Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK3] skrzynka przekaźników - numeracja pinów

sergiozzor - 7 Cze 2009, 20:11
Temat postu: [MK3] skrzynka przekaźników - numeracja pinów
Witam.
Od jakiegoś czasu męczę się z elektryką w mojej fieście - a dokładniej z niedziałaniem wtrysku. Potrzebuję numerację złączy w skrzynce - a szczególnie numerację poszczególnych złączy przekaźników. Ostatecznie wystarczy też informacja jak mają być włożone poszczególne przekaźniki - bo jak się okazało można je zamontować w różny sposób.
Dzięki za wszelką pomoc!

MARIUSZ.B - 8 Cze 2009, 10:24

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=11667
sergiozzor - 8 Cze 2009, 19:17

Dzięki, ale oczywiście to widziałem - i nie o to mi chodzi - potrzebuję numerację poszczególnych złączy każdego przekaźnika (takie numery są na dolnej stronie przekaźnika), niestety mam wyciągnięte przekaźniki i nie bardzo wiem jak je teraz włożyć.
Sprawę może rozwiązać właśnie rozpiska z tymi numerami.
Dla dokładnego wyjaśnienia chodzi o numery jak na poniższej fotografii (ja się nie mylę przekaźnik wtrysku).
Czyli podsumowując, pytanie brzmi - w jakie miejsce w skrzynce przekaźnikowej ma trafić konkretny numer z przekaźnika?
Z góry wielkie dzięki za pomoc!

sergiozzor - 9 Cze 2009, 19:42

Sprawę przekaźników już rozwiązałem - sprawdziłem gdzie konkretny przekaźnik ma masę, oraz gdzie jest masa w jego gnieździe - jest wtedy tylko jedno możliwe ustawienie w jakim można go włożyć...
Zerknąłem także na schematy elektryczne - i stamtąd mam kolory poszczególnych przewodów dochodzących do każdego z przekaźników.

JoeMix - 10 Cze 2009, 20:57

Generalnie konstrukcja przekaźnika jest taka że tylko w jednej pozycji pasuje do gniazda,,,, jeśli tak nie jest to znaczy że można włożyć go dowolnie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group