Forum FiestaKlubPolska -

Zlot FKP - Tor Poznań 10.05.2008 - PODZIĘKOWANIE

PUCIO - 12 Maj 2008, 22:51
Temat postu: PODZIĘKOWANIE
W tym miejscu chciałbym Podziękować wszystkim bez których impreza
nie udałaby się.
Wielkie dzięki dla Wszystkich którzy byli Zwłaszcza dla Trzeciego, Sowy za czas poświęcony przygotowaniu imprezy i poświęcenie na Torze Poznań i na ośrodku,
dla ekipy FKPPitera
i moje prywatne dla AeRJoTa, który mimo nawału zajęć znalazł dla nas czas i przyjechał by pomóc
Dla sponsorów, Kierownictwu Automobilklubu Wielkopolski - ukłon dla p.Teresy Cichoskiej
Instruktorom - Arturowi Obuchowskiemu, Zbyszkowi Szwagierczakowi i Jakubowi Golec

I WAM WSZYSTKIM ZA WSPANIAŁĄ ZABAWE I ZA TO, ŻE BYLIŚCIE!!!!

:brawo: :brawo: :brawo:

LOY - 12 Maj 2008, 22:54

i Tobie skromnisiu ..... :-P
sowa - 12 Maj 2008, 23:05

to ja sie dorzucę podpisując pod tym co powyżej
podziekowania dla :
Pumy, zefira, Łosia,kostka88, diody, Presto, Osimka, Sowilo, Justynki, Luko25 i Żółwia za dzielne sędziowanie na próbach
mal.gosi, WooYowi, sulosowi, yankesowi, szynszylowi i ich zmiennikom za przeprowadzenie konursów rekreacyjnych
belialowi, łosiowi i sowilo za pomoc w podliczaniu czasów
Na pewno kogoś ominełam ale jemu też dziękuję :ok:

no i oczywiscie Puciowi i Preziowi za te miesiące spędzone razem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

.....a wam wszystkim za to ze sie spisaliscie, chcieliscie sie bawić .....że sie sluchaliscie dzieki czemu wszystko zagrało i poszło zgodnie z planem :-)
a no i szynszylowi że nie wydachował <8>

osimek1 - 12 Maj 2008, 23:09

Cytat:
Łosia,kostka88, diody, Presto, Osimka, Sowilo, Justynki, Luko25 i Żółwia za dzielne sędziowanie na próbach
ajjj...pierwszy raz po 3 zlocie znalazlem sie w podziekowaniach :ups: :ups: mnie sie to podobalo mniej mojej kobiecie ze ja na 3 godziny zostawilem....

ja sie nie wyroznie za bardzo i serdeczne dzieki dla zarzadu - mam tylko jedno pretensje - czemu kutwa tak krotko ??:P a tak to wszystko OK :)

Piter - 12 Maj 2008, 23:09

Nikt by nie miał co pomagać gdyby nie PUCIO i jego wkład w zorganizowanie zlotu.
Po prostu zlot w Poznaniu bez Łukasza by się nie odbył.
PUCIO, jesteś Największy !!!

DziDzia - 12 Maj 2008, 23:31

Jeszcze na torze to zrobiłem, ale się powtórzę...
trzeci, sowa, PUCIO, Dziękuje za wspaniały zlot i organizacje (bez szczegółów)...
I za wycieczkę krajoznawczą też :D ...



pozdro :!:

PUCIO - 12 Maj 2008, 23:33

DziDzia napisał/a:
I za wycieczkę krajoznawczą też ...

:ok: Polecam się i obiecuje poprawe co do wiedzy o Poznaniu ... :ups:

DziDzia - 12 Maj 2008, 23:36

Nie przesadzaj, nie było tak źle...



pozdro :!:

Seba81 - 13 Maj 2008, 00:26
Temat postu: jeszcze raz
Jeszcze raz wielkie dzięki za zlot, super impra. Wielkie brawa dla organizatorów! Tak trzymać!!!
trzeci - 13 Maj 2008, 00:35

Primo po pierwsze - dziękuję wszystkim obecnym na zlocie za przyjazd, za świetną zabawę i postawę która spotkała się z pochlebnymi opiniami ze strony osób obserwujących nasz zlot.
Naprawdę warto robić dla Was takie zloty :yes:

Primo po drugie - podziękowania dla współorganizatorów zlotu: Asi/sowy i Łukasza/PUCIA za zgraną, bezkonfliktową i pełną poświęcenia współpracę przy organizacji naszego zlotu.

Primo po trzecie - naszych ofiarnych sędziów już sowa wymieniła.
Ze swojej strony też chciałbym im serdecznie podziękować za ich pracę w czasie zlotu.
Bardzo mnie cieszy, że mamy w naszym klubie osoby do których śmiało i w każdej chwili można się zwrócić o pomoc i które nigdy nie zawiodą :)

Primo po czwarte - podziękowania dla wszystkich którzy pomogli nam w organizacji zlotu: dla sponsorów z PUCIEM na czele i dla instruktorów oraz osób z AW.
Naszą wdzięczność wyrazimy nie tylko słowami ale i wysłaniem podziękowań do nich wszystkich.

Tegoroczny zlot był jak zawsze niesamowitym przeżyciem.
I prywatnie i dla całego klubu.
Bawiliśmy się na torze, który stanowi nieosiągalny cel dla wielu innych klubów i to w takim stylu, że zebraliśmy bardzo pozytywne opinie od osób z AW oraz słowa uznania od gości z Klubu Vectry i Seata Toledo którzy zajrzeli na naszą imprezę.
Korzystając z okazji dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję, że uda nam się jeszcze spotkać na jakimś zlocie i porywalizować autami ;))
Tegoroczny zlot był dowodem, że dzięki naszym Klubowiczom FKP wciąż się rozwija i stać nas na co raz więcej.
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko wpisu do KRS na który wciąż czekamy.
No i był to w końcu pierwszy zlot na którym mogłem poganiać po torze Spadkiem :jupi:
I chyba tyle krótkich podziękowań i refleksji :)

Ze spraw organizacyjnych:
1. osoby które otrzymały talony ze sklepu Ford.pl proszę o kontakt z sową która powie jak z nich skorzystać.
2. na koszulki zlotowe (dla osób które chciałyby je domówić) oraz na inne pamiątki ze zlotu otworzymy na dniach osobny topic.
3. płytką ze zdjęciami zajmuje się w tym roku FKP Piter który wraz z kolegami z PHOTOACTIVE natrzaskał mnóstwo materiału więc jest z czego wybierać :)
O dystrybucji płytek będzie jeszcze info, ale nie wczęsniej niż za ca. półtora miesiąca.
4. to co nie zostało odebrane na zlocie (flagi, koszulki) trafi do zamawiających gdy tylko nadrobie zaległości w pracy oraz ogarniemy kwestie pozlotowe, głównie rozliczenia.

Parzych - 13 Maj 2008, 03:22

Ja, jeszcze raz, pragnę baaardzo gorąco podziękować organizatorom zlotu za WSPANIAŁĄ ZABAWĘ na torze, za ściągnięcie TYLU ludzi z całej Polski, za adrenalinę podczas przejazdów, oraz za umożliwienie przejechania się po TYM torze :ok:
Wielki szacun za wszystko, co związane z IV wiosennym zlotem FKP... :V:

spider - 13 Maj 2008, 08:22

Pierwszy raz bylem na zlocie ogolnopolskim i jestem pod wrazeniem profesjonalizmu w organizacji imprezy :ok: :ok: :ok:
sowa - 13 Maj 2008, 11:04

Ponieważ wszyscy tutaj zagladają teraz to pisze w tym miejscu
Zebraliśmy cztery komputery i sporą kupkę potrzebnych dzieciakom rzeczy. Jest też trochę kasiorki.
Całość dzieciakom zawieziemy w najblizszy łikend jak tylko opanujemy sprawe z komputerami na tyle by były gotowe do użytku.
Uwaga!
Jeśli ktoś jeszcze chciał coś przelać lub dosłać prosze o kontakt na PW a podam odpowiednie dane!!

jesteście niezawodni :przytul:

Presto - 13 Maj 2008, 11:26

Również przyłączam się do podzieńkowań do wyżej wymienionych za ogromy wkład w organizację imprezy :ok: było naprawdę bosko ... był tylko jeden minus zlotu ... krótkooooo :-P

P.S.
Podziękowania dla smoka co nie zjadł nam prezesa :rotfl: <8>

kostek88wjcz - 13 Maj 2008, 13:38

nie bede sie wyróżniał i tez dziekuje naprawde pozytwyny zlot i naprawde wiele ciekawych ludzi ;) ppoznalem do zobaczenia na nast :)
a co do
Presto napisał/a:
był tylko jeden minus zlotu ... krótkooooo

to wydaje mi sie ze dlugosc zlotu byla w sam raz bo w innym wypadku nie przetrwalbym ;) jak i wielu innych :) pozdrawiam i jeszcze raz dzieki wielkie ;)

Yankes - 13 Maj 2008, 13:43

Ja także chcę podziekować organizatorom ,sędzią i wszystkim ktorzy byli na moim pierwszym w zyciu zlocie.Było naprawde fajnie i wielkie dzieki wam za to.
osimek1 - 13 Maj 2008, 14:47

kostek88wjcz napisał/a:
to wydaje mi sie ze dlugosc zlotu byla w sam raz bo w innym wypadku nie przetrwalbym ;) jak i wielu innych
a mnie sie wydaje ze gdyby bylo wiecej czasu na jazde po torze (pozniej juz nie na czas ale rekreacyjnie) bylo by jeszcze fajniej, bo po tych 2 kolkach czulem DUZY niedosyt - ale trzeba wziasc pod uwage ze bylo nas tu na prawde sporo a i tor poznan to nie tor w radomiu gdzie jezdzilo sie ile sie chcialo
Bongo - 13 Maj 2008, 22:29

i ja sie dolaczam do podziekowan dla wszystkich uczestnikow i ogranizatorow :) :) jak zawsze bylo super...:)
Gwid - 13 Maj 2008, 22:57

Dziękuję oczywiście organizatorom ( trójce muszkieterów) za takie wspaniałe widowisko. Obsługa pierwsza klasa, mili ludzie i niezapomniane wspomnienia. FKP niech rośnie w siłe.
Marcin - 13 Maj 2008, 23:04

To i ja się dołaczam do podziękowań organizatorom i wszystkim tym, którzy dotarli, bo bez nich nie byłoby zabawy i przedniej atmosfery. Oby na przyszłych zlotach było Nas coraz więcej!
molu - 16 Maj 2008, 12:03

Ja rowniez dolaczam sie do podziekowan dla wszystkich bez ktorych zlot by sie nie odbyl :brawo:
Pozdro dla zlotowiczow <oki>

elmek13 - 16 Maj 2008, 12:05

Dołączam się do podziękowań. To był nasz 1 zlot ale był super ( aż chce się wracać ). Dziękuje wszystkim za przybycie i miłe przyjęcie. <oki>
Justynka - 17 Maj 2008, 13:12

Ja rowniez bardzo serdecznie dziekuje bylo superowsko <oki>
jajeszka - 18 Maj 2008, 18:37

Ja też się dołączam do podziękowań dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania zlotu na torze w Poznaniu a także dla wszystkich, którzy przyjechali na zlot (bo trzeba przyznać że było nas sporo).
Mam nadzieję że kolejne zloty będą też tak udane.
BYŁO SUPER!!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group