Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja wielkopolska - Sulistrowiczki...

Miły - 25 Sie 2008, 21:05
Temat postu: Sulistrowiczki...
Ja wiem, że jest jeszcze trochę czasu ale już pomału można by planować trasę co nie... Tym bardziej, że ja muszę zorganizować sobię wolne na piątek... Musiałbym wiedzieć o której wyjeżdżamy i plan trasy...
Żabcia - 31 Sie 2008, 20:31

Mily_ mamy problem, a nawet kilka
pierwsza sprawa tego typu, że termin naszego pobytu nie jest jeszcze znany, chodzi o to, czy wyjedziemy w piątek, czy dopiero w sobotę, wobec czego trudno na dzien dzisiejszy byłoby chociażby zacząć umawiać się na trasę

a druga - cóż.... na dzień dzisiejszy nie moge nawet potwierdzić, czy w ogóle zawitamy w Sulistrowaczkach ;-(
Pucio w Warszawie na delegacji, może do 12 nie wrócić..

a kto jeszcze od nas (mam na mysli Wlkp) wybiera się na Sulistrowiczki?

Miły - 31 Sie 2008, 20:33

nie wiem właśnie... kurcze... jestem dość młody (w sensie jako członek klubu i forum) więc praktycznie prawie nikogo tam nie będe znał jak wy nie pojedziecie... ;/
Kondziu - 31 Sie 2008, 20:36

Jak nie bedzie PUCIA? a kto mi piwo przywiezie? Co? Miły mnie już znasz. Sam jestem świeżak i co z tego.. będzie dobrze choc ja żadnego z Was nigdy nie widziałem.
Miły - 31 Sie 2008, 20:38

konrad czyli ty z lubinia jestes? czy z lubina? bo lubin - nie slyszałem... a lubiń owszem - i nawet niedaleko mieszkam :D

to w sumie można by się zgadać i razem jechać na suli... znaczy się osobymi autami ale jako grupka...

---UPDATE---

dobra widzę, że nie z lubinia...

Żabcia - 31 Sie 2008, 20:41

Kochani ja pisze o tym tu, bo może się uda :) niczego jeszcze nie odwołujemy, zresztą ja to "pikuś", jakby co zupełnie nie wiem jak wytłumaczę dzieciakom brak wyjazdu, bo "będzie ciocia Sowa i Artur Trzeci" - to dosłowny cytat, no i Angela czeka na spotkanie z Paulinką :)

konrad-lubin, jestem pewna, że jak nie Pucio to na pewno piwko dojedzie (może Miły? :-P )

Miły - 31 Sie 2008, 20:43

ja jak najbardziej moge dowieźć... Żabcia daj mi nowy nr pucia bo na stary nie da się już z nim skontaktować...

poza tym ja muszę być - bo kto będzie dzieciaki na huśtawkach bawił (jak to miało miejsce w Sztolniach :D ) :P

Kondziu - 31 Sie 2008, 20:44

Moment moment kochane pyrki..czy Wy nie będziecie przejeżdzac niedaleko Lubina ? Miły musisz zacząć chodzić na mecze bedziesz wiedział gdzie jest Lubin :) Jak coś zapraszam do mnie od 10 września mam wolne i czym chata bogata.
Miły - 31 Sie 2008, 20:46

ja mam 12 wolny dopiero... a zaraz ci powiem czy będziemy przejeżdzać obok...

a meczy nie lubie oglądać - wole grać (na bramce bo lubię...)

Żabcia - 31 Sie 2008, 20:46

Mily_ napisał/a:
bo kto będzie dzieciaki na huśtawkach bawił
no właśnie :-P

konrad-lubin napisał/a:
Wy nie będziecie przejeżdzac niedaleko Lubina
- no ja się nie odzywam - nawigacja mi siadła :hahaha:
Miły - 31 Sie 2008, 20:48

patrzyłem - kawałej od wstępnie planowanej przeze mnie drogi jest... więc raczej się nie zgadamy i nie pojedziemy grupką

Żabcia - nie wiem jak to zrobisz ale musisz Pucia ściągnąć z wawy - jak nie to pojade tam,go przywiąże do fiesty i przyciągnę (diesel go uciągnie :P ) xD

Żabcia - 31 Sie 2008, 20:54

Mily_ napisał/a:
przywiąże do fiesty i przyciągnę (diesel go uciągnie ) xD

jesteś pewien? :hahaha:

nawiasem mówiąc - dawno się tak nie śmiałam :-P
obiecuję, że zrobię co w mojej mocy :)

Miły - 31 Sie 2008, 20:55

daj mi nr kom pucia... jesli możesz...
chianti_girl - 1 Wrz 2008, 10:07

Ja, Cosworth, robsoniqe i dusia_ na pewno nie jedziemy bo będziemy :poleczka: :balecik: na weselu :D co do reszty to nie mam pojęcia...
Żabcia - 2 Wrz 2008, 13:23

od nas poza Miłym, to chyba już nikt...
Miły - 2 Wrz 2008, 15:05

troche bez sensu...
kratek - 3 Wrz 2008, 19:56

ja ze swojej strony chce powiedziec,ze bardzo chcialbym jechac, jednak w tym samym czasie mam impreze 4x4, ktora niestety jest rownoległa czasowo ze zlotem i przypuszczalnie w tym czasie bede gdzies na chopkach i w krzakach <8> a nie wiem czy Aerjot nie dołaczy do mnie... bo kto wie czy czegos nie trzeba bedzie wyciagac z błota :-) a,że jestesmy nieobliczalni to kto wie moze w sobote ok 22 -23 spotkamy sie w Suli :devil: pozdrowka
Cosworth - 3 Wrz 2008, 20:02

Żabcia napisał/a:
od nas poza Miłym, to chyba już nikt...


Najważniejsze to się nie poddawać :P ... I kto to mówi ... ;)

Naprawdę pojechalibyśmy ale weselicho najbliższego kuzaja ma priorytet.

Miły - 3 Wrz 2008, 20:04

Coss nie no spoko...

Żabcia i jak z wyjazdem?? jakieś bliższe info?? no bo w sumie zostało 9 dni...

Piter - 3 Wrz 2008, 22:07

Nie rozwalajcie mi serca :ołnoł: :ołnoł:
Miły - 3 Wrz 2008, 22:22

dlaczego??

[ Dodano: Czw Wrz 04, 2008 21:06 ]
Aniu jakieś nowe informacje??

Żabcia - 4 Wrz 2008, 20:21

kratek napisał/a:
ja ze swojej strony chce powiedziec,ze bardzo chcialbym jechac, jednak w tym samym czasie mam impreze 4x4, ktora niestety jest rownoległa czasowo ze zlotem i przypuszczalnie w tym czasie bede gdzies na chopkach i w krzakach <8> a nie wiem czy Aerjot nie dołaczy do mnie... bo kto wie czy czegos nie trzeba bedzie wyciagac z błota :-) a,że jestesmy nieobliczalni to kto wie moze w sobote ok 22 -23 spotkamy sie w Suli :devil: pozdrowka


:) Kratek bardzo się cieszę, że ponownie zawitałeś na forum. Słyszałam już o tej imprezce od Pucia, że w tym samym czasie itp... I że Artur też się tam planuje pojawić - pozostaje nam życzyć Wam dobrej zabawy i poczekać, aż po skończonych harcach w błotach zawitacie jeszcze do Sulistrowiczek :) chociazby po to, by dumnie reprezentować wlkp (jakby co? :-P )


Cosworth - ja się nie poddaję :) - ja stwierdzam fakt :-P
i również Wam, życzę udanej zabawy do samego ranka (nawiasem mówiąc juz w górach przyjęlismy ten "smutny" fakt do wiadomości :hihihi: )

Mily_ napisał/a:
jak z wyjazdem?? jakieś bliższe info
- no szczerze brak blizszego info... niestety
coś mnie tylko o ucho się odbiło, że Pucio do końca tygodnia obiecał Trzeciemu konkretną odp. Może prezesura coś wie? Ja wciąż słyszę "nie wiem" ;-( - a mówią, że to kobiety są niezdecydowane.... :-P

Piter napisał/a:
Nie rozwalajcie mi serca
????
Piter w życiu bym tego nie zrobiła :hihihi: (mam plan, by znów Wam dziecko podrzucić :twisted: , a moze dwa? :-P )

w każdym razie - wciąż czekam...

Miły - 4 Wrz 2008, 20:51

ja powiem tak: NIE RÓBCIE MI TEGO :(
sowa - 4 Wrz 2008, 21:19

ja tam nic nie wiem, ale jak nie zobacze Puciowatej rodzinki w sulik... to będe zła i sie z miłą chęcia pofatyguje do Poznania by kogos dziobnąć <8> Niech się lepiej Pucio ładnie ogoli i umyje :twisted:
chianti_girl - 4 Wrz 2008, 22:41

Żabcia napisał/a:
I że Artur też się tam planuje pojawić

w Chodzieży mówił, że wybiera się do Suli...

AeRJot - 5 Wrz 2008, 09:02

witam wszystkich wybierających się i nie ...ja należę obecnie do trzeciej (sorry Prezes) grupy czyli jadę i chwile będę, ale tylko chwile (sobota koło wczesnego popołudnia się doturlam bo w nocy ruszam do Katowic po koła go Gofera) bo to mój pożegnalny zlot a ze wielu z obecnych znam już trochę czasu i "trochę" z Nimi piłem nie wypada odchodzić z Klubu bez pożegnania ....
.... jeszcze nei wiem jakim samochodem ale jeśli ktoś jest zainteresowany przejażdzką i poznaniem części tej "bandy" to zapraszam do wspólnej drogi (ruszam w sobotę nad ranem, trasa Poznań-Wrocław-Katowice-Sulistrowiczki ....
pozdrówki dla wszystkich ...

Miły - 8 Wrz 2008, 21:27

z napięciem wyczekujemy ostatecznej decyzji prezesa...

[ Dodano: Sro Wrz 10, 2008 22:14 ]
Pani prezesowa jakieś info??

Żabcia - 11 Wrz 2008, 12:43

zwlekałam z odp. przyznaję :|

niestety wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jednak nie zobaczymy się w Sulistrowiczkach (bacznie obserwujący forum - pewnie już widzieli, że nie ma nas już na liście obecności)

Miły - na Tobie teraz spoczywa rola przedstawiciela Wlkp na Śląsku :) cieszę się, że przejąłeś rolę dostarczyciela piwa dla potrzebujących i spragnionych :-)

No i pewne jest, że w Sulistrowiczkach pojawi się AeRJot. Rozmawialiśmy niedawno, potwierdził, że to jego ostatni, pożegnalny zlot FKP. Także i o niego nam zadbaj i toast na jego zdrówko w naszym imieniu przy ognisku wznieś :piwkowanie:

i nie zapomnij o aparacie, bo... :krzesłemgo:

no, to chyba wszystko... pozostaje mi życzyć Wszystkim udanej zabawy :)

Miły - 11 Wrz 2008, 14:02

no szkoda, wielka szkoda... :(
Piter - 11 Wrz 2008, 22:46

Ehhh Czyli jednak was nie będzie ;-( Rozmawiałem dopiero co z Puciem i jeszcze się łamał chłopina :-P
No cóż, szkoda :sad:

Żabcia - 16 Wrz 2008, 21:21

Mily - ale chyba opowiesz nam jak było? :) Jestem strasznie ciekawa wrażeń...
nie daj się prosić i ładną relację (choć może już bez fotek :) ) nam tu wklej... pliiissss :-)

Miły - 17 Wrz 2008, 04:19

wieczorkiem może...
Żabcia - 17 Wrz 2008, 21:04

Miły napisał/a:
wieczorkiem może...


to poczekam :-)

Miły - 17 Wrz 2008, 21:16

no więc tak... trasę zrąbałem, bo chciałem ominąć wrocław i nadłożyłem niepotrzebnie kupe drogi... ale cóż dojechałem... około 5 km przed celem jakaś audica wystrzeliła spod koła kamień i mi dziure w zewnętrznej cześci szyby przedniej zrobił... po przyjechaniu na miejsce było zaledwie 5 osób... ale później zjeżdzali się po kolei wszyscy... ogromnym zaskoczniem było dla mnie ujrzenie Prezia WLKP - Pucia... po rozmowach i delektowaniu się piwem, nadszedł czas na toast dla Tuptaka... później były rozmowy do 5 rano... pobudka około 10, i podróż do miasta po jedzenie, rozmowy i radość z wydechu elemelka burbo :P ... niektórzy (w tym ja) wybraliśmy sie na górę Ślęża (za co mnie tak pokarali - zakwasy niemożliwe) konkurs wydechów (mój seryjny w dieslu jest prawie tak głośny jak trzeciego i mafiosa :D ) wieczorem ognisko, później na sali konkursy, piwo, świniak... następnie dalszy ciąg ogniska i piłka nożna na mokrej trawie :D ... znów rozmowy, i spanie... rano załatwienie spraw klubowych, ostatnie fotki, pożegnania i odjazd do domu... spowrotem jechałem już przez Wrocek i nie było tak źle... wróciłem cały i zdrowy a wczoraj lusterka od MK3,5 założyłem i ramki klubowe (nie obyło się bez podcinania blach bo czarne są za duże) :D

tak w skrócie...

PUCIO - 5 Paź 2008, 15:35

Miły,
opis zaje fajny
brawko peace


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group