Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika - Problem z kierownicą

wedzior - 6 Wrz 2008, 13:33
Temat postu: Problem z kierownicą
Witam, zauwarzylem w swojej fiescie problem, który jest dość uciążliwy, mianowicie żeby przekręcic kierownicę w którąkolwiek stronę musze użyć do tego sporo siły, do tego kierownica nie odbija tak jak powinna, czy to wina maglownicy?Slyszalem cos, że moze to byc krzyzak?
Mirek28_77 - 6 Wrz 2008, 14:12

Witam, to może być wina krzyżaka, musiałbyś go zdementować i zobaczyć czy niema luzów, ja też miałem kiedyś to samo i mój krzyżak miał straszne luzy.
adamwierzbowicz - 7 Wrz 2008, 10:29

Witam u mnie było dokładnie to samo wymieniłem krzyżak i jest super
wedzior - 7 Wrz 2008, 14:04

A jaka orientacyjna cena takiego krzyzaka??
kandyk - 7 Wrz 2008, 14:46

wedzior, Koło stówki...?
Matis - 7 Wrz 2008, 21:49

40 zł najtańszy ale lepiej kup niemiecki za 60 zł bo lepiej chodzi a ten za 40 zł to lipa bo nie mogłem go założyć, wlazł na wieloklin ale góra nie weszła i oddałem a wyglądał jak by był robiony w komórce i nie miał oznaczeń. Orginał forda chyba 120 zł.
Miły - 7 Wrz 2008, 22:21

psiknij silikonem w sprayu krzyżaki i śmigaj dalej... jak nie pomoże to nowy... :)
diodalodz - 7 Wrz 2008, 23:20

jak sie raz zatarł to psikanie czymkolwiek mu już nie pomoże , jakoś nie rozumiem jak można oszczędzać na własnym bezpieczeństwie .
Matis - 8 Wrz 2008, 09:05

diodalodz napisał/a:
jak sie raz zatarł to psikanie czymkolwiek mu już nie pomoże , jakoś nie rozumiem jak można oszczędzać na własnym bezpieczeństwie .
zgadaza się raz że bezpieczeństwo a drugi raz komfort jazdy inny a wymiana nie droga.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group