Forum FiestaKlubPolska -

Team Zachód - :::spoty (prawie)regularne TZ:::

sowa - 31 Sty 2009, 11:58
Temat postu: :::spoty (prawie)regularne TZ:::
Nowy rok nowy temacik :-)
Po dwóch latach istnienia tamten dobił liczby 935postów i 20182 odsłon, więc trzeba mu dać zasłużona emeryturkę :ok:
Ruszamy od nowa!



...to może jakieś łyżwy 7 lutego ???? hopka hopka hopka

Howser - 31 Sty 2009, 15:39

Ja w tym m-cu raczej odpadam ;-( Nie wytrybie finansowo... Z mojej skromnej wypłaty po odliczeniu wydatków koniecznych zostaje mi zaledwie 130zł na cały luty :kaput:
senga - 1 Lut 2009, 11:45

po 7 lutym jak najbardziej :)
póki co Zieleniec mnie wyzywa ;]
pozdro!

sowa - 1 Lut 2009, 11:48

walentynki odpadają jak dla mnie... ale to tylko dla mnie wiec jak macie ochote na 14 to się skrzykujcie :-)
Marcin - 1 Lut 2009, 12:03

mnie na pewno nie będzie w weekend 6-7, później jest szansa
Esox Hunter - 1 Lut 2009, 23:12

Będę śledził temacik, z chęcią się z Wami poślizgam :)
sowa - 3 Mar 2009, 18:45

Czas trochę rozruszać towarzycho!!!!
Na chwilę dzisiejszą dwie propozycje nie do odrzucenia:

1. 5 marca (czw.) godz 18.00 klub STUDIO

Nasza frakcyjna gwiazda parkietu Sysia ma swój występ w ramach pokazu szkoły tańca BODY-LANGUAGE!!! Sysia obiecała specjalną solówke dla fanów więc nie można tego przegapić. Wstęp biletowany 15zł

2. 7/8 marca (sobota lub niedziela) godz 17-19
Wypad do kina na:
-Włatcy móch. Ćmoki, czopki i mondzioły lub
-Slumdog. Milioner z ulicy.

Opcja pierwsza bez dyskusji <8> , pytanie dotyczy łikendu- kto jest za i jeśli jest to za czym i którego dnia :-)

Esox Hunter - 3 Mar 2009, 18:51

Kod:
TO SIE NIE CHWAL ;P


chwale chwale chwale :P

Gwid - 3 Mar 2009, 20:49

jak kino to slumdog - szkdoa czasu na czesia i przeklinaka :-P
Howser - 3 Mar 2009, 21:55

5ty odpada pracuje na nocki w tym tygodniu ;-(
Najbardziej pasowała by mi sobota do kina. Slumdog ponoć bardzo ciekawy :)

Speedo - 4 Mar 2009, 08:11

Howser napisał/a:
Slumdog ponoć bardzo ciekawy


przydługi i przynudny, jak to w indiach :) ale idzie zobaczyc, pewnie lepszy od czesia...

Esox Hunter - 4 Mar 2009, 11:08

a do STUDIO ktoś się wybiera? o której i gdzie zbiórka?

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 14:40 ]
w Studio było weri kul! :)

Dżasta wymiatała, że hoho!

Pozdro! :)

Howser - 7 Mar 2009, 08:05

Heloooł czy ktoś mi powie kiedy ten spot??
Dzisiaj czy jutro?? i na jaki film idziemy?? co kiedy jak i gdzie???
Bo żadnych konkretów nie widzę ;-|

anjko - 7 Mar 2009, 15:46

Howser, spota oficjalnie przekładamy. No chyba że znajdzie sie ekipa i dogada ale sądząc po za interesowaniu to raczej ciężko będzie. Na kiedy nie wiem ustalimy to niebawem.
Z naszej strony sorry ale sie znowu rozchorowałem :|

Howser - 7 Mar 2009, 17:05

Aha, no to oki. Dlatego pytam bo propozycja opadła, ale odzewu to nie widziałem.
Wracaj szybko do zdrowia :) Pozdrawiam

Arnold - 10 Mar 2009, 19:27
Temat postu: Kino:)
Proponuje spotkanie na sobote lub niedziele do kina na film , Watchmen. Strażnicy. Godz. jeszcze nie znam bo nie ma repertuaru . Co wy na to ...
sowa - 2 Kwi 2009, 13:57

Z ostatnich spotkań niewiele wyszło z różniastych powodów ale nie dajemy za wygraną co?? :-)

Może jakieś powitanie wiosny w następny łikend??? /11-12 kwiecień/ - to są święta więc w razie czego dochodzi jeszcze wolny poniedziałek.
Jak mimo wszytko wolicie na jajkach siedzieć to może być tydzień później.
Jak pogoda dopisze to nawet za otwarciem sezonu grilowego jestem:)

Kam'ol - 2 Kwi 2009, 14:04

sowa napisał/a:
Z ostatnich spotkan niewiele wyszło z różniastych powodow ale nie dajemy za wygraną co?? :-)

Może jakieś powitanie wiosny w następny łikend??? /11-12 kwiecień/
Jak pogoda dopisze to nawet za otwarciem sezonu grilowego jestem:)


ja będę tak koło 15-tego na bank w domu z zg może nawet parę dni wczesniej grila MUSIMY ZROBIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :]

Marcin - 2 Kwi 2009, 14:18

sowa napisał/a:
11-12 kwiecień

na świeta wyjeżdzam, wiec mnie nie będzie, najprędzej weekend po swiętach, ale to też nic pewnego z mojej strony...

sysia - 2 Kwi 2009, 14:46

My też jesteśmy oczywiście ZA :) a grila możemy zrobić u mnie na działeczce w Przylepie, jak w zeszłym roku no chyba że wolicie jakieś zimne jezioro :P
Howser - 2 Kwi 2009, 16:31

Ja niestety od momentu postawienia auta na warsztat, nie wyrabiam finansowo :zalamka:
Na dzień dzisiejszy, chcąc wybrać się na ZLOT jestem zmuszony odkładać każdy wolny grosik :| co za tym idzie muszę odpuścić wszystkie spoty aż do czerwca :sad:

sowa - 2 Kwi 2009, 16:42

w tym przypadku przyjmujemy usprawiedliwienie :-)
Howser - 2 Kwi 2009, 16:50

No ja myślę :-)
Szkoda tylko że w dalszym ciągu przejdzie mi czekać na ciuszki :sad: Pewnie wszyscy już maja tylko ja nie ech..

Kam'ol - 14 Kwi 2009, 21:26

Sysia daj znać, jestem, czekam na grila, kiełbasę już duszę :] :hahaha:

aaa Sowa ty potworze wysyłam CI smsy a ty mi nigdy nie odpisujesz :p, mam w zg utrudnienia z dostępem do internetu także Cię Asiu męczę stety czy też nie :p, mam nadzieję ze nie fochasz się za tego ziemniaka w rurze wydechowej :serduszka:

sowa - 14 Kwi 2009, 21:36

bananek moze byc ?:):) odpisze jak bedzie sie cos działo tylko zawsze jak napiszesz ze jestes zwarty i gotowy to sie spot rozłazi :-)
wstepnie na ta niedziele jestesmy zgadani na rowerki i grila... tylko ja jeszcze nie wiem czy bede w ZG :głowąwmur:

Kam'ol - 18 Kwi 2009, 20:18

sowa napisał/a:
bananek moze byc ?:):) odpisze jak bedzie sie cos działo tylko zawsze jak napiszesz ze jestes zwarty i gotowy to sie spot rozłazi :-)
wstepnie na ta niedziele jestesmy zgadani na rowerki i grila... tylko ja jeszcze nie wiem czy bede w ZG :głowąwmur:


nie nie będzie Cię bedziesz na rajdzie magnolii :]

sowa - 21 Kwi 2009, 00:04

się zgadza... Magnolia pojechana http://www.fiestaklubpols...er=asc&start=20 :radocha:
Howser - 3 Maj 2009, 12:02

Hejka :) Dzisiaj po 15tej na 99% będę w Zielonej, więc jak ktoś ma ochotę to może mini spocik?
Sowa, od razu mógłbym od Ciebie co nie co zabrać ;p co byś nie musiała tego targać na zlot dla mnie :-P
Więc szybki odpowiedzi proszę lub na com do mnie kto ma nr :ok:
Pozdro

Howser - 24 Cze 2009, 21:46

:megafon: HAAALLLOOO
Chyba trzeba ruszyć towarzystwo ;/
Nikt nic nie mówi o spocie, to może ja coś zaproponuję <8>

Co powiecie na spota w Żaganiu, którego druga część zostanie przeniesiona do Konina 12km od Żagania??
Przewidziane atrakcje:
Żagań: Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu Książęcego z Galerią Dobrego Diabła, Zwiedzenie Biblioteki Poaugustiańskiej z przewodnikiem, oraz możliwość zwiedzenia Wieży Widokowej.
Konin: Ognisko/Grill z możliwością noclegu

Jeśli chodzi o koszty zwiedzania, to myślę że już jutro mogę się dowiedzieć.
A jeśli chodzi o ognisko/grill, to mam dom w Koninie po dziadkach, jest tam dożo miejsca (nikt nie mieszka), więc spokojnie możemy tam przenocować :yes:

Co do terminu spota, to myślałem nad którąś sobotą. Która to będzie sobota, to zależy już od was, oraz czy pomysł wam się spodobał :)

Piter - 28 Cze 2009, 23:42

Hello
Schodzimy pod ziemię tego lata?
Może tym razem kopalnia złota :)
http://www.kopalniazlota.pl/

trzeci - 29 Cze 2009, 09:09

Kusisz Piotrze ;-))
Ale w moim przypadku jedyne wypady na jakie będzie mnie stać w tym sezonie, poza urlopem, to Tor Poznań i odwiedziny u Ciebie nad morzem :|
Pozdro ...

Piter - 29 Cze 2009, 09:24

Ehhh Temat o torze zobaczyłem jak już tu napisałem.
Wszyscy jesteście be, że mnie nikt nie powiadomił ;/
Ja też jak miał bym wybierać to bym wolał pojechać na tor.
Ale może ktoś jednak by się skusił :)
Nas nie ma tylko od 17 do końca Lipca. Inne terminy raczej wolne.

Arturo, daj znać kiedy wpadniesz z rodzinką :jupi: :jupi:

sowa - 2 Lip 2009, 11:02

co tu za przybłędy spamują :-) kopalnia złota brzmi dobrze, tylko złota w kieszeniach póki co brak na dalsze wycieczki ;-|

Howser napisał/a:
:megafon: HAAALLLOOO
Chyba trzeba ruszyć towarzystwo ;/
Nikt nic nie mówi o spocie, to może ja coś zaproponuję <8>

Co powiecie na spota w Żaganiu, którego druga część zostanie przeniesiona do Konina 12km od Żagania??
Przewidziane atrakcje:
Żagań: Zwiedzanie z przewodnikiem Pałacu Książęcego z Galerią Dobrego Diabła, Zwiedzenie Biblioteki Poaugustiańskiej z przewodnikiem, oraz możliwość zwiedzenia Wieży Widokowej.
Konin: Ognisko/Grill z możliwością noclegu

Jeśli chodzi o koszty zwiedzania, to myślę że już jutro mogę się dowiedzieć.
A jeśli chodzi o ognisko/grill, to mam dom w Koninie po dziadkach, jest tam dożo miejsca (nikt nie mieszka), więc spokojnie możemy tam przenocować :yes:

Co do terminu spota, to myślałem nad którąś sobotą. Która to będzie sobota, to zależy już od was, oraz czy pomysł wam się spodobał :)


Brzmi ciekawie nawet bałdzo, póki co przynajmniej my czasowo słabo wyglądamy, ale jakoś na przełomie lipca/sierpnia może i dałoby rade któryś z łikendów wygospodarować.
Jakie majcie plany?? Może dokładniej kiedy kogo nie ma i kto byłby zainteresowany wypadem na melanżyk z noclegiem:-)

Póki co w niedziele szykuje się zbiorowe wyjście do kina na Epoke Lodowcową 3
Kto się pisze??? :-)


wersja 3D ceny 27/22zł godz 17.30 lub 19.40
lub wersja zwykła ceny 20/16zł godz 16.30 lub 18.40

na 3D czas pomału rezerwowac miejsca <8>

Marcin - 2 Lip 2009, 14:32

Póki co jestem na miejscu, ale ile jeszcze to potrwa to nie mam pojęcia. Co do niedzieli to mam inne plany, więc kino niestety odpada.

W końcu przydałoby się gdzieś razem pogrillować :yes:

sowa - 2 Lip 2009, 18:55

uwaga kino przeniesione na sobote na godz 19.40
Osoby chętne proszę o szybki kontakt bo rezerwuje miejsca :-)

póki co lista
Sowa + (3-5os.)
Anjko + Sysia
Dawidek

Howser - 3 Lip 2009, 08:52

Tego spota to bym proponował może gdzieś na początku sierpnia, bo w tej chwili pracujemy 7 dni w tygodniu i nie mam wolnego dnia :rotfl:
Wypad do kina u mnie niestety też odpada. Jutro mam popołudniówkę ;-(

sowa - 3 Lip 2009, 11:59

Na najbliższy weekend 4-5 lipca kina Cinema City przygotowały wakacyjne atrakcje skierowane specjalnie do najmłodszych i nieco starszych fanów „Epoki lodowcowej". Multipleksy zamienią się w magiczną krainę pokrytą lodem, w której zabawom i konkursom nie będzie końca!
ZIELONA GÓRA
CINEMA CITY ZIELONA GÓRA
· Konkursy dla fanów „Epoki lodowcowej"
· Dmuchany zamek do skakania
· Lodowcowy kącik - malowanie buziek, kolorowanki oraz gigantyczne domino!


:rotfl: :jupi: :rotfl: :jupi: :rotfl: :jupi: :rotfl: :jupi:

Howser - 3 Lip 2009, 12:36

Cytat:
Na najbliższy weekend 4-5 lipca kina Cinema City przygotowały wakacyjne atrakcje skierowane specjalnie do najmłodszych i nieco starszych fanów „Epoki lodowcowej". Multipleksy zamienią się w magiczną krainę pokrytą lodem, w której zabawom i konkursom nie będzie końca!
ZIELONA GÓRA
CINEMA CITY ZIELONA GÓRA
· Konkursy dla fanów „Epoki lodowcowej"
· Dmuchany zamek do skakania
· Lodowcowy kącik - malowanie buziek, kolorowanki oraz gigantyczne domino!


A mnie tam nie będzie :( ech...
Widzę że TZ coś nie bardzo chce się odnieść do zaproponowanego spota ;/
Dodam tylko, że miejsc noclegowych starczy spokojnie dla 10 osób. Miejsc na auta też nie braknie. :ok:

anjko - 3 Lip 2009, 19:44

Howser napisał/a:
Widzę że TZ coś nie bardzo chce się odnieść do zaproponowanego spota


Howser, ja sie puki co nie odnoszę do tematu bo narazie bacznie obserwuję jak to się rozwinie :) Wiesz że my zawsze zwarci i gotowi czekamy tylko na umówiony znak, sygnał :yes:
Tak wiec nie pękaj przyjedziemy na pewno jeszcze będziesz miał nas dosyć :hahaha:

senga - 3 Lip 2009, 22:44

Jakby to była niedziela to czemu nie, ale sobota niestety odpada :(
Zatem... udanego wypadu! :)

Howser - 4 Lip 2009, 20:35

Skoro coś niecoś drgnęło ze spotem, to podam nieco więcej szczegółów:
Koszty zwiedzania:
Pałacu Książęcego z Galerią Dobrego Diabła (godzina 16:00):
Tutaj można próbować się dogadać na miejscu, ale ogólnie cyny sa następujące:
grupy zorganizowane
- bilet normalny - 6zł
- bilet ulgowy - 4zł
- Przewodnik - 50zł
- dzieci do lat 5 wstęp wolny,
zwykłe bilety
- zwykły bilet 9 zł
- ulgowy 6zł
- W cene wliczony jest przewodnik

Zwiedzenie Biblioteki Poaugustiańskiej (godzina 18:00 +/- 30min)
- 5zł od osoby
- 40zł przewodnik na całą grupę

Grill/Ognisko
Tutaj myślę, ze każdy sam przyjedzie ze swoim prowiantem i %.


anjko wiem że na was zawsze można liczyć :ok: Czekałem bardziej na wypowiedzi reszty osób Marcina, Agi, może Arnold z żonką mieli by ochotę na mały wypad poza Zieloną.[/b]

Marcin - 4 Lip 2009, 21:11

Mateusz jeśli będę w KO i będę miał czas to czemu nie. Może sam coś jeszcze konkurencyjnego wymyśle, jak znajde chwile czasu.
Arnold - 5 Lip 2009, 14:36

Skoro coś drgnęło to spoko , tylko sie dogadać pozostaje . Teściowie cos planują ale gdy nie beda kolidować ze sobą terminy wyjazdów to sie piszemy .
Arnold - 17 Lip 2009, 18:16

HALOOOOOOOOO i jak tam robimy coś .
Howser - 17 Lip 2009, 18:57

No jasne że robimy :devil: Tylko jak dotąd nikt się nie określił jakie terminy komu pasują.... Ja bym proponował pierwszy weekend sierpnia, głównie dlatego że będę po wypłacie :2xf: a w tym m-cy pracuje po 6 dni w tygodniu. W przyszła sobotę np będę robił na popołudnie więc też odpada...
Niech każdy się wypowie który weekend pasuje mu najbardziej i coś pomyślimy :yes:

Marcin - 17 Lip 2009, 20:32

ogólnie rzecz biorąc póki co nie mam planów, ale wszystko się może zdarzyć :-P wybierajcie większością jak się podporządkuje :)
anjko - 17 Lip 2009, 21:21

Howser napisał/a:
Ja bym proponował pierwszy weekend sierpnia


Gra muzyka nam pasuje :D

senga - 18 Lip 2009, 15:48

mi too :)
sowa - 22 Lip 2009, 10:11

ok wychodzi ze pierwszy łikend to 1-2 sierpnia... do niedawna nam b. niepasowalo ale ostatnio się nieco pozmieniało więc będzie ok.

Moja propozycja jest taka, by w sobotę z rana wyjechać w kierunku Lutola do domu dziecka, bo nadal prezenty czekają na wręczenie. :ups:
I później w stronę Żagania. Drogi kawałek będzie wiec im mniej autek tym chyba ekonomiczniej <8> My możemy przygarnąć max 1 os. jesli zapakujemy wszystko do siekierki. Jeśli podzielimy rzeczy na wiecej aut, to i więcej ludków przygarniemy.


Więc:
Wyjazd z Zg w strone Lutola ok godz 10.30
Pakowanie i Droga ok 1,5h = 12.00
1,5h z dzieciakami = 13.30
2h drogi do Żagania = chwila przed 16.00

Plan na Żagań made by Howser




Pałac Książęcy z Galerią Dobrego Diabła (godzina 16:00):Tutaj można próbować się dogadać na miejscu, ale ogólnie cyny sa następujące:
grupy zorganizowane
- bilet normalny - 6zł
- bilet ulgowy - 4zł
- Przewodnik - 50zł
- dzieci do lat 5 wstęp wolny,
zwykłe bilety
- zwykły bilet 9 zł
- ulgowy 6zł
- W cene wliczony jest przewodnik



Zwiedzenie Biblioteki Poaugustiańskiej (godzina 18:00 +/- 30min)
- 5zł od osoby
- 40zł przewodnik na całą grupę

Grill/Ognisko/Nocleg
Tutaj myślę, ze każdy sam przyjedzie ze swoim prowiantem i %.
Śpimy w Koninie Żagańskim (17km od Żagania) w Howsera domu po dziadkach, jest tam dożo miejsca (nikt nie mieszka), więc spokojnie możemy tam przenocować.


Wstępna lista wg powyższych i osobistych innych <8>

Żagań:
1,2 Anjko + Sysia
3,4. Arnold + Tamara
5. Howser
6. Dawidek
9,10. Marcin + Senga
11,12. Sowa + Łoś
13,14. Ewelina + Marcin
15...?

Lutol (wycieczka do domu dziecka przed wyjazdem do Żagania) - im nas więcej tym weselej i wiadomo jakoś lepiej to będzie wyglądało <8>
1,2. Sowa + Łoś
3,4. Anjko + Sysia
5. Dawidek
6,7 Arnold + Tamara
8?

Piter - 22 Lip 2009, 16:57

Ja odpadam. 01.08 w nocy wracam do domu z urlopu.
opelkAA - 25 Lip 2009, 22:58

no to my z Mańkiem chyba tez sie piszemy... tylko dojedziemy wieczorkiem, bo od rana na quadach jestesmy ;p przygarniecie nas? ;D;D
sowa - 25 Lip 2009, 23:05

ostatecznie :myśli:



gy

Arnold - 26 Lip 2009, 19:01

My też piszemy sie na dom dziecka .
sowa - 26 Lip 2009, 20:06

dopisano :ok:
Howser - 27 Lip 2009, 12:19

Świeże info w sprawie spotu
Byłem dzisiaj w biurze informacji turystycznej, gdzie niestety nikogo nie zastałem ;-| pojechałem więc do drugiego puntu tej samej firmy, gdzie uzyskałem tylko częściowe odpowiedzi na zadawane pytania. Zostawiłem swój nr tel i mają do mnie oddzwonić w celu domówienia konkretów. Z tego co dowiedziałem się na chwilę obecną:
- cena za przewodnika (będziemy mieli jednego na oba obiekty) 90-100zł,
- cena za bilety 11-14zł (zależy czy policzą nam grupowe czy indywidualne),
Cen nie miałem z kim negocjować więc ta opcja jeszcze do uzgodnienia :)
- będzie możliwość zaparkowania aut na dziedzińcu pałacu (patrz foto pow., za drzewami gdzie będziemy mogli sobie zrobić mini sesje zdjęciową na tle pałacu :ok: ),
- z zapewnień pana który udzielał mi info, wynika, że przy ewentualnym poślizgu z dojazdem do Żagania, i tym samym zaczęcia zwiedzania o godz. 16:00 przewodnik poczeka w granicach do 30min.

To tyle co udało mi się ustalić z tym panem na chwilę obecną. Pozostało mi czekać na tel od właścicielki biura i dogadanie szczegółów.
Mam nadzieję, że Sowa tak zorganizuje wyjazd z Lutola, żebyście zdążyli dojechać pod pałac powiedzmy na 15.45. Ja w pałacu będę już czekał od 15.30.
Jeszcze jedna ważna sprawa - wypucować auta i osoby jadące do Lutola w drodze powrotnej niech zahaczą na myjkę :hahaha: Bo brudasy na fotkach kiepsko się prezentują :hihihi:
Jeśli zostanie nam chwila czasu to możemy zahaczyć o wieże widokową, wstęp bodajże 2zł. Bylem tam dzisiaj ale niestety drzwi były zamknięte i żadnej tabliczki :rotfl: ,
W wolnej chwili postaram się wrzucić mapkę z dojazdem pod dzieciniec :)
Było by fajnie jak byście dotarli fiestami, jednakże odcinek drogi Żagań- Konin Żag. jest remontowany, i na chwile obecną jest jeden fragment drogi w którym trzeba zwolnić prawie do zera i jeszcze w odpowiednim momencie zmienić pas ruchu nie zahaczając przy tym zawieszeniem o nowa nawierzchnię. Teoretycznie brzmi groźnie ale w praktyce daje rade. Jednak auta z niskim zawiasem będą miały kilka trudności w pokonaniu kilku fragmentów.
Jeśli o czymś zapomniałem to pytać :-P

Marcin - 27 Lip 2009, 13:41

Howser napisał/a:
Teoretycznie brzmi groźnie ale w praktyce daje rade. Jednak auta z niskim zawiasem będą miały kilka trudności w pokonaniu kilku fragmentów.

yyy bez jaj, kopsnął byś się i nas eskortował :-P ja ostatnio mam dość remontowanych odcinków dróg ;-|

Kam'ol - 27 Lip 2009, 21:20

witam Robaczki i Robaczkówny :]
ja wyjeżdzam na woodstock do 1-go włącznie jesli przyjade w niedziele to chetnie sie zabiore lub jak nie dopisze pogodoa, wszystko sie wyjasni u mnie w niedziele

wielkie :greenpeace:

sowa - 27 Lip 2009, 22:33

yyyy ale w niedziele to juz bedzie po spocie <8>
Arnold - 27 Lip 2009, 22:46

I po wielu flaszkach pub2 Nie koniecznie w moim wykonaniu ...
Howser - 28 Lip 2009, 08:23

Marcin napisał/a:
yyy bez jaj, kopsnął byś się i nas eskortował :-P ja ostatnio mam dość remontowanych odcinków dróg ;-|


Nie tylko ty masz dość... U mnie remontują już od 3 miesięcy :rotfl: Ogólnie w trzech miejscach trzeba będzie uważać ( zjazd na teren pałacu - bo po tych ulewach woda nieco wypłukała trochę piasku... byłem widziałem damy rade <8> , następnie ten jeden remontowany odcinek drogi - czyli tylko wjazd i zjazd na nowy asfalt i tu w sumie tylko trzeba się pilnować, jednak jako ze ja będę jechał pierwszy a Wy za mną to powinno się obyć bez przykrych niespodzianek :yes: , i ostatni odcinek drogi do domu - ok 400metrów po gruntowej bardzo dziurawej drodze.) Jeśli was to ratuje, to mogę porobić kilka fotek poglądowych tych że nawierzchni i będziecie mogli oszacować sami :)

Arnold napisał/a:
I po wielu flaszkach pub2 Nie koniecznie w moim wykonaniu ...

A już myślałem że się nawróciłeś :devil: ... co to kobiety potrafią zrobić z facetami :rotfl:

Marcin - 28 Lip 2009, 08:41

luzik Mateusz :) ostatnio zrobiłem mały offroad fiestą i dała rade :rotfl:
Howser - 28 Lip 2009, 09:22

Nie tylko Ty masz obawy o zawias... Sowa tez marudzi :-P

Poniżej załączam mapkę dojazdu:


Jadąc od ZG, już w Żaganiu dojedziecie do obwodnicy i w lewo na centrum lecicie. Na pierwszym rondzie w prawo tak jak już widać na mapce.
Do wyboru macie 2 możliwości czerwoną głównymi ulicami oraz zieloną krótszą, wąską jedno kierunkową z nawierzchnią - kostka brukowa. Jedną jak i drugą drogą dojedziecie do Placu Słowiańskiego na którym mieści się duży parking i fontanna. Z tej ulicy widać już pałac. Żeby dotrzeć na dziedziniec musicie objechać go prawą stroną - patrz mapka. Będę na was czekał na końcu tej drogi :yes:

Arnold - 28 Lip 2009, 18:47

Arnold napisał/a:
I po wielu flaszkach pub2 Nie koniecznie w moim wykonaniu ...

A już myślałem że się nawróciłeś :devil: ... co to kobiety potrafią zrobić z facetami :rotfl: [/quote]

Nie kobieta tylko ja juz nie taki zawodnik słaba głowa i żołądeczek nie domaga.

sowa - 29 Lip 2009, 21:15

huhu
Howser - 29 Lip 2009, 21:24

Przed chwilą odbyłem rozmowę z Panem z biura informacji turystycznej, z którym już wszystko ustaliłem do końca. Tak mi się przynajmniej wydaje na chwilę obecną :hihihi:
Niestety jeśli chodzi o ceny zostały bez zmian ;-( Zasłaniają się wysokimi kosztami remontów obiektów, zwłaszcza że teraz w połowie sierpnia miał się zacząć remont dachu pałacu oraz wschodniego skrzydła. I tak dla przypomnienia ceny biletu za zwiedzanie dwóch obiektów łącznie:
przewodnik 90zł - grupa
bilet wstępu 11zł - osoba

Ogólnie za całe zwiedzanie wyjdzie od 15,70zł - 16,60zł na osobę. W zależności czy będzie nas 19-16 osób.
Przewodnik poczeka trochę tak jak było ustalone. Jedynie biuro jeszcze musi się skontaktować z zarządcą pałacu, żeby nam nie zamknęli bramy wjazdowej na dziedziniec,bo z tego co mówili brama jest na ogół otwarta tylko do 17tej. Jednak że skoro moim życzeniem było zaparkowanie naszych aut na dziedzińcu postarają się załatwić żeby brama była otwarta do czasu naszego wyjazdu z pałacu :ok:

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne dotyczące ogniska i bazy noclegowej, to podam szczegóły jak sam wszystko ogarnę w tym temacie, bo czasu mi brakuje :ups: Myślę że najpóźniej do piątku rano napisze co i jak.

[ Dodano: Czw Lip 30, 2009 18:52 ]
Po rozeznaniu się w tematyce organizacyjnej dotyczącej noclegu itd. mam dobre wiadomości oraz kiepskie. Zacznę od dobrych :hihihi:
- Jeśli chodzi o nocleg, to jestem w stanie pomieścić wszystkich w domu, dla każdego przygotowane jest "łóżko" oraz pościel. W tym przygotowane są 4 łóżka dwu osobowe, ale myślę że i tu nie będzie problemu :)
- talerze oraz sztućce, szklanki, pokale kieliszki itd na stanie też posiadam,
- herbatę kupiłem, kawę nie, dlatego że część pewnie pije sypaną, inni rozpuszczalną i różnych marek,
- w domu jest łazienka, z prysznicem oraz ciepła woda, jeśli ktoś preferuje warunki spartańskie mam do dyspozycji studnie oraz wychodek za domem :hahaha:
co powinniście ze sobą zabrać:
- ręczniki,
- klapki lub kapcie
- jakieś jedzonko na śniadanie, i oczywiście kiełbaskę na ognisko :ok:
- jeżeli ktoś lubi wysoko spać to wsiąść ze sobą jakiś jasiczek ,
- coś na komary,

A teraz złe, lub gorsze wieści :rotfl:
Ze względu na dużą frekwencję na spocie, byłem zmuszony rozlokować Was po kilka osób w jednym pokoju ( 2pok.x 6os., 1pok. x 4os, 2 materace 1 os. wolne - w razie potrzeby gdzieś ulokuje),
Druga nieciekawa wiadomość, skierowana bardziej do Pań niż Panów. Jeśli są osoby które nie przepadają za myszkami być może będą miały problem. Sytuacja wygląda tak, że w domu nikt nie mieszka od kilku lat w związku z czym nie mogę zagwarantować ze myszek gdzieś na strychu nie będzie. Zagwarantować natomiast mogę, ze na parterze na pewno ich nie ma :ok:
Jeśli komuś nie bardzo odpowiadają warunki noclegowe, jest możliwość rozbicia namiotów, jedyny warunek - musicie jakiś przywieść bo niestety nie posiadam żadnego namiotu na stanie :|


Jeśli o czym zapomniałem to może do jutra jeszcze sobie coś przypomnę. Jeśłi jeszcze czegoś nie wiecie a chcecie wiedzieć to pytać :ok:

Arnold - 30 Lip 2009, 20:07

To może urządzimy polowanie na te myszki na ognisko jak znalazł :twisted:
Marcin - 30 Lip 2009, 20:11

Arnold napisał/a:
To może urządzimy polowanie na te myszki na ognisko jak znalazł :twisted:

wchodze w to :hahaha:

Edit.... być może ze mną przyjedzie jeszcze kumpel Grzesiek, większość chyba zna :) ale to jeszcze ma mi potwierdzić w sobote.

Howser - 30 Lip 2009, 22:07

rezerwowe materace są także no problem :ok:
Polowanie, czemu nie, zawsze to jakaś atrakcja :hahaha:

Marcin - 2 Sie 2009, 14:41

w sumie chyba już po spocie... o ile Sowa jeszcze nie śpi w Koninie :cojest: super przygotowanie przez Howsera zwiedzania i całego zaplecza techniczno-noclegowego :-)
Foty moje macie, ale i tak coś wrzuce poglądowo, niech prezio zobaczy co się dzieje na spocie TZ... w sumie to lepiej żeby za dużo nie wiedział :rotfl:

trzeci - 2 Sie 2009, 15:55

Marcin napisał/a:
niech prezio zobaczy co się dzieje na spocie TZ... w sumie to lepiej żeby za dużo nie wiedział :rotfl:

Myślisz Marcinie, że aż taki ciekawski jestem ? ;-))
Muszę Cię rozczarować, wystarczy mi świadomość, że się świetnie bawiliście :)
Żałuję tylko, że nie mogłem do Was dołączyć.
Pozdro ...

Marcin - 2 Sie 2009, 16:07

ależ oczywiście Arturze <8> podpucha musi być :-P wpadaj do nas następnym razem :yes:
Arnold - 2 Sie 2009, 19:03

HOWSER dzięki za melanż :przytul: .Kawał dobrej roboty. Jeżeli ktoś potrzebuje katering na impre Hawser nadaje sie w 100 % . Fiesta wygląda super .
Howser - 2 Sie 2009, 19:09

Melduję że i ja dotarłem w końcu do domku :hahaha: Dzięki wszystkim obecnym na spocie, ze dotarliście. Myślę że źle nie było, ale zawsze może być lepiej :devil:
ZG wyjechała o 16:00 Sowa w roli pilota na prawym :cojest:

anjko - 2 Sie 2009, 22:49

Opisując w dwóch słowach to co się działo to napiszę że było bardzooooo grubo :devil:
Właściwie to jeszcze nie doszliśmy w 100% do siebie hehe
Jeszcze raz wielkie dzięki dla Howsera za organizację spota a wszystkim obecnym za super zabawę, śpiewy ,tańce, tort życzenia no i jazdę do "odcięcia" :hahaha:

Szkoda tylko odniesionych kontuzji no ale cóż jakieś straty muszą być :-)

Piter - 2 Sie 2009, 23:04

Uuuuuu to się działo.
dawidek - 3 Sie 2009, 14:29

Ja i mój nowy przyjaciel dżips również dziękujemy wszystkim za super zabawe i Howserowi za organizacje :-)
Morał jest taki, że nie można bezkarnie ogrywać sowy w piłkę :-P

Piter - 3 Sie 2009, 14:34

Czyli co?
Bunkrów nie ma ale tez jest zajebi@cie :hahaha:

Howser - 3 Sie 2009, 17:15

Pierwszą część spotu już mam prawie przygotowaną do publikacji... Za chwilę powrzucam fotorelację :yes: Od razu mówię,że starałem się tylko poglądowo zapodać foty, żebyście zobaczyli jakie spoty organizuje TZ :2xf: mimo to fotek trochę będzie więc cierpliwości. . .
Marcin - 3 Sie 2009, 17:39

Mateusz moje też wrzucasz? bo jeszcze się za to nie zabrałem :-P

Dawid pochwal się lekarską diagnozą ;-|

Howser - 3 Sie 2009, 17:55

tak zbiór z wszystkich aparatów... Mam nadzieję że się nikt nie pogniewa :ok:
Jeśli czegoś zabraknie lub zechcecie dodać to śmiało :)

Pałac i Galeria dobrego diabła
http://img39.imageshack.us/gal.php?g=31955645.jpg
Na fotce nr 16 widać lustro i nad nim obraz... Za lustrem ukryte jest tajne przejście które prowadzi piętro niżej na parter. <8> Oficjalnie było to wyjście ewakuacyjne. Nie oficjalnie służyło dla księżnej do wypadów na nocne melanże :yes: :twisted:

Stary klasztor opatów, mini muzeum nad katedrą kościoła, oraz najbardziej wartościowe miejsce jakie zwiedziliśmy czyli biblioteka poaugustiańska
http://img442.imageshack.us/gal.php?g=51221810.jpg
Dodam, ze biblioteka jest bodajże z połowy XVI lub XVII w nie pamiętam dokładnie :ups:
Książki niestety w większości są pisane po niemiecku i łacinie. biblioteka została tak zaprojektowana, że w drugiej części biblioteki, stojąc dokładnie pod kopułą w centralnym miejscu, jeśli zaczniemy coś mówić usłyszymy lekki pogłos własnego głosu. Jest to na swój sposób można by powiedzieć fenomen na skalę światową i jest bardzo niewiele pomieszczeń w których coś takiego zostało zaprojektowane gy
Na fotkach widać też dwa wielkie globusy, na pierwszym widzimy nasza ziemię na drugim układ gwiazd.
Na jednym zdjęciu widać dwie książki w gablotce szklanej. Ta mała jest wersją kieszonkową :rotfl:

Foty z drugiej części spotu postaram się dodać jutro gy

sowa - 3 Sie 2009, 21:28

heh Howser może z tej drugiej juz niekoniecznie co???? :-)

Jeszcze raz oficjalnie dzięki za super spota!!! Przygotowanie całego planu odchamiania (w sensie zwiedzania) jak i miejsca ponownego schamienia członków TZ na najwyższym poziomie!!!

Takie spoty sie dlugo pamięta... i nie tylko mowie tu w imieniu Dawidka bo ten to przynajmneij 5 tyg :-) /// sory Dejw... ale musiałeś groźnie wygladać przy ataku :rotfl: ///

trzeci - 3 Sie 2009, 21:40

No właśnie.
Ja mam gorącą prośbę, żeby już nie faulować więcej Webmastera Danielka bo strona główna na tym cierpi.
Ja wiem, że jak jest wojna to muszą być ofiary ale następnym razem narysujcie mu duży czerwony krzyż na plecach i na piersi, żeby nikt go już nie atakował ;-))
Jeszcze raz gratki za tak wyjątkowy spot i oby następnym razem Spadek był na chodzie, żeby móc przyjechać.
Pozdro ...

Howser - 3 Sie 2009, 21:45

sowa napisał/a:
heh Howser może z tej drugiej juz niekoniecznie co???? :-)

Jeszcze raz oficjalnie dzięki za super spota!!! Przygotowanie całego planu odchamiania (w sensie zwiedzania) jak i miejsca ponownego schamienia członków TZ na najwyższym poziomie!!!

Takie spoty sie dlugo pamięta... i nie tylko mowie tu w imieniu Dawidka bo ten to przynajmneij 5 tyg :-) /// sory Dejw... ale musiałeś groźnie wygladać przy ataku :rotfl: ///


Z drugiej coś się wybierze delikatnego :rotfl: w końcu tyle fot to chyba na wiosennym nawet nie było :hahaha:
Jeśli chodzi zaś o organizację to nie powiem trzeba było się trochę wysilić . . . zwłaszcza jak się pracowało nocki cały tydzień :rotfl: Jednak dałem radę i sądząc po waszych opiniach wyszło oki :ok: Następnym razem tylko więcej herbaty trzeba dokupić :cojest:
Jedno mnie tylko zdziwiło, że nic się nie zbiło ani nie potłukło ze szkła. Ale jakieś szkody muszą być - szkoda tylko że w ludziach :rotfl:
Dawidek chyba najdłużej zapamięta ten spot :rotfl:

anjko - 4 Sie 2009, 00:16

Cytat:
Dawid pochwal się lekarską diagnozą


Marcino czytamy ze zrozumieniem :)

dawidek napisał/a:
Ja i mój nowy przyjaciel dżips również dziękujemy


dżips czytamy czytamy przyjaciel gips :-)

Marcin - 4 Sie 2009, 09:31

anjko napisał/a:
Marcino czytamy ze zrozumieniem

że gips to ja jeszcze zauważyłem, ale chodziło mi co się tam pod spodem konkretnego stało :-P

sowa - 4 Sie 2009, 09:44

się wzięło i połamało <8> ...a ja jeszcze Dejwa o szoferowanie do ZG prosiłam :ołnoł:


Dzielny chłopina to mu trzeba przyznac :zwyciężca: :przytul:

Howser - 4 Sie 2009, 18:01

Oto druga część fotek - ognisko :ok:
http://img294.imageshack.us/gal.php?g=88590925.jpg
<tancer>

anjko - 4 Sie 2009, 23:11

Howser napisał/a:
Oto druga część fotek - ognisko


O k...a :-)

Howser - 14 Wrz 2009, 16:37

Witam. Ja z takim zapytaniem... W ile aut jedzie TZ na jesienny?? I czy jest ktoś kto by reflektował na wolne miejsca w Passacie ;-| Na chwilę obecną jadę ja i Charpia, i jeśli tak zostanie to chyba pojadę fiestą. Jednak jeśli ktoś by się dopisał to lecim paskiem...
I druga sprawa, o jakiej godzinie jedziecie?? bo dojechał bym do ZG i moglibyśmy razem lecieć :-)

Piter - 15 Wrz 2009, 08:36

Howser,
Jak chcesz to ja mogę zabrać Agnieszkę i podjedziemy po Ciebie. Nie będziesz musiał wcale jechać autem. Tylko że my lecimy z czwartku na piątek ok 3rano

Howser - 15 Wrz 2009, 16:00

Piter
z czwartku na piątek, o 3 nad ranem czyli w piątek :-P godzina by mi pasowała bo wolne mam już od 15.00 w czwartek :D więc spokojnie się wyrobie do 3.00 :-) Jeśli Adze pasuje i załatwisz jej klapki na oczy :hahaha: to chętnie się z wami zabiorę :ok:
Swoją drogą, może udało by mi się załapać na kilka fotek ze ślubu Agi na których widać Młodą parę i moją fiestke w tle?? Tak na pamiątkę, w końcu nie każda fiesta ma szanse wieść do ślubu :-)

Piter - 15 Wrz 2009, 19:38

Aga nie jedzie ;-(
Jak chcesz to mogę cię po drodze zabrać

sowa - 15 Wrz 2009, 19:43

A ona co tworzy???? :fox: Foch że w lotka nic nie było???

U mnie sie sprawa komplikuje i klaruje z godziny na godzinę, więc jak juz bede wiecej wiedziała to zadzwonię do Ciebie Piotruś, czy się krzesło dla mnie znajdzie <8>

Howser - 15 Wrz 2009, 19:49

Kurde ja widzę że w tym roku to masa ludków rezygnuje :rotfl: niemożliwe żeby kryzys dopadł FKP :9:
Piter w takim razie zabiorę się z Wami :-) Ja to nawet nie zostałem poinformowany że nastąpiła zmiana planów i mi pasażerka zrezygnowała ;-|
Sowe na dach, na dach... jak rozłoży skrzydła to będziemy mieli samolot :hahaha:

Piter - 15 Wrz 2009, 19:54

Sowa w pasku :9: :9: Koniec świata :ołnoł:
sowa - 12 Lis 2009, 07:56

Nie ma co tego dalej odwlekać!!!
W najbliższą sobotę 14.11.09 jedziemy nach Lutol!!! (Dziś zadzwonię do p.Pawła by potwierdzić ich obecność i ustalić godzinę).

Po wizycie, w związku z niedawnymi urodzinami poniektórych z frakcji, mamy dwa warianty.
Imprezka z tańcami w jakimś lokalu lub tradycyjna imprezka dziuplowa!!!


Wpisywać się kto może,a kto nie może niech się przemoże :-)
Dzisiaj wrzucę foty tego co mamy do zawiezienia, może to was zachęci!!!

Zapraszam!!!

Howser - 12 Lis 2009, 12:26

No więc znów się odezwę w sprawie sobotniego wyjazdu :-P
Z moich ustaleń wynika, że muszę być w domu najpóźniej o 16.00 czyli jeśli wyjazd był by 9.00-10.00 i zdążyli byśmy wrócić tak żebym był w Ajoła najpóźniej o 16.00 to bardzo chętnie się z Wami zabiorę :yes:
Niestety na potupajkę czasu mi nie starczy :sad:

Kam'ol - 12 Lis 2009, 20:06

siemka, ja nie wiem czy bede w sobotę o 15 dostępny, jednakze wieczorem chetnie sie sproje z wami w pubie lub w dziupli :], tym razem mi sie uda :]
hmm, nie mogę sie doszukać informacji po co chcecie jechac na lutol i gdzie byloby spotkanie wstepnie informujące przed wyjazdem, i czy sa juz jakies wiesci odnosnie co i gdzie w zwiazku z bibą!!?? Chcę pub2

sowa - 12 Lis 2009, 20:16

Do lutola jedziemy zawiezc prezenty zebrane/ kupione za zebrana kase na jesiennym zlocie. Mamy tam nasz 'podopieczny' dom dziecka. Godzinę ustalę jutro.

Informacje odnośnie bibki się pojawią jak się pojawi jakas lista chętnych <8> Ale na pewno będzie popołuuuudniuuu :-)

Póki co z grubsza
1. Anjko i Sysia
3.Dawidek
4 Sowa i Gwid
5. K'amol -
6.

Howser - 13 Lis 2009, 12:27

Sowa daj znać na kom. o której ten wyjazd do Lutola planujecie i powrót ?? Bo dalej nie wiem, a zaraz lecę do pracy i na kompie będę dopiero ok 24tej
sowa - 13 Lis 2009, 19:40

Jestem właśnie po rozmowie z p.Anną z Fundacji. Zaprasza nas jutro chwilę przed 13 do Zbąszynia do ich sklepu i później razem z nią przejedziemy do Domu.
Propozycja moja, byśmy spotkali się o 11:30 na parkingu Auchan (koło stacji benzynowej, ale na płycie parkingu).
Myślę, że posiedzimy tam góra z godzinkę, więc przed 15 będziemy wracać do ZG.

Imprezka w Dziupli w godzinach wieczornych - ok 19 :-)

anjko - 13 Lis 2009, 22:45

ok :)
Howser - 14 Lis 2009, 00:12

Czyli kurde ja bym był u siebie ok 17.00... Z Lutola do ZG z godzinka drogi i ja mam do siebie z ZG też godzinkę przepisowej jazdy :|
Nie dało się wszystkiego przesuną o godzinkę wcześniej ??? ;-(

sowa - 14 Lis 2009, 00:26

Akurat pani Anna jest sama, bo mąż jest aktualnie na jakimś szkoleniu, więc to była najwcześniejsza z możliwości ;-( pamiętalam o tobie ale jak widac niewiele się dało. Nie dasz rady swoich spraw nieco przesunąć? myślę ze temat rozbija się o jakieś 0,5 h, bo tą 15 z górką raczej przyjęłam.



Wieziemy toooo

Howser - 14 Lis 2009, 09:38

Problem w tym, że mojej sprawy nie da się przesuną w czasie ;-( ale jadę z Wami
Marcin - 14 Lis 2009, 10:16

ja niestety odpadam :|
anjko - 14 Gru 2009, 00:36

I co się gapicie :rotfl:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group