Forum FiestaKlubPolska -

V Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska - Ułęż 2009 / 29-31.05.09 - KONKURSIK NA LOGO ZLOTU

sowa - 17 Mar 2009, 13:47
Temat postu: KONKURSIK NA LOGO ZLOTU
Widzę, że się nuuuudzicie, więc wzorem poprzedniego zlotu przedstawiamy co następuje:

Ogłaszamy konkurs na logo
V Wiosennego Zlotu FiestaKlubPolska - Ułęż 2009 / 29-31.05.09


Będzie to motyw przewodni, który znajdzie się na koszulkach, identyfikatorach, dyplomach i wszystkich innych fatałaszkach związanych ze zlotem!!!
W Boszkowie był kufelek, w Poznaniu schemat toru, w Sulistrowiczkach jesienny listek to i teraz coś musi być!!!




Wymagania:
-merytoryczne
- tytuł zlotu (V Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska)
- miejsce i data zlotu (Ułęż 2009 / 29-31.05.09)
- mile widziane podkreślenie, że jest to 5 wiosenny zlot (obowiązuje podział na wiosenne- sportowe i jesienne- integracyjne)
- grafika tematyczna
- prosta, czytelna i estetyczna forma.
-techniczne
- wykonanie w grafice wektorowej (najlepiej Corel, ewentualnie inne, które da się bez strat eksportować do *.cdr)
- jednokolorowe i monochromatyczne (w skrócie bez cieniowania, kolorowania itp-nadruki wykonywane będą z folii jak to było do tej pory)


Projekty w formacie JPG- miniatura zamieszczajcie w tym temacie do 26 kwietnia 2009.
Po tej dacie zrobimy kilkudniową ankietę i rusza produkcja koszulek i całej reszty.

Jak w każdym przyzwoitym konkursie będzie i nagroda, czyli specjalny, niepowtarzalny zlotowy gadżet właśnie z tym motywem i Nickiem autora!!!!!!


:ok: ZAPRASZAMY!!!!!! :ok:


ZGŁOSZONE PRACE

1. bidżej


2. hubi_2006


3. hubi_2006


4. dark86ford


5. dark86ford


6. Piter


7. Piter


8. dark86ford


9. dark86ford

PumaRST - 18 Mar 2009, 06:15

wiem ze to nie zbyt polityczne ale, może by przerobił podpis w czymś takim skoro motywem przewodnim jest DragRacing:


Daras84 - 18 Mar 2009, 09:20

no i mamy po konkurscie :D :D dla mnie wypas :D i przyda sie na wieczorne wyskoki hehe ;) na miescie ;)
elmek13 - 18 Mar 2009, 09:30

Popieram Darasa. Pomysł świetny gratuluję szybkości Marcinie :yes:

Może podpisy zmienić np:

Fiesta Klub Polska Drag Racing In Progress.

Fiesta Klub Polska Drag Racing.

Do wyboru do koloru. To tylko takie moje typy.

Piter - 18 Mar 2009, 11:42

Ma ktoś zdjęcie prostej startowej tego lotniska z perspektywy auta ?
piter@fiestaklubpolska.pl

sowa - 18 Mar 2009, 12:33

eeeeej chłopaki ale przygotujcie projekt wg założeń i będzie głosowany jak inne... w końcu zlotowiczów jest za. 80szt wiec równie dobrze może wygrać kwiatek na łące, fajna felga czy cokolwiek innego zaproponowanego do 26.04.
Nawet wskazane, żeby to nie był dosłowny plagiat czegoś rozpoznawalnego w danym światku. :ok: do roboty bo konkurs trwa gy

PumaRST - 18 Mar 2009, 12:53

Jak sie podoba mój pomysł to nich ktoś z komputerowców zmieni podpis na tym obrazku bo ja tego zrobić nie umiem.

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 12:55 ]
elmek13 napisał/a:
Fiesta Klub Polska Drag Racing..


jak juz cos to "FKP Drag Event 2009"

[ Dodano: Sro Mar 18, 2009 12:56 ]
sowa napisał/a:
Nawet wskazane, żeby to nie był dosłowny plagiat czegoś rozpoznawalnego w danym światku. :ok: do roboty bo konkurs trwa gy


sorry ale nie spotkałem sie z lepszym znaczkiem dotyczącym 1/4 mili wiec go proponuje jak sie nie obroni to juz inna sprawa

sowa - 18 Mar 2009, 13:21

spoko można zrobić coś na wzór, ale w tym przypadku podmianka napisu nie wystarczy bo całość musi być j.w. w formacie wektorowym, co znaczy tylko tyle, że ktoś musi to przerysować w Corelu. <8> ...mimo wszytko jakieś choćby drobne modyfikacje mile widziane, żeby uniknąć kontaktu z autorem tego loga.

Co do nazwy - nasza impreza nazywa się V Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska

DziDzia - 18 Mar 2009, 14:46

Piter, poszukaj TUTAJ ... Powinno się coś znaleźć :)



pozdro :!:

Daras84 - 18 Mar 2009, 17:47

albo napisa Street racing is not a crime ;) czy cos takeigo widizalem kiedys :P
bidżej - 23 Mar 2009, 17:13

ale gadacie - odpalać corela i modzić a nie... gy

[ Dodano: Wto Mar 24, 2009 13:30 ]
moja wstępna propozycja:



napiszcie co sądzicie bo nie wiem czy jest sens męczyć się dalej z dokładaniem drugiego STka kawałek z tyłu, czarowaniem detali i dorabianiem ogonków do literek...

Freeman - 24 Mar 2009, 13:44

Wg. mnie bardzo ok projekt.
trzeci - 24 Mar 2009, 13:46

Spróbuj tylko "Ułęż" polską czcionką napisać :)
arecki - 24 Mar 2009, 14:08

no no bidżejku :ok:
Daras84 - 24 Mar 2009, 17:37

ale nie taka paskudna fieste :P XR2i tak wciepnij :P
bidżej - 24 Mar 2009, 17:49

mk3 była ostatnio, będą wrzeszczeć że dyskryminacja :-P

skoro jest ok, to na dniach dokończę :yes:


trzeci napisał/a:
Spróbuj tylko "Ułęż" polską czcionką napisać
to właśnie obejmuje modyfikacja pt. "dorabianie ogonków do literek" o której tam wyżej napisałem :)
sowa - 24 Mar 2009, 17:59

bidzej jeszcze trochę i będziesz głównym logotypem fkp gy skoro chciałeś wrzucić drugą goniącą ST ro może daj na tyle xrke właśnie dla równowagi (taka co dała St'kowi fory na starcie ale i tak ją zaraz objedzie) :-)
bidżej - 24 Mar 2009, 18:02

:ok:
Laskosz - 24 Mar 2009, 22:44

niepotrzebnie powtarzasz drugi raz nazwę klubu :) przecież logo dałeś :)
WooYownik - 24 Mar 2009, 23:15

Ja niestety nie mam talentu w grafice komputerowej ... ale może ktoś by spróbował zrobić logo np. poprzez ułożenie napisów i loga klubu w kształt samolotu ... nawiązanie do lotniska by było .... taka sama zabawa nazwą zlotu i logiem klubu bez wklejania na siłe modelu jakiejś fiesty ...
sowa - 30 Mar 2009, 16:22

haaalo co tu taka cisza???? :hammer: znowu bidżej ma wygrać???? nuuuuudaaaa gy
pP - 30 Mar 2009, 22:12

sowa napisał/a:
taka co dała St'kowi fory na starcie ale i tak ją zaraz objedzie

:hahaha:
fajny projekt..

trzeci - 30 Mar 2009, 22:18

pP napisał/a:
fajny projekt..

Szkoda tylko, że jedyny na razie.
Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się skusi i coś przedstawi.
Na zachęte powiem, że tym razem, oprócz nagrody głównej, też przewidzimy nagrody pocieszenia ;-))
Więc do dzieła graficy !
Pozdro ...

hubi_2006 - 31 Mar 2009, 23:56

Żeby nie było że BJ nie ma konkurencji :-P
[img][/img]
Cienkie bo nie mam talentu do grafy... ale spróbowałem chociaż :ok:

Laskosz - 1 Kwi 2009, 09:38

hubi a może usuniesz ten rąb?
twoja propozycja mi się bardzo podoba :)

Miły - 1 Kwi 2009, 09:41

i zamiast tego napisu fiestaklubpolska.pl dać logo FKP
Piter - 1 Kwi 2009, 10:50

I posadzić to w perspektywie na drodze :yes:
hubi_2006 - 1 Kwi 2009, 20:09

Że tak niby:[img][/img]

<???>

[ Dodano: Sro Kwi 01, 2009 20:14 ]
cholerka auta za małe zrobiłem ;-(

bidżej - 1 Kwi 2009, 20:14

dobrze dobrze, kombinuj :D

ja dziś wreszcie odebrałem swojego komputra więc wkrótce praca nad logiem ruszy pełną parą ;-))

Piter - 1 Kwi 2009, 20:30

hubi_2006, Napisy połóż na drodze żeby były w tym samym czasie co droga. Wiesz ocb?
Ja tak myślałem o logo, ale bez aut.
Kudre, może dziś coś sklecę.

hubi_2006 - 1 Kwi 2009, 20:38

Piter sorry ale nie czaje :fox:
bidżej - 1 Kwi 2009, 20:43

Piter ma na myśli położenie napisów na drodze tak jak w moim projekcie - trzebaby je dać w perspektywie :yes:
hubi_2006 - 1 Kwi 2009, 21:50

:-) nawet mnie się podoba... Uznać można to za moją 2 propozycję :hihihi:
[img][/img]

Piter - 1 Kwi 2009, 21:55

Jeszcze Ułęż 2009 przenieś do ostatniej linijki :)
hubi_2006 - 1 Kwi 2009, 22:05

ja osobiście wolałbym już zrezygnować z ostatniej linijki :-P
dark86ford - 2 Kwi 2009, 12:20



to może mała propozycja z mojej strony
jesli proponujecie jakies zmiany to piszcie :hihihi: wszystko da sie zrobic hehe

Fordon - 2 Kwi 2009, 14:38

dark86ford napisał/a:
[url=http://img22.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]

to może mała propozycja z mojej strony
jesli proponujecie jakies zmiany to piszcie :hihihi: wszystko da sie zrobic hehe

Zajebiste :) z za tej MK6 proponowal bym wyjezdzajaca XR-ke albo MK1 albo MK3, dla czego??
Dobre nawiazanie do historii fiestek a za razem odpowiednie towarzystwo dwoch najmocniejszych fiest w swoich latach (XR lata 70' i ST 00' ) :)

dark86ford - 2 Kwi 2009, 14:45

zobaczymy co da sie zrobic, jak juz to wrzuce jutro rano najpozniej
trzeci - 2 Kwi 2009, 16:24

No to coś zaczyna się dziać, 4 propozycje już są :-)
Czekamy na kolejne :)
Pozdro ...

J@rek - 2 Kwi 2009, 21:53

dark86ford napisał/a:
[url=http://img22.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]

to może mała propozycja z mojej strony
jesli proponujecie jakies zmiany to piszcie :hihihi: wszystko da sie zrobic hehe

Bardzo fajnie to wygląda :hihihi:

dark86ford - 3 Kwi 2009, 09:10

Fordon napisał/a:


Zajebiste :) z za tej MK6 proponowal bym wyjezdzajaca XR-ke albo MK1 albo MK3, dla czego??
Dobre nawiazanie do historii fiestek a za razem odpowiednie towarzystwo dwoch najmocniejszych fiest w swoich latach (XR lata 70' i ST 00' ) :)


tak wiec mowisz i masz :hihihi:

elmek13 - 3 Kwi 2009, 09:14

Mnie tam pasuje. Ale czemu ta XR taka brudna. Zakurzyła się czy jak.? :hihihi:
dark86ford - 3 Kwi 2009, 09:15

hehe ruda ją pożera :hahaha:
pP - 3 Kwi 2009, 09:26

z całym szacunkiem do pracy, ale nie warto byłyoby zamienić coś co nigdy nie powstało (FIESTA RS) na coś co jest produkowane i będzie na spocie czyli wersję ST?
dark86ford - 3 Kwi 2009, 09:38

pP napisał/a:
z całym szacunkiem do pracy, ale nie warto byłyoby zamienić coś co nigdy nie powstało (FIESTA RS) na coś co jest produkowane i będzie na spocie czyli wersję ST?


jak juz zauwazyl FORDON to jest wlasnie fiesta ST a nie RS (obecnie jest to tylko concept forda, ktory jest wstrzymany w realizacji ze wzgledow finansowych)
tak wiec mozna to traktowac jako moja 2 propozycje
jednak nieukrywam ze mozna do logo wrzucic wersje RS bo ciekawie by sie mogla prezentowac, ale po co kombinowac za duzo hehe


tak poza tym czemu mam wrazenie jakbys chcial zasugerowac swoja fieste ST? :devil:

Parzych - 3 Kwi 2009, 12:49

dark86ford, kolega pP ma rację... Na proponowanym przez Ciebie logo jest Fiesta MK6 RS a nie ST, RS ma poszerzoną karoserię (błotniki, progi, zderzaki), a ST tylko ma dołożone progi i inne od serii zderzaki... :yes:
dark86ford - 3 Kwi 2009, 13:08

Parzych napisał/a:
dark86ford, kolega pP ma rację... Na proponowanym przez Ciebie logo jest Fiesta MK6 RS a nie ST, RS ma poszerzoną karoserię (błotniki, progi, zderzaki), a ST tylko ma dołożone progi i inne od serii zderzaki... :yes:


nie ukrywam ze moglem sie pomylic, poprostu plik zrodlowy mam z nazwa ST, wiec tym sie sugerowalem,
osobiscie uwazam ze zbyt duzego znaczenia nie ma czy jest to RS czy ST, bo chodzi tu o
sowa napisał/a:


Wymagania:
-merytoryczne
- tytuł zlotu (V Wiosenny Zlot FiestaKlubPolska)
- miejsce i data zlotu (Ułęż 2009 / 29-31.05.09)
- mile widziane podkreślenie, że jest to 5 wiosenny zlot (obowiązuje podział na wiosenne- sportowe i jesienne- integracyjne)
- grafika tematyczna
- prosta, czytelna i estetyczna forma.


i o samo przeslanie zlotu

pP - 3 Kwi 2009, 15:19

dark86ford napisał/a:
tak poza tym czemu mam wrazenie jakbys chcial zasugerowac swoja fieste ST?

a co to tylko ja mam stka? nie rozumiem.. ;-|
poza tym don't care
dark86ford napisał/a:
osobiscie uwazam ze zbyt duzego znaczenia nie ma czy jest to RS czy ST

to rok temu zamiast toru poznań na logo można było wrzucić monze lub njurburgring..
chodzi o to, że lepiej zamieszczać to co będzie..po prosto :]

może pojawi się moja propozycja :]

st

rs

sowa - 3 Kwi 2009, 19:37

nie zboczyliście trochę z tematu??? ma być tez efektownie.. wiec jeśli potworek pod nazwą RS ma napis Fiesta to dlaczego nie??? to nie fotka ze zlotu tylko logo!!!!

Pamiętające o samym formacie waszych prac, bo jeśli logo dostaniemy w bmp albo jpg to i tak niż z tego nie wyjdzie.
Pliki, a przynajmniej ich większość musi być wektorowa!!!!! Jeśli używacie w nim zmodyfikowanego zdjęcia to musi być w dużej rozdzielczości tak by plotery nie miały z nim problemu.

Oczywiście tutaj wklejacie miniatury z jpga, ale w razie wygranej musicie dysponować wersja roboczą.

bidżej - 3 Kwi 2009, 19:58

do realizacji drugiego pomysłu potrzebowałbym fotkę CZYSTEJ XRki idealnie od przodu, trochę z góry (tak żeby było widać trochę dachu nawet), najlepiej na jasnym tle i w taki sposób, żeby w lakierze nie odbijały się żadne krzaki czy podobne rzeczy. znajdzie się ktoś kto cyknie swojej siekierce taką fotkę? będzie popularna ;-))
dark86ford - 4 Kwi 2009, 08:18

sowa napisał/a:

Pamiętające o samym formacie waszych prac, bo jeśli logo dostaniemy w bmp albo jpg to i tak niż z tego nie wyjdzie.
Pliki, a przynajmniej ich większość musi być wektorowa!!!!! Jeśli używacie w nim zmodyfikowanego zdjęcia to musi być w dużej rozdzielczości tak by plotery nie miały z nim problemu.


z odpowiednia konwersja pracy niema problemu, sadze ze plik z projektem w formacie TIFF (300dpi 2600x1950 pikseli), powinien wystarczyc :hihihi:

Piter - 6 Kwi 2009, 13:48

Kurde, nie mam zapału, a przede wszystkim pomysłu.
Takie coś, sklecone na kolanach bo akurat czekam w szkole na Paulinkę.

sowa - 6 Kwi 2009, 13:53

cóż za kolanka gy
Piter monochrom!!! i wklejam do pierwszego posta :-)

dark86ford - 6 Kwi 2009, 13:56

naprawde fajna i ciekawa propozycja, tylko moze byc problem z szaroscia
sowa napisał/a:

- jednokolorowe i monochromatyczne (w skrócie bez cieniowania, kolorowania itp-nadruki wykonywane będą z folii jak to było do tej pory)

moze bys sprobowal z odcienciami kanalow B/W, duzych zmian to nie zrobi ale nie bedzie cieniowania

Piter - 6 Kwi 2009, 14:02

sowa nie bądz taka osa :rotfl:
Jak będzie trzeba to się zmieni. Przecież cały obrys fiesty jest do poprawienia. Chodzi o propozycje.

sowa - 6 Kwi 2009, 14:24

dooobła dooobła ... juz sie nie wyzywaj. Jakby c wiem ze poprawisz. Innie- nie uczyc sie <8>
dark86ford - 7 Kwi 2009, 07:21

sowa mam pytanko, dlaczego na pierwsza strone wrzucilas tylko 1 moja propozycje? dalem 2 na samym poczatku 3ciej strony :hihihi:
Piter - 12 Kwi 2009, 19:12





Właściwie to nie wiem które. Z flagami przed czy za autem.
Dajcie do propozycji ta która się bardziej podoba.

Więcej nie robię :kaput:

elmek13 - 12 Kwi 2009, 19:39

Piter mnie się podoba projekt 2.
charpia - 13 Kwi 2009, 09:42

Kurde, wszystkie propozycje są super :yes: trudny orzech do zgryzienia... jednak jeśli mogę, to dodam od siebie, że taki napis powinien być czytelny i grafiki w zasadzie jak najmniej (pod warunkiem, że logo ma być czysto informacyjne). Dla mnie najbardziej czytelna jest opcja poniżej... w pozostałych propozycjach, te napisy pod kątem (jak z filmu "gwiezdne wojny") są może i kosmiczne ale mało czytelne. (oczywiście żeby nie było ... ja tylko się wypowiadam :hihihi: )




dark86ford - 14 Kwi 2009, 13:21

to dorzuce kolejna moja propozycje :rotfl:

moze nie do konca sportowe hehe ale poprawki przewiduje :hihihi:

[ Dodano: Wto Kwi 14, 2009 13:43 ]
kolejna propozycja - zmodyfikowana poprzednia wersja :devil:

sowa - 21 Kwi 2009, 19:12

ostatnia prosta.... 5 dni do ankiety :ok:
Piter - 21 Kwi 2009, 19:30

Dlaczego nie ma wszystkich zaproponowanych prac w zgłoszonych w pierwszym poście ?
Czyżby było jakieś ograniczenie w ilości zgłaszanych prac ?
Może małym druczkiem :fox: ?

trzeci - 21 Kwi 2009, 19:34

Piter napisał/a:
Dlaczego nie ma wszystkich zaproponowanych prac w zgłoszonych w pierwszym poście ?

Bo po wrzuceniu Twojej, skrypt forum nie chce już innych przyjąć gy

Będą dzisiaj wrzucone ;-))
Pozdro ...

bidżej - 21 Kwi 2009, 19:49

omg, trzebaby się ogarnąć i wreszcie podziałać a nie marnować czas na jakieś studia gy

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 13:08 ]
wszystko przeciwko mnie - nawet mysza umiera, trzeba jedną ręką trzymać kabelek żeby działała ;-|

poprawka propozycji 1:


dla jasności: te szarości na obrazku powstały ze zlania czarnych punktów po eksporcie do bmp. plik .cpt jest w trybie czarno-białym (1-bitowym)

jak technika pozwoli, to wysmażę jeszcze propozycję 2

charpia - 23 Kwi 2009, 14:00

rany ... tyle czekać do ankiety a ja już bym se zagłosowała na mój typ :D a potem jeszcze trzeba będzie czekać aż ankieta się skończy :-P
pP - 23 Kwi 2009, 14:10

może jeszcze pojawią się jakieś nowe propozycje?? termin jest termin :yes:
dark86ford - 24 Kwi 2009, 10:58

trzeci napisał/a:
Piter napisał/a:
Dlaczego nie ma wszystkich zaproponowanych prac w zgłoszonych w pierwszym poście ?


Będą dzisiaj wrzucone ;-))


hmmm chyba nieco sie przeciaglo :hihihi:

[ Dodano: Pią Kwi 24, 2009 10:59 ]
bidżej, a co to za plama na szybie tej fiesty z tylu? ;-(

Piter - 28 Kwi 2009, 20:51

Ankieta ?
trzeci - 28 Kwi 2009, 20:59

Piter napisał/a:
Ankieta ?

Będzie wkrótce :)
Ptaszyna zatyrana i zabiegana (jakby niedługo ślub brała albo cuś ;-)) ) ale wrzuci ankietę napewno.
Pozdro ...

bidżej - 28 Kwi 2009, 22:15

dark86ford, w razie czego plamę usunąć nie problem. nie zrobiłem tego bo mi myszki nie starczyło i zdechła bidulka :|
dark86ford - 29 Kwi 2009, 14:47

bidżej, trzeba bylo ją reanimowac... a tak to teraz bedziesz mial ją na sumieniu hehe
:rotfl:

sowa - 1 Maj 2009, 17:20

ANKIETA RUSZYŁA!!!!
POWODZENIA!!!!!

... i głosować bo będę bić :-)

Laskosz - 1 Maj 2009, 17:34

sowa napisał/a:
... i głosować bo będę bić :-)

u la la :devil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group