Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja wielkopolska - Hyde-Park

Żabcia - 14 Maj 2008, 13:51
Temat postu: Hyde-Park
Panowie o co tu chodzi?
Pomysły? Kto tu rządzi? :)

AeRJot - 14 Maj 2008, 14:21

RZĄDZĄ FACECI :rotfl: … a poważnie nie ma rządów, mimo ze Pucio jest liderem każdy ma takie same prawa (i obowiązki) wiec teraz rządzi triumwirat (bo tylu oficjalnie liczy frakcja)
Żabcia - 14 Maj 2008, 19:36

Wam wciąż się tak wydaje? :)
AeRJot napisał/a:
RZĄDZĄ FACECI …

mamy XXI wiek Kochani :-P
ale to fajnie, że tak się liczycie ze swoim zdaniem

jednak wciąż nie dowiedziałam się co znaczy: "Pomysł który padł na zlocie jest kapitalny i nie tracąc czasu ZACZYNAMY"

PUCIO - 14 Maj 2008, 19:44

Żabcia napisał/a:
jednak wciąż nie dowiedziałam się co znaczy: "Pomysł który padł na zlocie jest kapitalny i nie tracąc czasu ZACZYNAMY"

Jest to pomysł na rozruszanie Wielkopolski i działamy w tym kierunku
:ok: A przedewszystkim chodzi nam o promowanie naszegi klubu i naszych FF

K0zi - 14 Maj 2008, 19:45

no to wielkopolski squad liczy 5 osób :D i niedługo może dojdzie jeszcze kilku

PS mamy jakieś logo?? bo muszę oderwać z szyby napis WLKP Team i myślę o naklejeniu w to miejsce napis wielkopolski squad

cosik takiego mam na myśli:

Trzcionka jest przykładowa - wspólnie wybierzemy odpowiednią

Żabcia - 14 Maj 2008, 19:58

K0zi napisał/a:
wielkopolski squad


troszkę długo? coś się wymyśli :)
przecież mamy AeRJot-a :-P

[ Dodano: Sro Maj 14, 2008 21:01 ]
a propo's oglądam te stronki i statystyki - jest 67 osób z Poznania :yyy:
tylko trzeba ich poszukać Chłopaki

żeby na nastepnym ogólnopolskim zabłysnąć :)

PUCIO - 14 Maj 2008, 20:46

Żabcia napisał/a:
a propo's oglądam te stronki i statystyki - jest 67 osób z Poznania
tylko trzeba ich poszukać Chłopaki

no i takie podejście jest dobre zastanawiam się nad spocikiem w tym lub przyszłym tygodni by się lepiej poznać a przedewszystkim obgadać plan działania
odnośnie naklejki pogadamy na spociku

kratek - 14 Maj 2008, 20:54

To ja tez sie melduje <8>
<8>
nie mniej wracając do tematu - ja juz zadawalem sobie trudu poszukiwania ludzi, niestety wiekszosc z tych ktorzy widnieją w statystykach poszło juz do Wlkp Team i smię twierdzic ze nie da sie ich odzyskac ;-(
jesli trzeba pomoge w organizacji jak kiedys :-) pozdrowka

"Stara gwardia powraca" :devil:

Cytat:
a propo's oglądam te stronki i statystyki - jest 67 osób z Poznania
tylko trzeba ich poszukać Chłopaki

żeby na nastepnym ogólnopolskim zabłysnąć


a poza to nie ilosc sie liczy a jakosc :ok:
Kod:
                                           
:hihihi:

PUCIO - 15 Maj 2008, 19:19

Rozmawiałem z K0zim
chciałby zorganizować spota na lotnisku w pile
Jestem za :brawo:
25.05. Lotnisko w Pile
Godzina do ustalenia

CO WY NA TO ?? <było> super
GRILOWANKO I TAKIE TAM ...

Żabcia - 15 Maj 2008, 20:17

K0zi napisał/a:
a poza to nie ilosc sie liczy a jakosc


Ja również się zgadzam :)
nawiasem mówiąc nie miałam na myśli tylko Poznania
tu ukłon w stronę Piły :yes:

PUCIO napisał/a:
Rozmawiałem z K0zim
chciałby zorganizować spota na lotnisku w pile

a Piła to tylko K0zi? Pytam bo taki świerzak ze mnie :ups:

PUCIO - 15 Maj 2008, 20:40

Żabcia napisał/a:
a Piła to tylko K0zi? Pytam bo taki świerzak ze mnie


Nie tylko skarbie K0zi ale jast tam pru fajnych chłopaków
i fajnie by było jak by i Ciebie tam nie zabrakło
Pogaawędzimy sobie o sprawach frakcyjnych i przy tym pogriilujemy :)

K0zi - 15 Maj 2008, 20:55

nie tylko k0zi jest nas troszkę - oto fotka ze spotu

na zdjęciu nie ma jednego kolegi Sławka oto jego fiestka

serdecznie zapraszamy na spocik:)

luko25 - 18 Maj 2008, 17:33

LUKO25 z WLKP Team sie pisze,jak mnie zechcecie to z checia zawitalbym w Wielkopolskim Squadzie.
luko25 - 18 Maj 2008, 17:42

Chodzież też jest
PUCIO - 19 Maj 2008, 11:56

luko25 napisał/a:
LUKO25 z WLKP Team sie pisze,jak mnie zechcecie to z checia zawitalbym w Wielkopolskim Squadzie.

:ok: zapraszam Was na nasz spocik w Pile
- Pogadamy co i jak NASZE DRZWI SĄ OTWARTE
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=25589

Freeman - 19 Maj 2008, 21:49

K0zi napisał/a:
a poza to nie ilosc sie liczy a jakosc :ok: ilosc juz jest na jednym forum z yoyo :hihihi:
Witam, nie żebym się czepiał, ale jak narazie to też nie widzę tu niczego z wielką jakością. Chociaż widzę, że coś się ruszyło. Pozrawiam
PUCIO - 20 Maj 2008, 08:05

freeman3 napisał/a:
Chociaż widzę, że coś się ruszyło. Pozrawiam

Jak znajdziesz czas to zapraszam Cie na spocik w pile :)

Freeman - 20 Maj 2008, 21:06

No niestety tak daleko się nie wybiorę, ale może kiedyś bliżej Ostrowa Wlkp.
AeRJot - 21 Maj 2008, 14:11

freeman3, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Zgadzam się z tobą Arturze ale nie chce tutaj cofać się ale rozwijać
Pucio

Żabcia, cieszę sie ze wspomniałas o tylu osobach z wielkopolski i ... przyjmuje to jako pomoc w ich "pozyskaniu" ... jak ja lubie ochotników :P

kratek - 21 Maj 2008, 20:35

To ja także powiem cos od siebie
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX...
Myśle, że nie ma sensu roztrząsać tematu
... i został on (Po rozmowie z Kratkiem) uszczuplony o całą wypowiedź
:)
PUCIO

Sowilo - 21 Maj 2008, 21:33

kratek napisał/a:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Przepraszam za edycje tekstu .
PUCIO

sytuacja wygląda co najmniej dziwnie.... ;-( zastanawia mnie czego ma dotyczyć taka demonstracja braku uczestnictwa w ogólnopolskim zlocie FKP? demonstracja odrębności, inności, a może jeszcze czegoś innego gy
myślałam, że cel i zasady funkcjonowania FKP stoją ponad humory niezadowolonych klubowiczów?.... ;))
:slonko:

Freeman - 21 Maj 2008, 21:45

kratek napisał/a:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Przepraszam za edycje tekstu
PUCIO
właśnie jak dla mnie to przede wszystkim jest FKP. Też nie do końca rozumiem tego dlaczego wlkp team nie było na zlocie, sam bardzo chciałem przyjechać lecz nie wyszło. Fajnie, że jakaś wielkopolska frakcja działa bliżej FKP.

PUCIO - 21 Maj 2008, 21:51

Myśle, że nie będziemy roztrząsać tamatu ... ;/


narazie dziękuje wam za odzew i sorki za przeróbki
ale celem naszym jest rozwijanie FKP i niech tak pozostanie

freeman3. Nie będzie problemu zorganizować coś bliżej Ostrowa i my przyjedziemy do Ciebie
Pozdrawiam

AeRJot - 22 Maj 2008, 00:20

łysy na cenzurowanym :) hi hi hi ... widocznie nie mozna .... postaram sie poprawic (jak mawiaja Francuzi ... marne szanse :twisted: )

moje szanse na Niedziele w Pile wzrastaja a co do Ostrowa ... szkoda ze nie pojawil sie pomysł tydzien temu przy okazji Scorpionów :) byli bawili i wódke pili :P

PS. a moze by jakis weekendzik integracyjny WT i WS na osrodku gdzie bawilismy sie z okazji zlotu?? wiem ze wiekszosc ma blisko, ale nocleg poza domkiem z dobrym tow i "mała" wódeczka to jest to co "tygryski lubia najbardziej" :)

PSII ... k0zi ... jak bedzi etakie zapotrzebowanie to nad kolejna "wlepka" sie pomysli, choc poprzednia powstawała w wielkich bolach to przy odrobinie pomocy i wspolrcy wymyse cosik nowego :)

kratek - 22 Maj 2008, 10:02

Cytat:
nocleg poza domkiem z dobrym tow i "mała" wódeczka to jest to co "tygryski lubia najbardziej


Znowu mnie namówiłes :ok:

AeRJot - 22 Maj 2008, 11:11

Ty sie lepiej nie odzywaj .... w skład "zapłaty" za wyrywke wchodziło jeszcze wspolne wypicie wiec ... i tak nie masz wyjsca :)
Żabcia - 23 Maj 2008, 14:28

AeRJot napisał/a:
do Ostrowa ... szkoda ze nie pojawil sie pomysł tydzien temu przy okazji Scorpionów byli bawili i wódke pili

- coż, może nastepnym razem przy okazji większej imprezy, koncertu etc. warto byłoby pomysleć? :)

AeRJot napisał/a:
PS. a moze by jakis weekendzik integracyjny WT i WS na osrodku gdzie bawilismy sie z okazji zlotu??

I uważam, że to zdanie zasługuje na wytłuszczenie i większą uwagę :brawo:
brawo dla tego Pana :-P

kratek - 23 Maj 2008, 20:30

Cytat:
w skład "zapłaty" za wyrywke wchodziło jeszcze wspolne wypicie wiec ... i tak nie masz wyjsca


I tak mnie namowiles :ok:

a jesli o mnie chodzi co do weekendu na osrodku to pada haslo i jestem i "robimy" cos..moze jakiegos dzbana z Rawy sciagne, albo pojedziemy na jakis wypad w polske? <8>

AeRJot - 24 Maj 2008, 06:57

jak o mnie chodzi to i "zrobienie" czegos na miejscu jak i w terenie jest bez problemu czyli ... wchodze w to :)
K0zi - 25 Maj 2008, 21:30

Zapraszam wszystkich co maja konto na Naszej klasie do zapisania sie do klasy Wielkopolski squad :D http://nasza-klasa.pl/school/163208/14
chianti_girl - 28 Maj 2008, 17:09

hejka!
mam kilka spraw :) po pierwsze każdy kto ma dostęp do forum wlkp team widzi co i jak ...
nie chce powracać do tematu jak było przed rozpadem "wielkiego cesarstwa wielkopolskich fiest"
wyszło jak wyszło ale wg mnie to nie znaczy, że teraz jesteśmy dla siebie konkurencją czy wrogami - nigdy w życiu !
Fakt faktem że Wielkopolski Squad jak kiedyś był ciuchutko tak teraz wybuchł jak bomba zegarowa i bardzo dobrze !
Każdy team czy squad powinien zrzeszać ludzi szczególnie nas fiestuchów :D
kratek napisał/a:
poszło juz do Wlkp Team i smię twierdzic ze nie da sie ich odzyskac ;-(

kratek nie powinniście myśleć.. odzyskać... stracić... tylko -> jednoczyć miłośników nie ważne gdzie i z kim,
ważna jest intencja spotów itd.
kratek napisał/a:
poza to nie ilosc sie liczy a jakosc :ok: ilosc juz jest na jednym forum z yoyo :hihihi:

niby nic ale dolewacie oliwy do ognia... a po co ?? ja jestem neutralna..
team czy squad ? nie ważne, ważne że (wlkp)olski i z ludźmi od fiest.
pozdrawiam serdecznie i zastanówcie się troszkę... więcej kompromisu
mniej agresji i z Waszej strony i ze strony Wlkp Team, a wierzę że są osoby
którym zależy na funkcjonowaniu frakcji wielkopolskiej ale to już za długi temat na forum.
Jeszcze raz pozdro i szerokości :)

Żabcia - 28 Maj 2008, 18:03

chianti_girl napisał/a:
to nie znaczy, że teraz jesteśmy dla siebie konkurencją czy wrogami - nigdy w życiu !

i właśnie o tym trzeba pamiętać - dokładnie myślę tak samo :)

chianti_girl napisał/a:
odzyskać... stracić... tylko -> jednoczyć miłośników
chianti_girl napisał/a:
team czy squad ? nie ważne, ważne że (wlkp)olski i z ludźmi od fiest.

I właśnie o to chodzi, bo czy to ważne, czy należę do teamu, czy squadu? Chyba nie do końca - piszę tu z punktu widzenia nowego członka. Nie znam szczegółów jak napisała chianti girl rozpadu "wielkiego cesarstwa wielkopolskich fiest". I właściwie chyba juz wcale nie chcę wiedzieć. Bo na co komu rozwijać temat? Wracać do tego co nieprzyjemne?
Liczy się TERAZ :) . Wydaje mi się, że trzeba iść do przodu.
I mam nadzieję, że przyjdzie moment, gdy wszyscy bedą mogli i chcieli spotkać się razem jako WIELKOPOLSKA i cieszyć się, że tylu nas jest. Bo jest się czym szczycić :hihihi:

I oby to nie był tylko babski punkt widzenia :fox:

chianti_girl - 28 Maj 2008, 19:39

Żabcia napisał/a:
mam nadzieję, że przyjdzie moment, gdy wszyscy bedą mogli i chcieli spotkać się razem jako WIELKOPOLSKA i cieszyć się, że tylu nas jest. Bo jest się czym szczycić :hihihi: I oby to nie był tylko babski punkt widzenia :fox:

:poleczka: :balecik: chyba mamy ustawioną tą samą częstotliwość fal telepatycznych :hihihi:
teraz trzeba poczekać na wypowiedzi chłopców zarówno ze squadu jak i wlkp team'u

p.s. ja wiem że to jeszcze za szybko żeby o tym mówić... ale marzy mi się... ale tak po ccsssiiiicchhhuuuu :-P kiedyś... razem.... a nie osobno... może kiedyś :-)

trzeci - 28 Maj 2008, 19:50

No i Panie po raz kolejny pokazały klasę :yes:
Jest faktem bezprzecznym, że w przypadku frakcji wielkopolskich mamy obecnie sytuację wręcz absurdalną i nowoprzybyli na nasze forum ludziki z WLKP są pewnie tym mocno zdezorientowani - gdzie i do kogo dołączyć.
Bardzo się cieszę, że zaczynają się tematy o "Nas" a nie tak jak do tej pory tylko "My" i "Oni" :)
Jestem pewien, że na następnym ogólnopolskim zlocie FKP, Wielkopolska wystąpi w mocnym i licznym składzie.
Pod warunkiem, że cała władza w ręce Pań ;))
Pozdro ...

AeRJot - 28 Maj 2008, 21:31

chianti girl :ra: wiec ... NIGDY nie bylismy konkurencja działalismy obok siebie (choc z innym nastawieniem i na "trochę" innej zasadzie) ... zreszta gdyby było inaczej zarząd nie zgodziłby sie na dwie frakcje na tym samym terenie ....
to ze "wybuchło" .... PUCIO nabrał sil i zapału jakiego brakowało mu gdy ja mialem dosyc i odchodziłem z Teamu (myśle ze gdyby zapalił sie wczesniej nadal wielkopolska miałaby jedna frakce) wiec .... zyczyłbym sobie i wszystkim z Wielkopolski wiecej spokoju i jednosci bysmy mogli zyc, działac i bawic sie wspolnie .....

PUCIO - 28 Maj 2008, 21:36

<allach>
<oki>

chianti_girl - 29 Maj 2008, 15:43

AeRJot napisał/a:
życzyłbym sobie i wszystkim z Wielkopolski wiecej spokoju i jednosci bysmy mogli zyc, działac i bawic sie wspolnie .....

święte słowa old :brawo:

Żabcia - 30 Maj 2008, 21:08

A teraz zupełnie z innej beczki :)

Gadaliśmy w Pile o koszulkach, czy czapeczkach dla chętnych - AeRJot obiecał zorientować się w temacie
Myślę, że warto byłoby wrócić do koszulek, które mielibysmy nie tylko z okazji zlotu.
To raczej pamiatka i szybko się "przeterminowuje"

Myślę raczej o koszulkach uniwersalnych - taką na każdą okazję.
W domu dziecka mieliśmy na sobie koszulki zlotowe z toru, ale jesienią - bo z pewnych źródeł wiem, że FKP mysli o grzybkach z Lutolu- te bedą już mocno po czasie. A koszulki całej ekipy zrobiły wrażenie. W bunkrach też od razu było wiadomo "kto i z kim" :hihihi:

K0zi - 31 Maj 2008, 12:02

Żabcia napisał/a:
A teraz zupełnie z innej beczki :)

Gadaliśmy w Pile o koszulkach, czy czapeczkach dla chętnych - AeRJot obiecał zorientować się w temacie
Myślę, że warto byłoby wrócić do koszulek, które mielibysmy nie tylko z okazji zlotu.
To raczej pamiatka i szybko się "przeterminowuje"

Myślę raczej o koszulkach uniwersalnych - taką na każdą okazję.
W domu dziecka mieliśmy na sobie koszulki zlotowe z toru, ale jesienią - bo z pewnych źródeł wiem, że FKP mysli o grzybkach z Lutolu- te bedą już mocno po czasie. A koszulki całej ekipy zrobiły wrażenie. W bunkrach też od razu było wiadomo "kto i z kim" :hihihi:


ja bym był za tym żeby na koszulkach było logo i nicki ;)

[ Dodano: Sob Maj 31, 2008 13:06 ]
Może na plecach duże logo FKP Wielkopolski squad a na klacie małe logo i nick

Maniek1.3 - 31 Maj 2008, 20:28

ja terz jestem za propozycją koziego...
PUCIO - 2 Cze 2008, 22:10

Spróbuje narysować coś w corelu i zapodam w propozycje :)
... nie oczekujcie, że bedzie natychmiast ale napewno coś wymyśle :fox:

Żabcia - 3 Cze 2008, 11:52

K0zi napisał/a:
logo FKP Wielkopolski squad


Panowie - a jakie jest to logo? Może wobec tego najpierw ten temat pociągnąć?
:)

K0zi - 3 Cze 2008, 18:46

Żabcia napisał/a:
K0zi napisał/a:
logo FKP Wielkopolski squad


Panowie - a jakie jest to logo? Może wobec tego najpierw ten temat pociągnąć?
:)


myślę że cosik takiego
tylko tak jak ustaliliśmy na spocie w pile napis Wielkopolski squad w innym kolorze
Czekamy na AeRJota aż cosik wykombinuje :P

Żabcia - 3 Cze 2008, 19:58

:ups:
więc jednak coś "umkło" mojej uwadze :)
czcionka zostaje? jaki kolor wchodzi w grę?

AeRJot - 4 Cze 2008, 11:24

i znów proszę o "chwilkę" cierpliwości i wyrozumiałości ... powoli zabieram sie za pracę ale wiecej czsu dopiero w weekend bo chwilowo brakuje mi pomysłu (najlepszy juz był zastosowany :()
Żabcia - 10 Cze 2008, 10:08

AeRJot napisał/a:
i znów proszę o "chwilkę" cierpliwości i wyrozumiałości


czekamy... gy


AeRJot napisał/a:
(najlepszy juz był zastosowany :()


i tu się nie zgodzę, to, że poprzedni był dobry, nie znaczy, że nowy nie może być lepszy :-P

i moim skromnym zdaniem, jednak spróbowałabym się odciąć od pierwowzoru z szybki Kozi-ego :)

Miły - 10 Cze 2008, 21:02

a jak można dołączyć do was?? ;]
LUKO25 - 11 Cze 2008, 05:08
Temat postu: naklejka
ja tez jestem za tym wzorem naklejki ktory prezentuje KoZi,ale zobaczmy co wymysli AeRJot

[ Dodano: Sro Cze 11, 2008 06:10 ]
a odnosnie czapeczek to ja jestem za i koszulki Wielkopolskiego SQUADU tez by sie przydaly

kratek - 11 Cze 2008, 19:42

Cytat:
a jak można dołączyć do was?? ;]


zglos sie do naszego lidera i wszystko bedzie zalatwione :ok:

PUCIO - 11 Cze 2008, 19:48

Mily_ napisał/a:
a jak można dołączyć do was??

podjedź na spota :ok: zapraszam serdecznie
pogadamy jak to zrobić
dowiesz się konkretów ode mnie :)

Miły - 18 Cze 2008, 21:50

pojechałem... przyjęli mnie... i chce więcej :D
chianti_girl - 20 Cze 2008, 08:19

Dać palec a weźmie całą rękę :hihihi: Żarcik oczywiście :ok:
Bardzo miło było Cię poznać !

Miły - 20 Cze 2008, 09:36

wiadomo, że Miło :P
PUCIO - 20 Cze 2008, 21:07

Mily_ napisał/a:
wiadomo, że Miło

;/ A sprubowałbyś powiedzieć inaczej ... <bat>

... bilard to nie wszystko :-P

Miły - 20 Cze 2008, 21:11

czekam na jakiś przejazd fiestami po mieście ;] albo na jakiś wyścig mały (oczywiście moiim 1,8D nie moge zbytnio się równać z wami ale...)
Żabcia - 24 Cze 2008, 13:47

AeRJot napisał/a:
proszę o "chwilkę" cierpliwości i wyrozumiałości ...


mi się już czekać nie chce :| , ale dam radę, chłopcy też widzę odpuścili..

chwilowo i tak fiesta oddelegowana - dla niewtajemniczonych powiem - jest u blacharza, by później zabłysnąć nowym image :-P

Pucio -
Kod:
bo jak nie to.... :polbie: i :krzesłemgo:
będzie coś? :P

PUCIO - 24 Cze 2008, 17:54

Mily_ napisał/a:
czekam na jakiś przejazd fiestami po mieście

... nie podpuszczaj mnie prosze ;/
Mily_ napisał/a:
albo na jakiś wyścig mały

:ok: co do wyścigów to jestem specjalista
OKI :fox:

Miły - 24 Cze 2008, 19:15

PUCIO masz może JPG tego loga teamu?? bo chciałem sobie koszulkę zrobić ;]
Żabcia - 7 Lip 2008, 20:43

Mily_ napisał/a:
PUCIO masz może JPG tego loga teamu?? bo chciałem sobie koszulkę zrobić ;]


z takim interesem to raczej do AeRJoT-a :) On ma wszystko :) )))
co prawda, pewnie mamy kopie, ale tylko on się łapie w tym wszystkim :-P

a jakieś prawa autorskie? składka członkowska? nie wiesz jak to ważne dla Zarządu :) ?
zaraz koszulka, trzeba popracowac na rzecz FKP :) ))) , nie żebym podpowiadała, ale sztolnie tuż, tuż.... pub2

Miły - 8 Lip 2008, 04:13

nie no chciałem sobie koszylkę zrobić ale zrezygnowałem z pomysłu... ale za to na fladze na czerwonym tle sobie odrysuje logo ;] w końcu będę miał czapkę... ;]
chianti_girl - 8 Lip 2008, 17:48

AeRJot widziany dzisiaj na poznańskiej krzyżówce Lechicka-Umultowska ok godz. 18 :-)
Miły - 8 Lip 2008, 21:26

z nieco innej beczki... szukam pracy w poznaniu jako kierowca/kurier (prawko kat B)... mam na oku firmę TRANSPOST S.A., z poznania... zna ktoś ją? wie jakie są stawki wynagordzenia? albo ktoś poleci mi coś w takim rodzaju??
Żabcia - 9 Lip 2008, 12:18

chianti_girl napisał/a:
AeRJot widziany dzisiaj na poznańskiej krzyżówce Lechicka-Umultowska ok godz. 18 :-)


a ja to wciąż widuję w okolicach mostu dworcowego :)

[ Dodano: Sro Lip 09, 2008 13:20 ]
Mily_ napisał/a:
mam na oku firmę TRANSPOST S.A., z poznania... zna ktoś ją?
z tym to polecałabym PUCIA - jednak, jeśli dobrze kojarzę, to raczej nie ma dobrych wspomnień ;/
Miły - 12 Paź 2008, 20:24

pilnie poszukuję sklepu w poznaniu z takimi pojechanymi rzeczami... znaczy się takie różne śmieszne gadżety, porąbane ale śmieszne... bo szukam prezentu...
Sowilo - 13 Paź 2008, 15:25

ale o jaką kategorię śmiesznych rzeczy Tobie chodzi? :fox:
w Poznaniu jest fajny sklepik w tzw. różowym pasażu na św. Marcinie - jest w czym wybierać - pod warunkiem, że o takie gadżety chodzi
;))

Żabcia - 15 Paź 2008, 18:42

Sowilo napisał/a:
ale o jaką kategorię śmiesznych rzeczy Tobie chodzi?


właśnie Miły - masz jakiś pomysł? podpisuję się pod tym co Ewa napiała - byłoby łatwiej podpowiedzieć :)

na jaką okazję ten prezent? dla Pani? Pana? :-P

PUCIO - 4 Mar 2009, 07:34

a co tam w naszej pogaduszce
nic oczywiście :-P
tak jak zawsze troszke zapału a potem cisza
co jest z wami ??

Miły - 4 Mar 2009, 14:41

życie :P
PUCIO - 24 Mar 2009, 11:13

Miły, znudziło sie spamowanie :twisted:
Miły - 24 Mar 2009, 11:16

nie... ale co to za spam jak doda mi do poprzednieo posta wypowiedź :2xf:
Romanr83 - 24 Mar 2009, 20:35

Nie codzienna sprawa. Mam na sprzedaż TV 21' Philips Cena 150 zł ( do negocjacji )







Kontakt GG 3814376 lub PW

Żabcia - 29 Mar 2009, 15:36

no telewizorka to jeszcze u nas nie było :) Romanr83 udało się sprzedać?
Mc82 - 26 Lip 2009, 08:04

Siemanko . Pisze takie info ze tam gdzie pracuje niedaleko mojej firmy jest taki maly szrocik i jakby kogos interesowalo to stoi fiesta mk3 z pakietem od rs sa zderzaki i nakladki na progi lotka i nakladki na przednie nadkola z tego co widzialem . jak ktos by takie cos chcial sobie zalozyc to podam dokladnie gdzie stoi . pozdrowka
Żabcia - 3 Wrz 2009, 11:37

Jedno pytanko : czy tylko mi nie działa link podforum?
Miły - 3 Wrz 2009, 14:11

nie tylko Tobie... pewnie serwer padł...
Freeman - 3 Wrz 2009, 19:24

tak od dwóch dni nie można się tam dostać, ale yoyo.pl działa
Marcinowaty - 6 Wrz 2009, 18:40

Byłem ostatnio w Bornym Sulinowie, i tam niedaleko jest takie opuszczone miasteczko - Gródek (kłomino) Kto nie był niech koniecznie jedzie. Mogę wrzucić małą fotorelacje bo około 18 września się tam znowu wybieram.
PUCIO - 6 Wrz 2009, 18:47

Zapodaj jakieś fotki i opisz gdzie to jest.
- może pojedziemy tam kiedyś całą paką :-P

Marcinowaty - 7 Wrz 2009, 18:28

Niedaleko Bornego Sulinowa. Na mapie widnieje jako Grodek.

Miły - 27 Wrz 2009, 18:57

czy ktoś ma we frakcji bordową FoFi na czarnych mangelsach z rej. PZ***7Z (albo PO***7Z)?

Bo w piątek jechałem za takową...

PUCIO - 28 Wrz 2009, 19:35

nie mam pojęcia ale dorwać było trzeba :fajka:
Rkalitka - 28 Wrz 2009, 21:08

PUCIO napisał/a:
nie mam pojęcia ale dorwać było trzeba :fajka:


no racja....i zdjąć mu mangelsy i postawić na cegłach...... :hahaha:

Miły - 12 Paź 2009, 05:45

dzisiaj siedząc w Tropico na Kórnickiej widziałem 2 fiestki chyba jadące razem

czerwoną iskierke (przeciwmgielne światła były ale dalekosiężnych już nie) rej. PKA**** a za nią zieloną chyba 1.3 PO*****... nie zauważyłem znaczków, naklejek itp klubowych... może ten ktoś jest na forum ;]

Luzak - 19 Paź 2009, 18:25

Widzę Miły że sie w detektywa bawisz :)
Trzeba było się puścić za nimi. Przecież masz najszybszą fiestkę w klubie :zwyciężca:

Mc82 - 23 Paź 2009, 17:35
Temat postu: Sprzedam :)
na sprzedaz :) 501465708 kola i zawieszenie nie ruszone
PUCIO - 18 Lis 2009, 18:48

no i po spociku co??? :V:
było kapitalnie i myślę że coponiektórzy dostali jobla devil
- prawda Miły


Chciałem podziękować wszystkim za miłą zabawę na spociku i myślę, że następnym razem się spotkamy w większym gronie i w jakimś miejscu na pub2

Pozdr <oki>

PUCIO - 18 Lis 2009, 18:59

Moje gratulacje dla mechcoma , rozsądku w prowadzeniu pojazdów mechanicznych mechcom posiada prawojazdy

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

chianti_girl - 20 Lis 2009, 11:36

BRAWO !!! :ok:
Dawidoff4 - 20 Lis 2009, 16:03

congratulations !!! :)

teraz się od przyjazdu na spota nie wymigasz :fox:

Miły - 21 Lis 2009, 00:46

gretulejsztn

Pucio prawda... ale chciałbym jeszcze raz, ale gdzieś na większej przestrzeni ;]

a jak już mowa o spotach to może jeszcze jeden w grudniu by się zrobiło? taki świąteczny... ja niestety 5, 12 oraz 19 grudnia mam uczelnie... myślałem żeby w przerwe między świętami a sylwkiem...

chianti_girl - 21 Lis 2009, 07:48

A jeśli mnie pamięć nie myli to Miły został Liderem Frakcji Wielkopolskiej po ostatnim spocie, na którym odbyło się głosowanie :hihihi:
PUCIO - 21 Lis 2009, 11:45

Coś mi się zdaje że nie pamiętam głosowania :fajka:
ale był Demokratyczny wybór :hahaha:

pawelo06 - 21 Lis 2009, 18:12
Temat postu: POMOCY SZUKAM STACJI DIAGNOST W POZNANIU OTWARTEJ W NIEDZIEL
MOZE TAKIE PYTANKO Z INNEJ BECZKI ALE WAŻNE DLA MNIE

SZUKAM OTWARTEGO JUTRO W NIEDZIELE DIAGNOSTY W POZNANIU NAJLEPIEJ NIE
DALEKO OD KOZICHGŁÓW NA WYLOCIE Z POZNANIA NA PÓŁNOC

PILNE MAM KUPIĆ AUTO I POTRZEBUJE JE SPRAWDZIĆ NA ŚCIEŻCE
PROSZE O JAKĄ KOLWIEK POMOC TEL ADRES STACJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

chianti_girl - 21 Lis 2009, 21:25

Transkom. Sp. z o.o. Stacja kontroli pojazdów
Adres: Piaskowa 1, 62-028 Koziegłowy
Telefon: (061) 651-47-00Fax: (061) 654-06-39
www.transkom.com.pl

Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela: 06:00-22:00


Dawidoff4 - 23 Lis 2009, 16:27

Miły napisał/a:
a jak już mowa o spotach to może jeszcze jeden w grudniu by się zrobiło? taki świąteczny... ... myślałem żeby w przerwe między świętami a sylwkiem...


jestem za :-)

luk-90 - 23 Lis 2009, 19:28

Ja na święta wyjeżdżam na mazury, ale na sylwka wracam więc to zależy konkretnie o jaki dzień chodzi to może dam rade
mechcom - 23 Lis 2009, 19:31

dziekowac wszystkim :ok:
teraz spoty mnie nie ominą :)

Żabcia - 25 Lis 2009, 10:14

Miły napisał/a:
a jak już mowa o spotach


- ale ten temat to chyba w dziale propozycje - pomysły :hammer:

a teraz zupełnie z innej beczki:
chianti_girl napisał/a:
A jeśli mnie pamięć nie myli to Miły został Liderem Frakcji Wielkopolskiej


Niestety nie było mnie tam - więc, czy mogę prosić o szczegóły? Kto za, kto przeciw? A zwłaszcza co na to Miły?

Fakt jest taki, że faktycznie u nasz (czyt. we Frakcji) lidera konkretnego trudno określić. A temat wyboru i ostatecznego stwierdzenia kto tu dowodzi cały czas odwlekany jest i przekładany. Propozycje padały - nikt się nie zdeklarował konkretnie. Myślę, że mamy pod tym względem bałagan. Z drugiej strony jeśli tak naprawdę bałagan dotyczy też (a może zwłaszcza) stanu członków frakcji - to między kim i jak wybierać? I jakie zadania mają stać przed liderem? Bo jeśli chodzi tylko o to, by kogoś mianować, co by nie było, że nie ma - to jest po co?

Miły - 25 Lis 2009, 15:24

Żabciu byłaś, bo to jeszcze na malcie było... ja pojechałem na 2 piętro szukać osób a oni mnie niby wybrali ;]
Żabcia - 26 Lis 2009, 13:16

a jeśli tak to byłam :)
sama Ciebie zaproponowałam - nie mogłeś zaprotestować :-P , tylko, że temat się miał rozwinąć na kawce, co byś mógł zabrać jednak głos, i inni zainteresowani - z tym, że wtedy mnie nie było już i nie miał Was kto przypilnować <mp>
jak się domyślam były inne ważniejsze tematy :-)

Miły - 26 Lis 2009, 14:50

pytałem się pucia przed panoramą czy to na poważnie czy dla jaj to się zaczął śmiać więc odebrałem to jako dla jaj...
Żabcia - 3 Lut 2010, 22:24

ponieważ pojawił się już temat wiosennego zlotu FKP - pytanie zasadnicze:

kto z wlkp się wybiera? :) poza Miłym jak mniemam :-P

elmek13 - 3 Lut 2010, 22:25

Żabcia, Ja :-P Ale czy mój głos się liczy? :-P

Ps. Chętnie znowu Was zobaczę. :przytul:

Żabcia - 3 Lut 2010, 22:28

elmek13 napisał/a:
Żabcia


jesli tylko komunia chrześniaczki nie stanie na bakier z terminem :)
to chciałabym

elmek13 - 3 Lut 2010, 22:39

Żabcia napisał/a:
to chciałabym
3 mam za słowo. :-P :hihihi:

Zobaczymy co wyjdzie z ankiety.

Rkalitka - 3 Lut 2010, 22:39

No ja się wybieram na zlocik - wszystkie inne sprawy będą uzależnione od terminu zlotu w tym roku - nie tak jak w zeszłym :yes:
LUKO25 - 3 Lut 2010, 22:43

ja też jade na 100% tylko termin jak podadza to musze sie dostosowac do niego
Miły - 3 Lut 2010, 22:47

Żabcia napisał/a:
poza Miłym jak mniemam :-P


no ba... znaczy się nie wiem czy mi nie skoliduje ze sesją ale...

elmek13 - 3 Lut 2010, 22:52

Miły napisał/a:
ze sesją


Już się zrujnuję i kupię ci Sesję. :-P

Dawidoff4 - 4 Lut 2010, 12:43

też planuję przyjazd na wiosenny zlot FKP :-) :yes:
Miły - 4 Lut 2010, 12:49

fajnie by było bo na ostatnie 3 zloty jechałem sam... znaczy jedno auto a na spot międzyfrakcyjny do Walimia śmigaliśmy trzema...
AeSeF - 4 Lut 2010, 15:33

Ja się wybieram :twisted: póki i co mam nadzieję że plany nie ulegną zmianie <8>
luk-90 - 4 Lut 2010, 20:54

jak będą fundusze to pojadę, zobaczymy
Luzak - 4 Lut 2010, 21:24

A ja nie wiem jeszcze :|
zobaczymy co ze szkołą będzie

Żabcia - 10 Lut 2010, 15:27

Miły napisał/a:
bo na ostatnie 3 zloty jechałem sam...


no co Ty mówisz Miły?

Walim był super, ale nad morzem też byliśmy i Freeman był, a to ja przecież ciągle zapominam :)

W Ułężu i w Sulistrowiczkach Pucio był.

Za to na Torze w Poznaniu Cię było :-P

Chodzi mi o to, że chyba wcale nie jest tak źle.

A wracając do tematu od siebie dodam, zwłaszcza tym, którzy jeszcze nie mieli okazji być na zlotach FKP - że naprawdę warto spróbować. Wrażenia niezapomniane, okazja do konfrontacji naszych wyobrażeń z rzeczywistością (czyt. realnymi ludźmi z forum) - trzeba się przygotować na lekki szok oraz na to, że po powrocie już nigdy nie będziecie tymi samymi ludźmi :-)
ps. a ja Wam to wszystko uwiecznię na zdjęciach i wrzucę do netu :V:

PUCIO - 10 Lut 2010, 17:34

Cytat:
A wracając do tematu od siebie dodam, zwłaszcza tym, którzy jeszcze nie mieli okazji być na zlotach FKP - że naprawdę warto spróbować. Wrażenia niezapomniane, okazja do konfrontacji naszych wyobrażeń z rzeczywistością (czyt. realnymi ludźmi z forum) - trzeba się przygotować na lekki szok oraz na to, że po powrocie już nigdy nie będziecie tymi samymi ludźmi
ps. a ja Wam to wszystko uwiecznię na zdjęciach i wrzucę do netu
_________________


:brawo: :brawo: :brawo:
- a co do fotek to dodam tyle że napewno są niedopodrobienia :-P

Miły - 10 Lut 2010, 17:44

Żabcia napisał/a:
no co Ty mówisz Miły?


chodziło mi o samą drogę... jazdę... a nie już na miejscu...

z Ułęży jechaliśmy na 4 auta (Dioda Fiat 125P kombi, Żułf :P MK1, ja MK3 i kefir :P Civic) do łodzi... a później przepakowanie Pucia z MK1 do mojego auta (bez dźwigu się nie obyło :P ) i jazda do domu...

PUCIO - 10 Lut 2010, 18:03

- a polecam taxi Miły
:ok: jest fajnie niegłośno i przyjemnie

Miły - 10 Lut 2010, 18:56

tja.. 3/4 drogi przespałeś i tak :P
AeSeF - 10 Lut 2010, 22:38

Orientacyjnie sprawdzałem jak Wy pyrki poznańskie będziecie jechać to nasze trasy pokrywają się gdzieś tam pod Chodzieżą :-)

Miły napisał/a:
przepakowanie Pucia z MK1 do mojego auta (bez dźwigu się nie obyło :P )


:hahaha:

PUCIO - 13 Lut 2010, 08:32

Miły napisał/a:
tja.. 3/4 drogi przespałeś i tak



no bo jechałeś wolno i bujało to zasnąłem

chianti_girl - 19 Lut 2010, 12:41

od 6 dni wszyscy śpią :fox:
Dawidoff4 - 19 Lut 2010, 19:11

chianti_girl napisał/a:
od 6 dni wszyscy śpią :fox:


ja w tym tygodniu jak Bruce Wayne - w nocy praca w dzień śpię :hahaha:

z tego co pamiętam to Miły też ma nocki :-)

Miły - 20 Lut 2010, 00:18

dokładnie... też nocki... do 15 śpie...

a swoją drogą trzeba by pomału coś zorganizować co nie?

PUCIO - 20 Lut 2010, 14:18

no dokładnie
z tego co pamietam to Luzak ma wolną ręke
On jest organizatprem następnego spotu :-P ?

luk-90 - 20 Lut 2010, 20:05

Zobaczymy, też mam teraz ciezki okres, zaliczenia, przygotowanie do matury, do egazminu zawodowego, nie ma lekko, a jeszcze ten dzisiejszy dzień ze skrzynią to już wogóle ;-(
Luzak - 21 Lut 2010, 10:26

Kod:
z tego co pamietam to Luzak ma wolną ręke
On jest organizatprem następnego spotu  ?

Tak jak mówisz nunu

Szczerze mówiąc ja myślałem nad troche późniejszym terminem.
Mam troszeczkę inną wizje spota :)
Ale na dworze musi być w miare ciepło.
Zastanawiam się nad świętami wielkanocnymi. Wtedy raczej wszyscy mają wolne i jest szansa na dużą frekwencje

Żabcia - 2 Mar 2010, 21:05

Luzak napisał/a:
Zastanawiam się nad świętami wielkanocnymi


tydzień po świętach jest youngtimer - może jakoś to połączyć? I spotkać się na torze przy tej okazji.
Można wjechać na teren toru, pokibicować naszym (i niekoniecznie ;P), zobaczyć tych zapaleńców, a przy okazji wypić kawkę, zjeść coś ciepłego lub nie :)


Choć w żaden sposób nie chcę odebrać przyjemności organizowania spota Luzakowi :)

AeSeF - 2 Mar 2010, 21:37

Cytat:
tydzień po świętach jest youngtimer - może jakoś to połączyć? I spotkać się na torze przy tej okazji.
Można wjechać na teren toru, pokibicować naszym (i niekoniecznie ;P), zobaczyć tych zapaleńców, a przy okazji wypić kawkę, zjeść coś ciepłego lub nie :)


Choć w żaden sposób nie chcę odebrać przyjemności organizowania spota Luzakowi :)




Ciekawa propozycja, ciekawa :fox:


Może kwietniowego spota zrobimy razem z YTP, a majówkę urządzimy we Wrześni - tylko fajnie byłoby po maturach, bo wiem że kilku z nas w tym roku podchodzi... :hihihi:

Ale to tylko taka moja propozycja, zdanie Luzaka ma tu kluczową role bo do niego należy kolejny spot :)

Miły - 2 Mar 2010, 21:40

ja będę wiedział bliżej terminu...
chianti_girl - 4 Mar 2010, 11:48

Jeśli szkoła nie będzie w tym czasie to why not ? :ok:
Żabcia - 4 Mar 2010, 21:48

chianti_girl napisał/a:
Jeśli szkoła nie będzie w tym czasie to why not ? :ok:


a ponieważ ja nie jestem na bierząco - to od czego zależy rozkład szkoły? Na ile wcześniej możecie wiedzieć, czy wypada wolny weekend?

youngtimer wypada 10 i 11 kwietnia

chianti_girl - 4 Mar 2010, 22:25

10.04 sobota mam zajęcia od 9.00 do 17.30
11.04 niedziela mam zajęcia od 11.30 do 14.00
:| :| :|

Rkalitka - 4 Mar 2010, 22:58

W sobotę 10 Kwietnia wczesnym wieczorkiem koło 17-18 można się spotkać już na torze pod domkami z jakimś piwkiem, nawet grilem......
Szykuje się tym razem więcej niż trzy fiesty więc i ludzi więcej a i spokojniej porozmawiać, posiedzieć, bo już po całym dniu zmagań na torze..... :yes:

Luzak - 6 Mar 2010, 11:02

Cytat:
tydzień po świętach jest youngtimer - może jakoś to połączyć? I spotkać się na torze przy tej okazji.
Można wjechać na teren toru, pokibicować naszym (i niekoniecznie ;P), zobaczyć tych zapaleńców, a przy okazji wypić kawkę, zjeść coś ciepłego lub nie


Choć w żaden sposób nie chcę odebrać przyjemności organizowania spota Luzakowi :)

Bardzo fajny pomysł :) . Jak najbardziej to dobra okazja na spota.
Ja i mój pomysł możemy poczekać na ciepłe dni :-P

A tak przy okazji co myslicie o spływie kajakowym po rzece warcie?? gy

Miły - 6 Mar 2010, 12:08

no i jak zapewne wiecie ja ze spotów na razie odpadam... nie wiem kiedy będę miał sprawną FoFi... dla tych co nie wiedzą:

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=46467

AeSeF - 6 Mar 2010, 16:09

Luzak napisał/a:
A tak przy okazji co myslicie o spływie kajakowym po rzece warcie?? gy


A jest limit wagowy :rotfl: :hahaha: :?:

Żabcia - 8 Mar 2010, 14:32

Luzak napisał/a:
A tak przy okazji co myslicie o spływie kajakowym po rzece warcie??


pomysł zacny, sama siedziałam w kajaku ostatni raz jakieś 10 lat temu.... boszzz jak ten czas leci :hihihi:


A5F napisał/a:
A jest limit wagowy


masz na myśli bagaż w kajaku? :-P


Miły napisał/a:
no i jak zapewne wiecie ja ze spotów na razie odpadam... nie wiem kiedy będę miał sprawną FoFi...


Miły - może się coś skleci, ktoś Cię zabierze, pociągiem dojedziesz? Co to za spoty bez Ciebie? :-)

Luzak napisał/a:
A tak przy okazji co myslicie o spływie kajakowym po rzece warcie??

chianti_girl - 8 Mar 2010, 14:37

W 2008 roku brałam udział w spływie Warta – Drawa - Noteć z którego mam nawet medal :hihihi: Więc myślę, że podoba mi się ten pomysł :ok: Piotr musi to przemyśleć ale myślę, że to kwestia dobrych argumentów :-)
AeSeF - 8 Mar 2010, 17:38

Cytat:
masz na myśli bagaż w kajaku? :-P


prędzej własne cztery litery :hahaha:


chianti_girl napisał/a:
Piotr musi to przemyśleć ale myślę, że to kwestia dobrych argumentów :-)




nico przekonamy go

PUCIO - 10 Mar 2010, 19:44

o proszę ja sam nie pamietam jak dawno w kajaku nie siedziałem
Miły - 10 Mar 2010, 20:14

Cytat:
o proszę ja sam nie pamietam jak dawno w kajaku nie siedziałem


zapewne wtedy jak się jeszcze mieściłeś do niego :P

ja zresztą też... ;]

PUCIO - 11 Mar 2010, 14:26

Ponoć kajaki mają dużą wyporność :cojest:
Mc82 - 11 Mar 2010, 21:59

Tak troche z innej beczki temat :
jak ktos by chcial kupic felgi alu do fiesty te moje to sa do oddania za 600 razem z oponami .Sa proste 14/185/55 opony spokojnie jeszcze 2 sezony pojezdza fotki gdzes powinny byc w galerii :)

Zdjecie pogladowe bo innego nie mam wszystkie kola sa proste


chianti_girl - 15 Lis 2010, 11:22

Chciałam poruszyć temat naszego podforum wlkpteam.yoyo.pl
Wydaje mi się, że forum wlkpteam umiera (jeśli już nie umarło) w sposób naturalnego zapomnienia...
Wpadliśmy na pomysł aby na yoyo zrobić bezprośrednie przekierowanie na forum FKP bezpośrednio do frakcji wielkopolskiej.

Pisałam z tym do Pucia na PW ale biedaczysko pewnie zapracowany więc decydujcie co robimy ? Robimy przekierowanie czy zostawiamy tak jak jest. Poza tym jestem tam adminem co w ogóle nie ma sensu... Większość użytkowników nie napisała żadnego posta od 2009 roku... ;-(

Freeman - 15 Lis 2010, 11:27

Zrób tak. Zamknij wszystkie tematy, oraz daj wielkie ogłoszenie z linkiem do FKP.

Tam niech tematy zostaną bo przecież tak miało być.

luk-90 - 15 Lis 2010, 15:47

Przyznam się bez bicia, że na yoyo wszedłem może ze dwa razy w ciągu półtora roku, najlepiej chyba będzie przekierować
Freeman - 15 Lis 2010, 20:03

Ale jeśli będzie przekierowanie to stracimy kawałek historii naszej frakcji tak?
AeSeF - 15 Lis 2010, 23:11

Przekierowanie to niegłupi pomysł, ale spróbuj jakoś zachować te dane tam zgromadzone.

P.s. Freeman a kiedy wpadniesz do nas na spota :fox:

Freeman - 16 Lis 2010, 20:05

AeSeF napisał/a:
P.s. Freeman a kiedy wpadniesz do nas na spota :fox:
może kiedyś, ale kiedy to nie wiem. Była nie dawno okazja bo byłem w Poznaniu, ale to było w poniedziałek rano i nie jechałem tam swoim samochodem. Tak specjalnie deptać 150 km mi się nie uśmiecha, choć może kiedyś będzie okazja.
Miły - 16 Lis 2010, 20:16

Freeman napisał/a:
Tak specjalnie deptać 150 km mi się nie uśmiecha


ja deptam połowę z tego i mimo, że się nie opłaca (przeważnie frekwencja mała), to jadę, bo może akurat... a poza tym ktoś musi tą frekwencję utrzymywać...

Freeman - 16 Lis 2010, 20:33

Wiem będzie, że wymyślam i się tłumaczę, ale dopiero teraz mam auto którym mogę się wybrać gdzieś dalej (ze względu na stan techniczny i koszty) więc szansa wzrasta.

Może zorganizujemy spota (takiego większego) gdzieś w połowie między Poznaniem, a Ostrzeszowem? Np u Ciebie w Gostyniu?

Miły - 16 Lis 2010, 20:35

ja zapraszam, ale życie pokazało, że poza poznaniem nie ma szans na spota... poza tym u mnie nie ma atrakcji...
Freeman - 16 Lis 2010, 20:43

Miły napisał/a:
poza poznaniem nie ma szans na spota
no właśnie, a dla mnie wyjazd o Poznania to koszt 75zł i ok 2,5 godziny jazdy (w jedną stronę).
Miły - 16 Lis 2010, 20:47

Freeman napisał/a:
dla mnie wyjazd o Poznania to koszt 75zł


kup Fieste w dieslu...

Freeman - 16 Lis 2010, 20:56

Mój Galaxy pali ok 12L LPG więc to prawie porównywalne koszty :)
Miły - 16 Lis 2010, 20:58

jak tam chcesz...
Żabcia - 24 Lis 2010, 20:33

Freeman napisał/a:
Zrób tak. Zamknij wszystkie tematy, oraz daj wielkie ogłoszenie z linkiem do FKP.

Tam niech tematy zostaną bo przecież tak miało być.


właśnie, tak się umawialiśmy. W końcu yoyo to naprawdę kawał historii FKP - zresztą świetlej przeszłości :)

Da się zrobić tak, jak wspomniał Freeman - pozamykać, ale i w jakiś sposób dać ogłoszenie?

Freeman - 25 Lis 2010, 10:05

Żabcia napisał/a:

Da się zrobić tak, jak wspomniał Freeman - pozamykać, ale i w jakiś sposób dać ogłoszenie?
da się bez problemu.

Można zrobić tak: wszystkie tematy do jednego działu np pod tytułem "Archiwum WLKP Team"(zamknięte, żeby spamu nie było) i dać ogłoszenie o forum frakcyjnym tutaj wraz z linkiem do tego podforum.

Żabcia - 5 Sty 2011, 12:02

kto zauważył, że TUTAJ jest już pozamykane? :-)
Freeman - 5 Sty 2011, 14:01

Ja zauważyłem.
Żabcia - 6 Sty 2011, 18:10

Freeman napisał/a:
Ja zauważyłem.


no Twoja osoba to mnie nie zdziwiła :-P
świetnie się spisałeś Freeman :brawo:

a, że ja sprzątam ostanio komputer i nadrabiam zaległości do galerii frakcji wrzuciłam zdjęcia z burgerowego spota na Malcie

http://picasaweb.google.com/frakcjawlkp/SpotMalta#

:)

Freeman - 6 Sty 2011, 20:28

Żabcia napisał/a:
a, że ja sprzątam ostanio komputer i nadrabiam zaległości do galerii frakcji wrzuciłam zdjęcia z burgerowego spota na Malcie
i znowu Miły wcina burgera.
AeSeF - 7 Sty 2011, 00:47

tam nawet filmik jest z pozdrowieniami dla DziDzi :hahaha:
PUCIO - 8 Sty 2011, 09:36

chciałbym zaznaczyć że nasz kolega Freeman
posprzątał na YOYO i zrobił kawał dobrej pracy
:brawo: :brawo: :brawo:

chianti_girl - 8 Sty 2011, 17:27

:ok: brawo ! ja nie miałam do tego ani czasu ani umiejętności...
Dawidoff4 - 8 Sty 2011, 17:28

PUCIO napisał/a:
nasz kolega Freeman
posprzątał na YOYO i zrobił kawał dobrej pracy


faktycznie jest "ordnung" :yes:

Freeman zajebista robota :ok:

Freeman - 8 Sty 2011, 20:27

Dzięki dzięki, ale to znowu nie jakiś wielki wyczyn znowu.
Marcinowaty - 7 Cze 2011, 19:34

Może warta uwagi z wlkp. http://tablica.pl/oferta/...993-ID6i7K.html

Jak blisko Trzcianki to moge zorganizować kanał do oglądania :fox:

Dawidoff4 - 7 Sty 2012, 19:16

dzień dobry cześć i czołem :-P
Marcinowaty - 12 Wrz 2012, 17:36

http://www.trzcianka.info...-proszkowe-felg
Może kogoś z was zainteresuje ta usługa, bo może taniej niż w poznaniu.


A pozatym w Trzciance to geniusze mieszkają.. :hahaha:
http://www.trzcianka.info...ch-na-wod%C4%99

Freeman - 24 Paź 2012, 18:29

Poczytałem sobie trochę podforum i kurcze nasza frakcja jest chyba martwa totalnie?
Freeman - 18 Lut 2014, 16:48

I niestety historia naszej frakcji z yoyo też przeminęła z wiatrem. YOYO padło, a wraz z nim Nasze archiwum również.
PUCIO - 22 Lut 2014, 23:30

Freeman napisał/a:
Poczytałem sobie trochę podforum i kurcze nasza frakcja jest chyba martwa totalnie?
tak zgadzam sie i nie wiem jeszcze jak ale to może uda się podnieść
..a kiedyś byliśmy najliczniejszą frakcją i najbardziej rozwijającą się

PUCIO - 22 Lut 2014, 23:32

Freeman,
i powiem że czuję się za to odpowiedzialny że nie działa ta frakcja jak kiedyś
myślę że po wiekszej części jestr to moja wina :ups:

Freeman - 22 Lut 2014, 23:39

Pucio nie. To jest wina większości. Bo np ja nie byłem nigdy na spocie, bo ktoś nie pociągnął tego. Były kiedyś wybory na lidera ( w tym ja) nie postaraliśmy się żeby ciągnąć frakcje.
Freeman - 22 Lut 2014, 23:41

Ale to wszystko można zmienić. Zróbmy spis powszechny frakcji, wyznaczmy środek i tam zorganizujmy spota.
PUCIO - 22 Lut 2014, 23:41

Freeman,
...myślę że skoro tak samo myślimy może uda się coponiektórym kopniaka w dupsko sprzedać i coś zrobić w tej holernej frakcji

Freeman - 22 Lut 2014, 23:45

Przydało by się bo naprawdę leżymy. Kiedyś jedna z żywszych frakcji a teraz słabo. To jak wielkopolanie? Wymyślimy coś?
Freeman - 22 Lut 2014, 23:50

Będę jutro i dokończymy temat.
PUCIO - 22 Lut 2014, 23:53

oki a pamiętasz te czasy

http://www.youtube.com/wa...OcHKcmdh6Fr_iow

.. a dla nie wtajemniczonych troszke info tu:
http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=31799


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group