Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [Ogólny] Problem z wskazaniem poprawnej ilosci gazu

mamuten - 13 Mar 2008, 00:10
Temat postu: [Ogólny] Problem z wskazaniem poprawnej ilosci gazu
mam taki problem na tym przełączniku gdzie sie przełacza na benzynę to ciągle swieci sie tylko pierwsza dioda niezaleznie czy butla jest pusta czy pełna co z tym zrobić i jak
yarbin - 13 Mar 2008, 08:01

Polubić - te wskaźniki zwykle są do bani, ja się opieram tylko na dziennym liczniku kilometrów :ok:
Greg - 13 Mar 2008, 10:43

Prawda niestety. U mnie wskaźnik ma takie jazdy, że możnabybyło się czasem sugerować, że zrobiłem 200km na 8-miu litrach gazu.
pawloplus - 13 Mar 2008, 21:51

mamuten w butli we wskazniku gazu w tym szkiełku wychodzą dwa kable. tam jest magnesik taki. Musisz nim obracac i ustawic sobie rezerwe.
mamuten - 13 Mar 2008, 22:19

ja to nigdy nie wiem kiedy sie skończy gaz jak widzę ze auto zaczyna mulic po dodaniu gazu na full to czas odwiedzić świętą stacje lpg i zatankować
kmb - 13 Mar 2008, 22:22

mi to od samego poczatku nie dzialalo, a teraz to juz sie tak pochrzanilo ze wcale sie nie wlacza czasem jak zaleje do pelna to sie swieci , zupelnie dziala jak chce. Najlepiej patrzec na kilometry to jedyny poprawny wsaźnik
mamuten - 13 Mar 2008, 22:22

pawloplus napisał/a:
mamuten w butli we wskazniku gazu w tym szkiełku wychodzą dwa kable. tam jest magnesik taki. Musisz nim obracac i ustawic sobie rezerwe.


ale jak to zrobic

diodalodz - 14 Mar 2008, 23:18

normalnie , bierzesz za szkiełko i obracasz . Tam jest element elektrotechniczny zwany kontaktronem . http://pl.wikipedia.org/wiki/Kontaktron

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group