Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja świętokrzyska - Wypad na zlot

Faza - 25 Kwi 2009, 11:07
Temat postu: Wypad na zlot
kto ze swietokrzyskiego?? i kiedy....


napewno:
-Puma
-Artii
-Faza - Piatek po 18 wyjazd z Kielc

kamil8787 - 8 Lut 2010, 20:17

czy organizujesz jakieś spotkanie w tym roku.
Faza - 12 Lut 2010, 11:44

nigdy nieorganizowalem i napewno tego niezrobie bo i tak nikt nieprzyjedzie... tak juz jest u nas w Łysogorach ;)
Blackknight88 - 12 Lut 2010, 21:49

Nawet jakby doszło do spotkania to ile by było osób ?

Także licząc mnie, bo w sumie mógłbym się wybrać.

Z 4 ? 5 ?

W sumie Kamil jak i ja do Kielc mamy po 50km, ale to nie stanowi dla mnie problemu.

Mimo wszystko jestem chętny. Dlaczego nie pojechałem na spotkanie 25 kwietnia zeszłego roku ? Samochód miałem od 2 tyg i nie zadomowiłem się jeszcze z forum, bo to były moje początki, a co za tym idzie nie wiedziałem co jak i kto.

kamil8787 - 25 Lut 2010, 21:24

Myślę że od mnie były by ja moja przyrodnia siostra essem i kolega scorpiem (ja tranzit i fiesta:) ) :-P :-P I nie problem dla mnie dojechać do kielc. Ale ja bardziej proponowałbym aby ściągnąć inne frakcje na np jakieś zwiedzanie naszego rejonu. Proponuje np zacząć w ck(rezerwaty wietrzne) i np nowa słupia(Klasztor i św. krzyż) a skończyć np w bałtowie. Jak byśmy zainteresowali ludzi można by coś takiego robić. Była y to frajda dla dzieciaków. Mogę załatwić hotel w rudkach gdzie jest grill,basen. Ja jestem nowy ale myślę że to nie jest zły pomysł u nas tak można zainteresować ludzi z naszego rejonu. Karol ty masz na gaz ja mam tylko benzynę (ewentualnie ropniak niedźwiadek :devil: :devil: )

Co wy na to. W krakowie są takie zloty czemu u nas by nie zaproponować mamy piękne rejony do zwiedzania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group