Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja małopolska - Czyżyny

Skfarek - 12 Cze 2008, 15:51
Temat postu: Czyżyny
Panowie pytanko czy stara płyta lotniska na Czyżynach znowu bangla? Tzn czy znowu organizowane są tam spoty i imprezki a la Rybki? Pytam bo ostatnio jak w niedzielę chyb a miałem okazję tamtędy przejechać to widziałem kilka zmodzonych aut wjeżdzających i wyjeżdzających na teren.
Matekk - 12 Cze 2008, 19:04

Jakieś spoty są, ale przeważnie nie ma tam dużo osób.

Fotka z dawnych czasów - może ktoś jeszcze pamięta DUŻE spoty? :-P


luki - 12 Cze 2008, 19:47

czasem z uczelni widzę ze tam jakieś próby robią ostatnio ciągnikami MAN-a jeździli pomiędzy pachołkami i coś tam mierzyli:P
Skfarek - 13 Cze 2008, 08:24

Baaa szkoda że już nie ma DUŻYCH spotów :sad:
PitusK - 14 Cze 2008, 19:03

oo tak to były czasy paietam nawet widze na tym foto znajome auta:D
bidżej - 1 Sie 2008, 16:47

luki86 napisał/a:
czasem z uczelni widzę

luki86, WM PK?

luki - 1 Sie 2008, 21:09

bidżej86 napisał/a:
luki86, WM PK?
:yes:
bidżej - 1 Sie 2008, 22:51

To dlaczego Twojej kosiarki nie kojarzę? Chyba że to ta z airbagiem pasażera zaklejonym złotą folią :-P

A co do lotniska - ono w ogóle było zamknięte? Zdaje się że na część przy akademikach PK wjazd jest cały czas :fox:

luki - 2 Sie 2008, 13:28

nie nie moja "zwykła" C i to czerwona, Mnie nie widziałeś bo rzadko na wydział jeżdżę autem.
A co do lotniska to hmm niby jest zakaz wjazdu ale czasem sie tak kręcą jakieś bądź jacyś "szaleńcy". Lecz mi sie wydaje ze na własną odpowiedzialność strasznie sie tam dziurawo zrobiło... a i <mp> sie czepiają, nieraz i mandaty wlepiają. Z resztą oni tam nieraz próby maja;)

tadzias - 3 Sie 2008, 05:40

fajne miejsce na Czyżynach tylko właśnie dziury między płytami i policjanty są największym problemem nunu
Nesor - 3 Lut 2009, 22:51

No szkoda ze juz nie ma tych wielkich spotów, fajnie było. Byłem prawie na kazdym jak mialem mozliwość ( w końcu mam okno na pas :P )
Zawsze mozna coś jeszcze zorganizować na pasie bo jest w miare równy odcinek od bramy w strone muzeum (ścigali sie tam kiedyś na 1/4 mili)




PitusK - 4 Lut 2009, 10:20

od kiedy niby tam policja łapie ?????i gdzie Wy tam zakaz macie "?bylem tam nawet niedawno i żadnych psów nie było.Nawet moją kobitę uczyłem jeździc.
A dziurawa jest pierwsza częsc bike druga od strony muzeum lotnictwa jest ok.

tadzias - 4 Lut 2009, 13:00

Ćwicząc sobie zaciąganie na ręcznym na Czyżynach w jednym z zimowych dni napotkałem Panów policajów, który podjechali do mnie na sygnale z wontami, ze tam ludzie chodzą, dzieci sie bawią, a ja stwarzam niebezpieczeństwo. Skończyło się pouczeniem ze względu na to, ze nie jestem z Krakowa i o tym nie wiedziałem :-P
Faktem jest, że zakazu to tam nie widziałem...

Nesor - 13 Lut 2009, 10:59



13.02.2009 godz 10:57 :P no i znowu mamy biały pas :D
jeszcze nie bylem sprawdzić jak się jeździ ale już warioty śmigają :P hehe

ps. widok z mojego okna :D

szpakerson - 16 Wrz 2009, 00:39

z tego co kojarze to chyba jest zakaz wjazdu postawiony przy szlabanie. nie wiem czy jeszcze jest ale byl kiedys napewno
Nesor - 16 Wrz 2009, 20:42

żadnego zakazu nie ma... mozna smiało wjezdzac na pas :P
Skfarek - 17 Wrz 2009, 08:22

W pewnym momencie formą zakazu były słupy telegraficzne polożone w poprzek drogi :hahaha:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group