Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - [MK3] wkładka korka paliwa

tarantino - 18 Lis 2008, 17:48
Temat postu: [MK3] wkładka korka paliwa
Witam. Nie ma to jak mieć szczęście, i kolejny problem. Otóż wypadł mi dzisiaj korek wlewu paliwa na ziemie i sie roztrzaskał cały plastik wokół wkładki. Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość przełożenia wkładki z mojego korka paliwa, do innego korka który kupię na szrocie? Czy taka operacja jest nie wykonalna? Dzięki za jakieś podpowiedzi.
frenetico - 18 Lis 2008, 19:04

Ja zamiast się bawić w przekładki kupił bym nowy :)


Np. taki jak ten :ra: http://www.allegro.pl/ite...esta_orion.html

Parzych - 18 Lis 2008, 19:17

frenetico, ale w ten sposób będzie miał dodatkowy kluczyk :fox:
tarantino - 18 Lis 2008, 19:29

No właśnie przedewszystkim chodzi mi o to, aby nie mieć 2 kluczyków :-) kupić nie oryginalny korek to nie problem, ale też jest on niezbyt ładny w porównaniu z oryginałem. Na allegro widziałem wkładki do korków wlewu paliwa, tylko teraz pytanie czy ktoś już wymieniał samą wkładkę? :kaput:
Freeman - 18 Lis 2008, 22:10

Da się, z tej strony co wchodzi do wlewu jest taka zawleczka, jak ją zdejmiesz to Ci cała wkładka wyjdzie i możesz przełożyć.
tarantino - 18 Lis 2008, 22:40

Wielkie dzięki za podpowiedź freeman. Czyli jutro będzie jeżdżenie po szrotach w poszukiwaniu korka na kluczyk. :luzik: Jak mnie dobijają takie pierdoły, ale nie ma to jak mieć szczęście hehehe

[ Dodano: Nie Lis 23, 2008 12:06 ]
No i z tym korkiem to nie tak hop siup :-) najeździłem się po szrotachwe wrocku jak i za wrockiem i dostałem jeden korek za free. Przełożyć wkładkę to rzeczywiście 2min roboty, ale ... Dopiero na drugi dzień przyjrzałem się swojemu staremu korkowi i temu co dostałem, wyglądają dosłownie tak samo na pierwszy rzut oka. Ale różniły się uszczelkami, w tym co dostałem jest o 2mm węższa jeśli chodzi o średnicę, i puszcza odrobinkę wody. Teraz pozostaje mi tylko zamówić orginalny korek bez wkładki, w sklepie forda we Wrocku za 70zł :pop: więcej kasy straci się na jeżdżenie niż by to było warte.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group