Forum FiestaKlubPolska -

Grupa Wrocław - Frakcja Dolnośląska - Ulotka Frakcyjna do pobrania

Piter - 2 Mar 2008, 18:12
Temat postu: Ulotka Frakcyjna do pobrania
Siemka.
Kto ma talent i może zrobić fajną ulotkę klubu i frakcji ?
Tak aby ją udostępnić na naszym podforum do wydrukowania i zostawiania na fiestach po mieście.
Liczę na Was, i wasze pomysły.

Małgorza - 2 Mar 2008, 18:36

Podłączę się pod temat <8>

Niech ktoś zdolny zrobi taką "uniwersalną" ulotkę, żeby potem tylko zmienić nazwę frakcji i dane kontaktowe :)

Piter - 2 Mar 2008, 23:26

Widać moderatorzy nie mają zdolności :rotfl:
Hyuga - 3 Mar 2008, 08:31

Piter napisz co ma znaleźć się na tej ulotce, jakie przewidujesz jej wymiary, a zrobię parę propozycji do oglądnięcia :) Wkońcu jam artysta :D
charpia - 3 Mar 2008, 09:22

Ja już kiedyś pokazywałam jaką ulotkę zrobiłam. Skromna ale chyba wystarczająca. Przesyłam skan (niestety czarno-biały)


Piter - 3 Mar 2008, 09:32

Wystarczy A6
Ma być ogólne info, url zaproszenie do Grupy Wrocław
Ogólnie coś na wzór ulotek innych frakcji.

charpia - 3 Mar 2008, 09:33

No masz wyżej, nie podoba Ci się? :fox:
Piter - 3 Mar 2008, 09:35

charpia, wolał bym coś bardziej hmmmmm ciekawego :)

Marcin, obiecał że też cuś podrzuci :ok:

charpia - 3 Mar 2008, 09:41

Ciekawego? Hm.. a stać Cię będzie na dystrybucję? Ja próbowałam i powiem, że te ulotki (oczywiście w kolorze) nie wyszły najtaniej. Poza tym gdzies juz widziałam ulotki, na których była wręcz żenująca reklama, wyglądało to cos w sensie PRZYJDZ A NAPRAWIMY CI AUTO, to takie na siłe ściąganie ludzi... ale ok, zobaczymy co tam Marcin wymyśli. Ja obstaję przy swojej, uważam, ze nie jest skomplikowana, prosta i czytelna... no i w miarę TANIA.
Piter - 3 Mar 2008, 09:46

charpia napisał/a:
Ciekawego? Hm.. a stać Cię będzie na dystrybucję?

Tak :yes:

Mi sie podoba najbardziej to co ma w propozycjach Zachodniopomorski TEAM i Marcin obiecał właśnie coś takiego zrobić.
A w kolorze nie chcę tylko w odcieniach szarości i na laser :devil:

charpia - 3 Mar 2008, 09:51

No to jak Cię stać....
Nie widziałam ulotki Marcina, może jak zobaczę, to zmienię zdanie :yes:

Piter - 3 Mar 2008, 09:52

Masz dostęp do Zachodniopomorskiego to sobie zobacz :)
charpia - 3 Mar 2008, 10:01

Własnie widziałam....
No reklama niezła, przyznaję... no i moje gratulacje dla Marcina (szacuneczek) ale oczywiście mam dwie uwagi
1: Po co aż taka reklama? Na forum wejdzie więcej tzw sępów niż MIŁOŚNIKÓW fiesty.
2: Czytając nagłówek ulotki, pierwsze skojarzenie, to że właśnie ZACHODNI TEAM jest największą Grupą w Polsce, zrzeszający Miłośników FORDA FIESTA - a to chyba mija sie z prawda...
Ale ok, nie czepiam się Ty tu jesteś Szefem :yes: moze faktycznie takie reklamy bardziej przemawiają do ludzi... marketing nigdy nie był moją mocną stroną , heh...

A Ty Pietrek do roboty a nie forum oblegasz... ja to co innego gy

Piter - 3 Mar 2008, 10:07

Ulotka będzie z Grupą Wrocław, a każda Twoja uwaga do niej będzie rozpatrzona. Poczekajmy najpierw na propozycję.
A co do reklamy to TAK uważam że jest konieczna.

Ty się słoneczko o moją pracę nie martw, skoro i ja sie nie martwię :rotfl:

charpia - 3 Mar 2008, 10:11

Jasne, że konieczna, tylko nie taka... podobno Klub skupia LUDZI nie SAMOCHODY... dobra... nie wtrącam sie już ... :-P
trzeci - 3 Mar 2008, 10:33

Aga, każda forma rozpropagowania FKP jest dobra.
Jakoś tych ludzi wraz z ich autami trzeba do Klubu ściągnąć :)
Nie wszyscy bowiem trafią tu szukając w necie klubu Fiesty.
W miarę możliwości próbujemy zaistnieć gdzie się da, ale akcja ulotkowa trafia bezpośrednio do posiadaczy Fiest z danego miasta ;))
Pozdro ...

Piter - 3 Mar 2008, 10:35

Ja proponuje na ulotkach umieścić zdjęcia naszych ciężarówek i podpisać:
FKP zaprasza na zloty <ciaza> :-) ) :-) )

charpia - 3 Mar 2008, 10:39

OCZYWIŚCIE zgadzam sie Prezes, ale dla mnie to trochę za dużo błysku, fleszy w tych ulotkach. Oczywiście nie musicie zgadzać się ze moim zdaniem i wiem, że robota którą wykonujecie jest wporzo. Ja mam swój punkt widzenia i tyle...
No i oczywiście mam w torebce ulotkę OGÓLNOPOLSKĄ (nie tylko z regionu Wrocka) i jak gdzieś jestem, to wkładam za wycieraczkę. Mamy zywy przykład z Opola, gdzie zostawiłam ullotkę i Kolega jest z nami :yes: Teraz nigdzie nie jeżdzę ale jak jeździłam, to tak właśnie robiłam :hihihi: <8>

[ Dodano: Pon Mar 03, 2008 10:39 ]
FKP Piter napisał/a:
Ja proponuje na ulotkach umieścić zdjęcia naszych ciężarówek i podpisać:
FKP zaprasza na zloty <ciaza> :-) ) :-) )


Bardzo śmieszne :fox: gy gy gy

BLADE - 3 Mar 2008, 10:44

Swego czasu skopiowałem i lekko przerobiłem ulotkę z jakiejś frakcji. Ulotka uniwersalna bez nazw frakcji.

charpia - 3 Mar 2008, 10:46

No własnie, coś w podobie mam ale na swój styl :-P
madek - 3 Mar 2008, 15:06

BLADEpl, czegos takiego wlasnie kiedys szukalem. czytelna i uniwersalna, a jak ktos juz sie zaloguje to do frakcji tez trafi :)
Marcin - 3 Mar 2008, 16:02

trzymajta :)



jak coś będziecie chcieli zmienić to nie ma problemu :)

Piter - 3 Mar 2008, 18:32

Dla mnie bomba :yes:
Marcin - 3 Mar 2008, 18:37

Piter jakbyś chciał na dole jakiś kontakt to moge Ci tam wrzucić, w razie czego pisz do mnie na gg będzie prościej ;)
Hyuga - 3 Mar 2008, 19:16

A może coś w takim stylu?

Piter - 3 Mar 2008, 22:59

Hyuga, Super bardzo mi się podoba, ale:
Musi być w szarości bo drukowanie zajmie tydzień ;))
Ma być dla Grupy Wrocław, a nie Dolnego Śląska

Marcin, kontakt nie, ale przenieś mi napis Grupa Wrocław niżej nad url, tak jak zrobił Hyuga,

Marcin - 4 Mar 2008, 08:19

się robi :-)

Piter - 4 Mar 2008, 11:54

Marcin, Podziękował :yes:

Hyuga, a Ty masz coś jeszcze ? :)

Hyuga - 4 Mar 2008, 15:51

Jeśli pasuje, to tu wersja w szarości:


A jeśli chcecie coś zwykłego i prostego to poczekajcie 5 minut, to zrobie :P

Coś takiego?

Piter - 4 Mar 2008, 17:10

Hyuga, Fajnie, tylko jeszcze jedna prośba, a w zasadzie dwie.
Na tej pierwszej zamień opis na Grupa Wrocław a na drugiej "DO NAS" daj tej samej wielkości co reszta tekstu.

Mam też obawy czy aby z tej ulotki nie zostanie błędnie odczytanie że zrzeszamy same grube ST-ki :)

Kleru - 5 Mar 2008, 09:54

ja tez sprobuje cos wyrzezbic
Roka30 - 5 Mar 2008, 12:19

a nie leepiej by było przygotować kalendarzyk na 2008 z reklamą całego Klubu z drugiej strony? każdy zamawia sobie po 20-30 sztuk - wyjdzie z 10 zł - i rozprowadza po parkingach/znajomych....
Piter - 5 Mar 2008, 13:17

Pewnie że to dobry pomysł, ale to już trzeba na druk dawać , a znając z doświadczenia to będą leżeć w butiku i nikt tego nie kupi żeby rozdać.
Lepiej niech będzie ulotka, prosta do wydrukowania dla każdego w domu i każdy kto będzie chciał wydrukuje sobie ile trzeba i rozda na parkingu przy okazji zakupów w markecie.

Dobra, czy ktoś chcę jeszcze coś dodać ?

teodor - 6 Mar 2008, 21:26

Ja też tam popieram formę ulotki.
Jak jeżdzę do pracy codziennie to mijam z 5 fajnych fiest. Muszę im te ulotki za wycieraczkę włożyć. Jak jeszcze ktoś ma jakąś fajną propozycję to bez krępacji.
Ja się na tym nie znam to się ze swoimi wypocinami nie pcham ale czyjeś chętnie pooglądam.
Kleru czekamy na Twoją propozycję.

a tam zrobiłem No zobaczymy czy komuś się spodoba

Piter - 11 Mar 2008, 22:08

No i super.
Niech każdy sobie wybierze co mu się podoba, drukuje i rozdaje.

Temat zostawiam otwarty. Zmienię tytuł i podwieszam.

spaun21 - 22 Mar 2010, 06:38

ja bym proponował ta o ulotkę http://img510.imageshack....pawrocawic8.jpg
Piter - 22 Mar 2010, 08:13

Co kto lubi :)
Ale czy ktoś je wogóle roznosi ??? :|

charpia - 24 Mar 2010, 13:52

Ja noszę jak ta głupia...może troszkę inne, ale jak tylko widzę fiestę, wkładam za szybkę ulotkę. W torbie mam zawsze kilka w rezerwie gy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group