Forum FiestaKlubPolska -

Projekty FKP - [MK3] Czerwono-czarna

DemptD - 13 Lis 2008, 21:23
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
1. NICK: DemptD
2. IMIĘ: Jacek
3. MODEL: Ford Fiesta
4. WERSJA: Trend
5. ROCZNIK: MK3, 08.IX.1995
6. SILNIK: 1119ccm -> 1796ccm
7. OPIS AUTA: Auto od nowości w rodzinie, teraz na moim posiadaniu. Nic lepszego być nie może. Przede wszystkim - ma Webasto :D

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: skórzanka gałka zmiany biegów (czarna + czerwona nić) i skórzany mieszek, przednie kierunki białe, boczne kierunki dymione, końcówka wydechu [bo poprzednia była ruda..], dołożone halogeny pod zderzak, zmienione podswietlenie zegarka i licznika + guzików (biale ikony + czerwone diody aktywnosci), lampy z dymionym kierunkiem tzw. Hella, usuniecie znaczkow z tylnej klapy, ori lampka bagaznika x2, czerwone listwy na zderzakach, chromowane paski na nawiewach, aluski 6J 13'', ori dekle w czarnym macie na wersje zimowa, ulter fi70 :) , ramie wycieraczki z mk5, lotka RS, naklejki klubowe, prosiaki :ok: , 2/3 xr1.1i (zderzaki przód + tył), obicie oparć tylnej kanapy, wymiana 5 szyb na atermiczne, kompletne xr1.1i czyli poszerzenia w macie, tymczasowo zakładane ciemne Fiffty, kierunkowskazy boczne MHW, felgi z Porsche 924, żółte halogeny, poczernienie listew dachowych, białe fiffy, czerwone paski na zderzakach
b. mechaniczne: rozporka wahaczy, licznik z obrotkiem z futerka, nowy akuku :) , alternator z 1.3, modyfikacja dolotu, rozpórka w bagażniku, stabilizator przedni, hample z XR2i, tarcze ATE PowerDisc, nowe amortyzatory Sachs + Supersport, nowe sprężyny FK, nowa chłodnica, wyczyszczenie zespolonego, filtr powietrza K&N, krzyżak FoMoCo, short shifter, miska olejowa nowa, rozpórka Wiechers przód, wtrysk z 1.3, no i wszystkie sprawy eksploatacyjne czyli co się popsuje to się wymienia
c. audio: 4xHertz + 2xPioneer + Pioneer DEH-5000UB, wygłuszenia
d. inne: oświetlenie wnętrza na biało, dodatkowa lampka do czytania z tylu, instalacja cb-radio, kierownica obszyta skóra, montaż centralnego zamka + el. otwierania bagażnika + otwieranie bagażnika z pilota, uchylne szybki, wygłuszenie maski z diesla :P (bo grubsze), wygłuszenia bagażnika materiałowe, wygłuszenia drzwi :P , podgrzewane lusterka :) , środek z futrzaka, siatka do płynu :P , samopodnoszący się bagażnik, ściemniacz oświetlenia środka, oświetlenie schowka, pasy Schroth, skórzana kierownica, skórzany mieszek, gałka zmiany biegów aluminiowo-skórzana, zegarek z XR2i, skórzane fotele

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: zobaczymy co przyszłość przyniesie planów kilka ;)
b. mechaniczne: dziwne rzeczy wymyślane i realizowane w miarę finansów ;)
c. audio: gra zadowalająco :)
d. inne: wymyślane na bieżąco :D

10. FOTKI AUTA








str. 01. - podswietlenie licznika, usuniecie znaczka Forda z klapy, centrum dowodzenia webasto,
str. 02. - podswietlenie guzikow, Heleny na tyle, czarnomatowe dekle,
str. 03. - czerwone listwy na zderzakach, lampka bagaznika, przejsciowe podswietlenie klamek, szpiegowskie foto niedokonczonej historii metalicznych dekli, licznik z obrotkiem z futrzaka, materialowe wygluszenia bagaznika, rozporka wahaczy, lampka do czytania z tylu, panele diodowe w lampkach do czytania, paski ledowe na kieszeniach drzwi, klubowe tablice, aluski, ulter, ramie wycieraczki z mk5 sport gy
str. 04. - poprawiona wersja ramienia, nowy gadżet :ok: , prosiaki :D , podrzewane lusterka, Hertze, lotka RS, naklejki klubowe, rdza ;-(
str. 05. - alusen felgusen, koniec z rdza :ok: , wygluszanie drzwi etap 1, uszate uszatki, wygluszanie drzwi zakończone :)
str. 06. - eibach federn :jupi: , zalozony czerwony jebach -40mm :) , 1/3 bonus pack'a :P
str. 07. - siatex do zbiornika płynu spryskiwaczy :) , wskazówki z licznika z fluorem :P , kiedyś - dziś, Grubasek vs Foka RS, samopodnoszący się bagażnik ;)
str. 08. - podświetlenie licznika ledami - licznik v. 4.0
str. 09. - modyfikacja dolotu
str. 10. - spotowo, poszerzenia
str. 11. - końcówkowo wydechowo, podświetlenie środka, przedni zderzak xr1.1i
str. 12. - nocne oświetlenie środka
str. 13. - ściemniacz nocnego oświetlenia środka
str. 14. - modyfikacja podświetlenia regulacji nawiewów, rozpórka tylna home made, obicie tylnej kanapy, oświetlenie schowka
str. 15. - sam spam
str. 16. - gołoledzio-ostrzegacz, sygnalizator gołoledzi
str. 17. - żółte selektywne halogeny
str. 18. - el. szyba, eibach, ulter, tuleja wahacza, czarno-matowa rozpórka tylna, voltomierz
str. 19. - montaż atermicznych 'zielonych' szyb, domykanie szyb po zamknięciu auta z pilota
str. 20. - poczernienie listew dachowych
str. 21. - Fiffty :) , przewody hamulcowe + bestia i piękna
str. 22. - chłodnica valeło
str. 23. - rozebranie przełącznika zespolonego, regulacja czasówek w mk3, wyświetlacz w zegarku, szczelny zamiennik kierunkowskazu
str. 24. - zimowe foto, k&n, krzyżak
str. 25. - kot
str. 26. - k&n, korek oleju, kosiarka, progowce
str. 27. - ciemne progi v2
str. 28. - ciemne Fiffty - reaktywacja :) , transfer do prodżektów, kierownica i mieszek w skórze
str. 29. - sam spam
str. 30. - 66666km
str. 31. - paczka, kierunki MHW, próbna polerka Helli
str. 32. - reperaturki zacisków
str. 33. - felgi
str. 34. - sam spam
str. 35. - poszerzenia xr1.1i, schroth, ate powerdisc, puchar
str. 36. - film z toru, żółte halogeje, tłokolampka, plastiki słupki C, nowe amory i springi
str. 37. - miska olejowa, folijka
str. 38. - Telestart do Webasto, Short shifter, wiechers, wspomaganie, zlot, puchar, czerwona listwa, czerwone listwy w zderzaku
str. 39. - kolekcja lamp, białe fiffty, skóra
str. 40. - kapsle Porsche
str. 41. - czerwona ramka dookoła licznika, Valvoline VR1 5W50
str. 42. - czerwone elektryczne lusterka, czerwona skórzana gałka, 13" RS, żółte halogeje, 20 lat i dalej jeździ, pożegnanie HCS'a
str. 43. - sam spam
str. 44. - powitanie RS1800
str. 45. - rozszerzony przegląd rejestracjny RS1800, nówka sztuka Wiechers
str. 46. - Recaro, elektrycznie uchylane tylne szyby
str. 47. - czarna podsufitka i plastiki, czerwone pasy bezpieczeństwa
str. 48. - trzeci stop na całą szybę
str. 49. - zimowe koła RS, maska RS Turbo, założony 4-2-1 z bandażem, (1)88888km, shuftlight wbudowany w licznik, 15" alu ze Sierry, komputer pokładowy, swap hamulców na 258mm, wykres z hamowni - 139KM i 171Nm

tadzias - 13 Lis 2008, 22:23

przyszalał z bocznymi kierunkami :-P
DemptD - 14 Lis 2008, 17:13

no z czymś trzeba było zaszaleć chociaż raz :D
tadzias - 14 Lis 2008, 17:30

w kierunkach bocznych są diodki ? :fox:
DemptD - 14 Lis 2008, 18:20

wlasnie nie :P tylko chromowana zarowka zeby nie psuc efektu niczym pomaranczowym :P moge zrobic fotke jak mryga bo efekt nawet fajny ;)
tadzias - 14 Lis 2008, 19:17

nie rób foty tylko zmien na diode - będzie lepsiejszy efekt :)
DemptD - 14 Lis 2008, 19:34

jaka diode? ;> moze jakies szczegoly podasz? bo zaciekawiles mnie ;> zarowke diodowa dac czy cu? :D
mamuten - 14 Lis 2008, 19:38

a to antena od siby to wogule coś łapie czy ja wyciągasz jak gdzieś jedziesz
tadzias - 14 Lis 2008, 19:43

Wrzucasz diodę LED co daje potem fajny efekt w miganiu oraz w stanie spoczynku (ma bezbarwną kopułkę)

tu masz przykładowa aukcję z takimi diodami;

http://www.allegro.pl/ite..._5_kolorow.html

oczywiście musisz wiedzieć czy żarówka w tych kierunkach ma taki kształt :)


Cena 2,69 za sztukę nie jest zbyt wygórowana :)

tajmus - 14 Lis 2008, 19:55

fajnie wyszlo to zdjecie z antena w bagazniku :cojest:
ja szczerze za takimi bajerkami typu podswietlania to nie jestem... ale co kto lubi
nie moge patrzec na te paskudne kolpaki :tyłek: pomysl nad tym

luki - 14 Lis 2008, 20:12

tajmus napisał/a:
fajnie wyszło to zdjęcie z antena w bagażniku :cojest:

to nie antena to rozpuuura jest...jak u mnie :twisted: ;P

DemptD - 14 Lis 2008, 20:30

mamuten napisał/a:
a to antena od siby to wogule coś łapie czy ja wyciągasz jak gdzieś jedziesz


jak antena jest w bagazniku to lapie tak max 2 auta do przodu i 2 do tylu :D ale do normalnej jazdy jest na dachu, a na noc do bagaznika bo akurat anteny sa dosc chodliwe ;/

tadzias napisał/a:
Wrzucasz diodę LED co daje potem fajny efekt w miganiu oraz w stanie spoczynku (ma bezbarwną kopułkę)

tu masz przykładowa aukcję z takimi diodami;

http://www.allegro.pl/ite..._5_kolorow.html

oczywiście musisz wiedzieć czy żarówka w tych kierunkach ma taki kształt :)


Cena 2,69 za sztukę nie jest zbyt wygórowana :)


no moze faktycznie bedzie fajny efekt ;) dzieki za porade pomysle nad tym :D

tajmus napisał/a:
fajnie wyszlo to zdjecie z antena w bagazniku :cojest:
ja szczerze za takimi bajerkami typu podswietlania to nie jestem... ale co kto lubi
nie moge patrzec na te paskudne kolpaki :tyłek: pomysl nad tym


jak sie mówi.. jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.. mam alu w garazu ale bija przy hamowaniu z 30 jak szalone, sa wywazone, niby proste a jednak cos z nimi nie tak ;/ no na wiosne planuje jakies 14'' kupic

tajmus - 14 Lis 2008, 20:55

no ja mam tez ta przypadlosc ze swoimi... az wstyd jezdzic z krzywymi alu jak ktos na pokladzie... przy hamowaniu tlucze jak ;-| no ale to ich ostatni sezon u mnie i tez poleca 14 na wiosne :-)
DemptD - 14 Lis 2008, 21:35

tajmus napisał/a:
no ja mam tez ta przypadlosc ze swoimi... az wstyd jezdzic z krzywymi alu jak ktos na pokladzie... przy hamowaniu tlucze jak ;-| no ale to ich ostatni sezon u mnie i tez poleca 14 na wiosne :-)


a jakie kupujesz? ;> i alu to pol biedy.. mnie bardziej opony bola.. bo kurde trzeba i to i to kupic ;/ ze tez nie mozna na samych alu jezdzic ;P a tak przy okazji postu..

ja te moje alusy moge komus odsprzedac za 100-150 ;P komplecik ;) moze sie przydadza do palenia starych opon albo chociazby zrobic z nich krzesła barowe :D pomyslow mnostwo ;)

o tych 'cudach' mowa ;)

SpiderMAN - 15 Lis 2008, 01:28

DemptD napisał/a:
wlasnie nie :P tylko chromowana zarowka zeby nie psuc efektu niczym pomaranczowym :P moge zrobic fotke jak mryga bo efekt nawet fajny ;)
Kierunki Clear juz mam od 1,5 roku... co mi tu pomysły podkradasz... :P
DemptD - 15 Lis 2008, 08:58

[ Dodano: Pią Gru 05, 2008 11:29 ]



tak wyglada w srodku po malej przeróbce ;) jeszcze tylko przydaloby sie zmienic kolor wskazowek na czerwono ale to by trzeba kupic farbki i malowac i zarowki uv i by bylo gitara ;) wszystko z czasem :D co sadzicie o tym co wyszlo?

[ Dodano: Czw Lut 26, 2009 14:56 ]

bez znaczka Forda na klapie :D


centrum dowodzenia Webasto :)


:D

Sztandi - 26 Lut 2009, 15:00

Mogles znaczek na klapie zostawic :-P Fiesta bardzo ladna, przerobki calkiem fajne :) Biale podswietlenie zegara wymiata :2xf: Zastanawia mnie sens webasto w tak malym aucie... my webasto mamy w 306 i nie uzywamy bo jest zbedne... poza tym jak to znosi akumulator bo u nas cienko :V:
DemptD - 26 Lut 2009, 15:08

znaczek poszedł won bo był paskudny :D
Webasto smiga prawidlowo ;) aku tez :D webasto pije 0,5l paliwa na godzine pracy wg tego co pisze w ksiazce ;-)) sprawdzic nie mam jak bo przewaznie sie tego uzywa tak z 10-15 minut przed jazda :)

Marcinowaty - 26 Lut 2009, 16:17

Ci przynajmniej działa ;-|
DemptD - 26 Lut 2009, 16:22

gdzies w Gliwicach był [nie wiem czy dalej jest] serwis tego paskudztwa ;)
LOY - 26 Lut 2009, 16:26

no i fajnie ..bez znaczka zawsze lepiej .."fiesta" tez wywal ..napisy nie dodaja autu uroku ..no chyba ze XR2i albo turbo :D ..no i działaj cos z lampami i koncówka ..bo bardzo seryjnie bezpłciowo to z tyłu wyglada ;/
DemptD - 26 Lut 2009, 16:56

Tak jest szefie :) to usune znaczek :P koncowke ultera mam na oku ale 100 z montazem gosciu chce :P a lampy to bedzie ciemny pasek przez lato bo nie bede sie grzebac z tym jak jest zimno :P
Peedro - 26 Lut 2009, 17:37

Jak dla mnie licznik miodzio :) a gość ma samą końcówkę, czy cały tłumik :-P ?
DemptD - 26 Lut 2009, 18:07

Peedro, to co za problem taki zrobic? 2h roboty, 20zl za diody, stary cienki kabel, troche nerwow i gotowe ;) wrazenia - bezcenne :)
sama koncowka, nowa niesmigana :) ale taka z dyfuzorkiem bo przeciez nie dam bassowki do 1.1 bo to parodia ;)

madek - 26 Lut 2009, 18:14

DemptD napisał/a:
ale taka z dyfuzorkiem bo przeciez nie dam bassowki do 1.1 bo to parodia ;)

parodia czy nie, u mnie ulter chodzi calkiem fajnie przy 1.3 :) zaglusza klekot przynajmniej :D tyle ze jeszcze w miejscu kata mam tłumik przelotowy, wiec w sumie cały wydech jest przelotowy

DemptD - 26 Lut 2009, 18:20

nie no, moze kiedys sie skusze jak puszka zgnije ;) na razie bedzie musial wystarczyc dyfuzorek :P
SpiderMAN - 26 Lut 2009, 19:11

DemptD napisał/a:
Tak jest szefie :) to usune znaczek :P koncowke ultera mam na oku ale 100 z montazem gosciu chce :P a lampy to bedzie ciemny pasek przez lato bo nie bede sie grzebac z tym jak jest zimno :P
U mnie w Krk, jest porządny tłumikarz, co bierze za wspawanie dowolnej końcówki 10-20zł...
Peedro - 26 Lut 2009, 19:19

Właśnie o to mi chodziło, 100 zł za końcówke i montaż to troche dużo :> A co do licznika, to nie taka łatwa sprawa :P bo ja nie mam z tarczami z pleksy tylko blacha :P
DemptD - 26 Lut 2009, 19:24

SpiderMAN, u mnie tez jest ;) 60-80zł w zaleznosci od tego jaka fikuśna koncowke wybiore :P + 20zł za montaż :)
Peedro, to dziury w blaszce ;-))

a co do licznika to szukam takich diod UV razem z tym gniazdem :) bo wtedy bym sobie fajnie pomalowal wskazowki i cyfry na liczniku km i by było cudo :)

SpiderMAN - 28 Lut 2009, 12:22

Końcówkę... Ja wymieniłem Ultera na kawał rurki z nierdzewki fi 80mm i to jest to czego chciałem...
Moje wrażenia słuchowe może kilku kolegów z frakcji potwierdzić... :D

DemptD - 3 Mar 2009, 20:10

efekt nudów :D



wymiana podswietlenia emblematow na biale a kontrolek na czerwono ;) i w podswietlenie nawiewu wsadzona LEDowa zarowka za 16zł :twisted: ale efekt w porownaniu do zarowki to masakra :D swieci 100x lepiej ;)

Sztandi - 3 Mar 2009, 23:40

Widze ze przykladasz duza wage do oswietlenia wnetrza :) Ta dioda przy regulacji nawiewu swieci super :)
DemptD - 5 Mar 2009, 17:33


w trakcie prac :ok:

dioda taka sobie jedna :twisted: jak swieci widac na poprzednich fotach ;) warta swojej ceny :D

[ Dodano: Nie Kwi 05, 2009 20:15 ]
ha! wczoraj umylem autko :) letnie papucie i efekt od razu inny ;) lampki tez juz zalozone jakis czas ale nie bylo czasu fot zrobic :) no i brak znaczkow na klapie, komus sie napis Fiesta spodobal i zostawil mi tylko tasme po nim :/ a chcialem go sam usuanc i se zostawic na pamiatke :(







i? :)

Sztandi - 5 Kwi 2009, 19:25

Oldschool :) te aludekle sa wypas :D A co do znaczka to wiem cos o tym...
Miły - 5 Kwi 2009, 19:25

fajne "alu"felgi :P
mamuten - 5 Kwi 2009, 19:31

ja u siebie zrobię na odwrót :ok:
luki - 5 Kwi 2009, 19:32

ciekawy patent z tymi dekielkami.
Widzę ze będę miał młodszą siostrę - bliźniaka - czarno-czerwoną <8> :ok:
zrób sobie jeszcze czarny bądź czerwony znaczek na masce z przodu

DemptD - 5 Kwi 2009, 19:41

Miły, efekt mi sie bardzo podoba i byl tanszy niz alu :)

luki86, wlasnie przy malowaniu teraz znaczek z przodu leci :P tzn dziura idzie pod szpachle ;-)

luki - 5 Kwi 2009, 19:43

DemptD napisał/a:
luki86, wlasnie przy malowaniu teraz znaczek z przodu leci :P tzn dziura idzie pod szpachle ;-)

tylko zostaw rowek bo daje całego uroku fiestce :pop:

DemptD - 5 Kwi 2009, 19:47

rowek musi byc :) to jest swietosc :hihihi:
Miły - 5 Kwi 2009, 19:48

DemptD, ja mam odwrotnie... z racji tego że srebrna fiesta to fele czarne i dekielki srebrne :)

a powiedz mi jak fele malowałeś?

DemptD - 5 Kwi 2009, 21:05

Miły, nie malowalem ;) one sa z 2006 roku :P takze jeszcze sa w dobrym stanie.. sa rysy od kolpakow ale przejechalem automaxem i nie widac tak ale i tak z bliska wyglada okropnie to :( po maturze sie wezme za robote ;) juz pomysl mam :P srebrny metalic sie narzuci na fele i po sprawie :P (sasiad lakiernik :D )
essien - 11 Cze 2009, 18:49

pochwal sie najnowszym modem :D
DemptD - 11 Cze 2009, 18:58

najnowszy mod jest w trakcie robienia i auto brudne wiec wstyd :P

szpiegowskie foto:


:ok:

DemptD - 30 Cze 2009, 14:45

wiec tak :P auto po umyciu zasluzylo na sesje :P na razie przed garazem ale wszystko w trakcie ;) musi byc chwila czasu to i porzadna sesje dostanie :) wiec tak, od ostatniego razu auto dostalo uchylne szybki, lampke do bagazownika (burdelowe oswietlenie poszło won), czerwone listwy na zderzakach, no i podswietlenie klamek od srodka na bialo :P niedlugo szykuja sie nowe amorki na tyl wiec i moze pojda springi -35mm ale wszystko wyjdzie z czasem





a tak ladnie swieci sobie lampka bagaznika z postojem bluevision :P


tego lepiej nie ogladac na pelnej wielkosci :P bo widac mega piksele (robione telefonem w nocy)

oczywiscie u mnie nic dzialac normalnie nie moze w aucie wiec licznik musial sie spie.. popsuc :/ tzn ta plyta z tylu ktora odpowiada za kontrolke poduch ze swieci na poczatku i gasnie to sie popsula, licznik poszedl do elektronika ktory stwierdzil ze da rade cos z tym zrobic :/ (bo nie umialem dostac takiego z plexy z obrotkiem i kontrolka poduch :/ ) aktualnie jezdze z licznikiem pozyczonym od Sztandiego :P (predkosciomierz cygani bo ja mialem do 220 a ten ma do 200, wskazowka fajnie chodzi plynnie :P tzn pokazuje zakres predkosci w jakim aktualnie sie poruszam :D dokladnej predkosci to to nie pokazuje ;) ale wazne ze cos jest :P )


chyba tyle sie zmienilo od ostatniego razu.. tak mi sie wydaje.. :P

Sztandi - 30 Cze 2009, 14:54

Wygląda zacnie, co do licznika, ciesz sie, że go nie wywaliłem, bo w sumie na tyle sie on nadawał... Predkość pokazuje w zakresie około 20km/h (10 w dół i 10 w góre), ale zobacz, teraz twoja fiesta będzie mogła jechać licznikowe 170 :rotfl:
DemptD - 5 Wrz 2009, 16:22

ostatnio troche czasu pozera mi odpoczynek ale dla autka tez czas sie znajduje ;) i kombinuje z zimowymi felami :P na razie dekle sa w trakcie nakladania pierwszego koloru ;) efekt jest zadowalajacy :P nie, nie beda one w zwyklym jednokolorowym odcieniu :P

spyfoto:


no i na dniach chyba wleci tez koncowka z ultera z dyfuzorem, bardziej ma wygladac niz brzeczec takze bedzie odpowiednia ;)

Sztandi - 6 Wrz 2009, 22:33

Ty masz jakąś obsesje na punkcie tych dekli :) Ale może to i dobrze :) Wbrew różnym opiniom mnie bardzo podobają sie te czerwone paski na zderzakach :D Dbaj o nią i jeździj! Nie sprzedawaj :)
grzes87 - 6 Wrz 2009, 22:38

DemptD, bardzo fajny patent z podswietleniem klamek ;d niczym w luxusowym samochodzie gy a co tam wsadziles ? pochwal sie
Miły - 6 Wrz 2009, 22:46

wygląda mi to na 5 mm diode... albo 10 mm... fajne... ale mnie by rozpraszało w nocy... ciekawe czy dało by radę zrobić żeby się zapalało po zgaszeniu auta i świeciło przez X czasu... ale wątpie...
grzes87 - 6 Wrz 2009, 22:53

Miły, przeceiz zawsze mozesz zrobic wylacznik dodatkowy albo sciemniacz/regulatro jasnosci
DemptD - 7 Wrz 2009, 07:48

grzes87 napisał/a:
a co tam wsadziles ? pochwal sie


dokladnie tak jak napisał Miły biala dioda 5mm ;) podpieta pod 1 stopien kluczyka tzn ACC i wylacznikiem pod kolumna kierownicy :P zwykly plastikowy 0-1 ale nigdzie na widoku ;)


Miły napisał/a:
ale mnie by rozpraszało w nocy


przesadzasz, zalezy od tego pod jakim katem ustawiona jest dioda i jej katu swiecenia ;) jak on jest maly i dioda dobrze zamocowana to jedynie klamka swieci a nie pol auta :P

Miły - 7 Wrz 2009, 11:42

znalazłem sposób... jakoż iż zawsze jak się zatrzymuję, to zawsze ręczny zaciągam (nawet jak nie gaszę silnika), to można podpiąć pod kontrolki na desce od ręcznego - minus - w zimie nie będzie świecić bo nie zaciągam ręcznego...
DemptD - 11 Lis 2009, 14:39

wiec taaak :P ostatnimi czasy bylo tu cicho ale zmian zrobilo sie strasznie duzo (jak na kieszen studenta :ok: )
wiec do fieścinki trafiło kilka rzeczy:
- licznik z obrotkiem z futra :P (planowane podswietlenie takie jak bylo poprzedniego)

- wygluszenia bagazownika materialowe :P

- rozpórka dolna :twisted:

- 2 lampka do bagaznika :P
- lampka do czytania na tyl :P

- panele ledowe do lampki przód + tyl (niektorzy widzieli efekt na zywo :P )

- biale podswietlenie ledowe nad nogami (bylo czerwone)
- biale podswietlenie ledowe na to gdzie sie wychodzi (zgapione z audi :P )

- klubowe tablice :P (zmienily miejsce ale wydaje mi sie ze tu lepiej to pasuje :P )

- alusen felgusen :hihihi:
165 na 6'' :P

na aucie :D

nie komentowac ze stoi jak koza bo podjazd jest pod skosem :-)


zdjecia robione telefon to nie marudzic o jakosc
jeszcze chyba bede zmieniac zawieszenie cale na gazowe i od razu wrzuce eibachy :P

bidżej - 11 Lis 2009, 14:41

i gra :ok:
essien - 1 Gru 2009, 10:24

smutne te felgi :(
Ad@mus - 1 Gru 2009, 18:16

fele od qzyn'a ??
DemptD - 1 Gru 2009, 20:08

Ad@mus napisał/a:
fele od qzyn'a ??


dokladnie ;)

FiFa - 1 Gru 2009, 22:20

tutaj potrzeba gleby!! :D
DemptD - 1 Gru 2009, 22:25

FiFa, Ty sie juz w temacie gleby nie udzielaj :P i sam dobrze wiesz jak to to sie prezentuje na zywo :P

[ Dodano: Czw Lut 04, 2010 19:44 ]
dawno nic sie nie dzialo a jednak duzo sie działo :D i dobrego i złego...

na poczatku fiesta została okradziona...

ktos musial miec bardzo duze zapotrzebowanie :D

co pociagnelo za soba skutki i zmusilo mnie do szybszego dzialania i na nastepny dzien rano byla juz zalozona koncowka z ultera :P fi=70 ;) prezentuje sie calkiem fajnie i o dziwo troche brzeczy skuli dyfuzora czy cus w kazdym razie przy niskich obrotach jest bardzo fajnie :D



w miedzyczasie pod uczelnia zaparkowalem kolo innej klubowej fiesty :ok: nie powiem czyja gy


no i przedwczoraj dostalem magiczna paczke gy dzieki bidżej


takie cus teraz zbiera mi syf z tylnej szyby gy

w garazu juz czeka kilka rzeczy na montaz + kolejne sa w drodze :ok:

Sztandi - 4 Lut 2010, 22:04

Tylko na litość boską zamontuj z tyłu normalne pióro a nie tą płaszczke, bo wygląda to śmiesznie, jest sobie ramie i nagle znika :D A tak ogólnie to i tak moja ładniejsza :ok:
Ad@mus - 5 Lut 2010, 08:34

no i kazdy wie ze szukam tylnej wycierki z mk4 i jakos kazdy do okola szuka i mowi ze nie ma i jakos kazdy dostaje te tajemnicze paczki... ;/
bidżej - 5 Lut 2010, 11:14

hehe Sztandi ma rację, klasyczne pióro by wyglądało ładniej :)

DemptD napisał/a:
dzięki bidżej

nie ma sprawy, z mojej strony też dzięki - a za co to niedługo pokażę u siebie :ok:

Piter - 5 Lut 2010, 19:27

Z mk4 to nie ale mi się tam Valeo płaskie podobają :) i zapewne wiosną zastąpią zwykłe na czarnej curvie :)
DemptD - 19 Lut 2010, 15:53

no wiec nastapila wymiana tego paskudnego piora :P valeo pasuje idealnie a wyciera jeszcze lepiej :P 48cm miesci sie na styk :P
:ok:

no i ostatnimi czasy zakupilem tez jeden fajny gadzet dla mojej wygody :V: montaz dopiero jak sie troche ociepli niestety bo klej musi dobrze trzymac
ta da :


a do tego maly bonus w formie:


:ok:

bidżej - 19 Lut 2010, 15:57

no i od razu lepiej z wycieraczką. ciekawe, że ze standardowym ramieniem z mk3 wycieraczka 48cm gra identycznie :fox:

a to drugie? będą grzane zwierciadełka? nie ładniejsze byłyby błękitne szkła?

DemptD - 19 Lut 2010, 17:28

one sa blekitne, asferyczne i podgrzewane gy
Sztandi - 21 Lut 2010, 20:32

Lusterka mega wypas, sam takie chce :) Ramie wreszcie porządnie wyglądające, tylko czemu tak duże? :D A ulter brzmi cudnie :D
DemptD - 22 Lut 2010, 20:32

fiesta w koncu doczekala sie czegos o czym od dawna myslalem :luzik:


gy

wielkie dzieki Adaś :P

luki - 22 Lut 2010, 20:34

teraz fiesta prawie jak Subaru;P :rotfl:
DemptD - 19 Mar 2010, 12:56

ostatnio duzo sie dzialo a malo info o tym bylo :P wiec byla mowa o lusterkach jakis czas temu :) zostaly zalozone, wszystko bylo pieknie, ladnie i w ogole, ale po tygodniu na lusterkach zaczely sie pojawiac

takie brzydkie cosie... no wiec telefon w lape i reklamacja szkiel :) po 2 dniach mialem w domu nowki sztuki, wzmocnione chomem od spodu tez asferyczne lecz nie ma czarnego paska granicznego ale to w niczym nie przeszkadza :P

wyglada to teraz tak :) sa troche ciemniejsze ale juz ponad 2 tyg i na razie zero skazy czy innego uszczerbku ;) podgrzewanie tez dziala ;) bardzo fajne i przydatne w deszczu i przy opadach sniegu :P

oczywiscie nie moglo sie obejsc bez zadnej awarii :/ moje wysluzone pionki z przednich drzwi sie spalily.. tzn jeden, no a nie bylo juz sensu sie meczyc takze fiescinka dostala zestaw odesparowany z Hertza DSK-130 ;) znaleziony po bardzo promocyjnej cenie niedaleko mnie (roznica prawie 100zl wzgledem allegro)

niestety na glosniku byla gumowa oslona od tylu ale po otwarciu szyby na maxa szyba az sie wyginala od tego bo po prostu nie miala miejsca ;-( takze gumy musialy pojsc won..

i zostal jakis 1mm miejsca :yes:

no i juz jakies 2/3 tyg jezdze z lotką z RSki :)

malnieta w czarny półmat ;)
przy okazji tego ze umylem auto, nakleilem cos fajnego :hihihi:



kupilem sobie tez wosk syntetyczny w plynie i sprawdzalem efekt na dachu od razu i efekt jest <8>


no i oczywiscie zima musiala zostawic po sobie slad ;-(
takie cos wyszlo z tylu ................ a takie z przodu


teraz tylko czekam az bedzie temp powyzej 16*C i biore sie za naprawe tego :ok:

bidżej - 19 Mar 2010, 13:02

widzę że korzystasz z pierwszych dni wiosny :D ja też muszę się wziąć za swoją...

jak zrobiłeś grzanie lusterek? oddzielnie czy podczepione pod tylną szybę? :fox:

DemptD - 19 Mar 2010, 13:04

bidżej, i tak i tak :P albo mozesz wlaczyc z tylna szyba albo osobno :ok: czesciej korzystam z nich bez tylnej szyby bo ona mi jakos niepotrzebna do szczescia :P
bidżej - 19 Mar 2010, 13:07

poka poka jak to zrobiłeś :hihihi:
DemptD - 19 Mar 2010, 13:11

ale co? :P no normalne dwa guziki :P na desce :P jeden mialem do wlaczania radia bez kluczyka to to odlaczylem i w to miejsce sa wlaczone lusterka ;) no a do tylnej szyby to tak samo jak pufcio :P (jak jest napisane to nie bede robic tego drugi raz :P ) no i pozniej dodakowy kabelek zasilajacy (wykorzystalem bezpiecznik od elektrycznych szyb :D bo potrzebowalem cos pustego gdzie napiecie jest dopiero po zaplonie :) ) i diode zeby napiecie szlo w 1 strone ;) i gotowe :)
bidżej - 19 Mar 2010, 13:16

ok... a takie ciemniejsze lusterka nie przeszkadzają w okolicach zmroku?
Tommy - 19 Mar 2010, 13:18

fajnie, że działasz :) Czekam jeszcze na letnie obuwie, bo te chińskie papucie z marketu jakoś nie pasują ;)
DemptD - 19 Mar 2010, 13:18

w okolicach zmroku nie, wszystko widac calkiem normalnie wbrew pozorom, ale po ciemku jak nikt ze mna nie jedze to nic nie widac :hihihi:

Tommy jeszcze troche, jeszcze troche :P w swieta planuje juz jezdzic na alu takze duzo nie zostalo :jupi:

grzes87 - 19 Mar 2010, 18:15

DemptD, jezdizsz jakims subarakiem ?? (widze ze masz swiniaka forumowego)
Marcinowaty - 19 Mar 2010, 18:52

mamuten napisał/a:
ja u siebie zrobię na odwrót :ok:


Ja już tak mam i fajny efekt jest

Rkalitka - 19 Mar 2010, 19:45

a mnie to się najbardziej podoba naklejeczka pod lusterkiem na drzzwiach :ok: :ok:
DemptD - 26 Mar 2010, 12:34

ha! zrobilo sie cieplo to i rdza wyparowała :D

epidian :ok: a po paru godzinach szlifowanie i malowanie i efekt taki

:ok:
przy okazji zalozylem sobie juz letnie z aluskami :P tak, wiem, gleba bedzie :P


i dzisiaj byl pierwszy etap wygluszania fofi :1xf:

ogolnie w srodku dzwiek lepszy, na zewnatrz ciszej slychac czego slucham :D no i nie przenosi sie tyle szumu z drogi i ogolnie ciszej sie troche zrobilo ;) niedlugo kolejne etapy tylko maty braklo i musze kupic znow :P

Bit1 - 26 Mar 2010, 14:17

Taka rdza to nie rdza :-)
nie no ładnie się prezentuje :ok:

DemptD - 12 Kwi 2010, 12:53

ostatnio troche sie zmienilo wewnatrz gy

sa w super stanie :) byly juz wyprane i w srodku od razu czysciej i jakos takos inaczej :)
przy okazji drzwi zostaly wygluszone juz calkowicie, jeszcze trzeba reszte wygluszyc i bedzie cichutko :ok:

luk-90 - 12 Kwi 2010, 13:17

Jak komfort jazdy, dobrze trzymają na zakrętach, napisz coś więcej :-P
Rkalitka - 12 Kwi 2010, 13:24

Felgi na prawdę bardzo mi się podobają :yes:

Wygłuszenie to taśma dekarska?? co wyklejałeś oprócz drzwi i ile warstw?? napisz jakie są tego efekty teraz

DemptD - 12 Kwi 2010, 13:33

luk-90, komfort jazdy duzo lepszy ;) zrobilem w nich na razie zbyt malo km zeby sie wypowiadac szerzej :) ale czuc ze sa duzo twardsze od fabrycznych i duzo lepiej trzymia w zakretach :) dupsko nie lata w fotelu :P

Rkalitka, dokladnie :D tasma dekarska aluminiowa :P drzwi od srodka jak widac wyzej i pozniej pod tapicerka ;) zrobilem taka jakby puszke, w srodku zrobilo sie duzo ciszej, szum ktory sie dostawal z drzwi ucichl, teraz slychac caly szum ewidentnie z tylu, takze tylne nadkola tez pojda pod wygluszanie, ale musi sie zrobic troche cieplej, bo to sie pozniej kleic nie chce niestety.. no i of kors dzwiek sie poprawil bardzo znaczaco :) no i pierwszy dzien to auto musialo postac pare godzin z otwarymi szybami zeby sie przewietrzyc gy mata niestety ma ta wade ze ma swoj specyficzny zapach ale jak wyklejalem po poludniu to okna otwarte byly z 4h i rano juz nic nie bylo czuc :)

pucio2 - 12 Kwi 2010, 13:49
Temat postu: gleba...
Jako z lekka wsiok pytam: powiedzcie mi Panowie, czy zglebienie fiestki podnosi prestiż auta, czy jego właściciela?
Peedro - 12 Kwi 2010, 15:26

pucio2 napisał/a:
Jako z lekka wsiok pytam: powiedzcie mi Panowie, czy zglebienie fiestki podnosi prestiż auta, czy jego właściciela?


A co to pytanie ma na celu? W większości przypadków nie chodzi o prestiż a o właściwości jezdne.

pucio2 - 12 Kwi 2010, 15:55

Peedro,
Peedro napisał/a:
W większości przypadków nie chodzi o prestiż a o właściwości jezdne.
A to już nieco dziwne jest, zważywszy po jakich nawierzchniach się poruszamy. Zatem "przyniżenie" ma na celu poprawę przyczepności w jeździe po łuku na "nieco większej prędkości" :yyy: ? Bo chyba nie we wszechobecnych koleinach, gdzie niewiele trzeba, aby spodem przytrzeć...
Piter - 12 Kwi 2010, 16:15

Posadzenie auta bliżej drogi ma na celu tylko i wyłącznie poprawienie właściwości jezdnych na które dodatkowo składa się wiele innych rzeczy jak: dobór opon, pochylenie koła, dobór amortyzatorów.
Sprawa stylistyczna to rzecz drugorzędna !

pucio2 - 12 Kwi 2010, 16:24

Piter,
Piter napisał/a:
pochylenie koła,
zawsze uważałem, że jest to wartość "niezmienialna tak sobie"...?
Piter - 12 Kwi 2010, 17:02

No na seryjnym zawiasie, nie.
Ja mam np koła pochylone co widać gołym okiem porównując jak koło się składa u mnie a jak w normalnej xr-ce.
Tak że źle uważałeś

pucio2 - 12 Kwi 2010, 17:12

Piter:
Piter napisał/a:
Tak że źle uważałeś
Od dzisiaj będę bardziej uważał... :yes:
Dawidoff4 - 12 Kwi 2010, 18:34

DemptD napisał/a:
ostatnio troche sie zmienilo wewnatrz gy

sa w super stanie :) byly juz wyprane i w srodku od razu czysciej i jakos takos inaczej :)


osz w mordę jeża - miód malina :yes: <oki>

womi89 - 24 Kwi 2010, 10:37

No muszę przyznać, że Fiestka wygląda super na żywo :) Nie miałem czasu jej dokładnie obejrzeć, ale pierwsze wrażenie robi piorunujące. Wygląda jak z salonu :) Mam nadzieję, że moja też tak będzie niedługo wyglądać.
Darekmk3 - 24 Kwi 2010, 14:23

womi89 napisał/a:
No muszę przyznać, że Fiestka wygląda super na żywo :) Nie miałem czasu jej dokładnie obejrzeć, ale pierwsze wrażenie robi piorunujące. Wygląda jak z salonu :) Mam nadzieję, że moja też tak będzie niedługo wyglądać.

to fakt na zywo błyszczy sie jak psu jajca... :)

qwerty67 - 6 Maj 2010, 19:14

Zacna fieścina : ) Powiedz mi skąd takie fajowe miśki dorwałeś na lusterka? Oczywiście nie będą na fieście, coby klona nie robić.
bidżej - 6 Maj 2010, 20:49

qwerty67, to jest świnka subaru :-P
Ad@mus - 6 Maj 2010, 20:50

jak to skad?? odemnie:D
tomasz1 - 7 Maj 2010, 11:55

widziałem dzisiaj na żywo koło Agawy w Piekarach :) Dobrze się prezentuje widać, że zadbana.
DemptD - 7 Maj 2010, 12:26

tomasz1, nosz kurde :P naklejek nie masz ani nic to nie ma jak poznac ze ktos z forum ;) trzeba bylo sie odezwac :P

a odnośnie auta to pare tajli czeka na montaż i bedzie potem fajniutko ;)

[ Dodano: Pią Maj 21, 2010 09:58 ]


to czeka na poprawe pogody :/

Igraszki - 21 Maj 2010, 08:59

no Jacuś dawaj czekamy wszyscy na nowe foty i informacje! devil
bidżej - 21 Maj 2010, 09:29

nienormalny, do czerwonej Fiesty nawet czerwone sprężyny musi mieć gy




...w sumie ja do granatowej mam niebieskie :cojest:

DemptD - 27 Maj 2010, 11:25

przed:

po:


do czerwonej czerwony jebach :ok:

i wielkie podziękowania dla Marka za podjęcie się wymiany i zrobienie to bez uszczerbku dla czerwonej :)

tomasz1 - 27 Maj 2010, 18:39

od razu lepiej i pewnie nie tylko wizualnie. Obadam jutro na żywo :-P
bidżej - 27 Maj 2010, 20:26

buehehe rzeczywiście mi przód bardziej siadł na niebieskich gy

a jak wrażenia z jady?

DemptD - 27 Maj 2010, 20:35

bidżej napisał/a:
a jak wrażenia z jady?


twardo :V: pierwszy wjazd pod wiatę i było przytarcie spodem, także dziś już podnosiłem kostkę pod kołami :rotfl:

luk-90 - 27 Maj 2010, 21:17

O w morde Ty!!!!!! :-P Gadaj gdzei wyczaiłeś czerwone?? :fox: -50 czy -40??
bidżej - 27 Maj 2010, 21:20

luk-90, co za różnica, i tak siadły mniej niż niebieskie :rotfl:
DemptD - 27 Maj 2010, 22:04

luk-90, a leżały u takiego jednego Kamila na podwórku :ok: -40mm
bidżej, to wymieniamy sie przodami? :rotfl:

Sztandi - 28 Maj 2010, 07:07

Widze jak zwykle w najlepszej formie :ok: Ale na 1 zdjęciu masz brudne auto :!: Coś jeszcze planujesz zmienić w tym aucie bo jak na kosiarke to chyba wykorzystałeś limit możliwości :-)
bzyq90 - 28 Maj 2010, 13:48

Od razu lepiej :D I jak, urwał? :D
Marek - 28 Maj 2010, 21:35

Nie urwał :) Bzyq odezwij się na gg bo gdzieś mi Twoje gg wcieło.
DemptD a Ty nie kłam że jest twardo bo dalej się gibie jak Miszelin :D

Piter - 12 Cze 2010, 22:54

No i fajnie bo siadła równo :)
bidżej, niżej siedzący przód na niebieskich nie jest tak wcale kolorowo. Niebieski Eibach ma to właśnie do siebie że przód siada bardziej jak tył. Pomyśl co sie dzieje przy cięższym silniku niż 1.1
Ja u siebie już wywaliłem tylne Eibachy :yes:

DemptD - 23 Cze 2010, 18:58

w poniedziałek fiesta dostała bonusa :P


tak, wiem, brakuje poszerzaczy i przodu ;) wszystko w swoim czasie, powoli ale do przodu ciągle :)
ogólnie mam w głowie jeszcze pare małych delikatnych smaczków do środka i na zewnątrz, ale to dopiero ostatnim egzaminie :) od poniedziałku ruszają prace wygłuszające podwozie <8>

bidżej - 23 Cze 2010, 19:01

reszta pakietu też w takiej czerni? może być ciekawie :yes:
DemptD - 23 Cze 2010, 19:03

bidżej zgadnij gy
bidżej - 23 Cze 2010, 19:10

no nie mów że będzie w różu... ;-|
Bit1 - 23 Cze 2010, 19:25

No na tym zdjęciu naprawdę ładnie wygląda :brawo:
matrix-1990 - 23 Cze 2010, 19:35

różowe ranty na alusach będą dla kontrastu :D
Sztandi - 23 Cze 2010, 19:40

DemptD napisał/a:
ogólnie mam w głowie jeszcze pare małych delikatnych smaczków do środka

Np silnik RS1800 pod maską? :ok:
Wygląda to ciekawie, czekam na reszte "pakietu" ;/ A tak wogóle to rozpędzasz się :ok:

DemptD - 29 Cze 2010, 13:26

jak pewien osobnik mi powiedział kiedyś "bo najważniejsze są detale" tak jego słów się trzymam :) i dzisiaj ze Sztandim i dwomainnymi osobnikami byliśmy na kilku "szrotach": na pierwszym pytam o fieste, pada odpowiedź, że takowe cudo posiadają na stanie, facet zadaje pytania co potrzeba, pada potok niezrozumiałych słów, szrociarz ze spokojnem odpowiada "ale z tej fiesty to został kawałek blachy i silnik".. no to siadam w auto i jedziemy na kolejny.. na miejscu zauważamy resztki białej MKtrójki, ale podejść nie można.. no to staneliśmy przy szczątkach Twingo, które już prawie całkowicie uległo biodegradacji.. i pod nogami znaleźliśmy licznik z fiesty, kratki nawiewów, białe kierunki z depo - oczywiście popękane.. no i poszliśmy się porozglądać za szybami i właściciel zaczął nas gonić, że mamy już wychodzić za bramę.. no to ok.. MK0 wziął części z Twingo i poszedł się pytać ile za zespolony + przełączniki do otwierania szyb.. właściciel ze spokojem otwarł Allegro, porównał ceny z prawie nowymi częściami i za zespolony z Twingo z +/- 95 roku pada kwota: 100zł, za przełączniki do otwierania szyb - 70zł.. no to szybkim krokiem za bramę i do samochodu na kolejny, ostatni w okolicy szrot.. na miejscu od razu poprawia się humor widząc dwie MK5 i jedną MK3 - widać co się tam bardziej nadaje gy no i podchodzimy z synem właściciela pod emkatrójkę i widzimy, że całkiem wypasiona jest, 3d, el. szyby przód w kieszonkach na tylnych słupkach plastiki widnieją, pod sufitem komplet rączek, to gadamy, że weźmiemy plastiki, rączki i coś tam jeszcze, pada odpowiedź, że mamy przyjechać sobie po to jutro bo on nie ma czasu nam wykręcić tych kilku śrubek.. no to my uparcie, że mamy śrubokręt w samochodzie i możemy sami wykręcić i może patrzeć jak to robimy, że nic nie ukradniemy, to prawie przytrzasnał Grzesiowi łeb drzwiami i stanowczo rzucił w naszą stronę "tu jest mój magazyn części, jak chcecie to przyjedźcie jutro". No i podsumowując całą wycieczkę ja zanabyłem coś takiego:

bo przecież "najważniejsze są detale"
gy

Gurney89 - 29 Cze 2010, 15:40

To żeś poszalał HAHAHA :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
luk-90 - 29 Cze 2010, 16:10

ech, nie wiem czemu, ale tak czytając i porównując ze spotkanymi przez siebie właścicielami szrotów to wydaje Mi się, ze są to nadęci bufoni, którzy wolą trzymać złom niż zarobić kilka groszy
Sztandi - 29 Cze 2010, 16:59

Tyle pisania i jeden badziew :-) Właściciele szrotów przesrani, tak jakby jakiś nie wiadomo jaki skarb trzymali w tych starych złomach :rotfl: DemptD na szczeście na szrocie w czerwionce nadrobiliśmy "zaległości" w częściach :devil:
DemptD - 30 Cze 2010, 14:27

Dzisiaj miałem okazję sprawdzić ile moja fiesta z pełnym wyposażeniem waży.. wynik mnie przeraził.. waga pokazała.. 915kg.. ale po dłuugim namyśle co może być przyczyną takiej nadwagi, przypomniałem sobie, że Webasto z całym osprzętem waży ok. 20kg.. także 915-20=895kg także nie ma tragedii aż takiej :P biorąc pod uwagę pełny bak paliwa i środek z futrzaka :P
Marcinowaty - 30 Cze 2010, 16:19

webasto działa?
DemptD - 30 Cze 2010, 17:26

Marcinowaty, działa działa :)
tomekk58 - 30 Cze 2010, 18:32

gdzie w czerwionce jest szrot?? co tam maja ciekawego ?:D
DemptD - 3 Lip 2010, 21:46

zachciało mi się bawić i cudować z licznikiem :P n-ty raz z kolei :) tym razem chyba wersja ostateczna, no chyba że znów coś głupiego mi się zachce robić :D

po jasnemu:

po ciemnemu:


jednak aparat w telefonie to się nadaje do robienia avatarów mimo wszystko.. trzeba bedzie wziac cyfrowke i to zrobic w lepszym ujeciu :hihihi: jeszcze wypadaloby pomalowac czerwone pola na wskazniku paliwa i temp :)

Gurney89 - 12 Lip 2010, 18:13

No kolory fajne ale jakość niezbyt. Może wina aparatu i rzeczywiście zrobić to cyfrówką ;P old
DemptD - 13 Lip 2010, 16:58

z nudów i upałów, robiąc porządki na dysku znalazłem fotki z 1 dnia otrzymania Fieściny :P to oczywiście musiałem zrobić porównanie z tym to było i tym co jest po prawie 3 latach ;)


powoli, ale ciągle brnę do upragnionego celu :)

bidżej - 13 Lip 2010, 19:04

no ładna






była gy

matrix-1990 - 13 Lip 2010, 19:42

jak by jakaś czystsza? :-P jakie halogeny :D
Tommy - 14 Lip 2010, 07:08

Przecież to nie to auto :P

To stare pewnie już dawno zakopane w ogródku, a to jakiś przeszczep podstawiony :luzik: :D

DemptD - 26 Lip 2010, 21:02

musiałem, po prostu musiałem...


:V:

Peedro - 26 Lip 2010, 21:08

fajnie mocujesz antene od cb :-P i czy mi się wydaje? czy masz z przodu pasek czerwony w zdesiu a z tyłu nie? chyba że to złudzenie :-P no i fajna foczka :ok:
kamilocha1 - 27 Lip 2010, 01:45

DemptD, działa tam metro u was?:D wpadne keidy na pieksy, bioło nysa i jakieś dziołchy ;d
DemptD - 18 Sie 2010, 12:45

http://www.youtube.com/watch?v=lJt5Fi6aPSs

jakoś tak mnie korciło już dłuższy czas gy

bidżej - 18 Sie 2010, 12:46

fajnie to wygląda :) obyś się tylko kiedyś nie zagapił i nie przypierniczył klapą w sufit garażu albo co :|
DemptD - 18 Sie 2010, 12:47

z tym na razie nie ma problemu ;) pod wiatą nigdy bagażnika nie otwieram :P a garaże wysokie gy
hubi_2006 - 18 Sie 2010, 12:50

Jakich siłowników użyłeś?
DemptD - 18 Sie 2010, 12:52

dwa siłowniki z mk3, nie mylić z tymi z mk3,5 :P
BerciQ - 18 Sie 2010, 14:13

to teraz obcykaj jeszcze zamykanie z pilota :)
Miły - 18 Sie 2010, 14:37

toż to taką siłę mają te siłowniki?
elmek13 - 18 Sie 2010, 14:46

Fajne może zajmiesz się produkcją masową.? :V:
DemptD - 18 Sie 2010, 15:20

elmek13, a stać Cię? :P
hubi_2006 - 18 Sie 2010, 23:56

BerciQ napisał/a:
to teraz obcykaj jeszcze zamykanie z pilota

Hehe to chyba silnik z kołowrotkiem i linka :-P najprościej :-)

Sztandi - 19 Sie 2010, 08:23

Miły napisał/a:
toż to taką siłę mają te siłowniki?

Zauważ ze w mk3 masz jeden a mk3,5 może mieć dwa więc wszystko możliwe :V:

Mnie tam tylko z pilota otwiera tak jak z knefla w srodku, za to ty mozesz otworzyc bagaznik podczas jazdy i wydziubać oczy komuś na zakręcie anteną cb :ok: Kiedy reszta xrkowego pakietu? :fox:

hubi_2006 - 19 Sie 2010, 09:56

Sztandi napisał/a:
Zauważ ze w mk3 masz jeden a mk3,5 może mieć dwa więc wszystko możliwe

mk4 ma 2 i tak nie działają :fox:

bidżej - 19 Sie 2010, 09:59

hubi_2006, ale jak wsadzisz zamiast 2 standardowych (mk3.5) takie 2, z których każdy jeden jest w stanie sam podnieść klapę (mk3), to jest różnica - i o to kaman :fox:
hubi_2006 - 19 Sie 2010, 10:11

Racja... zapomniałem już jak to było kiedy miałem mk3 :-)
przemo_rsr - 19 Sie 2010, 20:19

o Ty spoko patent, :fox:
DemptD - 19 Sie 2010, 20:28

zamykanie z pilota dałoby się zrobić bez większego problemu, gorzej z estetyką tego dzieła gy
Sztandi, spoko, jeszcze nikt nie zginął od tego, także jest dobrze :ok:
przemo_rsr, el. otwieranie bagażnika + centralny zamek z dodatkowym kanałem na bagażnik sterowanym z pilota + dwa siłowniki z MK3 (te które występowały pojedynczo) = siłownia za darmo :P bo nie ma co ukrywać, że żeby to zamknąć trzeba troche mocno pociągnąć klapę :D

tak w ogóle, jako że ostatnimi czasy stałem się bezrobotny to z nudów grzebię przy aucie, co widać :D dzisiaj wymodziłem coś takiego,



za zimno jest na dworze na siedzenie w aucie i testowanie jak będzie wyglądać to bez żarówek ;) jak będzie lato to sprawdzę jak to wygląda po ciemnemu :)

ps. na żywo to aż takie niebiesko-fioletowe nie jest, wpada w delikatny turkus :P

BerciQ - 19 Sie 2010, 21:14

DemptD napisał/a:
wpada w delikatny turkus :P


skąd ty znasz takie nazwy kolorów? Kobieca natura ? :D

Ładnie się prezentuje ten licznik :)

przemo_rsr - 19 Sie 2010, 21:19

dzięki za infoDemptD, , a cena przybliżona siłownika za sztukę?
DemptD - 19 Sie 2010, 21:20

przemo_rsr, nówka w IC 40zł, nówka w FOTA 30zł, używka - zależy od żyletkarza ;) (ceny po zniżkach)
przemo_rsr - 19 Sie 2010, 21:26

DemptD, podziękować :hihihi: :hihihi:
elmek13 - 19 Sie 2010, 21:40

DemptD, tobie naprawdę się nudzi. :V: Stać mnie. A czy na jednym siłowniku da radę to zrobić?
DemptD - 19 Sie 2010, 21:44

elmek13, chyba na takim z wywrotki gy
BerciQ - 19 Sie 2010, 21:46

elmek13 napisał/a:
DemptD, tobie naprawdę się nudzi. :V: Stać mnie. A czy na jednym siłowniku da radę to zrobić?


już szukasz oszczędności ??

przemo_rsr - 19 Sie 2010, 21:55

BerciQ, kryzys, elmek13 trzeba kombinować co nie :-P
elmek13 - 20 Sie 2010, 07:44

BerciQ, nie ale ja mam w swojej mk3 jeden siłownik. :V:
DemptD - 30 Sie 2010, 14:28



takie coś wymodziłem po naradach z Szymonnnem ;) pierwsze wrażenia na plus, silnikowi się pracuje jakby lżej, ale trzeba trochę więcej pojeździć i sprawdzić jak daje sobie rade w różnych warunkach :P

arecki - 30 Sie 2010, 14:35

eta dolot :?:
kenczorf - 30 Sie 2010, 14:40

poka fote gdzie wyprowadziles ta rure
bidżej - 30 Sie 2010, 14:42

+5 do MOCY, +50 do oddziaływań psychologicznych :-P
DemptD - 30 Sie 2010, 14:45

kenczorf,


:P

bidżej, już Ci mówiłem, że +9 do mocy gy

Bezimienny - 30 Sie 2010, 15:04

Radze jakąś siatke bo coś ci wpadnie i będziesz miał -5 do mocy.
kenczorf - 30 Sie 2010, 16:30

myslalem kiedys o tym ale nie wiem czy jest sens...jedynie co to zalozylem na koncowke kawalek zgietej rury tak zeby bralo powietrze jak najdalej od chlodnicy. Jak cos odczujesz...cokolwiek...tzn np lepszy dol czy cos takiego to napisz. Koszt takiego moda pewno nie przekracza paczki fajek :P
luk-90 - 30 Sie 2010, 16:50

Pozytywnie :ok: Ale bardziej pr0 by było zrobić dolot na puszce z opla astry i stożku
hubi_2006 - 30 Sie 2010, 21:04

Śmiem twierdzić, że kibel rura dała by więcej pony :D
Szymonnn - 30 Sie 2010, 21:56

Bezimienny napisał/a:
Radze jakąś siatke bo coś ci wpadnie i będziesz miał -5 do mocy.


Od tego jest filtr powietrza, ale co by go zanieczyszczać za mocno to można zastosować jakiąś siatkę czy sitko...Zresztą tam też jest atrapa, więc nic dużego nie wleci...Ja miałem też jeździć na nie zasłoniętym ale dla bezpieczeństwa dałem takie plastikowe wygięte sitko do środka.

A co do skuteczności tego ustrojstwa, to silnik dostaje sporo większą dawkę chłodnego powietrza, takze to silnikowi pomaga, a może i z 1KM dodaje...

Takie doloty stosowano w starych samochodach, jak jeszcze nie było stożkow i innych ciekawych rzeczy...wtedy właśnie doprowadzano takie giętkie rury jak najbliżej atrapy, żeby jak najwięcej powietrza się dostawało do filtra.

Ciekawe, tylko jak to w zimie będzie się spisywało, bo sam jeżdżę na takim dolocie dopiero od kwietnia...Ale zawsze to można na zimę zdjąć, jakby coś szkodziło...

kenczorf napisał/a:
Koszt takiego moda pewno nie przekracza paczki fajek

Co do kosztów to ta rura kosztuje w porywach 8-10zł za metr to już taka wzmocniona, a po taniości 5zł, także warto sprobować :yes:

DemptD napisał/a:
po naradach z Szymonnnem

Ej no DemptD a pogrubienie to gdzie :rotfl: Uważaj, bo Cię mogę zaskarżyć o naruszanie praw autorskich patentu :rotfl:

[ Dodano: Pon Sie 30, 2010 23:02 ]
A tak to wygląda u mnie:

DemptD - 31 Sie 2010, 11:06

Szymonnn, pogrubiłem Cię :D

dzis na otwór napadła siatka i jakoś tak się zatrzymała gy


także już przy przegazowaniu na skrzyżowaniu nie muszę uważać, żeby jakiegoś erotico nie wciągnąć :rotfl:

kenczorf - 31 Sie 2010, 11:42

moze glupie pytanie ale jak to jest podczas jazdy w ulewie? nie zassysa wody?
DemptD - 31 Sie 2010, 11:48

właśnie dzisiaj jechałem i później sprawdziłem filtr i był suchy :P
przemo_rsr - 31 Sie 2010, 12:25

ciekawke, a sumie taki intercooler :-) ,chłodniejsze powietrze lepsze jest :-P
Szymonnn - 31 Sie 2010, 15:37

kenczorf napisał/a:
moze glupie pytanie ale jak to jest podczas jazdy w ulewie? nie zassysa wody?


Po pierwsze to jest zasłonięte przez maskę i atrapę, więc deszcz za bardzo tam dostępu nie ma...

A po drugie to ta rura idzie do góry, a deszcz raczej do góry nie pojdzie, może jedynia trochę zamoczyć się brzeg tej rurki, ale ona chyba wodoodporna jest tak mi się zdaje...

Także spokojnie można w ulewy jeździć, oczywiście, jeśli poziom wody nie jest wyższy niż jakieś 40cm :yes:

hubi_2006 - 1 Wrz 2010, 13:21

To teraz takie cudo jeszcze kup :ok: http://moto.allegro.pl/k-...1186827190.html
kenczorf - 1 Wrz 2010, 13:39

stosowal to ktos kiedys w kosiarze. Juz rok temu mialem pomysl zalozenia tego tylko ze z pipercrossa. Jak narazie sie powstrzymuje bo nie wiem czy to ma sens...
DemptD - 1 Wrz 2010, 13:59

hubi_2006, żebyś wiedział, że cały czas myśle o kupnie tego... już staniało z 199 na 129 to poczekam aż będzie za 29 :D
Gurney89 - 23 Wrz 2010, 19:25

Tak jasne lepiej byś swap zrobił :ok:
DemptD - 23 Wrz 2010, 19:27

Gurney89, :1xf:

żeby nie było, że nic się nie dzieję gy



:D najczystsza! :P

byla jeszcze mk6, ale koleżanka szybko się zmyła ;-)

Puff - 23 Wrz 2010, 19:29

DemptD napisał/a:
byla jeszcze mk6, ale koleżanka szybko się zmyła ;-)

Gdybym był kobietą, to też bym wolał konie ujeżdżać zamiast stać przy bandzie chamów i ich zdezelowanych autach :D :hahaha:

Sztandi - 23 Wrz 2010, 19:33

DemptD napisał/a:
najczystsza!

Jak auto brudne to widać, że sie jeździ :P

kamilocha1 - 23 Wrz 2010, 19:35

DemptD, robicie zloty a czemu mi nie dacie znac? :[[[

http://img299.imageshack.us/i/dsc00896g.jpg/ ja kiedys taki dolot w 1.1 turbo mialem haha ;d ino niemam zdjecia ze srodka tego plastika gdzie w serio jest filter ;d tam byla ladna rzezba ;d bo nie moglem dorwac tego z astry plastika to tak tam pokleilem ze powietrze odrazu lecialo do srodka a nie robilo kolka ;d;d

Bit1 - 23 Wrz 2010, 19:35

Sztandi napisał/a:
DemptD napisał/a:
najczystsza!

Jak auto brudne to widać, że sie jeździ :P


To oficjalnie moja była najbrudniejsza;p
Do kolegi z Tarnowskich Gór nie pali ci prawy stop :-)

gniewny - 23 Wrz 2010, 19:51

kurde noo...a ja siedzialem na jakims glupim spotkaniu :(
matrix-1990 - 23 Wrz 2010, 19:52

kamilocha1, ale wycieraczki za to ciekawe musiały wyglądać :D
kamilocha1 - 23 Wrz 2010, 19:54

matrix-1990, kolega załatwia różne tajle jak wraca podpity ;p zreszta wazne zeby driver widzial... ;d pasazera mamy w D**** ;d :devil:
przemotg - 24 Wrz 2010, 11:07

Bit1 napisał/a:

Do kolegi z Tarnowskich Gór nie pali ci prawy stop :-)


OK dzięki już załatwoine :-)

Bez - 3 Paź 2010, 21:48

jak się sprawuje ten dolocik ??
DemptD - 3 Paź 2010, 21:54

cały czas dobrze :) nie narzekam, samopoczucie mam lepsze, że silnik ja potrzebuje to bierze zimne powietrze :) bo o jako takiej poprawie mowy za bardzo nie ma ;-)

jak już coś piszę to zrobię sobie up'a...



miały wpaść takie cudeńka.. ale niestety potrzebuję kasę na szybko i trzeba coś sprzedać.. padło na poszerzenia.. :( może kiedyś wrócę do tego pomysłu bo różnica znaczna...

przemo_rsr - 3 Paź 2010, 21:58

cieszy oko i to jak, szkoda tylko, że musisz je sprzedać :|
Bez - 3 Paź 2010, 21:58

poszerzenia dobra sprawa nie dość że zakryją rdzę to i jeszcze fura bardziej rasowo wygląda :D
DemptD - 3 Paź 2010, 21:59

jaką rdzę? <8>
BerciQ - 3 Paź 2010, 22:01

Bez napisał/a:
poszerzenia dobra sprawa nie dość że zakryją rdzę


hahahahah....rdze sie naprawia a nie karmi pod nakładkami ....


a u DemptD'a nie ma rdzy.....czego mu zazdroszcze :)

przemo_rsr - 3 Paź 2010, 22:01

Bez, to Ty jeszcze nie wygoniłeś ze swojej tego skurczybyka? ja bynajmniej i DemptD, nie posiadamy tego, :-)
Bez - 3 Paź 2010, 22:06

tam nie mam już:D :devil: na masce mam dużo ale to się zrobi po zimie (kupię nową bo tej już mało zostało) no niby nie ale zawsze można :D a u mnie strasznie brzydko wygląda jeden z błotników jakaś krowa mi wjechała a nakładka to przykryła i już nie widać oczywiście nakładka nie z xrki tylko z pospolitego maluszka :D
bidżej - 3 Paź 2010, 22:27

iii tam...

jak auto szybko wygląda, a nie zapierdziela - to jest lipa
jak auto wygląda adekwatnie do jazdy - to ok
jak auto nie wygląda, a zapierdziela - to jest najlepiej

do tej pory u DemptDa było to po środku, teraz miało być to u góry (i w sumie dobrze, że nie będzie), a najlepiej jakby było to u dołu :-P

Dawidoff4 - 3 Paź 2010, 22:29

DemptD napisał/a:
może kiedyś wrócę do tego pomysłu bo różnica znaczna...


oj żebyś wiedział że jest znaczna różnica :yes:
zastanów się czy nie warto wstrzymać się przed sprzedażą poszerzeń a upchnąć ewentualnie coś innego ;/

CzaRmaX - 3 Paź 2010, 23:09

bidżej napisał/a:
iii tam...

jak auto szybko wygląda, a nie zapierdziela - to jest lipa


Ojjjj z tym kolego to masz w 100% rację. Odkąd obkleiłem swoją Czarną Wać Pannę to non stop stają koło mnie jacyś goście i w oczach jakieś dziwne czerwone kurwo-speed-lampki im się zapalają :D i jak jechali cały czas spokojnie to nagle ruszają ze skrzyżowania jakby do kochanki na numerek się śpieszyli bo wyszli na chwilę od cioci z imienin niby po fajki na stację. No a ja biedny żuczek co mogę moim dieselkiem - ruszam grzecznie ze stoickim spokojem ze skrzyżowania biorąc ich na psychologią, że zlewam to, a w myślach nie mogę się już doczekać wiosny i już zaczynam polowanie na jakiegoś essiego TD z I na dawce organów. Dla poprawy nastroju ostatnio założyłem sobie filtr stożkowy to zaraz żona mi dowaliła, że teraz chodzi jak Transit na dopalaczach haha :D - i gdzie tu cholera szukać wsparcia? :)

BerciQ - 3 Paź 2010, 23:13

CzaRmaX napisał/a:
i gdzie tu cholera szukać wsparcia? :)


a to nie dla wsparcia jestes na FKP ?? :P

CzaRmaX - 3 Paź 2010, 23:19

BerciQ napisał/a:
CzaRmaX napisał/a:
i gdzie tu cholera szukać wsparcia? :)


a to nie dla wsparcia jestes na FKP ?? :P


No wiesz, tutaj to jestem bardziej dla bardzo przydatnych informacji bo co do wsparcia to jest tak jakbym trafił do wariatkowa gdzie wszyscy pensjonariusze będą mnie zapewniać, że jesteśmy normalni a to w gruncie rzeczy nie jest prawda i wszyscy o tym wiemy haha :) . No ale w wariactwie jest sposób i mnie się to bardzo podoba :)

DemptD - 11 Paź 2010, 14:53

wczoraj auto narobiło troche problemów, ale dzięki pomocy bidżeja - dzisiaj wszystko zostało ogarnięte :ok:



no i najnowszy przymusowy mod..

bidżej - 11 Paź 2010, 14:54

no, dobrze żeś wymienił te pierścienie i wtryskiwacz gy
DemptD - 11 Paź 2010, 14:55

taa :rotfl:

[ Dodano: Sro Paź 13, 2010 22:20 ]


cały środek w nocy :-)

przemo_rsr - 13 Paź 2010, 21:21

modzik miodzio :D wygląda to extra :ok:
DemptD - 18 Paź 2010, 20:48

ostatnimi czasy zauważyłem, że mój tylni zderzak czuje się samotny, no to dostał przyjaciela gy



poszerzeń nie będzie.. w najbliższym czasie.. jak widać wcześniej poszerzenia już miałem kupione, przymierzone, były idealne.. no ale cóż, kiedyś do tego wrócę :-) na chwilę obecną świecą 3 halogeny :| jedna żarówka się wzięła i spaliła przy ustawianiu wysokości lamp.. przy regeneracji halogenów brudas musiał ją pomacać swoimi brudnymi tłustymi łapskami, także czeka mnie wizyta w IC gy

bidżej - 18 Paź 2010, 20:51

to w tesku żarówek nie sprzedają? ;-))
DemptD - 18 Paź 2010, 20:54

bidżej, IC - 2km, super/hiper/mega/extra/costamjeszcze/market ~4km gy
dziamdziam - 18 Paź 2010, 21:01

fajna padaka :ok: dupsko aż się prosi o ładną końcówkę.
DemptD - 18 Paź 2010, 21:06

dziamdziam, dupsko miało fajną końcówkę, ale niech nowy tłumik przeżyje zimę i wraca ulter gy
przemo_rsr - 18 Paź 2010, 21:26

no w sumie nie jest źle :-P
Witek1992 - 18 Paź 2010, 21:35

Naaaajs Ci to wychodzi ;D Pomału ale cały czas do przodu :)
Dawidoff4 - 20 Paź 2010, 18:27

DemptD - twoja fiesta jest przykładem na to, że zderzaki od Xr2i nie muszą być wcale w kolorze nadwozia ale mogą być też czarne :)
naprawdę fajnie się prezentują :yes: :brawo:

bidżej - 20 Paź 2010, 18:31

wziąłbyś pokazał jakąś fotkę w pełniejszej krasie :fox:
DemptD - 20 Paź 2010, 18:42

bidrzej marudo jedna gy


:ok:

Pietrekk - 20 Paź 2010, 18:48

Eee fajnie to wygląda teraz :P
luki - 20 Paź 2010, 18:50

całkiem całkiem :ok:
Sztandi - 20 Paź 2010, 18:53

Nieogolona mk trójka :P
Chojny83 - 20 Paź 2010, 18:55

No ciekawe gdzieś widział podobną kolorystykę, hę???
Całkiem ładnie, moja niestety nadal czeka na wskrzeszenie...
Widzę, że moje poszerzenia idą w odstawkę?

DemptD - 20 Paź 2010, 18:58

Chojny83, u Ciebie ale moja ładniejsza gy no poszerzenia niestety idą do innego użytkownika.. :(
Bezimienny - 20 Paź 2010, 18:59

Może to co napisze większość uzna za herezje ale fajnie mk3 wygląda ze zderzakiem i BEZ poszerzeń :ok:
Chojny83 - 20 Paź 2010, 19:07

Bezimienny ja się zgadzam
http://www.fiestaklubpols...p=441179#441179
:) [/b]

BerciQ - 20 Paź 2010, 20:44

Bezimienny napisał/a:
Może to co napisze większość uzna za herezje ale fajnie mk3 wygląda ze zderzakiem i BEZ poszerzeń :ok:


mnie się też tak podoba :)

DemptD - 4 Lis 2010, 18:56

dobra, jeszcze się nie chwaliłem moim oświetleniem :D



mnie się podoba :P w środku jest jasno i biało :P



a tak wyglądają moje świecidła pod nogi przy otwartych drzwiach :D



i jako, że żarówki diodowe pod oświetlenie tablicy są albo kijowe albo drogie i za duże, to trzeba sobie radzić samemu :P pasek diodowy i lutownica w ruch i efekt widać na zdjęciu gy

Pietrekk - 4 Lis 2010, 18:58

Tera to je lans :D
BerciQ - 4 Lis 2010, 19:00

to na drzwiach to tez masz pasek LEDów?
DemptD - 4 Lis 2010, 19:01

:yes:
Witek1992 - 4 Lis 2010, 19:17

Ten pomysł z drzwiami bardzo fajnie wygląda :-)
piranya - 4 Lis 2010, 19:20

ale dopieszczasz to autko :-P
kenczorf - 4 Lis 2010, 19:26

to jak to w koncu bo nie czaje?;> te swiatla przy otwartych drzwiach to te co masz nad nogami czy dodatkowe na drzwi zalozyles? Ja sie zastanawiam nad takmi oswietleniem progow albo drzwi dolem lub od spodu podczas otwartych drzwi. Tyle ze w progu dziur nie bede robil...w drzwiach od spodu predzej bo tapicerki nie bede dziurawil...no chyba ze pod podlokietnikiem :)
DemptD - 4 Lis 2010, 19:29

kenczorf, oświetlenie nad nogami już jest prawie dwa lata, oświetlenie pod nogi jak się wysiada jest już prawie rok, ale nie dałem jakoś zdjęć jak to się prezentuje to teraz się pochwaliłem :P i można kupić cienki pasek i przykleić pod kieszeń w boczku :P
J@rek - 4 Lis 2010, 19:30

gdybyś kupił takie diody efekt podświetlenia tablicy miał byś taki sam <8>
DemptD - 4 Lis 2010, 19:33

J@rek, nie bardzo gy bo tam jest taka i poza tym moje było tańsze :ok:
Puff - 4 Lis 2010, 19:40

10W? Nie grzeje Ci się to tam jak diabli?
J@rek - 4 Lis 2010, 19:43

nie wiem jaka jest żarówka od podświetlenia tablicy w fieście dałem tylko poglądowo jak wyglądają moje żarówki, jak się nie mylę to są to diody z modułem SMD
DemptD - 4 Lis 2010, 19:49

Pufcio, oryginalnie tam była taka :P w środku jest taka sama :D teraz paski diodowe się nie grzeją :P

J@rek, no wiem o co Ci chodziło gy

Puff - 4 Lis 2010, 19:54

DemptD napisał/a:
Pufcio, oryginalnie tam była taka :P w środku jest taka sama :D teraz paski diodowe się nie grzeją :P

Aha, ok :)

bidżej - 4 Lis 2010, 20:14

no ładnie pięknie, ale ja wolę barwę "ciepła żarówkowa" :P
kenczorf - 4 Lis 2010, 20:44

DemptD napisał/a:
oświetlenie pod nogi jak się wysiada
DemptD napisał/a:
cienki pasek i przykleić pod kieszeń w boczku
tak to zmajstrowales u siebie czy w inny sposob? Poka foty tego paska zamontowanego ale w swietle dziennym :)
DemptD - 4 Lis 2010, 20:50

kenczorf, trzecia strona tematu albo


gy

kenczorf - 4 Lis 2010, 20:58

no i gitara. Tak sie zmajstruje i moze nad nogi tez cos wsadze co by sie wszytko wlaczalo w momencie otwarcia drzwi :) Te paski kupiles na allegro czy jakis elektroniczny? Duzo to pradu ciagnie? Ja musze u sibie poboru pilnowac :P A jaka zarowe wsadziles w oswietlenie kabiny? Standard czy jakas dioda?
DemptD - 4 Lis 2010, 21:09

Paski w elektronicznym w okolicy :P ich pobór prądu to 0,4A na metr paska :P czyli powiedzmy, że akurat każdy odcinek po 25 cm (2 na drzwi i 2 nad nogi) i to zje 0,4A, moim zdaniem znikoma ilość w porównaniu do żarówki.. a w obu lampkach mam coś takiego:


kenczorf - 4 Lis 2010, 21:13

DemptD napisał/a:
w obu lampkach mam coś takiego
masz dwie lampki w kabinie? Nie chche mi sie wertowac 13 stron tematu :P
DemptD - 4 Lis 2010, 21:14

:yes:
Parzych - 4 Lis 2010, 21:41

Fajnie fajnie, ja dziś przez DWIE godziny wpinałem się w instalację, żeby takie oświetlenie podłoża podłączyć... Musiałem m.in. wyjąć szybę z prowadnic, plastik wewnętrzny z prowadnicami, klamkę zewnętrzną i zamek... :głowąwmur:
arecki - 4 Lis 2010, 21:55

łał :-P
DemptD - 6 Lis 2010, 22:45

no dobra, dzień po zrobieniu fotek dotarła do mnie magiczna paczuszka, jako że całe okablowanie miałem gotowe tylko dokończyć podłączanie i gotowe :ok: film kręcony telefonem, ale widać o co chodzi dokładnie :P

http://www.youtube.com/watch?v=23j23Fw2T2M

układ jest wypasiony gy przy otwieraniu auta z centralnego zamka lampka się zapala :P po tym jak wsiadam to się pali przez określony przeze mnie czas, i ładnie przygasa :D a jak zapalę szybciej silnik niż ona zgaśnie to przygasa szybciej gy po zgaszeniu silnika lampka się włącza i wszystko w środku widać ładnie :D no i oczywiście po zamknięciu z centralnego zamka lampka sama się ładnie przygasza na odchodne :P of kors jeżeli układ po 1 minucie od otwarcia auta albo zgaszenia silnika nie dostanie żadnego sygnału z drzwi to lampki zgasną gy a przy otwartych drzwiach gaszą się po 10 minutach :P jak nie będzie padać to nakręcę film w lepszej jakości, żeby było widać lepsze efekty :D

Pietrekk - 6 Lis 2010, 22:47

Tak nowocześnie :D
BerciQ - 6 Lis 2010, 22:47

a co paczuszka zawierała ? :)
luk-90 - 6 Lis 2010, 23:13

lubisz elektryke i to bardzo :ok:
Parzych - 6 Lis 2010, 23:20

DemptD napisał/a:
a co paczuszka zawierała ?
Pewnie ściemniacz... :D
BerciQ - 6 Lis 2010, 23:20

luk-90 napisał/a:
lubisz elektryke i to bardzo :ok:


dobrze ze lubi....dam mu moje auto na swiatelka w drzwiach i sciemniacz :D

przemo_rsr - 6 Lis 2010, 23:55

hah ciekawy patent,
znajomy ma coś takiego w passacie B6 :-) , fabrycznie,
a Ty sam to zrobiłeś, szacun! :ok:

DemptD - 7 Lis 2010, 19:18

dobra obiecałem lepszy film to daje :ok:

http://www.youtube.com/watch?v=5y_sFL1zeqA

nie chciało mi się za każdym razem włączać silnika bądź zamykać drzwi, żeby pokazać, że to działa, więc musicie mi uwierzyć na słowo gy

BerciQ, w paczce było to co Jacuś napisał :D

gniewny - 7 Lis 2010, 19:33

dobre, dobre :D
Freeman - 7 Lis 2010, 20:39

Wygodne to jest bardzo mam ten luksus w Galaxy tyle, że lampka gaśnie bez ściemniania.

Weź jeszcze podaj koszt i ewentualnie jakiś foto poradnik zamieść.

DemptD - 7 Lis 2010, 20:53

Freeman, podłączenie jest banalne, jeden kabel 3-żyłowy w słupku, wpiąć ładnie w centralny zamek no i pod stacyjkę ;) , no a resztę przy lampce, pomocny jest miernik :)
Schemat, żeby pokazać że to banalne :P


koszta to rzecz zmienna, zamawiałem z kilkoma znajomymi i tak policzyli, że za przesyłkę nie zapłaciłem :rotfl: sam ściemniacz to koszt 30zł zamawiając większą ilość (zamawiali przez vwśląsk - bo ta firma ma zniżki dla nich :P ), ściemniacz jest z mikroprocesorem także można sobie ustawiać jak kto chce ;)

kamilocha1 - 19 Lis 2010, 18:05

:fox:
DemptD - 19 Lis 2010, 18:24

jako, że pogoda i podświetlenie nawiewów mnie nie zachwycało postanowiłem to zmienić :D

okazało się, że to można bardzo łatwo rozebrać (miałem drugie w zapasie to mogłem sobie pozwolić na ewentualne popsucie) najpierw trzeba było rozdzielić obudowę zewnętrzną (tą widoczną w kabinie) od wewnętrznej (tą skrytą w środku) - ostry nóż, śrubokręt i poszło gładko bez większych uszkodzeń :) no to trzeba było pozbyć się tej czarnej folii, żeby uzyskać dostęp do środka :P mały palec w dziurę i wyskoczyło samo :P kolejnym etapem było przyklejenie pasków ledowych do obudowy od środka :-) następnie chciałem pozbyć się tego zielonego filtru, ale ni chu chu.. więc zasilacz w dłoń, prowizorycznie złożenie dla zobaczenia efektu - wnioski: dalej świeciło to paskudnie :/ no to trzeba rozdzielić folię od białego czegoś udającego plexę i szybkie poskładanie i efekt już dużo ładniejszy, zielonkawego filtru nie udało mi się pozbyć :/ ale już jest równomiernie podświetlone i ładniej wygląda :P no to zostało poskładanie wszystkiego do kupy i posklejanie i założenie do auta :hihihi:

części pierwsze :P


wersja poprzednia - z jedną żarówką diodową z 8 SMD


wersja nowa - dwa paski ledowe po 3 SMD, w sumie 6 SMD


<8>

Parzych - 19 Lis 2010, 18:31

Fajnie świeci, bo równomiernie... :yes:
kamilocha1 - 19 Lis 2010, 18:58

DemptD, Paaanie i poco to komu ;d poczytal bys lepiej jakas książke ;p
przemo_rsr - 19 Lis 2010, 23:16

coś lepiej to świeci, nie powiem :-)
Bez - 29 Lis 2010, 22:33

jak tam twój super extra dolot się sprawuje w warunkach zimowych ??
DemptD - 29 Lis 2010, 22:37

Bez napisał/a:
super extra dolot


wtf ??????

tak samo jak w warunkach letnich..

Stunt_Man - 29 Lis 2010, 22:50

a właśnie jak tam moja patelnia? :-)
DemptD - 29 Lis 2010, 22:51

Stunt_Man, cicho :P za zimno jest :/ a wcześniej mi się nie chciało :ups:
Bez - 29 Lis 2010, 22:51

chciałem upiększyć troszeczkę i troszeczkę ostatnio przemyślałem nad tym rozwiązaniem bo jak pojawiły się mrozy to silniczek jakby lepiej pracował dzięki za odpowiedz
DemptD - 6 Gru 2010, 14:51

jakiś czas temu napadła mnie ochota, żeby mieć rurkę na środku bagażnika dalej zwaną rozpórką :-P a, że mam nadmiar wolnego czasu oraz pełny garaż i dwie komórki różnego rodzaju wyposażenia postanowiłem coś wymodzić samodzielnie.. nie chciałem wiercić dziur w budzie - wiadomo - Ford + otwór = rdza.. więc padło na zrobienie czegoś podobnego na śrubę rzymską - nie chciałem niszczyć normalnych śrub rzymskich na coś co nie wiadomo czy się sprawdzi :P więc postał podobny patent..



jak się komuś spawy nie podobają to :2xf:
będą poprawiane wiosną przed malowaniem rozpórki :P



całość się ładnie trzyma, za kontrowane nakrętką i nie ma prawa się odkręcić nie trzeba było robić dziur w blasze, no i przede wszystkim wygłuszenia został całe :P będę kombinować gumowe osłonki pod 'stopki' rozpórki coby wygłuszenie się miało miło ;-))

pierwsze testy wypadły pomyślnie, w aucie zrobiło się ciszej i nie dochodzi żaden dziwny odgłos zza pleców ;-))

prawa autorskie do patentu zastrzeżone :nunczaku: gy

bidżej - 6 Gru 2010, 14:57

ej, ja miałem takie coś kiedyś w domu, na futrynie od drzwi do pokoju. za małolata służyło mi to do ćwiczenia podciągnięć... potem gdzieś zaginęło, a dzisiaj się znalazło :-P
dżolero - 6 Gru 2010, 15:04

ciekawy patent. pomysł nie jest zły. trzeba będzie pomyśleć ;)
Bit1 - 6 Gru 2010, 15:31

Ja się tam nei znam, ale:
- powinno być to troszkę wyżej zamontowane tzn na kielichu
- te nóżki (powierzchnia kontaktu między karoserią a elementem wykonawczym) powinny mieć większą powierzchnię

przemo_rsr - 6 Gru 2010, 15:42

Bit1, nie na kielichu, tylko na wzmocnieniu pod kielichem, w dobrym miejscu to jest zamontowane :-) ,
patencik niezły :-P .
też sobie wyspawam :2xf:

Sztandi - 7 Gru 2010, 17:28

Wygląda to strasznie no i masz syf w bagażniku, a jak na ciebie to niemożliwe :yyy:
JOHNY - 15 Gru 2010, 21:16

Widziałem dzisiaj na żywo i muszę przyznać, że całkiem nieźle się ta fiesta prezentuje. Przynajmniej zdałem sobie sprawę, że moja to niezła padaka :rotfl:
DemptD - 20 Gru 2010, 15:21

tak więc, ja się nudzić nie lubię to trzeba było znów coś głupiego wymyślić :D

przytargałem do domu pacjenta - oparcie tylnej kanapy :ok:


później mata z bagażnika zakoszony z rozbitego brzydala :ok:


oparcia zostały wygłuszone razem przy wygłuszaniu drzwi :ok: ciszej jest w środku troszkę ;-))


więc później mata poszła pod nożyczki i nóż coby dopasować do oparć


bałem się o to czy wejdzie w te uchwyty montażowe w końcu trochę się to pogrubiło, minimalnie ale zawsze coś..



jednak montaż obył się bez większych problemów, jedynie musiałem rozpórkę wyjąć bo przeszkadzała przy przykręcaniu i ruszaniu się :P efekt końcowy jak widać, mnie się podoba :P w końcu nie mam już paskudnej blachy w bagażniku i jest większa estetyka :ok:

no to jak już tak fajnie mi się pisze, bo ostatnio przeglądając temat zauważyłem, że nie chwaliłem się tym czymś:


bardzo przydatne w nocy ;-)) nie trzeba szukać niczego na oślep, ładnie świeci :P

to by było na tyle dzisiaj :ok:

luk-90 - 20 Gru 2010, 15:30

Wiesz co, porwę twoją jako zakładnika, podstawię moją i w ramach okupu naszpikujesz gadżetami moją, ok?

Masz wszystkie lampki takie jasne, używasz zwykłych żarówek, czy ledów??

DemptD - 20 Gru 2010, 15:32

luk-90,


taki coś jest w schowku :P a to co jest w podsufitce to widać parę stron wstecz :P

luk-90 - 20 Gru 2010, 15:37

takie cosie, bede sobie musial zakupic chyba do lampki w podsufitke
gniewny - 20 Gru 2010, 17:13

no i zrobiles to,co zawsze mi sie podobalo,a wkurzalo mnie,ze tego nie mam ;)) juz wiem co bede robil ;D
bidżej - 20 Gru 2010, 17:35

łałałiła, a ja nie mam nawet wygłuszeń i jeżdżę ;-))
hubi_2006 - 20 Gru 2010, 20:20

Nieźle, podoba mi się, ale jednak ja to bym przykleił :yes:
FiFa - 20 Gru 2010, 21:11

hubi_2006 napisał/a:
ale jednak ja to bym przykleił

hmmm nie bardzo!
Bo co to za fiesta ktora wyglada a nie jezdzi :2xf: a z wygladu zewnetrznego jednak czegos jakby jej brakowało do tej Xrki, bo tak wyglada jak koks ktory tylko cwiczył bicepsa :-) :-P a ani mocy, ani porzadnego wygladu :-P :-) Ale Jacus Tobie sie chce bawic w te srutututu :-P :-)

Sztandi - 23 Gru 2010, 12:07

Ty masz tyle lampek dodatkowych w tym aucie, że ja sie dziwie jak to akumulator jeszcze wytrzymuje :-)
Witek1992 - 15 Sty 2011, 17:01

Może wystarczy tych lampek :-) ogólnie to fajnie wygląda oświetlenie :hihihi: Ale teraz lec do sklepu po farbe i pomaluj maske w czarny mat :-) będzie :ok:
Pietrekk - 15 Sty 2011, 18:21

O nie :P To pasować nie będzie w ogóle, to nie golf :P
Witek1992 - 15 Sty 2011, 18:31

Mnie sie tam podoba ;D a co golf ma tu do tego? lol
Czerwono-czarne są najlepsze :hihihi:

Pietrekk - 15 Sty 2011, 18:39

Owszem ładne ale bez przesady :P Do Fiesty to generalnie pasować nie będzie, wg mnie Fieście DemptDa odebrało by to ten smaczek który ma w sobie jeśli chodzi o wygląd :)
Stunt_Man - 15 Sty 2011, 18:46

Witek1992 napisał/a:
Mnie sie tam podoba ;D a co golf ma tu do tego? lol
Czerwono-czarne są najlepsze :hihihi:

bo to super popularny wieś tuning

Witek1992 - 15 Sty 2011, 18:57

Hymmm... Zależy od gustu :) Stunt_Man, czemu wieś tuning? :-) z czarnymi zderzakami komponuje sie :)
DemptD - 16 Sty 2011, 20:17

odnośnie czarnego matu to jakby już coś to całe auto by poszło w czarny mat.. sama maska? nie ma takiej opcji.. prędzej dach na czarno :2xf:
Stunt_Man - 16 Sty 2011, 21:14

dach to w karbon jak m3 :rotfl:
Witek1992 - 16 Sty 2011, 21:36

O dachu w czarnym macie też myślałem :rotfl:
Miły - 31 Sty 2011, 19:36

DemptD napisał/a:
dokladnie tak jak napisał Miły biala dioda 5mm ;) podpieta pod 1 stopien kluczyka tzn ACC i wylacznikiem pod kolumna kierownicy :P zwykly plastikowy 0-1 ale nigdzie na widoku ;)


wróćmy do patentu z podświetlanymi klamkami - gdzie kabel przeciągłeś? Poka foty bo chce robić... ;]

TomQ - 31 Sty 2011, 19:42

Witek1992 napisał/a:
O dachu w czarnym macie też myślałem

Szybko Ci przejdzie jak pojeździsz chwilę bez klimy w czasie upalnego lata.

BerciQ - 31 Sty 2011, 20:08

TomQ napisał/a:
Witek1992 napisał/a:
O dachu w czarnym macie też myślałem

Szybko Ci przejdzie jak pojeździsz chwilę bez klimy w czasie upalnego lata.


w takim razie można też na biało pirdzielnąć dach :D

DemptD - 31 Sty 2011, 20:32

Miły napisał/a:
wróćmy do patentu z podświetlanymi klamkami - gdzie kabel przeciągłeś? Poka foty bo chce robić... ;]


przez przelotkę drzwi gy po sesji Ci mogę porobić fotki gy

TomQ napisał/a:
Szybko Ci przejdzie jak pojeździsz chwilę bez klimy w czasie upalnego lata.


a myślałem, że już wszyscy wiedzą, że kolor lakieru ma znikomy wpływ na temperaturę w środku.. poza tym, ja latem wsiadam i mam chłodno w samochodzie :2xf:

Miły - 31 Sty 2011, 20:33

DemptD napisał/a:
po sesji Ci mogę porobić fotki gy


po sesji to wiesz... nie będziesz raczej w stanie... jak powiedziałeś to już wiem... u mnie będzie na niebiesko... ;] jak zresztą 3/4 wnętrza (1/4 jest czerwona) ;]

DemptD - 5 Lut 2011, 14:47

żeby nie było, że nic się nie dzieje, auto jeździ, ma się dobrze, po dzisiejszym myciu okazało się jednak, że jest czerwone, a nie brązowe :ok:



takie coś wpadnie do środka na dniach :P

dziamdziam - 5 Lut 2011, 17:52

jako, że elektryk ze mnie żaden podaj więcej szczegółów :)
hubi_2006 - 5 Lut 2011, 20:08

Kalkulator pewnie :9:
BerciQ - 5 Lut 2011, 20:34

wow, ale zaczepista płytka drukowana....Będzie wypas !!
Pietrekk - 5 Lut 2011, 21:02

Wiem co :P
DemptD - 7 Lut 2011, 10:44



ta dam :D

założyłem sobie czujnik gołej ledzi :P tak, wiem, że ikonka nie jest od tego, ale pasuje :2xf: ogólnie jest ładna płynna regulacja na potencjometrze i regulacja jasności świecenia z możliwością wyłączenia na tym samym potencjometrze po wciśnięciu go :P na fotce widać, że dioda tam jest wsadzona, ale na żywo jest podświetlone równomiernie i nie ma takiego paskudnego efektu :ok: a kolejny gadżet czeka w garażu na poprawę pogody i koniec durnej sesji..

piranya - 7 Lut 2011, 10:56

no łał... ale bajer :ok:
Bezimienny - 7 Lut 2011, 12:33

Pytanie, co to to daje ;-| ?
Bit1 - 7 Lut 2011, 12:36

Bezimienny napisał/a:
Pytanie, co to to daje ;-| ?


No, że jak gdzieś jedziesz i wyjdziesz z auta to ci przypomina, żebyś powoli szedł bo się wywalić można :-)

TomQ - 7 Lut 2011, 12:40

Bezimienny
Mam taki fabryczny termometro-wskaźnik w Volvince.
Świeci poniżej temp. +2*C i ostrzega przed możliwą gołoledzią.
Nawet się to sprawdza, choć doświadczenia i rozsądku kierowcy raczej nie zastąpi.

hubi_2006 - 7 Lut 2011, 12:53

TomQ napisał/a:
rozsądku kierowcy raczej nie zastąpi.

Czasem trzeba obudzić swój rozsądek :yes: Wtedy ta kontrolka jak znalazł.

kenczorf - 7 Lut 2011, 12:58

u ciebie zalacza sie na dana temperature czy jak ci kola zblokuje?
DemptD - 7 Lut 2011, 13:01

Bezimienny, TomQ i hubi chyba Ci wyjaśnili co to daje.. Jak zaczniesz więcej jeździć to się łatwo przekonasz, że temperatura potrafi szybko spaść i zrobić niespodziankę kierowcy..
kenczorf, przy ustalonej temperaturze się włączą

luk-90 - 7 Lut 2011, 13:07

wpakowałeś już chyba więcej gadżetów elektronicznych do niej niż konstruktorzy NASA do promów kosmicznych :rotfl: Pozytywnie :ok:
Bezimienny - 7 Lut 2011, 13:11

DemptD napisał/a:
Bezimienny, TomQ i hubi chyba Ci wyjaśnili co to daje.. Jak zaczniesz więcej jeździć to się łatwo przekonasz, że temperatura potrafi szybko spaść i zrobić niespodziankę kierowcy..
kenczorf, przy ustalonej temperaturze się włączą


W sumie to może być pomocne, teraz jeszcze tylko trzeba ESP zamontować :ok:

Puff - 7 Lut 2011, 13:34

Fajna rzecz. Przydatna zwłaszcza teraz, gdy temperatury są mocno dodanie, a zima już odchodzi :rotfl:
Peedro - 7 Lut 2011, 13:52

Pufcio napisał/a:
a zima już odchodzi :rotfl:


Podobno tylko na chwile :-P
Za niedługo przez tę ilość gadżetów, to 1.1 nie uciągnie tego woza ;)

DemptD - 7 Lut 2011, 15:14

Peedro napisał/a:
Za niedługo przez tę ilość gadżetów, to 1.1 nie uciągnie tego woza ;)


to wtedy będzie najwyższy czas na swapa :ok:

Peedro - 7 Lut 2011, 15:20

DemptD napisał/a:
Peedro napisał/a:
Za niedługo przez tę ilość gadżetów, to 1.1 nie uciągnie tego woza ;)


to wtedy będzie najwyższy czas na swapa :ok:


I to jest odpowiednie podejście :ok:

Daras84 - 7 Lut 2011, 16:03

a gdzie masz dany czujnik ?
BerciQ - 7 Lut 2011, 19:45

DemptD napisał/a:
Peedro napisał/a:
Za niedługo przez tę ilość gadżetów, to 1.1 nie uciągnie tego woza ;)


to wtedy będzie najwyższy czas na swapa :ok:


ja..... ty i swap....przeca ty klekota wielbisz :)

przemo_rsr - 7 Lut 2011, 20:07

hehe tak to jest jak człowiekowi się nudzi, ciekawy mod :ok:
DemptD - 16 Lut 2011, 14:32

przemo_rsr napisał/a:
tak to jest jak człowiekowi się nudzi





też tak sądze :rotfl:

bidżej - 16 Lut 2011, 14:36

no dobrze, ale zderzak żeś za nisko przykręcił :2xf:
DemptD - 16 Lut 2011, 14:39

bidżej, ja przynajmniej jak gdzieś podjeżdżam to najpierw dotknę zderzakiem, a nie lampą jak Ty :2xf:
bidżej - 16 Lut 2011, 14:39

:2xf: :ok:
luk-90 - 16 Lut 2011, 14:41

no no całkiem przyzwoicie wyszło
gniewny - 16 Lut 2011, 16:30

całkiem fajne żółte ślepka :D
przemo_rsr - 16 Lut 2011, 20:19

hehe, no nieźle to wygląda,
mnie się podoba :-)
pozdro!

matrix-1990 - 6 Mar 2011, 10:40

co to za żarówy? :D
DemptD - 6 Mar 2011, 22:01

matrix-1990, które? :2xf:

przy okazji, Grubas na dziś wygląda tak:


jutro następuje powrót do białych przeciwmgielnych :P jednak dużo jaśniej jest na białych lampach gy

bidżej - 6 Mar 2011, 22:03

ale nima takiego klimatu :|
DemptD - 6 Mar 2011, 22:05

ale nie po to regenerowałem odbłyśniki :2xf: jednak dalekosięgi w białym świecą dużo lepiej, a żółte przeciwmgielne są dobre na mgłę.. a taki mix to nie wiem czy zostawiać czy nie :bezradny:
luki - 6 Mar 2011, 22:05

brakuje dokładek z xr2i :P w czarnym macie
Puff - 6 Mar 2011, 22:56

Jacku... aleś zmaścił to zdjęcie, po prostu epicki fejl :D
DemptD - 6 Mar 2011, 23:07

Dawidku, patrz czym to było robione.. :2xf:

luki, od czasu jak mi pokazałeś tą szwabską to mnie korci i w końcu to założę :ok:

Puff - 6 Mar 2011, 23:35

Ależ Jacusieńku, Nokię C6 stać na więcej :P 100'000 megapyksela kamera ma przecież :P
Kup se wreszcie ten aparat i rób uczciwsze :P :V:

Ad@mus - 11 Mar 2011, 14:38

powiedz mi kolego jak mam dorwac takie dekle??

mam fieste garbata i se wykminilem ze by fajnie mi te dekle pasowaly :devil:

BerciQ - 11 Mar 2011, 14:46

Ad@mus, jakie dekle?
Ad@mus - 11 Mar 2011, 15:03

te kapsle plastowe na stali
Sztandi - 13 Mar 2011, 00:37

Mam takie dekle, moge ci odstąpić, musiałem założyć jakże zajebiste nakrętki zabezpieczające nawet na stal (kochane osiedle) i ze one są dość dupne to dekle już nie wchodzą ;-|
DemptD - 26 Mar 2011, 14:50

Żeby nie było, że kosiarka stoi odłogiem :P to mimo wszystko powolutku coś się dzieje, aktualnie projekt został zawieszony i będą dokończone do których tajle były kupione dawniej, no i oczywiście naprawy bieżące :) finanse są odkładane na lepszy cel :V: (nie, nie zmieniam auta)

no to z modów, jak zima poszła won to od razu na początku marca trafiła elektryczna szyba od strony pasażera :rotfl: bo lewy podnośnik wziął i się obraził i bez szyby chodzi idealnie, ale z szybą nie chce :bezradny:

tak, wiem, byłem zwolennikiem tego w kieszonkach, ale teraz też nie jest brzydko gy


dziury zatkane zaślepkami znalezionymi po długich poszukiwaniach.. (nikt mi oryginalnych znaleźć nie umiał..)

potem nastała zmiana papuci na letnie i powrót końcówki Ultera :V:

i bardzo ładnie i równo siedzi na czerwonym jebachu :D

a z napraw koniecznych wymieniona została tuleja na wahaczu, oczywiście na markowy stuff


i tyle <8>

Ad@mus - 26 Mar 2011, 16:01

rozbierz silniczek tam gdzie zawija linke wysmaruj tawotem bo te smary po kilku latach sa twarde i nie chodzi to to , pozatym zobacz czy szyba na prowadnicy sie nie kantuje, ja tak mialem i opuscic sie dalo ale do gory tylko z boza pomoca mojej lapki dzwogalo-moze cosik pomoze

pozatym lacie fajne, ale fote mogles na innym tle niz kangur strzelic :)

Puff - 26 Mar 2011, 16:04

Ad@mus napisał/a:
pozatym zobacz czy szyba na prowadnicy sie nie kantuje

A jeśli kantuje, to jak to wtedy skorygować?

Parzych - 26 Mar 2011, 16:43

DemptD, coś mi pierwsza fota nie chce się otworzyć... :9:
Ad@mus napisał/a:
ote mogles na innym tle niz kangur strzelic :)
Nooo, mógł na Goferze... :hahaha:
DemptD - 26 Mar 2011, 16:55

Parzych, wiem :P specjalnie, bo fotka zrobiona zaraz po montażu to brud widać gy
hanysek - 27 Mar 2011, 00:05

a ja se obejrze jak do ciebie przyjade :-) :fox:
Sztandi - 27 Mar 2011, 09:03

Coraz lepi to wyglundo :ok:
Ad@mus - 27 Mar 2011, 12:12

Cytat:
A jeśli kantuje, to jak to wtedy skorygować?

sa tam takie srubyki na prowadnicy, trza najczesciej je dokrecic, a jak juz sa wydymane to zcustomowac, na koniec nasmarowac prowadnice a uszczelke w ktorej szyba chodzi ja polałem płynem do naczyn marki Ludwik co by tez tam lzej slizgala

Puff - 27 Mar 2011, 13:55

U mnie dokręcanie nic nie dawało, szyba jak szła do góry, to aż wykrzywiało dolną część blachy drzwi, do której była prowadnica mocowana :/ Prowadnica przesmarowana.
Jak to w jakiejś tam pozycji dokręciłem, to szyba szła do góry, ale w takim tempie, że dziecko kręcąc korbką, zdążyłoby tą szybę szybciej zamknąć.
Zastosuję jeszcze patent ze smarem bezpośrednio tam, gdzie się linka przewija przy silniczku i przejadę te boczne prowadnice.

Peace :)

Ad@mus - 27 Mar 2011, 20:42

na glownej prowadnicy ja mialem takie plasticzki i one tez sie wyrabiaja i wtedy tez szybe kantuje

jak szybe kantuje to smarowanie duzo nie da ;/ trza porobic szybke-jak chcesz to wpadnij kiedy na Orzesze to sie tym pobawimy

Reddi - 27 Mar 2011, 21:02

pięknie panie, pięknie :ok:
DemptD - 5 Kwi 2011, 17:40

już mam 2 elektryczne szyby :2xf:
wczoraj była ładna pogoda to i była okazja narzucić lakier na rozpórkę ;) wybór nie był oryginalny, padło na czarny i matowy :P
aktualnie bagażnik prezentuje się tak:

:D

chyba najładniejsze wnętrze bagażnika w MK3,5 gy

ogólnie jeszcze jedna rzecz się modzi, ale na to trzeba poczekać, bo finanse idą w inną stronę :devil:

Sztandi - 7 Kwi 2011, 18:37

DemptD napisał/a:
chyba najładniejsze wnętrze bagażnika w MK3,5

Aleś skromny :rotfl:

BerciQ - 10 Kwi 2011, 13:52

DemptD, ty tam masz wszystko.....
Zawias, heble, rozpierdki. Ale dalej benzynowego diesla pod maską :P

bidżej - 10 Kwi 2011, 17:49

otototo... zeteca panie :-P
Peedro - 10 Kwi 2011, 18:22

bidżej napisał/a:
otototo... zeteca panie :-P


i kto to pisze :-P zeteca panie :-P

BerciQ - 10 Kwi 2011, 18:41

Peedro napisał/a:
bidżej napisał/a:
otototo... zeteca panie :-P


i kto to pisze :-P zeteca panie :-P


wiesz jak to jest...głodny, głodnemu wypomni :P

DemptD - 13 Kwi 2011, 15:44

no i Grubas dorobił się kolejnego gadżetu :rotfl: ale spokojnie, redukcja wagi była :P wyleciała jedna warstwa wygłuszeń drzwi ;)

Przy stanie - 12.31V


Przy pełnym obciążeniu (wszystkie lampy(drogowe, dalekosięgi, pmgielne przód i tył, awaryjne itd :P ) + lusterka + ogrzewanie tylnej szyby) - 13.44V :9:


Potencjometrem wbudowanym w układ można ściemnić diody, regulacja wskazań jest stała na opornikach:
zielono-czerwony - <14,5V
zielony - pomiędzy 12,5V a 14,5V
pomarańczowy - <12,5

Pietrekk - 13 Kwi 2011, 15:46

Tobie to się fest nudzi :P
Krzychu_14 - 13 Kwi 2011, 16:09

fajny bajer ;p
bidżej - 13 Kwi 2011, 17:20

zamiast się bawić w startreka to byś tam coś o silniku pomyślał :-P
arecki - 13 Kwi 2011, 18:46

bidżej napisał/a:
zamiast się bawić w startreka to byś tam coś o silniku pomyślał :-P


Kod:
Silnik: 1.1i/50KM


się odezwał :-P

a bajerki też są fajneeeeee :hihihi:

Nikuś - 13 Kwi 2011, 18:51

arecki napisał/a:
a bajerki też są fajneeeeee


tja, wygłuszenie wywalil, ale za chwilę będzie musiał kupować aku z kaszlaka :-P

DemptD - 13 Kwi 2011, 18:59

Nikuś, czytanie ze zrozumieniem Cię pozdrawia :) 1 warstwa wyleciała, a nie całość.. i po grzyba mi aku z malucha? :9:
bidżej - 13 Kwi 2011, 19:01

arecki, nie od razu Rzym zbudowali :-P
Nikuś - 13 Kwi 2011, 19:22

DemptD napisał/a:
i po grzyba mi aku z malucha?


Chodziło mi o diesla, jakoś kaszlak napisałem.

Poza tym ja wiem co piszę! :2xf:

Reddi - 13 Kwi 2011, 20:48

DemptD, może moje CVH chcesz- wyremontujesz i będzie żyleta :D
DemptD - 9 Maj 2011, 12:38

Reddi, :2xf:

zabrałem się dziś za porządne czyszczenie szyb :D


a tak na serio to myłem atermiki przed montażem bo przeleżały ponad 1,5 roku w garażu i trzeba było się dosyć namęczyć, żeby je doprowadzić do używalności :ok:



różnica między nimi jest widoczna gołym okiem :P no i z dniem dzisiejszym w fieście została 1 zwykła szyba :P ale olać to na razie :D

luk-90 - 9 Maj 2011, 13:45

kurde ostatnio wysyp tych atermicznych (zielonych szybek) myslałem, że wyjąkowe będą u Mnie ,a tu się okazuje, ze zaraz trzeba bedzie zwykle zakładać, aby się wyróżniać
bidżej - 9 Maj 2011, 13:48

ha, zmotywowałem go :V:
kenczorf - 9 Maj 2011, 14:51

a ja nie musze zmieniac...mam seryjnie zielone :2xf:
Sztandi - 9 Maj 2011, 20:21

luk-90 napisał/a:
ze zaraz trzeba bedzie zwykle zakładać, aby się wyróżniać


to sie możemy zamienić bo jazda autobaną z pozamykanymi oknami przy białych szybkach i napierdzielającym słońcu nie jest zbyt fajna :rotfl:

bidżej - 9 Maj 2011, 20:30

mówcie co chcecie, ale zielone szybki dają na prawdę sporo. u mnie czołowa jest ciągle biała, więc miałem okazję się o tym dzisiaj przekonać :|
przemo_rsr - 9 Maj 2011, 20:44

zielone szybki nie męczą tak oczu, teraz mam boczne zielone i czołową białą lipa trochę, a w tamtej fieście miałem czołową zieloną z zielonym paskiem , dopiero fajnie się jeździło;)
matrix-1990 - 11 Maj 2011, 19:46

mniami, i z takimi się nie grzeje fiesta tak bardzo w środku? napisz relacje jak już zamontujesz :D
DemptD - 16 Maj 2011, 14:10

matrix-1990, ona były od razu montowane gy dłużej zajęło ich doprowadzenie do czystości niż montaż :D na razie wielkich upałów nie ma to nie jestem w stanie się wypowiedzieć ale efekt powinien być pozytywny mimo wszystko..

a jak już piszę to przy okazji się pochwalę, Fiesta dostała bajer, głównym powodem montażu tego było to, że zawsze zapominałem, że szyby należy zamykać na zapłonie, a teraz to mam to gdzieś gy

http://www.youtube.com/watch?v=u7Ubp76LnMk

wychodzę, zamykam drzwi, klik na pilota i idę gy

rs_mlody - 16 Maj 2011, 14:55

Niezłą elektrownie musisz mieć w środku, żeby te wszystkie zabawki zasilić :rotfl:
Tommy - 16 Maj 2011, 14:56

Cytat:
Niezłą elektrownie musisz mieć w środku, żeby te wszystkie zabawki zasilić :rotfl:


wozi wszędzie ze sobą agregat na przyczepce :)

luk-90 - 16 Maj 2011, 14:59

Ty obrzydliwy gadżeciarzu :rotfl: :ok: Pewnie masz aku ze stara, na prawdę robi wrażenie ilość pierdołków, które z osobna nic nei znaczną, ale w całości zrobiły full wypas wyposażenia :yes: Ty zajmij się mechaniką, bo brakuje jej tu trochę i już będzie perfecto
DemptD - 16 Maj 2011, 15:04

luk-90 napisał/a:
Ty zajmij się mechaniką, bo brakuje jej tu trochę i już będzie perfecto


mechanika jest ogarniana systematycznie - coś się popsuje to się naprawia/wymienia :) ale bez przesady, żeby wymianą oleju czy dolaniem płynu do spryskiwaczy się tu chwalić gy a co do 'czegoś większego' to na razie za droga zabawa dla bezrobotnego studenta.. dlatego pozostaje mi cieszyć się gadżetami :-)

matrix-1990 - 16 Maj 2011, 16:54

też bym chciał mieć takiego gadżeta z szybami :D
DemptD - 24 Maj 2011, 19:54

dziś zrobiłem tjunink listew dachowych gy



:ok:

bidżej - 24 Maj 2011, 19:56

że czarniejsze czy co?
DemptD - 24 Maj 2011, 19:56

a nie widać różnicy? ta wyżej jest po, a ta niżej przed gy
luk-90 - 24 Maj 2011, 21:40

whiitam, żadnych szpojlerów, pługów na zime, neonów, co to za tjuning ?? :hahaha: :rotfl:

Nie no fajniusio, tylko co ty teraz w niej będziesz robił? z zewnątrz wylizana, elektroniką wypchana, mechanicznie sprawna,a zaraz aby na pewno, zrobiłeś to o czym pisalismy??

DemptD - 24 Maj 2011, 22:00

luk-90, ale okazało się sprawne to po co wymieniać? gy
Cristodius - 24 Maj 2011, 22:18

nie no szacunek za to co zrobiłeś ze swoją Fieściną :ok:
ale czekam jeszcze na to na co wszyscy tu czekają :yes:

Stunt_Man - 24 Maj 2011, 22:19

i czego nigdy nie będzie :rotfl:
jak kupisz ten drugi podnośnik szyby ode mnie to razem będą miały więcej mocy niż to pod maską :hahaha:

Cristodius - 24 Maj 2011, 22:21

Nie no chyba kiedyś sie doczeka? :fox:
to by było hmmmm.. jakie słowo użyć?
dziwne- tak to dobre słowo :twisted:
Stunt_Man napisał/a:

jak kupisz ten drugi podnośnik szyby ode mnie to razem będą miały więcej mocy niż to pod maską

leże.. :rotfl:

DemptD - 24 Maj 2011, 22:25

Stunt_Man, :2xf:

a mocy nie mówię nie, ale w najbliższym czasie na pewno nic grubszego nie będzie, chyba, że ktoś mnie zatrudni w końcu.. ;-(

Cristodius - 24 Maj 2011, 22:28

o jakim silniku myślisz?
jak cos to mam 1.1 na sprzedaż :twisted:

Stunt_Man - 24 Maj 2011, 22:29

jest lato... zbieraj borówki czy tam jakieś poziomki i sprzedawaj przy ceście :rotfl:
bidżej - 24 Maj 2011, 23:01

Cristodius, on już się do mojego HCSa przymierza. Chyba knuje żeby go na agregat przerobić i w bagażniku wozić ;-))
Cristodius - 25 Maj 2011, 20:29

aaa mam pomysła! :jupi:

Na dach bateryje solarne, co by Ci prądu nie zabrakło! :ok:

Tommy - 25 Maj 2011, 20:32

Cristodius napisał/a:
Na dach bateryje solarne, co by Ci prądu nie zabrakło! :ok:


Ten żagiel co ma teraz do wspomagania na podjazdach będzie słońce zasłaniał :D

hubi_2006 - 25 Maj 2011, 21:44

Gówno tam wiecie :-P
Co dwa silniki to nie jeden. Już czytałem o Polo z 2 silnikami od ścigacza. Najlepsze, że jeden był niezależny od drugiego.
Także pozamiatane! Będzie fiesta drifter :hihihi:

kenczorf - 25 Maj 2011, 23:26

jest tez golf 2 w pl z dwoma silnikami ale dzialaja chyba synchronicznie. Jeden na jedna a drugi na druga os :P
Sztandi - 26 Maj 2011, 07:24

mogą w nim zmieniać balans mocy (jeden silnik ma większe obroty, drugi mniejsze) :D
dość ciekawie to śmiga :ok:

DemptD - 12 Cze 2011, 14:54

ha! zdobyłem coś...


a na serio to tymczasowo są :(

bidżej - 12 Cze 2011, 15:02

mówiłem, że czarne z czerwonym pasi dobrze, to nie wierzył :-P
Bezimienny - 12 Cze 2011, 15:19

Czerwone z czarnym pasuje, wiadomo to od dawna, a ta Fiesta to potwierdza.
luki - 12 Cze 2011, 16:44

wuja tam... hellki na czerwonej ładniejsze :)
bidżej - 12 Cze 2011, 16:45

a chciałbyś gy
Pietrekk - 12 Cze 2011, 16:52

A na początku nie mogłem dopatrzyć co tu nowego :P Gdyby tak jeszcze ciemniejsze były :P bo takie mi nie podchodzą :P
luk-90 - 12 Cze 2011, 17:06

nie wiem czemu, ale mi jakoś tak bardziej do tego auta pasują hella, co nie zmienia faktu, że teraz też jest zacnie
Cristodius - 12 Cze 2011, 20:09

nie no teraz to jest malina :ok:
Parzych - 12 Cze 2011, 20:55

DemptD napisał/a:
a na serio to tymczasowo są :(
Nie bądź gupi, zostaw je... :yes:
Puff - 12 Cze 2011, 20:56

Jak to "te" lampy, w których włączony migacz widać z metra, bo tak są przyciemnione, to nic, tylko kopać :P W innym wypadku może być :)
bidżej - 12 Cze 2011, 21:01

Pufcio,


Stunt_Man - 12 Cze 2011, 21:03

do tego auta helle lepsze... :-P
Puff - 12 Cze 2011, 21:06

No to gites w takim razie :) <ok>
Mam uczulenie na przyciemniane lampy, zwłaszcza te w hitlerwagenach, bo o tym, że ktoś hamuje, człowiek dowiaduje się w chwili, w której przemodelowuje mu dupsko swym przodem. O migaczach ani nie wspomnę.

Mafios - 13 Cze 2011, 13:19

wkurzaja mnie te dymione fifty bo sie rozowe robia od slonca :/
Sztandi - 13 Cze 2011, 13:20

luk-90 napisał/a:
nie wiem czemu, ale mi jakoś tak bardziej do tego auta pasują hella


Stunt_Man napisał/a:
do tego auta helle lepsze...


No to i ja się dołącze, jakoś dziwnie to wygląda i tak troche chińsko - mówta co chceta, że to jakieś FIFTY itp. wygląda jak china, niewiele lepiej od gejluków. (Ahh czekam teraz na ataki ze strony ekstremistów tych lamp :rotfl: )

hubi_2006 - 13 Cze 2011, 14:52

Mi się podoba :) +50pkt. do respectu pod... hałdą? :)
DemptD - 26 Cze 2011, 21:08

fiffty wróciły do FiFy gy a do mnie wróciły helle :P i w czasie jak wy się szykowaliście do zlotu to Marek męczył moją fiestę za co bardzo dziękuję :D wymienił mi całe przewody hamulczaste na miedź :jupi: przy okazji uszczelnienie półosi która postanowiła, że będzie znaczyć po sobie teren :/

no, a żeby wpis nie był goły to:



Bestia i Piękna :D

no jakoś się trzeba dzielić, któraś musi zapierdzielać, a któraś wyglądać gy

luk-90 - 26 Cze 2011, 21:10

heheheheheh
Sztandi - 26 Cze 2011, 21:41

Zaś kopiec... czy te auto nikaj indziej nie umie dojechać? :rotfl:
Puff - 26 Cze 2011, 23:12

DemptD - a Pufcio nie robi za "dobro sąsiadka od poczty pantoflowy" i nie pisze od razu co i jak wszędzie gdzie popadnie :D :P poluzuj trocha zwieracze (tak pedzioł właściciel Fiesty SUV) ;p
bidżej - 26 Cze 2011, 23:14

i git :ok:

ale na tym BP to mieli tylko jakieś lipne zapiekanki, w dodatku drogie. aż do Sosnowca musiałem jechać! ;-))

Sztandi - 27 Cze 2011, 06:49

DemptD napisał/a:
Sztandi napisał/a:
Zaś kopiec... czy te auto nikaj indziej nie umie dojechać? :rotfl:


odnośnie tego to jus Pufciowi zech w piątek pedzioł, także powstrzymej się od komentarzy..


Ale spokojnie, tak sie ino śmieje bo kopiec za niedługo będzie kultowym miejscem Fiesta Klub Polska - swoją drogą ciekawe kiedy nam tam postawią pomnik? :-)

Bidżejowe autko dla mnie jest fajniejsze, takie cichociemne :fox:

DemptD - 28 Cze 2011, 19:46

żeby nie być gołosłownym
oto miedź :rotfl:

Puff - 28 Cze 2011, 20:46

No toś podwoił wartość auta :D Albo potroił? :D Nie daj żyć w niepewności - pochwal się jaki koszt :P :D
Marek - 28 Cze 2011, 21:28

Same przewody miedziane prawie 180 zł :P
luk-90 - 16 Sie 2011, 20:24

dzieje się coś? upchałeś jakieś bondowskie gadżety typu katapulta czy cuś? :fox:
DemptD - 16 Sie 2011, 20:28

no ostatnio zatankowałem do pełna, liczy się?
luk-90 - 16 Sie 2011, 20:31

nie :rotfl:

PS. Cięta riposta :cojest:

Nikuś - 17 Sie 2011, 09:15

No nie, ale nie pochwaliłeś się modem stylistycznym - delikatne zdobienia tlenkiem żelaza już się liczą. Jakieś dalsze plany w kierunku rat-style? :-P
Stunt_Man - 17 Sie 2011, 10:06

to jeszcze jeździ? :V:
DemptD - 17 Sie 2011, 10:19

no podobno jeszcze jakimś cudem się toczy
DemptD - 6 Wrz 2011, 13:51

no to kosiarka, żeby się nie pociła dostała nową chłodnicę z valeło bo stara zaczynała znaczyć teren... aktualnie czekam jeszcze na węże, które będą jutro do odbioru bo przy okazji jak robić to porządnie gy



na dniach może jeszcze auto pójdzie do krawcowej, ale o tym po fakcie :2xf:

bidżej - 6 Wrz 2011, 14:00

zeteka byś wsadził a nie nową chłodnicę dla tego astmatyka <8>
Stunt_Man - 6 Wrz 2011, 14:34

właśnie... co Ty chcesz chłodzić tą chłodnicą? ciepło odbierane przez nagrzewnice wystarcza :rotfl:
luk-90 - 6 Wrz 2011, 14:42

oj oj oj, a ja mam taka superasną już spadkową po sowie chłodnice z 1.3,a ty tu miliony wydajesz na nowe :rotfl:
DemptD - 12 Wrz 2011, 08:03

testy zrobione, chłodnica nie cieknie także można spokojnie jeździć :P wentylatora do tej pory nie słyszałem.. :rotfl: wizyta u krawcowej przełożona na późniejszy termin września :/ bo na razie auto dziennie potrzebne w całości :P ale wizyta nie ucieknie :P

żeby nie było goło bo potem nikt tego nie czyta i tak i tak, a 3/4 ogląda tylko obrazki to wrzucam zdjęcie :rotfl:


johnnymario - 12 Wrz 2011, 08:10

to może jak zrobiliśmy micro spota w Tworogu to teraz przyjdzie czas na coś większego?? :P w Tworogu oczywiście :P
bidżej - 12 Wrz 2011, 08:42

kto to w liniach nie umi parkować? gy
Pietrekk - 12 Wrz 2011, 09:15

Ładna ta fioletowa, ta czerwona taka oklepana już :D
bidżej - 12 Wrz 2011, 09:19

i zeteka nima :D
johnnymario - 12 Wrz 2011, 09:33

bidżej napisał/a:
kto to w liniach nie umi parkować? gy

ja wiedziałem, że sie ktoś tych linii uczepi :D był pusty parking to se pozwoliłem :P

Nikuś - 12 Wrz 2011, 11:24

bidżej napisał/a:
i zeteka nima :D


Nowe aku przez te wszystkie diody jest ważniejsze :devil:

DemptD - 12 Wrz 2011, 12:03

Nikuś napisał/a:
Nowe aku przez te wszystkie diody jest ważniejsze


jeżeli masz problemy z ładowaniem to trzeba to naprawić..

luk-90 - 12 Wrz 2011, 12:11

diody pobierają znacznie mniej prądu, więc tylko na plus.

Ech wypaliłeś się Jacku ;-(

DemptD - 12 Wrz 2011, 12:29

luk-90 napisał/a:
diody pobierają znacznie mniej prądu, więc tylko na plus.


ja to wiem, Ty to wiesz, 90% populacji to wie, ale Nikuś bimbał w szkole to nie wie gy

luk-90 napisał/a:
Ech wypaliłeś się Jacku


hę?

Nikuś - 12 Wrz 2011, 12:48

Wybacz, ale ja patrzę też na ilość tego stuffu gy A pod choinkę zrobimy zrzutkę z chłopakami żebyś mógł sobie agregat kupić :rotfl:


DemptD - 3 Paź 2011, 20:42

Nikuś napisał/a:
Wybacz, ale ja patrzę też na ilość tego stuffu

i żal pupsko ściska?..

musiałem wybebeszyć zespolony, przyczyną rozebrania był brak lewego kierunkowskazu.. przekaźnik tykał, ale ani kontrolka, ani żarówki na zewnątrz się nie świeciły, no to pacjent na stół i jedziem z nim.. wyjęcie i rozebranie wg opisu blołdżoba
po otwarciu widać nieziemski syf i kurz itd


spód wajchy od kierunkowskazów


styki gdzie się przesuwają sanki od kierunków - od razu widać czemu był jego brak


styki od awaryjek


styki od kierunków po wstępnym czyszczeniu


spód wajchy od wycieraczek


styki itd od wycieraczek


a tak wygląda cypel od klaksonu po demontażu


włącznik świateł po wyjęciu


kulki włączające światła


nie było to nawet takie straszne jak się wydaje :ok:

BerciQ - 3 Paź 2011, 21:43

patrząc na same zdjęcia, myślałem, że znowu pół elektrowni zamontowałeś w aucie :D
Pietrekk - 4 Paź 2011, 07:47

Rozłożył ale czy złożył? :D
bidżej - 4 Paź 2011, 10:38

ja Ci dam blołdżoba :2xf:
DemptD - 17 Paź 2011, 12:31

bidżej, nie, dzięki, ale nie skorzystam :2xf:

ktoś kiedyś gdzieś pisał, że do mk3 zrobienie regulowanych czasówek jest wręcz niemożliwe - a więc podobno nie :P bo od dzisiaj moja fiesta może się nimi pochwalić :P płynna regulacja od ok. 2 do 15 sekund :P bardzo fajny i przydatny bajer :ok:
dla niedowiarków mogę zrobić film, że to to działa :P no i Howser może potwierdzić :D

btw. dzięki Marcin :ok:

trzeci - 17 Paź 2011, 12:38

No proszę ... brawo <oki>
Marcin - 17 Paź 2011, 13:36

DemptD napisał/a:
btw. dzięki Marcin :ok:

cieszę się, że działa :) a Howser musi jeszcze dostać inny potencjometr do regulacji :-P

DemptD - 2 Lis 2011, 21:28



zrobiłem tjunink zegarka :P teraz świecą cyferki a nie tło :) nie jest to takie rozpraszające w nocy a dalej ładnie i wyraźnie wygląda :ok:

inno - 2 Lis 2011, 22:19

jak to zrobiłeś? bo ja już 2 zegarki popsułem dążąc do takiego efektu... ;/
DemptD - 2 Lis 2011, 22:56

a ja ani jednego gy
najłatwiej przełożyć zegarek z ikserki ;-) ale mi zależało na diodzie od immo, więęęęc, trzeba rozebrać dawcę (ikserkowy) i oryginał, wyciągasz wyświetlacz i przekładasz je miejscami :P ikserkowy do cywila i odwrotnie, przy okazji wywalając tą turkusową folię, od spodu biała dioda i tyle, czas operacyjny: ~3 minuty

jak cuś to mogę strzelić fotorelację jak to rozebrać :)

hubi_2006 - 2 Lis 2011, 23:53

Doszły mnie wieści o pewnym tajnym eksperymencie prowadzonym w Andaluzji :fox: Podobno DemptD, sprowadził już kilka gadżetów z Hughes AH-64 Apache, który rozbił się w Drawsku Pomorskim (2001r.):
- hełm z rzutnikiem monookularowym,
- naprowadzanie wieżyczki działka.
Z niepewnych źródeł dowiedziałem się o ciekawym zastosowaniu powyższego zestawu. Otóż jadąc swym bolidem Jacek często widzi szwarno dziołcha, ale nie wie jak zwrócić na siebie jej uwagę. Przy wykorzystaniu monookularu odpowiednio przerobione działko będzie strzelać w dziunche żymlokiem. Niespodziewany zwrot akcji gwarantowany :ok:
Następną innowacją ma być system HUD, ale ten z Apache został wcześniej sprzedany jakiemuś gorolowi z Sosnowca. DemptD vel McGyver musi szukać dalej...

Puff - 3 Lis 2011, 00:43

Nie udała się prowokacja - pisze się "żymlok", a nie "zymłok" :rotfl:
DemptD - 7 Sty 2012, 15:26

no więc tak.. zamienniki kierunkowskazów są o d.. rozbić..

:ok: są szczelne, bo woda wlatuje ale nie wylatuje :ok: a potem auto staje się szczerbate na czas suszenia :P

chyba jednak najwyższy czas poszukać oryginału ;) ale to chyba na wiosnę dopiero :P

BerciQ - 7 Sty 2012, 15:42

DemptD napisał/a:

chyba jednak najwyższy czas poszukać oryginału ;) ale to chyba na wiosnę dopiero :P


załatw mi pomarańczowe to ci moje białe dam :)

Pietrekk - 7 Sty 2012, 15:58

A ja właśnie czekam na pomarańczowe :P
qwerty67 - 7 Sty 2012, 16:10

BerciQ, jak miałem do oddania pomarańczowe to nikt nie chciał :D
Pietrekk - 7 Sty 2012, 16:24

Jak nie :P A ja? :P
qwerty67 - 7 Sty 2012, 16:30

No Ty :P Powinny być niedługo bo nie miałem nawet kiedy ich wysłać. ale bez offtopu :)
Pietrekk - 7 Sty 2012, 16:39

Spoko :) Nie pali się aż tak.
Ogólnie Jacuś co kombinujesz z tymi kierunkami? Tylko chcesz wymienić czy coś więcej? :P

DemptD - 29 Sty 2012, 09:38



musiałem, po prostu musiałem :D

Sztandi - 29 Sty 2012, 09:41

To jes fes PROOOOOOO :ok: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
arecki - 29 Sty 2012, 10:52

nudzi wam się tam co ? :V:
Pietrekk - 29 Sty 2012, 11:54

Fiesta i *uj :D Dosłownie :P
Puff - 29 Sty 2012, 12:06

Pietrekk napisał/a:
Fiesta i *uj :D Dosłownie :P

Dosłownie to widać, że "ch**owe zdjęcie" :D

luk-90 - 29 Sty 2012, 14:42

sesja do kalendarza :ok:
DemptD - 3 Lut 2012, 22:16

zima jest, działać trzeba, dobrze, że w garażu ciepło :D dziś założyłem patelnie z 1.3 (tak, tuning) a na bonus do niej wpadł

(tak, jeszcze większy tuning) :D ogólnie kij wie, czy autosugestia czy nie, ale dziwne wrażenie mam, że lepiej wchodzi na obroty, w sumie większa patelnia i filtr lepszy :P czas pokaże co będzie, a teraz.. byle do wiosny.. :devil:

bidżej - 3 Lut 2012, 22:17

wtykłeś tam filter warty tyle, co drugi silnik? :9:
Puff - 3 Lut 2012, 23:30

bidżej - dwa razy tyle :D
hubi_2006 - 4 Lut 2012, 00:59

DemptD napisał/a:
ale dziwne wrażenie mam, że lepiej wchodzi na obroty,

bidżej napisał/a:
wtykłeś tam filter warty tyle, co drugi silnik?

Pufcio napisał/a:
bidżej - dwa razy tyle

Jak daje się tyle siana, to trzeba w coś wierzyć :-P

DemptD - 29 Lut 2012, 21:16

hubi_2006, :2xf:

czasami trzeba zaszaleć gy

i w porównaniu z febi :P

Pietrekk - 29 Lut 2012, 21:23

A po co Ci tako długo śruba? :9:
bidżej - 29 Lut 2012, 21:29

żeby dobrze przyśrubić! :V:
DemptD - 29 Lut 2012, 21:33

ona była w zestawie z febim :rotfl: ale teraz jest inny febi, wymiana będzie w któryś nieszkolny łikend gy
bidżej - 29 Lut 2012, 21:36

z febim? a co to za naklejka Forda?
DemptD - 29 Lut 2012, 21:41

ten febi na zdjęciu to jest zdjęty 1,5 roku temu i leżał w garażu :P w aucie jeździ febi założony 1,5 roku temu, ford kupiony dziś, założony będzie.. w najbliższym wolnym czasie
kenczorf - 1 Mar 2012, 07:34

krzyzak febi pada szybko. Sam zalozylem Forda juz ze 2-3 lata temu i mam spokoj :)
hubi_2006 - 1 Mar 2012, 15:15

Osłona jakaś gumowa do tego była?
Stunt_Man - 1 Mar 2012, 15:30

kenczorf napisał/a:
krzyzak febi pada szybko. Sam zalozylem Forda juz ze 2-3 lata temu i mam spokoj :)

ja już mam półtorej roku febi...

bidżej - 1 Mar 2012, 15:43

widać z Febi jest loteria.

moje wahacze też się miały rozsypać po miesiącu a póki co nic im nie jest :-P

luk-90 - 1 Mar 2012, 17:35

bidzej zobaczymy jak wsadzisz zatykacza i nie beda mialy juz tak lekko
Peedro - 1 Mar 2012, 19:46

ja mam ponad 2 lata krzyżak febi i tajmus może potwierdzić że kierowajką kręci się jak ta lala ;)
tymiotek - 3 Mar 2012, 18:00
Temat postu: Fiesta 1.4S
Witam, właśnie przeczytałem temat, i z jednej strony się uradowałem ze mam wersje S (1.4S 89 rok) Ale znów mam zmartwienie, iż szkoda auta, i trza by było je odrestaurować. Miałem 1.3, MK 3 ale była jako wół roboczy. Podpowiedzcie, mi gdzie szukać, dokładnych fot, jak te wersje wyglądały, oraz jakieś info na temat silnika.
Marcinowaty - 3 Mar 2012, 18:03

Też kupiłem zamiennik kierunkowskazu, tajwański i narazie jest sucho. Nazwa jest w linku w podpisie.
DemptD - 8 Mar 2012, 22:30


:devil:

luk-90 - 8 Mar 2012, 22:37

DemptD, dzieki takim smaczkom to auto na prawde przykuwa uwagę, dla Mnie bomba :devil:
Parzych - 8 Mar 2012, 22:38

Dla mnie BOMBA <oki>
Puff - 8 Mar 2012, 22:48

Już wiesz - osom :ok:
hanysek - 8 Mar 2012, 23:42

to Ci sie synku udalo :-)
Peedro - 9 Mar 2012, 00:31

lakier masz porysowany :-P
Pietrekk - 9 Mar 2012, 00:36

Kiedy zagrodę otwierasz? Świna na lusterku, kot na klapce :D Co następne? :D
Parzych - 9 Mar 2012, 00:49

Pietrekk napisał/a:
Co następne? :D
Fretka na czymkolwiek... gy
Tommy - 9 Mar 2012, 08:00

Pietrekk napisał/a:
Kiedy zagrodę otwierasz? Świna na lusterku, kot na klapce :D Co następne? :D


Fiesta na drzewie? :D

Dempt - świetne to jest ;]

bidżej - 9 Mar 2012, 08:10

...ale zerżnięte od braci Rosjan gy


hubi_2006 - 9 Mar 2012, 09:17

Moim zdaniem... DO PROJEKTÓW! :rotfl:
bidżej - 9 Mar 2012, 09:18

:V:

EDIT:
ha, otworzyłem mu 26 stronę! :spam:

Ad@mus - 9 Mar 2012, 21:04

:spam: jak by ktos reflektowal to zbieram zamowienia :)
FiFa - 9 Mar 2012, 21:12

haha Jacus Ty to masz pomysły... :P :-)
DemptD - 11 Mar 2012, 22:17

Czerwono-czarna vs. złodzieje 1:0 :2xf:
bidżej - 11 Mar 2012, 22:21

:fox:
DemptD - 11 Mar 2012, 22:27

chcieli podpierdzielić tego sztrucla w Katowicach dziś gy miałem przywiązane puszki do tylnej belki.. (że komuś się chciało włazić tam), ruszyłem i dźwięk jakby cuś odpadło, haczyło.. antenę z sibi w lusterku widziałem, czyli to nie ona była winna, a że wczoraj byłem pod autem i nic nie wyglądało jakby miało odpaść, to olałem i pojechałem koło kilumetra koło taryfiarzy stanąłem i były puszki przyczepione do belki.. robota pełna profeska, nie związane, ale haczyk przez belkę i zaczepione o sznurek... nożem poszło bez problemu :ok:
bidżej - 11 Mar 2012, 22:32

znaczy co? że taka metoda?
DemptD - 11 Mar 2012, 22:38

ano podobno, ale mało skuteczna jak widać :ok:
Fordon - 11 Mar 2012, 22:38

No normalnie ruszasz slyszysz halas, dajesz hebel wychodzisz sprawdzasz co jest grane a pan przylepa wchodzi i dzida...
DemptD - 11 Mar 2012, 22:44

Fordon, ale ja mam 1.1, to by go w sumie piechotą szło dogonić :rotfl:
kuba87 - 11 Mar 2012, 22:49

DemptD, :rotfl:
Peedro - 11 Mar 2012, 22:50

A może po prostu ktoś pomylił twoją fiestę z autem nowożeńców i puszki przywiązał :rotfl:
Bit1 - 11 Mar 2012, 23:32

Heh no ale tą metodą to się kradnie nowe drogie auta, a nie jakieś stare strucle które można odpalić gwoździem nawet (nie odbierając Twojemu autku uroku bo oczywiście jest śliczne), może to jakies klubowicz sobie jaja chciał zrobić ;p
kamilocha1 - 13 Mar 2012, 12:42

chwali sie poprostu ze ma takiego ładnego strupa ;p pewnie ktos myslal ze to jakies turbo i ze bedzie chodliwe ;p
DemptD - 29 Kwi 2012, 08:00

no to czekała mnie wymiana oleju, na zapas przy okazji zanabyłem komplet

no i wczoraj znowu poszła wymiana oleju na valvo maxlife 5w40 :2xf: ale jak to w fordzie, nic, nigdy nie może iść prosto, szybko i bezproblemowo..

korek jak się zaparł tak, żaden klucz nie dał rady, idealnie wpasowany sześciokąt, dobity młotkiem jak już przeskoczył to było za późno i potem ani francuz, ani nic innego, dopiero młotek + przecinak i poszło :D na całe szczęście i tak miał być wymieniany i miałem kupiony nowy :ok:

i przy okazji.. gleba dobra rzecz :ok:

w sumie silnik zobowiązuje - jak kosiarka to i pełniona funkcja taka sama :rotfl:

hubi_2006 - 29 Kwi 2012, 09:32

Grunt, że przecinak Ci się nie smyknął :)
DemptD - 3 Maj 2012, 20:58


:V:

Ad@mus - 3 Maj 2012, 21:00

Porno!! :rotfl:
nieeeeeeeeeeeeeeee, wyciag jej to z dziurki :hahaha:

Sztandi - 5 Maj 2012, 10:41

Jaki burżuj, że go stać na tankowanie :rotfl:
DemptD - 18 Maj 2012, 19:57

bifor:

after:


mie się podoba :V:

hanysek - 18 Maj 2012, 20:46

no sie swieci jak psu jajca :-) :ok:
luk-90 - 18 Maj 2012, 23:33

ale w sensie, że co? Skosiłeś w końcu trawę? :hahaha:
bidżej - 19 Maj 2012, 00:02

nie wiem, ja niewidomy jestem...
Igraszki - 19 Maj 2012, 08:36

chyba ją umył, ale nie jestem pewny :-)
DemptD - 19 Maj 2012, 14:08

progi pany, progi old
Igraszki - 19 Maj 2012, 15:13

Whoa, pieknie pieknie :ok: ale ze zdjeciami mogles sie bardziej postarac
bidżej - 19 Maj 2012, 21:09

a już myślałem, że jakiś swap był...
Parzych - 20 Maj 2012, 21:53

DemptD napisał/a:
progi pany, progi old
Tak to jest jak się foci łyżką do butów, gdybyś nie powiedział to bym nie zauważył... :9:
DemptD - 21 Maj 2012, 10:57

Jacuś, zapałką robiłem :2xf:


kenczorf - 21 Maj 2012, 15:27

ja np myslalem, ze ja umyles :P a progi zmieniales czy tylko malowales?
Pietrekk - 21 Maj 2012, 15:48

Pomalował pewnie tylko :)
bidżej - 21 Maj 2012, 18:50

precz z HCSem! <demonstracja>
Igraszki - 21 Maj 2012, 18:53

bidżej napisał/a:
precz z HCSem! <demonstracja>

:ok: do takiej ladnej sztuczki taki silnik poprostu nie pasuje :ok:

Stunt_Man - 21 Maj 2012, 18:57

Igraszki napisał/a:
bidżej napisał/a:
precz z HCSem! <demonstracja>

:ok: do takiej ladnej sztuczki taki silnik poprostu nie pasuje :ok:

It's all about the driver :rotfl:

bidżej - 21 Maj 2012, 18:58

z pustego to i Salomon nie pojedzie :-P
DemptD - 21 Maj 2012, 19:02

toczy się, wyprzedza czasami :D a dziś nawet cayenne chciał przykozaczyć ale mu się nie udało bo trochę przyspał światła i musiał się za mnie wciskać a nie przed :rotfl:
Stunt_Man - 21 Maj 2012, 19:07

DemptD napisał/a:
wyprzedza czasami

chyba dewotki

hubi_2006 - 16 Lis 2012, 12:22

Pochwal się :twisted:
DemptD - 16 Lis 2012, 12:24

:2xf:
arecki - 16 Lis 2012, 14:37

webasto to masz seryjne? czy jakaś wydumka?
DemptD - 16 Lis 2012, 16:54

fabrycznie, ori montowane od nowości, na fakturze zakupu auta jest wpisane, no i wersja bez pilota niestety ;-(


Edit:



tym razem już moje, na stałe :ok: przegląd bez odblasków czerwonych też można przejść gy

hubi_2006 - 27 Lis 2012, 09:10

Nie wiedziałem, że na przeglądach mogą czepiać się braku czerwonych odblasków :-P
No i teraz to wygląda Panie Jacku :ok: Ale progi z xr2i by się przydały jeszcze :fox:

tadzias - 27 Lis 2012, 09:23

DemptD napisał/a:
Ale progi z xr2i by się przydały jeszcze :fox:
_________________


Zdecydowanie :fox:

bidżej - 30 Lis 2012, 23:18

ja pitolę, Zetec by się przydał a nie MHW czy inne Fiffty! gdzie Peedro?! :megafon:
kuba87 - 30 Lis 2012, 23:29

pitu pitu a zeteca ni ma :rotfl:
Peedro ! :twisted:

Pietrekk - 1 Gru 2012, 09:56

I pytanie czy będzie :P
Peedro - 1 Gru 2012, 18:22

kuba87 napisał/a:
pitu pitu a zeteca ni ma :rotfl:
Peedro ! :twisted:


Ktoś mnie wzywał?!
Jeeeee :rotfl:

PITU PITU!!!! :ok:

Żółwik Tuptuś - 5 Gru 2012, 18:22

Genialny i jakże prosty sposób na opis tematu i odnalezienie w nim tego co się chce - spis treści w pierwszym poście.

Witamy w Projektach.

DemptD - 5 Gru 2012, 20:26

:9: czerwono-czarna kosiarka w projektach :9:

dziękuję za uznanie :D ale reszta modów wiosną :P

kamilocha1 - 5 Gru 2012, 20:38

nowa naklejka na wiosne?:D
Stunt_Man - 5 Gru 2012, 20:46

to jest chyba najwolniejszy i najbrzydszy pojazd w projektach :-P
Żółwik Tuptuś - 5 Gru 2012, 21:22

Ale za to z kapitalnym pomysłem rozwiązania tematu - dlatego min, zasługuje na bycie w Projektach
luk-90 - 5 Gru 2012, 21:28

Dlaczego brzydka? Mi się bardzo podoba, kto powiedział, że trzeba mieć pierdylion koni, aby zasłużyć na "projekt". Ta ma więcej fajnych rzeczy niż niejedna na forum.
Stunt_Man - 5 Gru 2012, 23:02

Żółwik Tuptuś napisał/a:
Ale za to z kapitalnym pomysłem rozwiązania tematu - dlatego min, zasługuje na bycie w Projektach

i jaka zadbana :)

kamilocha1 - 6 Gru 2012, 17:24

pedantowata ;p
Grax - 19 Sty 2013, 21:25

łądna :D
DemptD - 29 Sty 2013, 12:18

żeby nie było, że się nic nie dzieje, jeszcze ciepłe, rano oddane, pół godziny temu odebrane, efekt poniżej :V:


Sztandi - 29 Sty 2013, 12:25

Konkretnie, jak zwykle w Czerwono-czarnej :ok:
Puff - 29 Sty 2013, 12:28

Obszycie z chomiczego napleta... i jeszcze czerwona nitka :D
Parzych - 29 Sty 2013, 15:40

Wyszło bardzo dobrze <oki>
Stunt_Man - 29 Sty 2013, 16:28

no wypas super cyc
ale osiągi tego bolidu dalej są na poziomie martwej wiewiórki

Bezimienny - 29 Sty 2013, 17:42

Dobre, tylko to coś chromopodobne na kratkach nie pasi :rotfl:
tadzias - 29 Sty 2013, 18:52

gałeczka zostanie w serii?
DemptD - 29 Sty 2013, 19:02

szukam jakieś skórzanej do kompletu, ale nic nie ma :/ nawet w stanie agonalnym ;-(
tadzias - 29 Sty 2013, 19:04

Mam czarną z KA ale obszyta czarną nitką, reflektujesz? :)
hubi_2006 - 29 Sty 2013, 22:33

DemptD, jak już pisałem wygląda to super, a gałki nie dało się obszyć?
bidżej - 30 Sty 2013, 18:46

i dalej to szybciej stoi niż jedzie... daj czerwono-czarnej chociaż CVH!
tadzias - 30 Sty 2013, 19:32

bidżej napisał/a:
daj czerwono-czarnej chociaż CVH!


odradzam!

Zetec ONLY :D

DemptD - 30 Sty 2013, 19:34

e tam, nie wiecie co dobre gy HCS :ok:
Puff - 30 Sty 2013, 23:26

A może diesel? :hahaha:
hanysek - 31 Sty 2013, 01:19

bidżej napisał/a:
i dalej to szybciej stoi niż jedzie... daj czerwono-czarnej chociaż CVH!
CVH :ok: CVH :ok: CVH :ok: CVH :ok:
Maci3j18 - 31 Sty 2013, 02:24

DemptD napisał/a:
e tam, nie wiecie co dobre gy HCS :ok:


Dokładnie, ja sobie powiedziałem ze mocniejszy silnik włoze jak swoje 1.1 zatre, ale to nie tak łatwo :)

tadzias - 31 Sty 2013, 09:02

Do dyspozycji masz jeszcze 1.3 endura :P
hanysek - 31 Sty 2013, 11:52

tadzias napisał/a:
Do dyspozycji masz jeszcze 1.3 endura :P
ale on woli wsadzic cos mocniejszeg :ok: bo po co 2 razy podswietlac silnik :hahaha: szkoda pieniedzy :ok: :2xf:
Pietrekk - 31 Sty 2013, 14:19

Mogłem mu moje 1.0 sprzedać ;-(
tadzias - 1 Lut 2013, 10:07

hanysek napisał/a:
on woli wsadzic cos mocniejszeg :ok: bo po co 2 razy podswietlac silnik :hahaha:


mam do popchnięcia 1.4 CVH :ok:

DemptD - 6 Lut 2013, 20:26

gały dalej nie mam ;-( ale w ramach pocieszenia dotarła paczka z tajlami :devil:
bidżej - 6 Lut 2013, 20:35

omfg, żartujesz z tą gałą nie? gy
Stunt_Man - 6 Lut 2013, 20:49

pani grodzka :V:

prezentujemy zdjęcie uchwycone niedawno: Demptd w całej... okazałości :hahaha:

Rkalitka - 6 Lut 2013, 20:58

DemptD napisał/a:
ale w ramach pocieszenia dotarła paczka z tajlami :devil:


:ok:

arecki - 6 Lut 2013, 20:58

DemptD napisał/a:
gały dalej nie mam ;-(

:rotfl:

DemptD - 6 Lut 2013, 21:11

debile :2xf:
Puff - 6 Lut 2013, 21:23

Jak widać, kojarzysz się ludziom z wyłącznie jedną rzeczą. Teraz wypada zapytać: czyja to wina? Co zrobiłeś w przeszłości, że wszyscy mają o Tobie takie... wyrafinowane zdanie? Etc. :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Pietrekk - 7 Lut 2013, 21:03


Czemu się nie chwalisz? :rotfl:

bidżej - 7 Lut 2013, 21:06

:ołnoł:
DemptD - 7 Lut 2013, 21:11

:rotfl:
FiFa - 8 Lut 2013, 00:47

Pietrekk, bo on ma 1.1 jego nawet na 1.3 nie stac :P :D
To jest prawdziwy twardziel z 1.1 pod maska :P :D fakt ze do 160 sie na obwodnicy rozpedził :P ale potem juz nie wyhamował, gdzie ja sie zatrzymałem z prawie 200 i sie dziwilem co sie dzieje jak 1.1 stało za zjazdem :P :D

bidżej - 8 Lut 2013, 07:21

widać dobrze mu zegary kłamią ;-))
tadzias - 8 Lut 2013, 12:53

bidżej napisał/a:
widać dobrze mu zegary kłamią ;-))


rzeczywistej prędkości miał może 140-145km/h :P

hubi_2006 - 8 Lut 2013, 18:30

No przecież on ma zegary w milach :|
Sztandi - 10 Lut 2013, 21:14

1.1 daje rade :ok:

Ale ogromny minus, za to że na spocie była BRUDNA ;-|

DemptD - 10 Lut 2013, 21:19

:2xf:
Pietrekk - 10 Lut 2013, 21:48

Na żywo kierownik lepiej wygląda :P
hubi_2006 - 10 Lut 2013, 22:11

Ale że Jacek?
Pietrekk - 10 Lut 2013, 22:15

Ni, że rogula :P
DemptD - 20 Lut 2013, 20:03



:twisted:

także teraz czekam na [1]67890 :D i paczkę z tajlami :devil:

luk-90 - 20 Lut 2013, 20:38

a co zawiera ów mistyczna "paczka z tajlami"? :-)
hubi_2006 - 20 Lut 2013, 22:39

Coś co ja znalazłem :-P
Tak musiałem, bo sam by mnie nie pochwalił :-P

DemptD - 20 Lut 2013, 23:05

jak dotrze to bym Cię pochwalił, no już się nie smuć :* :rotfl:
bidżej - 20 Lut 2013, 23:37

więcej diodek? ;-))
tadzias - 21 Lut 2013, 08:44

neony pod auto :2xf:
DemptD - 24 Lut 2013, 13:52

sam jesteś neon :2xf:

paczka dotarła w piątek :ok:

ale co w środku to pokaże jak oddam do poprawek i założę :D

przy okazji pojawienia się MHW w giełdzie nie było na co czekać :V:

tak bylo:

a tak jest:

tadzias - 24 Lut 2013, 13:59

DemptD napisał/a:
sam jesteś neon :2xf:

:2xf:

DemptD napisał/a:
przy okazji pojawienia się MHW w giełdzie nie było na co czekać :V:

a powiadają, że to ja skupuje rarytasy :P

luki - 24 Lut 2013, 14:27

Pomyśleć że ja takie za bidżejowi za free dałem :rotfl:
tadzias - 24 Lut 2013, 14:42

luki napisał/a:
Pomyśleć że ja takie za bidżejowi za free dałem :rotfl:

luki, :ok:

hubi_2006 - 24 Lut 2013, 22:12

To ile lat na nie polowałeś :-) ?
Kolejny detal do kolekcji :V:

Parzych - 24 Lut 2013, 22:18

Jacuś, tera do kompletu by się tylne lampki i przednie kierunki "smoke" przydały... <oki>
DemptD - 24 Lut 2013, 22:24

Jacuś, http://www.fiestaklubpols...p=683659#683659 :nagana:
Parzych - 24 Lut 2013, 22:27

Echhh, skleroza... :ups:
DemptD - 28 Lut 2013, 19:03

gadżet z paczki już założony, ale zdjęcia będą kiedyś tam bo na razie muszę się do tego przyzwyczaić :P

przy okazji postanowiłem sprawdzić pewien środek na Hellach
przed:
po:
:ok:

hubi_2006 - 28 Lut 2013, 19:11

DemptD napisał/a:
pewien środek

Mega efekt :ok:

Puff - 28 Lut 2013, 22:34

Teraz trzeba jeszcze tylko wypucować resztę auta :rotfl:
FiFa - 1 Mar 2013, 18:38

Trzeba przestac pisac o pierdołach, a w koncy zajac sie konkretami!!! Kiedy swap????
kuba87 - 1 Mar 2013, 18:43

pitu pitu a zeteca nima :D
Sztandi - 2 Mar 2013, 13:08

Cytat:
pitu pitu a zeteca nima

sratatata może lepiej od razu ST170? :rotfl:

Dobry HCS nie jest zły :ok:

FiFa - 2 Mar 2013, 18:00

Sztandi, dla Ciebie i hcs bylby dobry skoro jezdzisz seatem... Ale ja w tej Demptowek fiescie widziałj najlpiej 1.7 z pumy! :)
bidżej - 2 Mar 2013, 18:47

nie ma takiego czegoś, jak dobry HCS :P
Pietrekk - 2 Mar 2013, 22:35

Mylisz się BJ :P
Dempt to masz pastę do plastików czy co że sie tak świeci?

DemptD - 2 Mar 2013, 22:42

Fifa, to ja bym tego zielonego spod uczelni przygarnął bardziej :2xf:
Pietrekkkkkkkkkkk, no pasta + pady i swirle i drobne rysy znikają :ok:

hubi_2006 - 4 Mar 2013, 14:10


luki - 4 Mar 2013, 16:26

Powinno być jeżdze HCS-em
Więc wiec co to stukanie Dziw&@

leila_69 - 6 Mar 2013, 22:39
Temat postu: Re: Czerwono-czarna
DemptD napisał/a:


8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
usuniecie znaczkow z tylnej klapy


były ślady?

pytałam lakiernika, powiedział, że mi nie odczepi, bo ślady zostaną :([/quote]

Kruku - 6 Mar 2013, 22:48

tak naprawde powinno byc
jeżdze HCS-em
Więc wiem co to prawdziwa moc Dziw&@

bidżej - 6 Mar 2013, 22:50

leila_69, to słaby z niego fachura :P
leila_69 - 6 Mar 2013, 22:58

też tak sobie pomyślałam ;)
wcześniej chciałam je zdjąć, bo mój amerykański 5ciolitrowy FORD zamienił się w malutka fieściunię...
ale dzięki Waszemu Forum chyba ją pokocham :D

Parzych - 6 Mar 2013, 23:20

leila_69, u nas w MK6 pod znaczkami są dziury na kołki...
leila_69 - 6 Mar 2013, 23:23

a widzisz, jednak się znał trochę
ja chciałam od razu zapytać, czy tam nie ma dziurek,
ale sie wstydziłam, że mnie wyśmiejecie :P

DemptD - 2 Kwi 2013, 20:15



jak robić to całościowo :2xf:

Pietrekk - 2 Kwi 2013, 20:16

A na 2 zacisk? :P
DemptD - 2 Kwi 2013, 20:16

na drugi zacisk mam to:


gy

hubi_2006 - 2 Kwi 2013, 20:20

Wymiana zaworków zahacza o konkretny pi3rdolnizm na pkt "Czerwono- czarnej klątwy"
:ok:

Pietrekk - 2 Kwi 2013, 21:23

Dwa razy to samo zdjęcie łajzo :D Ty mi jedynie powiedz jakiej firmy masz te graty?
DemptD - 2 Kwi 2013, 21:28

ale które? :P bo to z kilku firm zestaw poskładany gy i zdjęcie nie jest te samo tylko tajle takie same :2xf:
FiFa - 2 Kwi 2013, 21:31

Ty a z czego masz zaciski? Tylko prosze nie powiedz mi ze od kosiarki...
luki - 2 Kwi 2013, 21:32

sprzedałem mu tarcze wentylowane i klocki z xr2i więc chyba z xrki :P
FiFa - 2 Kwi 2013, 21:35

luki, to mnie troche uspokoiłes! :2xf:
DemptD - 2 Kwi 2013, 21:40

luki pało :nagana: wszystko załatwiane cichaczem a ten się weźnie i wygada :nagana:
gy

FiFa - 2 Kwi 2013, 21:53

DemptD, ale Ty masz problemy :-P teraz moze chociaz zjazdu nie przejedziesz :-P bo w tych gliwicach to byla masakra, ja z duzo wiekszej predkosci sie spokojnie zatrzyamłem i jeszcze obserwowalem co Ty wogole robisz a Ty biedaczku probowałes zatrzymac swoja kosiarke :-P
DemptD - 2 Kwi 2013, 21:54

bo to nie były Gliwice, Pufon zjechał 3 zjazdy za wcześnie :/
luki - 2 Kwi 2013, 22:02

DemptD, :* mordeczko Ty moja spokojnie :rotfl:
hebel z xrki to podstawa :P ale jeszcze lepiej mieć 258

Puff - 2 Kwi 2013, 22:04

:rotfl:
Puff - 2 Kwi 2013, 22:13

Przy takiej mocy, to on 240 będzie miał ciężko zajechać :)
hanysek - 2 Kwi 2013, 22:50

to wkoncu zaspawie dziury po hmowaniu Flinstona i bydzie na normalnych heblach jezdzil :ok:
bidżej - 9 Kwi 2013, 11:41

ciekawe kiedy ten Jacuś dojdzie w końcu do wniosku, że to 1.1 to straszna kupa i nie da się tym jeździć...





ZETECA! :edi:

kenczorf - 9 Kwi 2013, 19:45

zeteca? zaraz bedzie mu malo...n7a conajmniej :)
Pietrekk - 9 Kwi 2013, 19:49

A może odrazu silnik z Cossiego? :P Jaki lubi hcsa to niech mo no :P
FiFa - 10 Kwi 2013, 16:04

niech chociaz zmadrzeje ze hcs jest bardzije niz chu** to juz bedzie dobrze i moze w koncu zmieni ten silnik :-P bo dla niego nie ma lepszego od jego HCSa :-P
DemptD - 12 Kwi 2013, 21:19

bidżej, FiFa :2xf:

jutro będą hamulce :P zaciski po regeneracji już są i czekają na montaz ;) jeszcze kilka modów będzie przed zlotem zrobionych i prezentacja na miejscu :devil:

no i dziś zakupiłem kolejny gadżet, który doda trochę wagi do auta :rotfl: niektórzy już widzieli co to :V:

Peedro - 12 Kwi 2013, 21:36

DemptD napisał/a:
który doda trochę wagi do auta :rotfl:


Jak ty się doczłapiesz na ten zlot... :-P

DemptD - 12 Kwi 2013, 21:37

Pufon, potwierdzi, że te 1.1 daje u mnie radę :2xf: poza tym to COŚ to dla bezpieczeństwa i jest fioletowe :rotfl:
Pietrekk - 12 Kwi 2013, 21:40

Żeby ino Cię z tych ziców nie wytargało :P
DemptD - 12 Kwi 2013, 21:42

STFU gy
Pietrekk - 12 Kwi 2013, 21:55

Nie fanzol ino godej po ludzku łajzo :P
Parzych - 13 Kwi 2013, 00:41

DemptD napisał/a:
to COŚ to dla bezpieczeństwa i jest fioletowe
Ja wiem, ja wiem, DENATURAT... :D
Puff - 13 Kwi 2013, 08:17

Parzych napisał/a:
a wiem, ja wiem, DENATURAT... :D


yarbin - 13 Kwi 2013, 12:53

Cytat:
to COŚ to dla bezpieczeństwa i jest fioletowe

:ok:

DemptD - 13 Kwi 2013, 19:44

hamulce założone, felgi zmienione gy prac ciąg dalszy :2xf:


jest ciut szeroko jak widać :P foto z boku nie będzie dopóki felgi nie przejdą poprawek, czyli Ci co będą na zlocie zobaczą na żywo :V:

Peedro - 13 Kwi 2013, 19:48

Wygląda na 2x mocniejszą niż jest w rzeczywistości :rotfl: :-P
Jeden plus jest taki, że z tym silnikiem, hamulce z xr2i będą wieczne :-P

DemptD - 13 Kwi 2013, 20:02

no czyli wygląda na te 50 koni :rotfl:
hubi_2006 - 13 Kwi 2013, 20:24

Dajesz Jacek :ok: oby tak dalej :)
luki - 16 Kwi 2013, 13:36

Poka te felgi nie bądź żyła :rotfl:
hubi_2006 - 16 Kwi 2013, 19:43

przyszedl kolejny grat :D
DemptD - 16 Kwi 2013, 20:08

ano grat dotarł, fajny, fioletowy i z prądem :rotfl: a foto? po co? zwykłe felgi :2xf:
luk-90 - 16 Kwi 2013, 20:41

aha, kultowe felgi podświetlane na fioletowo?
DemptD - 16 Kwi 2013, 20:43

a kto mówił, że to do felg? felgi zostały w takiej samej kolorystyce w jakiej je dostałem i pasują idealnie kolorystycznie :)
hubi_2006 - 17 Kwi 2013, 07:21

Spoko Jacek, teraz sie ryją, a zaraz pękną z zazdrości, ale to pewnie na zlocie pokazesz?
FiFa - 17 Kwi 2013, 22:22

pewnie odkupil od mafiosa, mysli ze jak wczesniej jezdziły na RST to tutaj dalej beda miały takie powera pomimo ze to nadal 1.1 :2xf:
Pietrekk - 17 Kwi 2013, 22:24

No i cały misterny plan uchowania tajemnicy w ciumek...
hanysek - 17 Kwi 2013, 22:36

widziolech..osobiscie... :ok: ale jo sie nie znom :2xf:
bidżej - 17 Kwi 2013, 23:04

to teraz już w ogóle ten astmatyczny hcs nie ogarnie kuwety
DemptD - 18 Kwi 2013, 06:43

FiFa, ale mafios nie ma RST tylko xrke :9:
bidżej - 18 Kwi 2013, 06:57

dobra dobra, tematu nie zmieniaj :fox:
kamilocha1 - 20 Kwi 2013, 13:33

ale alusy są lżejsze czyt. bedziesz mail teraz 18 do setki ;D
Puff - 20 Kwi 2013, 15:08

kamilocha1 napisał/a:
bedziesz mail teraz 18 do setki ;D

Chyba z przepaści...

DemptD - 20 Kwi 2013, 19:25

kamilocha1, ale ja miałem alu wcześniej :rotfl:

Puf, on nie napisał jednostki tych 18 to może być minut, godzin, dni gy

a dla ciekawskich fot: https://www.dropbox.com/s...%2016.14.54.jpg :2xf:

luk-90 - 20 Kwi 2013, 19:31

manglesy są ciężkie
Puff - 20 Kwi 2013, 21:11

luk-90 napisał/a:
manglesy są ciężkie

To je amelinum!

pawel_mk3 - 20 Kwi 2013, 21:25

Mangels to nie je amelinium...
DemptD - 20 Kwi 2013, 21:26

:rotfl:
pawel_mk3 - 20 Kwi 2013, 21:28

To jest chrom!!! sam chrom :D
Puff - 20 Kwi 2013, 21:34

Aaaa... to ok. Bo amelinum nie pomalujesz :rotfl:
BuMeL - 20 Kwi 2013, 21:41

Chromowany chrom :myśli:
vegetagt - 20 Kwi 2013, 21:51

BuMeL, na bogato :P
BuMeL - 20 Kwi 2013, 21:56

No tak, Chrabo http://youtu.be/nOJGmPoLPCU
Peedro - 20 Kwi 2013, 22:18

DemptD napisał/a:
Puf, on nie napisał jednostki tych 18 to może być minut, godzin, dni gy


18 Najmanów :-P

Puff - 20 Kwi 2013, 22:46

Peedro napisał/a:
18 Najmanów :-P

18 lat świetlnych?

hubi_2006 - 21 Kwi 2013, 23:33

"fioletowe z prądem"- poważnie, brzmi to jak "mangels"?
Puff - 21 Kwi 2013, 23:45

hubi_2006 napisał/a:
"fioletowe z prądem"

Dykta? :D

kamilocha1 - 22 Kwi 2013, 07:46

brzmi to jak większa masa bezwładnościowa ;D
bidżej - 22 Kwi 2013, 11:55

DemptD napisał/a:
a dla ciekawskich fot: https://www.dropbox.com/s...%2016.14.54.jpg
qwa Jacuś ja Ci dam lolfejsa wykorzystywać w takich niecnych celach!
DemptD - 3 Maj 2013, 17:55

bidżej napisał/a:
DemptD napisał/a:
a dla ciekawskich fot: https://www.dropbox.com/s...%2016.14.54.jpg
qwa Jacuś ja Ci dam lolfejsa wykorzystywać w takich niecnych celach!


fakt, tyś go lepiej wykorzystał :rotfl:

wszyscy w zasadzie widzieli na zlocie co się zmieniło, Ci co nie byli zobaczą jak doczyszczę ją z drogi dojazdowej do ośrodka bo trochę jej zabrałem ze sobą albo jak się pojawią foty z toru

no iii

:V:

Peedro - 3 Maj 2013, 18:07

:ok: prentki ten HCS nawet :) No i gratulować, bo autko prezentuje się bdb, ołner dba, wypucowane było pięknie :ok:
Parzych - 4 Maj 2013, 02:03

Jacuś, po 1, gratki miejsca na pudle (takiego jak ja :D ), po 2, Fiesta naprawdę fajnie się prezentuje w pełnym rynsztunku <oki>
DemptD - 5 Maj 2013, 21:33

dobra, na sesję raczej prędko się nie wybiorę :P

auto prezentuje się tak:


a jeździ tak:


a na wyposażeniu jest:


więc podsumowując:
przed zlotem wpadły
- fioletowe pasy Schrotha z elektrycznym napinaczem (fioletowe z prądem)
- felgi od Romana z oponami Uniroyal Rallye 680, które nawet dały radę na torze
- zaciski z xrki + tarcze ATE PowerDisc
- poszerzenia z xrki w czarnym macie do kompletu całości, no i of kors przed zakryciem, zostały wyspawane progi coby nic nie gniło :ok:

także ten.. jest git :V:

Peedro - 5 Maj 2013, 21:40

ale lewy tylny unirojalek ma brzydką bułę na boku, co dodając że twój HCS jest prentki, nie jest za bardzo bezpieczne :-P
DemptD - 5 Maj 2013, 21:43

wiem :/ ale we wtorek o 19 odebrałem auto to i tak i tak bym jej nie dał rady wymienić :/
Puff - 5 Maj 2013, 21:47

I tak, jak na 1.1, to to nawet daje radę :P
bidżej - 5 Maj 2013, 22:08

no dobra, hamulce już zrobił, pasy są, zawias jest, felgi są, pakiet też... no nie ma bata, zetec coraz bliżej :V:
luk-90 - 5 Maj 2013, 22:12

zetec, phiiiii !!!! DURATECA :devil:
Puff - 5 Maj 2013, 22:17

Cytat:
zetec, phiiiii !!!! DURATECA :devil:

Ja, mmmm... V8! :rotfl:

hubi_2006 - 7 Maj 2013, 10:24

Pufcio napisał/a:
I tak, jak na 1.1, to to nawet daje radę

Siedziałem na prawym i czułem to przeciążenie :rotfl:
DemptDciu, pogratulować uzyskanego wyniku :jupi:
Z zewnątrz jest prawie skończona ;) popraw sobie lampy i zderzak :)

DemptD - 9 Maj 2013, 17:02

jest i pokazane jak jedzie :D

http://www.youtube.com/watch?v=-iWqh4O9yFo

szału nie ma, ale liczy się fun :ok:

DemptD - 27 Lip 2013, 20:33

żeby nie było, że stoi i gnije - jeździ dalej gy
od czasu zlotu w sumie szału przy pracach nie ma jedynie wpadły:
- wyczekane plastiki na słupki C - foto brak - każdy wie jak to wygląda gy
- żółte halogeje - ale niedługo jednak powrót do białych

- potem ori ciemne kierunki:

- no i do domu wpadło coś co pożarło mi trochę czasu - część widziała na FB :D


Peedro - goń się :2xf:

Peedro - 27 Lip 2013, 21:33

DemptD napisał/a:
Peedro - goń się :2xf:


tesz cie koffam :2xf:

Szkoda że nie tłoczek i korbowód z hcsa :(

luki - 27 Lip 2013, 21:46

jakoś tak mało dymiony :P
Peedro - 27 Lip 2013, 22:00

luki napisał/a:
jakoś tak mało dymiony :P


krótko w wędzarni trzymał ;) :2xf:

DemptD - 15 Wrz 2013, 14:49

jak ktoś przegapił to: http://prentki-blog.pl/wyniki-konkursu-neo-tools/ :2xf:

a z rzeczy dziejących się przy fieście to aktualnie została oddana w dobre ręce na wymianę kilku rzeczy, no i jeszcze coś nowego wpadnie, wrażenia z jazdy, foty jak odbiorę :devil:

Peedro - 15 Wrz 2013, 18:28

no to teraz jest czym swapa robić!

PITU PITU a zeteca ni ma!! :hahaha: :2xf:

Parzych - 15 Wrz 2013, 19:05

Graty Jacuś, niech klucze dobrze służą :ok: Ja czekam na prentki kubek od Tommy'ego... :D
bidżej - 15 Wrz 2013, 21:06

DemptD napisał/a:
na wymianę kilku rzeczy
silnik zmienia! :V:
Pietrekk - 18 Wrz 2013, 20:47

Springi zmienił, a ja myślałem że swap ;-(
DemptD - 18 Wrz 2013, 20:56

ostatnie słowo jeszcze nie padło :2xf:
hubi_2006 - 18 Wrz 2013, 21:06

Słyszałem, że konkretna robota była :fox:
DemptD - 19 Wrz 2013, 07:45

no cosik było grzebania i męczarni :P ale wszystko opanowane :)


przód Sachs Super Touring + springi FK, tył Supersport + springi FK :) no i stab przedni :D w porównaniu do ori zawiasu i czerwonego eibacha to teraz jest duuuuuuuuużo większy komfort :9:

Puff - 19 Wrz 2013, 19:04

Chciałoby się rzec "najwyższy k.... czas" :D
Ad@mus - 19 Wrz 2013, 19:20

taaa ciekawi mnie kiedy tobie dupka siadzie Puff;p
jest najs:)
az zachcialem miec kosiarke;p

Kruku - 19 Wrz 2013, 20:10

jeste promocja w praktikierze :P na kosiarki spalinowe Adamus zawsze mozesz kupic
hanysek - 19 Wrz 2013, 22:51

na Śląskie drogi w som roz :ok:
Parzych - 19 Wrz 2013, 22:54

Fajnie siadła, tera musisz kupić żabę niskoprofilową... :devil:
hanysek - 19 Wrz 2013, 23:11

Parzych on te zdjęcie specjalnie tak zrobił :2xf: tam pod robotą mo z górki :-P i auto jes pochylone na ta strona zeby tak wyglądało :ok: :hahaha:
Pietrekk - 20 Wrz 2013, 06:57

Niby konkretna robota, a ja się pytam gdzie efekt? Założenie staba, zmiana amorów ze springami to lajtowa robota :P
bidżej - 20 Wrz 2013, 21:03

no właśnie przyznaj się do tej "konkretnej" - co tam jest? bo założyć staba i zmienić zawias to się robi w 1 dzień, licząc przerwy na browary, obiad i drapanie po brzuchu gy
DemptD - 20 Wrz 2013, 21:26

ale to się pytać Hubertusa on stwierdził że konkretna robota gy
DemptD - 13 Paź 2013, 18:37

jako żeby nie było, że stoi i gnije - jeździ i gnije :D a dokładniej to miska w końcu przegniła :} próby ratowania były, żeby przetrwała zimę ale walczyła dzielnie i wygrała, za to wpadła nowa, świecąca się :D

już założona, zalana olejem i na razie nie cieknie :V:

parę osób wtajemniczyłem w najbliższego moda bo potrzebowałem pomocy w wyborze zestawu, ale myślę, że na dniach to ogarnę i będą foty - będzie mjut :)

tadzias - 13 Paź 2013, 18:50

DemptD napisał/a:
jeździ i gnije :D

to tak jak większość fordów :D

Peedro - 13 Paź 2013, 18:52

tadzias napisał/a:
to tak jak większość fordów :D


ano większość :-P mój i twoje gniją :P i nie jeżdżą :rotfl:

tadzias - 13 Paź 2013, 18:58

Peedro napisał/a:
mój i twoje gniją :P i nie jeżdżą :rotfl:

różnica w tym, że moje mają przynajmniej silniki :P

kenczorf - 14 Paź 2013, 07:44

jak dobrze pamietam miska hcsa byla fest gruba....to jak to przegnilo ? :O
Daras84 - 14 Paź 2013, 08:22

po prostu zaniechał fabrycznego zaolejania się miski z pod uszczelki, i wynikiem suchego silnika była zgnita misa:P
Transporteur - 14 Paź 2013, 09:19

Gratuluję projektu no i samozaparcia - zapewne były chwile zwątpienia. Żeby mi się tak chciało... :fox: A fordy nie gniją, tylko przechodzą kurację odchudzającą mającą na celu zmniejszenie masy i poprawę osiągów <8>
hubi_2006 - 14 Paź 2013, 14:45

DemptD, było kupić miskę z 1.8/2.0 :D miałbyś powód zmienić silnik :-P
Pietrekk - 14 Paź 2013, 17:57

hubi_2006 napisał/a:
DemptD, było kupić miskę z 1.8/2.0 :D miałbyś powód zmienić silnik :-P


Dobrze gadać, polać mu

DemptD - 30 Paź 2013, 19:16

hubiś :devil:

jako że nie mam czasu podjechać zrobić fajnych fot to muszą wystarczyć takie:
bez mijania i z mijania



jakby ktoś miał problem że nie świeci czy cuś:
:2xf:

dół folijka ciemno czarna, góra folijka jasno czarna gy ofc na żywca lepiej się prezenci, będzie trochę czasu to umyję i gdzieś podjadę machnąć foty z prawdziwego zdarzenia ;)

hubi_2006 - 30 Paź 2013, 19:18

Teraz koła musisz pomalować ;) Rotor w jakiś grafit :2xf:
Puff - 30 Paź 2013, 19:18

Przyznaj się lepiej, że masz takie odymione z sadzy od diesli, za którymi jeździsz gy
hubi_2006 - 30 Paź 2013, 19:25

:hahaha:
Ad@mus - 30 Paź 2013, 20:18

brudaz to raz
kola na fluor to dwa
haluny troche monoblokowo ze zdesiem teraz wygladajom, nie wiem, mam mieszane uczucia :hammer:

Peedro - 30 Paź 2013, 21:04

Ad@mus napisał/a:
haluny troche monoblokowo ze zdesiem teraz wygladajom, nie wiem, mam mieszane uczucia :hammer:


tak miauo być!

Daras84 - 30 Paź 2013, 21:15

halo za ciemne jak dlamnie
tadzias - 31 Paź 2013, 02:44

Daras84 napisał/a:
halo za ciemne jak dlamnie

dokładnie

ponadto,
Ad@mus napisał/a:
haluny troche monoblokowo ze zdesiem teraz wygladajom


reasumując - kupa :-P

bidżej - 31 Paź 2013, 09:55

Pitupitu, a zeteca nima!
luki - 31 Paź 2013, 10:27

Doły zderzaków w kolor a poszerzenia i górne listwy w zderzakach czarne zostawić ;)
DemptD - 14 Lut 2014, 19:38


jako, że przeszedłem na ciemną stronę mocy to sprawiłem sobie pilot do zdalnego wyłączania i włączania wszystkich VW w okolicy :V:

a tak na serio to zanabyłem zestaw zdalnego odpalania Webasto bo programowanie czasami bywało upierdliwe, oczywiście wszystko już podpięte i działa jak powinno :P a znaczek VW na razie zostanie dopóki nie dorwę jakiegoś o takich wymiarach gdzieś z logiem Forda :-)

pawel_mk3 - 14 Lut 2014, 22:28

stig.pl i logo forda do kluczyka scyzoryk i pasi w sam raz
Parzych - 14 Lut 2014, 23:08

DemptD napisał/a:
zanabyłem zestaw zdalnego odpalania Webasto bo programowanie czasami bywało upierdliwe, oczywiście wszystko już podpięte i działa jak powinno
Fajny gadżet, nie trza tyłka z domu ruszać... :devil:
hubi_2006 - 14 Lut 2014, 23:32

W końcu się udało :)
DemptD - 13 Mar 2014, 20:55

jako, że najbliższy mod czeka na coś innego to przy okazji wizyty w Gliwicach u Marka oddałem mu sztrucla na mały przegląd i przy okazji założenie pewnego gadżetu.. wszystko poniżej gy

więc aby było kompletne zrobiłem sobie pojemniczek :D


potem pojemnik oczywiście poszedł w czarny kolor :}


a na koniec finalna przymiarka i ostatnie warstwy szpreju


no i śrubeczka (oczywiście też pomalowana na czarno) coby nie odpadło chociaż i tak siedziało twardo i pewnie bez śrubeczki


większość pewnie się domyśliła, że chodziło o krótki szifter :) wrażenia z jazdy jak najbardziej pozytywne, chociaż przez pierwsze kilometry miałem wrażenie, że mi biegi nie wskakują :P ale teraz to po prostu bajka :V:

Peedro - 13 Mar 2014, 20:59

Biegi zmienia w mgnieniu oka, a setke robi dalej w 20 sekund... Bitch Please! :rotfl:
hubi_2006 - 13 Mar 2014, 21:43

Coraz bliżej swapa :V:
Kruku - 14 Mar 2014, 16:50

urwiesz ta puszke na glebie :P
hubi_2006 - 14 Mar 2014, 19:00

To nie puszka, to cylynder je :-P
Ewentualnie rondel jaki :hihihi:

bidżej - 16 Mar 2014, 21:29

:zalamka:
DemptD - 18 Maj 2014, 10:25

no i już po zlocie dawno temu, a jest chwila to można zrobić upa :P

więc przed zlotem wpadło kilka gadżetów kosiarkowych gy

pare dni potem wpadła też wspoma :V:

dzień przed wyjazdem na zlot miałem mały krasztest ale wszystko udało się poskładać i nie ma śladu :ok:


na zlot dojechała i o dziwo nic się nie popsuło po drodze :D


progresu nie ma, ale pudło znowu jest jak rok temu, znowu 3 miejsce :ok: ale konkurencja była godna, no i van ani profi nie chcieli pozwolić na wykręcenie każdemu z nich po jednej świecy więc nie ma źle :D


no i w ostatnich dniach znalazłem na alledrogo coś ładnego, ori czerwony paseczek do zderzaka :jupi:


a tak to nic się nie dzieje, poza tym, że się psuje i jeździ :rotfl:

hubi_2006 - 18 Maj 2014, 10:31

DemptD napisał/a:
ori czerwony paseczek do zderzaka

O cenie nie wspominamy? :fox:
To była wręcz kradzież :ok:

Peedro - 18 Maj 2014, 11:09

RSHCS z paseczkiem, mniam! :rotfl:
blood_brother - 18 Maj 2014, 14:53

Czerwony paseczek nie jest przypadkiem do MK2 XR2?
DemptD - 18 Maj 2014, 16:43

w MK3 też występował w eSkach, Yankes miał z tego co kojarzę czerwone listwy fabrycznie
Mafios - 18 Maj 2014, 17:50

hubi_2006 napisał/a:
DemptD napisał/a:
ori czerwony paseczek do zderzaka

O cenie nie wspominamy? :fox:
To była wręcz kradzież :ok:


coś ok 35zł;P kupiony 800m od mojego miejsca zamieszkania ;) w prawdze pisało tam ze to z Gdyni a rzeczywiscie jechało z magazynu z Łodzi

Puff - 20 Maj 2014, 15:34

Trololo, seksi paseczki do zderzaczka, a jak nie jechało, tak nie jedzie :2xf:
DemptD - 16 Cze 2014, 19:55

Pufcio wszyscy wiemy, że Twój sadzomiot na gnojówkę jest najlepszy :2xf:

ostatnio było ciutkę problemów ze sztruclem, ale wszystko ogarnięte.. amor z tyłu wziął i umarł, chyba na Kielcach dostał za mocno w dupę i zdechł :P przy zbieżności wyszło, że belka jest krzywa (3,5mm) to przy okazji stwierdziłem, że jak leży belka ze stabem i bębnami 203 to grzech nie założyć mają wszystko gotowe i rozebrane to belka została założona i co się okazało? Jest krzywa.. tym razem prawie 13mm różnicy... No do drogą pantoflową ścigałem Peedra i wziąłem belkę z żaby także mam już coś z 2.0 :rotfl: i oczywiście belka też okazała się krzywa :9: ale po dokładnych informacjach dowiedziałem się, że jest to 0,3 mm :D na razie cisza i spokój i wszystko działa, ręczny na tych bębnach to jest ogień :devil: i ofc podziękowania dla Marka za ogarnięcie tego całego syfu :ok:

w każdym razie paseczki założone


jak dla mnie jest mniut :ok:

kolejne tajle dotarły dzisiaj, kolejne dotrą jutro :jupi: hubiś mi wynalazł gadżety za półdarmo :devil:

Peedro - 16 Cze 2014, 20:55

RSHCS Drift Machine oficjalnie! :ok: :cojest:
Parzych - 16 Cze 2014, 21:16

DemptD napisał/a:
jak dla mnie jest mniut :ok:
Mniut malina <oki>
hubi_2006 - 18 Cze 2014, 09:56

Poka kolejne fanty :-P
Puff - 18 Cze 2014, 10:10

Totalne zaprzeczenie idei zapierdalakowozu - wygląda 100x lepiej niż jeździ :D :hahaha:
hubi_2006 - 18 Cze 2014, 16:57


DemptD - 18 Cze 2014, 20:18

kolekcja :V:


na aucie :D

we wstecznym wyciąłem paski, żeby się nikt nie czepiał :D

kolejny gadżet się czyści przed montażem :devil:

bidżej - 18 Cze 2014, 20:27

oessu, zeteca panie
kenczorf - 19 Cze 2014, 22:00

zeteca? minimum n7a... Albo cos z T od razu :)
Mariox003 - 20 Cze 2014, 00:14

DemptD, Lepsze te z ciemnym kierunkiem, te są brzydkie, ale mogę je przygarnąć :-P
Mafios - 23 Cze 2014, 09:11

te na samym dole sam robiłeś czy od Pitera kupiłeś ?
Sztandi - 23 Cze 2014, 10:41

Pitu pitu a Zeteca ni ma :-)
bidżej - 23 Cze 2014, 13:05

otototo! jedno czego to auto nie ma to siła do jechania!
Puff - 23 Cze 2014, 19:27

bidżej napisał/a:
otototo! jedno czego to auto nie ma to siła do jechania!

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

DemptD - 23 Cze 2014, 22:25

Sztandi, bidżej :2xf:

Mafios nope, kupione nowe używki białe i sam robiłem

a tera uwaga!



ta dam! :D skóóóra :D stan - idealny :V: trochę brudne były, ale środek do skóry i godzinka roboty i jak nowe :D jedynie mnie boczki bolą bo są pod krótki łapki :( były boczki w skórze pod tchórzołapy? jak ktoś ma to się wymienię bo szkoda mi je niszczyć..

Puff - 23 Cze 2014, 22:26

Powtórzę - farciarz chędożony :2xf:
kenczorf - 23 Cze 2014, 22:55

Pol skora z dluga raczka z rst
bidżej - 24 Cze 2014, 07:24

panie, ale auto + czarna skóra - klima + lato = oparzenie dupska
DemptD - 24 Cze 2014, 07:26

kenczorf, ale ja na tym boczku skóry nie widzę - zwykła materiałowa tapicerka..

blołdżob, pożyjemy, zobaczymy, uszaty zostają i tak i tak a przekładka to zajmuje pół godziny w razie czego gy była okazja to kupiłem :D

hubi_2006 - 24 Cze 2014, 07:40

DemptD napisał/a:
bo szkoda mi je niszczyć..

Niszcz i nie pier...
I tak za grosze to masz :)
Jak tak dalej pójdzie to jeszcze Ci swapa za 5zł znajdę :P
Albo tą podpółkę półki bagażnika na garnitur :devil:

Puff - 24 Cze 2014, 09:04

Kup tylko jedno auto, doposaż je, polakieruj, odpicuj na maksa i trzymaj na klockach, żeby się nie zniszczyło :2xf:
van - 24 Cze 2014, 10:08

dorzucaj dorzucaj tych kilogramów .........będzie Cię jeszcze łatwiej objechać :-P
gratki skóry chociaż mi się ten model foteli nie podoba akurat

kenczorf - 24 Cze 2014, 10:52

DemptD, zas napisałem ze pół skóra :P Calych raczej nie będzie więc czeka Cie jakis tapicer czy sam bedziesz dumal
hanysek - 25 Cze 2014, 22:24

se oboca na grilu :ok: a potem pogodomy :ok: :2xf:
Tobol - 23 Sie 2014, 16:00

Kurcze przeczytałem od A do Z :ok: zacna ! Niech służy !!

Szerokości i przyczepności ! :ok:

Mariox003 - 23 Sie 2014, 16:22

pitu pitu, a zeteca ni ma :-P
kuba87 - 23 Sie 2014, 16:50

Mariox003, :rotfl:
bidżej - 23 Sie 2014, 17:12

kurde, kto ma zeteca i jest w stanie dać się karnąć DemptoDowi? nie będzie już chciał HCSem jeździć :P
DemptD - 23 Sie 2014, 17:58

jechałem Fifanowym RS2k i jak widać dalej męczę HCSa gy no i przy okazji to przyszła paczka od Pawełka i czeka na detale i montaż no i jeszcze pare gadżetów leży w garażu i też czeka na pozostałe tajle potrzebne do montażu gy
Puff - 23 Sie 2014, 19:56

Szybkość odwrotnie proporcjonalna do stanu lakieru :rotfl:
Peedro - 23 Sie 2014, 20:00

A ja z pewnych źródeł wiem że będzie porting, lekkie koło, ecumaster i turbo :P
Puff - 23 Sie 2014, 20:03

I już nikt na forum nie będzie robił grubego ROTFL-a jak pojawi się jakiś biszkopt, który będzie chciał turbić 1.1 i uzyskać dodatkowe 10 koni :rotfl:
van - 23 Sie 2014, 20:44

Pufcio napisał/a:
I już nikt na forum nie będzie robił grubego ROTFL-a jak pojawi się jakiś biszkopt, który będzie chciał turbić 1.1 i uzyskać dodatkowe 10 koni
wszyscy będziemy ich odsyłac do DemptD, a oni już go zajeżdżą pytaniami a co, jak i dlaczego.
Puff - 23 Sie 2014, 20:57

van napisał/a:
wszyscy będziemy ich odsyłac do DemptD, a oni już go zajeżdżą pytaniami a co, jak i dlaczego.

W rzeczy samej :rotfl:

DemptD - 27 Sie 2014, 17:52

spamery jedne :2xf:

a tak w ogóle to przyszła paczka prosto od Porsche :devil:



a w środku



i na feldze


tak, wiem, felgi brudne, bla bla bla ale pogoda jest jaka jest i nie ma czasu auta umyć ;-(

w każdym razie, 4 nówki sztuki nieśmigane wyszły taniej niż używki z allegro/olx :rotfl:

pozostałe graty leżą w garażu i czekają na cieplejsze dni, a dwa czekają na brakujące elementa montażowe gy

Peedro - 27 Sie 2014, 18:02

Kładź więcej masy nieresorowanej, to już w ogóle to tymi kołami nie zakręci :rotfl:
Daras84 - 27 Sie 2014, 19:23

paskudne te dekle:P
van - 27 Sie 2014, 19:36

Daras84 napisał/a:
paskudne te dekle:P
już felgi są brzydkie a dekle to już w ogóle z dziwnym logiem Fordowskim :hahaha:
bidżej - 27 Sie 2014, 22:18

wyglądają jak od tarpana :(
Parzych - 27 Sie 2014, 22:40

bidżej, nie obrażaj Tarpana... :nagana:
Tommy - 28 Sie 2014, 06:34

Dekiel fajny akcent (przynajmniej wiadomo jaki rodowód ma koło) ale szczerze mówiąc czarny średnio pasuje do białej felgi.

Nie myślałeś o feldze w kolor dokładek z XR2i? Byłoby mniej pstrokato i jakoś chyba lepiej by się to wszystko zgrało ze sobą

hanysek - 28 Sie 2014, 08:35

:rotfl: :rotfl:
tomekk58 - 29 Sie 2014, 21:03

b(eeeee)rzydalll ... :2xf:
DemptD - 31 Sie 2014, 10:53

też was kocham :2xf: a felgi prawopodobnie na wiosne zmienią kolor albo same kapsle gy teraz mi się nie chce bo zostało trochę do zimowej wersji :devil:

jako, że czekam na lepszą pogodę z jednym elementem to wczoraj wieczorem wpadłem na pomysł gy więc do auta i jazda :}


Puff - 31 Sie 2014, 10:58

David Hasselhoff mode on :hahaha:
kuba87 - 31 Sie 2014, 16:30

pitu pitu a zeteca nima :rotfl:
Qlimaxss - 2 Wrz 2014, 21:59

Bardzo fajnie ożywiło wnętrze :ok: ,czym malowane??
blood_brother - 2 Wrz 2014, 22:22

Czyżbyś jednak wsadził zetec'a ? :P
https://www.facebook.com/...?type=1&theater

hanysek - 3 Wrz 2014, 00:12

Blood RS HCS to model unikatowy :ok: tam sa motory dozywotnie i bez prawa wydobycia :2xf:
DemptD - 3 Wrz 2014, 07:12

Qlimaxss, to nie jest malowane, przyklejona jest czerwona kedra, która wpadnie jeszcze na kilka elementów coby środek był czarno-czerwony :devil:

Blood no trzeba się zbroić na wiosenny gy

hubi_2006 - 3 Wrz 2014, 17:39

Czyrwuno-czorno yreshacyes :)

Na wiosynny to kup se kubeł :P Wnyntrze dej na motylkowe nakryntki, żeby wszycho szybko wypierdzielić przed startym ;)

Qlimaxss - 3 Wrz 2014, 22:34

Super Pomysł;) :ok:
Tobol - 4 Wrz 2014, 13:23

No pomysł pierwsza klasa ! :ok:
DemptD - 6 Wrz 2014, 19:03

jako, że RSHCS ma 19 urodzinki w poniedziałek to dziś trochę pogrzebałem czyli wymiana olejów i filtrów (K&N schnie jeszcze) :V: a olej zmieniłem, już nie leję Maxlife tylko bardziej pr0



:2xf:

nooormalnie dupohamownia wykazała taki przyrost mocy, że hoho :rotfl:

no i co do wnętrza i kapsli to daras już widział i niech się wypowie w razie czego gy

vegetagt - 6 Wrz 2014, 21:13

DemptD napisał/a:
nooormalnie dupohamownia wykazała taki przyrost mocy, że hoho


oszukujesz. Mi dupohamownia wykazywała spadek mocy na takim oleju :|



:rotfl:

DemptD - 6 Wrz 2014, 21:14

kurkuma ale przecie teraz jest Racing :rotfl:
Puff - 6 Wrz 2014, 21:45

Pół taczki mechanicznej więcej przy 7krpm :ok:
Marcin - 7 Wrz 2014, 18:29

lałem chyba ze 3 razy vr1 (2xfiesta, 1xmazda), a różnicy nie ma w porównaniu z synpowerem, jedynie trzeba go wymieniać przy 8kkm
vegetagt - 7 Wrz 2014, 18:46

Marcin napisał/a:
jedynie trzeba go wymieniać przy 8kkm


właśnie, tez z takim stwierdzeniem sie spotkalem na jakims forum. Natomiast nie znalazłem o tym żadnego info w opisie produktu, czy tez róznych kartach technicznych. Także jak możesz, to rozwiń temat i daj jakieś sensowne źródło :)

kenczorf - 7 Wrz 2014, 19:23

chyba na opakowaniu pisalo ze ten olej trzeba zmieniac co 7-8k
vegetagt - 7 Wrz 2014, 19:24

no nie gadaj :9:


To jeszcze dzis wygrzebie opakowanie i poszukam

kenczorf - 7 Wrz 2014, 19:26

do tego jeszcze czytalem na forach, ze kolesie co upalaja ostro zauwazyli ze pod koniec jego zywota potrafia sie szklanki rozdzwonic jak wlasnie przy tych 7-8k nie wymienisz
vegetagt - 7 Wrz 2014, 19:39

Ja i tak nie dojeżdzam fiestą do takich przebiegów rocznych :P Ale wydawalo mi sie, że na pierwszym vr1 co miałem, to czytalem ulotke :cojest:
Marcin - 9 Wrz 2014, 19:57

Na opakowaniu powinna być taka informacja, na necie też się kiedyś natknąłem. Ze swojego doświadczenia to powyżej 8kkm nawet bez upalania olej szybko czarnieje, innych niepokojących objawów nie zaobserwowałem (nie przeciągałem mocno wymiany), ale pewnie zdrowo dla silnika nie jest.
vegetagt - 9 Wrz 2014, 20:15

No i widzicie, nie wygrzebalem jeszcze tej bańki :P
Dympytydydydy, nie masz jej bardziej na wierzchu, niz ja? :D

Co do czernienia oleju - jeszcze bardziej czarnieje, niż taki zwykly olej po paru tys km? :P

DemptD - 9 Wrz 2014, 20:31

czytałem tą kartkę z tyłu i albo mam dziwną wersję albo nikt nie wspomniał, że trza wymieniać co 8kkm gy
Peedro - 9 Wrz 2014, 20:33

bo kupiłeś edycję oleju espeszal for HCS a on może na tym oleju latać 20 tysi nawet :-P
DemptD - 22 Sty 2015, 20:16

dobra, pitu pitu a tu się grubo dzieje gy
to po kolei:

nowe stare używane lusterka elektryczne dorobiły się prentkiego koloru


zimowe stalówki poszły w odstawkę - kapsle krążą po forum ;) a do mnie wpadły RSy

tak, wiem, tylko lewary jeżdżą z deklami :2xf: ale na zimę nie będzie się syf zbierać w środku i łatwiej umyć gy

potem jak to Peedro podsumowałem zrobiłem kolejnego gadżeta do RSHCSa na deskę :rotfl:


jako, że ostatnio mi się nudziło to zmieniłem halogeny na żółte znowu


no i na dodatek wpadła wlepka, tak, kolejna, ale tym razem +10 koni dodaje :2xf:


a jeszcze ostatnio kurkuma aka vegetagt mi załatwił gadżet

czerwona i skórzana :V: ale jednak nie tak bardzo rarytaśna jak myślałem (dzięki Mafios za popsucie)

no i jeszcze kupiłem kilka gadżetów ale o tym innym razem :devil: wy co wiecie to cicho :D

Puff - 22 Sty 2015, 20:20

Ta nalepka powinna krzyczeć: "nie wiem jakim cudem ten trup jeszcze jeździ, ma ponad 20 lat" :hahaha:
bidżej - 22 Sty 2015, 20:22

"jeździ"... "toczy się" pasuje lepiej! gy
tadzias - 22 Sty 2015, 20:30

a Zeteca ni ma :|
bidżej - 22 Sty 2015, 20:31

...no o tym mówię! :rotfl:
Magda M. - 22 Sty 2015, 20:49

Fajna wlepka, też bym taką chciała :P Można to jakoś kupić, zamówić?
vegetagt - 22 Sty 2015, 20:51

to są chyba złomnikowe wlepy. Było jeszcze 25 i 30 lat.
van - 22 Sty 2015, 20:57

tadzias, przecież pisze że kupił niespodzianki
DemptD - 22 Sty 2015, 22:30

Magda M., vegetagt dobrze gada, naklejka złomnikowa tylko uciąłem jego napis bo nie pasował mi do całokształtu :D

van, ale nie mogę zrobić swapa bo musisz mieć konkurencję w klasie gy

Mafios - 22 Sty 2015, 22:51

:ok:

a ja tam wiem coś wiecej niż wy :2xf:

bidżej - 22 Sty 2015, 23:17

Mafia, Zetec?
vegetagt - 22 Sty 2015, 23:18

hcs turbo :P
DemptD - 22 Sty 2015, 23:22

vegetagt, wypraszam sobie, biturbo :rotfl:
hubi_2006 - 16 Mar 2015, 21:00

jeździ to dali?
bidżej - 16 Mar 2015, 21:00

ma zeteca? ;/
DemptD - 16 Mar 2015, 21:01

Hubi, dobrze wiesz, że nie :(

RSHCS odszedł dzisiaj do krainy wiecznych autostrad przejechawszy 187kkm

bidżej - 16 Mar 2015, 21:01

ke? :9:
DemptD - 16 Mar 2015, 21:02

bidżej, za pare dni szersze info
bidżej - 16 Mar 2015, 21:03

ale sprzedałeś? rozwaliłeś? przeswapowałeś?

ręce masz? i nogi?

DemptD - 16 Mar 2015, 21:03

ręce i nogi w całości
bidżej - 16 Mar 2015, 21:04

no dobra, poczekam aż się bardziej rozpiszesz...
Puff - 16 Mar 2015, 21:06

Wsadził 3.5T, kute korby i tłoki, IC z DAF-a XF i ma tyle kuniuf, że musi ruszać z piątki :rotfl:
vegetagt - 16 Mar 2015, 21:07

Pufcio napisał/a:
i ma tyle kuniuf, że



... urwało półosie :P

Daras84 - 17 Mar 2015, 08:59

vegetagt napisał/a:
Pufcio napisał/a:
i ma tyle kuniuf, że



... urwało półosie :P


wał

Mariox003 - 17 Mar 2015, 11:54

Daras84 napisał/a:
vegetagt napisał/a:
Pufcio napisał/a:
i ma tyle kuniuf, że



... urwało półosie :P


wał


Silnik wypadł bo buda zeteca chciała :-P

Puff - 17 Mar 2015, 12:13

Mariox003 napisał/a:
Silnik wypadł bo buda zeteca chciała :-P

Dlatego teraz jest w bagażniku, będzie RWD :rotfl:

hanysek - 17 Mar 2015, 19:18

Pufcio napisał/a:
Dlatego teraz jest w bagażniku, będzie RWD :rotfl:

Pufcio mos prawie recht :ok: :2xf: :2xf: :-P :rotfl:

Puff - 17 Mar 2015, 19:22

hanysek napisał/a:
Pufcio mos prawie recht :ok: :2xf: :2xf: :-P :rotfl:

Ja, Tyś był, Tyś widzioł, Tyś macoł :2xf: :2xf:

hanysek - 17 Mar 2015, 19:28

widzioł :ok: a resta na czasie :2xf:
Puff - 17 Mar 2015, 19:29

hanysek napisał/a:
widzioł :ok: a resta na czasie :2xf:

Pff, toś nie lepszy ode mie, a mi tu fakami ciepie :2xf:

hanysek - 17 Mar 2015, 19:36

a bo mi scierpły te palce :ok: :2xf:
Puff - 17 Mar 2015, 19:59

To musisz mieć fest problem sie rzić wytrzeć :V:
hanysek - 7 Kwi 2015, 20:12

Poli :2xf: Jeździ :2xf: i na reszcie szybko :ok: RSHCS poszoł w niepamięć :ok: :2xf: a po dugich oczekiwaniach momy nojszybszo CERWONO CORNO Fiesta w Klubie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: Gratki Dempt :ok:
Puff - 7 Kwi 2015, 20:19

Wreszcie zdąży przyspieszyć do setki zanim mu wąs urośnie, ale teraz zaś heble wymagają upgrade'u :hahaha:
vegetagt - 7 Kwi 2015, 20:25

brzmi jakby zapakował na lawete i przekroczył magiczne 100km/h w drodze na złom :hihihi:
luki - 7 Kwi 2015, 20:25

hanysek napisał/a:
momy nojszybszo CERWONO CORNO

pierwsza czerwono-czarna i szybko prędka jeździ już 3 lata ;P

Puff - 7 Kwi 2015, 20:27

luki napisał/a:
pierwsza czerwono-czarna i szybko prędka jeździ już 3 lata ;P

zamalowanie podwozia poliuretanem, żeby rdza nie wychodziła, się nie liczy :D

DemptD - 7 Kwi 2015, 20:28

no dobra, hanys wyszczelił z newsem to wypada się pochwalić :D

Kosiarka odeszła do krainy wiecznych autostrad - czyli siedzi w garażu pod stołem na razie :D

Wpadł RS więc już oficjalnie jest RS1800 :D pełnoprawny, jeżdżący - można ganiać vagi :D

Oczywiście największe podziękowania dla
Marka - za ogarnięcie tego srutututu i za cierpliwość i nieza**banie mnie za upierdliwość :D
FiFy - za wsparcie częściami
Darasa - ogarnięcie dawcy
jak kogoś zapomniałem wymienić to też dzięki :D

żeby wpis nie był goły

vegetagt - 7 Kwi 2015, 20:30

okejka za trytki :ok:
bidżej - 7 Kwi 2015, 20:49

no to teraz masz co układać, czyścić i malować. porządny silnik a nie jakieśtam coś koniotwórcze.
kenczorf - 7 Kwi 2015, 21:35

teraz pytanie kiedy zmiany? plastik dolot, duzo przepustnica, wieksza przeplywka itp :)
vegetagt - 7 Kwi 2015, 21:41

kenczorf napisał/a:
duzo przepustnica


A z czego ta duza przepustnica by pasowala?

kenczorf - 7 Kwi 2015, 21:42

tzn do tego plastikowego kolktora najwieksza dobrac. ona ma chyba 60mm srednicy. ktos o tym pisal ale juz nie pamietam. Mialem z 3 zanim trafilem na nia
hanysek - 7 Kwi 2015, 22:00

co wy chcecie od tego Boroka?? jak juz wkoncu zmienił to zaro jus mu o modach piszą... :2xf: tyla nerwów co tyn synek zjod co miało to trwać 2 dni to zeszło na półtoryj miecha to nie jeden z wos tys przeżył.. ale cza sie cieszyć z kolejnego dobrego projektu.. BO NA DOBRE RZECZY WARTO POCZEKAĆ :ok:
DemptD - 7 Kwi 2015, 22:04

hanysek napisał/a:
BO NA DOBRE RZECZY WARTO POCZEKAĆ


otóż to! :D

Puff - 7 Kwi 2015, 22:59

hanysek - nigdy nie wolno się zatrzymywać, zawsze jest coś do zmienienia, poprawienia, pomodzenia, itd. :D
hanysek - 7 Kwi 2015, 23:07

Pufcio napisał/a:
nigdy nie wolno się zatrzymywać, zawsze jest coś do zmienienia, poprawienia, pomodzenia, itd. :D
ja ale wszysko w swoim czasie :2xf:
luk-90 - 7 Kwi 2015, 23:19

No nie wierze, toż to chyba żart na prima aprilis, Ja myślałem, ze to do końca żywota będzie napędzać kosiarka. Widzę wspomaganie, termowłącznik z escorta, więc chlodnica nie ziutkowa no i najważniejsze czyli trytrytki :ok: :ok:
hanysek - 8 Kwi 2015, 00:03

no jak fiesta bez trytytki?? :ok: :2xf: jestech ciekaw jak sie moja poskłodo?? :2xf: hehe
Mariox003 - 8 Kwi 2015, 00:20

W końcu coś, co będzie napędzać tą całą masę gratów z wyposażenia :-P
DemptD - 8 Kwi 2015, 07:40

luk-90, chłodnica ori Forda prosto z RSa, a że wcześniej wszystko było przerobione pod chłodnice z Essa która była założona na początku to tak zostało gy
Daras84 - 8 Kwi 2015, 08:09

to kiedy swap na 2,0:P
Peedro - 8 Kwi 2015, 18:15

A ja sie pytam co z webasto :P
van - 8 Kwi 2015, 19:32

gratki,
może teraz będziesz mógł kogoś wyprzedzić :ok:

DemptD - 8 Kwi 2015, 19:45

van moja się przynajmniej na torze nie popsuła gy

Peedro, leży na półce i czeka na miejsce pod maską :rotfl:


No i trytytki spod maski poszły won :D już ich nie ma :V: przy okazji przeszła przegląd rozszerzony bez problemu :ok:

hubi_2006 - 8 Kwi 2015, 20:44

Oj DemptDciu nie kuś, nie kuś :V:
Dawidoff4 - 8 Kwi 2015, 20:47

gratulacje :brawo: :jupi:

podejrzewam, że tekst w podpisie wykorzystywałeś do rozmów z każdym kto miał aluzję do silnika pod maską ....
teraz śmiało zmień na:

...now your car is worse and still it doesn't have a soul...

to chyba najbardziej wyczekiwany przeze mnie (i pewnie nie tylko :-) ) swap w klubie, który w końcu się dokonał :pop:

hubi_2006 - 8 Kwi 2015, 22:14

Ale czy to pali lacza? Filmiku nie mogę się doprosić :-P
hanysek - 8 Kwi 2015, 23:41

lacia jak jus hubi :2xf:
Puff - 8 Kwi 2015, 23:43

hubi_2006 - oponami 155 to i 1.1 potrafi zamielić, z biedą, ale jednak :rotfl:
FiFa - 9 Kwi 2015, 15:09

DemptD, no i bardzo dobrze, w koncu poszedłes w dobra strone z silnikiem! :) Aby tylko wszystko dobrze sie układało i jezdziło jak fabryka przewidziała, a na pewno bedziesz bardzo zadowolony... ;) Ciesze sie ze mogłem wspomoc ten projekt czesciami! :)
bidżej - 9 Kwi 2015, 17:35

kurde, aż mi się przypomniało jak wracałem od Marka zaraz po pierwszym swapie u mnie. Noga mnie bolała od trzymania w górze, żeby w zabudowanym za bardzo nie popierdzielać... to były czasy! :rotfl:
DemptD - 9 Kwi 2015, 18:44

bidżej, a ja byłem pierwszym którego przewiozłeś :D



ta dam! w urzędzie poszło gładko :D za to z betonem spotkałem się w Avivie - nie mogę zmienić danych w OC bo nie mam zmienionych danych w dowodzie :rotfl:

bidżej - 9 Kwi 2015, 19:27

tak było! :D

poczekaj na nowy dowód i tyle. masz gdzieś na papierze (na mailu?), że nie mogą zmienić danych? w razie W będzie zawsze jakaś podkładka...

kenczorf - 9 Kwi 2015, 21:38

mi po przerestrowaniu MTU powiedzialo, ze oni sobie zapisuja w systemie. Doplaty nie bedzie, a na polisie i tak niema pojemnosci wiec moge jezdzic na starej
DemptD - 10 Kwi 2015, 11:23

beton z Avivy pokonany, gadałem z innym człekiem - bez problemów w 2 minuty poszło jako 1.8 :) dla zainteresowanych: z pełnymi zniżkami różnica to 54zł między OC dla 1.1 a 1.8 gy
luk-90 - 10 Kwi 2015, 16:47

dopłata do aktualnego oc czy różnica na cały rok?
DemptD - 10 Kwi 2015, 21:10

różnica na cały rok
kenczorf - 10 Kwi 2015, 22:08

nie wiele wychodzi. przy maks znizek placilem niecale 300zl
kuba87 - 12 Kwi 2015, 20:32

Jacuś, na żyletki dopiero jak Twój złomek objedzie mojego, czyli nigdy :rotfl:
luk-90 - 26 Kwi 2015, 22:09

Jaką masz skrzynię biegów?
DemptD - 26 Kwi 2015, 22:35

z RS'a

przy okazji się pochwalę, że ostatnio przyszła paczka:


:V:

vegetagt - 16 Maj 2015, 20:43

pitu pitu a HCSa ni ma.
van - 16 Maj 2015, 20:49

vegetagt napisał/a:
pitu pitu a HCSa ni ma.
właśnie temat trzeba poprawić
poza tym kolejny raz udaje się to czerwone pudełko objechać bo zwyczajnie poddaje się walkowerem :fox:

Puff - 16 Maj 2015, 20:51

Cytat:
poza tym kolejny raz udaje się to czerwone pudełko objechać bo zwyczajnie poddaje się walkowerem :fox:

Yyyy? :D

vegetagt - 16 Maj 2015, 20:53

van napisał/a:
właśnie temat trzeba poprawić


Czerwono-czarna aka RSRS? :devil:

Puff - 16 Maj 2015, 21:06

R
S
H**owo
Ciągnie
S*ka :D

vegetagt - 16 Maj 2015, 21:37

Raban Straszny Hociaż ( :rotfl: ) Ciągnie Słabo
DemptD - 9 Cze 2015, 20:48

to tylko tyle na razie pokaże

:2xf:

sio spamery jedne gy

vegetagt - 9 Cze 2015, 22:06

pitu pitu a hcsa ni ma
DemptD - 11 Lip 2015, 15:56
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
pitu pitu a zete... oh wait.. :D

no dobra tak poważnie, to jak wyżej widać, przytuliłem Recaro z Markowo-Darasowej RST :)
wyprane itd. także niczym nówki
[attachment=4:62uvwrvx]2015-06-25 18.35.28-1.jpg[/attachment:62uvwrvx]

boczki niestety w Recaro były szare, ale to w sumie problemu nie stanowiło żadnego. Zmieniły kolor na prawilny czarny i przy okazji wpadł czerwony pasek :devil:
[attachment=3:62uvwrvx]2015-07-11 16.15.36.jpg[/attachment:62uvwrvx]

no i z tyłu już od dłuższego czasu jeżdżą boczki z MK5 - tak, też mają już pasek
[attachment=2:62uvwrvx]2015-07-11 16.16.00.jpg[/attachment:62uvwrvx]

no i od jakiegoś czasu z przodu wpadły do kompletu nowe pomarańczowe kierunki, jeszcze na montaż czekają nówki sztuki Carello :D
[attachment=1:62uvwrvx]2015-07-11 16.27.41.jpg[/attachment:62uvwrvx]

z tyłu zmian w sumie też trochę, bo już od jakiegoś czasu się toczę z półką na piwo i unikatową lampą Helli (dymiony oryginalnie wsteczny)
[attachment=0:62uvwrvx]2015-07-11 16.28.06.jpg[/attachment:62uvwrvx]

mechanicznie też się trochę dzieje, ale to kiedy indziej :)

Puff - 11 Lip 2015, 16:59
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Panie, ale weź zdjęcia nie przepuszczaj przez insta-szajs, bo przy tej ilości nawalonych filtrów nie da się patrzeć na te foty :rotfl:
ps. ew. przestań robić zdjęcia zbyt długo kiszonym ogórkiem :hahaha:

Tobol - 12 Lip 2015, 08:13
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Pasi wygląd 1 klasa ;) idzie jeździć :P
Ganda - 12 Lip 2015, 14:11
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Jak nazywa się ten czerwony pasek? I jak go montować? :ok:
DemptD - 12 Lip 2015, 16:07
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Ganda napisał/a:
Jak nazywa się ten czerwony pasek? I jak go montować? :ok:


kedra/biza kaletnicza w kolorze dowolnym, trzeba uciąć wszystko i zostawić tylko końcówkę i przykleić - kropelka, butapren

nadaje się jeszcze do montażu o tu -> http://fiestaklubpolska.p... ... 14#p748314

Ganda - 12 Lip 2015, 17:18
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
DemptD napisał/a:
[quote="Ganda"]Jak nazywa się ten czerwony pasek? I jak go montować? :ok:

kedra/biza kaletnicza w kolorze dowolnym, trzeba uciąć wszystko i zostawić tylko końcówkę i przykleić - kropelka, butapren

nadaje się jeszcze do montażu o tu -> http://fiestaklubpolska.p... ... 14#p748314


To kiedyś widziałem i bardzo mi sie spodobalo. Chyba sprawie sobie takie niebieskie dodatki. Jeszcze jedno, bo szczerze nie wiem. Boczki na czarno obszyles, pomalowales, obkleiles? Dzieki ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00 przy użyciu Tapatalka

DemptD - 12 Lip 2015, 17:21
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Pomalowane sprayem do zderzaków z Bolla ;)
Ganda - 12 Lip 2015, 18:44
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
DemptD napisał/a:
Pomalowane sprayem do zderzaków z Bolla ;)

Okej, dzięki wielkie ;-)

Wysłane z mojego HUAWEI Y530-U00 przy użyciu Tapatalka

FiFa - 13 Lip 2015, 22:10
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
DemptD napisał/a:
Pomalowane sprayem do zderzaków z Bolla ;)

Dobrze ze Ci wujaszek powiedział jak to zrobic! :P :)

DemptD - 25 Lip 2015, 18:58
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
w końcu ruszyłem temat, który mnie męczył dobre 6 lat, w końcu udało się znaleźć najpotrzebniejsze tajle i przeprowadzić testy wstępne które wypadły pomyślnie :jupi: pozostaje jeszcze urzeźbić wiązkę i mocowania bardziej estetyczne niż prowizorka ;)

https://youtu.be/RZkoTD4SIjY

finalne uruchomienie i montaż planowane na połowę sierpnia :D

Peedro - 25 Lip 2015, 19:18
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Łał, Orgazm :rotfl:
Puff - 25 Lip 2015, 22:06
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Ju ar maj hiro! :rotfl:
hanysek - 25 Lip 2015, 22:58
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
jak do mie bomba :zwyciężca:
Mafios - 25 Lip 2015, 23:12
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
good job
Parzych - 25 Lip 2015, 23:52
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Tylne szybki uchylane elektrycznie? Zajebioza! :brawo:
Ganda - 26 Lip 2015, 00:21
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
A mi się nie chce centralnego dokładać..
Super sprawa :ok:

Tobol - 26 Lip 2015, 10:46
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
GITNE !!! :ok:
yoyo72 - 26 Lip 2015, 20:56
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Masz sobie łeb kolego. Super sprawa z tymi szybkami. Gratulacje.
Bit1 - 27 Lip 2015, 20:20
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Też miałem takie plany zanim sprzedałem Fiestkę.
Planowałem to zrobić na siłownikach szyby z megany coupe, a Ty na czym to ogarnołeś?

DemptD - 27 Lip 2015, 21:14
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Bit1, z megane są przede wszystkim drogie i strasznie masywne ;) te sa pozornie małe i są na linkach, a nie że cały mechanizm zabudowany razem, powiem z czego jak wszystko poskładam bo mi jeszcze wykupią te tanie z Allegro - powiem tylko, że kpl na 2 strony kosztował 18 zł :rotfl:
van - 28 Lip 2015, 23:43
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
nawet nawet zaczyna ta fiesta wyglądać i chyba wreszcie jeździć
DemptD - 12 Sie 2015, 20:32
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
van, no jako tako jeździ :P nie jest to to samo co RSHCS, ale radę daje :V:

no i zła wiadomość odnośnie montażu el. szyb. Przyznaje się, że poległem i z tych siłowników się wyczarować nic nie da, także zostaje albo szukanie innych albo odpuszczenie - jak się to skończy pokaże przyszłość.
A czemu te się nie nadają? Mocowanie są dorobione i wszystko działa jak trzeba - prawie - otwiera się bez problemu, zamyka w sumie też, problem jest ze szczelnością całości. Siłownik dociąga szybę do uszczelki, lecz za słabo i przy próbie polewania woda dostaje się do środka :/ próba oddalenia siłownika, żeby dociągał mocniej szybę, kosztem mniejszego otwarcia też nie pykła, bo... dociąga szybę do tego samego miejsca, a przy próbie domknięcia do oporu klamka po prostu zaczyna przeskakiwać na mechanizmie i nic z tego :/ Także niestety - mechanizmy z Kii Carnival nie pasują do MK3 :D

W ramach pocieszenia jako, że i tak miałem część plastików zdjętą to zdemontowałem wszystkie i przy okazji podsufitkę i teraz całość wnętrza jest na czarno :serduszka: w sumie poszły 3 puszki spreju do farbowania tapicerek i 3 czy 4 puszki czarnego matu do plastików :D

zdjęcie średnie bo robiłem jak już się trochę ściemniało
[attachment=0:no6g91dk]2015-08-12 19.49.21.jpg[/attachment:no6g91dk]

zostało tylko przyciemnienie lampek bo białe się ciut wyróżniają na tym czarnym :D

van - 12 Sie 2015, 21:10
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
ja teraz dopiero odczytał i zobaczył te elektrycznie otwierane tylne szyby :brawo: .............ty to chyba pionierem na skalę światową jesteś
Puff - 12 Sie 2015, 21:32
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
DemptD niedługo warsztat otworzy i będzie modził każdą chętną mk3 :hahaha:
DemptD - 12 Sie 2015, 21:36
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Puff, już Twoja MK5 jest w kolejce :hahaha:
Puff - 12 Sie 2015, 21:41
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
A co, chcesz mi zamontować GT1548? :devil:
Ganda - 12 Sie 2015, 22:44
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
DemptD napisał/a:
Puff, już Twoja MK5 jest w kolejce

Puff napisał/a:
DemptD niedługo warsztat otworzy i będzie modził każdą chętną mk3


To ja drugi :rotfl:

Daras84 - 13 Sie 2015, 07:21
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
środek fajny prawie jak m-pakiet:P

co do szybek to mistrzostwo ;) za czasów swojej szarej też zawsze nad tym myślałem ;)

co do mech. z megane coupe to mam takie jak chcesz cały kpl. za flaszkę oddam ;)

DemptD - 13 Sie 2015, 19:36
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Daras, Ty tam trzymaj dla mnie tego innego tajla bo w końcu po niego kiedyś się zjawię :D

parę bonusowych fot:
[attachment=0:39ahrvi9]2015-08-13 19.35.47.jpg[/attachment:39ahrvi9]
[attachment=1:39ahrvi9]2015-08-13 19.35.15.jpg[/attachment:39ahrvi9]
[attachment=2:39ahrvi9]2015-08-13 19.35.11.jpg[/attachment:39ahrvi9]

z przodu zostało tylko czernidłem przesmarować uszczelkę szyby i z tyłu coś z tymi wyblakniętymi plastikami od pasów zrobić

bidżej - 14 Sie 2015, 20:22
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Panie majster, z tymi elektrycznymi szybkami to poszukaj sobie dobrych uszczelek, powinno pomóc... U mnie jak pamiętam nawet z przy manualnych szybkach było różnie ze szczelnością, bo uszczelki kurczą się pod wpływem słońca i powietrza. Zreszta to samo jest w E36.
Parzych - 15 Sie 2015, 00:25
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Kurna, muszę tą podsufitkę oblukać na żywo... :devil:
DemptD - 22 Wrz 2015, 20:48
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Dobra, parę tajli leży i czeka na montaż, ale to później bo najpierw trzeba się powoli uzbroić na zimę ;)

Ostatnio wpadło coś über wyjątkowego :jupi: wyczekane :V:

[attachment=0:1blowkxv]12011522_943352085707986_1869523460_o.jpg[/attachment:1blowkxv]

już założone na aucie, cały komplet, przód i tył :luzik:

Qlimaxss - 22 Wrz 2015, 22:24
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Ciężki temat nie?? w jakiej to wersji występowało??
Puff - 22 Wrz 2015, 23:13
Temat postu: Re: [MK3] Czerwono-czarna
Qlimaxss napisał/a:
w jakiej to wersji występowało??

"Custom made comfortline tekna del sol ghia avantgarde" :D

DemptD - 16 Paź 2015, 20:55
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Qlimaxss napisał/a:
w jakiej to wersji występowało?

w wersji RSHCS :D

dobra, a tak na poważnie to wpadło coś zwiększające bezpieczeństwo mojego tylnego zderzaka

https://www.youtube.com/w... ... e=youtu.be

czym mocniejsze hamowanie tym dłuższy 3 stop :)

Peedro - 16 Paź 2015, 21:36
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Aku ci padnie :P
Ganda - 16 Paź 2015, 22:00
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Ale choinka :2xf:

Ale motyw dobry, podoba mi się

Puff - 17 Paź 2015, 02:03
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Peedro napisał/a:
Aku ci padnie :P

On już pali na pych. Jakby nie to, że alternator coś tam z siebie wypluwa, to nie miałby chłopak tyle prundu, żeby iskrę na świecę podać :rotfl:

yoyo72 - 17 Paź 2015, 06:53
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Świeci jak semafor na przejeździe kolejowym. :brawo: Nie chciałbym jechac za tobą w nocy, chyba by mi szkla od bryli pękły jak byś zahamował. ozor
Peedro - 17 Paź 2015, 08:13
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Ktoś za nim będzie jechał o 2 w nocy i jak to zobaczy to wjedzie do rowu :P a później się będzie tłumaczył że jakiś statek kosmiczny enterprise się do niego zbliżał i musiał uciekać do rowu :P - Paaaanie władzo!! To czerwone światło się do mnie zbliżało i oślepiało! Musiałem uciekać!
Bizuu - 17 Paź 2015, 08:34
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Coś niesamowitego, jakby reaktor jądrowy się załączał :D
arekw - 17 Paź 2015, 09:51
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
świetna sprawa i robi wrażenie ale ja bym dał jeszcze jedno światło... https://www.youtube.com/watch?v=Mo8Qls0HnWo :-P
DemptD - 23 Gru 2015, 21:52
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Poprawiłem trochę 3 stop :D jest zdecydowanie cieńszy, prądożerność na podobnym poziomie, ale za to daje duuuużo mocniej :devil:
[attachment=0:qowjz2a9]2015-11-03 18.45.32.jpg[/attachment:qowjz2a9]

Ganda - 23 Gru 2015, 21:55
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Wali w oczy jeszcze mocniej niż na tym filmie?
DemptD - 23 Gru 2015, 21:57
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
zdecydowanie tak :rotfl:
vegetagt - 23 Gru 2015, 22:00
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
jak ktos ma w ciebie wjechac to i tak wjedzie :2xf:
Ganda - 23 Gru 2015, 22:06
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Litości..
Wiem że filmik swoje przekłamuje, ale udało mi się złapać moment gdy prąd poszedł na drugie włókno żarówki, a do tej listwy jeszcze nie.
Porównując moc zwykłego stopu, z tym co jest na drugim zdjęciu..

'Ciut' przesadziłeś :krzesłemgo:

DemptD - 23 Gru 2015, 22:31
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Ganda napisał/a:
'Ciut' przesadziłeś


ale przeca mówię, że teraz jest całkiem inny wynalazek niż tamten :) teraz jest wsio na SMD poskładane, a nie przewklane jak w tym rozwijającym się było :) reakcja zdecydowanie szybsza, bo tam jeszcze szło wszystko przez elektronikę i czujnik przeciążenia (ale patrząc na film w slowmo to widać, że jednak 3 stop zapalił się szybciej niż fabryczne), a tak naprawdę ani zdjęcie ani film nigdy nie odda jak to widać na żywo, trzeba brać jeszcze pod uwagę, że szyba jest pod kątem więc nie wali bezpośrednio po oczach - no chyba, że ktoś ma wysokie auto :D

Ganda - 23 Gru 2015, 22:34
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Myślałem że modyfikowałeś tamten :P
Jestem ciekawy jak by wyglądał podobny patent pod czarną szybą..
Możesz szepnąć ciut więcej o tym wynalazku? :P

DemptD - 23 Gru 2015, 22:44
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Ganda napisał/a:
Jestem ciekawy jak by wyglądał podobny patent pod czarną szybą

daj mi trochę czasu bo właśnie mam zamiar po świętach ogarnąć montaż i ukrycie tego stopu pod czymś ciemnym, żeby nie było widać tego jak się nie używa :)

Tobol - 25 Gru 2015, 16:20
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
To je dobre po wsi lotać :-P
brodaty33 - 28 Gru 2015, 16:24
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Idealne na siedzących na.... ogonie :D
van - 29 Gru 2015, 23:03
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
stojąc za tobą na światłach szybko bym Ci wytłukł te diody :krzesłemgo: efekt może fajny ale jak to mówią: co za dużo to i świnia nie zeżre
Parzych - 30 Gru 2015, 00:02
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
van, a pomyślałeś o tym, że na światłach można zaciągnąć ręczny, zamiast razić po oczach "stopami" :?:
FiFa - 30 Gru 2015, 07:22
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
A to nie będzie działać na takiej zasadzie im mocniej hamuje to mocniej świeci a jak już się zatrzyma to przygasnie? I będzie wtedy zwykły 3 stop? Czy jak się zatrzyma to będzie cały czas taka żarowa?
van - 30 Gru 2015, 20:12
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Parzych napisał/a:
van, a pomyślałeś o tym, że na światłach można zaciągnąć ręczny, zamiast razić po oczach "stopami" :?:

jeździsz po wawie widzisz żeby któryś z warszawiaków albo słoik w tych swoich furach z ledami zaciągali ręczny na każdych światłach ? pomijam już że większość tych oślepiaczy mają automatyczne skrzynie i depczą hamulec

DemptD - 31 Gru 2015, 20:35
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
FiFa napisał/a:
A to nie będzie działać na takiej zasadzie im mocniej hamuje to mocniej świeci a jak już się zatrzyma to przygasnie?

w tej wersji co jest na filmiku tak było, ale teraz jest ciągły taki pasek :D

van napisał/a:
pomijam już że większość tych oślepiaczy mają automatyczne skrzynie i depczą hamulec

nie ma u mnie aż tak źle, w dzień to różnicy nie robi i tak i tak, a w nocy staram się jednak wspomagać ręcznym żeby nie wypalić oczu temu z tyłu ;)

DemptD - 3 Maj 2016, 08:00
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
więc trochę tu powiało nie powiem czym ale wiadomo :D

odnośnie tematu 3 stopu - Ganda w końcu go widział na żywo i może powiedzieć jak wrażenia gy

na zime wpadły 14" RS z nowymi oponami
[attachment=2:84ugsp7z]2016-01-13 17.10.37.jpg[/attachment:84ugsp7z]
w sumie jedyne foto jakie mam na którym felgi widać :rotfl:

wpadła ori maska z RS Turbo z Markowej Fiesty i nówki sztuki lampy Carello
[attachment=1:84ugsp7z]2016-02-01 10.52.53.jpg[/attachment:84ugsp7z]

z wymian to w sumie wpadł nowy ori krzyżak kierowniczy do wspomagania :V:

założony został 4-2-1 i owinięty bandażem - wrażenia jak się stoi na światłach, a bandaż się wypala - miny ludzi obok bezcenne :D
zacząłem też trochę porządków pod maską w sensie nowe peszle na kable i inne duperela :)

strzeliło (1)88888 km
[attachment=0:84ugsp7z]2016-03-25 06.26.02-3.jpg[/attachment:84ugsp7z]

i mój chyba najdziwniejszy mod
shift light wbudowany w licznik :D
https://youtu.be/ELj-_FLXlGk

na potrzeby filmu ustawione na 3kRPM, normalnie ustawiony jest zgodnie z wykresem :)

na razie chyba tyle, parę rzeczy jeszcze leży w garażu i czeka na lepsze czasy :devil:

yoyo72 - 3 Maj 2016, 08:08
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Fajniutkie to. :brawo: :brawo: :brawo: Ja tez chce takie cos.
profi - 17 Maj 2016, 17:23
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Widziałem, dotykałem :) tłumik dalej z kosiarki?
DemptD - 17 Maj 2016, 20:43
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
profi napisał/a:
dotykałem

to już wiem kto mi tak popalcował :rotfl:

profi napisał/a:
tłumik dalej z kosiarki?



jeszcze resztka tak, ale są ciekawsze wydatki niezwiązane z autem więc musi czekać na swoją kolej :D

DemptD - 28 Sie 2016, 12:30
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
więęęęc było trochę ciszy i posuchy w temacie, ale nie żeby się przy aucie nic nie działo bo trochę jednak dziwnych rzeczy wpadło :rotfl:

profi napisał/a:
tłumik dalej z kosiarki?

teraz mogę już powiedzieć, że nie :D auto nie drze ryja, ale jednak ciut lepiej jedzie :)

felgi z Porsche znalazły nowego nabywcę, będą teraz jeździły na Saxo, a u mnie wpadło nowe koło
[attachment=7:4xek8oe1]2016-08-06 19.08.38.jpg[/attachment:4xek8oe1]
15x7J na tym Uniroyal Rainsport 3 195/45/15 i jest elegancko :)

kolejna rzeczą przy której spędziłem godziny, żeby poskładać i potem, żeby poprawnie wszystko skalibrować, żeby poprawnie działało, ale w końcu się udało - tzn. dalej jestem na etapie kalibracji spalania ale to jeszcze pewnie trochę potrwa :<
pierwsze testy i przymiarki były w domu
[attachment=6:4xek8oe1]2016-05-18 06.15.39-1.jpg[/attachment:4xek8oe1]
potem przyszła pora montażu tego w aucie bez wszystkich czujników
[attachment=5:4xek8oe1]2016-07-03 18.54.22.jpg[/attachment:4xek8oe1]
a teraz już jest wszystko gotowe, razem z wydrukowaną ramką, żeby było ładnie :)
[attachment=4:4xek8oe1]DSCF8012.JPG[/attachment:4xek8oe1][attachment=3:4xek8oe1]DSCF8013.JPG[/attachment:4xek8oe1][attachment=2:4xek8oe1]DSCF8016.JPG[/attachment:4xek8oe1][attachment=1:4xek8oe1]DSCF8017.JPG[/attachment:4xek8oe1]
co pokazuje?
- aktualną prędkość
- spalanie chwilowe (poniżej 10km/h jest w l/h, powyżej jest w l/100km)
- napięcie ładowania
- średnią prędkość
- prędkość maksymalną
- odległość przejechaną
- czas na pokonanie tej odległości
- zużyte paliwo na tą odległość
- temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną
- godzinę
- średnie spalanie
- ilość km do przejechania
- ile zostało paliwa w baku
- ile zostało do wymiany oleju
- przebieg całkowity

nie ma się co sugerować spalaniem, vmax i tym ile jest w baku bo jak widać wyzerowałem kompa 11km temu i zanim spalanie będzie wiarygodne trzeba zrobić z 50km ;)

no i wpadły jeszcze ciut większe hamulce na przód bo 240mm to jednak ciut za mało, więc teraz jest 258mm na etapie docierania więc czas pokaże za kilkadziesiąt kilometrów jaka jest różnica (tak, ta sprężynka jest założona, foto robione przy montażu było)
[attachment=0:4xek8oe1]2016-08-27 11.46.53.jpg[/attachment:4xek8oe1]

uff, dobra chyba wszystko, sporo gadżetów leży w garażu i czeka na montaż, ale we wrześniu Fiesta musi odwiedzić kilka miejsc, więc gadżety będą musiały czekać na swoją kolej cierpliwie

Puff - 28 Sie 2016, 12:34
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
I te zielone klocki, pasujące do wszystkiego jak świni siodło :rotfl:
Natien - 28 Sie 2016, 13:29
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Wooow ładnie :) :brawo: :)
van - 28 Sie 2016, 19:34
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
oj coś mi się zdaje że ten wklęsły RS ze Sierry to będzie tarł on ma nawet dla sierry dość niskie ET
DemptD - 28 Sie 2016, 20:12
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
van napisał/a:
oj coś mi się zdaje że ten wklęsły RS ze Sierry to będzie tarł on ma nawet dla sierry dość niskie ET

oj tam, oj tam, jedynie na pełnym skręcie w lewo trze minimalnie, a ET nie jest znowu takie niskie, bo prosiaki miały ET20, a to ma ET28

Dual - 28 Sie 2016, 22:11
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Fajny ten komputerek pokładowy jaki koszt mniej więcej poskładania tego?
Czy ty przypadkiem tych wklesłych RSow to z olx nie kupiłeś jakiś miesiąc może półtora temu ;/ :) ?

FiFa - 30 Sie 2016, 22:28
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Na tych felgach prezentuje się przechuu, widziałem na żywo i robi robotę, maska Rst pomalowana też super pasuje do reszty :) zakładaj resztę tajlow i pod maską porządek :) hamulce z Mk 6? Idziesz coraz bardziej grubooo, podoba mi się :-)
hanysek - 1 Wrz 2016, 22:31
Temat postu: [MK3] Czerwono-czarna
Nosz bo sie zakochom :przytul: zajeeeefajno robota :ok: no po ostatniej wizycie to juz sie bołech że ino bydzies zakrywać kurzem .. ale aż cieszy oko :ford: :ford: :ford: :ford: :ford: :zwyciężca: wygrołeś z tym kompem :D a mosz przyczepka już na dodatkowe aku ?? :rotfl: :cojest:
DemptD - 13 Lut 2017, 12:30

więc tak hamownia zaliczona jedynie jedna, na drugą miałem jechać dzisiaj, ale wyszło jak wyszło, że facet mnie zlał bo ma inną ważniejszą (pewnie lepiej płatną) robotę, a ja nie bardzo mam kiedy tam jeździć i się prosić o pomiar - znajdę chwilę to podjadę w inne miejsce i będzie drugi pomiar dla niedowiarków
Wykres wyszedł jaki wyszedł - 139,3KM i 171,8Nm:


To teraz pozostaje tylko dłubać dziada dalej :ok:

a dla tych co mają ból dupska o taki wynik w ziutku polecam

FiFa - 13 Lut 2017, 17:03

Ja tam wierzę w ten wykres, w końcu na porządnych tajlach poskladane! :-) fakt że wynik dość optymistyczny, ale całkiem realny! No i wykres wzorowy! :-)
vegetagt - 13 Lut 2017, 18:50

nie ma opcji :rotfl:

A wydech tam seria rs1800 został?

DemptD - 13 Lut 2017, 19:07

vegetagt, 4-2-1 + seria
FiFa - 13 Lut 2017, 19:54

vegetagt, DemptD miał ten plus ze miał super temperature do pomieru! :) DemptD a Ty na pewno masz 1.8 moze to 2.0??? :-P A kolktor dolotowy plastik założyłes??
vegetagt - 13 Lut 2017, 19:58

FiFa, to bedziemy sie scigac tylko zimą :ok:
FiFa - 13 Lut 2017, 20:01

eee ja tam wole pałowac na zimnym daje ten sam efekt :rotfl:

Ale nie powiesz mi ze dla wykresu temperatura -2 nie była na plus do wykresu. ja jak hamowałem swoje to gosc mowił ze wolnossace najlepiej hamowac jak jest zimno, wtedy idealne wykresy wychodza :P

vegetagt - 13 Lut 2017, 20:07

pewnie, że była na plus. Jak kiedyś sie wybiore na hamownie, to poprosze o pomiar z otwartą maską. O ile tak można :hihihi:
blood_brother - 14 Lut 2017, 02:49

Wartość wagi na tym papierku z wykresem to jest w kilogramach? Czy to ciężar boostu :P Pytam z ciekawości, bo jakoś dużo :P
DemptD - 14 Lut 2017, 15:27

blood_brother, waga auta :rotfl: auto było ważone z 2 dorosłymi osobami, 1 dzieckiem i pełnym bakiem paliwa :ok:
vegetagt - 14 Lut 2017, 17:09

sporo. Jak ja mam DMC 1200 :P
FiFa - 14 Lut 2017, 17:23

Bajery DemptD sporo ważą przez to taka waga :-P
blood_brother - 14 Lut 2017, 21:11

To przy tej mocy i masie dalej jeździ jak HCS :P
vegetagt - 16 Lut 2017, 15:41

FiFa napisał/a:
Ale nie powiesz mi ze dla wykresu temperatura -2 nie była na plus do wykresu.



Tak dziś sobie popatrzylem, ze jak moja fiesta postoi, to na dolocie mam 50+ stopni. A ja sie potem dziwie, że pierwsze depnięcie spod światel to jest jade-niejade :rotfl:

kuba87 - 17 Lut 2017, 22:47

Czyli realnie 115 w maksie :rotfl: :rotfl: :hahaha:
bobson - 18 Lut 2017, 10:04

Co było zrobione w silniku, że pojawiło się prawie 140kucyków?
DemptD - 18 Lut 2017, 11:43

kuba87, Nie ma nic lepszego niż dźwięk pękających dup o poranku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bobson, w skrócie: kompletny dolot (CAI) i kompletny wydech, wsio w bandażach, całość poskładana na ori tajlach

vegetagt - 18 Lut 2017, 11:44

DemptD, a kolektor wkońcu masz bobsonowo-vegetowy z rkc :rotfl: czy też inny wziales?
DemptD - 18 Lut 2017, 11:44

vegetagt napisał/a:
czy też inny wziales?


ofc, że inny :V:

vegetagt - 18 Lut 2017, 11:45

to weź na zlot :D
DemptD - 18 Lut 2017, 11:46

sprzedam tanio :rotfl:
kuba87 - 18 Lut 2017, 13:24

DemptD, a kto by to chciał, czerwonoczarne z przekładanym motórem co tylko do napędzania webasto się nadaje :twisted:
DemptD - 18 Lut 2017, 13:29

kuba87, a to ja gdzieś to wystawiłem na sprzedaż i czegoś nie wiem? Czy po prostu dupka piecze aż tak bardzo z żalu? :D
luk-90 - 18 Lut 2017, 13:40

gratki wyniku, jeżeli się potwierdzi oczywiście. Uważaj, żebyś przypadkiem nie pękł jak balon... trochę to śmiesznie się czyta.
DemptD - 18 Lut 2017, 13:57

luk-90 napisał/a:
gratki wyniku, jeżeli się potwierdzi oczywiście. Uważaj, żebyś przypadkiem nie pękł jak balon... trochę to śmiesznie się czyta.


Dziękować.
Śmiesznie to się czyta wypowiedzi w stylu "ale nie moszesz tyle mjeć koniuf bo ja tesz miałem podobnie i u mnie nie było 139 było 115 i hurr durr musisz mjeć mniej bo ja tesz mialem mniej" - dlatego na takie posty odpisuję jak wyżej widać - w normalną dyskusję to się mogę wdać, w takie coś? Nie ma sensu :)

W każdym razie - na laurach nie osiadam i będę dłubać dalej i zobaczymy co jeszcze uda się wyciągnąć z tego silnika

luk-90 - 19 Lut 2017, 10:32

Jaki masz komputer zamontowany w aucie?
DemptD - 19 Lut 2017, 10:33

Ori RSowy
Marcin - 19 Lut 2017, 10:37

Jacek życzę potwierdzonego 140+ :-P
luk-90 - 19 Lut 2017, 11:00

Chodziło mi o konkretne oznaczenie ALSO, 2FDC czy inny?
FiFa - 19 Lut 2017, 14:43

DemptD a pierwszy raz gdzie hamowales RSke, na tej samej hamowni? Wtedy miałeś dużo mniej mocy... Ale tutaj niedowiarkow, ja tam wierzę że może mieć taką moc :-)
DemptD - 19 Lut 2017, 14:58

luk-90, ostatnio to widziałem jak montowałem kompa pokładowego - nie pamiętam

FiFa, yup - w tym samym miejscu, przy takiej samej pogodzie, przy takim samym obciążeniu, na tych samych oponach ;)

luk-90 - 19 Lut 2017, 15:54

Mi po wymianie czujników na nowe, oryginalnej sondy boscha, czujnika ect i iat, świeżym mafie (wyczyszczonym) i nie jakiś grubych modach, tylko piedołach podskoczyło ze 135km na 150km, także bardzo ważnym jest utrzymanie sprawnego ecu, a większość fiest jeździ z popękanymi przewodami mafu, tps, czujników temp, same czujniki też mogą już wprowadzać mały zamęt i potem kuleje dynamika
Dawidoff4 - 1 Lis 2017, 11:27

DemptD - serio ??
DemptD - 1 Lis 2017, 13:05

Dobra, bo i tak już sporo osób wie. Chciałem poczekać aż trafi do nowego właściciela. Fiesta jest wystawiona na sprzedaż. Przesiadka na nowe wozidło spowodowała, że poszła trochę w odstawkę. Auto ostatnio używane bardzo sporadycznie, bardziej jako weekendówka było. Miała zostać, miała dostać swoją wiatę coby spokojnie w cieple przezimować, ale wyszło jak wyszło.

Nie chcę jej zostawiać bo wiem, że zimowanie na dworze jej nie pomoże. Jakby ktoś był chętny wiecie gdzie mnie szukać.


vegetagt - 1 Lis 2017, 13:12

pf, cienias :2xf:

Dam 500 i biere w ciemno, nie marudze, nie narzekam.

Peedro - 1 Lis 2017, 14:25

ja ostatecznie biere tysiaka i lece na ślonsk ;) przebijam cie veget :P
vegetagt - 1 Lis 2017, 14:35

ej ej, ale licytujemy w dół, a nie w góre
zwardek - 1 Lis 2017, 21:01

1099 :ok:

a tak na poważnie to wziąłbym alu do RST jak masz 15' - mogę dać w zamian 14' i $ :)

hanysek - 6 Lis 2017, 01:03

tak poważnie.. to jjo ponoć mioł sie posbyć fiesty... a tyn Ciul zbolały :2xf: ino do wygody i mocy zarobioł trocha kasy i srzedaje pot sadzony....tyla w temacie....
vegetagt - 6 Lis 2017, 03:16

ta :D
Bądź jak vegeta - zgnij fieste w krzakach. Sprzedać to każdy gópi umi :rotfl:

bobson - 6 Lis 2017, 12:54

vegetagt napisał/a:
Sprzedać to każdy gópi umi :rotfl:

OT to sprzedaj mi (znajdź mi klienta) na lagune 2fl 2.0t, odpale Ci 3% :D EOT

vegetagt - 6 Lis 2017, 18:15

laguny sie nie liczą. Przedliftowej dieslowej tez nikt nie chcial. Mimo, że szła w cenie rozrządu+regenu turba.
DemptD - 9 Lis 2017, 20:05

Dobra dziewczyny.
Fiesta dzisiaj odjechała z nowym właścicielem. Gdzie? Nie będę zdradzać bo nowy właściciel nie chciał, żeby mówić - będzie chciał to może sam się pochwali, może nie. Ja powiem tylko tyle, że jak wyjeżdżała z mojej ulicy to pojechała w prawo. ;)

Jaszczur - 9 Lis 2017, 20:15

Sosnowiec? :P
DemptD - 9 Lis 2017, 20:16

Nie no, została w kraju :rotfl:
bobson - 9 Lis 2017, 21:24

DemptD napisał/a:
Nie no, została w kraju :rotfl:

Trafiła w dobre ręce ;)

DemptD - 9 Lis 2017, 21:51

bobson napisał/a:
Trafiła w dobre ręce


Wiem i nawet nie wiesz jak mnie to cieszy. Dużo łatwiej było oddać auto w takie ręce niż komuś kto by nie dbał ;) No ale wszystkie wady mam nadzieję wynagrodziła ta góra części o której pewnie sporo historii powstanie w najbliższym czasie, bo właściciel się nie spodziewał tego, że to może się jednak nie zmieścić w jedno auto :rotfl:

van - 10 Lis 2017, 15:58

;-(
Pazik - 10 Lis 2017, 16:09

"Trafiła w dobre ręce ;) " - Andrzej czyżbyś kupił kolejną fiestę? Jesteś nienormalny :-P Podobno to ręce które leczą :hihihi:
Pazik - 17 Sty 2018, 22:12

Mały update.

Po zakupie, w pierwszej kolejności wyleciały łączniki stabilizatora, później tarcze EBC, może i fajne, ale krzywe. Sanki pod skrzynią biegów załapały chyba osteoporozę, pogięło je w ch...jam. Ale już są nowe od Zeteca. Jest porobiona cała masa rzeczy, które tego wymagały lub były podyktowane zmianą w stronę oryginału. Jacek na szczęście zaopatrzył Fiestę w duży zapas gratów które są wykorzystywane na co dzień przy naprawach i poprawkach. W tym miejscu chciałbym podziękować Andrzejowi "Bobsonowi" za wsparcie i bazę noclegową przy pozyskiwaniu kolejnych części.

Auto może nie jest idealne, ale ma duszę, wiele dla mnie znaczy. Śląska gościna, zakrapiana zupą zrobiła swoje...


Natien - 31 Sty 2018, 23:20

Szkoda :sad:
Pazik - 2 Lut 2018, 12:18

Szkoda - czego?

Napiszę Ci z mojej perspektywy, szkody powstałe w tym temacie.

Jacek miał już swoją nową zabawkę, więc Fiesta poszła w odstawkę i nie ma mu się co dziwić.

Szkoda, że to auto trafiło tak późno w dobre ręce, bo niektórych rzeczy które zostały spie rdol one nie da się już naprawić.

Szkoda, że „swap” został wykonany trochę niechlujnie, tym bardziej, że robił go jeden z lepszych magików w te klocki, który nie robił tego w czynie społecznym, a odstawił niezłą fuszerkę. Chyba był w zmowie z lakiernikiem który lakierował, naj eb any oparami nitro.

Szkoda, że elektryka w kabinie jest troszkę poj eb ana, podobnie jak były minister obrony, ale można z tym przecież żyć w tym kraju...
Szkoda, że nie miałaś, a może i miałaś okazję poprowadzić to auto przed sprzedażą, bo po sprzedaży nie będzie już takiej okazji, a jest zajebista różnica we wszystkim.

Szkoda, że na forum jest już tylko garstka pasjonatów mk3, dla których relacje, bezinteresowna pomoc są ponad pieniędzmi m.in za części które często są w dobrym stanie tylko w opisie... Ale każdy z nas jest inny i ma inne podejście do życia. Można być człowiekiem, albo zwykłym ch...em do szczania byleby wyjść na swoje...

Także, koleżanko, weź "nie pie rdol" na ból głowy i dbaj o fiestę jak o własną pipkę, to nie będzie wtedy z nią problemów.

Puff - 2 Lut 2018, 15:03

Jeden z tych postów, gdzie mimo pojawienia się elementów mięsnych, ciężko po prostu nie potaknąć...
Ciekaw jestem co się z tego wykluje końcowo :)

vegetagt - 2 Lut 2018, 15:34

Jak mnie to wnerwia. Bo niby ja jestem druciarz, a ta reszta profi aut to jak widze, niezbyt lepsza :rotfl:
DemptD - 2 Lut 2018, 16:22

Co tu się dzieje? Ludzie zluzujcie trochę. Auto swoje przeszło, ma swoje lata, i uwierzcie że już nie prezentowała się tak dobrze w ostatnim czasie jak wcześniej, malowanie kiepskie wyszło na jaw, ruda zaczęła działać miejscami, ogólnie wymagało mocnego dopieszczenia, żeby nie powiedzieć że większego remontu.

Nawet nie macie pojęcia jak ja się cieszę że auto trafiło do Bartka. Przy sprzedaży wszystkie wady mu pokazałem, nic nie ukrywałem (chyba niczego nie zapomnialem, jak zapomniałem to przepraszam), w gratisie dostał wszystkie części które nazbierałem przez 10 lat. Dzięki niemu Fiesta dostała kolejną młodość, więc pisanie postów typu 'Szkoda' czy inne w ten deseń są nie na miejscu bo u mnie auto by stało pod chmurką i poszło w odstawkę. Ja więcej czasu poświęcam nowej zabawce, dzięki Fieście sporo się nauczyłem i nie popełnię tych samych błędów.

Podsumowując auto ma się zdecydowanie lepiej u Bartka niż u mnie więc jak ktoś jeszcze raz skomentuje włożoną robote, a przede wszystkim serce w ratowanie mojej, a aktualnie Bartka Fiesty <8> posypią się wstążki.

Bartek Ty wiesz, ale jeszcze raz wielkie dzięki za wzięcie auta w opiekę! :V:

Mafios - 2 Lut 2018, 20:29

Bartuś a po co ty się tak unosisz ?
Peedro - 2 Lut 2018, 21:52

Chill ;) Pozytywny wariat ma auto, po nocy po części jeździ, więc zapału mu nie braknie ;) ja czekam na postępy i focisza :)
Pazik - 3 Lut 2018, 09:08

Nie ma to jak włożyć kij w mrowisko. Więc zacznę jeszcze raz od początku. Czytajcie uważnie, bo nie będę powtarzał. Super w Jacku jest to, że nie żałował grosza na ten samochód, kupował fajne części, dobrych firm, zbudował fajny egzemplarz. Dla was i dla innych ludzi to nie będzie najlepsze mk3,5 w kraju, ale dla mnie jest i to jest najważniejsze. Kupiłem tego trupa dla siebie, nie dla was. Mało tego, sam Henry Ford do mnie zadzwonił i powiedział „Synu God bless You, łamaną polszczyzną wykrztusił, podążaj tą drogą! Ale pamiętaj! Nawet jeśli włożysz milion nowych części, to nigdy nie będzie oryginalne RST! Jestem osobą która jest skromna i nie lubi się chwalić, dlatego nie wrzucam tysiąca zdjęć, żeby pokazać co sobie ostatnio kupiłem do Fiesty. Poza tym, nie mam na to czasu, mam jeszcze życie prywatne. Jacek dostaje jakieś tam szczątkowe informacje co poprawiłem, po ludziach którym oddał samochód w dobrej wierze. Nie mam niczego do ukrycia, jeśli ktoś chce jakieś zdjęcie, zobaczyć samochód, nie ma problemu, nie trzymam go pod kołdrą. Tak jak pisałem wcześniej, poznałem osobiście fajnych użytkowników z różnych stron polski, usłyszałem bardzo fajne historie na temat aut, zlotów, ludzi itp. Piękne w Jacku, było również to, że pomimo intratnych propozycji ze strony mafiosa, nie podmienił i nie rozsprzedał żadnych części z tej Fiesty. W ogóle co to k u r w a ma być??? Typowy polski Janusz. I to już drugą Fiestę chciał tak załatwić przed sprzedażą, a nie jedną zapewne załatwił. Chciałeś jakieś części to „se” mogłeś ją po prostu kupić, rozłożyć i sprzedać z zyskiem, tak jak to potrafisz zrobić. Karma wraca, ciebie kiedyś ktoś też wydyma i będzie bolało. Tak wiem, już jesteś obrażony, w ch uj u to mam. Zdrobniale, lepiej zwracać się do własnych dzieci, niż do dorosłego faceta, nie wypada. I tym miłym akcentem kończę. Pozdrawiam, szerokości. Bajo.
Mafios - 3 Lut 2018, 17:09

Pewnie nie wiesz ale tapicerki z tej fiesty i tylna kanape z Rst to właśnie ja wziąłem , nie rozumiem po co ty i dlaczego do mnie piejesz ? Krzywda ci się stała jakaś ? Czy belka z dostawą była za droga ?
Pazik - 4 Lut 2018, 00:47

I tu cię zaskoczę, słyszałem tą historię przy okazji której został wydymany chłopak na boczki RST, które podkupiłeś, a dostał twoje gówniane. Mało tego Jacek mi powiedział dlaczego się pozbył Recaro... W tamtym czasie miał problemy z gastryką i strasznie puszczał gazy w te fotele, a od nich Fiesta niestety zaczęła gnić i musiał się ich szybko pozbyć. Patryk,ja się nie czepiam, tylko piszę jak jest - moim bohaterem był Max Kolonko. Pewnie nie wiesz, ale Recaro też mam. Dostałem od mikołaja...



P.S. - belka była skorodowana, a po założeniu okazała się krzywa. Poszła w p i z d u na hasiok.

luk-90 - 4 Lut 2018, 00:57

Od Macieja :-P Cieszy mnie niezmiernie, że trafiły do kogoś porządnego :ok:
Mafios - 4 Lut 2018, 13:40

Nie chce mi się z tobą nawet dyskutować , bo udajesz że wiesz...
DemptD - 21 Lut 2018, 15:08

Temat zamykam i przenosimy do archiwum.

Po wielu latach.. EOT


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group