Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja wielkopolska - ploretariusze wszystkich krajów łączcie się :)

PUCIO - 28 Gru 2008, 23:40
Temat postu: ploretariusze wszystkich krajów łączcie się :)
Wczoraj spodkał sie Squad z Teamem :fajka:

...rozmawialismy odnosnie połączenia sie w jedną frakcje.

<było> fajnie pub2 ciekawie
jest jeszcze wiele tematów do obgadania, spraw do uporządkowania. :-P

jesteśmy na dobrej drodze godnie reprezentować Wlkp.

niedługo konkrety notw
old
ps. bardziej zainteresowanych prosze o wiad na priv.

Cosworth - 29 Gru 2008, 10:26

Dokładnie tak jak napisał Pucio, pojawiły się pomysły i będziemy je realizować, Pucio ze względu na nasz wyjazd z Szanti zostawiamy Cię samego ale po powrocie wracamy na ring :).
LUKO25 - 30 Gru 2008, 14:30

Pucio dawaj te pomysly
Żabcia - 5 Sty 2009, 15:07

myślę, że pomalutku możemy zaczynać działać
Ci co mieli wrócić - wrócili? :)

PUCIO - 6 Sty 2009, 19:14

LUKO25 napisał/a:
Pucio dawaj te pomysly

... cierpliwości
Żabcia napisał/a:
myślę, że pomalutku możemy zaczynać działać


... tak zaczynamy :yes:



[ Dodano: Wto Sty 06, 2009 20:34 ]

:ok:

ustalenia po dyskusji na szczycie :

- chcemy jednej frakcji w Wielkopolsce, propozycją jest nazwać tą frakcje po prostu
Frakcja Wielkopolska.
- chcemy działać na forum FKP ale nie chcemy rezygnować z tego co już mamy
forum które istnieje przeistoczyć według naszych wspólnych potrzeb,
dodać na naszym podforum link do strony na Yoyo Wlkp.
- ustalenie lidera frakcji, tutaj jest nasza propozycja by liderem została chianti_girl

Miły - 6 Sty 2009, 20:44

- chcemy
- chcemy
- CHCEMY!! :D

Freeman - 6 Sty 2009, 21:32

Jeśli mogę to popieram wszystkie te ustalenia.

Jakieś nowe wspólne logo by się przydało.

PUCIO - 6 Sty 2009, 21:57

freeman napisał/a:
Jakieś nowe wspólne logo by się przydało.

oczywiście :yes:

...ale powoli najpierw podstawy :-P

bro198 - 7 Sty 2009, 19:40

jestem za za za za!!!!!
Miły - 7 Sty 2009, 21:03

8 x za xD
2fastman - 7 Sty 2009, 21:35

Jestem Nowy Ale sadze Ze Dobrze Nam to Zrobi ;D Pozdrawiam
kubas - 7 Sty 2009, 22:56

<ok>
Żabcia - 9 Sty 2009, 15:10

2fastman napisał/a:
Jestem Nowy


choć może to i nie miejsce na to - witamy w progach wlkp. :)

a wracając do tematu - Panowie - Ci wiedzą, do których w szczególności się zwracam - od gadania jeszcze nic się samo nie zrobiło :-P

polo1976 - 12 Sty 2009, 00:19

Też jestem nowy, ale jak najbardziej jestem za. Jak to powiedział jakiś mędrzec: W KUPIE SIŁA: :-)
K0zi - 13 Sty 2009, 21:09

A jednak :D nowy rok nowe możliwości
Jak najbardziej jestem za :ok:

Żabcia - 14 Sty 2009, 14:33

K0zi napisał/a:
A jednak


:) częściej nam tu zaglądaj Kzerozi :-P już normalnie stęsknieni się zrobiliśmy...

[ Dodano: Sro Sty 14, 2009 14:34 ]
polo1976 napisał/a:
Też jestem nowy

i Ciebie tez witamy radośnie :)

K0zi - 17 Sty 2009, 20:20

Żabcia napisał/a:
K0zi napisał/a:
A jednak


:) częściej nam tu zaglądaj Kzerozi :-P już normalnie stęsknieni się zrobiliśmy...


niestety brak wolnego czasu mnie ogranicza ;-( Ja też się za wami stęskniłem

Pozdro K0zi :P

chianti_girl - 19 Sty 2009, 16:24

Żabcia napisał/a:
od gadania jeszcze nic się samo nie zrobiło :-P

:V: :V: :V:
No właśnie :-P

PUCIO - 25 Sty 2009, 21:55

chianti_girl,
Właśnie pierwszw ruchy poczynione na forum
teraz Musimy wspólnie zadziałać :)

chianti_girl - 26 Sty 2009, 11:05

widzę, że porządeczek cacy cacy :) Myślę, że :ups: w końcu :ups: nikt z nowych klubowiczów nie będzie miał problemu do której z frakcji wielkopolskich ma się zapisać :fox: Myślę że reszta ustaleń będzie między nami co później zostanie ogłoszone dla ogółu :yes: Tylko zlitujcie się nade mną i moimi nieszczęsnymi egzaminami... przez które spać po nocach nie mogę... do tego codziennie tłuczenie się do pracy na 8 godzin a w domu nie ma spokoju nie... bo 4 miesięczne trikolorowe cudo mi zajmuje sporo czasu (jak nie całą przestrzeń czasową) a egzaminy coraz bliżej :9: :9: :9:
Żabcia - 26 Sty 2009, 18:16

chianti_girl napisał/a:
Tylko zlitujcie się nade mną


poznaj naszą litość Violl :) i daj znać jak ogarniesz "nieszczęsne egzaminy"
swoją drogą - długo każesz czekać na siebie? :-P

Cosworth - 26 Sty 2009, 21:02

:) jakoś wszystkim nam było trudno dograć termin :) pomimo prób... :) jest ok, najważniejsze że się udało, pomogę dalej.
chianti_girl - 27 Gru 2009, 19:24

Chciałam zapoczątkować temat, o którym mówiliśmy na poprzednim spocie, czyli zmiana Lidera nowej Frakcji. Ja nadal jestem Liderem ale WLKP Team'u, którego teoretycznie już nie ma. Jestem za stworzeniem ankiety lub po prostu wypowiedzi co każdy z Klubowiczów myśli na ten temat a w rezultacie podjęcia decyzji - kto ma zostać Liderem Frakcji Wielkopolskiej.

Pozdrawiam

Freeman - 27 Gru 2009, 21:03

Myślę, że Pucio będzie najlepszym kandydatem (nic nie ujmując innym).
Miły - 27 Gru 2009, 21:58

NIestety Pucio chce zrezygnować z lidera...
elmek13 - 27 Gru 2009, 22:05

Miły napisał/a:
zrezygnować z lidera...


a co się dziwicie? ile można samemu ciągnąć wóz... skoro inni się opier****.

A znajdźcie drugiego takiego jak PUCIO....Powodzenia.

PUCIO - 27 Gru 2009, 22:28

Słuchajcie ;/

- niestety, ale praca mnie zmusza do zapierdalanki czego przyczyną są niestety zaległości na forum.
Poważnie się zastanawiam nad rezygnacją ponieważ jest mi ciężko wszystko ogarnąć - nie jestem w stanie pociągnąć wszystkiego sam. Z racji tego trzeba coś wymyśleć
i tu padła propozycja co do której trzeba się ustosunkować :yes:
-poczekamy na wypowiedzi tu w temacie, pozbieramy jakieś propozycje i zrobimy ankiete

elmek13 - 27 Gru 2009, 23:08

Pucio....sorki za OT a nie możesz mieć zastępcy...czy kogoś takiego. Skoro ty zapierdalasz i nie możesz ogarnąć tego..może niech się ktoś połasi na to miejsce (asystenta)

Podejmuje wspólne decyzję tak/nie i ty zatwierdzasz i problem z głowy. Ale to tylko taki pomysł (o ile będzie ktoś chętny na miejsce asystenta)

Tyle do elemelka,

Znikam do frakcji Łódź, gdzie już w ogóle nic się nie dzieje. :devil:

Miły - 27 Gru 2009, 23:28

niby jest propozycja, żebym ja przejął ową funkcję - na forum siedze codziennie, ogarniam wszystko co związane z modowaniem... żeby nie było, że sam - na spocie sami na mnie wskazali...
PUCIO - 27 Gru 2009, 23:30

elmek13,
Dzięki za to OT
Asystent ???
jest to dobry pomysł niech się wszyscy wypowiedzą
co wy na to ?

chianti_girl - 27 Gru 2009, 23:39

ja tam za dużo w temacie do gadania nie mam. Wiadomo, że Pucio jest niezastąpiony, ale asystent z pewnością by mu się przydał :)
PUCIO - 27 Gru 2009, 23:42

chianti_girl napisał/a:
ja tam za dużo w temacie do gadania nie mam.

A wedłu mnie właśnie Masz wiele do powiedzenia i Twoje zdanie jest taksamo ważne :)

Dawidoff4 - 27 Gru 2009, 23:48

elmek13 napisał/a:
a nie możesz mieć zastępcy...czy kogoś takiego. Skoro ty zapierdalasz i nie możesz ogarnąć tego..może niech się ktoś połasi na to miejsce (asystenta)

Podejmuje wspólne decyzję tak/nie i ty zatwierdzasz i problem z głowy. Ale to tylko taki pomysł (o ile będzie ktoś chętny na miejsce asystenta)


:brawo: i to było by najlepsze rozwiązanie coś jak w reprezentacji Szwecji w latach 2000-2004 kiedy trenerami byli Tomas Söderberg i Lars Lagerbäck a po 2004 kiedy zaczął ogarniać wszystko sam - pozostał Lars Lagerbäck
Pucio ma największy autorytet poza Wlkp w FKP (zresztą w WLKP też) i godnie nas reprezentuje, a funkcję lidera będzie mógł nadal sprawować - a asystentem mógłby zostać Miły
..... bądź Chanti - skoro liderką już wcześniej była
:)

co o tym sądzicie ??

elmek13 - 28 Gru 2009, 00:00

No kochani....ja nie śpię czytam....

Świnia nie jestem. Ale Putek (PUCIO) pchasz flaszkę na zlocie za idea.

Miły, wiesz czemu wskazywali.... Bo nie mieli nikogo innego pod ręką. :V:

Koniec OT. Ale pamiętajcie, że ja wszystko widzę i mody za mną szaleją. (Sowa szczególnie :rotfl: )

Piter - 28 Gru 2009, 00:07

elmek13, nie podskakuj synu bo ci wygaszę wszystkie posty za spamowanie w nie swojej frakcji :-P :-P
PUCIO - 28 Gru 2009, 00:11

Nie drapać się , :twisted:
Miły - 28 Gru 2009, 00:24

elmek13, :hahaha:
Żabcia - 28 Gru 2009, 15:54

Dawidoff4 napisał/a:

i to było by najlepsze rozwiązanie coś jak w reprezentacji Szwecji w latach 2000-2004 kiedy trenerami byli Tomas Söderberg i Lars Lagerbäck a po 2004 kiedy zaczął ogarniać wszystko sam - pozostał Lars Lagerbäck
Pucio ma największy autorytet poza Wlkp w FKP (zresztą w WLKP też) i godnie nas reprezentuje, a funkcję lidera będzie mógł nadal sprawować


właściwie to ja też bym się skłaniała do wyznaczenia kogoś na funkcję jak tu nazwano "asystenta".

I przyznam też rację Chanti , że najlepszym rozwiązaniem będzie jakaś ankieta, która wyznaczy osobę na takową funkcję. Jednak, żeby tworzyć ankietę potrzeba chętnych, którzy spróbowaliby ogarnąć temat.
Chodzi tu zwłaszcza o kogoś kto zajmie się organizacją spotów - miejsca, czas, jakies ewentualne atrakcje umilające spoty, by każdy nie stał się zwykłym staniem na parkingu - takie spoty już były i zawsze z czasem zjawiało się tam coraz mniej aut.... i co tu się będę rozpisywać , temat wałkowany był na niejedym już spocie. Co jeszcze : przypominanie o ustalonych już datach, wyszukiwaniem na forum nowych wielkopolskich autek i ich właścicieli.
Bo wcale nie chodzi o kogoś kto zacznie sprzatać forum, usuwać posty... od tego ludzie są wprawieni już w boju :)

Z tego co wiemy chętnym do pracy jest Miły
Potencjał i zapał zawsze towarzyszył też Chianti

kto jeszcze?

Freeman - 28 Gru 2009, 19:05

Żabcia, jeśli można to proponuję Ciebie. Zawsze jesteś aktywna i na codzień wspierasz Pucia więc wiesz jak sobie z nim poradzić (jakby co).
PUCIO - 30 Gru 2009, 00:10

:twisted: czy robimy sobie jaja z tematu czy zapodamy wkońcu jakieś propozycje na lidera
jak narazie mamy dwie propozycje :
1.Miły
2.Chianti
3?

LUKO25 - 30 Gru 2009, 01:34

oczywiscie niezastapiony jest Pucio,najbardziej pasuje ale jesli chce zrezygnowac to ja tez jestem za Miłym lub Chianti,Miły ma chęci a Chianti byla juz liderka wiec najbardziej pasuje do tej roli.oczywiscie bede wspieral lidera lub liderke w waznych decyzjach w miare mozliwosci,bo niestety mieszkam troszeczke od Poznania gdzie jest wiekszosc.a co do asystenta to tez dobry pomysl,przydalby sie Puciowi ale to zostawmy wszystkim,niech kazdy sie wypowie.tak wiec PUCIO +asystent albo Miły lub Chianti ale bardziej obstawiam kandydature CHIANTI.pozdro
Żabcia - 30 Gru 2009, 14:05

PUCIO napisał/a:
1.Miły
2.Chianti


ad. 2 Chianti - bo już pewnie zawsze Chianti, a nie jakas tam czerwona :hihihi: - a jak Ty się zapatrujesz? Interesuje Cię funkcja?

chianti_girl - 30 Gru 2009, 15:05

Zawsze jestem chętna do pomocy :hihihi:
Jeśli PUCIO stwierdzi, że razem jesteśmy w stanie rozkręcić Frakcję to ja bardzo chętnie. Oczywiście Klubowicze Frakcji muszś wyrazić aprobatę, żeby nie było, że ja sama tak.. Już były takie akcje, że ja wpadłam na jakiś pomysł zorganizowania spotu, chociażby daleko nie patrzeć rocznica WLKP Team'u - spot w Chodzieży... upiekłam ciasto, wysyłałam przypomnienia mailem i ile fiest było ?? DWIE + bmw + VW...
Ja mam sporo pomysłów tylko może nie wszystkie jestem w stanie zrealizować, ponieważ nie mam możliwości.
Też mi przyszedł pomysł do głowy aby PUCIO był Liderem i do tego dwie osoby, które by były jego prawą ręką i drugą prawą ręką :hihihi:
Np. jedna osoba bardziej obcykana w sprawy związane z internetem, forum itd
Druga bardziej bym powiedziała mobilna, czyli do załatwiania, organizowania itd.
Tak aby rozdzielić obowiązki między obydwie prawe ręce. Oczywiście poważniejsze decyzje czy debaty omawiane między Tymi trzema osobami rzecz jasna :)
Chyba tak to właśnie widzę :ok:

AeSeF - 30 Gru 2009, 16:43

Jeśli wolno mi zabrać głos to przemówię ludzkim głosem :-)

Trzeba przyznać że spoty to naprawdę fajna rzecz i choć byłem pierwszy raz, to na pewno na nim się nie skończy. Pucio naprawdę jest obcykany w temacie i wydaje mi się że ma do tego rękę i myślę że znajdzie czas, a jakby nie znalazł to rzeczywiście warto podzielić obowiązki między lewą i prawą rękę - ja również podłączałbym się pod propozycję innych z głosem dla chianti_girl i Miłego, a jeśli chodzi o sprawy forum czy www to chętnie Wam w miarę moich możliwości pomogę bo coś tam łapie w tych tematach.

Marcin

chianti_girl - 30 Gru 2009, 17:02

http://www.fiestaklubpols...upcp.php?g=9654
Lista członków Frakcji Wielkopolskiej - można by było uaktualnić i wtedy każdy by miał podgląd z jakich osób może wybierać swój typ :hihihi:
:hihihi: - uwielbiam ten uśmieszek :rotfl:

Freeman - 30 Gru 2009, 19:12

PUCIO napisał/a:
:twisted: czy robimy sobie jaja z tematu czy zapodamy wkońcu jakieś propozycje na lidera
jak narazie mamy dwie propozycje :
1.Miły
2.Chianti
3?


No przecież zaproponowałem Żabcię, jeśli nie Ania to Chianti lub Miły, ale nie jako liderzy lecz jako asystenci.

PUCIO - 30 Gru 2009, 21:37

no i odrazu lepiej
mamy następujące propozycje:
1.Miły
2.Chianti
3.Żabcia
4.Pucio+asystent
?
czy już wszystkie wasze pomysły ?
bo jak tak to zrobimy ankiete.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group