Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja wielkopolska - ZLOTY-SPOTY relacje galerie

PUCIO - 23 Lip 2007, 08:13
Temat postu: ZLOTY-SPOTY relacje galerie
Tutaj zamieszczać będziemy fotki ze spocików






AeRJot - 23 Lip 2007, 16:37
Temat postu: Zloty-Spoty
dopisek do relacji ... to własnie był pierwszy oficjalny spot Wielkopolski Squad FKP .... PUCIO obkleił prawie-fieste .. z Kratkiem troche pochałasowalismy ale nie na tyle by smigajace "pieski" sie Nami zainterewowalismy i powstały pierwsze oficjalne zasady na jakich chemy werbowac i organizowac frakcje ... w skrócie ... i liścia :hahahaha .... wiecej dopisze Lidero :)
PUCIO - 25 Maj 2008, 21:10

wczoraj mieliśmy przyjemność gościć na jednym z tych niesamowitych spocików TZ
Najpierw pojechaliśmy do dzieciaków ...
Ale nie będe opisywał... zostawie to Sowie :)

Tam zjedliśmy pyszne kiełbaski z grila



Później II punkt wycieczki - zwiedzanie bunkrów w Międzyrzeczu



tutaj pragne zwrócić uwagę, że uwiecznienie liderki Team Zachód nie było prostym zadaniem

dawidek - 25 Maj 2008, 21:16

PUCIO, jakie przedwczoraj :D to wczoraj było :)
PUCIO - 25 Maj 2008, 21:23

dawidek napisał/a:
PUCIO, jakie przedwczoraj to wczoraj było


już poprawiłem
To z nadmiaru wrażeń :ups:

dawidek - 25 Maj 2008, 21:35

Faktycznie wrażeń było sporo :) i Wielkopolski Squad zawsze mile widziany u nas :) Pozdrowienia dla dzieciaków :)
sowa - 25 Maj 2008, 22:14

Relacja z oficjalnej części spota

Wrażen faktycznie sporo.. sporo refleksji i pmysłow na podtrzymanie znajomosci:) A sama liczebność FKP w tym dniu przeszła najsmielsze oczekiwania.. również dzieki liderowi WLKP SQUAD i jego rodzincev :przytul: .. którego dla odmiany bardzo łatwo można było uchwycic w obiektywie :-)


Jeszcze raz dzięki za miłe odwiedzinki i towarzystwo!!! oczywiscie do następnego!!!!!

PUCIO - 25 Maj 2008, 23:08

Teraz to co ważne dla naszej frakcji
SPOT INTEGRACYJNY WIELKOPOLSKIEGO SQADU FKP
Co zaznaczyć muszę - nie spóźnieni, przy małej pomocy K0ziego i AeRJot-a na godz. 14.00 dotarliśmy na lotnisko w Pile.





Tam po powitaniach i wzajemnym podziwianiu fiestek (i nie tylko J ) udaliśmy się na główną część spotu - czyli "wielkie żarełko".

Nowy kolega Ramek ugościł nas po królewsku na swoich włościach :)
Oto i on – przy pierwszym wspólnym toaście



i inni, którzy wyrazili chęć wejścia w skład wlkp. squadu :)



hajcik8 - stuningowana fioletowa fiesta 1.3 z Piły
Maniek1.3 - chianti 1.3 również z Piły
oraz LUKO25, który zawitał do nas czerwoną futurą 1.3 z Chodzieży





Myślę, że udało nam się omówić kilka spraw - co znajdzie odzwierciedlenie w niedalekiej
przyszłości również i na forum

Po pożegnalnej fotce rozjechaliśmy się do domów...


I w tym miejscu bardzo dziekuję K0zi-emu za organizacje dzisiejszego spocika integracyjnego w Pile :brawo: :jupi:

K0zi - 26 Maj 2008, 00:07

Co tu dużo pisać (wszystko już PUCIO napisał :D ) poza tym że było naprawdę super, pierwszy grill Wielkopolskiego squadu na ziemiach pilskich :) bardzo się cieszymy z obecności PUCIA z rodzinką i AeRJot-a że przyjechali do nas i chcą nas przygarnąć pod swoje skrzydła. Starczy tego rozczulania sie :P
Kilka fotek:
Grupowe

Żabcia & PUCIO;.Maiek1.3;..Hajcik8;...Luko25;.....K0zi;.......Ramek....

Nie obyło się bez szkód – AeRJot wyrwał tazem drzewko :D



Dziękuje Ramkowi za gościnę i reszcie ekipy za przybycie i świetna zabawę :ok:

PUCIO - 26 Maj 2008, 00:29

K0zi napisał/a:
Nie obyło się bez szkód

:hammer: drobne przypadłości i remonciki w drodze powrotnej

wraz z AeRJot-em zrobiliśmy modernizacje instalki elektrycznej na trasie :)

Maniek1.3 - 26 Maj 2008, 12:42

PUCIO napisał/a:
wraz z AeRJot-em zrobiliśmy modernizacje instalki elektrycznej na trasie

hihi, dobrze ze znacie sie na elektryce :)

AeRJot - 26 Maj 2008, 20:34

niestety przekażnik pod Chodzieża odmówiła wspolpracy i gdy dodamy "mały" silniczek, ciepełko i korek to wychodzi duze zagrazenie dla glowicy .... dzieku Puciowi kilka sekund i wiatraczek chodził na sztywno :) i tak szczesliwie dotarlismy do domciu (Pucio lekko zanudzony po jezdzie z Trollem)
k0zi .... Tazem to moze i wym wyrwał drzewko ale na pewno nie wyjechałbym z "piaskownicy" co innego Trollem :) ..... tak tak wiem ... sorki za OT

PS. PUCIO ... to foto jest ... GENIALNE :greenpeace: <oki> :jupi:

PUCIO - 27 Maj 2008, 21:36

no tak ale fota wykonana jest przez Żabcie :)
AeRJot - 28 Maj 2008, 14:23

ale zad jest Twój :P
Żabcia - 28 Maj 2008, 15:17

więcej zdjęć nie będzie?
sama mam to zrobić? :)

AeRJot - 28 Maj 2008, 15:38

eeeee .... to bardzo dobry pomysł Żabciu :) jestem zdecydowanie "za" a nawet przeciw ....
PUCIO - 28 Maj 2008, 23:28

:ok:
kolejna część fotek ze spotu w Pile 25.05.2008r




Żabcia - 29 Maj 2008, 13:57

Ma się ten dar przekonywania :V:
Maniek1.3 - 29 Maj 2008, 19:35

hihi Artur masz wyciosaną tacke do jedzenia :hahaha:

a tak wogule to swietne zdjecia- szacun dla fotografa <oki>

PUCIO - 16 Cze 2008, 21:48

15.06.2008 nad jeziorkiem w Kietrzu odbył się wspólny Spot WLKP Temu i WIELKOPOLSKIEGO SQUADU FKP. Zapewne, co nie których z was to dziwi, może i tak, ale nie mam zamiaru się tłumaczyć. Ważne, że jeśli kilka osób, które chcą coś zrobić, zależy im i lubią to - co robią.

A więc
Cztery auta, 7 osób, potem 2 Hondy i gość specjalny, kawka, ławka, soczek, bilard, – oj działo się – i dobrze.

Parking pod Ośrodkiem EXPLORIS w Kietrzu, gdzie najpierw kieras Pucio poustawiał nas samochodami a potem kierowniczka Chianti poukładała nas w ośrodku – bo jak się okazało – ma tam wejścia :-)


Kawusia wjechała na stolik, papierosek i ciężki temat ruszył


Prezesura na zewnątrz i w piekiełku


Nowy kolega musiał przejść chrzest by dostać się w szeregi no i miał starcie z Puciem – nie pytajcie o wynik – kolega Miły jest już przyjęty .


Wróg publiczny nr.1 – gość specjalny, który zaszczycił nas swoją obecnością – Harek – (spokojnie nadal nie ma dostępu :P )


Przedpremierowy pokaz białego szaleństwa jakie szykuje Pucio


Baby rządzą


Mily jak Ty zrobiłeś te białe zagary… i jak można do MK3 zmieścić 3.0 TDI...


No i zostałeś oficjalnie odpicowany - nastepnym razem licze na naklejki na samochodzie ;/
- bo przecież opłacasz składke... :yes:



Lala :ups:


Nie, nie wcale nie było głośno jak odjeżdżaliśmy, w ogóle



Co z tego wyjdzie zobaczymy, wielkie dzięki dla tych którym się chce i chciało...

Nic ująć - nic dodać :brawo:

Cosworth - wiedziałem, że odpowiednio wykorzystasz zdjęcia
a dla fotografa ( Żabci ) wielkie podziękowania za piękne foty
Jeszcze jedna wspólna fotka :




MAM NADZIEJE, ŻE NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE NAS WIĘCEJ BO WARTO... :hahaha:

Żabcia - 19 Lip 2008, 22:37

Pucio - czekam na piękną relacje z Walimia :)
PUCIO - 19 Lip 2008, 23:42

WALIM NA WALIM...w telegraficznym skrócie :)

Spotkanie nasze miało miejsce - nie jak planowano "przed lewym zakrętem koło prawego" :) ale znaleźliśmy się - co najważniejsze!
Pierwsze omówienie trasy i w drogę...



a po drodze nie mogliśmy nie zajrzeć pod maski naszych autek :)



oraz naprowadzeni przez nawigację Coswortha zaliczyliśmy "większy sklep", w celu dokonania zakupów mających na celu budować integrację



Fotek i relacji z momentu, gdy dotarliśmy do celu nie zamieszczam – dokumentacją tego fragmentu naszego dnia szczęśliwi się nie zajeliśmy…

A potem walim na zamek Grodno, aby zobaczyć jak to kiedyś ludzie mieszkali. Po koszmarnej drodze na szczyt „góreczki” oczom naszym ukazała się dość spora brama…. A za bramą, jako, że spragnieni byliśmy troszeczkę punkt z …. watą cukrową :-P



Po wysłuchaniu ciekawego (z jakim zainteresowaniem słuchaliśmy przewodnika – zobaczyć można w galerii team zachód) ruszyliśmy na podbój zamku… by zacząć marzyć przy studni życzeń….




O skutkach rzucania monet do celu nie wspomnę…. bo się nie spełni :-P
Po dużo łatwiejszym (bo z górki) przedostaniu się do autek… pognaliśmy w stronę wielkiej tamy, by w spokoju spożyć posiłek przed dalszą ciężką trasą…




Po opłaceniu wejściówek, przyodzianiu uroczych kasków (bo który ładniejszy i jak się to wkłada) ruszyliśmy na podbój Włodarza ….




Gdzie niektórzy zamiast patrzeć pod nogi uparcie oglądali, czy aby na skromnie przyodziane ciało nie spadnie coś z góry….




Następnie nasz Pierwszy wioślarz – FKP Piter – popłynął w nieznane, byśmy mogli podziwiać widoki z pokładu :hihihi:




Troszkę mu pomogliśmy…



Wróciliśmy cali i zdrowi, by podziwiać kolejne sztolnie walimskie (fotografii z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych brak)

By wreszcie po długim dniu powrócić na łono przyjaznej Austerii… Zmęczeni, nie wszyscy usłyszeliśmy, że jedzonko podano… niektórym się spieszyło…




Tak zajęci przepyszną strawą i nocnymi rozmowami Polaków….nie zauważyliśmy kiedy nastał ranek. Pewni trwali byśmy w błogiej nieświadomości, gdyby nie otwarte okno i głodne = głośne kozy…..



A za oknem Chianti wyprowadzająca psa i piękne widoki …



Co było robić, na śniadanko, by jeszcze troszkę pogadać i podział kubeczków (z których wszystkim smakowało :) )



Po spakowaniu skromnego dobytku i ostatnich poleceniach Zarządu <8> nastąpił podział w FKP i zdziesiątkowani ruszyliśmy na podbój kowbojskiego miasteczka….





Kilka ujęć z miejsca docelowego…




A po obiadku (bo kto w górach nie je ryb???) ruszyliśmy w ciężką i długą drogę do domku (znów nas było mniej – ojciec zastępczy z rodziną postanowił pokazać Angeli Wrocław – ale o tym kiedy indziej). Nie poszło tak gładko…. Nawigacja siadła (choć ona twierdzi, że to my się spóźniliśmy :hahaha: )



Ale wróciliśmy!!!! Było warto!!!

chianti_girl - 31 Lip 2008, 21:45

To ja dodam małą relację od siebie :)

To troszkę naszych zdjęć :)
Zwiedzanie :ok:

FKP nie wielbłąd pić musi pub2

Uwięziona Angelika i Tiger :-P

Widoki :)

Takie nasze krajobrazowe na tamie :)

Zaczynają się podziemia.

Austeria Krokus i okolice.

Niespodzianka w drodze powrotnej :P - PUCIO mieliśmy więcej szczęścia :hihihi:

PUCIO - 31 Lip 2008, 22:13

:brawo:
Zaje-fajne foty
...no i stwierdzonko :
"FKP nie wielbłąd pić musi " :brawo:

A tak a propos Miły tylko ty zostałeś z galerią
( a widziałem jak trzepałeś fote za fotą )
Podrzuć coś !! ;/

Miły - 1 Sie 2008, 05:06

spoko spoko dzisiaj po pracy się tym zajme...

[ Dodano: Pią Sie 01, 2008 19:45 ]
no więc to było tak:

Była sobie droga, którą pokonałem sam:



Następnie dotarłem na miejsce umówionego spotkania... po niedługim czasie (20 min) nadjechała prezesura z ochroną (Pucio & family orac Cosworth z Chianti_girl):



Po krótkim posiłku składającym się z moreli, oraz posłuchania wspaniale grającego radia w aucie Pucia (CBradio - 0 muzyki :hahaha: ) ruszyliśmy w drogę, która raz prowadziła głatkimi jak stół drogami (15% całej trasy) a innym razem był to nawet bruk... Oczywiście prowadząca nas navi Coswortha już w pierwszym mieście (jechanym już wspólnie) pomyliła się i pobłądziliśmy :P



Oczywiście po jakimś czasie musieliśmy dorwać jakiś market - no i wybraliśmy :rotfl:



Zaopatrzeni w prowiant na drogę (browary) oraz rozbawieni panią Marysią (chyba tak miała na imie) kupującą 3 kg kiełbasy ruszyliśmy w dalszą drogę...

W miarę zbliżania się do celu, zaczęły się niesamowite widoki - po prostu pięknie...




No i dotarliśmy na miejsce:



Po krótkiej odprawie, z piwem w dłoni ruszyliśmy na zwiedzianie... Pierwszy był zamek:


Rzut monetą do studni - nie powiem za którym razem trafili :P





Widok z wieży - bezcenny...




Następnie po zaopatrzeniu się w kolejne piwa ruszyliśmy w dalszą drogę aby zwiedzić tamę...



Postój był w miare krótki - ruszyliśmy do podziemi - Wolfsberg (niestety niektóre fotki mogą być trochę niewyraźne gdyż aparat nie ogarniał ciemności):





Przemarznięci ale zadowoleni ruszyliśmy do kolejnych podziemi - tym razem był to kompleks Rzeczka (tutaj siadły mi akumulatorki - a zapasowe zostały w aucie :( ):



Zmęczeni i wygłodzieni wróciliśmy do "bazy" na najprzyjemniejszą chyba część spotu - integracja :)




Później sen i poranek, wspólne śniadanie, pogawędki na temat FoFi i nie tylko:



I w końcu niestety odjazd...



Po drodze wstąpiliśmy do Western City niestety wcięło mi gdzieś foty... Po drodze oczywiście na obiad bo co to byłby za pobyt w górach bez zjedzonej ryby :hahaha:

W tym momencie pożegnaliśmy się, gdyż z 4 aut 2 rozjeżdzały się w różne strony... Dorga powrotna w górach była koszmarna - tak lało, że prędkości były w granicach 60 KM/h...

No i prosto do domu... Prawie... Gdyż navigacja w postaci Żabki doporwadziła nas do przeprawy promowej a prom był nieczynny... ale jakoś szczęśliwie dotarliśmy do domów...

PUCIO - 1 Sie 2008, 20:49

:ok: no no prosze!
Miły jestem zaskoczony
:brawo: :brawo: :brawo:
Swietne foty i relacja !!!

Miły - 1 Sie 2008, 20:53

PUCIO napisał/a:
:ok: no no prosze!
Miły jestem zaskoczony
:brawo: :brawo: :brawo:
Swietne foty i relacja !!!


ale na gygy nie odpowie... :D

Żabcia - 1 Sie 2008, 21:39

Mily_ napisał/a:
navigacja w postaci Żabki doporwadziła nas do przeprawy promowej a prom był niec


no zgłaszam sprzeciw ;/
prom był czynny, tylko Wy tak wolno jechaliście :-P

ale relacja świetna jak na pierwszy raz :) Jak tak dalej pójdzie zrobimy Cię kronikarzem :hihihi:

chianti_girl - 3 Sie 2008, 13:36

Mily_ napisał/a:
prowadziła głatkimi jak stół drogami (15% całej trasy) a innym razem był to nawet bruk...

jakieś niezadowolone głosy słyszę... ;/ jak się nie podobało trzeba było wybrać lepszą drogę :-P

relacja :ok:

Miły - 3 Sie 2008, 21:18

Żabcia napisał/a:
[...]

ale relacja świetna jak na pierwszy raz :) Jak tak dalej pójdzie zrobimy Cię kronikarzem :hihihi:


mówcie mi Miły Anonim (od Gala Anonima ):P

Żabcia - 4 Sie 2008, 13:08

jak tam z Ciebie Anonim?? :twisted:

teraz szykuj aparat na sobote :) i do roboty ...

Miły - 4 Sie 2008, 22:35

aparat mi siostra zabrała bo pojechała na kolonie :(

ale najwyżej panny zabiore :D

Sake - 9 Sie 2008, 22:49

Sorki ze nie zabralem sie z Wami na to jedzonko do swarzedza, ale narzuciliscie takie tempo przejazdu ze moja Fiescina nie dawala rady (w pewnej momencie stracilem Was z radaru...) a nie chcialem wyciskac z niej ostatnich potów. Wolalem zawrocic, niz pozniej bladzic. Nie znam w ogole swarzedza.
Miły - 10 Sie 2008, 21:20

a to ty byłeś tą MK2... jechałeś za mną a ja także nie znam swarzędza i też musiałem gonić... w pewnych momentach też już nie widziałem ich... dzwoniłem żeby zwolnili ale tel nie odbierali... ale spoko... następnym razem nie zgubimy cię...

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 21:34 ]
No więc na początkek byłem zaskoczony ilością aut, które się zjechały - było w sumie 11 z czego 4 to nie Fiesty... ale ogólnie spoko...

Na początek ekipa (bez 3 aut - Fiesty, Hondy i Skody)



Oczywiście prezesura się zawsze na obiektyw nawinie :P



Poznali (oni) nową osobę związaną z Fiestą - moją kobiete Gosie



W Słońca WLKP ;]



Więcej fot nie robiłem tzn. robiłem ale foty aut więc nie ma się czym chwalić...

Żabcia - 11 Sie 2008, 21:41

Zawsze można się pochwalić :) a nawet trzeba.. :-P

Jak mi Pucio pokaże co i jak, to i ja postaram się wrzucić parę fotek z soboty :)

chianti_girl - 11 Sie 2008, 22:39
Temat postu: Relacja by chianti_girl
Pewnego dnia przy pochmurnym niebie spotkali się, stanęli niczym na wyścigu

Popijali kofeinową colę z klubowego kubeczka, gdyż niskie ciśnienie nie pozwalało funkcjonować z verwą

Prowadzili przeinteresujące konwersacje nie tylko związane z ich silnikowymi bolidami

Znienacka nadjechał Harek z HTP nową panną H

Nasze autka

Stremowana nowa fiestka - debiutantka

Moja bejbe

I taki mały gratis - latający prezio Squadu

Sake - 11 Sie 2008, 22:56

no no, moja Fiesta zalapala sie na osobna fotke :rotfl: na nastepny spot tez wezme aparat :)
PUCIO - 19 Paź 2008, 20:22

Dzisiaj (to znaczy 19.pażdziernika) odbył się spocik zapowiadany przez nas jak i przez WLKP TEAM
frekwęcja jak zwykle dopisała :ups:

niestety nie miałem aparatu, ale atmosfera mimo pogody była gorąca <oki>

pogadaliśmy, powspominaliśmy stare dobre czasy, podziwialiśmy nowe nabyte auta w klubie ...
popatrzyliśmy na wyczyny aut o nazwie BMW :głowąwmur:

<było> zaje -fajnie znowu was zobaczyc :luzik:

pozdrawiam

Żabcia - 7 Lis 2008, 21:33

PUCIO napisał/a:
19.pażdziernika


właśnie... 19 - to strasznie dawno... a zdjęć nie ma... a ja czekam?

ps. nie mówcie, że znów nikt nie zabrał aparatu? :-P

Miły - 8 Lis 2008, 06:50

ja mam, ja mam :D

zdjęcia dam jak wstane bo po nocce jestem...
swoją drogą trzeba coś zorganizować co?? :>

LUKO25 - 8 Lis 2008, 12:58

http://img355.imageshack....=poznan3lm6.jpg
http://img371.imageshack....=poznan3un1.jpg
http://img127.imageshack....e=poznaniw6.jpg

Miły - 8 Lis 2008, 13:11

miniaturkę dałeś... :P

Tylko 2 ale zawsze coś... :)




LUKO25 - 8 Lis 2008, 13:31

teraz sa juz pelne
Miły - 14 Gru 2008, 20:28

No i po kolejnym spociku :P

Teraz jestem jeszcze w akademiku, ale zaraz zbieram się na chate...
Było miło, sympatycznie... To co mnie zaskoczyło to ilość osób jaka się zjawiła... nie spodziewałem się... no ale fajnie...

PUCIO - 14 Gru 2008, 20:57

Miły napisał/a:
No i po kolejnym spociku

... dokładnie tak teraz popracuje nad fotkami i relacją
pozdr :-P

LUKO25 - 14 Gru 2008, 21:38

bylo milo,sympatycznie i frekfencja dopisala :ok: .sorki za spoznienie i malomownosc.na nastepny spocik tez sie pisze,z checia sie rozmawia z tak milymi osobami :-P ,pozdrawiam zgrana ekipe.fotek brak bo niestety awaria aparaciku nastapila.czekamy na relacje by Coss and Pucio oraz Mily.pozdrawiam
PUCIO - 14 Gru 2008, 22:14

jak na załączonych obrazkach spocik zaliczam do udanych :brawo:
frekwęcja dopisała
WLKP Team oczywiście w całej okazałości no i Squad :ok:

reszta relacji w tygodniu notw

kubas - 15 Gru 2008, 08:23

dzięki wielkie za fajne SPOTkanko i bardzo miłe przyjęcie jako nowych :yes: ... (a mam porównanie jak to jest w innych klubach :-P )
cieszymy się, że Was poznaliśmy, choć powiem szczerze i tak połowy imion nie zapamiętałem :-P ... pewnie jeszcze z kilka spotkań na to potrzebuję hehe na które to zresztą z wielką chęcią się piszę (razem z połowicą i jak tylko będzie można to i z moimi chłopakami - będą w siódmym niebie mogąc pooglądać inne fajne autka :ok: ).
Następnym razem obiecuję też zabrać aparacik i popstrykać fotki...od jakiegoś czasu bawię się fotografią to może na coś się nadam :)

jeszcze raz dzięki za zajefanie spędzony czas...nastepnym razem postaramy się tak zorganizować czas, żeby zostać trochę dłużej :)

Żabcia - 15 Gru 2008, 20:41

Mimo iż mnie z Wami nie było ja również cieszę się, że taki udany był ten świąteczny spocik - choć zabrakło głównej atrakcji - gwiazdorków z czekolady, które Pucio miał zabrać :) Wasza strata - będziemy mieć czym dzieciaki przekupywać :-P (wiem, że to mało pedagogiczne :) )
Cieszę się, że dotarli nowi członkowie - i jak widzę nie zrazili się do Was :twisted:

kubas napisał/a:
Następnym razem obiecuję też zabrać aparacik i popstrykać fotki...od jakiegoś czasu bawię się fotografią to może na coś się nadam


kubas - słowo się rzekło - następnym razem zostajesz mianowany głównym fotografem - zwłaszcza, ze nasz aparat juz powoli ma dość
Miły napisał/a:
ale żeś skopał zdjęcie... mała rozdzielczość...
- to do Miłego :-) to wina aparatu - nie Pucia

:hihihi: i ja juz widziałam wszystkie zdjęcia :hahaha:

chianti_girl - 15 Gru 2008, 22:23

Żabcia napisał/a:
ja juz widziałam wszystkie zdjęcia :hahaha:
My też chcemy !!! :twisted:
Żabcia napisał/a:
gwiazdorków z czekolady
;-(
Żabcia napisał/a:
będziemy mieć czym dzieciaki przekupywać
pozdrowić proszę dzieciaczki od cioci Viol :-)
i pokazać im, że na jakiś bliżej nieokreślony spot będzie też atrakcja w postaci osobnika na niżej zamieszczonym zdjęciu

kubas - 15 Gru 2008, 22:58

Żabcia napisał/a:
kubas - słowo się rzekło - następnym razem zostajesz mianowany głównym fotografem

przyjmuję funkcję z pokorą :)
Żabcia napisał/a:
nasz aparat juz powoli ma dość

mój jescze jakiegoś powera ma :ok:
chianti_girl, fajny psiak :)

Cosworth - 16 Gru 2008, 21:35

Kubas - liczę na Twoje fotki next time
Pucio - równie mocno liczę na Twoje fotki now
Żabcia - szacung
Szanti - next time naszą Pandę bierzemy z nami i oficjalnie zostanie maskotką Frakcji i też szacung :P
Uwielbiam was wszystkich :-)

PUCIO - 16 Gru 2008, 21:55

jak widać i słychać jesteśmy po kolejnym spociku zintegrowanym
... oj działo sie działo : :ok:

spotkaliśmy sie w nowym miejscu zproponowanym przez chianti_girl i Cossworta w plazie
fajne miejsce zakryte od warunków atmosferycznych ( ale nie od wiatru )


troche sie pokręcilismy po parkingu zanim zaparkowaliśmy zwarci

chianti_girl pochwaliła się nowym zawiasem


po oblukaniu fiestek nowych i nie fiestek poszlismy do knajpki
gdzie miły postawił nam wszystkim kawke


pogadaliśmy sobie nawet poruszaliśmy tematy z planami na przyszły rok :jupi:
nawet w dal zagadaliśmy i myśle , że nam wiele z tych planów wypali :ganja:


kawka była super ale obsługa przerażona :kaput: ilością osób przy syoliku
rozgrzani napojami bezalkocholowymi poszliśmy na parking zapalić
przy okazji rozpoznawaliśmy nowy model oplofiesty luko


zrobiliśmy sobie fotke tradycyjną przy banerze


pokręciliśmy się troszke zrobiliśmy zamieszanie


porobilismy kilka zdjęć


a oto najnowszy z najstarszych fofko wozów naszego kolegi yoza


podziękowania dla naszego nowego kolegi Kubasa wraz z małżonką za chęć
pomocy w każdym calu w tworzeniu dobrego wizerunku FKP :brawo:

:joint:
niestety ale czas płyne nie ubłagalnie i musieliśmy uderzyć w blizej nie określonym kierunku, oczywiście pozostawiając po sobie niewielką ilosć gumy na nawierzchni parkingu
czyli jak by to nazwać w oczach kolegów z innych klubów podbis .

frekwęcja dopisała <było> zaje-fajnie ale następnym razem będzie pub2 lepiej
<oki> <oki> <oki>

LUKO25 - 16 Gru 2008, 22:23

a o LUKO nikt nie pamieta ;-( .trudno.fajne fotki i relacja.pozdrawiam zgrana paczke i powodzenia w dalszych planach frakcyjnych.na razie
PUCIO - 16 Gru 2008, 22:37

LUKO25 napisał/a:
a o LUKO nikt nie pamieta

jak to nie jest opisane że podziawialiśmy twoje autko
:twisted:

elmek13 - 16 Gru 2008, 22:47

Luko Zaginąłeś w akcji :D :D
LUKO25 - 16 Lut 2009, 09:18

I po spociku :sad: .frekfencja ogromna :hahaha: .
Obecni byli:
-ja czyli LUKO
-Chianti
-Cosworth
-Pucio
-żabcia
-Miły
-Luzak
Fotek z mojej strony brak,awaria aparaciku postepujaca.Czekamy na fotki by Frog.Pogadalismy,obejrzelismy furke Luzaka(niczego sobie) :ok: :-) i nasze pojazdy.Byla kawka juz niestety bezemnie i Pucia brak czasu heh,nastepnym razem bedzie dluzej.pozdrawiam przybylych i dzieki za mile przyjecie za kazdym razem.Jak to niedawno Cosworth napisal I LOVE YOU ALL.Na nastepnym spociku ciekawa niespodzianka z mojej strony,ale to na nastepny spocik.pozdrawiam i hej.spac po pracy :dobranoc:

kubas - 16 Lut 2009, 13:16

sorki...mimo wielkich chęci nie daliśmy rady - siła wyższa
Miły - 16 Lut 2009, 17:03

LUKO25 napisał/a:
I po spociku :sad: .frekfencja ogromna :hahaha: .
Obecni byli:
-ja czyli LUKO
-Chianti
-Cosworth
-Pucio
-żabcia
-Miły
-Luzak
Fotek z mojej strony brak,awaria aparaciku postepujaca.Czekamy na fotki by Frog.Pogadalismy,obejrzelismy furke Luzaka(niczego sobie) :ok: :-) i nasze pojazdy.Byla kawka juz niestety bezemnie i Pucia brak czasu heh,nastepnym razem bedzie dluzej.pozdrawiam przybylych i dzieki za mile przyjecie za kazdym razem.Jak to niedawno Cosworth napisal I LOVE YOU ALL.Na nastepnym spociku ciekawa niespodzianka z mojej strony,ale to na nastepny spocik.pozdrawiam i hej.spac po pracy :dobranoc:


fieste kupił :D

Żabcia - 16 Lut 2009, 21:24

LUKO25 napisał/a:
Byla kawka juz niestety bezemnie i Pucia


a żałujcie Panowie, żałujcie - pogadaliśmy sobie, pośmialiśmy, popiliśmy i pojedliśmy...
ale i pokręciliśmy się ciutkę po parkingu - Cossworth zaprezentował nam sztukę jazdy nabytą na AJS :) , Luzak swoje autko - i naprawdę nie wiemy dlaczego jeszcze nie pokazał go światu :hihihi: , odbyliśmy też mały wyścig w drodze powrotnej - co nie Miły? :P

i w ogóle było bardzo fajnie, nauczono mnie kilku rzeczy, następnym razem może i ja zabłysnę tym Waszym mądrym słownictwem fiestowym :cojest: tylko przypomnijcie mi proszę tę nazwę :-P

i bardzo prywatnie: dziękuję Chianti i Cosworthowi za transport do domku :)

Cytat:
ciekawa niespodzianka
<wow> i musimy czekać? może choć rąbka tajemnicy ...
Cosworth - 16 Lut 2009, 21:28

Fotki pewnie zaraz będą. Nasz aparat Szanti znalazła pod siedzeniem jak staliśmy pod domem... :) . Sam spot w śnieżnym klimacie spędziliśmy świetnie, rozpiszę się bardziej jak wstawią się fotki :) .

PS. Żabcia czy chodzi ci o "do ziutka założyć stożek" ?? :)

Luzak - 16 Lut 2009, 22:07

Foteczki umieścimy jak będzie można je zrobić - poczekamy aż jakieś słońce sie pojawi, troszkę się ociepli. Póki co pogoda nie dopisuje a samochód w chwili obecnej to śmiało może konkurować z furą Cosswortha :hihihi: Po takiej podróży z Poznania, w takich warunkach jakie panowały to sam nie poznałem mojego samochodu. Chyba wyposażę się w mały, poręczny zestaw gadżetów do szybkiego odpicowania fury w trudnych warunkach atmosferycznych i zacznę go wozić ze sobą (Pozdro dla Miłego :) ).

Co do Spotu to bardzo dziękuje za ciepłe przyjęcie. Mam nadzieję, że nie pierwszy i nie ostatni raz się widzieliśmy i już nie mogę się doczekać następnego zjazdu ;-))

Pozdrawiam

Miły - 16 Lut 2009, 22:25

no co? w aucie mam tylko:
- odmrażacz
- płyn do mycia szyb
- 3 pary rękawic
- 3 szmatki
- szczote do śniegu
- 2 skrobaczki
- klucze
- silikon w spray'u
- olej łańcuchowy w spray'u
- 2 komplety żarówiek (+ jeden w lampach) H4
- klika żarówek na tył
- kable rozruchowe
- linka holownicza
- folia aluminiowa (sam nie wiem po co) :rotfl:
- koc
- więcej nie pamiętam... ale trochę tego jest

Cosworth - 16 Lut 2009, 23:13

Foty już są :)

http://picasaweb.google.c...lkp/Spot150209#

Miły - wywal połowę z tych klamotów z bagażnika a Fiesta odzyska wigor :)

Miły - 16 Lut 2009, 23:23

ja mam lepsze


Rkalitka - 16 Lut 2009, 23:53

Szkoda, że ne mogłem się zjawić :sad: - byłoby dwóch nowych :yes:
Kiedy, gdzie następny spocik - dokulam się moją babcią :yes:

Miły - 17 Lut 2009, 05:17

na kwiecień planowany wstępnie...
Żabcia - 17 Lut 2009, 20:48

witam Rkalitka - dlaczego dopiero teraz do nas zaglądasz? :)
a biadolić o zawartości bagażników to na hp frakcyjnym :P

Mc82 - 17 Lut 2009, 20:54

Na nastepny spocik dojade . Auto dopiero jutro odbieram od mechaniora i nie moglem podjechac :( widze ze bylo fajnie . pozdro
Żabcia - 17 Lut 2009, 20:56

Mc82, a myśmy na Ciebie czekali.... bo nikt nie dowierzał, że nie dojedziesz :)
Mc82 - 17 Lut 2009, 22:55

Sorki ze nie poinformowalem :krzesłemgo: mialem troszku zalatwiania co do auta zeby jak najszybciej naprawili pozdrowka
osama - 18 Lut 2009, 15:37

Ja sie wybieralem lecz mialem mala przygode na rondzie i teraz moja fura stoi w

garazu. na nastepny spot najwyzej dojade rowerem:-)

Cosworth - 20 Lut 2009, 01:05

Gdybyście jeszcze nie widzieli to zapraszam na filmik z naszego Spota by Robsoniqe - http://www.vimeo.com/3252699
PUCIO - 21 Lut 2009, 13:01

FAKT Spociliśmy sie i żałuje, że nie mogłe zostać z wami na kawce ;-(
Widze że było rewelacyjnie ale na następnym spociku nadrobimy starty :V:

Miły - 14 Kwi 2009, 10:11

no więc tak:

Pojechałem na stadion i okazało się że wszyscy już byli... no... prawie... ogólnie ciężko było znaleźć, bo wtopili się w HTP... ale dojechałem... no oczywiście przywitaliśmy się, trochę rozmów... oglądaliśmy auta... wpadło koło nas BMW, które tak latało, że zaczął mu ciec płyn chłodniczy :P
2fastman zabrał ze sobą trochę ludzi którzy przybyli VW Passatem Kombi, którym to szaleli na wstecznym :P
Później taki mały wyścig ze starty lotnego 1.8D czyli ja vs 1.1...
dojechałem 1 ale: ja byłem sam, ich było dwóch, ja jechałem na 165/70/13 a oni 195/50/14 lub 15 (nie pamiętam)...

Później rozjazd do domów, z czego ja jeszcze przez miasto się z Rkalika pościgałem (MK1 1.8D) z tym, że ja miałem lepsze odejście gdyż on miał skrzynie od 1.6D :)

Wszystko się fajnie pięknie skończyło...

Żabcia - 14 Kwi 2009, 14:36

a jeśli ktoś chce zobaczyć jak było - fotki już na picassie :)

i mały bonus od Miłego : http://www.youtube.com/watch?v=xDc4TO0GiEw

kubas - 14 Kwi 2009, 21:55

ogólnie miło że się fajnie bawiliście....jednak takie spoty to chyba nie dla mnie już...chyba się starzeję :9:

i jeszcze dwie uwagi...
Miły napisał/a:
z czego ja jeszcze przez miasto się z Rkalika pościgałem

jak dla mnie nie ma się czym chwalić :yyy: przyszło Wam do głowy zagrożenie jakie stwarzacie, możliwe konsekwecje i inne takie pierdoły

Miły napisał/a:
Później taki mały wyścig ze starty lotnego 1.8D czyli ja vs 1.1

to mnie też już nie bawi :rotfl: ... wiek swoje robi <8>

Mc82 - 14 Kwi 2009, 22:11

Na wyscigi nigdy za pozno :rotfl:
2fastman - 14 Kwi 2009, 22:19

Było bardzo Sympatycznie Dziekuje Wszystkim za Przybycie :D
Miły - 14 Kwi 2009, 22:28

kubas napisał/a:
ogólnie miło że się fajnie bawiliście....jednak takie spoty to chyba nie dla mnie już...chyba się starzeję :9:

i jeszcze dwie uwagi...
Miły napisał/a:
z czego ja jeszcze przez miasto się z Rkalika pościgałem

jak dla mnie nie ma się czym chwalić :yyy: przyszło Wam do głowy zagrożenie jakie stwarzacie, możliwe konsekwecje i inne takie pierdoły

Miły napisał/a:
Później taki mały wyścig ze starty lotnego 1.8D czyli ja vs 1.1

to mnie też już nie bawi :rotfl: ... wiek swoje robi <8>


w mieście droga dwupasmowa, pusta bo święta, dookoła praktycznie żywej duszy nie było...

a z 1.1 to na parkingu...

Rkalitka - 14 Kwi 2009, 22:40

i silnik 1.8 D....kupa mocy :hahaha:

było BEZPIECZNIE

Żabcia - 15 Kwi 2009, 15:07

quote]chyba się starzeję [/quote] Kubas - chyba nie jest aż tak źle? :-P

ale jestem pewna, że Panowie zadbali o bezpieczeństwo swoje i innych i doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią :)

kubas - 15 Kwi 2009, 20:42

Żabcia napisał/a:
ale jestem pewna, że Panowie zadbali o bezpieczeństwo swoje i innych i doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią

nie chcę się wymądrzać i nie chcę żeby tak to było odebrane, ale na ulicy nie można zadbać o bezpieczeństwo swoje a tym bardziej innych podczas tzw ścigania - osobiście wyznaję zasadę - chcesz się ścigać, spadaj na tor <8>

Rkalitka - 15 Kwi 2009, 20:50

kubas napisał/a:
osobiście wyznaję zasadę - chcesz się ścigać, spadaj na tor

Racja :yes: a my się poprawimy z Miłym!!

kubas - 15 Kwi 2009, 20:52

Żabcia napisał/a:
ale jestem pewna, że Panowie zadbali o bezpieczeństwo swoje i innych i doskonale zdają sobie sprawę z tego co robią

nie chcę się wymądrzać i nie chcę żeby tak to było odebrane, ale na ulicy nie można zadbać o bezpieczeństwo swoje a tym bardziej innych podczas tzw ścigania - osobiście wyznaję zasadę - chcesz się ścigać, spadaj na tor <8>

co do starzenia...hehe....no cóż, aż tak źle nie jest - tak przynajmniej moja polowica mowi ;p

Żabcia - 15 Kwi 2009, 21:19

kubas napisał/a:
się ścigać, spadaj na tor
masz absolutną rację, ale czy naprawdę sądzisz, że ścigali się na serio? :)

kubas napisał/a:
co do starzenia...hehe....no cóż, aż tak źle nie jest - tak przynajmniej moja polowica mowi
i ulżyło mi :) serio serio ...
kubas - 15 Kwi 2009, 21:56

Żabcia napisał/a:
masz absolutną rację, ale czy naprawdę sądzisz, że ścigali się na serio?

myślę że na swój sposób niestety tak...

Żabcia - 26 Maj 2009, 13:36

Wracając do tematów sobotnich: znalazłam coś takiego Cosworth :) http://www.aw.poznan.pl/i...ator/index.html

cóż - prawie jak w zeszłym roku w maju :-P

Cosworth - 29 Maj 2009, 01:41

Zapraszam na foto relację z ostatniego Spotu Wielkopolskiej Frakcji FKP, która odbyła się 23.05.2009 nad jeziorkiem w Kiekrzu.


A teraz po mojemu

Przede wszystkim szacung pełen dla was wszystkich którzy zdecydowaliście się przyjechać. Pobiliśmy chyba rekord frekwencji samochodów i osób i daaaawno nie było takiego wyniku. Chyba jest coś magicznego w tym jeziorku w Kiekrzu że przyciąga ono takie tłumy. Śmiem twierdzić że w szczytowym momencie było nas chyba nawet więcej niż podczas pamiętnego Spotu na Skarpie w Kiekrzu. Przyznaję się że nie jestem w stanie wymienić Was wszystkich z nicka, imienia, samochodu za to postaram się pokazać to wszystko w obrazkach. Szczególne podziękowania dla tych na których zawsze można liczyć..., dla nowych..., dla starych no i Pana z H :) . A więc zaczynamy;

ok godziny 15 zaczęliśmy się zjeżdżać i Roman rozpalał grilla bo ja i Pucio ognia się boimy.



Po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie nasza maskotka Frakcji, moje i Violi 7 miesięczne dziecko - PANDA.



Generał pilnował ognia



Harek H dojechał również



Potem zaczęło się grillowanie i oczywiście jak to we Frakcji picie...



Miły z Romanem ledwo chodzili, Żabcia robiła za operatora



Roman potem zrobił imprezkę w bagażniku Astry



Ja najporządniejszy w wszystkich postanowiłem sfotografować wszystkie wózki



Pojawiło się nawet Calypso



Pucio telefonował do przyjaciół z Sarajewa i omawiał potajemnie plan nocnej inwazji na miasto



A ja skupiłem się dalej na fotografowaniu ciekawych widoczków



A teraz zdjęcie grupowe



Na koniec dzieciaki Pucia i Żabci zastrzeliły wszystkich turystów z karabinu i zakończyli balety



Roman poskładał grylla a Miły poszedł spać do bagażnika Violi



Specjalnie dla Państwa korespondent wojenny Cosworth :P


Tak serio serio , bardzo bardzo bardzo serdecznie wszystkim WAM dziękuję za podjechanie i spędzenie troszkę czasu razem. Nie spodziewałem się że wyjdzie to tak fajnie, pojedliśmy, pośmialiśmy się, pooglądaliśmy auta, mamy plany na przyszłość. Pokazaliście że jak chcecie to możecie i zobaczcie jak zadżebiście wyszło. Mam nadzieję że nie jest to jednorazowa akcje i będzie się powtarzać dalej. Na razie kolejny Spot w planach wstępnie na Lipiec i raczej poza Poznaniem... :)

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na kolejny Spot Wielkopolskiej Frakcji FKP.

Miły - 29 Maj 2009, 07:57

super opis... super foty... super spot... :) super wy :yes:
maczeta10 - 29 Maj 2009, 08:40

Na chwilkę zawitałem swoją fofi :D generalnie panowie i panie świetnie się bawili i integrowali he :D :-) :rotfl: Dziękuję za miłe przyjęcie :jupi: jak by nie patrzeć niezapowiedziane :V:
chianti_girl - 30 Maj 2009, 00:51

Spocik super, fajnie, że Wielkopolska potrafi się tak ładnie zgrać :ok:
Przepraszam za moje ;-( ale grypsko i temperaturcia zrobiły swoje :ups:
Dzięki za miłe popołudniu i do next time :hihihi:

Żabcia - 4 Cze 2009, 08:54

chianti_girl napisał/a:
ehhh.... 8 miesięczne


ech... jedne miesiąc w tę.... :-P grunt, że ilości potomstwa nie pomylił, po tym piwku to mogło się zawsze dwoić w oczkach :radocha:

a podsumowując - ja też się cieszę, że Was wszystkich mogliśmy zobaczyć, dzieciaki szczęśliwe, że mogły postrzelać i skryć w okopach :rewolwerowiec:

ps. Coss - jesteś mistrzem w opisach - oby tak za każdym razem :)

ps2.
Cytat:
Na chwilkę zawitałem swoją fofi generalnie panowie i panie świetnie się bawili i integrowali he Dziękuję za miłe przyjęcie jak by nie patrzeć niezapowiedziane
- maczeta10 zapraszamy ponownie i na dłużej :yes: zresztą bardzo lubimy takie niespodzianki :brawo:
PUCIO - 6 Wrz 2009, 11:43

:ok:
Czekam z niecierpliwością na relacje z dzisiejszego spotu!

Zapodajcie coś bo mnie ciekawość wpier....dzieli... <oki>

LUKO25 - 6 Wrz 2009, 17:45

no spocik sie odbyl,byl bardzo udany,postoik na parkingu sie udal,tylko jest jeden problem.
BYLEM ZAJEBISCIE WKUR.... SAM!!!!!!!!!dzieki wam klubowicze :ok:

masz Pucio najciekawsza chyba w historii klubu relacje ze spociku.wiecej takich udanych spotów.

Żabcia - 7 Wrz 2009, 13:26

LUKO25, :przytul: odbijemy to sobie :-)
chianti_girl - 26 Paź 2009, 09:26

Gdzie są fotki ze starych spotów z okresu lipiec-wrzesień 2007 ? były na forum bo były spoty na lechu wtedy..
PUCIO - 26 Paź 2009, 10:04

chianti_girl napisał/a:
Gdzie są fotki ze starych spotów z okresu lipiec-wrzesień 2007


Witam:
http://www.wlkpteam.yoyo....php?p=5692#5692

chianti_girl - 26 Paź 2009, 19:52

No to wiem :hihihi:
Chodzi mi o moje pierwsze spoty na bułgarskiej, były te fotki na pewno a nie mogę ich znaleźć... :ups:

PUCIO - 27 Paź 2009, 09:04

<???> <???> <???> <???> <???> <???> <???>
Miły - 15 Lis 2009, 21:59

no i po kolejnym spociku - dla mnie wyjątkowym, bo po długim oczekiwaniu mogłem się "białą" Pucia przejechać ;] ale to zobaczycie na filmiku i tu mam prośbę:

ŻABCIU KOCHANA wrzuć jak najszybciej jak możesz filmik jak białą śmigam ;]

Przemas107 - 15 Lis 2009, 22:46

Szkoda że nie mogłem wpaść :sad: byłem w galerii ok 18:30 na parkingu na samej górze, ale nikogo nie było.
Miły - 15 Lis 2009, 23:56

o 18.30 my się do Panoramy przenieśli...
Żabcia - 16 Lis 2009, 14:11

Miły napisał/a:
ŻABCIU KOCHANA wrzuć jak najszybciej jak możesz filmik jak białą śmigam ;]


specjalnie dla Miłego

Polecam ustawić na rozmiar oryginalny :)

Piter - 16 Lis 2009, 14:17

Ojjjj Miły, Miły jak dziecko :-P
luk-90 - 16 Lis 2009, 23:41

A ja dupek, za późno się skapnołem na spota, chciałem ludzi osobiście poznać ;-(
PUCIO - 18 Lis 2009, 18:55

luk-90, nieprzejmuj się będzie jeszcze nie jedna okazja

Piter napisał/a:
Ojjjj Miły, Miły jak dziecko

- a tam czasami zachowujemy się jak dzieci :twisted:

Przemas107 napisał/a:
Szkoda że nie mogłem wpaść

- Dawidoff nas znalazł

:ok: spoko nadrobimy następnym razem


Żabcia, Miły to powinien Ciebie ozłocić :)

Miły - 18 Lis 2009, 19:36

nooo...
Dawidoff4 - 18 Lis 2009, 22:09

PUCIO napisał/a:
- Dawidoff nas znalazł


no tak udało się załapać na końcówkę spota ale jak to przysłowie mówi "lepiej późno niż wcale" :yes:

poznać ziomków dla których Fiesta to coś więcej niż "auto dla bab i starych dziadków" - bezcenne :ok:

mechcom - 18 Lis 2009, 22:13

Dawidoff4 napisał/a:
PUCIO napisał/a:
- Dawidoff nas znalazł


no tak udało się załapać na końcówkę spota ale jak to przysłowie mówi "lepiej późno niż wcale" :yes:

poznać ziomków dla których Fiesta to coś więcej niż "auto dla bab i starych dziadków" - bezcenne :ok:

hehe dzieki mnie :)

p.s prawko juz jest wiec spoty uwazajcie nadciągam :-)

Dawidoff4 - 18 Lis 2009, 23:09

mechcom napisał/a:
hehe dzieki mnie


no tak było koło ratunkowe tel :komorka: do Mechcoma po tym jak natrafiłem na "sobowtóra" Pucia (trzeba było widzieć minę gościa jak starał sobie przypomnieć "yyy .... a skąd ta ksywka Pucio??" :rotfl: ) tak więc dostałem nr komy od Łukasza do Łukasza i w końcu trafiłem :)
Uff :D
a tak na marginesie to mam nadzieję że jakiś spot jeszcze w tym roku będzie ...

Żabcia - 25 Lis 2009, 09:58

fajnie, że udało się wszystkim chętnym spotkać, pogadać - zobaczyć np. nowy czerwony nabytek Chanti <dresik> , ale też i rozczarować się brakiem sławnych świateł u Luzaka

nawiasem mówiąc - zdjęcia wszyscy widzieli? :-)

żałuję, że kawka w Malcie razem nam nie wypaliła - siła wyższa, ale słyszałam, że przy Panoranie też nie było najgorzej :)

Ps. Miły - szkoda, że nie wołałeś filmiku z Twej jazdy - picassa strasznie go ściemniła, w oryginale widać lepiej

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 10:00 ]
swoją drogą - jestem strasznie ciekawa tego sobowtóra Pucia :hihihi: Dawidoff4 - jakiejś fotki mu nie pstryknąłeś?

Dawidoff4 - 25 Lis 2009, 20:45

Żabcia napisał/a:
swoją drogą - jestem strasznie ciekawa tego sobowtóra Pucia :hihihi: Dawidoff4 - jakiejś fotki mu nie pstryknąłeś?


niestety - zresztą Nokia 6610i robi delikatnie mówiąc bardzo słabe zdjęcia ...
ale mina gościa jak starał sobie przypomnieć "yyy .... a skąd ta ksywka Pucio??" wyglądała
mniej więcej jak mina Benny Hill'a poniżej :rotfl:



:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

PUCIO - 26 Lis 2009, 11:13

co do podobieństwa wcale nie mam zastrzeżeń :-P
- i proponuje zakończyć spamowanie w temacie :fajka:

Żabcia - 26 Lis 2009, 13:11

PUCIO napisał/a:
proponuje zakończyć spamowanie w temacie


to nie jest spam - to wrażenia ze spotu :-) )

chianti_girl - 28 Gru 2009, 16:21
Temat postu: Spot Świąteczny 27.12.2009 Galeria Malta Poznań




Snajper - 29 Gru 2009, 01:00


Żabcia - 30 Gru 2009, 14:03

wstawiłam na picasse fotki fotki Snajpera

i pozostałe

film dopiero zmontuję :)

chianti_girl - 30 Gru 2009, 15:44


hehe :-)
że niby ustawka :hihihi:

Dawidoff4 - 30 Gru 2009, 16:11

widać, że spot po świętach bo spasłem się jak nie powiem co :hahaha:
kolejny dowód że bywam czasem nie fotogeniczny :hihihi: (jak to mi 3 miechy wstecz pewna panna powiedziała gdy do niej zagadywałem "nie dla psa kiełbasa" ....)

[ Dodano: Sro Gru 30, 2009 23:17 ]
zdjęcia zajebiste :ok: i oby więcej takich spotów w przyszłym roku
jak mawiają w Nowy Rok - Nowy Krok :rotfl:

Żabcia - 7 Sty 2010, 22:46

Kochani - zrzuciłam na komputer film z parkigu Malty - kto jest jego autorem?
AeSeF - 7 Sty 2010, 22:55

Żabcia napisał/a:
Kochani - zrzuciłam na komputer film z parkigu Malty - kto jest jego autorem?


Pucio albo Miły coś kręcił nie pamiętam <???> Możesz gdzieś udostępnić ten film :fox: ?

Miły - 8 Sty 2010, 06:50

ja kręciłem tylko jak z drzwi wychodziłem ;]
chianti_girl - 8 Sty 2010, 10:57

Żabcia napisał/a:
kto jest jego autorem?

Autorstwo wieloosobowe :hihihi: :cojest:

Przemas107 - 8 Sty 2010, 21:04

Ja widziałem jak jakaś niewiasta kręciła :P
Żabcia - 15 Sty 2010, 11:38

chianti_girl napisał/a:
Autorstwo wieloosobowe


wieloosobowe to na pewni są tam głosy :-)
zastanawiam się, czy na pewno chcecie usłyszeć wszystkie komentarze :-P i co zrobić z tymi przekleństwami? :twisted: Nie umiem ich "wypipkać" :-)

A5F napisał/a:
Możesz gdzieś udostępnić ten film
- z całą pewnością - wyslę Freemanowi to wrzuci na youtube jak go poprosimy :)

Przemas107 napisał/a:
niewiasta kręciła
- Przemas to ja byłam ową niewiastą (skąd Ty bierzesz te słownictwo? :hihihi: )

Miły to nie był - bo jechał fiestą na filmie, mnie nie było na parkingu - to kto jeszcze kręcił? Przecież sama to ta kamerka jeszcze nie potrafi :hahaha: , chociaż szkoda ....

chianti_girl - 15 Sty 2010, 11:52

Mi się wydaje, że Pucio kręcił.
A można podłożyć jakiś music zamiast komentarzy... :gitarzysta:

Dawidoff4 - 15 Sty 2010, 12:32

chianti_girl napisał/a:
Mi się wydaje, że Pucio kręcił.


dobrze się Tobie Chanti wydaje :-)

Freeman - 15 Sty 2010, 15:47

Żabcia napisał/a:
A5F napisał/a:
Możesz gdzieś udostępnić ten film
- z całą pewnością - wyslę Freemanowi to wrzuci na youtube jak go poprosimy :)


wrzucę nie ma problema.

Przemas107 - 16 Sty 2010, 12:05

Przemas107 napisał/a:
niewiasta kręciła
- Przemas to ja byłam ową niewiastą (skąd Ty bierzesz te słownictwo? :hihihi: )

:-P Ma się bogaty zasób słów :D

mechcom - 17 Sty 2010, 11:36

Nom własnie :D kiedy bedzie mozna obejrzec? :)
Żabcia - 19 Sty 2010, 21:02

mechcom napisał/a:
Nom własnie :D kiedy bedzie mozna obejrzec? :)


postaram się - obiecuję :ups:

AeSeF - 24 Sty 2010, 21:31

Spot 24.02.2010 Suchy Las - Bowling
I prośba do Żabci o dodanie tych fotek na picasse fkp fw i o ten filmik z malty notw

chianti_girl - 25 Sty 2010, 01:03

To ja zrobię małą relację :-P

Przygotowania do gry - wiadomo rozmiar buta - bardzo ważny !

Początki najtrudniejsze :łoś:

Pierwszy Strike :greenpeace:

Czasem kula leciała gdzie chciała... :odlot:

Tak grali :tyłek: :tyłek: :tyłek: :tyłek:

Rozmowy old

Kolejne sukcesy :luzik:

mechcom też był ale nie grał :hammer: :hammer: :hammer:

Gramy ozor

Dawidoff w akcji <oki>

A5F :ok:

Między przerwami zzz

Luzak <oki>

Harek :*

Frakcja Wielkopolska się bowlinguje :greenpeace:

Ja też oczywiście byłam gy

WYNIKI :zwyciężca:

Trzeba sobie radzić old

Nocne zdjęcia spoconych a raczej zamarzniętych fiest




Pogaduszki i do domku !


Wszystkie fiesty odpaliły bez problemu, atmosfera gorąca, spocik połączony z kulkami super ! Dzięki, że przyjechaliście i do zobaczonka na następnym spociku :kaput:
<było> bardzo miło !

Kuba :zwyciężca: :zwyciężca: :zwyciężca: jest następnym organizatorem spotu :brawo:

PUCIO - 25 Sty 2010, 04:13

no i proszę świetna relacja. Już jestem wściekły że mnie tam z Wami nie było
ale mam nadzieję że następnym razem się spotkamy :-P

Żabcia - 28 Sty 2010, 19:07

chianti_girl napisał/a:
Kuba jest następnym organizatorem spotu


hm.. gratulacje!! :brawo:


jak tak oglądam - to aż mi żal, że nie byliśmy z Wami :(

Lesiu1922 - 11 Lut 2010, 22:12

pisałem już na ten temat do Pucia i odpisał, że jest wysoce wskazane bym przyjechał na następny spot i zapoznał ekipę, mam więc nadzieje, że i Wy nie macie nic przeciwko :)
AeSeF - 11 Lut 2010, 22:28

Cytat:
pisałem już na ten temat do Pucia i odpisał, że jest wysoce wskazane bym przyjechał na następny spot i zapoznał ekipę, mam więc nadzieje, że i Wy nie macie nic przeciwko :)


Wpadaj :-) tylko się zarejestruj :devil:

Btw, czemu tu goście mogą pisać ? Oświeci mnie jakaś dobra dusza ?

PUCIO - 11 Lut 2010, 22:32

bo jest frakcja otwarta
AeSeF - 11 Lut 2010, 22:33

PUCIO napisał/a:
bo jest frakcja otwarta


Bóg zapłać.

Lesiu1922 - 11 Lut 2010, 22:52

Rejestracja owszem ale najpierw chciał bym poznać ludzi z którymi będę jeździł i zobaczyć czy klimat mi przypasuje :)
wszystko w swoim czasie :)

Miły - 10 Kwi 2010, 23:19

Właśnie wróciłem z odwołanego YTP...
byłem, widziałem, rozmawiałem, bezpiecznie wróciłem...

ogólnie tak:

dziękuję:
Żółwiowi za obręcze
Piterowi za tarcze
"Radicalowi" za wytłumaczenie toru (nie pamiętam imienia ani pseudo) ;]
i reszcie co byli za miłe towarzystwo...

I do reszty z WLKP - macie praktycznie na miejscu spota, a nie ma was... z frakcji byłem tylko ja i Dawidoff... A5F zadzwonił przynajmniej, że nie da rady... Luzak też dzwonił... A reszta? totalna olewka... jak ma frakcja żyć, jak nie można ludzi zorganizować... uwierzcie chciałem całkowicie inaczej napisać, ale powstrzymuje się... Zresztą podejrzewam, że Pucio coś naskrobie...

zdjęć nie mam ale mają inni...

AeSeF - 10 Kwi 2010, 23:51

Witam,

niestety zważywszy na okoliczności i odwołanie spotu postanowiłem zostać w domu, dopiero o 17.30 przeczytałem post Miłego że grill gdzieś tam jest, ale była musztarda po obiedzie bo fiesta stała pod domem a ja byłem po drugiej stronie miasta, więc tylko telefon do Dawida czy jedzie i prośba żeby Was pozdrowił [twierdzi że pozdrowił] i dał znać że mnie nie będzie. Mam nadzieję że jak już poznacie termin przełożonego YTP to nic nie stanie nam na przeszkodzie.


P.s. Słyszałem że mówicie o mnie ApięćEf :-P , niech będzie choć w zasadzie chodzi o AeSeF, ale że kiedy się rejestrowałem na FKP byłem lekko zawiany to zamiast ASF zrobiło się A5F, ale jak już jest to niech będzie ;-) Hmm A5F brzmi trochę jak jakieś AH1N1, więc to może wirus choroby filipińskiej.

Pozdro :!:

Dawidoff4 - 10 Kwi 2010, 23:57

Miły napisał/a:
I do reszty z WLKP - macie praktycznie na miejscu spota, a nie ma was... z frakcji byłem tylko ja i Dawidoff... A5F zadzwonił przynajmniej, że nie da rady... Luzak też dzwonił... A reszta? totalna olewka... jak ma frakcja żyć, jak nie można ludzi zorganizować... uwierzcie chciałem całkowicie inaczej napisać, ale powstrzymuje się... Zresztą podejrzewam, że Pucio coś naskrobie...

nic dodać nic ująć ...

A5F napisał/a:
Hmm A5F brzmi trochę jak jakieś AH1N1, więc to może wirus choroby filipińskiej.


:hahaha:

ja również dziękuje wszystkim za miłe towarzystwo i thx Piterowi za tajle oraz Puciowi i Żabce za gościnę :yes: :)

a następnym razem kierowcę postaram się załatwić
i ch.... :-)

luk-90 - 11 Kwi 2010, 16:24

Jak pisałem wcześniej byłem w pracy, dowiedziałem się o tej tragedii, wbiłem na forum i pytałem się czy impreza zostanie odwołana, byłem w kontakcie z A5F, dowiedziałem się, że nic nie wypali, więc spokojnie pracowałem i wróciłem do domu. Tyle w temacie.
PUCIO - 11 Kwi 2010, 20:12

Dobra koniec tematu... ;/
Myślę że wrucimy do tematu jak się pojawi nadzieja na kolejny termin YTP

Żabcia - 12 Kwi 2010, 15:00

PUCIO napisał/a:
Dobra koniec tematu...
- albo nie....

bo ja chciałam dodać, że w dość niesprzyjających okolicznościach, zupełnie niezależnych od nas, dość nagle spot właściwie się odbył.

I było naprawdę miło i sympatycznie, było smacznie - a nawet bardzo - nadmienię, że Piter okazał się szefem kuchni po mistrzowsku przygotowując mięska i swój specjał :-) dlatego nikt nie miał pretensji, że właściwie sam go zjadł :-P
Pucio spełnił się przy grilu, Żółw nie powiem co robił...
A Sowa.... hm.... może nie powinnam tego pisać .... pięknie umie przywracać pomieszczenia do stanu nieużywalności - Asia - dokonałaś cudu :brawo: jak mówią "pełen szacun" :hihihi:

No i fajnie, że udało się wpaść Miłemu - mimo, że teściowa go ścigała, Dawidoff - szkoda, że nie dane Ci już było spróbować kiełbasek i całej reszty... ale dziękujemy za :piwkowanie:

ApięćF - naprawdę nie wiedziałam, że to miało być "AESF" :hihihi: - nastepnym razem czekamy...

No i może reszcie będzie pasowało. Bo byłoby fajnie. :)

Choć prawda jest taka, że każdy czuł niedosyt, że stało się tak, a nie inaczej.
Zdjęcia z toru, bo troszkę się udało, jak i z drugiej części soboty postaram się wrzucić wieczorkiem, by choć troszkę przekazać klimat tego co było :)

Bo :zwyciężca: jest.... a nawet wielu :jupi:

ps.
Miły napisał/a:
"Radicalowi" za wytłumaczenie toru (nie pamiętam imienia ani pseudo) ;]

to Kuba Golec :driver:

Piter - 12 Kwi 2010, 17:47

Spot rajdowy przerodził się w alkoholowy, bo jak można inaczej nazwać picie bez przerwy od 13:30 do 2 w nocy :9:
Było zajebiśccie. Tym którzy przyjechali z WLKP wielki szacun !
PUCIO dzięki za gościnę :)

luk-90 - 5 Cze 2010, 21:25

Było fajnie, oby więcej takich spotkanek, tylko na drugi raz trzeba wcześniej pomyśleć o jakimś siedzeniu :-P
AeSeF - 5 Cze 2010, 21:35

Było git :devil: karkówka i kiełbachy zjedzone i wszystkie tematy obgadane :-)

P.s. Dopisz ktoś do statutu FKP że poza wiewórką wspieramy żarciem koty, szczególnie te bez ogona :cojest:


Pozdro i dzięki że przyjechaliście :ok:

Miły - 6 Cze 2010, 10:50

na zlocie sobie odbiję ten spot ;]
osama - 6 Cze 2010, 12:25

Fajnie było. A ja musze zaczac ogarniać te wszystkie tematy bo normalnie to nic nie wiem :fox:
PUCIO - 6 Cze 2010, 20:40

Muszę powiedzieć że towarzystwo było głodne
wszystko co przyjechało na grilla zostało zjedzone( oczywiście prze ze mnie ) :hahaha:
a działo się tak:


:joint:

wszystkie postaci są fikcyjne i zbieżność nazwisk oraz osób są przypadkowe
za treść fotek nie odpowiadam

Miły - 6 Cze 2010, 21:11

;-(

pierwszy większy spot na którym mnie nie było... szkoda... bo widzę, że było fajnie...

chianti_girl - 7 Cze 2010, 21:22

a gdzie reszta fotek ?
tu jest tylko 12 a miało być 15 :P :V:

Żabcia - 7 Cze 2010, 21:30

reszta nie przeszła cenzury :hahaha:
Chianti - jaka zmiana wizerunku :-)

luk-90 - 7 Cze 2010, 23:14

o jaki piękny wklęsły banan tam stoi :cojest:
Miły - 7 Cze 2010, 23:15

luk-90 napisał/a:
o jaki piękny wklęsły banan tam stoi :cojest:


e tam... draśnięcie...

Dawidoff4 - 3 Cze 2014, 22:59

kiedyś to się działo :-) , a teraz ;/
PUCIO - 11 Lip 2014, 19:06

Dawidoff4 napisał/a:
kiedyś to się działo , a teraz


...oj działo się działo :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group