychacza na konto z tematu o dzieciakach i swoj adres na moje PW cos sie wymysli :-)

DziDzia - 17 Wrz 2009, 09:44

Już dychacza :?: Stawka rośnie :fox: hihi
Ale spoko, coś wymyślimy :) (napisałem MY, a i tak wiadomo, że ja :rotfl: )



pozdro :!:

sowa - 17 Wrz 2009, 09:51

no z haraczem dla listonosza <8> ....sie targowac jeszcze bedzie :ołnoł:
misio161 - 17 Wrz 2009, 12:01

Witam was zastanawiam sie na przybycie z zonka na zlot.I niewiem czy jechac czy nie
macie moze cos co by mnie przekonalo?Pozdrawiam no i moze do zobaczenia.aaa Pytanko czy jak bede na zlocie to oplaty mozna wniesc na miejscu? :)

molu - 17 Wrz 2009, 12:29

misio161 napisał/a:
I niewiem czy jechac czy nie macie moze cos co by mnie przekonalo?

Nie warto - sami degeneraci devil - a tak na serio looknij w galerie poprzednich zlotow i ocen sam <8> : http://www.fiestaklubpols...ewforum.php?f=5

cu

Kondziu - 17 Wrz 2009, 12:31

kolego nie co sie patyczkować. wsadzaj tyłek w auto i przybywajcie :) Jednym argumentem jest to że są na takim zlocie przezajebisci ludzie a asem w rękawie jest pyszny złoty LECH PILS:)
O opłaty pisz na PW do zarządu :)

Tommur - 17 Wrz 2009, 12:33

I są inne żony z mężami. I dzieci będą. I psy. Więc wsadzaj :tyłek: z całą rodziną do auta i na zlot, a nie mi tu marudzić.
Miły - 17 Wrz 2009, 15:00

Kondziu napisał/a:
jest pyszny złoty LECH PILS:)


który wiadomo kto załatwia :P

trzeci - 17 Wrz 2009, 15:01

misio161 napisał/a:
Witam was zastanawiam sie na przybycie z zonka na zlot.I niewiem czy jechac czy nie
macie moze cos co by mnie przekonalo?Pozdrawiam no i moze do zobaczenia.aaa Pytanko czy jak bede na zlocie to oplaty mozna wniesc na miejscu? :)


Jeśli jesteście chętni przyjechać to serdecznie Was zapraszamy :)
Opłaty możecie wnieść na miejscu.
Morze szczególną zachętą dla Was nie jest, skoro jesteście z Trójmiasta ale możemy zagwarantować sporo fajnej zabawy, śmiechu i miłej atmosfery.
Ja każdy zlot FKP wspominam z uśmiechem i jeszcze ani razu nie żałowałem pobytu na nim.
CU.
Pozdro ...

Miły - 17 Wrz 2009, 15:17

Miły spakowany i gotowy do drogi...
Gosia - no tu nie będę komentował :-P

WooYownik - 17 Wrz 2009, 18:50

Ja jutro jadę na dwa etapy ... bo pierw muszę coś załatwić po drodze a później w trasę .. myślę że w najgorszym razie kolo 18-19 zajadę .... a wyjeżdżam o 9 ...
Miły - 17 Wrz 2009, 18:57

ja wyjeżdżam o 8 więc koło 14-15 powinienem być (jeszcze przystanek w realu w poznaniu)
Freeman - 17 Wrz 2009, 20:05

Ja też poproszę jakiś dyplom skoro tak rozdajecie. Tylko nie wiem za co? Sowa może coś wymyślisz.
Piter - 17 Wrz 2009, 20:08

O 9tej to ja będę w Szczecinie :)
Howser - 17 Wrz 2009, 20:16

Mówisz że tak szybko :fox: ponoć jakies roboty drogowe sa i objazdy gy
molu - 17 Wrz 2009, 20:18

Pamietajcie ze jutro stoczniowcy robią rozpieruche w stolicy paprykarzu <8> wiec bedzie kocioł kolo poludnia ale pewnie centrum bardziej :-)

pozdro

sowa - 17 Wrz 2009, 20:25

Freeman napisał/a:
Ja też poproszę jakiś dyplom skoro tak rozdajecie. Tylko nie wiem za co? Sowa może coś wymyślisz.


jak ja ci wymysle ........ :zalamka:

WooYownik - 17 Wrz 2009, 20:31

Ja jadę przez Kamień Pomorski ...
Piter - 17 Wrz 2009, 20:34

WooYownik napisał/a:
Ja jadę przez Kamień Pomorski ...

Przez centrum :-P

Każdy jedzie pewnie przez Kamień :)

Freeman - 17 Wrz 2009, 20:35

Ja nie.
trzeci - 17 Wrz 2009, 20:41

Freeman napisał/a:
Ja nie.

Czyli mam Cię przewieżć przez Miedzyzdroje ?
No oki, ale może w drodze powrotnej , co ? :-)
Pozdro ...

Freeman - 17 Wrz 2009, 20:45

No wiesz Prezes może tak przy okazji odcisnę swoją dłoń na tamtejszej aleji gwiazd.
kuba87 - 17 Wrz 2009, 21:04

ja jade jednak przez koszalin i kołobrzeg bede na miejscu tak jak przewiduje ok 21
elmek13 - 17 Wrz 2009, 23:45

Bawcie się dobrze. Ale pamiętajcie o Elemelku. Niestety w tym roku mnie nie będzie. Więc tak jak mówię : Bawcie się dobrze, czego Wam wszystkim życzą..Elmek&Zasti :V: :V: :V:
charpia - 18 Wrz 2009, 00:02

No to Kochani, niebawem sie zobaczycie. Sciskam Was wszystkich i pozdrawiam. Nie będę Wam życzyć dobbrej zabawy, bo wiem, że będzie SUPER :yes: Proszę wypić zdrowie noweżeńców pub2
Szerokiej drogi i szczęśliwych powrotów old

Piter - 18 Wrz 2009, 03:33

Ano wypijemy :)
wódeczka weselna już schłodzona i spakowana.
Startujemy za pół godziny.
:V: :V: :V:

Miły - 18 Wrz 2009, 07:27

no.... wszystko prawie gotowe... za 30 min wyjazd z przystankiem w poznaniu w realu :)
Bongo - 18 Wrz 2009, 07:59

a ja wyruszam o 15 a tak na marginesie po ile paliwo nad morzem ??
BLADE - 18 Wrz 2009, 08:14

Bongo napisał/a:
a tak na marginesie po ile paliwo nad morzem ??


Drogie.

molu - 18 Wrz 2009, 10:28

charpia napisał/a:
No to Kochani, niebawem sie zobaczycie

Zaraz zaraz a Ty gdzie ? Przeciez wygrałas casting na złotową barmanke :foch:
pzdr

Bongo - 18 Wrz 2009, 12:22

Blade a mzesz oreslic po ile 95 w waszych oklizcach ?? WOGOLE moze ktos okreslic po ile zupa nad morzem ?? bo newem czy zapasy brac :D
BLADE - 18 Wrz 2009, 13:39

Ostatnio paliwo zaczęło tanieć, ale i tak w porównaniu z innymi miejscami w kraju jest najdroższe. Ceny paliw w zachodniopomorskiem
Skfarek - 19 Wrz 2009, 19:36

Bongo profilaktyczny kanister 20ka w bagażniku się przyda, nigdy nic nie wiadomo :rotfl:
WooYownik - 20 Wrz 2009, 16:15

eee tam po drodze paliwo tańsze było niż w Bydzi :)
Była świetna zabawa czego ślady na forum też są gdzieś :D

Bongo - 20 Wrz 2009, 19:20

złodziejstwo nad tym morzem...na bliskiej po 4.5 zupa...tragedia :) a tak na marginesie to fiesta na 850 km spalila 59 litrow co daje 7 na 100 :D
molu - 20 Wrz 2009, 19:45

Bongo napisał/a:
spalila 59 litrow co daje 7 na 100

E tam pitera diesel spalil ponoc 1000 litrow :rotfl:
pzdr

Howser - 20 Wrz 2009, 19:51

molu napisał/a:
E tam pitera diesel spalil ponoc 1000 litrow :rotfl:
pzdr

dokładnie to 1050 z wyliczeń :cojest:

DziDzia - 20 Wrz 2009, 22:09

Na 100km ma się rozumieć :?: A niby dizle mało palą :rotfl:



pozdro :!:

Pele - 20 Wrz 2009, 22:20

DziDzia napisał/a:
A niby dizle mało palą


Też się zdziwili :9:

elmek13 - 20 Wrz 2009, 22:42

Kto rozdawał czerwone paseczki i za co :fox: ??? Piter pochlałeś znowu? :V:
Miły - 21 Wrz 2009, 00:03

najlepsza fiesta piaskowa :D
Piter - 21 Wrz 2009, 08:30

Miły napisał/a:
najlepsza fiesta piaskowa :D

No i zeswapowana :)
Od dziury na plaży - czyli MK1 - do kompletnej Mk3 RST :rotfl: :yes:

PS muszę jeszcze dodać że w życiu nie wyprzedziłem w sumie tyle aut, co tylko w drodze powrotnej z Sową na prawym :ok:

WooYownik - 21 Wrz 2009, 09:21

Podsumowanie :
Zrobiłem łącznie 645.5 km, czyli spalanie wyszło 5.74/100km, a obecna średnia spalania od początku roku jest iście diabelska 6.66 / 100 km :)

No i zaliczyłem swój pierwszy BIZNES TANK :) Pan jak zobaczył kartę był w szoku, ale dał radę :D

Miły - 21 Wrz 2009, 09:47

ja zrobiłem około 1000 km i spalanie mi wyszło 5,5 litra z ~ 0,2l / 100km
Pele - 21 Wrz 2009, 09:48

A ja ledwo do roboty wstałem :2xf:
sowa - 21 Wrz 2009, 12:07

Ja sie czuje jakbym przebiegla maraton tyłem.... ale nie załuje!!! :-)

Piter pamiętaj że na 145ym stoją <mp>

Tommur - 21 Wrz 2009, 12:14

a ja wczoraj tak sie czułem, że nawet gadać mi się nie chciało :cojest:
Piter - 21 Wrz 2009, 12:57

Hehehe Sowie spodobała się jazda na radyjku ... ... mobilki mobilki :załoga:
sowa - 21 Wrz 2009, 13:07

Nie spodobała..... bo tamten pan nie potrafił mi wytlumaczyc co znaczy j..... <8>
Piter - 21 Wrz 2009, 13:09

Bo on znał tylko 4 słowa i Eeeee Yyyyy Uuuuu
:9: :hahaha:

Howser - 21 Wrz 2009, 13:17

sowa napisał/a:
Nie spodobała..... bo tamten pan nie potrafił mi wytłumaczyć co znaczy j..... <8>

I poza tym nie Tobie ten pan nie potrafił wytłumaczyć tylko Twoim dzieciom :yyy:

kuba87 - 21 Wrz 2009, 17:16

mi yez sie nie chciało rano wstac do pracy ehhhh
zrobiłem 700 km spalanie wyszło ok 5l/100 km fiesta pozarła 30l benzyny tylko

sowa - 21 Wrz 2009, 21:16

pstryk lechem z mety lotnej ;)
Howser - 21 Wrz 2009, 22:21

tym przetrąconym co miał wyciek po spotkaniu z Peżotem* :yyy: :hahaha:
kuba87 - 21 Wrz 2009, 23:53

napewno LECH jakos z tego wyszedł czego o PEZOCIE powiedziec nie mozna
ciekawe z kad SOWA wzieła taka wielka lawete????

Howser - 21 Wrz 2009, 23:58

Cytat:
ciekawe z kad SOWA wzięła taka wielka lawete????

Poszło info na forum peugeota i w niedziele zabrali go na żyletki :hahaha:

sowa - 22 Wrz 2009, 10:12

tak zabrali podjarani..... tam podłoga byla calkiem calkiem jeszcze :rotfl:
Freeman - 29 Wrz 2009, 20:02

Gdy emocję już opadną....

Żabcia, Pani reżyserko, będą jakieś filmy na YouTube?

Żabcia - 30 Wrz 2009, 11:23

Freeman napisał/a:
będą jakieś filmy na YouTube?


a chcecie?

Żółwik Tuptuś - 30 Wrz 2009, 17:50

Taaaaaak :)
PUCIO - 1 Paź 2009, 18:30

pewnie że chcemy !!! :jupi:
trzeci - 1 Paź 2009, 19:08

Nie pytaj się Ania tylko rób jakiś filmik ;-))
DziDzia - 13 Paź 2009, 13:01

Sowcia, jak tam dyplomik dla mnie ;) :?: hehe



pozdro :!:

Żabcia - 13 Paź 2009, 22:29

trzeci napisał/a:
Nie pytaj się Ania tylko rób jakiś filmik ;-))



Właściwie - to kończę :yes:
jak się nic nie popsuje na weekend Freeman powinien wrzucić :)

ps. małe pytanie konkursowe: kto powiedział "chłodzę sobie mózg" stojąc po kolana w wodzie? :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group